Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

VČERAJ
DANES
DATUM
V ŽIVO
ŠPORT
Nogomet - Avstralija - U20 Nsw League One, Women
Sutherland Shire FA - SC Flame FC
18.07.2024 10:00
(1:1) 1:1
Nogomet - Brazilija - Amazonense, Women
Amazonas Legis AM - P.Figueiredo
18.07.2024 01:00
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - Brazilija - Gaucho, Serie A2
Monsoon - Frederiquense
18.07.2024 00:00
(0:0-2:1) 2:1
Nogomet - Brazilija - Serie A
Goianiense - Vasco
18.07.2024 00:00
(0:0-0:1) 0:1
Sao Paulo SP - Gremio
18.07.2024 01:00
(1:0-0:0) 1:0
Botafogo - Palmeiras
18.07.2024 02:30
(0:0-1:0) 1:0
Fortaleza - Vitoria
18.07.2024 02:30
(2:0-1:1) 3:1
Nogomet - Brazilija - Serie B
CR Brasil - Botafogo
18.07.2024 01:30
(2:1-2:0) 4:1
Operario - Goias
18.07.2024 02:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Kolumbija - Primera A, Clausura
Ind.Santa Fe - Pasto
18.07.2024 01:00
(2:0-0:1) 2:1
Alianza V. - Atl.Nacional
18.07.2024 03:10
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Sudamericana
Libertad A. - Univ.Catolica Ec.
18.07.2024 00:00
(0:0-2:0) 2:0
SC Barcelona - RB Bragantino
18.07.2024 02:30
(1:1-0:0) 1:1
Ind.Valle - Boca Jun.
18.07.2024 02:30
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Mednarodni klubi - Prijateljske klubske tekme
H.U.AL Fahm - Hap.Acre
18.07.2024 08:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Mehika - Primera Division, Apertura
Necaxa - Monterrey
18.07.2024 03:00
(0:0-0:1) 0:1
Juarez - Pumas
18.07.2024 03:06
(1:0-0:2) 1:2
Toluca - Mazatlan
18.07.2024 05:00
(2:0-1:0) 3:0
Tigres - CF America
18.07.2024 05:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Paragvaj - Pokal
Limpeno - Resistencia
18.07.2024 00:30
(0:1-1:0-0:0-6:5) 7:6
Nogomet - Venezuela - Primera Division, Clausura
Metropolitanos - Monagas
18.07.2024 02:30
(1:1-0:1) 1:2
Nogomet - ZDA - Major League Soccer
Atlanta - NY City
18.07.2024 01:30
(2:0-0:2) 2:2
Cincinnati - Chicago Fire
18.07.2024 01:30
(0:0-0:1) 0:1
Columbus C. - Charlotte
18.07.2024 01:30
(1:0-0:1) 1:1
Inter Miami - Toronto
18.07.2024 01:30
(1:0-2:1) 3:1
NY Red Bulls - Montreal
18.07.2024 01:30
(1:0-1:2) 2:2
Philadelphia - New England
18.07.2024 01:30
(3:0-2:1) 5:1
Dallas - Austin
18.07.2024 02:30
(1:1-2:0) 3:1
Minnesota Utd. - DC United
18.07.2024 02:30
(1:1-1:2) 2:3
Nashville - Orlando C.
18.07.2024 02:30
(0:2-0:1) 0:3
LA Galaxy - Colorado
18.07.2024 04:30
(3:2-0:0) 3:2
San Jose - Houston Dy.
18.07.2024 04:30
(0:0-0:1) 0:1
Seattle - Saint Louis
18.07.2024 04:30
(1:0-1:0) 2:0
Vancouver - Kansas City
18.07.2024 04:30
(1:0-1:1) 2:1
LA FC - R.Salt Lake
18.07.2024 04:45
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - ZDA - Nacionalna premier nogometna liga
Motown - Virginia Dream FC
18.07.2024 01:30
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - ZDA - USL prvenstvo
Birmin.Legion - Rhode Isl.
18.07.2024 02:00
(0:1-1:2) 1:3
Tenis - ATP - ATP Gstaad, Švica moške dvojice
Midde/Molcha - Bham/Olive
18.07.2024 10:30
(2:5) 0:0
Tenis - ATP - ATP Newport, ZDA moški posamezniki
Paire B. - Giron M.
18.07.2024 00:05
(6:4-1:0) 1:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Astana, Kazakhstan Men Doubles
Orlov V / Pokorny L - Basic M / Durasovic V
18.07.2024 09:00
(6:3-6:4) 2:0
Istom/Karlo - Fomin/Lomaki
18.07.2024 09:40
(6:2-4:5) 1:0
Shey/Zhuk - Denisov I / Purtseladze S
18.07.2024 11:00
(2:4) 0:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Astana, Kazakhstan Men Singles
Kuzmanov D. - Agafonov E.
18.07.2024 07:00
(4:6-6:4-5:5) 1:1
Simakin I. - Pokorny L.
18.07.2024 07:00
(6:7-2:6) 0:2
Lomakin G. - Donskoy E.
18.07.2024 07:00
(3:6-2:6) 0:2
Purtseladze S. - Omarkhanov A.
18.07.2024 10:20
(5:1) 0:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Granby, Kanada moške dvojice
Draxl/Harper - Boyer T / Taylor A
18.07.2024 02:25
(6:3-7:6) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Avstrija F5, moški posamezniki
Gombos N. - Mena F.
18.07.2024 10:00
(4:3) 0:0
Kodat T.A. - Toffanin N.
18.07.2024 10:00
(6:3-0:0) 1:0
Horak O. - Silva D.D.
18.07.2024 10:00
(4:6-0:0) 0:1
Tenis - ITF moški - ITF Francija F23, moški posamezniki
Gola A. - Bilardo J.
18.07.2024 09:20
(5:6) 0:0
Tenis - ITF moški - ITF Kitajska F9, moške dvojice
Ho/Yang - Hsu/Yin
18.07.2024 06:10
(6:1-6:0) 2:0
Arutiun/Liaone - Dong J / Wang Q
18.07.2024 07:55
(6:2-6:4) 2:0
Chung/Sun - Zeng/Zheng
18.07.2024 08:45
(2:6-7:5-1:0) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Kitajska F9, moški posamezniki
Arutiunian E. - Mo Y.C.
18.07.2024 03:55
(6:3-6:4) 2:0
Lu P. - Liaonenka A.
18.07.2024 03:55
(3:6-2:5) 0:1
Sun F. - S.Liu
18.07.2024 04:00
(6:3-6:2) 2:0
Chung Y. - Tagushi R.
18.07.2024 04:15
(6:3-7:6) 2:0
Huang T.H. - Bai Y.
18.07.2024 04:30
(6:4-6:0) 2:0
Hsu Y.H. - Dong Z.
18.07.2024 05:50
(6:3-6:4) 2:0
Chen X. D. - Ly H.
18.07.2024 05:55
(6:7-3:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Mehika F3, moške dvojice
Holle/Ortiz Ga - Osor/Pena
18.07.2024 20:30
(4:6-3:1) 0:1
Jaureg/ Mohen - Salazar A / Sau Franco A
18.07.2024 20:30
0:0
Alvar/Lemai - Batis/Ramir
18.07.2024 20:30
(5:2) 0:0
Tenis - ITF moški - ITF Romunija F11, moški posamezniki
Breazu V. C - Ambrogi L.E.
18.07.2024 07:50
(6:7-4:6) 0:2
Denolly C. - Tamm K.
18.07.2024 07:55
(6:4-3:6-6:4) 2:1
Molder M. - Andre S.
18.07.2024 08:00
(4:6-6:3-6:2) 2:1
Tomescu D.A. - Cigarran T.
18.07.2024 10:40
(0:0) 0:0
Tenis - ITF moški - ITF Serbia F15, Men Singles
Pietri B. - Forger A.
18.07.2024 08:50
(4:6-4:6) 0:2
Bonsach G.K. - Prihodko O.
18.07.2024 10:45
(0:2) 0:0
Tenis - ITF moški - ITF Slovenia F10, Men Singles
Vasa I. - Fajta P.
18.07.2024 10:00
(4:1) 0:0
Kupcic J. - Giacomini L.
18.07.2024 10:00
(6:2-0:0) 1:0
Dominko S. - Basic N.
18.07.2024 10:10
(5:6) 0:0
Tenis - ITF moški - ITF Španija F25, moški posamezniki
Kuhn N. - Matsuoka H.
18.07.2024 10:20
(2:0) 0:0
Crawford O. - Iamachkine P.
18.07.2024 10:25
(3:1) 0:0
Blanch D. - Midon L.
18.07.2024 10:40
(0:2) 0:0
Tenis - ITF moški - ITF Tajska F6, moške dvojice
Barki/Rungk - Sakellaridis S / Susanto A
18.07.2024 07:25
(6:4-0:1) 1:0
Alcan/Jones - Samre/Sornla
18.07.2024 10:35
(0:0) 0:0
Kawah/Sumiz - Kalya/Vard
18.07.2024 10:40
(0:0) 0:0
Tenis - ITF moški - ITF Tajska F6, moški posamezniki
Sakellaridis S. - Suksumrarn T.
18.07.2024 04:00
(6:2-6:3) 2:0
Navasiri J. - Rai A.
18.07.2024 04:00
(7:5-6:3) 2:0
Suresh D. - Watt J.
18.07.2024 04:00
(7:6-6:7-1:6) 1:2
Vales A. - Delaney J.
18.07.2024 05:15
(6:1-6:0) 2:0
Ryan Z.S. - Sornlaksup P.
18.07.2024 05:25
(2:6-3:6) 0:2
Becroft I. - Chanta T.
18.07.2024 05:45
(2:6-1:6) 0:2
Vardhan V. - Koaykul K.
18.07.2024 05:55
(6:0-6:1) 2:0
Shimanov O. - Pierre H.
18.07.2024 07:00
(6:3-1:3) 1:0
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F41, moški posamezniki
Dalmasso G. - Trochu P.
18.07.2024 10:00
(5:5) 0:0
Roh H. - Coulibaly E.
18.07.2024 10:00
(4:4) 0:0
Alkaya M. - Xilas I.
18.07.2024 10:00
(3:2) 0:0
Benchakroun M. - Blaydes F.
18.07.2024 10:00
(6:2-0:0) 1:0
Sarksian D. - Ouakaa A.
18.07.2024 10:00
(4:5) 0:0
Tenis - ITF moški - ITF ZDA F21, moške dvojice
Kumar/Neff - Jones B / Vale D
18.07.2024 00:20
(6:4-3:6-0:1) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF ZDA F21, moški posamezniki
Wallart E. - Kotzen A.
18.07.2024 00:10
(2:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF ZDA F22, moške dvojice
Gray/Stice - Kittay/Scigli
18.07.2024 00:10
(3:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF ZDA F22, moški posamezniki
Benjamin J. - Byers L. T.
18.07.2024 00:20
(4:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Italija 20A, ženske posameznice
Sierra S. - Dartron E.
18.07.2024 09:20
(5:0) 0:0
Rouvroy M. - Falkner Z.
18.07.2024 09:30
(6:2-3:1) 1:0
Bartashevich Y. - Rame A.
18.07.2024 09:30
(6:3-0:1) 1:0
Lodikova D. - Pieri J.
18.07.2024 10:30
(1:1) 0:0
Tenis - ITF ženske - ITF Kanada 07A, ženske dvojice
Fernandez B J / Okalova M - Boulais I / Branstine C
18.07.2024 00:55
(6:3-6:3) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Kanada 07A, ženske posameznice
Cross K. - Kupres M.
18.07.2024 00:00
(4:6-6:2-6:3) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Kitajska 11A, ženske dvojice
Guo/Xiao - Ayuka/Kawam
18.07.2024 06:10
(6:4-4:6-0:1) 1:2
Kawa/Wang - Lin/Yuan
18.07.2024 07:50
(6:2-4:6-1:0) 2:1
Wang/Zhang - Huan/Zhen
18.07.2024 08:00
(2:6-0:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Kitajska 11A, ženske posameznice
Pavlova K. - Yang Y.
18.07.2024 04:00
(0:6-6:2-6:1) 2:1
Zheng W. - Yao X.
18.07.2024 04:00
(1:6-2:6) 0:2
Kawaguchi N. - Li Z.
18.07.2024 04:00
(2:6-4:6) 0:2
Ni M.Z. - Iatcenko P.
18.07.2024 04:05
(6:7-1:6) 0:2
Inoue H. - Ye Q.Y.
18.07.2024 05:40
(6:2-4:6-6:1) 2:1
Guo H. - Lu J.J.
18.07.2024 06:35
(7:5-3:6-3:6) 1:2
Wei S. - Muramatsu C.
18.07.2024 08:25
(6:0-6:3) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Serbia 16A, Women Singles
Bulatova A. - Stresnakova K.
18.07.2024 08:50
(0:6-6:4-0:0) 1:1
Di Girolami T. - Senic N.
18.07.2024 09:00
(2:6-0:6) 0:2
Coppez K. - Daubnerova N.
18.07.2024 09:00
(-) -
Iliev S. - Vidmanova D.
18.07.2024 09:00
(2:6-1:6) 0:2
Bartone K. - Hageman M.
18.07.2024 09:00
(6:4-6:2) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Slovenia 10A, Women Singles
Ebster Anna-L. - Nagy A.
18.07.2024 09:00
(6:3-4:5) 1:0
Taraba W.N. - Drugdova S.
18.07.2024 09:00
(4:6-6:1-0:6) 1:2
Zaar L. - Bossi C.
18.07.2024 09:00
(6:3-6:1) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Tajska 08A, ženske dvojice
Jeong/Kovapi - Khan/Nagor
18.07.2024 07:00
(6:0-6:1) 2:0
Nagat/Sato - Osafu/Ozeki
18.07.2024 07:20
(6:1-0:0) 1:0
Tenis - ITF ženske - ITF Tajska 08A, ženske posameznice
Jeong B. - Khan L.
18.07.2024 04:00
(6:3-6:4) 2:0
Sato H. - Thamchaiwat B.
18.07.2024 04:00
(6:3-6:3) 2:0
Barry M. - Podgorichani L.
18.07.2024 04:00
(6:4-6:2) 2:0
Nayar S. - Kovapitukted P.
18.07.2024 04:00
(1:6-1:6) 0:2
Leong S.L.X. - Koshiishi A.
18.07.2024 05:50
(3:6-6:5) 0:1
Pathania V. - Ounmuang S.
18.07.2024 06:00
(2:6-0:6) 0:2
Yodpetch K. - Kitahara Y.
18.07.2024 06:50
(2:6-1:6) 0:2
Nitture A.D. - Dang Y.
18.07.2024 06:55
(6:4-0:0) 1:0
Tenis - ITF ženske - ITF Tunizija 40A, ženske posameznice
Ogata H. - Tiglea C.E.
18.07.2024 10:00
(1:6-0:1) 0:1
Safarova Z. - Bougouffa H.
18.07.2024 10:00
(1:4) 0:0
Jialin T. - Katsumi K.
18.07.2024 10:00
(6:1-4:0) 1:0
Golubkova A. - Villet M.
18.07.2024 10:00
(3:5) 0:0
Tenis - ITF ženske - ITF ZDA 31A, ženske dvojice
H.Gomez/Hsu - Bohrer Martins C / Flores V
18.07.2024 00:00
(0:6-0:3) 0:1
Crawl/Stoian - Moor/Vicke
18.07.2024 00:25
(4:6-6:3-1:0) 2:1
Heuser M / Schaefbauer M - Herre/Krywo
18.07.2024 01:05
(3:6-4:6) 0:2
Tenis - Pokal federacij - Billie Jean King Cup
Kumkhum L / Naklo T - Leong/Wong
18.07.2024 08:40
(6:4-6:3) 2:0
Tenis - Pokal federacij - Pokal Federacij
Cheapchandej P. - Wong H.Y.C.
18.07.2024 03:30
(7:5-6:1) 2:0
Farzami, Mandegar - Khabibrakhmanova, Safina
18.07.2024 03:40
(6:1-3:6-6:1) 2:1
Goenadi M.S. - Chogsomjav M.
18.07.2024 03:40
(6:0-6:7-6:2) 2:1
Zuleyka H. C. - Chogsomjav M.
18.07.2024 05:45
(4:6-6:4-6:7) 1:2
Sawangkaew M. - Chong E.W.
18.07.2024 06:10
(3:6-6:2-6:0) 2:1
Safi M. - Solomatina A.
18.07.2024 06:15
(6:1-6:3) 2:0
Tenis - WTA - WTA Budimpešta, Madžarska ženske posameznice
Pera B. - Lys E.
18.07.2024 10:00
(5:6) 0:0
Košarka - Brazilija - LBF, ženske
Araraquara - Sampaio
18.07.2024 02:00
(20:4-12:15-19:14-18:15) 69:48
Košarka - Južna Koreja - National University Basketball League, Mbc Cup
Chungang Un. - Kyung Hee Un.
18.07.2024 10:00
(15:14-21:12) 36:26
Košarka - Kitajska - Nacionalno prvenstvo (Ž)
Fujian X. - Sichuan YM
18.07.2024 08:30
(8:16-11:24-7:23-6:27) 32:90
Košarka - Kolumbija - LBP
Barranquilla - Motilones
18.07.2024 03:05
(28:16-27:21-23:19-14:17) 92:73
Košarka - Mednarodni - Kvalifikacije za SP, Amerika
El Salvador - Guatemala
18.07.2024 04:00
(19:17-7:18-25:10-25:20) 76:65
Košarka - Mednarodni - Pokal Williama Jonesa
ZAE - Bsbl Guardians
18.07.2024 09:00
(18:23-28:30-20:23-27:24) 93:100
Košarka - Mednarodni - Prijateljske klubske (M)
Nanchang Uni. - CN. Uni.
18.07.2024 10:30
(23:13-8:18) 31:31
Košarka - Mehika - Cibapac
Aguascalientes - J.Tampico
18.07.2024 04:00
(20:23-16:21-19:8-14:18) 69:70
Košarka - Portoriko - BSN
Gagantes - Quebradillas
18.07.2024 02:00
(25:18-24:30-23:26-27:28) 99:102
Criollos - Aguada S.
18.07.2024 02:00
(24:19-25:29-21:13-19:17) 89:78
Košarka - Urugvaj - Liga Femenina
Hebraica M. - Juventud
18.07.2024 00:30
(10:28-9:19-8:20-13:9) 40:76
Košarka - Urugvaj - Tercera de Ascenso
Yale - Capurro
18.07.2024 02:00
(20:15-20:24-20:18-18:20) 78:77
Atenas - Auriblanco
18.07.2024 02:00
(11:11-19:17-22:11-19:19) 71:58
San Telmo RS - Piriapolis
18.07.2024 02:00
(22:18-20:19-17:18-22:21) 81:76
Košarka - Venezuela - Superliga
Broncos C. - Brillantes
18.07.2024 01:00
(31:35-26:29-17:25-17:27) 91:116
Košarka - ZDA - NBA poletna liga
Orlando - Memphis
18.07.2024 01:00
(24:33-16:24-34:18-24:29) 98:104
OKC Thunder - Phoenix
18.07.2024 02:00
(28:22-27:25-23:24-21:29) 99:100
Atlanta - LA Lakers
18.07.2024 03:30
(20:21-21:23-31:19-14:24) 86:87
Cleveland - Golden State
18.07.2024 04:00
(22:26-16:28-20:21-27:21) 85:96
Košarka - ZDA - WNBA
Dallas - Indiana
18.07.2024 01:30
(27:20-27:26-18:24-29:23) 101:93
Rokomet - Brazilija - U21 Campeonato Brasileiro (Ž)
Pinheiros - Blumenau
18.07.2024 00:00
(14:6-17:11) 31:17
Odbojka - Filipini - Premier Volleyball League, Women
Angels - Thunderbelles
18.07.2024 08:00
(25:16-25:21-25:21) 3:0
Odbojka - Mednarodni - NORCECA - VI Pan-Ameriški pokal (M), Zaključni krog
Dominikanska R. - Kolumbija
18.07.2024 01:00
(18:25-26:28-27:25-27:29) 1:3
Odbojka - Mednarodni - U19 NORCECA Continental Championship, Women
Dominican Republic - Puerto Rico
18.07.2024 01:00
(16:25-13:25-21:25) 0:3
Canada - Costa Rica
18.07.2024 03:00
(25:4-25:19-25:11) 3:0
Odbojka - Mednarodni - U21 Central American Championship, Women
Nicaragua U21 - El Salvador U21
18.07.2024 01:00
(25:7-25:8-25:13) 3:0
Belize - Honduras
18.07.2024 03:30
(25:17-25:16-25:13) 3:0
Odbojka - Rusija - Pro Liga
Uragan Pro - Berkut
18.07.2024 06:20
(25:13-17:25-25:17-25:19) 3:1
Orly Pro - Vityaz
18.07.2024 08:00
(25:22-22:25-25:19-22:25-13:15) 2:3
Plamya Pro - Molot
18.07.2024 09:50
(25:22-26:24-2:1) 2:0
Odbojka na mivki - Mednarodni - Pro Tour Leuven, Women
Beatt/Coutt - Kon/Sonne
18.07.2024 09:00
(15:21-16:21) 0:2
Makh/Makh - Bell/Bettenay
18.07.2024 09:45
(21:16-21:19) 2:0
Futsal - Argentina - Cup
17 De Agosto - Camioneros
18.07.2024 01:30
(1:0-3:2) 4:2
Estrella de Boedo - Primera Junta
18.07.2024 01:30
(0:1-6:1) 6:2
Boca Juniors - Alvear Club
18.07.2024 01:30
(1:0-1:0) 2:0
S.L.Almagro - Bpna
18.07.2024 01:30
(4:0-2:0) 6:0
Hebraica - Dep.Metalurgico
18.07.2024 01:30
(1:3-4:3) 5:6
Platense - Monte Viejo
18.07.2024 02:30
(3:1-4:1) 7:2
Jorge Newbery - Estudiantil Porteno
18.07.2024 02:30
(1:4-3:3) 4:7
Kimberley - Secla Futsal
18.07.2024 03:00
(0:3-3:3) 3:6
Pacifico - Newells OB
18.07.2024 03:00
(0:2-1:3) 1:5
Futsal - Indonezija - Liga Futsal Nusantara
Cilegon - Kuda Laut Nusantara
18.07.2024 08:00
(0:2-0:5) 0:7
Dkrc Fusion - Futsal Plus Kota Metro
18.07.2024 10:00
(4:2-0:0) 4:2
Futsal - Indonezija - Liga Futsal Nusantara, Women
Kota Batu - Tanggerang Femminile Cataleya
18.07.2024 04:00
(0:2-3:2) 3:4
Futsal - Vietnam - Premier Liga
Sai Gon T. - Ha Noi
18.07.2024 09:00
(0:2-2:0) 2:2
Namizni tenis - Češka - Liga Pro
Hofman D. - Kliucuk R.
18.07.2024 00:00
(11:7-10:12-11:6-9:11-11:8) 3:2
Sychra M. - Pleskot J.
18.07.2024 00:00
(4:11-11:6-10:12-15:13-9:11) 2:3
Just F. - Tonar L.
18.07.2024 00:00
(4:11-7:11-11:8-11:7-9:11) 2:3
Picek P. - Pastorek O.
18.07.2024 00:30
(11:3-13:11-11:8) 3:0
Bayer A. - Ruzicka J.
18.07.2024 00:30
(10:12-8:11-6:11) 0:3
Sobisek M. - Pagac Z.
18.07.2024 00:30
(5:11-6:11-11:8-5:11) 1:3
Pleskot J. - Hasmanda R.
18.07.2024 01:00
(9:11-11:9-10:12-11:6-11:13) 2:3
Kliucuk R. - Svacha O.
18.07.2024 01:00
(12:10-9:11-4:11-11:9-7:11) 2:3
Tonar L. - Batog T.
18.07.2024 01:00
(11:9-3:11-9:11-9:11) 1:3
Hofman D. - Bayer A.
18.07.2024 01:30
(11:4-8:11-11:9-9:11-14:12) 3:2
Sychra M. - Picek P.
18.07.2024 01:30
(6:11-4:11-1:11) 0:3
Just F. - Sobisek M.
18.07.2024 01:30
(2:11-11:9-8:11-11:8-9:11) 2:3
Hasmanda R. - Pastorek O.
18.07.2024 02:00
(11:9-12:10-11:6) 3:0
Svacha O. - Ruzicka J.
18.07.2024 02:00
(9:11-10:12-12:10-8:11) 1:3
Batog T. - Pagac Z.
18.07.2024 02:00
(11:9-11:13-11:7-11:8) 3:1
Pleskot J. - Picek P.
18.07.2024 02:30
(9:11-14:12-7:11-6:11) 1:3
Kliucuk R. - Bayer A.
18.07.2024 02:30
(1:11-6:11-11:7-17:15-4:11) 2:3
Tonar L. - Sobisek M.
18.07.2024 02:30
(11:9-9:11-11:9-9:11-11:8) 3:2
Pastorek O. - Sychra M.
18.07.2024 03:00
(11:3-5:11-9:11-11:7-11:6) 3:2
Ruzicka J. - Hofman D.
18.07.2024 03:00
(11:8-11:8-8:11-9:11-11:2) 3:2
Pagac Z. - Just F.
18.07.2024 03:00
(5:11-7:11-13:11-5:11) 1:3
Picek P. - Hasmanda R.
18.07.2024 03:30
(11:9-5:11-11:6-11:8) 3:1
Bayer A. - Svacha O.
18.07.2024 03:30
(13:11-9:11-11:7-11:6) 3:1
Sobisek M. - Batog T.
18.07.2024 03:30
(8:11-11:5-11:9-13:11) 3:1
Ruzicka J. - Kliucuk R.
18.07.2024 04:00
(11:2-9:11-11:7-11:8) 3:1
Pastorek O. - Pleskot J.
18.07.2024 04:00
(13:11-6:11-12:10-6:11-11:6) 3:2
Pagac Z. - Tonar L.
18.07.2024 04:00
(12:14-11:4-11:4-11:6) 3:1
Hasmanda R. - Sychra M.
18.07.2024 04:30
(11:5-13:11-6:11-13:11) 3:1
Svacha O. - Hofman D.
18.07.2024 04:30
(7:11-11:5-11:8-11:9) 3:1
Batog T. - Just F.
18.07.2024 04:30
(11:9-4:11-7:11-13:11-12:10) 3:2
Bayer A. - Svacha O.
18.07.2024 05:00
(6:11-7:11-8:11) 0:3
Pastorek O. - Pleskot J.
18.07.2024 05:00
(6:11-13:15-11:8-11:3-11:9) 3:2
Pagac Z. - Tonar L.
18.07.2024 05:00
(11:3-11:5-11:5) 3:0
Ruzicka J. - Hofman D.
18.07.2024 05:30
(6:11-9:11-11:8-8:11) 1:3
Picek P. - Hasmanda R.
18.07.2024 05:30
(11:6-4:11-11:4-7:11-11:3) 3:2
Batog T. - Sobisek M.
18.07.2024 05:30
(11:5-12:10-11:7) 3:0
Vogel J. - Trinta M.
18.07.2024 08:00
(11:3-11:9-9:11-6:11-11:6) 3:2
Sulava L. - Kasinski Z.
18.07.2024 08:00
(6:11-11:4-11:13-10:12) 1:3
Stanek V. - Kodet J.
18.07.2024 08:00
(9:11-9:11-11:8-11:8-12:10) 3:2
Varnuska T. - Stolfa J.
18.07.2024 08:00
(11:13-8:11-13:15) 0:3
Vrabec M. - Hejduk A.
18.07.2024 08:30
(10:12-11:8-11:4-11:9) 3:1
Cermak V. - Krejci R.
18.07.2024 08:30
(2:11-8:11-3:11) 0:3
Ruzicka A. - Mista O.
18.07.2024 08:30
(11:4-11:9-11:3) 3:0
Hlawatschke A. - Postelt V.
18.07.2024 08:30
(3:11-11:4-5:11-12:10-11:8) 3:2
Trinta M. - Cermak V.
18.07.2024 09:00
(9:11-10:12-11:5-7:11) 1:3
Kasinski Z. - Vrabec M.
18.07.2024 09:00
(11:8-8:11-11:8-8:11-8:11) 2:3
Stolfa J. - Hlawatschke A.
18.07.2024 09:00
(6:11-8:11-2:11) 0:3
Kodet J. - Ruzicka A.
18.07.2024 09:00
(11:13-13:11-11:9-11:8) 3:1
Krejci R. - Vogel J.
18.07.2024 09:30
(10:12-11:9-11:5-7:11-8:11) 2:3
Hejduk A. - Sulava L.
18.07.2024 09:30
(11:8-7:11-9:11-7:11) 1:3
Postelt V. - Varnuska T.
18.07.2024 09:30
(9:11-4:11-9:11) 0:3
Mista O. - Stanek V.
18.07.2024 09:30
(5:11-9:11-9:11) 0:3
Vogel J. - Cermak V.
18.07.2024 10:00
(11:6-5:11-11:5-10:12-11:9) 3:2
Stanek V. - Ruzicka A.
18.07.2024 10:00
(6:11-7:11-9:11) 0:3
Varnuska T. - Hlawatschke A.
18.07.2024 10:00
(11:3-11:7-6:11-11:6) 3:1
Kasinski Z. - Hejduk A.
18.07.2024 10:30
(11:9-11:8-10:12-6:11-0:0) 2:2
Trinta M. - Krejci R.
18.07.2024 10:30
(7:11-4:11-6:11) 0:3
Stolfa J. - Postelt V.
18.07.2024 10:30
(8:11-10:12-8:11) 0:3
Kodet J. - Mista O.
18.07.2024 10:30
(11:6-4:11-8:11-7:11) 1:3
Namizni tenis - Mednarodni - TT Elite Series
Wozniak J. - Lilien A.
18.07.2024 00:10
(11:2-11:9-8:11-12:10) 3:1
Wisniewski K. - Kapik K.
18.07.2024 00:20
(2:11-11:7-6:11-7:11) 1:3
Jadach O. - Koczyba M.
18.07.2024 00:20
(11:6-11:5-3:11-8:11-13:11) 3:2
Zochniak J. - Poliniewicz G.
18.07.2024 00:35
(5:11-8:11-11:7-5:11) 1:3
Chodorski P. - Jarocki L.
18.07.2024 00:40
(11:7-11:9-11:7) 3:0
Mecik P. - Skupinski A.
18.07.2024 00:40
(12:10-12:10-12:10) 3:0
Trela M. - Skorski M.
18.07.2024 00:45
(12:14-11:6-12:10-9:11-11:5) 3:2
Kotwica D. - Kotyl K.
18.07.2024 00:55
(12:10-11:8-11:3) 3:0
Daniel A. - Kolodziej K.
18.07.2024 01:05
(13:11-3:11-11:5-11:3) 3:1
Michalik J. - Scigany D.
18.07.2024 01:05
(7:11-3:11-13:11-7:11) 1:3
Grzegorczyk J. - Szczepanek B.
18.07.2024 01:10
(10:12-11:7-7:11-11:9-3:11) 2:3
Wozniak J. - Poliniewicz G.
18.07.2024 01:20
(6:11-8:11-11:13) 0:3
Przebierala T. - Mecik P.
18.07.2024 01:30
(11:7-11:6-11:5) 3:0
Trela M. - Iwasyszyn W.
18.07.2024 01:35
(11:9-9:11-8:11-8:11) 1:3
Lilien A. - Kotyl K.
18.07.2024 01:45
(11:6-11:8-11:5) 3:0
Fabis A. - Skorski M.
18.07.2024 02:00
(6:11-8:11-13:11-8:11) 1:3
Zochniak J. - Kotwica D.
18.07.2024 02:10
(7:11-12:10-5:11-7:11) 1:3
Michalik J. - Nocun Z.
18.07.2024 02:20
(11:8-2:11-11:9-11:13-11:8) 3:2
Grzegorczyk J. - Trela M.
18.07.2024 02:25
(12:10-6:11-12:10-13:11) 3:1
Skorski M. - Szczepanek B.
18.07.2024 02:50
(11:7-11:8-11:6) 3:0
Nocun Z. - Mecik P.
18.07.2024 03:10
(11:8-14:16-11:3-11:8) 3:1
Fabis A. - Iwasyszyn W.
18.07.2024 03:15
(11:9-11:9-11:13-11:7) 3:1
Trela M. - Szczepanek B.
18.07.2024 03:35
(6:11-11:6-5:11-8:11) 1:3
Grzegorczyk J. - Fabis A.
18.07.2024 04:00
(14:12-5:11-11:4-7:11-7:11) 2:3
Przebierala T. - Michalik J.
18.07.2024 04:20
(4:11-11:8-7:11-6:11) 1:3
Skorski M. - Iwasyszyn W.
18.07.2024 04:25
(11:9-11:9-11:6) 3:0
Nocun Z. - Scigany D.
18.07.2024 04:45
(9:11-3:11-9:11) 0:3
Trela M. - Fabis A.
18.07.2024 04:50
(4:11-11:9-11:8-10:12-12:10) 3:2
Grzegorczyk J. - Skorski M.
18.07.2024 05:10
(9:11-8:11-11:9-7:11) 1:3
Przebierala T. - Nocun Z.
18.07.2024 05:30
(5:11-12:10-11:7-12:10) 3:1
Iwasyszyn W. - Szczepanek B.
18.07.2024 05:35
(11:8-11:6-9:11-11:6) 3:1
Scigany D. - Mecik P.
18.07.2024 05:55
(10:12-8:11-11:9-7:11) 1:3
Trela M. - Skorski M.
18.07.2024 06:00
(11:7-8:11-8:11-7:11) 1:3
Poliniewicz G. - Misiak M.
18.07.2024 06:00
(13:15-11:9-12:10-9:11-11:7) 3:2
Fabis A. - Szczepanek B.
18.07.2024 06:25
(11:7-5:11-11:7-11:9) 3:1
Wozniak J. - Minda M.
18.07.2024 06:25
(11:7-7:11-10:12-11:5-7:11) 2:3
Michalik J. - Mecik P.
18.07.2024 06:40
(7:11-7:11-8:11) 0:3
Grzegorczyk J. - Iwasyszyn W.
18.07.2024 06:45
(4:11-11:9-11:8-11:9) 3:1
Lewandowski T. - Lewandowski P.
18.07.2024 06:50
(11:5-9:11-9:11-8:11) 1:3
Wozniak J. - Misiak M.
18.07.2024 07:05
(11:8-14:12-6:11-12:10) 3:1
Przebierala T. - Scigany D.
18.07.2024 07:05
(6:11-4:11-5:11) 0:3
Cyrnek P. - David P.
18.07.2024 07:10
(11:9-8:11-7:11-10:12) 1:3
Chodorski P. - Spychala A.
18.07.2024 07:15
(11:3-11:8-13:11) 3:0
Krcil F. - Minda M.
18.07.2024 07:30
(7:11-3:11-10:12) 0:3
Schaniel K. - Tobiasz W.
18.07.2024 07:30
(11:9-11:5-8:11-10:12-9:11) 2:3
Kotowski T. - Kosowski J.
18.07.2024 07:35
(11:8-11:7-14:12) 3:0
Daniel A. - Wloczko K.
18.07.2024 07:40
(11:8-9:11-11:7-11:7) 3:1
Poliniewicz G. - Wozniak J.
18.07.2024 07:55
(12:10-11:9-12:10) 3:0
Baron M. - Buczynski W.
18.07.2024 07:55
(11:6-11:8-12:10) 3:0
Dosz A. - Dosz S.
18.07.2024 08:00
(9:11-4:11-14:12-11:8-11:8) 3:2
Lewandowski T. - Chodorski P.
18.07.2024 08:05
(9:11-11:5-6:11-7:11) 1:3
Krcil F. - Misiak M.
18.07.2024 08:15
(11:7-8:11-9:11-11:9-13:11) 3:2
Iwasyszyn W. - Slawinski K.
18.07.2024 08:20
(11:3-10:12-6:11-12:10-11:4) 3:2
Cyrnek P. - Kotowski T.
18.07.2024 08:25
(11:13-11:7-12:10-11:7) 3:1
Wloczko K. - Lewandowski P.
18.07.2024 08:30
(8:11-11:6-5:11-14:12-5:11) 2:3
Poliniewicz G. - Minda M.
18.07.2024 08:40
(11:6-11:5-11:7) 3:0
Schaniel K. - Baron M.
18.07.2024 08:45
(11:6-9:11-11:13-11:7-11:6) 3:2
Dosz S. - David P.
18.07.2024 08:50
(11:13-2:11-11:8-5:11) 1:3
Daniel A. - Spychala A.
18.07.2024 08:55
(11:6-11:9-12:10) 3:0
Wozniak J. - Krcil F.
18.07.2024 09:05
(8:11-6:11-8:11) 0:3
Slawinski K. - Tobiasz W.
18.07.2024 09:10
(6:11-11:7-7:11-5:11) 1:3
Chodorski P. - Lewandowski P.
18.07.2024 09:15
(11:9-11:9-11:7) 3:0
Dosz A. - Kosowski J.
18.07.2024 09:15
(11:6-2:11-11:9-7:11-11:5) 3:2
Minda M. - Misiak M.
18.07.2024 09:30
(11:8-11:7-11:4) 3:0
Iwasyszyn W. - Buczynski W.
18.07.2024 09:30
(7:11-11:7-11:6-8:11-11:8) 3:2
Kotowski T. - David P.
18.07.2024 09:35
(8:11-11:8-3:11-11:8-11:13) 2:3
Lewandowski T. - Daniel A.
18.07.2024 09:40
(3:11-11:9-10:12-11:6-9:11) 2:3
Baron M. - Tobiasz W.
18.07.2024 09:55
(6:11-11:9-5:11-7:11) 1:3
Wloczko K. - Spychala A.
18.07.2024 10:05
(9:11-17:15-11:3-10:12-11:7) 3:2
Schaniel K. - Iwasyszyn W.
18.07.2024 10:20
(12:10-11:7-11:5) 3:0
Dosz S. - Kosowski J.
18.07.2024 10:25
(7:11-7:11-8:11) 0:3
Lewandowski T. - Wloczko K.
18.07.2024 10:50
(11:4-6:6) 1:1
Kotowski T. - Dosz A.
18.07.2024 10:50
(11:9-10:6) 1:0
Namizni tenis - Mednarodni - TT Pokal
Zwolinski P. - Michta M.
18.07.2024 00:00
(12:10-11:7-11:8) 3:0
Bochnak D. - Kulisek M.
18.07.2024 00:10
(11:8-11:7-11:6) 3:0
Witkowski T. - Sikon M.
18.07.2024 00:30
(8:11-11:8-5:11-11:9-10:12) 2:3
Mahmudov B. - Tretiakov A.
18.07.2024 00:35
(11:8-11:8-9:11-9:11-11:7) 3:2
Kadavy O. - Jakubsky F.
18.07.2024 00:40
(9:11-11:7-9:11-8:11) 1:3
Krawczyk C. - Kuzmicz J.
18.07.2024 01:00
(8:11-7:11-11:8-9:11) 1:3
Tretiakov A. - Song D.
18.07.2024 01:05
(9:11-2:11-11:13) 0:3
Wiekiera A. - Mleczko M.
18.07.2024 01:30
(11:2-8:11-11:8-8:11-9:11) 2:3
Mahmudov B. - Song D.
18.07.2024 01:35
(6:11-11:6-5:11-9:11) 1:3
Karpiuk Mateusz - Kuzmicz J.
18.07.2024 02:00
(11:9-11:7-5:11-11:9) 3:1
Shah B. - Tretiakov A.
18.07.2024 02:05
(9:11-11:8-7:11-9:11) 1:3
Krawczyk C. - Wiekiera A.
18.07.2024 02:30
(11:9-12:10-13:11) 3:0
Mahmudov B. - Shah B.
18.07.2024 02:35
(7:11-11:13-8:11) 0:3
Karpiuk Mateusz - Mleczko M.
18.07.2024 03:00
(5:11-12:10-11:4-11:7) 3:1
Song D. - Shah B.
18.07.2024 03:05
(12:14-6:11-11:8-11:7-11:6) 3:2
Wiekiera A. - Kuzmicz J.
18.07.2024 03:30
(11:6-14:12-5:11-11:4) 3:1
Tretiakov A. - Mahmudov B.
18.07.2024 03:55
(7:11-9:11-9:11) 0:3
Karpiuk Mateusz - Wiekiera A.
18.07.2024 04:00
(2:11-5:11-4:11) 0:3
Song D. - Shah B.
18.07.2024 04:25
(11:9-13:11-2:11-11:6) 3:1
Krawczyk C. - Mleczko M.
18.07.2024 04:30
(8:11-5:11-9:11) 0:3
Karpiuk Mateusz - Krawczyk C.
18.07.2024 05:00
(11:3-10:12-2:11-4:11) 1:3
Mleczko M. - Kuzmicz J.
18.07.2024 05:30
(4:11-11:7-4:11-2:11) 1:3
Krawczyk C. - Mleczko M.
18.07.2024 06:00
(11:4-11:7-11:7) 3:0
Wiekiera A. - Kuzmicz J.
18.07.2024 06:30
(7:11-5:11-12:10-7:11) 1:3
Sulkowski B. - Lysakowski M.
18.07.2024 07:00
(11:6-11:3-11:5) 3:0
Kukawka M. - Gdula A.
18.07.2024 07:30
(11:4-5:11-11:5-11:6) 3:1
Warpas B. - Kociuba F.
18.07.2024 07:59
(5:11-7:11-11:6-9:11) 1:3
Stapor R. - Pelczar D.
18.07.2024 08:05
(11:7-11:7-11:3) 3:0
Delgado, Cristian - Reverte J.
18.07.2024 08:10
(11:4-11:7-11:2) 3:0
Framberk J. - Mutl D.
18.07.2024 08:20
(11:4-6:11-5:11-9:11) 1:3
Sulkowski B. - Gdula A.
18.07.2024 08:30
(11:7-11:6-12:14-11:4) 3:1
Mrugala B. - Skwierz J.
18.07.2024 08:35
(13:11-11:9-11:7) 3:0
Olmedo A. - Heredia P.
18.07.2024 08:40
(10:12-11:7-9:11-12:10-7:11) 2:3
Sebek O. - Spiegel J.
18.07.2024 08:50
(9:11-13:11-11:2-12:10) 3:1
Fiklik O. - Nemec F.
18.07.2024 08:55
(11:5-10:12-11:8-11:9) 3:1
Kociuba F. - Lysakowski M.
18.07.2024 09:00
(11:4-11:7-11:13-11:7) 3:1
Stepien M. - Pelczar D.
18.07.2024 09:05
(8:11-6:11-12:10-5:11) 1:3
Delgado, Cristian - Heredia P.
18.07.2024 09:10
(5:11-11:7-9:11-11:5-1:4) 2:2
Framberk J. - Spiegel J.
18.07.2024 09:20
(6:11-11:9-7:11-11:13) 1:3
Brandtl A. - Benes P.
18.07.2024 09:25
(7:11-11:9-9:11-6:11) 1:3
Kukawka M. - Warpas B.
18.07.2024 09:30
(11:9-5:11-8:11-8:11) 1:3
Stapor R. - Mrugala B.
18.07.2024 09:35
(11:6-11:13-11:6-11:7) 3:1
Reverte J. - Olmedo A.
18.07.2024 09:40
(8:11-9:11-12:10-10:12) 1:3
Mutl D. - Sebek O.
18.07.2024 09:50
(4:11-13:11-8:11-7:11) 1:3
Fiklik O. - Benes P.
18.07.2024 09:55
(5:11-7:11-3:11) 0:3
Sulkowski B. - Kociuba F.
18.07.2024 10:00
(11:4-11:9-11:8) 3:0
Stepien M. - Skwierz J.
18.07.2024 10:05
(11:6-11:5-11:8) 3:0
Delgado, Cristian - Olmedo A.
18.07.2024 10:10
(8:11-9:11-7:11) 0:3
Framberk J. - Sebek O.
18.07.2024 10:20
(6:11-13:11-11:8-11:9) 3:1
Warpas B. - Gdula A.
18.07.2024 10:30
(6:11-7:11-11:2-9:11) 1:3
Mrugala B. - Pelczar D.
18.07.2024 10:35
(6:11-11:6-6:11-5:11) 1:3
Heredia P. - Reverte J.
18.07.2024 10:40
(11:8-9:11-11:9-11:5) 3:1
Snooker - Mednarodni - Shanghai Masters
Murphy S. - Yuelong Z.
18.07.2024 08:00
(81:1-97:0-82:29-26:104-66:65-89:39-44:90-73:12) 6:2
Junxu P. - Selby M.
18.07.2024 08:00
(0:95-76:25-91:0-0:86-62:23-1:81-15:21) 3:3
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5min)
Milan (Odin) - Roma (Matrix)
18.07.2024 04:45
(2:2-2:2) 4:4
Juventus (Alexis) - Napoli (Panther)
18.07.2024 04:45
(0:3-2:2) 2:5
Lazio(Cleo) - Roma (Matrix)
18.07.2024 05:00
(1:5-1:1) 2:6
Milan (Odin) - Juventus (Alexis)
18.07.2024 05:00
(0:2-2:1) 2:3
Roma (Matrix) - Juventus (Alexis)
18.07.2024 05:15
(2:3-3:2) 5:5
Lazio(Cleo) - Napoli (Panther)
18.07.2024 05:15
(1:2-1:0) 2:2
Lazio(Cleo) - Juventus (Alexis)
18.07.2024 05:30
(0:4-0:2) 0:6
Napoli (Panther) - Milan (Odin)
18.07.2024 05:30
(4:0-3:0) 7:0
Napoli (Panther) - Roma (Matrix)
18.07.2024 05:45
(2:1-1:2) 3:3
Lazio(Cleo) - Milan (Odin)
18.07.2024 05:45
(2:2-0:2) 2:4
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5min)
Germany (Liam) - England (Joshua)
18.07.2024 10:00
(1:2-0:0) 1:2
Argentina (Rafaelo) - France(Walter)
18.07.2024 10:00
(2:1-0:1) 2:2
Portugal (Bruno) - France(Walter)
18.07.2024 10:15
(1:1-0:1) 1:2
Argentina (Rafaelo) - Germany (Liam)
18.07.2024 10:15
(1:1-4:3) 5:4
France(Walter) - Germany (Liam)
18.07.2024 10:30
(3:0-0:0) 3:0
Portugal (Bruno) - Germany (Liam)
18.07.2024 10:45
(1:1-1:1) 2:2
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League(2x5min)
PSG (Panther) - Barca (Odin)
18.07.2024 00:00
(2:0-3:0) 5:0
Real Madrid (Cleo) - Bayern (Alexis)
18.07.2024 00:00
(1:2-1:0) 2:2
Real Madrid (Cleo) - Barca (Odin)
18.07.2024 00:15
(3:1-1:1) 4:2
PSG (Panther) - Man. City (Matrix)
18.07.2024 00:15
(1:1-3:1) 4:2
PSG (Panther) - Bayern (Alexis)
18.07.2024 00:30
(1:3-1:1) 2:4
Man. City (Matrix) - Barca (Odin)
18.07.2024 00:30
(1:2-4:0) 5:2
Bayern (Alexis) - Barca (Odin)
18.07.2024 00:45
(2:1-2:0) 4:1
Man. City (Matrix) - Real Madrid (Cleo)
18.07.2024 00:45
(1:0-4:2) 5:2
Bayern (Alexis) - Man. City (Matrix)
18.07.2024 01:00
(2:2-1:3) 3:5
PSG (Panther) - Real Madrid (Cleo)
18.07.2024 01:00
(3:2-1:0) 4:2
Barca (Odin) - PSG (Panther)
18.07.2024 01:15
(0:2-2:3) 2:5
Bayern (Alexis) - Real Madrid (Cleo)
18.07.2024 01:15
(1:1-0:1) 1:2
Man. City (Matrix) - PSG (Panther)
18.07.2024 01:30
(1:4-1:0) 2:4
Barca (Odin) - Real Madrid (Cleo)
18.07.2024 01:30
(1:1-0:4) 1:5
PSG (Rafaelo) - Real M. (Walter)
18.07.2024 07:00
(1:0-0:0) 1:0
Man.City (Liam) - Bayern M. (Joshua)
18.07.2024 07:00
(2:1-1:1) 3:2
PSG (Rafaelo) - Man.City (Liam)
18.07.2024 07:15
(2:1-1:1) 3:2
Barcelona (Bruno) - Real M. (Walter)
18.07.2024 07:15
(1:0-0:3) 1:3
Barcelona (Bruno) - Bayern M. (Joshua)
18.07.2024 07:30
(0:0-0:4) 0:4
Real M. (Walter) - Man.City (Liam)
18.07.2024 07:30
(1:1-1:1) 2:2
Bayern M. (Joshua) - PSG (Rafaelo)
18.07.2024 07:45
(1:1-1:0) 2:1
Barcelona (Bruno) - Man.City (Liam)
18.07.2024 07:45
(1:3-0:2) 1:5
Bayern M. (Joshua) - Real M. (Walter)
18.07.2024 08:00
(0:2-1:0) 1:2
Barcelona (Bruno) - PSG (Rafaelo)
18.07.2024 08:00
(0:2-0:0) 0:2
Real M. (Walter) - PSG (Rafaelo)
18.07.2024 08:15
(0:1-1:3) 1:4
Bayern M. (Joshua) - Man.City (Liam)
18.07.2024 08:15
(1:1-2:0) 3:1
Man.City (Liam) - PSG (Rafaelo)
18.07.2024 08:30
(0:1-0:0) 0:1
Real M. (Walter) - Barcelona (Bruno)
18.07.2024 08:30
(0:0-0:1) 0:1
Man.City (Liam) - Real M. (Walter)
18.07.2024 08:45
(2:1-1:3) 3:4
Bayern M. (Joshua) - Barcelona (Bruno)
18.07.2024 08:45
(0:0-4:0) 4:0
PSG (Rafaelo) - Bayern M. (Joshua)
18.07.2024 09:00
(0:1-3:1) 3:2
Man.City (Liam) - Barcelona (Bruno)
18.07.2024 09:00
(3:0-0:2) 3:2
PSG (Rafaelo) - Barcelona (Bruno)
18.07.2024 09:15
(3:3-5:3) 8:6
Real M. (Walter) - Bayern M. (Joshua)
18.07.2024 09:15
(1:0-2:0) 3:0
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League(2x5min)
Tottenham(Odin) - Chelsea (Matrix)
18.07.2024 02:00
(3:0-2:3) 5:3
Man.Utd (Alexis) - Aston Villa (Panther)
18.07.2024 02:00
(0:1-0:1) 0:2
Newcastle (Cleo) - Chelsea (Matrix)
18.07.2024 02:15
(0:3-2:2) 2:5
Tottenham(Odin) - Man.Utd (Alexis)
18.07.2024 02:15
(3:5-1:1) 4:6
Chelsea (Matrix) - Man.Utd (Alexis)
18.07.2024 02:30
(0:1-0:0) 0:1
Newcastle (Cleo) - Aston Villa (Panther)
18.07.2024 02:30
(0:2-1:1) 1:3
Newcastle (Cleo) - Man.Utd (Alexis)
18.07.2024 02:45
(0:3-1:2) 1:5
Aston Villa (Panther) - Tottenham(Odin)
18.07.2024 02:45
(2:1-2:1) 4:2
Aston Villa (Panther) - Chelsea (Matrix)
18.07.2024 03:00
(2:2-1:0) 3:2
Newcastle (Cleo) - Tottenham(Odin)
18.07.2024 03:00
(1:2-1:0) 2:2
Aston Villa (Panther) - Man.Utd (Alexis)
18.07.2024 03:15
(3:0-0:1) 3:1
Chelsea (Matrix) - Tottenham(Odin)
18.07.2024 03:15
(1:1-2:0) 3:1
Chelsea (Matrix) - Newcastle (Cleo)
18.07.2024 03:30
(2:2-0:0) 2:2
Man.Utd (Alexis) - Tottenham(Odin)
18.07.2024 03:30
(1:1-1:1) 2:2
Aston Villa (Panther) - Newcastle (Cleo)
18.07.2024 03:45
(1:1-3:1) 4:2
Man.Utd (Alexis) - Chelsea (Matrix)
18.07.2024 03:45
(1:2-1:1) 2:3
Tottenham(Odin) - Aston Villa (Panther)
18.07.2024 04:00
(2:0-0:1) 2:1
Man.Utd (Alexis) - Newcastle (Cleo)
18.07.2024 04:00
(0:1-2:2) 2:3
Chelsea (Matrix) - Aston Villa (Panther)
18.07.2024 04:15
(1:2-2:2) 3:4
Tottenham(Odin) - Newcastle (Cleo)
18.07.2024 04:15
(2:0-1:0) 3:0
Arsenal FC (Popeye) - Tottenham (Vangogh)
18.07.2024 08:00
(3:1-2:0) 5:1
Man.Utd. (Obelix) - Newcastle (Donatello)
18.07.2024 08:00
(2:2-2:1) 4:3
Aston Villa (Leonardo) - Tottenham (Vangogh)
18.07.2024 08:15
(2:0-1:1) 3:1
Arsenal FC (Popeye) - Man.Utd. (Obelix)
18.07.2024 08:15
(1:1-2:0) 3:1
Tottenham (Vangogh) - Man.Utd. (Obelix)
18.07.2024 08:30
(2:4-2:2) 4:6
Aston Villa (Leonardo) - Newcastle (Donatello)
18.07.2024 08:30
(1:1-1:0) 2:1
Aston Villa (Leonardo) - Man.Utd. (Obelix)
18.07.2024 08:45
(3:0-0:0) 3:0
Newcastle (Donatello) - Arsenal FC (Popeye)
18.07.2024 08:45
(0:2-0:0) 0:2
Aston Villa (Leonardo) - Arsenal FC (Popeye)
18.07.2024 09:00
(2:1-0:0) 2:1
Newcastle (Donatello) - Tottenham (Vangogh)
18.07.2024 09:00
(2:1-0:1) 2:2
Tottenham (Vangogh) - Arsenal FC (Popeye)
18.07.2024 09:15
(2:2-4:2) 6:4
Newcastle (Donatello) - Man.Utd. (Obelix)
18.07.2024 09:15
(1:3-1:2) 2:5
Tottenham (Vangogh) - Aston Villa (Leonardo)
18.07.2024 09:30
(0:1-3:0) 3:1
Man.Utd. (Obelix) - Arsenal FC (Popeye)
18.07.2024 09:30
(1:0-1:2) 2:2
Man.Utd. (Obelix) - Tottenham (Vangogh)
18.07.2024 09:45
(0:3-4:6) 4:9
Man.Utd. (Obelix) - Aston Villa (Leonardo)
18.07.2024 10:00
(1:3-2:3) 3:6
Arsenal FC (Popeye) - Newcastle (Donatello)
18.07.2024 10:00
(0:0-2:1) 2:1
Arsenal FC (Popeye) - Aston Villa (Leonardo)
18.07.2024 10:15
(1:0-0:0) 1:0
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min)
Atl.Madrid (Socrates) - Girona(Jack)
18.07.2024 10:30
(2:0-0:0) 2:0
Barcelona (David) - Girona(Jack)
18.07.2024 10:45
(1:1-1:0) 2:3
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min)
Napoli (Cantona) - Copenhagen (Nio)
18.07.2024 05:00
(1:1-0:2) 1:3
PSV Eindhoven (Panic) - RB Lei.(Aibothard)
18.07.2024 05:00
(1:1-3:1) 4:2
Napoli (Cantona) - PSV Eindhoven (Panic)
18.07.2024 05:15
(2:0-1:1) 3:1
Atl.Madrid (Chemist) - Copenhagen (Nio)
18.07.2024 05:15
(0:0-0:1) 0:1
Copenhagen (Nio) - PSV Eindhoven (Panic)
18.07.2024 05:30
(3:2-1:0) 4:2
Atl.Madrid (Chemist) - RB Lei.(Aibothard)
18.07.2024 05:30
(0:1-1:0) 1:1
Atl.Madrid (Chemist) - PSV Eindhoven (Panic)
18.07.2024 05:45
(2:1-1:2) 3:3
RB Lei.(Aibothard) - Napoli (Cantona)
18.07.2024 05:45
(0:0-0:0) 0:0
RB Lei.(Aibothard) - Copenhagen (Nio)
18.07.2024 06:00
(1:1-3:1) 4:2
Atl.Madrid (Chemist) - Napoli (Cantona)
18.07.2024 06:00
(0:0-1:1) 1:1
RB Lei.(Aibothard) - PSV Eindhoven (Panic)
18.07.2024 06:15
(0:2-0:2) 0:4
Copenhagen (Nio) - Napoli (Cantona)
18.07.2024 06:15
(1:0-0:0) 1:0
PSV Eindhoven (Panic) - Napoli (Cantona)
18.07.2024 06:30
(0:2-1:1) 1:3
Copenhagen (Nio) - Atl.Madrid (Chemist)
18.07.2024 06:30
(1:3-2:2) 3:5
RB Lei.(Aibothard) - Atl.Madrid (Chemist)
18.07.2024 06:45
(0:2-2:1) 2:3
PSV Eindhoven (Panic) - Copenhagen (Nio)
18.07.2024 06:45
(0:2-0:2) 0:4
Napoli (Cantona) - RB Lei.(Aibothard)
18.07.2024 07:00
(1:0-1:0) 2:0
PSV Eindhoven (Panic) - Atl.Madrid (Chemist)
18.07.2024 07:00
(1:0-1:0) 2:0
Copenhagen (Nio) - RB Lei.(Aibothard)
18.07.2024 07:15
(2:0-1:2) 3:2
Napoli (Cantona) - Atl.Madrid (Chemist)
18.07.2024 07:15
(1:3-0:0) 1:3
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min)
Tottenham (Cantona) - Man.City (Nio)
18.07.2024 10:15
(3:1-3:4) 6:5
Tottenham (Cantona) - Aston Villa (Panic)
18.07.2024 10:30
(3:4-3:0) 6:4
Man.City (Nio) - Aston Villa (Panic)
18.07.2024 10:45
(0:1-0:1) 0:2
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min)
Aston Villa (Professor) - Fenerbahce (Goliath)
18.07.2024 00:00
(3:1-2:4) 5:5
ACF Fiorentina (Lewa) - Ajax (Mosquito)
18.07.2024 00:00
(3:0-3:0) 6:0
Aston Villa (Professor) - Ajax (Mosquito)
18.07.2024 00:15
(1:1-0:0) 1:1
Fenerbahce (Goliath) - PAOK (Arthur)
18.07.2024 00:15
(0:3-2:2) 2:5
Aston Villa (Professor) - PAOK (Arthur)
18.07.2024 00:30
(3:0-1:2) 4:2
Fenerbahce (Goliath) - ACF Fiorentina (Lewa)
18.07.2024 00:30
(0:2-1:1) 1:3
Fenerbahce (Goliath) - Ajax (Mosquito)
18.07.2024 01:00
(5:3-1:1) 6:4
ACF Fiorentina (Lewa) - PAOK (Arthur)
18.07.2024 01:00
(2:0-2:1) 4:1
Ajax (Mosquito) - PAOK (Arthur)
18.07.2024 01:15
(0:1-0:3) 0:4
ACF Fiorentina (Lewa) - Aston Villa (Professor)
18.07.2024 01:15
(1:0-2:3) 3:3
Fenerbahce (Goliath) - Aston Villa (Professor)
18.07.2024 01:30
(2:4-1:2) 3:6
Ajax (Mosquito) - ACF Fiorentina (Lewa)
18.07.2024 01:30
(2:2-0:3) 2:5
PAOK (Arthur) - Fenerbahce (Goliath)
18.07.2024 01:45
(3:2-2:0) 5:2
Ajax (Mosquito) - Aston Villa (Professor)
18.07.2024 01:45
(2:0-2:2) 4:2
PAOK (Arthur) - Aston Villa (Professor)
18.07.2024 02:00
(0:2-1:0) 1:2
ACF Fiorentina (Lewa) - Fenerbahce (Goliath)
18.07.2024 02:00
(3:2-2:2) 5:4
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min.)
Real M.(Socrates) - PSG (Jack)
18.07.2024 08:00
(1:0-1:0) 2:0
Bayern M.(David) - PSG (Jack)
18.07.2024 08:15
(1:2-3:1) 4:3
Bayern M.(David) - Man.City (Boris)
18.07.2024 08:30
(0:0-0:0) 0:0
Man.City (Boris) - Real M.(Socrates)
18.07.2024 08:45
(5:0-1:2) 6:2
Man.City (Boris) - PSG (Jack)
18.07.2024 09:00
(1:1-1:1) 2:2
Bayern M.(David) - Real M.(Socrates)
18.07.2024 09:00
(1:3-2:2) 3:5
PSG (Jack) - Real M.(Socrates)
18.07.2024 09:15
(0:1-2:0) 2:1
PSG (Jack) - Bayern M.(David)
18.07.2024 09:30
(3:1-2:1) 5:2
Man.City (Boris) - Bayern M.(David)
18.07.2024 09:45
(1:2-3:1) 4:3
Real M.(Socrates) - Man.City (Boris)
18.07.2024 10:00
(2:0-3:1) 5:1
PSG (Jack) - Man.City (Boris)
18.07.2024 10:15
(1:3-1:2) 2:5
Real M.(Socrates) - Bayern M.(David)
18.07.2024 10:15
(1:3-2:2) 3:5
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min.)
West Ham (Arthur) - Benfica (Lewa)
18.07.2024 02:15
(1:0-1:0) 2:0
Freiburg (Mosquito) - Olympique Marseille (Goliath)
18.07.2024 02:15
(2:1-2:2) 4:3
West Ham (Arthur) - Freiburg (Mosquito)
18.07.2024 02:30
(3:0-1:0) 4:0
AC Milan (Professor) - Benfica (Lewa)
18.07.2024 02:30
(1:0-0:2) 1:2
Benfica (Lewa) - Freiburg (Mosquito)
18.07.2024 02:45
(2:0-1:2) 3:2
AC Milan (Professor) - Olympique Marseille (Goliath)
18.07.2024 02:45
(2:3-1:1) 3:4
AC Milan (Professor) - Freiburg (Mosquito)
18.07.2024 03:00
(1:0-2:1) 3:1
Olympique Marseille (Goliath) - West Ham (Arthur)
18.07.2024 03:00
(3:1-1:3) 4:4
AC Milan (Professor) - West Ham (Arthur)
18.07.2024 03:15
(2:1-3:2) 5:3
Olympique Marseille (Goliath) - Benfica (Lewa)
18.07.2024 03:15
(0:3-0:2) 0:5
Benfica (Lewa) - West Ham (Arthur)
18.07.2024 03:30
(1:1-4:3) 5:4
Olympique Marseille (Goliath) - Freiburg (Mosquito)
18.07.2024 03:30
(1:1-2:1) 3:2
Freiburg (Mosquito) - West Ham (Arthur)
18.07.2024 03:45
(0:1-1:0) 1:1
Benfica (Lewa) - AC Milan (Professor)
18.07.2024 03:45
(3:1-4:1) 7:2
Olympique Marseille (Goliath) - AC Milan (Professor)
18.07.2024 04:00
(2:2-3:2) 5:4
Freiburg (Mosquito) - Benfica (Lewa)
18.07.2024 04:00
(2:0-3:0) 5:0
Freiburg (Mosquito) - AC Milan (Professor)
18.07.2024 04:15
(3:0-1:2) 4:2
West Ham (Arthur) - Olympique Marseille (Goliath)
18.07.2024 04:15
(0:1-0:0) 0:1
West Ham (Arthur) - AC Milan (Professor)
18.07.2024 04:30
(0:3-1:0) 1:3
Benfica (Lewa) - Olympique Marseille (Goliath)
18.07.2024 04:30
(1:0-2:0) 3:0
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min.)
Brighton(Cantona) - Sporting (Nio)
18.07.2024 07:30
(1:0-2:2) 3:2
Leverkusen (Panic) - Villarreal (Aibothard)
18.07.2024 07:30
(2:2-2:1) 4:3
AS Roma (Chemist) - Sporting (Nio)
18.07.2024 07:45
(0:3-2:1) 2:4
Brighton(Cantona) - Leverkusen (Panic)
18.07.2024 07:45
(0:2-1:0) 1:2
AS Roma (Chemist) - Villarreal (Aibothard)
18.07.2024 08:00
(0:1-0:3) 0:4
Sporting (Nio) - Leverkusen (Panic)
18.07.2024 08:00
(1:0-1:2) 2:2
Villarreal (Aibothard) - Brighton(Cantona)
18.07.2024 08:15
(2:0-1:2) 3:2
AS Roma (Chemist) - Leverkusen (Panic)
18.07.2024 08:15
(1:1-1:4) 2:5
AS Roma (Chemist) - Brighton(Cantona)
18.07.2024 08:30
(0:2-2:1) 2:3
Villarreal (Aibothard) - Sporting (Nio)
18.07.2024 08:30
(2:3-2:1) 4:4
Sporting (Nio) - Brighton(Cantona)
18.07.2024 09:00
(2:0-1:1) 3:1
Villarreal (Aibothard) - Leverkusen (Panic)
18.07.2024 09:00
(1:1-0:1) 1:2
Sporting (Nio) - AS Roma (Chemist)
18.07.2024 09:15
(2:3-3:2) 5:5
Leverkusen (Panic) - Brighton(Cantona)
18.07.2024 09:15
(1:1-1:3) 2:4
Leverkusen (Panic) - Sporting (Nio)
18.07.2024 09:30
(1:0-3:1) 4:1
Leverkusen (Panic) - AS Roma (Chemist)
18.07.2024 09:45
(2:3-0:1) 2:4
Brighton(Cantona) - AS Roma (Chemist)
18.07.2024 10:00
(1:1-1:2) 2:3
0
Stave
Stave na številke
Napovedne igre
Virtualne igre