Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

VČERAJ
DANES
27.05.2024
V ŽIVO
ŠPORT
Nogomet - Argentina - Camp. De Reserva De Primera Division B National
Club Atletico Brown de Adrogue Reserve - San Telmo
27.05.2024 16:00
(1:0-0:1) 1:1
Ars.Sarandi - Ferro CO
27.05.2024 17:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Argentina - Primera B
Sacachispas - Los Andes
27.05.2024 20:30
(0:0-0:3) 0:3
Nogomet - Argentina - Primera C
Defensores C. - J.J. Urquiza
27.05.2024 20:30
(0:0-0:0) 0:0
CA Lugano - Mercedes
27.05.2024 20:30
(0:0-0:0) 0:0
C.Espanol - CS Barracas
27.05.2024 20:30
(0:2-1:0) 1:2
Nogomet - Argentina - Primera Nacional
Def.Belgrano - Aldosivi
27.05.2024 23:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Argentina - Profesionalna liga
Independiente - Velez S.
27.05.2024 01:00
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Avstralija - Victoria Premier League 1
21/Melb.Victory - Preston L.
27.05.2024 12:30
(0:1-2:1) 2:2
Nogomet - Avstralija - Victoria Premier Liga (Ž)
Bulleen L. - Alamein Utd
27.05.2024 12:15
(1:0-3:3) 4:3
Nogomet - Bahrain - Premier liga
East Riffa - Al Hidd
27.05.2024 18:00
(0:0-2:1) 2:1
Malkiya - Al Ittihad
27.05.2024 18:00
(0:1-3:0) 3:1
Nogomet - Belorusija - Vysshaya liga
Dnepr M. - Gomel
27.05.2024 19:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Bolgarija - Prva liga
Botev P. - Arda K.
27.05.2024 19:00
(0:1-0:0) 0:1
Slav.Sofia - CSKA 1948
27.05.2024 19:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Bolgarija - V AFG Jugovzhod
Lok.Plovdiv"2" - Saedinie
27.05.2024 17:00
(2:0-2:0) 4:0
Nogomet - Bolivija - Profesionalna divizija
Oriente P. - The Strongest
27.05.2024 01:30
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Brazilija - Carioca, Serie C
Niteroiense - Santa Cruz
27.05.2024 20:00
(2:0-4:0) 6:0
Campos - Riostrense EC RJ
27.05.2024 20:00
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - Brazilija - U20 Carioca, Serie B2
Rio de Janeiro RJ - Barra M.
27.05.2024 20:00
(0:2-0:0) 0:2
Nogomet - Brazilija - U20 Catarinense Junior
Figueirense - Criciuma
27.05.2024 19:30
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Čile - Primera B
Santa Cruz - Dep.Limache
27.05.2024 02:00
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Egipt - Premier Liga
Pyramids - EL Gouna
27.05.2024 15:00
(1:0-0:0) 1:0
AL Sakandary - Zamalek
27.05.2024 18:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Ekvador - LigaPro Primera A
Orense - Cumbaya
27.05.2024 01:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Finska - Finska 1.liga
Lahti - Seinajoen
27.05.2024 17:00
(0:4-0:0) 0:4
Vaasan P. - Inter Turku
27.05.2024 17:00
(2:0-1:1) 3:1
Nogomet - Finska - Ykkonen
PK 35 - SalPa
27.05.2024 17:30
(1:0-0:1) 1:1
KTP Kotka - KaPa K.P.
27.05.2024 17:30
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Gambija - Division 2
Hawks - Gambian D.L.
27.05.2024 18:30
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Gambija - GFA League First Division
Gambia AF - Wallidan
27.05.2024 18:30
(1:2-1:0) 2:2
Nogomet - Gruzija - Erovnuli Liga
Kolkheti P. - Din.Tbilisi
27.05.2024 18:00
(1:1-1:1) 2:2
Din.Batumi - Dila Gori
27.05.2024 19:00
(0:0-0:2) 0:2
Nogomet - Irak - Iraška liga
Karbalaa - Al Najaf
27.05.2024 17:00
(0:0-0:0) 0:0
Zakho - Al Naft
27.05.2024 17:00
(2:0-1:0) 3:0
AL Jawiya - AL Zawraa
27.05.2024 19:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Irska - Leinster Senior Liga, Senior Division 1a
Glebe N. - Ucd Dublin
27.05.2024 20:45
(1:2-0:2) 1:4
Nogomet - Islandija - Urvalsdeild
Fylkir R. - Kopavogs
27.05.2024 21:15
(2:0-1:1) 3:1
Nogomet - Italija - Campionato Primavera, Končnica
Inter M. - Sassuolo
27.05.2024 20:30
(0:2-1:1) 1:3
Nogomet - Južna Koreja - K-Liga 2
Bucheon - Chungnam A.
27.05.2024 12:30
(1:0-2:0) 3:0
Ansan G. - Busan P.
27.05.2024 12:30
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Kanada - League 1 British Columbia
Unity - Rivers
27.05.2024 00:30
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Kolumbija - Primera A, Apertura, skupina B
Ind.Santa Fe - Equidad
27.05.2024 01:00
(1:0-1:0) 2:0
Once Caldas - Tolima
27.05.2024 01:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Kostarika - Primera Division, Clausura, Končnica
Dep.Saprissa - Alajuelense
27.05.2024 00:00
(1:0-2:0) 3:0
Nogomet - Kuvajt - Premier liga
AL Fehaheel - AL Salmiya
27.05.2024 16:50
(1:0-0:1) 1:1
Kuwait SC - AL Arabi (KW)
27.05.2024 18:20
(1:0-2:0) 3:0
AL Nasr - Qadsia
27.05.2024 19:50
(1:1-1:3) 2:4
Nogomet - Maroko - Botola Pro D1
Maghreb Fes - Hassania Un.
27.05.2024 19:00
(1:1-1:1) 2:2
Un.Touarga - Moghreb A.T.
27.05.2024 21:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Mavretanija - Premier League
Entou de Kiff. - Gendrim
27.05.2024 21:30
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Mehika - Primera Division, Clausura, Končnica
CF America - Cruz Azul
27.05.2024 03:35
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Mozambik - Mocambola
Fer.Maputo - Vilankulo
27.05.2024 15:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Nemčija - Bundesliga, končnica za obstanek/napredovanje
F.Dusseldorf - Bochum
27.05.2024 20:30
(0:1-0:2-0:0-5:6) 5:9
Nogomet - Norveška - 1. divizija
Stabaek - Egersunds
27.05.2024 19:00
(3:0-1:5) 4:5
Nogomet - Norveška - 2. Divizija, Skupina 1
Viking FK 2 - Lysekloster IL
27.05.2024 16:00
(2:0-3:1) 5:1
Brann"2" - Vard H.
27.05.2024 18:00
(3:2-4:1) 7:3
Nogomet - Norveška (Am.) - U19 liga
Store Bergan - Nanset
27.05.2024 19:30
5:3
Nogomet - Panama - Liga Prom
Sporting"B" - Mario Mendez
27.05.2024 01:00
(2:0-0:1) 2:1
Nogomet - Paragvaj - Segunda Division
Fernando de La M. - Pastoreo
27.05.2024 20:30
(0:0-1:0) 1:0
Campo Grande - Resistencia
27.05.2024 23:00
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Paragvaj - Torneo Femenino
Sol De America - G.Caballero
27.05.2024 01:15
(0:2-0:0) 0:2
Nogomet - Peru - Druga divizija
Dep.Coopsol - Ac.Cantolao
27.05.2024 20:15
(0:0-0:3) 0:3
SC Santos - San Martin
27.05.2024 22:30
(1:0-1:2) 2:2
Nogomet - Peru - Primera Division, Apertura
Un.Comercio - Cienciano
27.05.2024 21:30
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Romunija - Prva Divizija
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - Din.Bucuresti
27.05.2024 19:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Saint Kitts and Nevis - Premier liga
Garden H. - Newtown Utd.
27.05.2024 01:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Savdska Arabija - Profesionalna liga
AL Nassr - AL Ittihad
27.05.2024 20:00
(1:0-3:2) 4:2
AL Shabab - AL Fateh
27.05.2024 20:00
(1:0-2:2) 3:2
AL Hazem - Abha
27.05.2024 20:00
(0:0-2:1) 2:1
AL Tai - AL Akhdoud
27.05.2024 20:00
(0:1-0:1) 0:2
AL Ahli S. - AL Fayha
27.05.2024 20:00
(0:0-1:0) 1:0
AL Taawoun - AL Ettifaq
27.05.2024 20:00
(0:0-1:0) 1:0
AL Khaleej - AL Riyadh
27.05.2024 20:00
(0:0-1:2) 1:2
AL Wehda - AL Hilal R.
27.05.2024 20:00
(0:1-1:1) 1:2
Damac - AL Raed
27.05.2024 20:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Sierra Leone - Premier League
Luawa - Kahunla Rangers
27.05.2024 18:30
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - Švedska - Allsvenskan
Norrkoping - Varnamo
27.05.2024 19:00
(0:1-0:3) 0:4
AIK - IFK Goteborg
27.05.2024 19:10
(1:1-4:1) 5:2
Nogomet - Švedska - Division 2, Sodra Gotaland
Balkan - Trelleborg
27.05.2024 19:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Švedska - Ettan, Sodra
Olympic - Lunds
27.05.2024 19:00
(1:1-0:1) 1:2
Jonkopings - Angelholms
27.05.2024 19:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Turčija (Am.) - 2. Liga, končnica za napredovanje
Kastamonuspor - Igdir
27.05.2024 14:30
(0:2-1:1) 1:3
Nogomet - Urugvaj - Druga divizija
Cerrito - Uruguay Montevideo FC
27.05.2024 01:30
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Uzbekistan - Superliga
Lokomotiv Tashkent - Surkhon
27.05.2024 16:00
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Venezuela - Prva divizija
Portuguesa - Carabobo
27.05.2024 02:00
(2:1-0:0) 2:1
Nogomet - Zanzibar - Premier Liga
Mlandege - Hardrock
27.05.2024 15:05
(0:0-1:0) 1:0
Mafunzo - Chipukizi
27.05.2024 15:15
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - ZDA - National Premier Soccer liga
Philadelphia U. - Predators
27.05.2024 01:30
(1:0-1:3) 2:3
Nogomet - ZDA - USL W liga
Athens Utd. - Southern Soccer A.
27.05.2024 01:00
(0:2-0:3) 0:5
Nogomet - ZDA - USL, Liga 2
Florida Elite - Brevard Fire SC
27.05.2024 01:00
(0:0-1:0) 1:0
River Light - St Charles
27.05.2024 01:00
(2:0-1:3) 3:3
Capital FC - Tacoma S.
27.05.2024 01:00
1:3
Nogomet - Združeni Arabski Emirati - U21 Liga
AL Ahli - AL Wasl
27.05.2024 16:15
(1:1-2:2) 3:3
Tenis - ATP - Odprto prvenstvo Francije moški posamezniki
Eubanks C. - Sinner J.
27.05.2024 11:00
(3:6-3:6-4:6) 0:3
Shevchenko A. - Karatsev A.
27.05.2024 11:00
(6:4-4:6-1:6-6:1-6:4) 3:2
Ruusuvuori E. - Kwon S.W.
27.05.2024 11:00
(3:6-4:6-3:6) 0:3
Nishioka Y. - Auger A.F.
27.05.2024 11:00
(2:6-4:6-4:6) 0:3
Shelton B. - Gaston H.
27.05.2024 11:00
(3:6-6:3-6:4-3:3) 2:1
Purcell M. - Squire H.
27.05.2024 11:00
(2:6-2:6-6:3-6:4-6:7) 2:3
Fucsovics M. - Tsitsipas S.
27.05.2024 13:45
(6:7-4:6-1:6) 0:3
Arnaldi M. - Fils A.
27.05.2024 14:10
(6:3-4:6-6:4-6:2) 3:1
Heide G. - Baez S.
27.05.2024 14:10
(6:4-3:6-1:6-6:4-3:6) 2:3
Kovalik J. - Giron M.
27.05.2024 14:10
(7:6-6:4-3:6-7:6) 3:1
Khachanov K. - Nagal S.
27.05.2024 14:35
(6:2-6:0-7:6) 3:0
Zverev A. - Nadal R.
27.05.2024 15:20
(6:3-7:6-6:3) 3:0
Norrie C. - Kotov P.
27.05.2024 16:10
(6:4-3:6-6:3-6:7-2:6) 2:3
Van Assche L. - Shapovalov D.
27.05.2024 16:40
(3:6-4:6-4:6) 0:3
Cerundolo F. - Hanfmann Y.
27.05.2024 17:45
(6:3-6:3-6:4) 3:0
Galan D.E. - Musetti L.
27.05.2024 18:15
(3:6-3:6-5:7) 0:3
Bellucci M. - Tiafoe F.
27.05.2024 18:15
(3:6-6:3-7:6-4:6-4:6) 2:3
Misolic F. - Virtanen O.
27.05.2024 18:15
(4:6-4:6-6:3-6:4-6:2) 3:2
Cachin P. - Paul T.
27.05.2024 18:35
(2:6-3:6-1:6) 0:3
Monteiro T.M. - Kecmanovic M.
27.05.2024 19:30
(2:6-1:6-6:4-5:7) 1:3
Lajovic D. - Safiullin R.
27.05.2024 19:55
(4:6-7:5-6:4-6:7-6:4) 3:2
Monfils G. - Seyboth W.T.
27.05.2024 20:25
(6:2-3:6-6:3-6:4) 3:1
Fognini F. - Van De Zandschulp B.
27.05.2024 20:35
(6:1-6:1-7:5) 3:0
Koepfer D. - Medvedev D.
27.05.2024 21:15
(3:6-4:6-7:5-3:6) 1:3
Tenis - Challenger - ATP Challenger Little Rock, ZDA moški posamezniki
Galarneau A. - Moriya H.
27.05.2024 20:15
(6:2-6:3) 2:0
Mukund S. - Holt B.
27.05.2024 21:10
(0:6-6:3-2:6) 1:2
Draxl L. - Krueger M.
27.05.2024 21:45
(3:6-6:3-4:6) 1:2
Mayo A. - Chappell N.
27.05.2024 22:30
(6:3-5:7-7:6) 2:1
Andrade A. - Wong C.L.C.
27.05.2024 23:25
(6:7-6:4-6:3) 2:1
Tenis - Challenger - ATP Challenger Little Rock, ZDA moški posamezniki
Escobedo E. - Bouzige M.
27.05.2024 17:00
(6:3-6:2) 2:0
Kuzuhara B. - Martin A.
27.05.2024 17:00
(1:6-6:4-4:6) 1:2
Takahashi Y. - Neff A.
27.05.2024 17:00
(6:2-6:2) 2:0
Peliwo F. - Quan R.
27.05.2024 18:35
(4:6-2:6) 0:2
Langmo C. - Vandecasteele Q.
27.05.2024 18:35
(3:6-7:5-6:4) 2:1
Nefve A. - Smith K.
27.05.2024 19:20
(5:7-7:6-5:7) 1:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Vicenza, Italija moški posamezniki
Olivieri G.A. - Pacheco M.R.
27.05.2024 15:05
(6:4-6:3) 2:0
Barranco C.J. - Barrios V.M.T.
27.05.2024 15:30
(1:6-6:3-2:6) 1:2
Dougaz A. - Piros Z.
27.05.2024 17:00
(7:5-6:4) 2:0
Rodriguez T.S.F. - Berrettini J.
27.05.2024 19:30
(6:7-6:7) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Vicenza, Italija moški posamezniki
Iannaccone F. - Naw H.
27.05.2024 10:30
(6:1-6:1) 2:0
Arnaboldi F. - Bonadio R.
27.05.2024 10:30
(7:5-7:5) 2:0
Vincent R.S. - Serdarusic N.
27.05.2024 10:30
(3:6-6:3-7:5) 2:1
Fonio G. - Gea A.
27.05.2024 12:10
(6:4-6:2) 2:0
Gaubas V. - Bertola B.
27.05.2024 12:45
(4:6-6:4-6:2) 2:1
Kachmazov A. - Giannessi A.
27.05.2024 13:20
(7:5-6:3) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Croatia F10, Men Singles
Hjorth P. - Verbeek D.
27.05.2024 10:00
(1:6-1:3) 0:1
Gustafsson F. - Bladelius H.
27.05.2024 10:15
(6:1-6:4) 2:0
Eriksson S. - Milosavljevic M.
27.05.2024 10:15
(6:0-6:3) 2:0
Jakic M. - Biondolillo G.
27.05.2024 10:55
(6:1-6:4) 2:0
Gannon C. - Giovannini F.
27.05.2024 11:00
(4:6-7:5-1:0) 2:1
Semenov D. - Bermejo F.
27.05.2024 11:35
(1:5) 0:0
Stidell F. - Matuszewski G.
27.05.2024 11:40
(7:5-3:6-0:1) 1:2
Nad P. - Torres Ramis M.
27.05.2024 11:55
(1:6-3:6) 0:2
Michalik R. - Ouzilou S.
27.05.2024 12:00
(6:4-6:0) 2:0
O'Connell B. - Thurner N.
27.05.2024 12:20
(1:6-6:3-1:0) 2:1
Krolo F. - Knippling P.
27.05.2024 12:25
(7:5-6:2) 2:0
Eichenseher D. - Fekete J.
27.05.2024 13:45
(4:6-2:6) 0:2
Najvirt K.M. - Jansson O.
27.05.2024 13:50
(1:6-0:6) 0:2
Trinker J. - Martishev V.
27.05.2024 15:00
(6:3-6:3) 2:0
Sic.Li - Dudun I.
27.05.2024 15:50
(6:1-3:0) 1:0
Brkic J. - Ouzilou H.
27.05.2024 16:00
(6:2-4:6-0:1) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Francija F18, moški posamezniki
Reymond A. - Gabet A.
27.05.2024 10:00
(6:2-6:2) 2:0
Martin B. - Le Ho A.
27.05.2024 10:00
(6:2-6:1) 2:0
Brazet P.A. - Pognon C.
27.05.2024 11:00
(3:6-6:4-0:1) 1:2
Tailleu P.A. - Fabre A.
27.05.2024 11:45
(6:3-6:7-0:1) 1:2
Lestir L. - Mottier, Theo
27.05.2024 12:10
(6:2-6:2) 2:0
Giovannini U. - Livet N.F.
27.05.2024 13:00
(2:6-3:6) 0:2
Klintcharov A. - Debru M.
27.05.2024 13:40
(6:2-6:2) 2:0
Ponchet M. - Gales R.
27.05.2024 13:55
(3:6-4:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Francija F18, moški posamezniki
Negritu C. - Bouquet L.
27.05.2024 15:05
(6:1-3:6-3:6) 1:2
Compagnucci T. - Gomez F.A.
27.05.2024 15:20
(2:6-3:6) 0:2
Ghibaudo A. - Villard N.
27.05.2024 16:30
(6:3-6:1) 2:0
Reco A. - Malige M.
27.05.2024 17:25
(3:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Kitajska F3, moški posamezniki
Huang R. - Ng K.L.
27.05.2024 03:30
(1:6-5:7) 0:2
Vujic S. - Yu B.
27.05.2024 03:30
(7:5-2:6-0:1) 1:2
Duan H. - Han X.
27.05.2024 03:30
(3:6-1:6) 0:2
Du Y. - Jin Y.
27.05.2024 05:00
(2:6-5:7) 0:2
Zeng Y. - Hung K.H.
27.05.2024 05:00
(6:3-3:6-1:0) 2:1
Chen X. D. - S.Liu
27.05.2024 05:00
(7:5-6:0) 2:0
Lu C.Y. - Hornitschek N.
27.05.2024 06:30
(5:7-2:6) 0:2
Lu P. - Arcon A.
27.05.2024 07:30
(3:6-6:3-1:0) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F34, moški posamezniki
Walters M. - Marques D.
27.05.2024 15:00
(2:6-4:6) 0:2
Lomakin G. - Shanmugam A.S.
27.05.2024 15:15
(1:6-6:4-0:1) 1:2
Schoen P. - Mehra R.
27.05.2024 16:05
(6:1-4:6-1:0) 2:1
Bathrinath L. - Alkotop M.
27.05.2024 16:15
(6:4-6:2) 2:0
Baldwin S.T. - Foley P.
27.05.2024 16:30
(0:6-2:6) 0:2
Ianin N. - Hermassi R.
27.05.2024 16:40
(7:5-6:0) 2:0
Zarate C. M. - Khosla R.
27.05.2024 16:50
(6:7-2:6) 0:2
Elamin A. - Simakin I.
27.05.2024 17:35
(4:6-6:2-1:0) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Austria 03A, Women Doubles
Marci/Visma - Mcphee/Vargo
27.05.2024 13:30
(1:6-1:6) 0:2
Gavrila O / Vilar G - Kucm/Radis
27.05.2024 15:00
(4:6-1:6) 0:2
Korok/Tsygo - Lacko/Vallo
27.05.2024 15:15
(6:1-6:3) 2:0
Opris/Opris - Costo/Hieta
27.05.2024 16:00
(0:6-0:6) 0:2
Koller/Zund - Kandu/Koval
27.05.2024 16:55
(6:2-6:2) 2:0
Pavlou/PoPa - Gaspa/Rothen
27.05.2024 17:00
(6:2-3:6-1:0) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Austria 03A, Women Singles
Hietaranta L. - Struplova J.
27.05.2024 11:39
(7:6-6:2) 2:0
Koller A. - Gasparovic C.
27.05.2024 14:05
(3:6-4:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Austria 03A, Women Singles
Monnot A. - Korokozidi E.
27.05.2024 09:50
(6:1-3:6-0:1) 1:2
Gavrila O. - John B.L.
27.05.2024 09:55
(6:7-6:4-1:0) 2:1
Meri E. - Kovacicova S.
27.05.2024 10:00
(6:0-6:1) 2:0
Tsygourova K. - Okuwaki R.
27.05.2024 11:20
(6:1-6:4) 2:0
Belgraver J. - Zund S.
27.05.2024 11:40
(6:3-6:4) 2:0
Meyer A.D.H.L. - Auer S.
27.05.2024 13:15
(6:4-6:0) 2:0
Dmitruk K. - Pislak M.
27.05.2024 13:20
(7:6-5:7-1:0) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Brazil 06A, Women Singles
Ganciar, Manuela - Beveraggi L.P.
27.05.2024 18:40
(0:6-1:6) 0:2
Oliveira M.L. - Ramirez K.
27.05.2024 18:45
(7:5-6:7-1:0) 2:1
Eduarda L.M. - Garcia C.
27.05.2024 19:15
(6:0-6:1) 2:0
Markus K. - Paiva L.
27.05.2024 19:55
(7:6-6:3) 2:0
de Leon L. - Melato B.
27.05.2024 20:15
(4:6-1:6) 0:2
Costa C. - Liotto de Carvalho, Bruna
27.05.2024 20:20
(6:2-6:3) 2:0
Schincariol D.B.G. - Gomez P.C.M.
27.05.2024 21:45
(6:1-7:5) 2:0
Caceres A. - Xu N.
27.05.2024 22:10
(6:3-6:4) 2:0
Rodrigues D. L. - Bortoluzzi B.B.J.
27.05.2024 23:10
(1:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Croatia 06A, Women Singles
Zamberlani V. - Troiano C.
27.05.2024 12:25
(1:6-1:6) 0:2
Slavikova E. - Knez S.
27.05.2024 13:50
(7:5-4:6-1:0) 2:1
Nylander A.J. - Svarre, Frederikke
27.05.2024 13:50
(6:0-6:4) 2:0
Khomich M. - Mikaca S.
27.05.2024 13:50
(6:0-4:6-1:0) 2:1
Karner E. - Barbir N.
27.05.2024 14:30
(6:2-6:4) 2:0
Dean E. - Alkio A.
27.05.2024 15:00
(7:6-6:7-0:1) 1:2
Bandurowska X. - Rothacker K.
27.05.2024 15:10
(6:3-1:6-1:0) 2:1
Sopkova Z. - Nikcevic T.
27.05.2024 15:25
(0:6-4:6) 0:2
Kozak V. - Johansson I.
27.05.2024 15:35
(6:3-4:6-1:0) 2:1
Bjork J. - Dernikovic R.
27.05.2024 16:20
(5:7-4:6) 0:2
Podhajecka D. - Borodulina V.
27.05.2024 16:50
(3:6-4:6) 0:2
Bertacchi A. - Norin F.
27.05.2024 16:55
(4:6-7:5-1:0) 2:1
Golas O. - Naves An. F.
27.05.2024 17:05
(6:1-6:2) 2:0
Gadient N. - Dell'edera F.
27.05.2024 17:05
(6:2-6:4) 2:0
Trklja N. - Cammilleri L.
27.05.2024 17:35
(6:2-1:6-0:1) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Dominikanska Republika 04A, ženske posameznice
Nava E.A.C. - Hitt Z.
27.05.2024 19:30
(2:6-2:6) 0:2
Ulyashchenko A. - Corley P.
27.05.2024 19:35
(4:6-1:6) 0:2
Garcia J. - Yamakita M.
27.05.2024 19:50
(6:0-6:4) 2:0
Murgett B. - Monroy Y.
27.05.2024 20:10
(3:6-6:7) 0:2
Ngounoue M. - Robinson J.
27.05.2024 21:20
(6:1-3:6-2:6) 1:2
Zamburek A.C. - Bolton E.
27.05.2024 21:20
(1:6-4:6) 0:2
Williford K. - Leon S.
27.05.2024 22:00
(0:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Dominikanska Republika 04A, ženske posameznice
Ly Nguyen S. - Wan E.
27.05.2024 15:25
(3:6-7:5-0:1) 1:2
Van Poppel E. - Llewellyn S.
27.05.2024 15:25
(0:6-2:6) 0:2
Poling L. - Ahmad O.
27.05.2024 15:30
(7:5-6:4) 2:0
Baldi B. - Lindgren G.V.
27.05.2024 15:30
(4:6-2:6) 0:2
Alexis L.S. - Reed L.
27.05.2024 16:55
(6:7-2:6) 0:2
Sanchez U. M. - Bui J.
27.05.2024 17:20
(6:1-7:6) 2:0
Bhatia R. - Quadre B.O.
27.05.2024 17:40
(6:3-4:6-1:0) 2:1
Lewis M. - Becerra A.
27.05.2024 18:05
(7:5-6:0) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Italija 10A, ženske posameznice
Zyryanova A. - Abbagnato A.
27.05.2024 09:30
(4:6-2:6) 0:2
Pinto G. - Rame A.
27.05.2024 09:30
(2:6-0:6) 0:2
Ibragimova A. - Dessolis M.
27.05.2024 09:30
(6:0-6:4) 2:0
Laskutova K. - Piangerelli A.
27.05.2024 10:55
(6:2-4:6-6:7) 1:2
Giordano M. - Reyngold E.
27.05.2024 11:00
(5:7-3:6) 0:2
Rocchetti S. - Cavelli C.
27.05.2024 11:05
(6:2-6:2) 2:0
Odorizzi C. - Fossa H.N.
27.05.2024 12:35
(1:6-2:6) 0:2
Aney J. - Viviani M.A.
27.05.2024 13:05
(6:1-6:1) 2:0
El Badaoui, Sued - Di Sarra F.
27.05.2024 14:00
(0:6-0:6) 0:2
Schaefer A. - Zucchini A.
27.05.2024 14:20
(6:1-7:5) 2:0
Kulambayeva Z. - Kislitsyna E.
27.05.2024 14:35
(6:1-6:0) 2:0
Greco L.G. - Lizarazo Y.
27.05.2024 14:50
(4:6-6:3-1:6) 1:2
Colmegna M. - Mair L.
27.05.2024 15:40
(6:3-6:1) 2:0
Ce G. - Ceschi G.
27.05.2024 16:05
(6:1-6:3) 2:0
Dessolis B. - Spigarelli M.
27.05.2024 17:05
(3:6-5:7) 0:2
Fita B.A. - Nagy A.
27.05.2024 17:50
(6:3-6:3) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Južna Koreja 02A, ženske posameznice
Ku Y.W. - Kim D.
27.05.2024 08:25
(1:6-7:6-1:0) 2:1
Arakawa H. - Cho I.H.
27.05.2024 08:50
(6:3-6:3) 2:0
Back D. - Wi H.
27.05.2024 09:05
(5:3) 0:0
Saigo R. - Aikawa M.
27.05.2024 09:10
(1:6-4:6) 0:2
Shi H. - Yoshioka K.
27.05.2024 09:20
(6:2-6:2) 2:0
Sato H. - Moon J.
27.05.2024 10:30
(6:4-6:0) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Nemčija 03A, ženske posameznice
Toth A.K. - Semenova A.
27.05.2024 09:55
(6:1-6:1) 2:0
Sandberg V. - Muntean V.
27.05.2024 10:00
(1:6-5:7) 0:2
Gettwart F. - Buchwald H.
27.05.2024 10:00
(6:4-6:2) 2:0
Schaedel L. - Rivkin N.
27.05.2024 10:10
(3:6-7:6-6:3) 2:1
Maslenkova M. - Hoste F.C.
27.05.2024 11:30
(0:6-0:6) 0:2
Vogt M.C. - Morderger Y.
27.05.2024 11:50
(3:6-6:1-2:6) 1:2
Melnikova M. - Beldiman S.
27.05.2024 12:45
(6:2-6:2) 2:0
Di Girolami T. - Scholl C.
27.05.2024 13:00
(4:6-6:4-6:2) 2:1
Cortez L.L. - Bakhmutkina P.
27.05.2024 14:15
(6:0-6:4) 2:0
Arias M.P. - Wildgruber A.
27.05.2024 14:20
(6:3-6:1) 2:0
Feistel G. - Hansen S.O.
27.05.2024 14:35
(6:0-6:0) 2:0
Nuudi M. - Ureke A.
27.05.2024 15:10
(3:6-3:6) 0:2
Hoedt M. - Klasen A.
27.05.2024 15:40
(6:1-6:3) 2:0
Thamm M. - Glushkova D.
27.05.2024 15:55
(3:6-2:6) 0:2
Boehner L. - Wirges A.
27.05.2024 16:50
(1:6-1:4) 0:1
Toth A.K. - Muntean V.
27.05.2024 18:05
(6:3-7:5) 2:0
Melnikova M. - Morderger Y.
27.05.2024 18:20
(6:3-6:2) 2:0
Gettwart F. - Schaedel L.
27.05.2024 18:25
(1:6-6:2-6:2) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Portugalska 05A, ženske posameznice
Micic E. - Mdlulwa W.
27.05.2024 10:55
(6:0-6:3) 2:0
Iamachkine A. - Borkop S.
27.05.2024 11:00
(6:2-6:2) 2:0
Pereira De Aguiar G. - Garcia M.
27.05.2024 11:00
(0:6-1:6) 0:2
Medvedeva M. - Mazzoni J.
27.05.2024 12:00
(1:6-6:2-7:5) 2:1
Voloshchuk A. - Melosch A.
27.05.2024 12:10
(6:4-6:4) 2:0
Jurna E. - Liu M.
27.05.2024 12:35
(4:6-7:5-0:6) 1:2
Costa A.T.N. - Lanca S.
27.05.2024 13:35
(4:6-5:7) 0:2
Kowalczyk N. - Dapkute I.
27.05.2024 14:25
(1:6-2:6) 0:2
Seguel D. - Franco D. T.
27.05.2024 15:30
(6:0-6:1) 2:0
Kuparev A. - Mazzoni E.
27.05.2024 15:30
(6:0-6:2) 2:0
Plaza A.L. - Giessler E. G.
27.05.2024 15:35
(2:6-4:6) 0:2
Weckerle M. - Bergen M.
27.05.2024 17:00
(6:2-7:5) 2:0
Moreira C. - Santos A.F.
27.05.2024 17:00
(0:6-1:6) 0:2
Gillan A. - Kalamaris G.
27.05.2024 17:05
(6:4-6:2) 2:0
Jelen A.J. - Mdlulwa W.
27.05.2024 18:05
(7:6-4:6-6:2) 2:1
Fullana L. - Ibrahim J.
27.05.2024 18:35
(7:5-6:4) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Romunija 03A, ženske posameznice
Tiron E.C. - Barbulescu S. M.
27.05.2024 08:55
(7:6-0:6-1:0) 2:1
Sagmar I. - Jurca S.I.
27.05.2024 09:00
(6:3-6:1) 2:0
Iancu A.S. - Plesa D.E.
27.05.2024 09:00
(6:7-6:0-0:1) 1:2
Sava I. T. - Paterno G.
27.05.2024 11:15
(6:2-6:3) 2:0
Luciano L. - Adascalitei, Alexia Clara
27.05.2024 11:25
(6:0-6:1) 2:0
Pochtovyk K. - Teodorescu M.
27.05.2024 11:50
(7:6-7:5) 2:0
Patru A. - Petrache A. N.
27.05.2024 12:55
(6:4-6:1) 2:0
Anghel A.I. - Todoni Cr. N.
27.05.2024 13:35
(3:6-6:1-0:1) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Slovenia 07A, Women Doubles
Barrera Aguirre I / Girelli C - Mikul/Sakel
27.05.2024 15:15
(3:6-1:6) 0:2
Jasko/Krock - Barry/Ercan
27.05.2024 15:25
(6:7-7:5-1:0) 2:1
Bayer/Weble - Joint/McAdo
27.05.2024 16:20
(6:2-3:6-0:1) 1:2
Lanisek/Marenk - Hrdin/Svati
27.05.2024 16:25
(6:7-2:6) 0:2
Kuzm/Chwa - Karat/Karat
27.05.2024 16:40
(6:2-6:3) 2:0
Djurasic M / Vojcinakova I - Gure/Koval
27.05.2024 17:55
(2:6-0:0) 0:1
Gorg/Strak - Falkn/Lovric
27.05.2024 18:00
(3:6-7:5-1:0) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Slovenia 07A, Women Singles
Bojovic J. - Lavino I.
27.05.2024 09:20
1:0
Srinivas S. - Grubor A.
27.05.2024 09:20
(0:6-0:6) 0:2
McAdoo R. - Bartha P.
27.05.2024 09:30
1:1
Barry M. - Hrdinkova D.
27.05.2024 10:45
(3:6-6:3-6:1) 2:1
Svendsen J.C. - Raggi A.
27.05.2024 12:50
(2:6-3:6) 0:2
Primorac I. - Cilekova L.
27.05.2024 14:25
(6:0-7:6) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Slovenia 07A, Women Singles
Gorgodze E. - Bayerlova M.
27.05.2024 11:30
(3:6-6:1-5:7) 1:2
Ercan M. - Alves C.
27.05.2024 11:40
(0:6-4:6) 0:2
Palicova B. - Kovaleva A.
27.05.2024 12:00
(6:2-6:0) 2:0
Aksu A. - Helgo M.
27.05.2024 12:05
(6:7-6:3-6:1) 2:1
Guerrero A.E. - Maklakova E.
27.05.2024 13:20
(6:4-6:3) 2:0
Karatancheva L. - Potocnik N.
27.05.2024 13:35
(6:3-6:3) 2:0
Senica A. - Stoilkovska M.
27.05.2024 14:45
(6:0-7:5) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Tunizija 36A, ženske posameznice
Demidova D. - Mikhaylova V.
27.05.2024 11:00
(7:5-6:0) 2:0
Mariani M. - Kardava Z.
27.05.2024 11:00
(6:2-6:7-0:1) 1:2
Rushiti A. - Ksandinov S.
27.05.2024 11:00
(6:3-6:2) 2:0
Fedorova A. - Tourkhani C.
27.05.2024 12:40
(2:6-7:5-1:0) 2:1
Garkusha E. - Mi L.
27.05.2024 13:00
(4:6-6:1-0:1) 1:2
Poplavska A. - Monteleone G.A.
27.05.2024 13:15
(6:1-6:0) 2:0
Suvirdjonkova D. - Makhlouf M.
27.05.2024 14:40
(6:1-6:2) 2:0
Lopez C. - Rusova A.
27.05.2024 14:40
(7:6-6:2) 2:0
Tenis - WTA - Odprto prvenstvo Francije ženske posameznice
Masarova R. - Vondrousova M.
27.05.2024 11:00
(1:6-3:6) 0:2
Saville D. - Paolini J.
27.05.2024 11:00
(3:6-4:6) 0:2
Samsonova L. - Linette M.
27.05.2024 11:00
(6:1-6:1) 2:0
Potapova A. - Rakhimova K.
27.05.2024 11:00
(6:2-6:3) 2:0
Baptiste H. - Day K.
27.05.2024 11:00
(4:6-6:2-6:2) 2:1
Vickery S. - Jabeur O.
27.05.2024 12:00
(3:6-2:6) 0:2
Swiatek I. - Jeanjean L.
27.05.2024 13:55
(6:1-6:2) 2:0
Tomova V. - Alexandrova E.
27.05.2024 16:10
(6:3-7:6) 2:0
Fernandez L.A. - Ponchet J.
27.05.2024 16:25
(6:2-6:0) 2:0
Gauff C. - Avdeeva J.
27.05.2024 16:25
(6:1-6:1) 2:0
Udvardy P. - Pavlyuchenkova A.
27.05.2024 16:30
(3:6-4:6) 0:2
Collins D.R. - Dolehide C.
27.05.2024 16:35
(6:3-6:4) 2:0
Kalinskaya A. - Burel C.
27.05.2024 16:45
(7:6-7:5) 2:0
Kalinina A. - Osorio S.M.C.
27.05.2024 17:20
(6:3-6:7-1:4) 1:1
Svitolina E. - Pliskova Ka.
27.05.2024 17:40
(3:6-6:4-6:2) 2:1
Andreescu B.V. - Sorribes T.S.
27.05.2024 18:00
(7:5-6:1) 2:0
Sakkari M. - Gracheva V.
27.05.2024 18:40
(6:3-4:6-3:6) 1:2
Dart H. - Noskova L.
27.05.2024 19:00
(6:7-4:6) 0:2
Ferro F. - Parry D.
27.05.2024 20:00
(6:3-3:6-3:6) 1:2
Starodubtseva Y. - Bucsa C.
27.05.2024 20:05
(4:6-1:6) 0:2
Riera J. - Begu I.C.
27.05.2024 20:05
(2:6-2:6) 0:2
Jacquemot E. - Bogdan A.
27.05.2024 21:00
(1:6-3:4) 0:1
Pera B. - Hibino N.
27.05.2024 21:10
(6:2-6:0) 2:0
Cocciaretto E. - Haddad M.B.
27.05.2024 21:30
(3:6-6:4-6:1) 2:1
Košarka - Argentina - Liga Argentina
Chivilcoy - Villa Mitre
27.05.2024 01:30
(11:15-30:26-25:27-20:8) 86:76
Košarka - Bolgarija - NBL
Cher.Burgas - Sp.Pleven
27.05.2024 18:00
(-) -
Košarka - Brazilija - U20 Campeonato Paulista
Mogi - Avare
27.05.2024 23:00
(13:20-23:9-20:17-15:16) 71:62
Košarka - Ciper - Divizija A
Keravnos - AEK Larnaca
27.05.2024 18:00
(18:16-16:15-22:15-12:17) 68:63
Košarka - Češka - NBL, Končnica
Usti NL - Nymburk
27.05.2024 18:00
(22:13-15:23-25:32-16:17) 78:85
Košarka - Čile - Liga Nacional
Es.Osorno - Puente Alto
27.05.2024 00:00
(25:11-14:13-3:14-16:12) 58:50
CD Colegio Los Leones de Quilpue - Sportiva It.
27.05.2024 01:00
(16:16-22:18-23:17-15:15) 76:66
Aba Ancud - Las Animas
27.05.2024 01:30
(34:21-26:19-19:19-27:23) 106:82
Košarka - Filipini - Filoil Flying V Preseason Premier pokal
Heavy B. - Generals
27.05.2024 03:00
(25:13-18:22-15:18-15:13) 73:66
Cardinals - Stags
27.05.2024 05:00
(25:26-13:21-10:9-31:24) 79:80
Chiefs - Altas
27.05.2024 07:00
(20:14-15:14-12:20-21:17) 68:65
Ateneo B.E. - Grow.Tigers
27.05.2024 09:00
(20:18-8:13-16:15-8:17) 52:63
Bulldogs - Fighting M.
27.05.2024 11:00
(16:20-10:22-21:19-16:12) 63:73
Košarka - Gruzija - Superliga
Kavkasia - Kutaisi
27.05.2024 17:00
(16:25-16:31-28:15-22:19) 82:90
Košarka - Italija - Serie A
Milano - Brescia
27.05.2024 20:45
(22:14-11:15-25:20-19:17) 77:66
Košarka - Italija - U19 Eccellenza
Desio - Brescia
27.05.2024 21:00
(23:19-9:15-21:14-12:18) 65:66
Košarka - Italija - U20 Liga
Azzurra Roma - Palocco
27.05.2024 20:30
(19:16-16:15-17:26-22:13) 74:70
Košarka - Izrael - Liga Artzit, Women
Hapoel Lod - Elitzur N.
27.05.2024 19:30
(10:17-7:17-11:22-18:8) 46:64
Košarka - Mednarodni - Afriška košarkarska liga
Rivers H. - Monastir
27.05.2024 17:00
(20:21-25:19-23:22-24:26) 92:88
Douanes - Luanda
27.05.2024 20:00
(8:13-17:15-31:14-9:24) 65:66
Košarka - Mednarodni - United Liga, Končnica
Zenit SP - Lok.Kuban
27.05.2024 18:30
(22:28-26:20-26:24-25:24) 99:96
Košarka - Mednarodni - WASL Final 8
Astana - AL Manama
27.05.2024 17:00
(22:12-17:22-25:22-21:29-37:32) 122:117
Sagesse - AL Riyadi B.
27.05.2024 20:00
(23:20-23:22-21:28-19:25) 86:95
Košarka - Nikaragva - Campeonato Nacional Carlos Ulloa in Memoriam
Jaguares - Jinotega
27.05.2024 03:00
(10:11-15:30-12:17-18:17) 55:75
Košarka - Portoriko - BSN
Bayamon - Leones
27.05.2024 00:00
(11:22-18:6-20:23-26:12) 75:63
San German - Mayaguez
27.05.2024 00:00
(19:34-18:17-25:16-21:5) 83:72
Košarka - Portugalska - LPB
Oliveirense - Benfica
27.05.2024 20:00
(14:20-17:15-16:26-17:16) 64:77
Košarka - Salvador - LMB
Cojute - Santa Ana
27.05.2024 03:00
(17:18-23:11-16:10-24:18) 80:57
Košarka - Salvador - LNB Tercera
Trojans - Dragones
27.05.2024 01:30
(28:23-12:20-18:19-22:28) 80:90
Košarka - Salvador - U21 liga
ST Municipal"2" - Felinos
27.05.2024 01:15
(22:9-16:7-28:8-24:23) 90:47
Košarka - Srbija - Super Liga, Končnica
FMP - C.Zvezda
27.05.2024 18:00
(13:24-17:26-28:22-17:26) 75:98
Mega B. - Partizan
27.05.2024 20:00
(18:28-23:19-26:15-25:26) 92:88
Košarka - Tajvan - P liga
H. Lioneers - Taoyuan P.
27.05.2024 13:00
(25:20-24:28-28:27-22:20) 99:95
Košarka - Venezuela - Superliga
Caracas - Piratas
27.05.2024 00:00
(23:19-30:29-30:21-17:22) 100:91
Košarka - ZDA - NBA, Končnica
Dallas - Minnesota
27.05.2024 02:00
(33:28-27:24-27:35-29:20) 116:107
Košarka - ZDA - WNBA
Atlanta - Minnesota
27.05.2024 00:00
(25:28-22:23-12:26-20:15) 79:92
L.A.Sparks - Dallas
27.05.2024 03:00
(27:27-15:22-21:21-20:14) 83:84
Hokej na ledu - ZDA - ECHL
Kansas City M. - Toledo W.
27.05.2024 23:05
(1:0-2:0-4:1) 7:1
Rokomet - Argentina - Liga de Honor Plata
Afalp - Lomas"B"
27.05.2024 00:45
(11:16-12:8) 23:24
Rokomet - Egipt - Cup
Smouha - Heliopolis
27.05.2024 17:00
(13:8-12:15) 25:23
Rokomet - Kuvajt - 1.liga (M)
Al Salibihaet - Khaitan
27.05.2024 17:30
(14:11-21:23) 35:34
Rokomet - Nemčija - 2. Bundesliga
D. Rosslauer - Ludwigshafen
27.05.2024 19:30
(16:13-17:19) 33:32
Rokomet - Rusija - Superliga
UGNTU - Mssuor 2 Akademiya Moscow
27.05.2024 15:30
(17:13-20:15) 37:28
Sgau Saratov - Zilant Kazan
27.05.2024 16:30
(16:14-16:15) 32:29
Odbojka - Rusija - Pro Liga
Berkut - Feniks
27.05.2024 06:20
(25:15-25:17-25:17) 3:0
Titans - Tornado
27.05.2024 08:00
(19:25-25:17-22:25-21:25) 1:3
Alliance - Payp
27.05.2024 09:50
(25:16-25:20-25:16) 3:0
Lions - Legion
27.05.2024 11:20
(26:28-32:30-25:22-25:20) 3:1
Empire - Enerdzhi
27.05.2024 13:20
(25:15-29:31-21:25-25:23-6:15) 2:3
Baseball - ZDA - MLB
St.Louis - Chicago C.
27.05.2024 01:10
(0:0-0:0-2:0-0:0-2:0-0:0-0:2-0:0-0:1) 4:3
Baltimore - Boston
27.05.2024 19:05
(0:0-1:0-1:0-5:0-0:0-0:0-4:0-0:3-0:0) 11:3
Chicago WS - Toronto
27.05.2024 20:10
(0:0-0:2-0:0-0:1-0:0-0:0-0:0-1:0-0:2) 1:5
Minnesota - Kansas C.
27.05.2024 20:10
(0:0-0:0-2:0-0:0-3:0-0:1-0:0-1:0-0:4) 6:5
Cincinnati - St.Louis
27.05.2024 22:10
(1:1-2:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0) 3:1
Colorado - Cleveland
27.05.2024 22:10
(0:1-1:2-0:1-6:0-0:0-1:0-0:1-0:0-0:1) 8:6
Milwaukee - Chicago C.
27.05.2024 22:10
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-5:0-0:1) 5:1
Atlanta - Washington
27.05.2024 22:10
(0:4-0:1-0:1-0:0-0:0-0:2-4:0-0:0-0:0) 4:8
San Francisco - Philadelphia
27.05.2024 23:05
(0:0-3:0-0:2-0:2-2:0-1:0-2:0-0:0-0:0) 8:4
Baseball - ZDA - Triple-A Pacific Coast liga
SL Skeeters - R. R.Express
27.05.2024 01:05
(0:0-0:0-0:0-2:0-0:0-1:0-0:0-2:0-0:0) 5:0
Futsal - Argentina - Primera A, Women
Sp.Barracas - Estudiantes
27.05.2024 01:00
(1:2-2:1) 3:3
Gimn.de la Plata - All Boys
27.05.2024 01:00
(0:1-1:3) 1:4
River Plate - San Lorenzo
27.05.2024 03:00
(1:1-2:6) 3:7
Futsal - Argentina - Primera Division
17 de Agosto - Nueva Chicago
27.05.2024 01:00
(1:1-4:2) 5:3
Jorge Newbery - Gimnasia de La Plata
27.05.2024 02:00
(1:2-3:3) 4:5
Futsal - Argentina - Segunda Division
Banfield - Pacifico
27.05.2024 00:15
(2:1-3:2) 5:3
C.Banfield - Almafuerte
27.05.2024 00:30
(1:0-1:1) 2:1
Argentinos Juniors - Arsenal FC
27.05.2024 01:30
(0:1-2:0) 2:1
Futsal - Grčija - 1.divizija
Athina 90 - Cobra
27.05.2024 21:00
(3:1-3:1) 6:2
Futsal - Kostarika - Liga Premier, Women
Desamparados - Escazu
27.05.2024 02:00
(2:0-2:3) 4:3
Futsal - Madžarska - NB I
Nyiregyhaza - Berettyoujfalu
27.05.2024 18:00
(1:1-4:2) 5:3
Kecskemet - Haladas
27.05.2024 20:00
(0:2-4:3) 4:5
Futsal - Poljska - Ekstraklasa
Rekord BB - Constract L.
27.05.2024 18:00
(1:0-0:1-1:0) 2:1
Futsal - Španija - Primera Division, Končnica
Cartagena - Inter
27.05.2024 20:15
(1:0-1:1) 2:1
Manzanares - Barcelona
27.05.2024 20:45
(2:2-3:2) 5:4
Palma - Jaen
27.05.2024 21:30
(3:3-2:1) 5:4
Namizni tenis - Češka - Liga Pro
Kliucuk R. - Louda Y.
27.05.2024 00:00
(11:1-11:8-11:5) 3:0
Kostal M. - Fojt P.
27.05.2024 00:00
(11:7-5:11-7:11-6:11) 1:3
Hofman D. - Svacha O.
27.05.2024 00:30
(11:9-6:11-11:5-11:7) 3:1
Janata T. - Novak K.
27.05.2024 00:30
(11:13-10:12-11:9-11:4-6:11) 2:3
Louda Y. - Franek T.
27.05.2024 01:00
(12:10-12:10-8:11-8:11-10:12) 2:3
Fojt P. - Briza F.
27.05.2024 01:00
(11:6-11:8-11:6) 3:0
Kostal M. - Janata T.
27.05.2024 01:30
(13:11-7:11-10:12-13:11-9:11) 2:3
Kliucuk R. - Hofman D.
27.05.2024 01:30
(7:11-11:3-8:11-4:11) 1:3
Franek T. - Svacha O.
27.05.2024 02:00
(2:11-9:11-13:11-10:12) 1:3
Briza F. - Novak K.
27.05.2024 02:00
(10:12-11:8-5:11-4:11) 1:3
Louda Y. - Hofman D.
27.05.2024 02:30
(11:6-11:9-11:9) 3:0
Fojt P. - Janata T.
27.05.2024 02:30
(10:12-11:7-11:3-11:9) 3:1
Novak K. - Kostal M.
27.05.2024 03:00
(9:11-11:8-9:11-13:11-1:11) 2:3
Svacha O. - Kliucuk R.
27.05.2024 03:00
(11:8-10:12-7:11-9:11) 1:3
Janata T. - Briza F.
27.05.2024 03:30
(10:12-17:15-11:7-11:8) 3:1
Hofman D. - Franek T.
27.05.2024 03:30
(11:8-10:12-5:11-11:4-9:11) 2:3
Novak K. - Fojt P.
27.05.2024 04:00
(10:12-13:15-9:11) 0:3
Svacha O. - Louda Y.
27.05.2024 04:00
(11:9-5:11-12:10-11:6) 3:1
Briza F. - Kostal M.
27.05.2024 04:30
(11:8-11:4-8:11-11:9) 3:1
Franek T. - Kliucuk R.
27.05.2024 04:30
(11:13-9:11-14:12-5:11) 1:3
Svacha O. - Franek T.
27.05.2024 05:00
(9:11-9:11-7:11) 0:3
Novak K. - Kostal M.
27.05.2024 05:00
(11:7-11:8-7:11-6:11-2:11) 2:3
Kliucuk R. - Hofman D.
27.05.2024 05:30
(11:8-8:11-11:7-11:5) 3:1
Fojt P. - Janata T.
27.05.2024 05:30
(11:8-8:11-6:11-13:11-8:11) 2:3
Vanek J. - Pech V.
27.05.2024 08:00
(11:8-13:11-11:8) 3:0
Hejduk A. - Madle L.
27.05.2024 08:00
(8:11-11:6-9:11-3:11) 1:3
Hudeczek R. - Pagac Z.
27.05.2024 08:00
(9:11-8:11-11:8-11:8-7:11) 2:3
Krauter G. - Zuzanek J.
27.05.2024 08:00
(11:8-14:12-11:6) 3:0
Serak P. - Havrda C.
27.05.2024 08:30
(6:11-11:6-9:11-5:11) 1:3
Vyskocil S. - Hudec S.
27.05.2024 08:30
(6:11-11:9-4:11-11:5-11:13) 2:3
Pavelka R. - Belovsky J.
27.05.2024 08:30
(5:11-11:5-13:11-11:9) 3:1
Theodor F. - Vrtal O.
27.05.2024 08:30
(11:4-11:7-11:7) 3:0
Pagac Z. - Theodor F.
27.05.2024 09:00
(11:8-11:9-3:11-6:11-7:11) 2:3
Pech V. - Vyskocil S.
27.05.2024 09:00
(6:11-11:9-12:10-4:11-11:8) 3:2
Zuzanek J. - Pavelka R.
27.05.2024 09:00
(9:11-4:11-10:12) 0:3
Madle L. - Serak P.
27.05.2024 09:00
(8:11-7:11-5:11) 0:3
Havrda C. - Hejduk A.
27.05.2024 09:30
(5:11-5:11-6:11) 0:3
Vrtal O. - Hudeczek R.
27.05.2024 09:30
(11:8-11:8-5:11-11:7) 3:1
Belovsky J. - Krauter G.
27.05.2024 09:30
(9:11-11:5-9:11-11:8-11:7) 3:2
Hudec S. - Vanek J.
27.05.2024 09:30
(11:7-11:2-11:9) 3:0
Hejduk A. - Serak P.
27.05.2024 10:00
(7:11-6:11-9:11) 0:3
Krauter G. - Pavelka R.
27.05.2024 10:00
(0:0) 0:0
Hudeczek R. - Theodor F.
27.05.2024 10:00
(12:10-8:11-12:10-11:8) 3:1
Vanek J. - Vyskocil S.
27.05.2024 10:00
(7:11-11:7-10:12-13:11-7:11) 2:3
Zuzanek J. - Belovsky J.
27.05.2024 10:30
(8:11-11:9-11:9-6:11-11:4) 3:2
Pech V. - Hudec S.
27.05.2024 10:30
(12:10-7:11-11:7-11:9) 3:1
Madle L. - Havrda C.
27.05.2024 10:30
(12:14-7:11-7:11) 0:3
Pagac Z. - Vrtal O.
27.05.2024 10:30
(6:11-12:14-5:11) 0:3
Hejduk A. - Madle L.
27.05.2024 11:00
(11:3-11:1-11:4) 3:0
Hudeczek R. - Pagac Z.
27.05.2024 11:00
(9:11-13:15-6:11) 0:3
Belovsky J. - Zuzanek J.
27.05.2024 11:00
(11:7-11:4-12:10) 3:0
Vyskocil S. - Vanek J.
27.05.2024 11:00
(7:11-11:9-11:7-7:11-11:6) 3:2
Serak P. - Havrda C.
27.05.2024 11:30
(9:11-5:11-11:8-9:11) 1:3
Theodor F. - Vrtal O.
27.05.2024 11:30
(13:11-11:6-11:7) 3:0
Pavelka R. - Krauter G.
27.05.2024 11:30
(5:11-11:7-11:7-9:11-11:8) 3:2
Hudec S. - Pech V.
27.05.2024 11:30
(11:6-8:11-11:5-6:11-9:11) 2:3
Stuchlik P. - Svec J.
27.05.2024 12:00
(7:11-5:11-13:11-9:11) 1:3
Malek L. - Trinta M.
27.05.2024 12:00
(11:8-11:9-11:4) 3:0
Milata R. - Koczy R.
27.05.2024 12:00
(11:9-12:10-8:11-11:5) 3:1
Vavricka R. - Otruba P.
27.05.2024 12:00
(4:11-11:13-11:6-11:6-11:8) 3:2
Stempen S. - Schwan J.
27.05.2024 12:30
(12:10-5:11-11:6-11:3) 3:1
Rojka M. - Budinsky P.
27.05.2024 12:30
(3:11-4:11-5:11) 0:3
Barta T. - Kolar M.
27.05.2024 12:30
(11:8-9:11-11:4-8:11-7:11) 2:3
Plasil, Jiri - Ladislav H.
27.05.2024 12:30
(10:12-11:8-8:11-7:11) 1:3
Trinta M. - Barta T.
27.05.2024 13:00
(11:13-9:11-8:11) 0:3
Svec J. - Plasil, Jiri
27.05.2024 13:00
(11:8-5:11-3:11-5:11) 1:3
Koczy R. - Stempen S.
27.05.2024 13:00
(11:13-11:8-11:7-11:9) 3:1
Otruba P. - Rojka M.
27.05.2024 13:00
(7:11-7:11-6:11) 0:3
Budinsky P. - Vavricka R.
27.05.2024 13:30
(5:11-8:11-9:11) 0:3
Ladislav H. - Stuchlik P.
27.05.2024 13:30
(11:3-10:12-11:8-7:11-12:10) 3:2
Schwan J. - Milata R.
27.05.2024 13:30
(3:11-12:10-11:8-3:11-5:11) 2:3
Kolar M. - Malek L.
27.05.2024 13:30
(11:9-7:11-9:11-10:12) 1:3
Malek L. - Barta T.
27.05.2024 14:00
(11:5-11:5-11:7) 3:0
Milata R. - Stempen S.
27.05.2024 14:00
(11:6-6:11-11:7-14:12) 3:1
Stuchlik P. - Plasil, Jiri
27.05.2024 14:00
(11:5-11:5-10:12-11:4) 3:1
Vavricka R. - Rojka M.
27.05.2024 14:00
(13:11-3:11-5:11-11:5-11:9) 3:2
Trinta M. - Kolar M.
27.05.2024 14:30
(4:11-8:11-12:14) 0:3
Otruba P. - Budinsky P.
27.05.2024 14:30
(13:11-12:10-7:11-7:11-7:11) 2:3
Koczy R. - Schwan J.
27.05.2024 14:30
(12:10-11:9-11:5) 3:0
Svec J. - Ladislav H.
27.05.2024 14:30
(6:11-12:10-11:5-6:11-12:14) 2:3
Barta T. - Trinta M.
27.05.2024 15:00
(10:12-11:3-4:11-11:9-4:11) 2:3
Stempen S. - Schwan J.
27.05.2024 15:00
(6:11-11:9-9:11-12:10-5:11) 2:3
Svec J. - Plasil, Jiri
27.05.2024 15:00
(11:6-7:11-11:4-11:7) 3:1
Rojka M. - Otruba P.
27.05.2024 15:00
(11:7-7:11-11:8-10:12-14:12) 3:2
Malek L. - Kolar M.
27.05.2024 15:30
(11:2-11:8-11:6) 3:0
Milata R. - Koczy R.
27.05.2024 15:30
(9:11-11:6-8:11-11:1-11:7) 3:2
Ladislav H. - Stuchlik P.
27.05.2024 15:30
(11:3-8:11-8:11-11:9-11:4) 3:2
Vavricka R. - Budinsky P.
27.05.2024 15:30
(6:11-11:8-11:5-11:8) 3:1
Grill J. - Hyrsl J.
27.05.2024 16:00
(4:11-7:11-11:8-11:7-11:9) 3:2
Sobisek M. - Kadavy S.
27.05.2024 16:00
(8:11-9:11-11:5-11:6-12:10) 3:2
Jaros R. - Capek M.
27.05.2024 16:00
(3:11-11:2-11:9-13:11) 3:1
Dzida J. - Sikora F.
27.05.2024 16:00
(11:7-11:9-9:11-11:3) 3:1
Svoboda J. - Just F.
27.05.2024 16:30
(6:11-6:11-11:8-9:11) 1:3
Hiblbauer J. - Kopecny P.
27.05.2024 16:30
(11:9-8:11-11:5-9:11-11:5) 3:2
Picek P. - Varecka M.
27.05.2024 16:30
(12:10-6:11-11:4-7:11-11:5) 3:2
Novotny J. - Rusnak A.
27.05.2024 16:30
(11:5-8:11-3:11-9:11) 1:3
Hyrsl J. - Picek P.
27.05.2024 17:00
(5:11-11:4-11:2-11:7) 3:1
Kadavy S. - Svoboda J.
27.05.2024 17:00
(11:9-5:11-4:11-21:19-12:10) 3:2
Capek M. - Hiblbauer J.
27.05.2024 17:00
(9:11-9:11-11:6-1:11) 1:3
Sikora F. - Novotny J.
27.05.2024 17:00
(14:12-11:8-7:11-11:3) 3:1
Kopecny P. - Jaros R.
27.05.2024 17:30
(8:11-11:8-7:11-11:13) 1:3
Varecka M. - Grill J.
27.05.2024 17:30
(12:10-5:11-7:11-3:11) 1:3
Just F. - Sobisek M.
27.05.2024 17:30
(8:11-11:13-11:6-11:9-12:10) 3:2
Rusnak A. - Dzida J.
27.05.2024 17:30
(12:10-8:11-9:11-12:14) 1:3
Sobisek M. - Svoboda J.
27.05.2024 18:00
(11:9-11:7-10:12-9:11-11:8) 3:2
Grill J. - Picek P.
27.05.2024 18:00
(11:5-9:11-6:11-7:11) 1:3
Jaros R. - Hiblbauer J.
27.05.2024 18:00
(11:8-11:8-12:14-4:11-4:11) 2:3
Dzida J. - Novotny J.
27.05.2024 18:00
(13:11-5:11-7:11-7:11) 1:3
Hyrsl J. - Varecka M.
27.05.2024 18:30
(5:11-6:11-11:7-11:6-11:8) 3:2
Kadavy S. - Just F.
27.05.2024 18:30
(10:12-13:11-10:12-11:6-8:11) 2:3
Capek M. - Kopecny P.
27.05.2024 18:30
(11:7-11:4-11:5) 3:0
Sikora F. - Rusnak A.
27.05.2024 18:30
(11:8-15:13-11:9) 3:0
Capek M. - Kopecny P.
27.05.2024 19:00
(13:11-11:9-4:11-5:11-13:11) 3:2
Novotny J. - Rusnak A.
27.05.2024 19:00
(11:5-11:3-11:8) 3:0
Picek P. - Varecka M.
27.05.2024 19:00
(11:9-5:11-11:3-11:6) 3:1
Hiblbauer J. - Jaros R.
27.05.2024 19:30
(8:11-5:11-7:11) 0:3
Sikora F. - Dzida J.
27.05.2024 19:30
(11:9-6:11-12:10-9:11-9:11) 2:3
Hyrsl J. - Grill J.
27.05.2024 19:30
(11:7-11:9-11:9) 3:0
Varcl J.Jr - Andrle T.
27.05.2024 20:00
(15:13-11:8-11:7) 3:0
Machovec P. - Kotil M.
27.05.2024 20:00
(7:11-11:5-11:8-12:10) 3:1
Klement M. - Tonar L.
27.05.2024 20:00
(11:3-11:4-8:11-11:9) 3:1
Darin K. - Huttl A.
27.05.2024 20:00
(2:11-3:11-9:11) 0:3
Vogel J. - Krok L.
27.05.2024 20:30
(11:6-11:8-9:11-11:6) 3:1
Brazda A. - Holik T.
27.05.2024 20:30
(8:11-11:8-15:13-11:13-9:11) 2:3
Beranek J. - Dorazka J.
27.05.2024 20:30
(6:11-11:9-7:11-11:7-11:8) 3:2
Zika M. - Jochym P.
27.05.2024 20:30
(13:11-13:11-12:10) 3:0
Tonar L. - Brazda A.
27.05.2024 21:00
(4:11-6:11-7:11) 0:3
Kotil M. - Beranek J.
27.05.2024 21:00
(5:11-9:11-2:11) 0:3
Andrle T. - Vogel J.
27.05.2024 21:00
(8:11-10:12-11:9-8:11) 1:3
Huttl A. - Zika M.
27.05.2024 21:00
(8:11-11:7-8:11-10:12) 1:3
Holik T. - Klement M.
27.05.2024 21:30
(11:7-8:11-12:10-11:9) 3:1
Dorazka J. - Machovec P.
27.05.2024 21:30
(12:10-10:12-1:11-6:11) 1:3
Krok L. - Varcl J.Jr
27.05.2024 21:30
(11:5-9:11-5:11-11:8-12:14) 2:3
Jochym P. - Darin K.
27.05.2024 21:30
(11:7-11:4-11:9) 3:0
Varcl J.Jr - Vogel J.
27.05.2024 22:00
(11:6-16:18-11:8-9:11-5:11) 2:3
Klement M. - Brazda A.
27.05.2024 22:00
(11:5-11:6-11:8) 3:0
Machovec P. - Beranek J.
27.05.2024 22:00
(11:4-11:3-10:12-11:5) 3:1
Darin K. - Zika M.
27.05.2024 22:00
(11:3-10:12-6:11-12:10-9:11) 2:3
Kotil M. - Dorazka J.
27.05.2024 22:30
(11:8-10:12-8:11-11:5-11:8) 3:2
Tonar L. - Holik T.
27.05.2024 22:30
(8:11-5:11-5:11) 0:3
Andrle T. - Krok L.
27.05.2024 22:30
(11:6-11:9-11:13-11:6) 3:1
Huttl A. - Jochym P.
27.05.2024 22:30
(11:4-8:11-11:9-5:11-9:11) 2:3
Brazda A. - Tonar L.
27.05.2024 23:00
(11:5-11:6-11:8) 3:0
Kotil M. - Dorazka J.
27.05.2024 23:00
(4:11-11:9-9:11-11:8-11:8) 3:2
Andrle T. - Krok L.
27.05.2024 23:00
(12:10-10:12-11:5-11:8) 3:1
Huttl A. - Darin K.
27.05.2024 23:00
(11:9-11:3-11:8) 3:0
Holik T. - Klement M.
27.05.2024 23:30
(8:11-8:11-11:7-11:7-9:11) 2:3
Machovec P. - Beranek J.
27.05.2024 23:30
(8:11-10:12-9:11) 0:3
Vogel J. - Varcl J.Jr
27.05.2024 23:30
(9:11-8:11-8:11) 0:3
Zika M. - Jochym P.
27.05.2024 23:30
(9:11-11:9-8:11-7:11) 1:3
Namizni tenis - Mednarodni - Challenger Series
Klink M. - Fuchs M.
27.05.2024 08:30
(8:11-11:9-11:9-7:11-8:11) 2:3
Debizhansky H. - Kilicoglu, Taha
27.05.2024 09:00
(11:7-4:11-9:11-10:12) 1:3
Klink M. - Kilicoglu, Taha
27.05.2024 09:30
(3:11-6:11-10:12) 0:3
Debizhansky H. - Fuchs M.
27.05.2024 10:00
(5:11-8:11-12:10-6:11) 1:3
Klink M. - Debizhansky H.
27.05.2024 10:30
(6:11-7:11-11:5-3:11) 1:3
Kilicoglu, Taha - Fuchs M.
27.05.2024 11:00
(11:6-7:11-8:11-13:15) 1:3
Debizhansky H. - Tihi A.
27.05.2024 11:30
(7:11-11:7-11:6-11:9) 3:1
Klink M. - Sverdlik A.
27.05.2024 12:00
(11:8-6:11-7:11-11:4-13:11) 3:2
Kilicoglu, Taha - Stefanidis M.
27.05.2024 12:30
(8:11-4:11-6:11) 0:3
Fuchs M. - Kumpel D.
27.05.2024 13:00
(11:9-11:4-13:11) 3:0
Klink M. - Tihi A.
27.05.2024 13:30
(11:4-4:11-11:5-11:8) 3:1
Debizhansky H. - Stefanidis M.
27.05.2024 14:00
(11:8-9:11-6:11-11:9-3:11) 2:3
Kilicoglu, Taha - Kumpel D.
27.05.2024 14:30
(5:11-6:11-9:11) 0:3
Fuchs M. - Sverdlik A.
27.05.2024 15:00
(11:1-11:8-6:11-11:9) 3:1
Klink M. - Stefanidis M.
27.05.2024 15:30
(7:11-6:11-11:9-4:11) 1:3
Debizhansky H. - Kumpel D.
27.05.2024 16:00
(9:11-11:5-9:11-11:7-11:8) 3:2
Fuchs M. - Tihi A.
27.05.2024 16:30
(13:11-11:8-11:6) 3:0
Kilicoglu, Taha - Sverdlik A.
27.05.2024 17:00
(11:9-5:11-11:5-9:11-11:7) 3:2
Klink M. - Kumpel D.
27.05.2024 17:30
(6:11-11:9-11:4-4:11-8:11) 2:3
Fuchs M. - Stefanidis M.
27.05.2024 18:00
(11:8-10:12-11:5-7:11-12:10) 3:2
Debizhansky H. - Sverdlik A.
27.05.2024 18:30
(8:11-8:11-7:11) 0:3
Kilicoglu, Taha - Tihi A.
27.05.2024 19:00
(10:12-13:11-9:11-11:13) 1:3
Sverdlik A. - Kumpel D.
27.05.2024 19:30
(11:5-11:6-19:21-7:11-12:10) 3:2
Tihi A. - Stefanidis M.
27.05.2024 20:00
(6:11-11:13-12:14) 0:3
Sverdlik A. - Stefanidis M.
27.05.2024 20:30
(6:11-6:11-11:3-6:11) 1:3
Tihi A. - Kumpel D.
27.05.2024 21:00
(11:9-9:11-11:6-11:3) 3:1
Sverdlik A. - Tihi A.
27.05.2024 21:30
(11:6-9:11-11:6-11:8) 3:1
Stefanidis M. - Kumpel D.
27.05.2024 22:00
(11:6-11:8-11:7) 3:0
Namizni tenis - Mednarodni - TT Elite Series
Mugowski A. - Zochniak J.
27.05.2024 00:15
(9:11-11:9-11:6-6:11-8:11) 2:3
Korczak D. - Kolodziej K.
27.05.2024 00:20
(8:11-11:9-7:11-8:11) 1:3
Rudomina K. - Misiak M.
27.05.2024 00:40
(9:11-7:11-12:14) 0:3
David P. - Wloczko K.
27.05.2024 00:45
(11:4-14:12-11:7) 3:0
Fabis A. - Fomin Y.
27.05.2024 01:10
(10:12-11:5-11:6-11:13-11:4) 3:2
Zochniak J. - Linek A.
27.05.2024 01:15
(14:12-11:3-11:9) 3:0
Wisniewski B. - Burkacki M.
27.05.2024 01:35
(10:12-11:9-11:6-11:8) 3:1
Lilien A. - Mugowski A.
27.05.2024 01:40
(11:4-11:8-11:6) 3:0
Grzegorczyk J. - Szczepanek B.
27.05.2024 02:00
(11:7-15:13-7:11-11:6) 3:1
Zochniak J. - Kotyl K.
27.05.2024 02:05
(11:6-14:12-11:8) 3:0
Fabis A. - Wisniewski B.
27.05.2024 02:25
(3:11-9:11-5:11) 0:3
Lilien A. - Linek A.
27.05.2024 02:25
(9:11-11:9-9:11-8:11) 1:3
Szczepanek B. - Fomin Y.
27.05.2024 02:50
(6:11-5:11-9:11) 0:3
Kotyl K. - Mugowski A.
27.05.2024 02:50
(9:11-7:11-9:11) 0:3
Zochniak J. - Lilien A.
27.05.2024 03:15
(11:9-11:3-11:7) 3:0
Grzegorczyk J. - Burkacki M.
27.05.2024 03:15
(9:11-12:14-4:11) 0:3
Wisniewski B. - Fomin Y.
27.05.2024 03:35
(13:11-11:6-7:11-8:11-11:9) 3:2
Kotyl K. - Linek A.
27.05.2024 03:40
(8:11-8:11-12:10-11:8-4:11) 2:3
Fabis A. - Grzegorczyk J.
27.05.2024 04:00
(4:11-11:6-5:11-11:8-11:9) 3:2
Zochniak J. - Mugowski A.
27.05.2024 04:05
(5:11-9:11-7:11) 0:3
Szczepanek B. - Burkacki M.
27.05.2024 04:25
(11:4-11:9-8:11-12:10) 3:1
Lilien A. - Kotyl K.
27.05.2024 04:30
(8:11-3:11-5:11) 0:3
Wisniewski B. - Grzegorczyk J.
27.05.2024 04:50
(6:11-11:6-11:6-8:11-11:9) 3:2
Mugowski A. - Linek A.
27.05.2024 04:55
(6:11-9:11-8:11) 0:3
Fabis A. - Szczepanek B.
27.05.2024 05:10
(7:11-5:11-3:11) 0:3
Burkacki M. - Fomin Y.
27.05.2024 05:35
(11:6-11:4-13:11) 3:0
Wisniewski B. - Szczepanek B.
27.05.2024 06:00
(6:11-8:11-7:11) 0:3
Wozniak J. - Linek A.
27.05.2024 06:00
(11:4-5:11-11:13-5:11) 1:3
Grzegorczyk J. - Fomin Y.
27.05.2024 06:25
(10:12-11:4-10:12-3:11) 1:3
Sobel A. - Poliniewicz G.
27.05.2024 06:25
(12:10-11:5-11:5) 3:0
Fabis A. - Burkacki M.
27.05.2024 06:45
(13:11-7:11-15:13-7:11-9:11) 2:3
Wozniak J. - Gluszek W.
27.05.2024 06:45
(9:11-10:12-6:11) 0:3
Czerwinski B. - Wloczko K.
27.05.2024 06:50
(12:10-11:8-8:11-11:4) 3:1
Sobel A. - Linek A.
27.05.2024 07:05
(11:2-13:11-11:4) 3:0
Bak D. - Golebiowski M.
27.05.2024 07:10
(5:11-12:14-11:8-7:11) 1:3
Spychala A. - Adamiak G.
27.05.2024 07:15
(11:8-9:11-11:7-7:11-11:13) 2:3
Gluszek W. - Poliniewicz G.
27.05.2024 07:30
(11:9-9:11-11:7-11:6) 3:1
Olejnik M. - Cyrnek P.
27.05.2024 07:35
(9:11-11:8-8:11-9:11) 1:3
Sklensky M. - Mlynarski F.
27.05.2024 07:40
(11:8-11:9-11:9) 3:0
Wozniak J. - Sobel A.
27.05.2024 07:55
(11:9-11:6-7:11-16:14) 3:1
David P. - Jadczyk M.
27.05.2024 08:00
(10:12-11:7-5:11-11:8-11:13) 2:3
Czerwinski B. - Spychala A.
27.05.2024 08:05
(8:11-11:6-12:14-14:12-9:11) 2:3
Gluszek W. - Linek A.
27.05.2024 08:15
(10:12-11:8-16:14-11:8) 3:1
Bak D. - Olejnik M.
27.05.2024 08:25
(7:11-10:12-11:7-11:9-11:8) 3:2
Mlynarski F. - Wloczko K.
27.05.2024 08:30
(11:7-11:4-8:11-11:6) 3:1
Wozniak J. - Poliniewicz G.
27.05.2024 08:40
(8:11-7:11-9:11) 0:3
Jadczyk M. - Golebiowski M.
27.05.2024 08:50
(9:11-11:9-13:11-10:12-11:5) 3:2
Sklensky M. - Adamiak G.
27.05.2024 08:55
(11:5-12:10-11:5) 3:0
Sobel A. - Gluszek W.
27.05.2024 09:05
(11:5-9:11-14:12-14:16-10:12) 2:3
Spychala A. - Wloczko K.
27.05.2024 09:15
(11:3-6:11-4:11-6:11) 1:3
David P. - Cyrnek P.
27.05.2024 09:15
(11:7-11:13-11:6-7:11-11:8) 3:2
Poliniewicz G. - Linek A.
27.05.2024 09:30
(11:6-11:9-11:6) 3:0
Olejnik M. - Golebiowski M.
27.05.2024 09:35
(11:6-11:6-11:6) 3:0
Czerwinski B. - Sklensky M.
27.05.2024 09:40
(9:11-7:11-9:11) 0:3
Bak D. - David P.
27.05.2024 09:59
(11:9-7:11-14:16-11:5-9:11) 2:3
Mlynarski F. - Adamiak G.
27.05.2024 10:05
(11:6-11:5-6:11-13:15-11:7) 3:2
Jadczyk M. - Cyrnek P.
27.05.2024 10:25
(6:11-11:13-5:11) 0:3
Spychala A. - Sklensky M.
27.05.2024 10:30
(13:15-11:5-11:3-13:11) 3:1
Czerwinski B. - Mlynarski F.
27.05.2024 10:50
(2:11-5:11-9:11) 0:3
Olejnik M. - David P.
27.05.2024 10:50
(5:11-3:11-7:11) 0:3
Kwodawski B. - Minda M.
27.05.2024 11:00
(11:13-11:5-14:16-6:11) 1:3
Bak D. - Jadczyk M.
27.05.2024 11:10
(6:11-8:11-6:11) 0:3
Adamiak G. - Wloczko K.
27.05.2024 11:15
(11:9-11:8-8:11-11:8) 3:1
Wozniak J. - Sobel A.
27.05.2024 11:25
(9:11-8:11-11:8-9:11) 1:3
Cyrnek P. - Golebiowski M.
27.05.2024 11:35
(11:9-5:11-12:10-11:5) 3:1
Spychala A. - Mlynarski F.
27.05.2024 11:40
(10:12-14:12-4:11-5:11) 1:3
Gluszek W. - Lilien A.
27.05.2024 11:50
(11:9-11:5-8:11-11:5) 3:1
Olejnik M. - Jadczyk M.
27.05.2024 12:00
(12:10-8:11-3:11-7:11) 1:3
Sklensky M. - Wloczko K.
27.05.2024 12:05
(11:7-11:2-11:9) 3:0
Kwodawski B. - Wozniak J.
27.05.2024 12:15
(11:8-11:8-4:11-5:11-11:5) 3:2
Czerwinski B. - Adamiak G.
27.05.2024 12:25
(11:8-11:7-7:11-10:12-12:10) 3:2
David P. - Golebiowski M.
27.05.2024 12:25
(11:8-11:5-15:13) 3:0
Lilien A. - Minda M.
27.05.2024 12:40
(12:10-11:6-11:5) 3:0
Bak D. - Cyrnek P.
27.05.2024 12:45
(11:6-6:11-10:12-11:6-11:6) 3:2
Sklensky M. - Wloczko K.
27.05.2024 13:00
(4:11-11:6-3:11-9:11) 1:3
Gluszek W. - Sobel A.
27.05.2024 13:05
(1:11-6:11-4:11) 0:3
Olejnik M. - Golebiowski M.
27.05.2024 13:10
(11:7-11:4-11:6) 3:0
Czerwinski B. - Mlynarski F.
27.05.2024 13:25
(3:11-7:11-11:13) 0:3
Wozniak J. - Minda M.
27.05.2024 13:25
(11:5-10:12-11:5-12:10) 3:1
Bak D. - Abbasi A.
27.05.2024 13:35
(13:11-11:6-11:9) 3:0
Li D. - Adamiak G.
27.05.2024 13:50
(10:12-11:4-11:5-11:13-4:11) 2:3
Kwodawski B. - Gluszek W.
27.05.2024 13:50
(2:11-13:11-11:9-9:11-11:6) 3:2
Cyrnek P. - Jadczyk M.
27.05.2024 14:00
(11:8-8:11-9:11-14:16) 1:3
Lilien A. - Sobel A.
27.05.2024 14:10
(11:9-6:11-11:7-15:13) 3:1
Sklensky M. - Czerwinski B.
27.05.2024 14:15
(11:7-11:9-11:8) 3:0
Olejnik M. - Bak D.
27.05.2024 14:25
(12:14-11:6-3:11-11:7-11:7) 3:2
Wozniak J. - Gluszek W.
27.05.2024 14:35
(9:11-7:11-8:11) 0:3
Adamiak G. - Wloczko K.
27.05.2024 14:40
(16:14-6:11-3:11-11:8-3:11) 2:3
Jadczyk M. - Golebiowski M.
27.05.2024 14:50
(8:11-11:5-6:11-8:11) 1:3
Kwodawski B. - Lilien A.
27.05.2024 15:00
(4:11-11:13-11:6-7:11) 1:3
Li D. - Mlynarski F.
27.05.2024 15:05
(11:4-11:5-11:8) 3:0
Cyrnek P. - Abbasi A.
27.05.2024 15:15
(11:8-12:10-6:11-11:9) 3:1
Czerwinski B. - Wloczko K.
27.05.2024 15:25
(11:13-11:9-9:11-11:4-12:10) 3:2
Sobel A. - Minda M.
27.05.2024 15:25
(7:11-11:4-11:9-9:11-5:11) 2:3
Bak D. - Golebiowski M.
27.05.2024 15:35
(8:11-12:10-11:9-11:7) 3:1
Sklensky M. - Li D.
27.05.2024 15:50
(11:2-11:8-12:10) 3:0
Wozniak J. - Lilien A.
27.05.2024 15:50
(11:6-3:11-11:4-4:11-7:11) 2:3
Olejnik M. - Cyrnek P.
27.05.2024 16:00
(11:4-11:7-15:13) 3:0
Gluszek W. - Minda M.
27.05.2024 16:10
(9:11-8:11-10:12) 0:3
Adamiak G. - Mlynarski F.
27.05.2024 16:15
(12:10-11:7-11:7) 3:0
Jadczyk M. - Abbasi A.
27.05.2024 16:25
(11:8-10:12-11:13-10:12) 1:3
Kwodawski B. - Sobel A.
27.05.2024 16:35
(11:6-13:11-11:7) 3:0
Czerwinski B. - Li D.
27.05.2024 16:40
(11:5-8:11-3:11-10:12) 1:3
Bak D. - Cyrnek P.
27.05.2024 16:50
(7:11-9:11-12:10-8:11) 1:3
Sklensky M. - Adamiak G.
27.05.2024 17:00
(10:12-11:9-8:11-11:7-11:13) 2:3
Olejnik M. - Jadczyk M.
27.05.2024 17:10
(8:11-2:11-7:11) 0:3
Mlynarski F. - Wloczko K.
27.05.2024 17:25
(11:7-17:15-10:12-11:3) 3:1
Abbasi A. - Golebiowski M.
27.05.2024 17:35
(7:11-11:8-11:6-7:11-11:5) 3:2
Czerwinski B. - Adamiak G.
27.05.2024 17:50
(11:4-11:9-11:3) 3:0
Bak D. - Jadczyk M.
27.05.2024 18:00
(3:11-11:3-11:7-14:12) 3:1
Li D. - Wloczko K.
27.05.2024 18:15
(5:11-11:5-7:11-12:10-13:11) 3:2
Cyrnek P. - Golebiowski M.
27.05.2024 18:25
(5:11-7:11-6:11) 0:3
Sklensky M. - Mlynarski F.
27.05.2024 18:35
(7:11-7:11-2:11) 0:3
Olejnik M. - Abbasi A.
27.05.2024 18:45
(5:11-11:8-11:5-11:8) 3:1
Gala B. - Gala D.
27.05.2024 19:10
(6:11-11:2-11:4-11:9) 3:1
Li D. - Korczak D.
27.05.2024 19:30
(11:3-11:8-11:7) 3:0
Koczyba M. - Kotyl K.
27.05.2024 19:35
(6:11-11:8-11:6-11:8) 3:1
Mlynarski F. - Kolodziej K.
27.05.2024 19:55
(11:13-11:5-11:9-11:4) 3:1
Kowalczyk M. - Lojtek T.
27.05.2024 20:00
(12:10-7:11-7:11-4:11) 1:3
Kapik K. - Wisniewski K.
27.05.2024 20:20
(11:4-11:6-9:11-12:10) 3:1
Gala B. - Koczyba M.
27.05.2024 20:25
(8:11-11:5-11:8-11:8) 3:1
Li D. - Mlynarski F.
27.05.2024 20:45
(8:11-11:8-10:12-10:12) 1:3
Lojtek T. - Gala D.
27.05.2024 20:50
(11:8-11:4-8:11-11:4) 3:1
Kwodawski B. - Seroka S.
27.05.2024 20:55
(7:11-10:12-8:11) 0:3
Wisniewski K. - Korczak D.
27.05.2024 21:10
(11:9-6:11-11:9-6:11-10:12) 2:3
Kowalczyk M. - Kotyl K.
27.05.2024 21:15
(11:8-13:11-3:11-9:11-8:11) 2:3
Linek A. - Minda M.
27.05.2024 21:20
(8:11-11:6-11:8-10:12-8:11) 2:3
Kapik K. - Kolodziej K.
27.05.2024 21:30
(11:9-11:7-6:11-11:4) 3:1
Koczyba M. - Gala D.
27.05.2024 21:35
(11:9-11:9-11:9) 3:0
Misiak M. - Kwodawski B.
27.05.2024 21:40
(11:6-11:8-3:11-6:11-8:11) 2:3
Mlynarski F. - Korczak D.
27.05.2024 21:55
(11:6-7:11-11:5-11:7) 3:1
Gala B. - Kowalczyk M.
27.05.2024 22:00
(7:11-11:6-5:11-11:5-11:7) 3:2
Minda M. - Mugowski A.
27.05.2024 22:05
(11:8-4:11-12:10-8:11-7:11) 2:3
Li D. - Kapik K.
27.05.2024 22:20
(12:10-11:8-4:11-14:12) 3:1
Lojtek T. - Kotyl K.
27.05.2024 22:25
(4:11-11:8-6:11-6:11) 1:3
Linek A. - Seroka S.
27.05.2024 22:30
(11:9-7:11-8:11-9:11) 1:3
Wisniewski K. - Kolodziej K.
27.05.2024 22:40
(9:11-9:11-6:11) 0:3
Koczyba M. - Kowalczyk M.
27.05.2024 22:45
(13:11-5:11-11:8-11:6) 3:1
Kwodawski B. - Mugowski A.
27.05.2024 22:55
(11:8-4:11-11:6-5:11-8:11) 2:3
Mlynarski F. - Kapik K.
27.05.2024 23:05
(8:11-11:6-11:7-11:5) 3:1
Gala B. - Lojtek T.
27.05.2024 23:10
(11:13-10:12-6:11) 0:3
Misiak M. - Linek A.
27.05.2024 23:20
(6:11-11:8-12:10-10:12-6:11) 2:3
Li D. - Wisniewski K.
27.05.2024 23:30
(11:4-11:8-11:6) 3:0
Kotyl K. - Gala D.
27.05.2024 23:35
(9:11-11:9-6:11-11:2-8:11) 2:3
Minda M. - Seroka S.
27.05.2024 23:45
(7:11-4:11-11:13) 0:3
Kolodziej K. - Korczak D.
27.05.2024 23:55
(7:11-11:7-9:11-15:13-11:8) 3:2
Koczyba M. - Lojtek T.
27.05.2024 23:55
(11:9-4:11-11:7-11:5) 3:1
Namizni tenis - Mednarodni - TT Pokal
Vyskocil Z. - Dusek Z.
27.05.2024 00:00
(13:11-7:11-13:11-3:11-11:13) 2:3
Gajda R. - Ucinski R.
27.05.2024 00:10
(12:10-13:15-6:11-9:11) 1:3
Zapala K. - Mroczka J.
27.05.2024 00:40
(11:9-11:6-9:11-9:11-16:14) 3:2
Benak V. - Nemec F.
27.05.2024 00:55
(11:9-9:11-11:7-12:10) 3:1
Misztal A. - Kuzmicz J.
27.05.2024 01:10
(11:8-11:8-9:11-14:12) 3:1
Bochnak D. - Zacharda J.
27.05.2024 01:25
(6:11-11:8-11:7-11:8) 3:1
Michalski E. - Pyzik M.
27.05.2024 01:40
(11:7-10:12-5:11-5:11) 1:3
Mleczko M. - Kuzmicz J.
27.05.2024 02:00
(2:11-6:11-11:2-11:7-11:9) 3:2
Misztal A. - Michalski E.
27.05.2024 02:30
(7:11-11:9-8:11-8:11) 1:3
Mleczko M. - Pyzik M.
27.05.2024 03:00
(11:8-9:11-11:8-8:11-11:4) 3:2
Michalski E. - Kuzmicz J.
27.05.2024 03:30
(11:9-8:11-11:5-3:11-8:11) 2:3
Mleczko M. - Michalski E.
27.05.2024 04:00
(11:9-18:16-13:11) 3:0
Misztal A. - Pyzik M.
27.05.2024 04:30
(11:9-11:9-8:11-5:11-12:10) 3:2
Mleczko M. - Misztal A.
27.05.2024 05:00
(8:11-12:10-11:9-11:5) 3:1
Pyzik M. - Kuzmicz J.
27.05.2024 05:30
(11:5-9:11-11:7-5:11-11:9) 3:2
Lysakowski M. - Gola P.
27.05.2024 07:00
(17:15-11:7-8:11-13:11) 3:1
Warpas B. - Kolek M.
27.05.2024 07:30
(7:11-1:11-6:11) 0:3
Kociuba F. - Gola P.
27.05.2024 08:00
(11:3-11:8-11:9) 3:0
Mrugala B. - Sulkowski K.
27.05.2024 08:05
(8:11-14:16-16:14-10:12) 1:3
Melgarejo B. - Molina F.
27.05.2024 08:10
(11:5-17:15-11:3) 3:0
Sprongl J. - Zamyslicky J.
27.05.2024 08:20
(9:11-9:11-4:11) 0:3
Lysakowski M. - Kolek M.
27.05.2024 08:30
(12:10-11:8-8:11-22:20) 3:1
Wloszek S. - Stapor R.
27.05.2024 08:35
(11:9-9:11-11:8-11:9) 3:1
Escalona H. - Monteagudo L.M.
27.05.2024 08:40
(11:8-6:11-11:9-8:11-11:9) 3:2
Matousch S. - Szabo J.
27.05.2024 08:50
(9:11-5:11-11:7-15:13-11:6) 3:2
Kulveit J. - Fiklik O.
27.05.2024 08:55
(10:12-11:9-9:11-5:11) 1:3
Gdula A. - Kociuba F.
27.05.2024 09:00
(8:11-8:11-10:12) 0:3
Bucko D. - Sulkowski K.
27.05.2024 09:05
(9:11-11:7-7:11-8:11) 1:3
Monteagudo L.M. - Melgarejo B.
27.05.2024 09:10
(11:6-11:6-7:11-11:7) 3:1
Sprongl J. - Szabo J.
27.05.2024 09:20
(11:6-11:8-8:11) 2:1
Nadvornik V. - Kadavy O.
27.05.2024 09:25
(8:11-11:5-7:11-3:11) 1:3
Warpas B. - Gdula A.
27.05.2024 09:30
(11:7-8:11-11:9-11:4) 3:1
Mrugala B. - Wloszek S.
27.05.2024 09:35
(8:11-4:11-11:8-8:11) 1:3
Escalona H. - Molina F.
27.05.2024 09:40
(4:11-11:9-8:11-4:11) 1:3
Zamyslicky J. - Matousch S.
27.05.2024 09:50
(6:11-7:11-13:11-6:11) 1:3
Kulveit J. - Kadavy O.
27.05.2024 09:55
(7:11-11:8-11:8-12:10) 3:1
Lysakowski M. - Kociuba F.
27.05.2024 10:00
(11:6-11:5-7:11-11:9) 3:1
Bucko D. - Stapor R.
27.05.2024 10:05
(13:15-11:8-6:11-11:4-11:8) 3:2
Escalona H. - Melgarejo B.
27.05.2024 10:10
(11:7-6:11-8:11-5:11) 1:3
Sprongl J. - Matousch S.
27.05.2024 10:20
(5:11-10:12-5:11) 0:3
Fiklik O. - Nadvornik V.
27.05.2024 10:25
(12:10-8:11-7:11-11:6-11:7) 3:2
Gdula A. - Kolek M.
27.05.2024 10:30
(11:8-11:5-13:11) 3:0
Wloszek S. - Sulkowski K.
27.05.2024 10:35
(9:11-7:11-9:11) 0:3
Molina F. - Monteagudo L.M.
27.05.2024 10:40
(7:11-8:11-12:14) 0:3
Szabo J. - Zamyslicky J.
27.05.2024 10:50
(7:11-9:11-12:14) 0:3
Kulveit J. - Nadvornik V.
27.05.2024 10:55
(7:11-8:11-8:11) 0:3
Warpas B. - Gola P.
27.05.2024 11:00
(9:11-13:11-11:8-11:4) 3:1
Bucko D. - Wloszek S.
27.05.2024 11:05
(11:6-7:11-11:9-7:11-11:8) 3:2
Molina F. - Escalona H.
27.05.2024 11:10
(7:11-11:8-11:4-7:11-2:11) 2:3
Sprongl J. - Szabo J.
27.05.2024 11:20
(4:11-11:7-10:12-11:4-11:9) 3:2
Kadavy O. - Fiklik O.
27.05.2024 11:25
(11:13-11:8-11:1-11:5) 3:1
Lysakowski M. - Gdula A.
27.05.2024 11:30
(11:9-11:8-8:11-6:11-11:6) 3:2
Mrugala B. - Stapor R.
27.05.2024 11:35
(11:6-11:6-11:6) 3:0
Monteagudo L.M. - Melgarejo B.
27.05.2024 11:40
(12:10-11:8-5:11-11:5) 3:1
Matousch S. - Zamyslicky J.
27.05.2024 11:50
(11:9-11:9-3:11-11:6) 3:1
Warpas B. - Kociuba F.
27.05.2024 12:00
(11:9-11:4-11:6) 3:0
Nadvornik V. - Kulveit J.
27.05.2024 12:00
(12:10-11:8-9:11-12:14-11:8) 3:2
Bucko D. - Mrugala B.
27.05.2024 12:05
(7:11-3:11-11:13) 0:3
Magi H. - Cherkashyn Y.
27.05.2024 12:15
(8:11-11:7-11:7-13:11) 3:1
Leska V. - Rolik J.
27.05.2024 12:20
(9:11-7:11-13:15) 0:3
Kolek M. - Gola P.
27.05.2024 12:30
(11:9-4:11-10:12-12:14) 1:3
Kadavy O. - Fiklik O.
27.05.2024 12:30
(11:2-11:6-11:9) 3:0
Stapor R. - Sulkowski K.
27.05.2024 12:35
(11:9-11:8-11:2) 3:0
Talumets T. - Martin M.
27.05.2024 12:45
(14:12-14:12-7:11-10:12-14:12) 3:2
Rein T. - Matousch S.
27.05.2024 12:50
(11:8-7:11-2:11-5:11) 1:3
Kocvara M. - Benak J.
27.05.2024 12:55
(11:4-11:5-11:9) 3:0
Lysakowski M. - Warpas B.
27.05.2024 13:00
(5:11-8:11-11:9-9:11) 1:3
Magi H. - Martin M.
27.05.2024 13:15
(2:11-2:11-6:11) 0:3
Leska V. - Matousch S.
27.05.2024 13:20
(9:11-13:11-11:2-11:5) 3:1
Kadavy O. - Nadvornik V.
27.05.2024 13:25
(11:4-8:11-5:11-13:15) 1:3
Gdula A. - Gola P.
27.05.2024 13:30
(13:11-8:11-6:11-7:11) 1:3
Sulkowski K. - Mrugala B.
27.05.2024 13:35
(13:11-9:11-11:8-11:7) 3:1
Cherkashyn Y. - Talumets T.
27.05.2024 13:45
(15:17-6:11-12:10-7:11) 1:3
Rolik J. - Rein T.
27.05.2024 13:50
(11:8-8:11-11:7-7:11-11:7) 3:2
Kocvara M. - Nadvornik V.
27.05.2024 13:55
(4:11-8:11-5:11) 0:3
Kociuba F. - Kolek M.
27.05.2024 14:00
(8:11-11:6-11:8-11:9) 3:1
Mucha G. - Witkowski T.
27.05.2024 14:05
(11:7-10:12-11:7-11:9) 3:1
Magi H. - Talumets T.
27.05.2024 14:15
(11:7-9:11-11:8-11:7) 3:1
Leska V. - Rein T.
27.05.2024 14:20
(4:11-13:11-8:11-10:12) 1:3
Benak J. - Kadavy O.
27.05.2024 14:25
(7:11-5:11-8:11) 0:3
Gdula A. - Kolek M.
27.05.2024 14:30
(11:5-11:4-11:3) 3:0
Jastrzebowski F. - Wiekiera A.
27.05.2024 14:35
(11:5-11:9-11:5) 3:0
Martin M. - Cherkashyn Y.
27.05.2024 14:45
(11:8-11:4-11:4) 3:0
Matousch S. - Rolik J.
27.05.2024 14:50
(11:8-7:11-12:10-11:3) 3:1
Kocvara M. - Kadavy O.
27.05.2024 14:55
(3:11-8:11-4:11) 0:3
Kociuba F. - Gola P.
27.05.2024 15:00
(11:7-11:9-12:10) 3:0
Papciak G. - Witkowski T.
27.05.2024 15:05
(11:5-8:11-9:11-4:11) 1:3
Magi H. - Cherkashyn Y.
27.05.2024 15:15
(2:11-4:11-6:11) 0:3
Rein T. - Leska V.
27.05.2024 15:20
(7:11-11:9-11:2-11:5) 3:1
Nadvornik V. - Benak J.
27.05.2024 15:25
(9:11-11:7-11:8-14:12) 3:1
Warpas B. - Lysakowski M.
27.05.2024 15:30
(11:5-11:6-11:7) 3:0
Mucha G. - Wiekiera A.
27.05.2024 15:35
(5:11-9:11-11:8-11:6-9:11) 2:3
Martin M. - Talumets T.
27.05.2024 15:45
(6:11-11:8-11:13-5:11) 1:3
Matousch S. - Rolik J.
27.05.2024 15:50
(13:11-11:6-4:11-11:7) 3:1
Sikora F. - Chybinski M.
27.05.2024 16:00
(4:11-2:11-10:12) 0:3
Kocvara M. - Benak J.
27.05.2024 16:00
(1:11-11:8-16:14-11:4) 3:1
Wenda K. - Papciak G.
27.05.2024 16:05
(11:4-11:4-11:5) 3:0
Sanchez V. - Heredia P.
27.05.2024 16:10
(7:11-5:11-12:10-2:11) 1:3
Zelezny D. - Trefny J.
27.05.2024 16:20
(7:11-4:11-1:11) 0:3
Nadvornik V. - Kadavy O.
27.05.2024 16:30
(11:5-11:9-5:11-11:8) 3:1
Jastrzebowski F. - Wenda K.
27.05.2024 16:35
(11:7-11:8-6:11-7:11-8:11) 2:3
Almagro F. - Rabal A.
27.05.2024 16:40
(13:11-8:11-7:11-12:10-10:12) 2:3
Hejda Jr.V. - Dolezal M.
27.05.2024 16:40
(11:7-12:10-7:11-9:11-9:11) 2:3
Osmera J. - Hrncal M.
27.05.2024 16:50
(11:8-12:14-5:11-10:12) 1:3
Strejc F. - Spalek M.
27.05.2024 16:55
(11:6-13:15-11:6-11:7) 3:1
Sikora F. - Matachowski B.
27.05.2024 17:00
(11:9-11:2-11:8) 3:0
Mucha G. - Papciak G.
27.05.2024 17:05
(11:7-11:8-9:11-10:12-9:11) 2:3
Olmedo A. - Heredia P.
27.05.2024 17:10
(9:11-6:11-11:8-14:12-8:11) 2:3
Ruzicka J. - Novak L.
27.05.2024 17:10
(11:8-12:14-11:5-9:11-7:11) 2:3
Zelezny D. - Hrncal M.
27.05.2024 17:20
(6:11-11:9-11:8-11:8) 3:1
Hanl A. - Grossu A.
27.05.2024 17:25
(10:12-7:11-11:13) 0:3
Golaszewski K. - Chybinski M.
27.05.2024 17:30
(2:11-5:11-7:11) 0:3
Wenda K. - Wiekiera A.
27.05.2024 17:35
(11:13-11:9-8:11-12:10-11:7) 3:2
Trefny J. - Osmera J.
27.05.2024 17:50
(13:11-11:4-8:11-11:8) 3:1
Strejc F. - Grossu A.
27.05.2024 17:55
(11:5-11:13-11:9-11:9) 3:1
Bracha M. - Golaszewski K.
27.05.2024 18:00
(5:11-9:11-11:4-11:8-9:11) 2:3
Jastrzebowski F. - Witkowski T.
27.05.2024 18:05
(7:11-11:8-7:11-11:9-11:7) 3:2
Olmedo A. - Rabal A.
27.05.2024 18:10
(11:4-5:11-11:6-11:6) 3:1
Dolezal M. - Ruzicka J.
27.05.2024 18:10
(5:11-11:5-11:7-11:9) 3:1
Zelezny D. - Osmera J.
27.05.2024 18:20
(11:9-12:10-11:8) 3:0
Spalek M. - Hanl A.
27.05.2024 18:25
(9:11-11:8-11:7-8:11-11:5) 3:2
Kovtanyuk D. - Bracha M.
27.05.2024 18:30
(11:9-11:6-7:11-11:4) 3:1
Mucha G. - Wenda K.
27.05.2024 18:35
(12:10-11:9-18:16) 3:0
Almagro F. - Heredia P.
27.05.2024 18:40
(11:7-11:8-13:11) 3:0
Hejda Jr.V. - Ruzicka J.
27.05.2024 18:40
(12:10-11:9-11:9) 3:0
Hrncal M. - Trefny J.
27.05.2024 18:50
(9:11-12:14-9:11) 0:3
Strejc F. - Hanl A.
27.05.2024 18:55
(7:11-8:11-11:8-8:11) 1:3
Sikora F. - Golaszewski K.
27.05.2024 19:00
(8:11-11:6-9:11-11:9-11:8) 3:2
Jastrzebowski F. - Papciak G.
27.05.2024 19:05
(11:8-6:11-14:12-11:7) 3:1
Olmedo A. - Almagro F.
27.05.2024 19:10
(8:11-3:11-11:9-11:5-11:6) 3:2
Novak L. - Dolezal M.
27.05.2024 19:10
(12:10-6:11-9:11-6:11) 1:3
Hrncal M. - Osmera J.
27.05.2024 19:20
(11:3-7:11-11:6-10:12-11:7) 3:2
Grossu A. - Spalek M.
27.05.2024 19:25
(4:11-2:11-4:11) 0:3
Bracha M. - Matachowski B.
27.05.2024 19:30
(11:9-11:8-11:8) 3:0
Wiekiera A. - Witkowski T.
27.05.2024 19:35
(8:11-6:11-11:7-6:11) 1:3
Sanchez V. - Rabal A.
27.05.2024 19:40
(13:11-10:12-11:8-11:8) 3:1
Novak L. - Ruzicka J.
27.05.2024 19:45
(11:8-11:13-8:11-1:11) 1:3
Trefny J. - Zelezny D.
27.05.2024 19:50
(7:11-6:11-9:11) 0:3
Grossu A. - Hanl A.
27.05.2024 19:55
(9:11-4:11-7:11) 0:3
Kovtanyuk D. - Chybinski M.
27.05.2024 20:00
(11:7-11:5-11:13-4:11-9:11) 2:3
Mucha G. - Jastrzebowski F.
27.05.2024 20:05
(9:11-8:11-11:8-11:9-7:11) 2:3
Olmedo A. - Sanchez V.
27.05.2024 20:10
(5:11-12:10-13:11-8:11-12:10) 3:2
Dolezal M. - Hejda Jr.V.
27.05.2024 20:15
(6:11-11:9-5:11-11:13) 1:3
Cermak J. - Jansa S.
27.05.2024 20:20
(12:14-8:11-8:11) 0:3
Strejc F. - Spalek M.
27.05.2024 20:25
(12:10-4:11-9:11-10:12) 1:3
Sikora F. - Bracha M.
27.05.2024 20:30
(11:3-6:11-9:11-11:7-12:10) 3:2
Wenda K. - Witkowski T.
27.05.2024 20:35
(12:10-5:11-12:10-11:3) 3:1
Rabal A. - Heredia P.
27.05.2024 20:40
(8:11-13:11-13:11-11:9) 3:1
Dusek Z. - Dohnal J.
27.05.2024 20:40
(9:11-11:9-5:11-11:3-3:11) 2:3
Vilhelm P. - Zeman R.
27.05.2024 20:50
(8:11-4:11-4:11) 0:3
Knazik O. - Slavicek J.
27.05.2024 20:55
(8:11-11:5-11:8-12:10) 3:1
Kovtanyuk D. - Golaszewski K.
27.05.2024 21:00
(11:13-13:11-10:12-11:13) 1:3
Papciak G. - Wiekiera A.
27.05.2024 21:05
(7:11-11:6-9:11-13:11-12:10) 3:2
Vyskocil Z. - Lafek D.
27.05.2024 21:10
(11:6-8:11-11:7-8:11-11:6) 3:2
Cermak J. - Zeman R.
27.05.2024 21:20
(12:10-11:4-10:12-10:12-11:8) 3:2
Priscak P. - Sanc V.
27.05.2024 21:25
(11:6-9:11-11:8-12:14-6:11) 2:3
Matachowski B. - Chybinski M.
27.05.2024 21:30
(6:11-9:11-11:9-6:11) 1:3
Rabal A. - Sanchez V.
27.05.2024 21:30
(6:11-6:11-4:11) 0:3
Dusek Z. - Lafek D.
27.05.2024 21:40
(11:9-6:11-13:11-11:9) 3:1
Papciak G. - Wiekiera A.
27.05.2024 21:45
(7:11-16:18-11:8-8:11) 1:3
Jansa S. - Vilhelm P.
27.05.2024 21:50
(11:4-11:4-11:6) 3:0
Knazik O. - Sanc V.
27.05.2024 21:55
(11:3-6:11-11:13-11:4-12:10) 3:2
Sikora F. - Kovtanyuk D.
27.05.2024 22:00
(6:11-12:10-11:7-5:11-12:14) 2:3
Olmedo A. - Heredia P.
27.05.2024 22:00
(9:11-11:7-11:6-14:12) 3:1
Dohnal J. - Vyskocil Z.
27.05.2024 22:10
(11:13-12:10-11:5-11:7) 3:1
Mucha G. - Witkowski T.
27.05.2024 22:15
(11:13-11:4-2:11-9:11) 1:3
Cermak J. - Vilhelm P.
27.05.2024 22:20
(9:11-11:7-11:7-9:11-11:5) 3:2
Slavicek J. - Priscak P.
27.05.2024 22:25
(12:14-9:11-11:7-11:6-11:8) 3:2
Bracha M. - Chybinski M.
27.05.2024 22:30
(9:11-4:11-11:4-12:10-5:11) 2:3
Dusek Z. - Vyskocil Z.
27.05.2024 22:40
(11:6-16:14-4:11-9:11-11:5) 3:2
Wenda K. - Jastrzebowski F.
27.05.2024 22:45
(11:6-12:14-12:10-11:8) 3:1
Zeman R. - Jansa S.
27.05.2024 22:50
(11:9-11:6-8:11-7:11-11:4) 3:2
Knazik O. - Priscak P.
27.05.2024 22:55
(7:11-10:12-10:12) 0:3
Golaszewski K. - Matachowski B.
27.05.2024 23:00
(9:11-8:11-11:2-11:9-11:9) 3:2
Lafek D. - Dohnal J.
27.05.2024 23:10
(9:11-11:5-12:10-5:11-4:11) 2:3
Sanc V. - Slavicek J.
27.05.2024 23:25
(11:2-9:11-9:11-11:7-9:11) 2:3
Cermak J. - Vilhelm P.
27.05.2024 23:30
(11:8-11:7-11:8) 3:0
Bracha M. - Matachowski B.
27.05.2024 23:40
(11:6-16:14-8:11-4:11-11:6) 3:2
Vyskocil Z. - Lafek D.
27.05.2024 23:50
(5:11-11:9-9:11-11:8-8:11) 2:3
Pikado - Mednarodno - Modus Super Series
Sherrock F. - Greaves B.
27.05.2024 10:35
(1:3) 0:1
Gulliver T. - Viinikainen K.
27.05.2024 10:50
(2:3) 0:1
O'Sullivan R. - Sheldon K.
27.05.2024 11:10
(3:2) 1:0
Greaves B. - Gulliver T.
27.05.2024 11:25
(3:1) 1:0
Sheldon K. - Sherrock F.
27.05.2024 11:40
(0:3) 0:1
Viinikainen K. - O'Sullivan R.
27.05.2024 11:50
(2:3) 0:1
Greaves B. - Sheldon K.
27.05.2024 12:10
(3:0) 1:0
Gulliver T. - O'Sullivan R.
27.05.2024 12:20
(3:2) 1:0
Sherrock F. - Viinikainen K.
27.05.2024 12:40
(3:0) 1:0
Sheldon K. - Gulliver T.
27.05.2024 12:55
(3:2) 1:0
Viinikainen K. - Greaves B.
27.05.2024 13:15
(2:3) 0:1
O'Sullivan R. - Sherrock F.
27.05.2024 13:35
(2:3) 0:1
Viinikainen K. - Sheldon K.
27.05.2024 13:50
(3:0) 1:0
Sherrock F. - Gulliver T.
27.05.2024 14:00
(3:0) 1:0
Greaves B. - O'Sullivan R.
27.05.2024 14:10
(3:0) 1:0
Skvoš - Mednarodno - Kinetic Racquet 30K, Women
Whitlock E. - Bautista L.
27.05.2024 18:00
(11:7-7:11-11:9-11:6) 3:1
Megahed N. - Walid M.
27.05.2024 18:00
(6:11-3:11-11:8-11:8-11:7) 3:2
Garcia D. - Alves M.
27.05.2024 18:45
(8:11-3:11-4:11) 0:3
Malik T. - Craig H.
27.05.2024 19:00
(12:10-8:11-11:6-11:9) 3:1
Heikal N. - Bushma A.
27.05.2024 19:30
(11:6-11:9-10:12-7:11-4:11) 2:3
Navani R. - Villard E.
27.05.2024 20:00
(5:11-9:11-6:11) 0:3
Letourneau D. - Hutton J.
27.05.2024 20:39
(4:11-7:11-9:11) 0:3
Stefanoni M. - Zein Z.
27.05.2024 20:45
(15:13-11:6-11:8) 3:0
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5min)
Lazio (Bruno) - Juventus (Odin)
27.05.2024 10:00
(1:2-1:0) 2:2
Napoli (Arthur) - Inter M. (Leonardo)
27.05.2024 10:00
(0:0) 0:0
Milan (Walter) - Juventus (Odin)
27.05.2024 10:15
(0:1-0:3) 0:4
Lazio (Bruno) - Napoli (Arthur)
27.05.2024 10:15
(1:0-5:3) 6:3
Milan (Walter) - Inter M. (Leonardo)
27.05.2024 10:30
(1:2-1:1) 2:3
Juventus (Odin) - Napoli (Arthur)
27.05.2024 10:30
(2:1-1:2) 3:3
Inter M. (Leonardo) - Lazio (Bruno)
27.05.2024 10:45
(0:2-1:1) 1:3
Milan (Walter) - Napoli (Arthur)
27.05.2024 10:45
(2:1-2:2) 4:3
Milan (Walter) - Lazio (Bruno)
27.05.2024 11:00
(3:5-1:1) 4:6
Inter M. (Leonardo) - Juventus (Odin)
27.05.2024 11:00
(2:1-3:0) 5:1
Inter M. (Leonardo) - Napoli (Arthur)
27.05.2024 11:15
(1:2-1:0) 2:2
Juventus (Odin) - Lazio (Bruno)
27.05.2024 11:15
(1:2-3:2) 4:4
Napoli (Arthur) - Lazio (Bruno)
27.05.2024 11:30
(1:2-0:0) 1:2
Juventus (Odin) - Milan (Walter)
27.05.2024 11:30
(3:3-1:2) 4:5
Napoli (Arthur) - Juventus (Odin)
27.05.2024 11:45
(1:0-0:2) 1:2
Inter M. (Leonardo) - Milan (Walter)
27.05.2024 11:45
(3:2-1:3) 4:5
Napoli (Arthur) - Milan (Walter)
27.05.2024 12:00
(2:1-4:4) 6:5
Lazio (Bruno) - Inter M. (Leonardo)
27.05.2024 12:00
(2:2-1:1) 3:3
Lazio (Bruno) - Milan (Walter)
27.05.2024 12:15
(0:4-0:1) 0:5
Juventus (Odin) - Inter M. (Leonardo)
27.05.2024 12:15
(3:1-2:3) 5:4
SS Lazio (Samuel) - Milan (Kai)
27.05.2024 16:15
(2:0-1:0) 3:0
FC Inter Milano (Mateo) - Napoli (Thomas)
27.05.2024 16:15
(1:1-0:1) 1:2
Juventus (Alpha) - Milan (Kai)
27.05.2024 16:30
(1:0-0:0) 1:0
SS Lazio (Samuel) - FC Inter Milano (Mateo)
27.05.2024 16:30
(0:2-1:0) 1:2
Juventus (Alpha) - FC Inter Milano (Mateo)
27.05.2024 17:00
(0:1-0:0) 0:1
Napoli (Thomas) - Milan (Kai)
27.05.2024 17:15
(0:0-1:0) 1:0
Juventus (Alpha) - SS Lazio (Samuel)
27.05.2024 17:15
(0:1-0:2) 0:3
Milan (Kai) - SS Lazio (Samuel)
27.05.2024 17:30
(1:1-1:1) 2:2
Napoli (Thomas) - FC Inter Milano (Mateo)
27.05.2024 17:30
(2:0-2:2) 4:2
Milan (Kai) - Juventus (Alpha)
27.05.2024 17:45
(0:0-2:2) 2:2
FC Inter Milano (Mateo) - SS Lazio (Samuel)
27.05.2024 17:45
(0:1-2:0) 2:1
Napoli (Thomas) - Juventus (Alpha)
27.05.2024 18:00
(4:3-1:2) 5:5
FC Inter Milano (Mateo) - Milan (Kai)
27.05.2024 18:00
(0:1-1:2) 1:3
SS Lazio (Samuel) - Napoli (Thomas)
27.05.2024 18:15
(1:2-0:2) 1:4
FC Inter Milano (Mateo) - Juventus (Alpha)
27.05.2024 18:15
(1:3-1:2) 2:5
SS Lazio (Samuel) - Juventus (Alpha)
27.05.2024 18:30
(4:1-1:1) 5:2
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5min)
England (Alexis) - Germany (Cleo)
27.05.2024 04:45
(1:2-4:1) 5:3
France (Felix) - Argentina (Andrew)
27.05.2024 04:45
(2:1-2:2) 4:3
France (Felix) - England (Alexis)
27.05.2024 05:00
(1:1-0:3) 1:4
Italy (Liam) - Argentina (Andrew)
27.05.2024 05:00
(3:1-0:0) 3:1
Argentina (Andrew) - England (Alexis)
27.05.2024 05:15
(1:4-1:3) 2:7
Italy (Liam) - Germany (Cleo)
27.05.2024 05:15
(2:1-2:3) 4:4
Italy (Liam) - England (Alexis)
27.05.2024 05:30
(1:4-1:0) 2:4
Germany (Cleo) - France (Felix)
27.05.2024 05:30
(1:1-0:0) 1:1
Germany (Cleo) - Argentina (Andrew)
27.05.2024 05:45
(1:0-0:0) 1:0
Italy (Liam) - France (Felix)
27.05.2024 05:45
(1:1-1:0) 2:1
Argentina (Arthur) - Italy (Leonardo)
27.05.2024 07:00
(0:1-0:1) 0:2
England (Bruno) - Portugal (Odin)
27.05.2024 07:00
(0:1-0:2) 0:3
France(Walter) - Portugal (Odin)
27.05.2024 07:15
(2:1-2:3) 4:4
England (Bruno) - Argentina (Arthur)
27.05.2024 07:15
(1:2-2:2) 3:4
Portugal (Odin) - Argentina (Arthur)
27.05.2024 07:30
(2:2-3:1) 5:3
France(Walter) - Italy (Leonardo)
27.05.2024 07:30
(1:0-1:1) 2:1
Italy (Leonardo) - England (Bruno)
27.05.2024 07:45
(2:0-1:2) 3:2
France(Walter) - Argentina (Arthur)
27.05.2024 07:45
(2:0-2:2) 4:2
France(Walter) - England (Bruno)
27.05.2024 08:00
(1:3-1:0) 2:3
Italy (Leonardo) - Portugal (Odin)
27.05.2024 08:00
(1:0-2:2) 3:2
Portugal (Odin) - England (Bruno)
27.05.2024 08:15
(1:5-3:1) 4:6
Italy (Leonardo) - Argentina (Arthur)
27.05.2024 08:15
(2:1-3:0) 5:1
Portugal (Odin) - France(Walter)
27.05.2024 08:30
(2:4-1:3) 3:7
Argentina (Arthur) - England (Bruno)
27.05.2024 08:30
(3:2-1:0) 4:2
Argentina (Arthur) - Portugal (Odin)
27.05.2024 08:45
(4:1-1:2) 5:3
Italy (Leonardo) - France(Walter)
27.05.2024 08:45
(1:1-4:0) 5:1
Argentina (Arthur) - France(Walter)
27.05.2024 09:00
(1:0-0:3) 1:3
England (Bruno) - Italy (Leonardo)
27.05.2024 09:00
(0:1-0:3) 0:4
Portugal (Odin) - Italy (Leonardo)
27.05.2024 09:15
(0:4-1:1) 1:5
England (Bruno) - France(Walter)
27.05.2024 09:15
(2:1-1:3) 3:4
France (Juan) - Portugal (Iron)
27.05.2024 11:00
(2:0-1:3) 3:3
Germany (Spiderman) - Argentina (Vangogh)
27.05.2024 11:00
(0:1-1:0) 1:1
Germany (Spiderman) - France (Juan)
27.05.2024 11:15
(1:0-2:0) 3:0
England(Janis) - Argentina (Vangogh)
27.05.2024 11:15
(0:0-3:3) 3:3
England(Janis) - Portugal (Iron)
27.05.2024 11:30
(1:2-0:2) 1:4
Argentina (Vangogh) - France (Juan)
27.05.2024 11:30
(0:1-2:1) 2:2
England(Janis) - France (Juan)
27.05.2024 11:45
(2:0-1:1) 3:1
Portugal (Iron) - Germany (Spiderman)
27.05.2024 11:45
(1:0-3:1) 4:1
Portugal (Iron) - Argentina (Vangogh)
27.05.2024 12:00
(1:3-1:2) 2:5
England(Janis) - Germany (Spiderman)
27.05.2024 12:00
(0:0-2:1) 2:1
Argentina (Vangogh) - Germany (Spiderman)
27.05.2024 12:15
(1:2-1:2) 2:4
Portugal (Iron) - France (Juan)
27.05.2024 12:15
(0:1-1:2) 1:3
Argentina (Vangogh) - England(Janis)
27.05.2024 12:30
(1:2-2:2) 3:4
France (Juan) - Germany (Spiderman)
27.05.2024 12:30
(1:2-1:0) 2:2
France (Juan) - Argentina (Vangogh)
27.05.2024 12:45
(0:5-2:1) 2:6
Portugal (Iron) - England(Janis)
27.05.2024 12:45
(3:1-3:2) 6:3
France (Juan) - England(Janis)
27.05.2024 13:00
(2:2-0:4) 2:6
Argentina (Vangogh) - Portugal (Iron)
27.05.2024 13:15
(1:1-3:1) 4:2
Germany (Spiderman) - England(Janis)
27.05.2024 13:15
(5:1-1:1) 6:2
Argentina (Donatello) - England (Misterx)
27.05.2024 15:15
(0:2-1:2) 1:4
Argentina (Donatello) - Italy (Lucas)
27.05.2024 15:30
(1:1-0:3) 1:4
France (Cleo) - England (Misterx)
27.05.2024 15:30
(4:3-2:1) 6:4
England (Misterx) - Italy (Lucas)
27.05.2024 15:45
(2:2-0:2) 2:4
France (Cleo) - Italy (Lucas)
27.05.2024 16:00
(2:1-0:0) 2:1
France (Cleo) - Argentina (Donatello)
27.05.2024 16:15
(1:3-0:2) 1:5
England (Misterx) - Argentina (Donatello)
27.05.2024 16:30
(1:0-1:0) 2:0
England (Misterx) - France (Cleo)
27.05.2024 16:45
(1:1-2:0) 3:1
Italy (Lucas) - Argentina (Donatello)
27.05.2024 16:45
(0:1-1:0) 1:1
Italy (Lucas) - England (Misterx)
27.05.2024 17:00
(0:3-2:3) 2:6
Italy (Lucas) - France (Cleo)
27.05.2024 17:15
(1:0-1:1) 2:1
Argentina (Donatello) - France (Cleo)
27.05.2024 17:30
(1:0-1:1) 2:1
Argentina(Samuel) - France (Mateo)
27.05.2024 19:15
(1:1-1:1) 2:2
England (Alpha) - Germany (Kai)
27.05.2024 19:15
(1:2-2:1) 3:3
England (Alpha) - Portugal (Thomas)
27.05.2024 19:30
(4:2-1:0) 5:2
Germany (Kai) - France (Mateo)
27.05.2024 19:30
(1:1-1:0) 2:1
England (Alpha) - France (Mateo)
27.05.2024 19:45
(1:0-1:1) 2:1
Portugal (Thomas) - Argentina(Samuel)
27.05.2024 19:45
(0:4-1:2) 1:6
England (Alpha) - Argentina(Samuel)
27.05.2024 20:00
(2:1-1:1) 3:2
Portugal (Thomas) - Germany (Kai)
27.05.2024 20:00
(0:4-3:1) 3:5
Portugal (Thomas) - France (Mateo)
27.05.2024 20:15
(4:2-2:2) 6:4
Germany (Kai) - Argentina(Samuel)
27.05.2024 20:15
(1:1-2:1) 3:2
France (Mateo) - Argentina(Samuel)
27.05.2024 20:30
(1:0-1:1) 2:1
Germany (Kai) - England (Alpha)
27.05.2024 20:30
(2:1-0:2) 2:3
France (Mateo) - Germany (Kai)
27.05.2024 20:45
(0:2-0:3) 0:5
Portugal (Thomas) - England (Alpha)
27.05.2024 20:45
(0:1-2:0) 2:1
France (Mateo) - England (Alpha)
27.05.2024 21:00
(1:1-0:2) 1:3
Argentina(Samuel) - Portugal (Thomas)
27.05.2024 21:00
(0:1-1:3) 1:4
Germany (Kai) - Portugal (Thomas)
27.05.2024 21:15
(1:2-1:2) 2:4
Argentina(Samuel) - England (Alpha)
27.05.2024 21:15
(1:0-0:0) 1:0
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5min)
Bayer 04 Lev. (Spiderman) - ACF Fiorentina (Vangogh)
27.05.2024 08:00
(1:2-0:0) 1:2
Roma (Juan) - R. Sociedad (Iron)
27.05.2024 08:00
(1:1-0:0) 1:1
Liverpool FC (Janis) - ACF Fiorentina (Vangogh)
27.05.2024 08:15
(0:3-1:2) 1:5
Bayer 04 Lev. (Spiderman) - Roma (Juan)
27.05.2024 08:15
(1:1-0:0) 1:1
Liverpool FC (Janis) - R. Sociedad (Iron)
27.05.2024 08:30
(1:3-2:3) 3:6
ACF Fiorentina (Vangogh) - Roma (Juan)
27.05.2024 08:30
(0:1-2:3) 2:4
R. Sociedad (Iron) - Bayer 04 Lev. (Spiderman)
27.05.2024 08:45
(1:1-1:1) 2:2
Liverpool FC (Janis) - Roma (Juan)
27.05.2024 08:45
(2:2-0:0) 2:2
R. Sociedad (Iron) - ACF Fiorentina (Vangogh)
27.05.2024 09:00
(0:0-1:0) 1:0
Liverpool FC (Janis) - Bayer 04 Lev. (Spiderman)
27.05.2024 09:00
(1:0-2:2) 3:2
R. Sociedad (Iron) - Roma (Juan)
27.05.2024 09:15
(2:1-2:0) 4:1
ACF Fiorentina (Vangogh) - Bayer 04 Lev. (Spiderman)
27.05.2024 09:15
(0:2-1:1) 1:3
ACF Fiorentina (Vangogh) - Liverpool FC (Janis)
27.05.2024 09:30
(2:1-1:2) 3:3
Roma (Juan) - ACF Fiorentina (Vangogh)
27.05.2024 09:45
(0:0-2:0) 2:0
R. Sociedad (Iron) - Liverpool FC (Janis)
27.05.2024 09:45
(2:2-3:1) 5:3
Bayer 04 Lev. (Spiderman) - R. Sociedad (Iron)
27.05.2024 10:00
(1:2-2:2) 3:4
Roma (Juan) - Liverpool FC (Janis)
27.05.2024 10:00
(2:3-1:2) 3:5
ACF Fiorentina (Vangogh) - R. Sociedad (Iron)
27.05.2024 10:15
(2:2-2:2) 4:4
Bayer 04 Lev. (Spiderman) - Liverpool FC (Janis)
27.05.2024 10:15
(2:1-2:0) 4:1
Fiorentina (Donatello) - Aston Villa (Misterx)
27.05.2024 20:30
(2:1-0:0) 2:1
Real Sociedad (Cleo) - Aston Villa (Misterx)
27.05.2024 20:45
(2:2-0:2) 2:4
Fiorentina (Donatello) - B.Leverkusen(Lucas)
27.05.2024 20:45
(0:0-3:0) 3:0
Aston Villa (Misterx) - B.Leverkusen(Lucas)
27.05.2024 21:00
(3:0-0:1) 3:1
Real Sociedad (Cleo) - B.Leverkusen(Lucas)
27.05.2024 21:15
(0:1-0:1) 0:2
Real Sociedad (Cleo) - Fiorentina (Donatello)
27.05.2024 21:30
(1:2-1:1) 2:3
Aston Villa (Misterx) - Fiorentina (Donatello)
27.05.2024 21:45
(0:1-2:1) 2:2
B.Leverkusen(Lucas) - Fiorentina (Donatello)
27.05.2024 22:00
(0:1-0:2) 0:3
Aston Villa (Misterx) - Real Sociedad (Cleo)
27.05.2024 22:00
(2:0-3:1) 5:1
B.Leverkusen(Lucas) - Aston Villa (Misterx)
27.05.2024 22:15
(0:3-0:2) 0:5
B.Leverkusen(Lucas) - Real Sociedad (Cleo)
27.05.2024 22:30
(0:0-0:4) 0:4
Fiorentina (Donatello) - Real Sociedad (Cleo)
27.05.2024 22:45
(0:1-1:0) 1:1
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League(2x5min)
Milan (Liam) - Lazio (Alexis)
27.05.2024 00:00
(2:3-1:4) 3:7
RB Leipzig (Cleo) - Arsenal (Felix)
27.05.2024 00:00
(2:0-2:1) 4:1
Milan (Liam) - Arsenal (Felix)
27.05.2024 00:15
(1:2-1:0) 2:2
RB Leipzig (Cleo) - Atletico Mad. (Andrew)
27.05.2024 00:15
(0:1-1:0) 1:1
Atletico Mad. (Andrew) - Arsenal (Felix)
27.05.2024 00:30
(1:1-1:2) 2:3
RB Leipzig (Cleo) - Lazio (Alexis)
27.05.2024 00:30
(0:4-1:1) 1:5
Lazio (Alexis) - Arsenal (Felix)
27.05.2024 00:45
(1:1-1:1) 2:2
Atletico Mad. (Andrew) - Milan (Liam)
27.05.2024 00:45
(2:2-0:1) 2:3
Lazio (Alexis) - Atletico Mad. (Andrew)
27.05.2024 01:00
(2:2-1:1) 3:3
RB Leipzig (Cleo) - Milan (Liam)
27.05.2024 01:00
(2:0-1:0) 3:0
Lazio (Alexis) - Milan (Liam)
27.05.2024 01:15
(1:0-5:2) 6:2
Arsenal (Felix) - RB Leipzig (Cleo)
27.05.2024 01:15
(1:1-1:1) 2:2
Arsenal (Felix) - Milan (Liam)
27.05.2024 01:30
(0:0-2:0) 2:0
Atletico Mad. (Andrew) - RB Leipzig (Cleo)
27.05.2024 01:30
(0:1-2:0) 2:1
Man City (Walter) - Barcelona (Leonardo)
27.05.2024 12:30
(2:1-1:3) 3:4
Real M.(Bruno) - PSG (Odin)
27.05.2024 12:30
(2:3-1:2) 3:5
Bayern M.(Arthur) - PSG (Odin)
27.05.2024 12:45
(0:4-2:2) 2:6
Real M.(Bruno) - Man City (Walter)
27.05.2024 12:45
(0:0-1:1) 1:1
PSG (Odin) - Man City (Walter)
27.05.2024 13:00
(3:2-0:3) 3:5
Bayern M.(Arthur) - Barcelona (Leonardo)
27.05.2024 13:00
(1:1-1:3) 2:4
Barcelona (Leonardo) - Real M.(Bruno)
27.05.2024 13:15
(0:0-3:0) 3:0
Bayern M.(Arthur) - Man City (Walter)
27.05.2024 13:15
(0:5-2:1) 2:6
Barcelona (Leonardo) - PSG (Odin)
27.05.2024 13:30
(3:0-3:1) 6:1
Bayern M.(Arthur) - Real M.(Bruno)
27.05.2024 13:30
(1:2-2:2) 3:4
Barcelona (Leonardo) - Man City (Walter)
27.05.2024 13:45
(1:0-1:0) 2:0
PSG (Odin) - Real M.(Bruno)
27.05.2024 13:45
(2:3-0:3) 2:6
Man City (Walter) - Real M.(Bruno)
27.05.2024 14:00
(0:2-0:2) 0:4
PSG (Odin) - Bayern M.(Arthur)
27.05.2024 14:00
(1:4-4:3) 5:7
Barcelona (Leonardo) - Bayern M.(Arthur)
27.05.2024 14:15
(2:1-2:0) 4:1
Man City (Walter) - PSG (Odin)
27.05.2024 14:15
(2:4-0:1) 2:5
Real M.(Bruno) - Barcelona (Leonardo)
27.05.2024 14:30
(1:1-2:0) 3:1
Man City (Walter) - Bayern M.(Arthur)
27.05.2024 14:30
(2:2-2:3) 4:5
PSG (Odin) - Barcelona (Leonardo)
27.05.2024 14:45
(3:1-3:3) 6:4
Real M.(Bruno) - Bayern M.(Arthur)
27.05.2024 14:45
(2:3-2:1) 4:4
Man. City (Donatelo) - Bayern M.(Misterx)
27.05.2024 18:00
(1:0-0:1) 1:1
Man. City (Donatelo) - Real Madrid (Lucas)
27.05.2024 18:15
(1:1-4:0) 5:1
Barcelona (Cleo)+ - Bayern M.(Misterx)
27.05.2024 18:15
(1:0-0:1) 1:1
Bayern M.(Misterx) - Real Madrid (Lucas)
27.05.2024 18:30
(1:2-0:2) 1:4
Barcelona (Cleo)+ - Real Madrid (Lucas)
27.05.2024 18:45
(0:0-2:1) 2:1
Barcelona (Cleo)+ - Man. City (Donatelo)
27.05.2024 19:00
(0:0-2:1) 2:1
Bayern M.(Misterx) - Man. City (Donatelo)
27.05.2024 19:15
(3:2-0:2) 3:4
Real Madrid (Lucas) - Man. City (Donatelo)
27.05.2024 19:30
(1:4-1:2) 2:6
Bayern M.(Misterx) - Barcelona (Cleo)+
27.05.2024 19:30
(0:0-1:0) 1:0
Real Madrid (Lucas) - Bayern M.(Misterx)
27.05.2024 19:45
(1:0-3:0) 4:0
Real Madrid (Lucas) - Barcelona (Cleo)+
27.05.2024 20:00
(1:2-1:1) 2:3
Man. City (Donatelo) - Barcelona (Cleo)+
27.05.2024 20:15
(2:1-2:2) 4:3
Barcelona (Mateo) - FC Inter Milano (Thomas)
27.05.2024 21:30
(1:1-0:2) 1:3
Arsenal (Samuel) - RB Leipzig (Kai)
27.05.2024 21:30
(0:1-0:0) 0:1
Arsenal (Samuel) - Barcelona (Mateo)
27.05.2024 21:45
(1:1-1:0) 2:1
Atl. Madrid (Alpha) - RB Leipzig (Kai)
27.05.2024 21:45
(1:2-0:1) 1:3
RB Leipzig (Kai) - Barcelona (Mateo)
27.05.2024 22:00
(1:1-2:0) 3:1
Atl. Madrid (Alpha) - FC Inter Milano (Thomas)
27.05.2024 22:00
(2:1-2:2) 4:3
FC Inter Milano (Thomas) - Arsenal (Samuel)
27.05.2024 22:15
(0:1-1:1) 1:2
Atl. Madrid (Alpha) - Barcelona (Mateo)
27.05.2024 22:15
(0:3-0:0) 0:3
FC Inter Milano (Thomas) - RB Leipzig (Kai)
27.05.2024 22:30
(1:3-0:2) 1:5
FC Inter Milano (Thomas) - Barcelona (Mateo)
27.05.2024 22:45
(3:0-1:2) 4:2
RB Leipzig (Kai) - Arsenal (Samuel)
27.05.2024 22:45
(1:0-2:1) 3:1
RB Leipzig (Kai) - Atl. Madrid (Alpha)
27.05.2024 23:00
(2:0-1:1) 3:1
Barcelona (Mateo) - Arsenal (Samuel)
27.05.2024 23:00
(0:1-0:1) 0:2
Barcelona (Mateo) - RB Leipzig (Kai)
27.05.2024 23:15
(0:4-0:1) 0:5
FC Inter Milano (Thomas) - Atl. Madrid (Alpha)
27.05.2024 23:15
(2:0-0:1) 2:1
Barcelona (Mateo) - Atl. Madrid (Alpha)
27.05.2024 23:30
(0:3-1:1) 1:4
Arsenal (Samuel) - FC Inter Milano (Thomas)
27.05.2024 23:30
(3:3-1:0) 4:3
Arsenal (Samuel) - Atl. Madrid (Alpha)
27.05.2024 23:45
(1:1-1:1) 2:2
RB Leipzig (Kai) - FC Inter Milano (Thomas)
27.05.2024 23:45
(2:1-2:1) 4:2
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League(2x5min)
Tottenham (Felix) - Man.City (Andrew)
27.05.2024 02:00
(0:1-0:2) 0:3
Arsenal (Alexis) - Liverpool (Cleo)
27.05.2024 02:00
(1:0-1:1) 2:1
Tottenham (Felix) - Arsenal (Alexis)
27.05.2024 02:15
(2:1-1:1) 3:2
Man.Utd.(Liam) - Man.City (Andrew)
27.05.2024 02:15
(1:2-0:1) 1:3
Man.City (Andrew) - Arsenal (Alexis)
27.05.2024 02:30
(0:2-2:3) 2:5
Man.Utd.(Liam) - Liverpool (Cleo)
27.05.2024 02:30
(0:1-1:3) 1:4
Liverpool (Cleo) - Tottenham (Felix)
27.05.2024 02:45
(2:1-3:2) 5:3
Man.Utd.(Liam) - Arsenal (Alexis)
27.05.2024 02:45
(0:1-2:1) 2:2
Liverpool (Cleo) - Man.City (Andrew)
27.05.2024 03:00
(1:0-2:2) 3:2
Man.Utd.(Liam) - Tottenham (Felix)
27.05.2024 03:00
(1:2-1:1) 2:3
Liverpool (Cleo) - Arsenal (Alexis)
27.05.2024 03:15
(2:3-1:2) 3:5
Man.City (Andrew) - Tottenham (Felix)
27.05.2024 03:15
(0:0-0:0) 0:0
Arsenal (Alexis) - Tottenham (Felix)
27.05.2024 03:30
(2:0-4:1) 6:1
Man.City (Andrew) - Man.Utd.(Liam)
27.05.2024 03:30
(2:1-1:0) 3:1
Arsenal (Alexis) - Man.City (Andrew)
27.05.2024 03:45
(3:0-0:1) 3:1
Liverpool (Cleo) - Man.Utd.(Liam)
27.05.2024 03:45
(0:2-1:0) 1:2
Tottenham (Felix) - Liverpool (Cleo)
27.05.2024 04:00
(2:1-3:2) 5:3
Arsenal (Alexis) - Man.Utd.(Liam)
27.05.2024 04:00
(4:0-2:1) 6:1
Man.City (Andrew) - Liverpool (Cleo)
27.05.2024 04:15
(0:2-1:0) 1:2
Tottenham (Felix) - Man.Utd.(Liam)
27.05.2024 04:15
(0:1-1:2) 1:3
Tottenham (Spiderman) - Man.Utd.(Vangogh)
27.05.2024 13:30
(1:2-1:1) 2:3
Tottenham (Spiderman) - Man.City (Juan)
27.05.2024 13:45
(1:1-0:0) 1:1
Liverpool (Janis) - Man.Utd.(Vangogh)
27.05.2024 13:45
(4:0-0:2) 4:2
Liverpool (Janis) - Arsenal (Iron)
27.05.2024 14:00
(2:5-1:0) 3:5
Man.Utd.(Vangogh) - Man.City (Juan)
27.05.2024 14:00
(1:1-2:1) 3:2
Arsenal (Iron) - Tottenham (Spiderman)
27.05.2024 14:15
(1:2-2:1) 3:3
Liverpool (Janis) - Man.City (Juan)
27.05.2024 14:15
(3:1-3:1) 6:2
Liverpool (Janis) - Tottenham (Spiderman)
27.05.2024 14:30
(1:2-1:2) 2:4
Arsenal (Iron) - Man.Utd.(Vangogh)
27.05.2024 14:30
(3:4-1:1) 4:5
Man.Utd.(Vangogh) - Liverpool (Janis)
27.05.2024 15:00
(2:2-1:2) 3:4
Arsenal (Iron) - Liverpool (Janis)
27.05.2024 15:15
(1:1-1:1) 2:2
Man.City (Juan) - Man.Utd.(Vangogh)
27.05.2024 15:15
(2:1-2:1) 4:2
Man.City (Juan) - Liverpool (Janis)
27.05.2024 15:30
(0:2-0:3) 0:5
Tottenham (Spiderman) - Arsenal (Iron)
27.05.2024 15:30
(2:3-0:1) 2:4
Tottenham (Spiderman) - Liverpool (Janis)
27.05.2024 15:45
(2:1-2:2) 4:3
Man.Utd.(Vangogh) - Arsenal (Iron)
27.05.2024 15:45
(1:2-1:1) 2:3
Tottenham (Obelix) - Man Utd (Felix)
27.05.2024 23:15
(1:1-1:0) 2:1
Man.City (Alexis) - Man Utd (Felix)
27.05.2024 23:45
(4:0-3:2) 7:2
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min)
Atletico M.(Saigon) - Girona (Mars)
27.05.2024 02:15
(1:2-2:1) 3:3
R.Madrid (Raul) - Athletic B.(Prince)
27.05.2024 02:15
(1:0-1:2) 2:2
Atletico M.(Saigon) - R.Madrid (Raul)
27.05.2024 02:30
(0:3-1:1) 1:4
Girona (Mars) - R.Madrid (Raul)
27.05.2024 02:45
(1:3-1:1) 2:4
Athletic B.(Prince) - Atletico M.(Saigon)
27.05.2024 03:00
(2:1-2:1) 4:2
Athletic B.(Prince) - Girona (Mars)
27.05.2024 03:15
(1:0-2:1) 3:1
Athletic B.(Prince) - R.Madrid (Raul)
27.05.2024 03:30
(3:2-1:1) 4:3
Girona (Mars) - Atletico M.(Saigon)
27.05.2024 03:30
(0:1-0:1) 0:2
R.Madrid (Raul) - Atletico M.(Saigon)
27.05.2024 03:45
(1:2-1:3) 2:5
R.Madrid (Raul) - Girona (Mars)
27.05.2024 04:00
(0:3-2:0) 2:3
Atletico M.(Saigon) - Athletic B.(Prince)
27.05.2024 04:15
(2:1-3:1) 5:2
Girona (Mars) - Athletic B.(Prince)
27.05.2024 04:30
(4:1-1:2) 5:3
Real M. (Cantona) - Athletic Bilbao (Pele)
27.05.2024 05:00
(1:2-3:1) 4:3
Atletico Mad.(Val) - Girona (Spencer)
27.05.2024 05:00
(2:1-1:2) 3:3
Atletico Mad.(Val) - Real M. (Cantona)
27.05.2024 05:15
(2:0-1:0) 3:0
Barcelona (Votepeace) - Girona (Spencer)
27.05.2024 05:15
(0:2-1:1) 1:3
Girona (Spencer) - Real M. (Cantona)
27.05.2024 05:30
(0:1-2:0) 2:1
Barcelona (Votepeace) - Athletic Bilbao (Pele)
27.05.2024 05:30
(4:0-1:4) 5:4
Barcelona (Votepeace) - Real M. (Cantona)
27.05.2024 05:45
(1:2-1:3) 2:5
Athletic Bilbao (Pele) - Atletico Mad.(Val)
27.05.2024 05:45
(0:2-1:0) 1:2
Barcelona (Votepeace) - Atletico Mad.(Val)
27.05.2024 06:00
(2:2-1:3) 3:5
Athletic Bilbao (Pele) - Girona (Spencer)
27.05.2024 06:00
(0:1-2:2) 2:3
Girona (Spencer) - Atletico Mad.(Val)
27.05.2024 06:15
(1:2-1:1) 2:3
Athletic Bilbao (Pele) - Real M. (Cantona)
27.05.2024 06:15
(2:1-3:3) 5:4
Real M. (Cantona) - Atletico Mad.(Val)
27.05.2024 06:30
(0:2-0:1) 0:3
Girona (Spencer) - Barcelona (Votepeace)
27.05.2024 06:30
(3:1-2:5) 5:6
Real M. (Cantona) - Girona (Spencer)
27.05.2024 06:45
(0:3-2:1) 2:4
Athletic Bilbao (Pele) - Barcelona (Votepeace)
27.05.2024 06:45
(1:1-0:2) 1:3
Atletico Mad.(Val) - Athletic Bilbao (Pele)
27.05.2024 07:00
(2:0-0:1) 2:1
Real M. (Cantona) - Barcelona (Votepeace)
27.05.2024 07:00
(1:3-2:0) 3:3
Girona (Spencer) - Athletic Bilbao (Pele)
27.05.2024 07:15
(1:4-2:0) 3:4
Atletico Mad.(Val) - Barcelona (Votepeace)
27.05.2024 07:15
(2:2-3:0) 5:2
Real M. (Dennis) - Athletic B.(Aladdin)
27.05.2024 15:30
(3:2-1:0) 4:2
Atl.Madrid (Pontiac) - Girona(Jack)
27.05.2024 15:30
(2:1-1:2) 3:3
Atl.Madrid (Pontiac) - Real M. (Dennis)
27.05.2024 15:45
(1:0-3:1) 4:1
Barcelona (Panic) - Girona(Jack)
27.05.2024 15:45
(1:1-4:0) 5:1
Girona(Jack) - Real M. (Dennis)
27.05.2024 16:00
(0:2-2:0) 2:2
Barcelona (Panic) - Athletic B.(Aladdin)
27.05.2024 16:00
(1:3-1:0) 2:3
Athletic B.(Aladdin) - Atl.Madrid (Pontiac)
27.05.2024 16:15
(1:0-3:1) 4:1
Barcelona (Panic) - Real M. (Dennis)
27.05.2024 16:15
(2:0-1:1) 3:1
Barcelona (Panic) - Atl.Madrid (Pontiac)
27.05.2024 16:30
(2:4-0:2) 2:6
Athletic B.(Aladdin) - Girona(Jack)
27.05.2024 16:30
(0:1-1:0) 1:1
Girona(Jack) - Atl.Madrid (Pontiac)
27.05.2024 17:00
(2:2-1:2) 3:4
Athletic B.(Aladdin) - Real M. (Dennis)
27.05.2024 17:00
(1:1-2:2) 3:3
Real M. (Dennis) - Atl.Madrid (Pontiac)
27.05.2024 17:15
(1:2-2:2) 3:4
Girona(Jack) - Barcelona (Panic)
27.05.2024 17:15
(1:0-0:2) 1:2
Athletic B.(Aladdin) - Barcelona (Panic)
27.05.2024 17:30
(2:2-0:1) 2:3
Real M. (Dennis) - Girona(Jack)
27.05.2024 17:30
(2:1-2:1) 4:2
Real M. (Dennis) - Barcelona (Panic)
27.05.2024 17:45
(0:1-1:1) 1:2
Atl.Madrid (Pontiac) - Athletic B.(Aladdin)
27.05.2024 17:45
(2:1-0:2) 2:3
Girona(Jack) - Athletic B.(Aladdin)
27.05.2024 18:00
(0:1-4:1) 4:2
Atl.Madrid (Pontiac) - Barcelona (Panic)
27.05.2024 18:00
(1:1-1:1) 2:2
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min)
Antalyaspor (Seagal) - Besiktas (Furious)
27.05.2024 21:15
(0:1-2:1) 2:2
Trabzonspor (Cruise) - Galatasaray (David)
27.05.2024 21:15
(2:2-2:2) 4:4
Fenerbahce (Socrates) - Galatasaray (David)
27.05.2024 21:30
(0:0-2:1) 2:1
Trabzonspor (Cruise) - Antalyaspor (Seagal)
27.05.2024 21:30
(0:1-1:1) 1:2
Fenerbahce (Socrates) - Besiktas (Furious)
27.05.2024 21:45
(1:0-2:2) 3:2
Galatasaray (David) - Antalyaspor (Seagal)
27.05.2024 21:45
(1:3-1:1) 2:4
Fenerbahce (Socrates) - Antalyaspor (Seagal)
27.05.2024 22:00
(2:1-1:0) 3:1
Besiktas (Furious) - Trabzonspor (Cruise)
27.05.2024 22:00
(2:2-0:0) 2:2
Besiktas (Furious) - Galatasaray (David)
27.05.2024 22:15
(2:0-1:0) 3:0
Fenerbahce (Socrates) - Trabzonspor (Cruise)
27.05.2024 22:15
(2:4-2:1) 4:5
Besiktas (Furious) - Antalyaspor (Seagal)
27.05.2024 22:30
(2:0-1:2) 3:2
Galatasaray (David) - Trabzonspor (Cruise)
27.05.2024 22:30
(1:1-0:3) 1:4
Galatasaray (David) - Fenerbahce (Socrates)
27.05.2024 22:45
(0:3-2:2) 2:5
Antalyaspor (Seagal) - Trabzonspor (Cruise)
27.05.2024 22:45
(2:3-0:1) 2:4
Antalyaspor (Seagal) - Galatasaray (David)
27.05.2024 23:00
(3:0-1:1) 4:1
Besiktas (Furious) - Fenerbahce (Socrates)
27.05.2024 23:00
(2:2-3:2) 5:4
Antalyaspor (Seagal) - Fenerbahce (Socrates)
27.05.2024 23:15
(1:0-1:2) 2:2
Trabzonspor (Cruise) - Besiktas (Furious)
27.05.2024 23:15
(1:1-0:2) 1:3
Galatasaray (David) - Besiktas (Furious)
27.05.2024 23:30
(1:1-3:3) 4:4
Trabzonspor (Cruise) - Fenerbahce (Socrates)
27.05.2024 23:30
(3:2-2:3) 5:5
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min)
Napoli (Saigon) - FC Copenhagen (Mars)
27.05.2024 21:00
(2:1-1:3) 3:4
PSV Eindhoven (Raul) - RB Leipzig (Prince)
27.05.2024 21:00
(1:1-3:1) 4:2
Atletico M.(Anthem) - FC Copenhagen (Mars)
27.05.2024 21:15
(1:2-1:2) 2:4
Napoli (Saigon) - PSV Eindhoven (Raul)
27.05.2024 21:15
(0:1-2:1) 2:2
Atletico M.(Anthem) - RB Leipzig (Prince)
27.05.2024 21:30
(4:1-1:1) 5:2
FC Copenhagen (Mars) - PSV Eindhoven (Raul)
27.05.2024 21:30
(1:1-2:1) 3:2
RB Leipzig (Prince) - Napoli (Saigon)
27.05.2024 21:45
(1:4-2:1) 3:5
Atletico M.(Anthem) - PSV Eindhoven (Raul)
27.05.2024 21:45
(4:0-0:2) 4:2
Atletico M.(Anthem) - Napoli (Saigon)
27.05.2024 22:00
(0:2-1:1) 1:3
RB Leipzig (Prince) - FC Copenhagen (Mars)
27.05.2024 22:00
(3:4-1:2) 4:6
FC Copenhagen (Mars) - Napoli (Saigon)
27.05.2024 22:15
(2:1-1:2) 3:3
RB Leipzig (Prince) - PSV Eindhoven (Raul)
27.05.2024 22:15
(1:3-2:0) 3:3
FC Copenhagen (Mars) - Atletico M.(Anthem)
27.05.2024 22:30
(1:1-2:0) 3:1
PSV Eindhoven (Raul) - Napoli (Saigon)
27.05.2024 22:30
(1:1-0:0) 1:1
RB Leipzig (Prince) - Atletico M.(Anthem)
27.05.2024 22:45
(4:1-1:2) 5:3
PSV Eindhoven (Raul) - FC Copenhagen (Mars)
27.05.2024 22:45
(0:2-2:2) 2:4
Napoli (Saigon) - RB Leipzig (Prince)
27.05.2024 23:00
(2:1-1:2) 3:3
PSV Eindhoven (Raul) - Atletico M.(Anthem)
27.05.2024 23:00
(0:1-1:2) 1:3
FC Copenhagen (Mars) - RB Leipzig (Prince)
27.05.2024 23:15
(1:2-2:1) 3:3
Napoli (Saigon) - Atletico M.(Anthem)
27.05.2024 23:15
(2:2-0:1) 2:3
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min)
Aston Villa (Nio) - Man.Utd.(Magdy)
27.05.2024 10:30
(1:2-1:2) 2:4
Tottenham (General) - Arsenal (Aibothard)
27.05.2024 10:30
(1:2-2:1) 3:3
Man.City (Nazario) - Arsenal (Aibothard)
27.05.2024 10:45
(1:1-3:2) 4:3
Tottenham (General) - Aston Villa (Nio)
27.05.2024 10:45
(2:1-0:0) 2:1
Man.City (Nazario) - Man.Utd.(Magdy)
27.05.2024 11:00
(3:2-2:2) 5:4
Arsenal (Aibothard) - Aston Villa (Nio)
27.05.2024 11:00
(0:3-1:2) 1:5
Man.Utd.(Magdy) - Tottenham (General)
27.05.2024 11:15
(0:1-2:0) 2:1
Man.City (Nazario) - Aston Villa (Nio)
27.05.2024 11:15
(1:2-2:3) 3:5
Man.Utd.(Magdy) - Arsenal (Aibothard)
27.05.2024 11:30
(2:2-3:2) 5:4
Man.City (Nazario) - Tottenham (General)
27.05.2024 11:30
(2:2-1:2) 3:4
Arsenal (Aibothard) - Tottenham (General)
27.05.2024 12:00
(0:2-0:0) 0:2
Man.Utd.(Magdy) - Aston Villa (Nio)
27.05.2024 12:00
(4:2-1:2) 5:4
Aston Villa (Nio) - Tottenham (General)
27.05.2024 12:15
(2:1-1:2) 3:3
Arsenal (Aibothard) - Man.City (Nazario)
27.05.2024 12:15
(3:1-2:2) 5:3
Aston Villa (Nio) - Arsenal (Aibothard)
27.05.2024 12:30
(1:2-0:0) 1:2
Man.Utd.(Magdy) - Man.City (Nazario)
27.05.2024 12:30
(2:3-2:3) 4:6
Aston Villa (Nio) - Man.City (Nazario)
27.05.2024 12:45
(2:0-2:2) 4:2
Tottenham (General) - Man.Utd.(Magdy)
27.05.2024 12:45
(1:1-2:1) 3:2
Tottenham (General) - Man.City (Nazario)
27.05.2024 13:00
(1:1-0:2) 1:3
Arsenal (Aibothard) - Man.Utd.(Magdy)
27.05.2024 13:00
(1:1-2:0) 3:1
Aston Villa (Seagal) - Man.Utd. (Furious)
27.05.2024 18:30
(3:1-1:1) 4:2
Tottenham H.(Cruise) - Arsenal FC (David)
27.05.2024 18:30
(1:1-3:2) 4:3
Man.City (Socrates) - Arsenal FC (David)
27.05.2024 18:45
(3:1-2:0) 5:1
Tottenham H.(Cruise) - Aston Villa (Seagal)
27.05.2024 18:45
(2:2-0:2) 2:4
Man.City (Socrates) - Man.Utd. (Furious)
27.05.2024 19:00
(1:1-3:2) 4:3
Arsenal FC (David) - Aston Villa (Seagal)
27.05.2024 19:00
(1:2-1:1) 2:3
Man.City (Socrates) - Aston Villa (Seagal)
27.05.2024 19:15
(0:1-0:2) 0:3
Man.Utd. (Furious) - Tottenham H.(Cruise)
27.05.2024 19:15
(0:1-1:1) 1:2
Man.Utd. (Furious) - Arsenal FC (David)
27.05.2024 19:30
(3:1-1:1) 4:2
Man.City (Socrates) - Tottenham H.(Cruise)
27.05.2024 19:30
(0:0-1:1) 1:1
Man.Utd. (Furious) - Aston Villa (Seagal)
27.05.2024 20:00
(1:1-1:0) 2:1
Arsenal FC (David) - Tottenham H.(Cruise)
27.05.2024 20:00
(2:1-2:2) 4:3
Arsenal FC (David) - Man.City (Socrates)
27.05.2024 20:15
(0:1-1:1) 1:2
Aston Villa (Seagal) - Tottenham H.(Cruise)
27.05.2024 20:15
(1:1-0:0) 1:1
Aston Villa (Seagal) - Arsenal FC (David)
27.05.2024 20:30
(2:2-1:1) 3:3
Man.Utd. (Furious) - Man.City (Socrates)
27.05.2024 20:30
(1:1-2:1) 3:2
Aston Villa (Seagal) - Man.City (Socrates)
27.05.2024 20:45
(0:1-1:2) 1:3
Tottenham H.(Cruise) - Man.Utd. (Furious)
27.05.2024 20:45
(0:2-0:2) 0:4
Arsenal FC (David) - Man.Utd. (Furious)
27.05.2024 21:00
(0:3-1:3) 1:6
Tottenham H.(Cruise) - Man.City (Socrates)
27.05.2024 21:00
(2:2-0:3) 2:5
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min)
Ajax (Cantona) - Fenerbahce Istanbul (Pele)
27.05.2024 10:15
(0:0-2:0) 2:0
PAOK (Val) - Fiorentina (Spencer)
27.05.2024 10:15
(1:1-1:1) 2:2
PAOK (Val) - Ajax (Cantona)
27.05.2024 10:30
(0:1-1:0) 1:1
Aston Villa (Votepeace) - Fiorentina (Spencer)
27.05.2024 10:30
(1:0-1:2) 2:2
Fiorentina (Spencer) - Ajax (Cantona)
27.05.2024 10:45
(2:1-2:2) 4:3
Aston Villa (Votepeace) - Fenerbahce Istanbul (Pele)
27.05.2024 10:45
(3:0-1:1) 4:1
Fenerbahce Istanbul (Pele) - PAOK (Val)
27.05.2024 11:00
(0:1-2:1) 2:2
Aston Villa (Votepeace) - Ajax (Cantona)
27.05.2024 11:00
(1:1-3:2) 4:3
Fenerbahce Istanbul (Pele) - Fiorentina (Spencer)
27.05.2024 11:15
(2:2-3:2) 5:4
Aston Villa (Votepeace) - PAOK (Val)
27.05.2024 11:15
(1:3-2:2) 3:5
Fiorentina (Spencer) - PAOK (Val)
27.05.2024 11:30
(0:2-2:0) 2:2
Fenerbahce Istanbul (Pele) - Ajax (Cantona)
27.05.2024 11:30
(2:0-4:2) 6:2
Ajax (Cantona) - PAOK (Val)
27.05.2024 11:45
(1:4-0:3) 1:7
Fiorentina (Spencer) - Aston Villa (Votepeace)
27.05.2024 11:45
(2:2-1:2) 3:4
Ajax (Cantona) - Fiorentina (Spencer)
27.05.2024 12:00
(1:0-1:0) 2:0
Fenerbahce Istanbul (Pele) - Aston Villa (Votepeace)
27.05.2024 12:00
(3:0-2:0) 5:0
PAOK (Val) - Fenerbahce Istanbul (Pele)
27.05.2024 12:15
(2:3-2:1) 4:4
Ajax (Cantona) - Aston Villa (Votepeace)
27.05.2024 12:15
(0:2-1:1) 1:3
Fiorentina (Spencer) - Fenerbahce Istanbul (Pele)
27.05.2024 12:30
(0:0-1:2) 1:2
PAOK (Val) - Aston Villa (Votepeace)
27.05.2024 12:30
(1:4-3:0) 4:4
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min.)
Real M. (Val) - PSG (Spencer)
27.05.2024 07:30
(0:2-1:1) 1:3
FC Inter Milano (Cantona) - Man.City (Pele)
27.05.2024 07:30
(1:3-1:4) 2:7
Real M. (Val) - FC Inter Milano (Cantona)
27.05.2024 07:45
(1:2-1:2) 2:4
Bayern M. (Votepeace) - PSG (Spencer)
27.05.2024 07:45
(1:0-1:3) 2:3
PSG (Spencer) - FC Inter Milano (Cantona)
27.05.2024 08:00
(0:1-1:0) 1:1
Bayern M. (Votepeace) - Man.City (Pele)
27.05.2024 08:00
(0:2-1:3) 1:5
Man.City (Pele) - Real M. (Val)
27.05.2024 08:15
(1:1-2:2) 3:3
Bayern M. (Votepeace) - FC Inter Milano (Cantona)
27.05.2024 08:15
(1:2-0:0) 1:2
Man.City (Pele) - PSG (Spencer)
27.05.2024 08:30
(2:2-1:3) 3:5
Bayern M. (Votepeace) - Real M. (Val)
27.05.2024 08:30
(1:0-1:2) 2:2
Man.City (Pele) - FC Inter Milano (Cantona)
27.05.2024 09:00
(2:1-2:2) 4:3
PSG (Spencer) - Real M. (Val)
27.05.2024 09:00
(1:2-0:1) 1:3
FC Inter Milano (Cantona) - Real M. (Val)
27.05.2024 09:15
(1:3-2:2) 3:5
PSG (Spencer) - Bayern M. (Votepeace)
27.05.2024 09:15
(1:2-2:0) 3:2
FC Inter Milano (Cantona) - PSG (Spencer)
27.05.2024 09:30
(1:2-0:1) 1:3
Man.City (Pele) - Bayern M. (Votepeace)
27.05.2024 09:30
(4:1-2:1) 6:2
FC Inter Milano (Cantona) - Bayern M. (Votepeace)
27.05.2024 09:45
(3:1-0:0) 3:1
Real M. (Val) - Man.City (Pele)
27.05.2024 09:45
(4:1-1:4) 5:5
PSG (Spencer) - Man.City (Pele)
27.05.2024 10:00
(2:1-3:2) 5:3
Real M. (Val) - Bayern M. (Votepeace)
27.05.2024 10:00
(1:0-2:1) 3:1
Inter M. (Dennis) - Man.City(Aladdin)
27.05.2024 13:00
(1:1-0:1) 1:2
Real M. (Pontiac) - PSG (Jack)
27.05.2024 13:00
(0:1-3:1) 3:2
Bayern M.(Panic) - PSG (Jack)
27.05.2024 13:15
(0:1-1:1) 1:2
Real M. (Pontiac) - Inter M. (Dennis)
27.05.2024 13:15
(2:1-2:1) 4:2
Bayern M.(Panic) - Man.City(Aladdin)
27.05.2024 13:30
(1:3-1:0) 2:3
PSG (Jack) - Inter M. (Dennis)
27.05.2024 13:30
(1:1-0:0) 1:1
Man.City(Aladdin) - Real M. (Pontiac)
27.05.2024 13:45
(2:2-2:4) 4:6
Bayern M.(Panic) - Inter M. (Dennis)
27.05.2024 13:45
(0:2-0:0) 0:2
Man.City(Aladdin) - PSG (Jack)
27.05.2024 14:00
(4:2-1:0) 5:2
Bayern M.(Panic) - Real M. (Pontiac)
27.05.2024 14:00
(4:2-0:0) 4:2
Man.City(Aladdin) - Inter M. (Dennis)
27.05.2024 14:15
(0:1-3:0) 3:1
PSG (Jack) - Real M. (Pontiac)
27.05.2024 14:15
(0:3-3:1) 3:4
Inter M. (Dennis) - Real M. (Pontiac)
27.05.2024 14:30
(1:2-0:2) 1:4
PSG (Jack) - Bayern M.(Panic)
27.05.2024 14:30
(0:1-1:3) 1:4
Man.City(Aladdin) - Bayern M.(Panic)
27.05.2024 14:45
(0:2-1:1) 1:3
Inter M. (Dennis) - PSG (Jack)
27.05.2024 14:45
(1:0-1:0) 2:0
Inter M. (Dennis) - Bayern M.(Panic)
27.05.2024 15:00
(2:1-0:1) 2:2
Real M. (Pontiac) - Man.City(Aladdin)
27.05.2024 15:00
(2:0-2:2) 4:2
PSG (Jack) - Man.City(Aladdin)
27.05.2024 15:15
(3:3-1:1) 4:4
Real M. (Pontiac) - Bayern M.(Panic)
27.05.2024 15:15
(1:0-1:4) 2:4
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min.)
Barcelona (General) - B.Dortmund (Aibothard)
27.05.2024 08:00
(1:0-2:2) 3:2
Lazio (Nio) - FC Porto (Magdy)
27.05.2024 08:00
(0:1-0:1) 0:2
Barcelona (General) - Lazio (Nio)
27.05.2024 08:15
(1:1-4:1) 5:2
B.Dortmund (Aibothard) - Lazio (Nio)
27.05.2024 08:30
(1:3-0:1) 1:4
Arsenal (Nazario) - FC Porto (Magdy)
27.05.2024 08:30
(1:3-2:0) 3:3
Arsenal (Nazario) - Lazio (Nio)
27.05.2024 08:45
(2:4-1:1) 3:5
FC Porto (Magdy) - Barcelona (General)
27.05.2024 08:45
(2:2-2:1) 4:3
Arsenal (Nazario) - Barcelona (General)
27.05.2024 09:00
(0:2-1:0) 1:2
FC Porto (Magdy) - B.Dortmund (Aibothard)
27.05.2024 09:00
(1:0-2:2) 3:2
B.Dortmund (Aibothard) - Barcelona (General)
27.05.2024 09:15
(4:3-1:1) 5:4
FC Porto (Magdy) - Lazio (Nio)
27.05.2024 09:15
(2:4-3:2) 5:6
B.Dortmund (Aibothard) - Arsenal (Nazario)
27.05.2024 09:30
(3:1-1:0) 4:1
Lazio (Nio) - Barcelona (General)
27.05.2024 09:30
(2:1-2:2) 4:3
FC Porto (Magdy) - Arsenal (Nazario)
27.05.2024 09:45
(3:3-3:1) 6:4
Lazio (Nio) - Arsenal (Nazario)
27.05.2024 10:00
(0:0-0:1) 0:1
Barcelona (General) - FC Porto (Magdy)
27.05.2024 10:00
(0:2) 0:2
Barcelona (General) - Arsenal (Nazario)
27.05.2024 10:15
(2:3-3:1) 5:4
B.Dortmund (Aibothard) - FC Porto (Magdy)
27.05.2024 10:15
(2:0-1:0) 3:0
Lazio (Seagal) - FC Porto (Furious)
27.05.2024 16:00
(0:2-0:1) 0:3
Barcelona (Cruise) - B.Dortmund (David)
27.05.2024 16:00
(1:3-3:2) 4:5
Arsenal FC (Socrates) - B.Dortmund (David)
27.05.2024 16:15
(0:2-1:0) 1:2
Barcelona (Cruise) - Lazio (Seagal)
27.05.2024 16:15
(0:0-0:3) 0:3
B.Dortmund (David) - Lazio (Seagal)
27.05.2024 16:30
(0:1-0:2) 0:3
Arsenal FC (Socrates) - FC Porto (Furious)
27.05.2024 16:30
(2:2-4:2) 6:4
Arsenal FC (Socrates) - Lazio (Seagal)
27.05.2024 16:45
(0:1-2:2) 2:3
FC Porto (Furious) - Barcelona (Cruise)
27.05.2024 16:45
(1:1-0:2) 1:3
FC Porto (Furious) - B.Dortmund (David)
27.05.2024 17:00
(3:1-1:2) 4:3
Arsenal FC (Socrates) - Barcelona (Cruise)
27.05.2024 17:00
(0:3-0:1) 0:4
FC Porto (Furious) - Lazio (Seagal)
27.05.2024 17:15
(2:2-1:1) 3:3
B.Dortmund (David) - Barcelona (Cruise)
27.05.2024 17:15
(0:0-4:2) 4:2
B.Dortmund (David) - Arsenal FC (Socrates)
27.05.2024 17:30
(1:0-2:1) 3:1
Lazio (Seagal) - Barcelona (Cruise)
27.05.2024 17:30
(2:2-1:2) 3:4
FC Porto (Furious) - Arsenal FC (Socrates)
27.05.2024 17:45
(1:1-2:1) 3:2
Lazio (Seagal) - B.Dortmund (David)
27.05.2024 17:45
(2:1-1:1) 3:2
Lazio (Seagal) - Arsenal FC (Socrates)
27.05.2024 18:00
(0:3-3:1) 3:4
Barcelona (Cruise) - FC Porto (Furious)
27.05.2024 18:00
(0:4-1:1) 1:5
B.Dortmund (David) - FC Porto (Furious)
27.05.2024 18:15
(1:1-3:0) 4:1
Barcelona (Cruise) - Arsenal FC (Socrates)
27.05.2024 18:15
(2:3-0:0) 2:3
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min.)
West Ham (Pontiac) - Benfica (Jack)
27.05.2024 18:15
(0:0-0:1) 0:1
Freiburg (Dennis) - Oly. Marseille (Aladdin)
27.05.2024 18:15
(0:1-2:1) 2:2
Milan (Panic) - Benfica (Jack)
27.05.2024 18:30
(0:1-1:1) 1:2
West Ham (Pontiac) - Freiburg (Dennis)
27.05.2024 18:30
(1:2-1:0) 2:2
Milan (Panic) - Oly. Marseille (Aladdin)
27.05.2024 18:45
(2:2-0:1) 2:3
Benfica (Jack) - Freiburg (Dennis)
27.05.2024 18:45
(0:2-2:2) 2:4
Oly. Marseille (Aladdin) - West Ham (Pontiac)
27.05.2024 19:00
(0:0-1:2) 1:2
Milan (Panic) - Freiburg (Dennis)
27.05.2024 19:00
(0:1-2:2) 2:3
Oly. Marseille (Aladdin) - Benfica (Jack)
27.05.2024 19:15
(0:0-2:0) 2:0
Milan (Panic) - West Ham (Pontiac)
27.05.2024 19:15
(2:2-1:2) 3:4
Oly. Marseille (Aladdin) - Freiburg (Dennis)
27.05.2024 19:30
(3:2-1:0) 4:2
Benfica (Jack) - West Ham (Pontiac)
27.05.2024 19:30
(1:1-3:1) 4:2
Benfica (Jack) - Milan (Panic)
27.05.2024 19:45
(2:2-3:2) 5:4
Freiburg (Dennis) - West Ham (Pontiac)
27.05.2024 19:45
(3:0-0:1) 3:1
Freiburg (Dennis) - Benfica (Jack)
27.05.2024 20:00
(0:1-1:1) 1:2
Oly. Marseille (Aladdin) - Milan (Panic)
27.05.2024 20:00
(1:1-0:1) 1:2
West Ham (Pontiac) - Oly. Marseille (Aladdin)
27.05.2024 20:15
(0:1-0:1) 0:2
Freiburg (Dennis) - Milan (Panic)
27.05.2024 20:15
(1:2-0:2) 1:4
Benfica (Jack) - Oly. Marseille (Aladdin)
27.05.2024 20:30
(4:1-1:1) 5:2
West Ham (Pontiac) - Milan (Panic)
27.05.2024 20:30
(2:4-0:1) 2:5
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min.)
RB Leipzig (Mars) - Stuttgart (Raul)
27.05.2024 00:00
(1:1-4:1) 5:2
Bayern M.(Prince) - Bayer 04 Leverkusen (Saigon)
27.05.2024 00:15
(0:0-0:2) 0:2
Bayern M.(Prince) - RB Leipzig (Mars)
27.05.2024 00:30
(2:0-1:0) 3:0
Bayern M.(Prince) - Stuttgart (Raul)
27.05.2024 01:00
(3:2-1:1) 4:3
RB Leipzig (Mars) - Bayer 04 Leverkusen (Saigon)
27.05.2024 01:00
(0:1-0:1) 0:2