Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

VČERAJ
DANES
26.05.2024
V ŽIVO
ŠPORT
Nogomet - Albanija - Kategoria Superiore
Part.Tirana - Egnatia
26.05.2024 19:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Alžirija - Liga 1
Khenchela - Saoura
26.05.2024 17:45
(0:0-1:0) 1:0
Setif - Magra
26.05.2024 17:45
(0:0-0:0) 0:0
Paradou - Souf
26.05.2024 17:45
(3:0-3:0) 6:0
Belouizdad - EL Bayadh
26.05.2024 17:45
(0:0-1:0) 1:0
MC Oran - Ben Aknoun
26.05.2024 17:45
(1:0-0:0) 1:0
Kabylie - Alger
26.05.2024 17:45
(1:0-0:1) 1:1
Biskra - Constantine
26.05.2024 17:45
0:1
Nogomet - Andora - Pokal Constitucio
UE Santa Coloma - Pas La Casa
26.05.2024 18:00
(0:0-0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Anglija - Championship, Končnica
Leeds - Southampton
26.05.2024 16:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Argentina - Primera B
CS Dock Sud - CSD Liniers
26.05.2024 17:00
(1:0-1:1) 2:1
Colegiales - Comunicaciones B.
26.05.2024 18:30
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Argentina - Primera C
C.Ballester - Ituzaingo
26.05.2024 20:30
(0:2-0:1) 0:3
CA Atlas - Yupanqui
26.05.2024 20:30
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Argentina - Primera Nacional
Ferro - San Miguel
26.05.2024 18:10
(0:0-1:0) 1:0
Guemes - Estudiantes
26.05.2024 20:00
(0:0-1:0) 1:0
Brown Adrogue - Gimn.Y Tiro de S.
26.05.2024 20:00
(0:0-0:0) 0:0
Madryn - Atlanta
26.05.2024 20:00
(1:0-2:0) 3:0
Dep.Moron - Nueva C.
26.05.2024 20:20
0:0
All Boys - Guillermo Brown
26.05.2024 20:30
(0:1-1:0) 1:1
Maipu - Quilmes
26.05.2024 20:30
(0:1-1:0) 1:1
Almagro - Mitre SE
26.05.2024 20:30
(0:0-0:0) 0:0
Alvarado - Chacarita Jun.
26.05.2024 20:30
(1:0-1:1) 2:1
Chaco FE - Rio Cuarto
26.05.2024 21:00
(1:0-2:0) 3:0
Gim.Jujuy - Tall.Remedios
26.05.2024 21:00
(2:0-0:1) 2:1
Rac.Cordoba - SM Tucuman
26.05.2024 22:30
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Argentina - Profesionalna liga
Boca Juniors - Talleres
26.05.2024 01:00
(0:0-0:0) 0:0
Huracan - Instituto
26.05.2024 20:30
(0:0-1:0) 1:0
Sarmiento - Ind.Rivadavia
26.05.2024 22:30
(0:0-0:1) 0:1
Gimnasia LP - Banfield
26.05.2024 22:45
(0:0-3:0) 3:0
Nogomet - Argentina - Prva divizija, ženske
San Luis - Rosario C.
26.05.2024 16:00
(1:0-0:1) 1:1
CA Platense - Gimnasia LP
26.05.2024 16:00
(1:1-0:0) 1:1
Urquiza - River Plate
26.05.2024 18:00
(2:0-1:0) 3:0
Nogomet - Argentina - Torneo Federal A
Douglas Haig - Pronunciamiento
26.05.2024 20:00
(2:0-1:0) 3:0
Sp.Belgrano - 9 De Julio (R)
26.05.2024 22:35
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Argentina - Torneo Federal A
Sar. de la Banda - Un.Sunchales
26.05.2024 21:00
(1:0-1:0) 2:0
Norte Salta - Boca Unidos
26.05.2024 22:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Argentina - Torneo Federal A, skupina A
Kimberley DMDP - Dep.Rincon
26.05.2024 16:00
(2:0-0:0) 2:0
Club Olimpo - Cipolletti
26.05.2024 20:00
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Argentina - Torneo Federal A, skupina B
Ferro CO - Atl.Camioneros
26.05.2024 20:00
(0:0-1:1) 1:1
Las Heras - Gutierrez
26.05.2024 20:30
(0:1-0:0) 0:1
Atenas - Estud. San Luis
26.05.2024 21:00
(2:0-2:2) 4:2
Nogomet - Armenija - Premier liga
Alashkert - Ararat Arm.
26.05.2024 15:00
(0:1-1:2) 1:3
Nogomet - Avstralija - Football Queensland Premier Liga
St George W. - Ipswich FC
26.05.2024 08:45
(1:0) 1:0
Nogomet - Avstralija - NPL Queensland (Ž)
E.Suburbs - Gold Coast
26.05.2024 10:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Avstralija - NPL Zahodna Avstralija (Ž)
Balcatta - Murdoch Univ.
26.05.2024 09:00
(2:1-2:0) 4:1
Fremantle - Perth SC
26.05.2024 09:00
(0:0-1:1) 1:1
Subiaco - Joondalup
26.05.2024 09:45
(0:4-0:1) 0:5
Nogomet - Avstralija - NPL, Novi Južni Wales
Sydney Utd - CC Mariners Acad.
26.05.2024 07:00
(0:0-1:0) 1:0
Rockdale - St.George C.
26.05.2024 07:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Avstralija - Queensland National Premier Liga
Brisbane R. - Brisbane City
26.05.2024 07:00
(1:1-1:2) 2:3
Gold Coast Utd - Sunshine CW
26.05.2024 09:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Avstralija - Queensland Premier liga 2
Ipswich Kn. - North Lakes Utd.
26.05.2024 08:30
(1:0-1:1) 2:1
Pine Hills - Samford R.
26.05.2024 10:00
(1:2-3:1) 4:3
Nogomet - Avstralija - Tasmania Southern Championship, Women
South Hobart "2" - Olympia W. H.
26.05.2024 03:45
(6:4-2:0) 8:4
Nogomet - Avstralija - Tasmanija Superliga (Ž)
South Hobart - Kingborough Lions Utd
26.05.2024 06:00
(1:4-0:0) 1:4
Nogomet - Avstralija - U20 Nsw League One, Women
Bankstown C - St George
26.05.2024 08:00
(2:1-0:1) 2:2
Nogomet - Avstralija - U20 NSW Premier liga
Rockdale I. - St.George
26.05.2024 05:00
(0:1-3:1) 3:2
Sydney Utd. - Central Coast Mariners
26.05.2024 05:00
(1:2-1:2) 2:4
Nogomet - Avstralija - U21 Western Australia Npl, Women
Balcatta - Murdoch Un.
26.05.2024 07:00
(4:0-2:0) 6:0
Fremantle City FC - Perth SC
26.05.2024 07:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Avstralija - U23 Queensland Premier League 1
St George Willa. - Ipswich
26.05.2024 06:30
(1:2-0:5) 1:7
Nogomet - Avstralija - U23 Queensland Premier League 2
Ipswich Knights - North Lakes United
26.05.2024 06:20
(1:0-3:0) 4:0
Nogomet - Avstralija - U23 Victoria NPL
Oakleigh C. - Heidelberg Utd
26.05.2024 04:30
(0:0-0:2) 0:2
Nogomet - Avstralija - Victoria Premier League 1
Y/Western Utd. - Northcote
26.05.2024 08:00
(2:0-1:3) 3:3
Nogomet - Avstralija - Victoria Premier Liga (Foxtel pokal)
Oakleigh C. - Heidelberg Utd.
26.05.2024 07:00
(2:0-1:0) 3:0
Nogomet - Avstralija - West State League 1, Women
Subiaco - Uwa Ned.
26.05.2024 07:00
(4:0-6:0) 10:0
Nogomet - Avstrija (Am.) - Bundesliga (Ž)
Landhaus - Vorderland
26.05.2024 12:45
(3:2-0:1) 3:3
Sturm G. - Bergheim
26.05.2024 12:45
(1:0-3:0) 4:0
St.Polten - Neulengbach
26.05.2024 12:45
(1:0-1:0) 2:0
Wacker I. - Lustenau
26.05.2024 12:45
(1:1-2:1) 3:2
Nogomet - Avstrija (Am.) - Kärnten Unterliga Vzhod
Feldkirchen - Maria Saal
26.05.2024 11:00
(2:0-3:0) 5:0
St Michael/Lav - Annabichler
26.05.2024 15:30
(0:1-3:1) 3:2
Nogomet - Avstrija (Am.) - Kärntner Liga
(Am) Austria K. - Landskron
26.05.2024 10:30
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Avstrija (Am.) - Regionalna liga Center
Wolfsberger (A) - Deutschlandsber
26.05.2024 16:00
(3:0-0:0) 3:0
Klagenfurt - Allerheiligen
26.05.2024 17:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Avstrija (Am.) - Regionalna liga zahod
Wals Grunau - Silz Moetz
26.05.2024 14:00
(1:0-1:2) 2:2
RW Rankweil - Reichenau
26.05.2024 17:00
(1:0-1:2) 2:2
Nogomet - Avstrija (Am.) - Salzburger Liga
Strasswalchen - Bramberg
26.05.2024 17:00
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Avstrija (Am.) - Steiermark Unterliga West
Gross St Fl. - Usv Wies
26.05.2024 10:30
(1:0-0:1) 1:1
Stein Reinisch - USV Ragnitz
26.05.2024 15:30
(0:0-2:2) 2:2
Nogomet - Avstrija (Am.) - Vorarlberg liga
Koblach - Bezau
26.05.2024 11:00
(2:0-0:0) 2:0
Nogomet - Avstrija (Am.) - Wienerliga
Brigittenau - Slovan HAC
26.05.2024 10:30
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Azerbajdžan - Premier liga
Turan Tovuz - Kapaz
26.05.2024 15:00
(0:0-1:0) 1:0
Araz N. - Qarabag
26.05.2024 17:30
(1:2-1:0) 2:2
Nogomet - Belgija - Pro liga
Kortrijk - Lommel
26.05.2024 13:30
(0:1-0:0-4:1) 4:2
Nogomet - Belgija - Pro Liga, liga za prvaka
Antwerp - Anderlecht
26.05.2024 18:30
(0:1-3:0) 3:1
Club Brugge - Cercle Brugge
26.05.2024 18:30
(0:0-0:0) 0:0
St.Gilloise - Genk
26.05.2024 18:30
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Belorusija - Pervaya Liga
Niva Dolbizno - R/Torpedo Z.
26.05.2024 12:00
(4:0-3:1) 7:1
Maxline Rog. - Belshina B.
26.05.2024 14:00
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Belorusija - Vysshaya liga
Arsenal Dz. - Bate Borisov
26.05.2024 14:00
(2:0-0:0) 2:0
Shakh.Soligorsk - Smorgon
26.05.2024 16:00
(0:0-2:2) 2:2
Nogomet - Bolgarija - First Professional League
Levski S. - Ludogorets
26.05.2024 17:00
(0:0-1:0) 1:0
Cherno More - Krumovgrad
26.05.2024 17:30
(1:1-2:0) 3:1
Lok.Plovdiv - CSKA Sofia
26.05.2024 19:30
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Bolgarija - Premier League, Women
Sevlievo - Paldin Plovdiv
26.05.2024 13:30
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Bolgarija - V AFG Severovzhod
Ustrem D. - Dorostol S.
26.05.2024 17:00
(2:1-2:2) 4:3
Benkovski Isp. - Cher.Popovo
26.05.2024 17:00
(1:0-0:2) 1:2
Nogomet - Bolivija - Profesionalna divizija
Blooming - R.Tomayapo
26.05.2024 01:00
(0:0-1:0) 1:0
Guabira M. - Nac.Potosi
26.05.2024 21:00
(1:0-0:1) 1:1
J.Wilstermann - Always Ready
26.05.2024 23:30
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Bosna in Hercegovina - Premijer liga
GOSK Gabela - Sloga Doboj
26.05.2024 15:00
(0:0-1:1) 1:1
Igman - Zrinjski
26.05.2024 16:00
(1:2-0:2) 1:4
Široki B. - Sarajevo
26.05.2024 17:00
(2:1-0:1) 2:2
Željezničar - Borac B.L.
26.05.2024 17:00
(2:0-0:0) 2:0
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
Itabaiana - Sergipe
26.05.2024 21:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
Maracana - Iguatu
26.05.2024 20:30
(1:1-1:1) 2:2
Potiguar - Santa Cruz
26.05.2024 20:30
(1:1-0:1) 1:2
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
Barra - Hercilio Luz
26.05.2024 21:00
(0:2-2:0) 2:2
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
River Pi - Tocantinopolis
26.05.2024 21:00
(2:0-3:0) 5:0
Moto Club - A.Maraba
26.05.2024 23:00
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
Manaus - Manauara
26.05.2024 21:30
(0:2-0:2) 0:4
Nogomet - Brazilija - Carioca, Serie A2
Cabofriense - America RJ
26.05.2024 20:00
(0:2-0:1) 0:3
Nogomet - Brazilija - Carioca, Serie C
Uni Souza - Paraty
26.05.2024 20:00
(1:0-0:0) 1:0
Caacbrasil - C.Union
26.05.2024 20:00
(0:1-0:0) 0:1
Resende - Vera Cruz
26.05.2024 20:00
(0:2-0:2) 0:4
Nogomet - Brazilija - Catarinense, Serie B
Jaragua - Caravaggio
26.05.2024 20:00
(2:0-1:2) 3:2
Nogomet - Brazilija - Copa do Nordeste, Izločilni boji
Recife - Fortaleza
26.05.2024 23:00
(0:4-1:0) 1:4
Bahia - CR Brasil
26.05.2024 23:00
(0:0-0:0-0:0-7:8) 7:8
Nogomet - Brazilija - Goiano, 2. divizija
Inhumas - Centro Oeste
26.05.2024 20:30
(1:2-0:1) 1:3
Trindade - Gremio Anap-
26.05.2024 21:00
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - Brazilija - Mato-Grossense 2nd Division
Acao Futebol MT - Atletico MT
26.05.2024 21:30
(1:0-3:0) 4:0
Nogomet - Brazilija - Mineiro, Modulo II
Valeriodoce - Aymores
26.05.2024 15:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Brazilija - Paulista, Segunda Divisao U23
Olimpia FC - Int. Bebedouro
26.05.2024 15:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Brazilija - Paulista, ženske
Sao Paulo - Palmeiras
26.05.2024 16:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Brazilija - Serie B
Guarani - Paysandu
26.05.2024 02:00
(0:0-0:0) 0:0
Ituano - Ponte Preta
26.05.2024 21:00
(0:0-2:0) 2:0
Vila Nova - Brusque
26.05.2024 22:00
(1:1-1:1) 2:2
Ceara SC CE - Chapecoense
26.05.2024 23:30
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Brazilija - U20 Alagoano
Satuba SC AL U20 - Alagoano
26.05.2024 20:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Brazilija - U20 Paulista
Maua - Santos
26.05.2024 20:00
(0:2-0:2) 0:4
Nogomet - Burkina Faso - Coupe Du Faso
Yennega - Real Du F.
26.05.2024 18:00
(1:1-1:1-0:0-4:3) 6:5
Nogomet - Češka - 1. Liga, Liga za prvaka
Sparta P. - Vik.Plzen
26.05.2024 16:00
(1:0-0:1) 1:1
Slavia P. - Mlada B.
26.05.2024 16:00
(2:0-2:0) 4:0
Ostrava - Slovacko
26.05.2024 16:00
(3:0-3:0) 6:0
Nogomet - Češka - CFL, skupina A
Admira P. - Pisek
26.05.2024 10:15
(0:2-1:1) 1:3
Slavia P. "B" - Domazlice
26.05.2024 10:15
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Češka - CFL, skupina B
H.Kralove"B" - Arsenal CL
26.05.2024 10:15
(4:0-1:0) 5:0
M.Boleslav"B" - Teplice"B"
26.05.2024 10:15
(0:0-0:1) 0:1
Pardubice"B" - Usti nad L.
26.05.2024 10:15
(1:0-0:0) 1:0
Liberec"B" - Brozany
26.05.2024 17:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Češka - Divizija B
Meteor P. - Cesky Brod
26.05.2024 10:15
(2:0-2:0) 4:0
Admira PR"B" - Ujezd"4"
26.05.2024 14:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Češka - Divizija C
Pencin T. - Trutnov
26.05.2024 17:00
(2:0-0:2) 2:2
Nogomet - Češka - Divizija D
Velke M. - Pelhimov
26.05.2024 10:15
(1:2-1:0) 2:2
Velka Bites - Zdar Nad Sazavou
26.05.2024 17:00
(3:0-0:0) 3:0
Lisen"B" - Slovan Havl.Brod
26.05.2024 17:00
(0:1-1:2) 1:3
Tasovice - Breclav
26.05.2024 17:00
(0:0-1:1) 1:1
Sperice - Tatran ZND
26.05.2024 17:00
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Češka - Divizija E
Slavicin - Holesov
26.05.2024 10:15
(0:0-0:3) 0:3
Kozlovice - Vsetin
26.05.2024 17:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Češka - Divizija F
Havirov - Repiste
26.05.2024 10:15
(2:0-2:0) 4:0
Bospor B. - Valasske M.
26.05.2024 17:00
(1:1-2:0) 3:1
Nogomet - Čile - Ascenso Femenino
Curico Unido - Rangers Talca
26.05.2024 16:00
(2:0-0:1) 2:1
Huachipato - Dep.Temuco
26.05.2024 18:00
(2:1-1:0) 3:1
Arturo Fernandez Vial - Nublense
26.05.2024 22:30
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Čile - Primera B
Dep.Recoleta - Dep.Temuco
26.05.2024 18:30
(1:1-1:0) 2:1
Santiago W. - Antofagasta
26.05.2024 18:30
(1:0-0:2) 1:2
Curico Unido - San.Morning
26.05.2024 21:00
(0:0-2:1) 2:1
Nogomet - Čile - Primera Division, Women
Cobresal - Coquimbo
26.05.2024 17:00
(0:0-0:0) 0:0
Colo Colo - Dep.Antofagasta
26.05.2024 18:00
11:0
Audax - Un. Espanola
26.05.2024 23:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Čile - Prva divizija
O'Higgins - Cobresal
26.05.2024 02:00
(0:1-2:1) 2:2
Dep.Copiapo - Aud.Italiano
26.05.2024 21:00
(1:1-1:0) 2:1
Univ.de Chile - Nublense
26.05.2024 23:30
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Čile - Segunda Division
Concon - Arturo F.V.
26.05.2024 02:00
(0:1-0:0) 0:1
Dep.Concepcion - SA Unido
26.05.2024 18:30
(0:0-0:0) 0:0
Puerto Montt - Gen.Velasquez
26.05.2024 21:00
(0:0-0:0) 0:0
Real S.J. - Pr.Osorno
26.05.2024 21:00
(0:3-3:0) 3:3
Nogomet - Danska - 1. divizija
Helsingoer - B93 Copenhagen
26.05.2024 14:00
(0:0-0:3) 0:3
Nogomet - Danska - Superliga, Liga za prvaka
Copenhagen - Nordsjaelland
26.05.2024 17:00
(1:0-0:1) 1:1
Midtjylland - Silkeborg
26.05.2024 17:00
(0:2-3:1) 3:3
Broendby - Aarhus
26.05.2024 17:00
(1:1-1:2) 2:3
Nogomet - Egipt - Premier Liga
NB Egypt - Ismaily
26.05.2024 15:00
(1:0-1:2) 2:2
EL Gaish - Baladiyyat AL Meh.
26.05.2024 18:00
(0:0-1:0) 1:0
Future - AL Masry
26.05.2024 18:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Ekvador - LigaPro Primera A
LDU Quito - Univ.Catolica
26.05.2024 03:00
(1:0-1:1) 2:1
SC Barcelona - Tecnico Un.
26.05.2024 03:00
(2:0-1:0) 3:0
Delfin - Aucas
26.05.2024 03:00
(1:0-1:0) 2:0
Macara - Ind.Valle
26.05.2024 03:00
(0:0-0:1) 0:1
EL Nacional - Mushuc R.
26.05.2024 22:30
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Estonija - Esiliiga B
Pho. Johvi - 21/Tammeka T.
26.05.2024 11:30
(0:2-0:2) 0:4
Tall.Legion - Parnu J.
26.05.2024 15:00
(2:0-0:0) 2:0
Nogomet - Etiopija - Premier liga
Eth.Coffee - Hambericho
26.05.2024 14:00
(2:0-4:1) 6:1
Hadiya H. - Hawassa Kenema SC
26.05.2024 16:59
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Ferski otoki - Premier Liga
Klaksvik - Tofta Itro.
26.05.2024 16:00
(1:0-3:0) 4:0
Nogomet - Finska - Finska 1.liga
Mariehamn - Gnistan
26.05.2024 17:30
(1:1-0:0) 1:1
KuPS - Ekenas I.
26.05.2024 17:30
(2:1-2:0) 4:1
Nogomet - Finska - Kakkonen, skupina A
Grankulla - Atlantis FC Ak.
26.05.2024 17:30
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Finska - Kakkonen, skupina B
Inter Turku "2" - P Iirot
26.05.2024 15:00
(0:0-4:0) 4:0
VJS - Tampereen VIK
26.05.2024 17:30
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Finska - Kolmonen
PK Keski-Uusimaa 2 - Tups
26.05.2024 13:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Finska - Ykkonen
Kokkola - OLS
26.05.2024 17:30
(0:0-1:0) 1:0
Atlantis - HJK Klubi 04
26.05.2024 17:30
(1:2-1:0) 2:2
Nogomet - Francija - D2, Women
US Orleans L. - Strasbourg
26.05.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
Le Mans - Nice
26.05.2024 15:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Gambija - Division 2
Ports Auth. - Serrekunda
26.05.2024 18:30
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Gana - Division One
Young RB - Cape Coast
26.05.2024 12:00
(0:2-1:2) 1:4
Venomous Vip. - Basake
26.05.2024 17:00
(0:1-0:1) 0:2
Attram V. - Vision
26.05.2024 17:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Gana - Premier liga
Bofoakwa Tano - Medeama
26.05.2024 17:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Grčija - Super Liga (Ž)
OFI - Larisa 1964
26.05.2024 11:30
(2:0-3:0) 5:0
Sirina Gr. - AEK Athens
26.05.2024 12:00
(1:0-1:0) 2:0
Panathinaikos - Trikala
26.05.2024 16:00
(2:0-3:0) 5:0
Kastorias - Volos
26.05.2024 16:00
(0:0-4:0) 4:0
Nogomet - Grčija - Superliga 2
Levadiakos - AEK Athens"B"
26.05.2024 16:30
(1:0-3:0) 4:0
Nogomet - Grčija - U19 Super Liga
Volos - OFI
26.05.2024 10:00
(1:1-0:3) 1:4
Nogomet - Gvatemala - Liga Nacional (Ž)
Un.Rosal - Xelaju
26.05.2024 19:00
(2:0-0:1-0:0-5:4) 7:5
Nogomet - Gvatemala - Primera Division
Marquense - Juv.Copalera
26.05.2024 04:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Hong Kong - Divizija 2
Fu Moon - WSE
26.05.2024 07:30
(0:2-0:3) 0:5
Mutual - Tuen Mun
26.05.2024 09:30
(1:2-0:1) 1:3
Nogomet - Hong Kong - Divizija 3
SAI Kung F. - Sui Tung
26.05.2024 11:30
(4:2-3:0) 7:2
Tuen Mun - Konter
26.05.2024 13:30
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Hrvaška - 1. HNL
Rijeka - Slaven B.
26.05.2024 15:00
(2:0-2:0) 4:0
Din.Zagreb - Rudes
26.05.2024 17:30
(2:1-1:2) 3:3
Nogomet - Hrvaška - 2. HNL
Solin - Bijelo Brdo
26.05.2024 17:30
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Hrvaška - Prva liga (Ž)
Hajduk - ZNK Split
26.05.2024 13:00
(2:0-3:0) 5:0
Osijek - ZNK Dinamo
26.05.2024 17:00
(2:1-0:0) 2:1
Nogomet - Irak - Iraška liga
Al Hedood - AL Talaba
26.05.2024 15:00
(0:0-1:2) 1:2
Newroz - AL Nafit M.
26.05.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Irak - Premier Division League
AL Atesalat - AL Shirqat
26.05.2024 14:45
(3:1-3:0) 6:1
Nogomet - Irska - Leinster Senior League, Major Division 1
Balscadden - Mullingar Ath.
26.05.2024 12:00
(1:0-3:1) 4:1
Nogomet - Irska - Leinster Senior Liga
Crumlin - Maynooth Univ.
26.05.2024 13:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Islandija - Urvalsdeild
Fram - Breidablik
26.05.2024 19:00
(1:1-0:3) 1:4
Stjarnan - Akureyri
26.05.2024 19:00
(2:0-3:0) 5:0
Nogomet - Italija - Serie A
Atalanta - Torino
26.05.2024 18:00
(2:0-1:0) 3:0
Napoli - Lecce
26.05.2024 18:00
(0:0-0:0) 0:0
Empoli - Roma
26.05.2024 20:45
(1:1-1:0) 2:1
Frosinone - Udinese
26.05.2024 20:45
(0:0-0:1) 0:1
Verona - Inter M.
26.05.2024 20:45
(2:2-0:0) 2:2
Lazio - Sassuolo
26.05.2024 20:45
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Japonska - 1.liga
V.Kobe - Tokyo Verdy
26.05.2024 07:00
(0:0-0:1) 0:1
Cerezo O. - S.Hiroshima
26.05.2024 08:00
(0:0-1:1) 1:1
FC Tokyo - Gamba O.
26.05.2024 08:00
(0:0-0:1) 0:1
Nagoya G. - Kyoto Sanga
26.05.2024 08:00
(0:1-1:0) 1:1
Urawa RD - Machida Z.
26.05.2024 09:00
(0:0-1:2) 1:2
Nogomet - Japonska - 2.liga
Vegalta S. - F.Okayama
26.05.2024 07:00
(1:1-0:3) 1:4
B.Akita - Thespakusatsu G.
26.05.2024 07:00
(1:0-0:1) 1:1
Shimizu - Mito H.
26.05.2024 07:00
(1:1-1:0) 2:1
R.Kumamoto - M.Yamagata
26.05.2024 07:00
(0:0-0:1) 0:1
Oita T. - Renofa Y.
26.05.2024 07:00
(0:0-0:0) 0:0
Iwaki - Tokushima V.
26.05.2024 07:00
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Japonska - Emperor pokal
Veertien Mie - FC Imabari
26.05.2024 06:00
(1:0-0:0) 1:0
Gainare T. - FC Baleine Shimonoseki
26.05.2024 06:00
(0:0-1:1-0:0-3:4) 4:5
Nagano - Saruta Kogyo SC
26.05.2024 06:00
(3:0-4:0) 7:0
Fukuyama C. - Okinawa SV
26.05.2024 06:00
(2:0-1:0) 3:0
Nogomet - Japonska - L1-liga (Ž)
Nittaidai - Harima A.
26.05.2024 05:00
(0:1-0:0) 0:1
Sp.Takatsuki - Orca K.
26.05.2024 06:00
(0:0-0:1) 0:1
Viamaterasu - Iga Kunoichi
26.05.2024 06:00
(0:0-0:1) 0:1
Nippatsu - Loveledge
26.05.2024 06:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Južna Afrika - National Championship, Women
Mathaithai - Vaal
26.05.2024 10:00
(1:1-0:2) 1:3
Nogomet - Južna Koreja - K-Liga 1
Daegu - Gangwon
26.05.2024 09:30
(0:0-1:2) 1:2
Jeju Utd - Suwon FC
26.05.2024 12:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Južna Koreja - K-Liga 2
Chungbuk C. - Gyeongnam
26.05.2024 09:30
(1:0-0:0) 1:0
Anyang - Jeonnam D.
26.05.2024 09:30
(2:0-0:3) 2:3
Seongnam - Cheonan City
26.05.2024 12:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Kamerun - Coupe De Cameroon
Avion Ac. - Colombe
26.05.2024 12:00
(0:1-0:2) 0:3
Victoria Utd. - Astres D.
26.05.2024 12:00
(0:0-1:1-0:0-8:9) 9:10
Nogomet - Kanada - League 1 Ontario Premiership
NT Nitros - Sigma
26.05.2024 01:30
(4:0-0:1) 4:1
Nogomet - Kanada - Ligue 1 Quebec
AS Laval - Mont-Royal O.
26.05.2024 00:00
(0:2-1:1) 1:3
CS Saint-Laurent - Royal-Sélect
26.05.2024 22:30
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Kenija - Super Liga
Luanda V. - Mully CF
26.05.2024 12:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Kirgizistan - Top Liga
Kyrgyzaltyn - FC Alga
26.05.2024 13:30
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Kitajska - 1.Kitajska liga
Heilongjiang Ice City FC - Foshan Nanshi FC
26.05.2024 09:00
(3:2-1:2) 4:4
Dalian YB - Chongqing T.
26.05.2024 09:30
(0:0-2:2) 2:2
Qingdao RL - Suzhou D.
26.05.2024 13:30
(1:3-2:0) 3:3
Nogomet - Kitajska - Kitajska liga 2
Langfang - Rizhao Y.
26.05.2024 09:00
(1:0-2:0) 3:0
Nogomet - Kitajska - Kitajska liga 2
Quanzhou Yaxin - Guandong GZ
26.05.2024 10:00
(1:2-0:3) 1:5
Jiangxi D.H. - Guangxi H.
26.05.2024 11:00
(0:0-0:0) 0:0
Guangxi L. - Gan.Ruishi
26.05.2024 13:30
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Kitajska - Superliga
Shenzhen P. - Sh.Shenhua
26.05.2024 12:00
(0:1-0:0) 0:1
Qingdao M. - Tianjin JT
26.05.2024 13:00
(2:0-1:1) 3:1
Beijing G. - Nantong Z.
26.05.2024 13:00
(2:1-3:1) 5:2
Chengdu R. - Qingdao WC
26.05.2024 13:35
(3:0-4:0) 7:0
Changchun Y. - Henan SL
26.05.2024 13:35
(0:0-0:0) 0:0
Shangh.Port - Cangzhou
26.05.2024 14:00
(1:1-3:0) 4:1
Nogomet - Kolumbija - Liga Femenina
La Equidad - Alianza
26.05.2024 21:00
(2:2-2:0) 4:2
Santa Fe - CDP Junior
26.05.2024 22:00
(1:1-2:1) 3:2
International - Pereira
26.05.2024 22:30
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Kolumbija - Primera A, Apertura, skupina A
Dep.Pereira - Millonarios
26.05.2024 00:00
(0:1-2:1) 2:2
Junior FC - Bucaramanga
26.05.2024 02:30
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Kolumbija - Primera B
Llaneros - Cucuta
26.05.2024 22:00
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Kolumbija - Supercopa Juvenil U19
Envigado - Ciclos
26.05.2024 17:00
(2:1-1:0) 3:1
Nogomet - Latvija - 1.Liga
Ogre Utd. - Valmiera"2"
26.05.2024 14:00
(3:0-1:0) 4:0
Super Nova - Ventspils
26.05.2024 14:00
(1:0-1:1) 2:1
Skanstes - RFS"2"
26.05.2024 18:00
(0:3-0:2) 0:5
Nogomet - Libanon - Libanonska liga (Ž)
Helium - Nolimities
26.05.2024 10:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Libanon - Premier liga
Safa - Nejmeh
26.05.2024 15:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Litva - II liga
Suduva"B" - Dembava
26.05.2024 12:00
(0:3-1:1) 1:4
Transinvest"B" - Dziugas"B"
26.05.2024 12:00
(0:0-3:0) 3:0
Nogomet - Luksemburg - Divizija Nationale
Fola Esch - Differdange 03
26.05.2024 16:00
(2:0-0:0) 2:0
Racing UL - Mondorf LB
26.05.2024 16:00
(1:1-0:0) 1:1
Vict.Rosport - Marisca Mer.
26.05.2024 16:00
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - Madžarska - NB I (Ž), Končnica
Ferencvarosi - ETO Gyor
26.05.2024 20:15
(2:0-2:0) 4:0
Nogomet - Malezija - Superliga
Selangor - Negeri S.
26.05.2024 14:15
(0:0-4:0) 4:0
Nogomet - Maroko - Botola Pro D2
Marocain - Js Massira
26.05.2024 18:00
(1:2-3:0) 4:2
Nogomet - Mavretanija - Premier League
Concorde - Tevragh Z.
26.05.2024 18:30
(0:1-0:0) 0:1
Nouakchott - Garde
26.05.2024 18:30
(0:0-0:1) 0:1
Chemal - Pompier
26.05.2024 21:20
(0:0-1:2) 1:2
Nogomet - Mongolija - Premier liga
FC Ulaanbaatar - Khoromkhon
26.05.2024 10:15
(2:1-1:1) 3:2
Falcons - Deren
26.05.2024 13:15
(0:2-0:1) 0:3
Nogomet - Mongolija - Prva liga
Khovd West. - Lions
26.05.2024 04:15
(1:4-3:1) 4:5
Nogomet - Myanmar - National League Cup
Shan Utd - Dagon
26.05.2024 11:30
(0:1-1:0-1:0) 2:1
Nogomet - Nemčija (Am.) - 2. Bundesliga, Ženske
Ingolstadt - Turbine P.
26.05.2024 14:00
(1:0-0:2) 1:2
CZ Jena - Hoffenheim"2"
26.05.2024 14:00
(0:0-2:0) 2:0
Sand - Weinberg
26.05.2024 14:00
(3:2-2:2) 5:4
Bayern"2" - Ein.Frankfurt"2"
26.05.2024 14:00
(2:0-2:0) 4:0
HSV - Gutersloh
26.05.2024 14:00
(2:1-2:0) 4:1
Nogomet - Nemčija (Am.) - Hessenliga
RW Walldorf - Vik.Griesheim
26.05.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Nemčija (Am.) - Oberliga Niederrhein
TVD Velbert - SW Essen
26.05.2024 15:00
(0:0-0:3) 0:3
Hamborn - Ratingen
26.05.2024 15:00
(1:0-2:1) 3:1
Homberg - Buderich
26.05.2024 15:00
(1:0-2:1) 3:1
Kleve - Adler UF
26.05.2024 15:00
(1:2-1:0) 2:2
Hilden - Sonsbeck
26.05.2024 15:30
(2:2-2:1) 4:3
Nogomet - Nemčija (Am.) - Oberliga Westfalen
Brunninghausen - Finnentrop
26.05.2024 15:00
(0:0-1:4) 1:4
Wattenscheid - Gievenbeck
26.05.2024 15:00
(1:1-0:2) 1:3
Sprockhovel - Vic.Clarholz
26.05.2024 15:00
(4:0-1:0) 5:0
Sp.Siegen - Ein.Rheine
26.05.2024 15:00
(0:0-1:0) 1:0
Erkenschwick - Turk.Dortmund
26.05.2024 15:00
(0:0-0:3) 0:3
Nogomet - Nigerija - Premier liga (Ž)
Bayelsa Q. - Edo Queens
26.05.2024 13:00
(0:1-1:0) 1:1
Confluence - Nasarawa A.
26.05.2024 15:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Nigerija - Profesionalna liga
Plateau Utd. - Niger Tornadoes
26.05.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
Kano Pillars - Doma United
26.05.2024 17:00
(2:0-1:1) 3:1
Lobi Stars - Akwa Utd.
26.05.2024 17:00
(0:1-1:1) 1:2
Rivers Utd. - Sp.Lagos
26.05.2024 17:00
(1:1-3:0) 4:1
Kwara Utd. - Remo Stars
26.05.2024 17:00
(2:0-1:2) 3:2
Nogomet - Nizozemska - Eredivisie
Utrecht - GA Eagles
26.05.2024 18:00
(1:0-0:1-0:1) 1:2
Nogomet - Norveška - 1. divizija (Ž)
Hoenefoss - Avaldsnes IL
26.05.2024 13:00
(2:0-1:1) 3:1
Fyllingsdalen - KIL/Hemne
26.05.2024 14:00
(0:0-0:1) 0:1
O.Hosle - F.Aalesund
26.05.2024 15:00
(0:2-0:2) 0:4
Nogomet - Norveška - 2. Divizija, Skupina 1
Sotra - Arendal
26.05.2024 17:00
(0:1-2:0) 2:1
Nogomet - Norveška - 2. Divizija, Skupina 2
Eidsvold - Stjordals
26.05.2024 14:00
(0:1-0:2) 0:3
IK Junkeren - Follo
26.05.2024 17:30
(1:2-2:2) 3:4
Nogomet - Norveška - Eliteserien
Haugesund - Sandefjord
26.05.2024 17:00
2:1
Odds - Lillestrom
26.05.2024 17:00
1:0
Rosenborg - Kristiansund
26.05.2024 17:00
(0:1-2:0) 2:1
Sarpsborg - Stromsgodset
26.05.2024 17:00
(0:1-1:2) 1:3
Viking - Ham Kam
26.05.2024 17:00
(2:0-1:0) 3:0
Brann - Molde
26.05.2024 19:15
(1:0-0:3) 1:3
Nogomet - Panama - Liga Panamena de Futbol, Apertura
Del Este - Plaza Amador
26.05.2024 03:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Paragvaj - Divizija de Honor, Apertura
Guarani As. - Sp.Luqueno
26.05.2024 01:30
(0:0-0:1) 0:1
Sp.Ameliano - Libertad A.
26.05.2024 20:30
(0:1-0:0) 0:1
Club Olimpia - Trinidense
26.05.2024 23:00
(1:0-0:2) 1:2
Nogomet - Paragvaj - Segunda Division
Martin Ledesma - Tembetary Y.
26.05.2024 16:00
(0:2-0:2) 0:4
Nogomet - Paragvaj - Torneo Femenino
Limpeno - Trinidense
26.05.2024 01:15
(1:0-8:0) 9:0
Sp.Ameliano - Sp.Luqueno
26.05.2024 23:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Peru - Druga divizija
Dep.Municipal - Dep.Binacional
26.05.2024 22:30
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Peru - Primera Division, Apertura
Alianza Atl. - C.Mannucci
26.05.2024 21:30
(0:0-0:0) 0:0
Sport Boys - Dep.Tarma
26.05.2024 22:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Poljska - Ekstraklasa (Ž)
P. Szczecin - Pogon Tc.
26.05.2024 12:00
(1:0-2:0) 3:0
Czarni S. - Gdansk
26.05.2024 15:30
(1:0-1:0) 2:0
GKS Katowice - Slask W.
26.05.2024 15:30
(2:1-0:0) 2:1
Nogomet - Poljska - I Liga
Odra Opole - Zn.Pruszkow
26.05.2024 15:00
(1:0-1:0) 2:0
Wisla P. - Resovia
26.05.2024 15:00
(0:1-1:1) 1:2
Chrobry G. - Sosnowiec
26.05.2024 15:00
(1:0-1:0) 2:0
Arka G. - Katowice
26.05.2024 15:00
(0:1-0:0) 0:1
Wisla Kr. - Termalica N.
26.05.2024 15:00
(0:0-0:3) 0:3
Stal Rz. - Polonia War.
26.05.2024 15:00
(1:1-0:1) 1:2
Tychy - Gornik L.
26.05.2024 15:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Poljska - III Liga, Skupina 2
Swit Skolwin - Zawisza B.
26.05.2024 16:00
(0:0-2:1) 2:1
Nogomet - Poljska - III Liga, Skupina 3
Sleza Wro. - Odra B.O.
26.05.2024 18:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Portugalska - Liga Portugal 2
Lusitania - Feirense
26.05.2024 12:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Portugalska - Portugalski pokal
Porto - Sporting CP
26.05.2024 18:15
(1:1-0:0-1:0) 2:1
Nogomet - Portugalska - Prva portugalska ženska liga
Vilaverdense - Amora
26.05.2024 18:00
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Romunija - Prva Divizija
CS Univ.Craiova - Univ.Cluj
26.05.2024 19:00
(0:0-0:0-1:1-5:4) 6:5
Nogomet - Rusija - 2. Liga, divizija A
Ufa - Met.Lipetsk
26.05.2024 11:00
5:0
Veles M. - Chelyabinsk
26.05.2024 13:00
(0:0-0:1) 0:1
Murom - Rodina"2"
26.05.2024 16:00
(0:0-1:0) 1:0
Chayka P. - Rotor Vol.
26.05.2024 17:00
(2:0-1:1) 3:1
Nogomet - Rusija - 2. Liga, Divizija B, skupina 1
Angusht N. - Sp.Nalchik
26.05.2024 15:30
(0:1-0:0) 0:1
Forte T. - Din.Stavropol
26.05.2024 16:00
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Rusija - 2. Liga, Divizija B, skupina 2
Yenisey"2" - Sp.Moscow"2"
26.05.2024 09:00
(0:0-1:2) 1:2
Chertanovo M. - Dynamo M."2"
26.05.2024 13:00
(0:1-0:0) 0:1
FC Tver - Vologda
26.05.2024 13:00
(1:0-0:1) 1:1
Znamya T. - Zenit SP"2"
26.05.2024 14:00
0:2
Torp.Vladimir - Irkutsk 2020
26.05.2024 15:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Rusija - 2. Liga, Divizija B, skupina 3
Strogino M. - Zenit Penza
26.05.2024 12:00
(0:0-0:1) 0:1
Khimki M - Kompozit PP
26.05.2024 12:00
(0:2-1:0) 1:2
Kvant O. - Ars.Tula"2"
26.05.2024 15:00
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Rusija - 2. Liga, Divizija B, skupina 4
Sokol Kazan - Akron"2"
26.05.2024 11:00
(0:0-2:0) 2:0
Nosta N. - Ural"2"
26.05.2024 14:00
(1:0-0:2) 1:2
Nogomet - Saint Kitts and Nevis - Premier liga
Trafalgar So. - Rams Village
26.05.2024 00:00
(0:1-0:2) 0:3
Atiba Harris St Peters - Slh Horsfords St. P.
26.05.2024 02:00
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - Senegal - Premier liga
Gen.Foot - Teungueth
26.05.2024 19:00
(0:0-0:1) 0:1
Dakar SC - Diambars
26.05.2024 19:00
(5:0-2:2) 7:2
Guediawaye FC - US Goree
26.05.2024 19:00
(1:0-0:0) 1:0
St.Mbour - Pikine
26.05.2024 19:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Severna Makedonija - 1. MFL, Končnica Obstanek/Napredovanje
Vardar - Detonit P.
26.05.2024 17:00
(2:0-0:0) 2:0
Nogomet - Sierra Leone - Premier League
Wilberforce S. - Slifa
26.05.2024 18:20
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Singapur - Premier liga
Tanjong P. - Hougang Utd
26.05.2024 12:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Sirija - U23 Premier League
AL Karamah (Syr) - AL Ittihad A.
26.05.2024 15:00
(1:1-1:1-0:0-4:2) 6:4
Nogomet - Slovaška - 3. Liga, vzhod
MFK Snina - Svidník
26.05.2024 17:00
(0:0-1:0) 1:0
Spisske P. - Stropkov
26.05.2024 17:00
(0:6-0:1) 0:7
Rimavska S. - Slavia TK
26.05.2024 17:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Slovaška - 3. Liga, zahod
Druzstevnik V.L. - Podkonice
26.05.2024 17:00
(1:0-1:0) 2:0
Kovo Belusa - Form.Martin
26.05.2024 17:00
(0:0-1:1) 1:1
Sered - Jednota B.
26.05.2024 17:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Srbija - U19 Liga
Cukaricki - N.Pazar
26.05.2024 14:00
6:2
Nogomet - Škotska - Premier liga
Ross County - Raith R.
26.05.2024 13:00
(1:0-3:0) 4:0
Nogomet - Španija - Copa Campeones de Division de Honor Juvenil
Atl.Madrid - Betis
26.05.2024 12:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Španija - LaLiga
Getafe - Mallorca
26.05.2024 14:00
(0:0-1:2) 1:2
Las Palmas - Alaves
26.05.2024 16:15
(0:0-1:1) 1:1
Celta - Valencia
26.05.2024 16:15
(0:1-2:1) 2:2
Sevilla - Barcelona
26.05.2024 21:00
(1:1-0:1) 1:2
Nogomet - Španija - LaLiga 2
Valladolid - Villarreal"B"
26.05.2024 18:30
(0:0-3:2) 3:2
Albacete - Mirandes
26.05.2024 18:30
(1:0-1:2) 2:2
Burgos - Tenerife
26.05.2024 18:30
(0:1-1:0) 1:1
Cartagena - Huesca
26.05.2024 18:30
(0:1-0:1) 0:2
Rac.Ferrol - Leganes
26.05.2024 18:30
(1:1-1:1) 2:2
R.Santander - Zaragoza
26.05.2024 18:30
(0:1-0:1) 0:2
Levante - Alcorcon
26.05.2024 18:30
(0:0-2:2) 2:2
Oviedo - Andorra
26.05.2024 18:30
(0:0-3:0) 3:0
Sp.Gijon - Eibar
26.05.2024 18:30
(0:0-1:0) 1:0
Amorebieta - Espanyol
26.05.2024 18:30
(0:0-0:0) 0:0
Elche - Eldense
26.05.2024 18:30
(0:0-1:2) 1:2
Nogomet - Španija - Primera Division (Ž)
Valencia - Sevilla
26.05.2024 12:00
(3:0-0:1) 3:1
R.Sociedad - Real Madrid
26.05.2024 16:30
(1:2-0:0) 1:2
Betis - Madrid CCF
26.05.2024 18:30
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Španija - Regionale Leagues
Taco San Luis - Atl. Restinga
26.05.2024 13:00
(3:0-2:0) 5:0
Nogomet - Španija - Segunda Federacion
Betis DB - Pontevedra
26.05.2024 19:00
(1:0-0:0) 1:0
Zamora - San Sebastian
26.05.2024 19:30
(1:0-0:1) 1:1
Orihuela - Barakaldo
26.05.2024 19:30
(2:0-1:1) 3:1
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Division, skupina 17
Cuarte - Caspe
26.05.2024 12:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Federacion, skupina 1
Celta"C" - Sarriana
26.05.2024 12:00
(1:0-3:1) 4:1
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Federacion, skupina 10
Xerez - Pozoblanco
26.05.2024 18:30
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Federacion, skupina 11
Mallorca"B" - Manacor
26.05.2024 12:00
(1:1-1:0-3:0) 5:1
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Federacion, skupina 13
R.Murcia"B" - Lorca Dep.
26.05.2024 11:00
(1:2-0:0-2:0) 3:2
Cieza - Caravaca
26.05.2024 18:30
(1:2-1:0-0:0) 2:2
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Federacion, skupina 14
Azuaga - Villafranca
26.05.2024 19:00
(2:0-2:0) 4:0
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Federacion, skupina 18
Toledo - Socuellamos
26.05.2024 19:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Federacion, skupina 2
Sp.Gijon"B" - L Entregu
26.05.2024 12:00
(2:1-0:2) 2:3
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Federacion, skupina 4
Basconia - Portugalete
26.05.2024 11:30
(0:2-0:1) 0:3
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Federacion, skupina 5
Vilassar - Badalona
26.05.2024 19:00
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Federacion, skupina 6
San Vicente - Utiel
26.05.2024 19:00
(1:0-0:0) 1:0
Ontinyent - Atzeneta
26.05.2024 19:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Federacion, skupina 7
Mostoles - C.Moscardo
26.05.2024 12:00
(1:0-0:1-0:2) 1:3
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Federacion, skupina 8
Salamanca - Atl.Astorga
26.05.2024 17:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Federacion, skupina 9
Real Jaen - Torre Del Mar
26.05.2024 19:00
(0:0-0:0-0:0) 0:0
Malagueno - Almeria "B"
26.05.2024 19:30
(1:0-0:2) 1:2
Nogomet - Švedska - 2.liga
Skovde - Osters
26.05.2024 13:00
(1:0-0:2) 1:2
Nogomet - Švedska - Allsvenskan
Hammarby - Sirius
26.05.2024 14:00
(1:0-2:0) 3:0
Vasteras - Brommapojkarna
26.05.2024 16:30
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Švedska - Damallsvenskan (Ž)
Rosengard - Pitea
26.05.2024 15:00
(1:0-3:0) 4:0
Vaxjo - Djurgaardens
26.05.2024 15:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Švedska - Division 2, Sodra Gotaland
Rappe - Simrishamn
26.05.2024 14:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Švedska - Division 2, Sodra Svealand
Nacka - Aatvidaberg
26.05.2024 12:00
(0:1-0:2) 0:3
Ljungsbro - Huddinge
26.05.2024 15:00
(0:1-1:0) 1:1
Sleipner - Smedby
26.05.2024 16:00
(0:0-1:0) 1:0
Syrianska - Enskede
26.05.2024 17:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Švedska - Division 2, Vastra Gotaland
Vastra F. - Savedalens
26.05.2024 13:00
(3:0-2:0) 5:0
Laholms - Qviding
26.05.2024 14:00
(4:0-0:0) 4:0
Landvetter - Astrio
26.05.2024 16:00
(2:0-1:2) 3:2
Nogomet - Švedska - Ettan, Norra
Ham.Talang - Piteaa IF
26.05.2024 16:00
(2:1-3:0) 5:1
Stocksund - AFC Eskilstuna
26.05.2024 16:00
(1:1-1:2) 2:3
Karlbergs BK - Assyriska
26.05.2024 16:00
3:1
Nogomet - Švica - Superliga
Grasshopper - Thun
26.05.2024 16:30
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Tadžikistan - Tajik Liga
Tadaz T. - Panjshir
26.05.2024 15:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Tajska - Thai Liga 1
Chonburi - Trat
26.05.2024 13:00
(2:0-1:2) 3:2
Pathum Utd. - Police Tero
26.05.2024 13:00
(2:1-2:1) 4:2
Port - Nakhon P.
26.05.2024 13:00
4:0
Buriram Utd. - Khon Kaen
26.05.2024 13:00
(3:1-5:1) 8:2
Bangkok Utd. - Uthai Thani
26.05.2024 13:00
(1:0-2:0) 3:0
Sukhothai - Lamphun W.
26.05.2024 13:00
(0:1-0:2) 0:3
Chiangrai Utd. - Muang Thong
26.05.2024 13:00
(1:0-1:3) 2:3
Ratchaburi - Prachuap
26.05.2024 14:00
(1:0-2:0) 3:0
Nogomet - Tajska - Thai Womens League
Chonburi - Khon Kaen
26.05.2024 11:00
(5:0-3:0) 8:0
Nogomet - Tajvan - Premier liga
Ta. Shihu - Tainan City
26.05.2024 09:30
(0:1-0:2) 0:3
Taichung F. - Vikings
26.05.2024 09:30
(3:0-2:1) 5:1
Hang Yuen - AC Taipei
26.05.2024 12:30
(1:2-0:0) 1:2
Nogomet - Tanzanija - 1.divizija
Mbeya K. - Biashara M.
26.05.2024 15:00
(-) -
Nogomet - Togo - Championnat National de Premiere Division
Espoir - Dyto
26.05.2024 17:30
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Tunizija - Liga 1
Soliman - Bizertin
26.05.2024 16:30
(1:0-0:0) 1:0
AS Marsa - Olymp.Beja
26.05.2024 16:30
(0:2-0:1) 0:3
Nogomet - Tunizija - Liga 2
AS Ariana - Sporting Ben Arous
26.05.2024 16:30
(2:0-1:1) 3:1
Ham.Sousse - Omrane
26.05.2024 16:30
(0:2-0:0) 0:2
Kalaa - Oued Ellil
26.05.2024 16:30
(1:0-2:0) 3:0
Nogomet - Turčija - Superliga
Fenerbahce - Istanbulspor
26.05.2024 18:00
(3:0-3:0) 6:0
Konyaspor - Galatasaray
26.05.2024 18:00
(0:1-1:2) 1:3
Pendikspor - Gaziantep
26.05.2024 18:00
(0:1-0:0) 0:1
A.Demirspor - Basaksehir
26.05.2024 18:00
(1:4-1:2) 2:6
Kasimpasa - Besiktas
26.05.2024 18:00
(1:0-1:1) 2:1
Trabzonspor - Ankaragucu
26.05.2024 18:00
(0:1-4:1) 4:2
Hatayspor - Rizespor
26.05.2024 18:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Turčija (Am.) - 3. Lig končnica
Erbaaspor - Mus 1984 Musspor
26.05.2024 15:00
(0:1-1:0-0:0-4:3) 8:6
Nogomet - Urugvaj - Campeonato Femenino A
Nacional M. - Boston River
26.05.2024 19:15
(3:0-2:0) 5:0
Montevideo W. - Montevideo T.
26.05.2024 20:00
(1:1-0:0) 1:1
Danubio M. - Defensor Mdeo
26.05.2024 20:00
(0:0-1:2) 1:2
Nogomet - Urugvaj - Druga divizija
Albion - Colon
26.05.2024 01:45
(0:0-0:0) 0:0
Montevideo City Torque - Sud America
26.05.2024 15:00
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - Urugvaj - Prva divizija
CA Cerro - River Plate (Uru)
26.05.2024 17:30
(0:2-3:0) 3:2
Defensor Sp. - C.Largo
26.05.2024 20:00
(3:1-0:0) 3:1
Dep.Maldonado - Atl.Fenix
26.05.2024 22:30
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Uzbekistan - Superliga
Neftchi F. - AGMK FC
26.05.2024 16:00
(0:0-1:0) 1:0
Sogdiyona - Bunyodkor
26.05.2024 16:30
(3:0-1:0) 4:0
Nogomet - Venezuela - Druga divizija
Lara Deportiva - Yaracuyanos
26.05.2024 21:30
(1:1-0:1) 1:2
Urena - Trujillanos
26.05.2024 22:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Venezuela - Prva divizija
UCV - Dep. La Guaira
26.05.2024 02:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Venezuela - Prva divizija
Angostura - Ac. Puerto C.
26.05.2024 23:30
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Vietnam - 2. divizija
Tre Ha Noi - Dak Lak
26.05.2024 10:00
(1:0-0:0) 1:0
Pvf - Tay Nguyen GL
26.05.2024 12:00
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Vietnam - V-Liga
Song Lam - BB Duong
26.05.2024 12:00
(1:0-0:0) 1:0
S.Khanh Hoa - Binh Dinh
26.05.2024 13:00
(0:1-1:1) 1:2
Cong AND - Viettel
26.05.2024 14:15
(0:2-1:0) 1:2
Nogomet - Zanzibar - Premier Liga
Kipanga - Maendeleo
26.05.2024 15:15
(1:0-5:0) 6:0
Ngome - Jamhuri
26.05.2024 15:15
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - ZDA - Major League Soccer
DC United - Chicago Fire
26.05.2024 01:30
(1:0-0:1) 1:1
Montreal - Nashville
26.05.2024 01:30
(0:0-0:0) 0:0
Orlando C. - Columbus C.
26.05.2024 01:30
(0:1-0:1) 0:2
Charlotte - Philadelphia
26.05.2024 01:30
(0:0-0:0) 0:0
Toronto - Cincinnati
26.05.2024 01:30
(1:0-2:4) 3:4
Atlanta - LA FC
26.05.2024 01:30
(0:0-0:1) 0:1
New England - NY City
26.05.2024 01:30
(0:0-0:1) 0:1
Saint Louis - Seattle
26.05.2024 02:30
(0:0-1:2) 1:2
Dallas - R.Salt Lake
26.05.2024 02:30
(1:0-2:3) 3:3
Colorado - Minnesota Utd.
26.05.2024 03:30
(1:3-2:0) 3:3
Vancouver - Inter Miami
26.05.2024 04:30
(0:1-1:1) 1:2
LA Galaxy - Houston Dy.
26.05.2024 04:30
(1:1-1:0) 2:1
Portland - Kansas City
26.05.2024 04:30
(0:0-2:1) 2:1
San Jose - Austin
26.05.2024 04:30
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - ZDA - Nacionalna Nogometna Liga (Ž)
Utah Royals - Kansas C.
26.05.2024 04:40
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - ZDA - USL League One Cup
Forward M. - One Knoxville
26.05.2024 01:00
(1:0-0:0) 1:0
South Georgia T - Richmond K.
26.05.2024 01:30
(1:1-0:1) 1:2
North Colorado H. - Charlotte I.
26.05.2024 03:00
(1:1-1:1-0:0-4:2) 6:4
Spokane V. - Greenville T.
26.05.2024 03:00
(0:0-0:0-0:0-4:5) 4:5
Nogomet - ZDA - USL prvenstvo
Miami - N.Carolina
26.05.2024 01:00
(0:0-0:4) 0:4
Indy E. - Phoenix R.
26.05.2024 01:00
(1:1-1:0) 2:1
Tampa Bay - LV Lights
26.05.2024 01:30
(0:0-1:0) 1:0
Memphis 901 - Pittsburgh R.
26.05.2024 02:30
(1:0-1:0) 2:0
New Mexico Utd. - San Antonio
26.05.2024 03:00
(2:1-0:0) 2:1
Orange County - Loudoun
26.05.2024 04:00
(0:1-0:1) 0:2
Sacramento Rep. - Birmin.Legion
26.05.2024 04:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - ZDA - USL W liga
Milwaukee BSC - Chicago Dutch Lions
26.05.2024 21:00
(3:2-4:0) 7:2
Nogomet - ZDA - USL, Liga 2
RKC Soccer - Rochester
26.05.2024 01:00
(1:0-5:1) 6:1
Charlotte E. - 23/N.Carolina F.
26.05.2024 01:00
(1:0-1:2) 2:2
Miami - Tampa Bay Utd.
26.05.2024 01:00
(1:0-0:1) 1:1
W.Chester Utd. - Reading Utd.
26.05.2024 01:30
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Združeni Arabski Emirati - 1. Divizija
Al Urooba - AL Hamriyah
26.05.2024 16:15
(0:1-2:1) 2:2
Dibba - Fujairah
26.05.2024 16:15
(1:0-1:0) 2:0
Dubai Utd. - AL Hisn
26.05.2024 16:15
(0:0-0:1) 0:1
AL Dhaid - Masfoot
26.05.2024 16:15
(1:0-1:2) 2:2
Gulf Utd. - AL Hamra
26.05.2024 16:15
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Združeni Arabski Emirati - Arabian Gulf Liga
AL Wasl - AL Ahli Dubai
26.05.2024 17:40
(0:0-3:0) 3:0
Nogomet - Združeni Arabski Emirati - U21 Liga
Bani Yas - Itt.Kalba
26.05.2024 16:15
(0:2-1:2) 1:4
AL Bataeh - AL Ain
26.05.2024 16:15
(0:1-2:1) 2:2
Tenis - ATP - Odprto prvenstvo Francije moški posamezniki
Moreno A.N. - Nakashima B.
26.05.2024 11:00
(1:6-7:6-3:6-2:6) 1:3
Rublev A. - Daniel T.
26.05.2024 11:00
(6:2-6:7-6:3-7:5) 3:1
Zhang Z. - Vukic A.
26.05.2024 11:00
(6:4-4:6-6:3-7:5) 3:1
Humbert U. - Sonego L.
26.05.2024 11:00
(4:6-6:2-4:6-3:6) 1:3
Martinez P.P. - Tirante T.A.
26.05.2024 11:00
(5:7-6:4-3:6-6:4-6:3) 3:2
Draper J. - De Jong J.
26.05.2024 12:50
(-) -
Hurkacz H. - Mochizuki S.
26.05.2024 13:05
(-) -
Kovacevic A. - Dimitrov G.
26.05.2024 13:40
(4:6-3:6-4:6) 0:3
Thompson J. - Marterer M.
26.05.2024 14:15
(-) -
Wolf J.J. - Alcaraz C.
26.05.2024 14:35
(1:6-2:6-1:6) 0:3
Gasquet R. - Coric B.
26.05.2024 16:20
(7:6-7:6-6:4) 3:0
Nardi L. - Muller A.
26.05.2024 17:40
(4:6-1:6-3:6) 0:3
Tabilo A. - Bergs Z.
26.05.2024 18:05
(6:3-6:7-2:6-2:6) 1:3
Nishikori K. - Diallo G.
26.05.2024 18:05
(7:5-7:6-3:6-1:6-7:5) 3:2
Marozsan F. - Kukushkin M.
26.05.2024 19:00
(6:2-6:2-6:3) 3:0
Korda S. - Mayot H.
26.05.2024 19:15
(6:2-7:6-6:4) 3:0
Djere L. - Altmaier D.
26.05.2024 19:50
(5:7-4:6-7:6-7:5-6:7) 2:3
Jarry N. - Moutet C.
26.05.2024 20:00
(2:6-1:6-6:3-0:6) 1:3
Atmane T. - Ofner S.
26.05.2024 20:15
(6:3-6:4-6:7-2:6-5:7) 2:3
Wawrinka S. - Murray A.
26.05.2024 20:25
(6:4-6:4-6:2) 3:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Little Rock, ZDA moški posamezniki
O'Hoisin O. - Martin A.
26.05.2024 17:00
(4:6-4:6) 0:2
Mayo K. - Bouzige M.
26.05.2024 17:00
(3:6-4:6) 0:2
Escobedo E. - Becker, Noah
26.05.2024 17:00
(6:3-6:1) 2:0
Kuzuhara B. - Kozlov B.
26.05.2024 18:35
(3:6-6:2-6:3) 2:1
Peliwo F. - Whiting T.
26.05.2024 18:45
(6:4-6:2) 2:0
Takahashi Y. - Hach V.H.
26.05.2024 19:15
(6:0-6:2) 2:0
Quan R. - Imai S.
26.05.2024 20:30
(4:6-6:4-6:2) 2:1
Urrea A. - Smith K.
26.05.2024 20:30
(5:7-0:6) 0:2
Neff A. - Adams H.
26.05.2024 21:10
(6:3-6:3) 2:0
Lawson A. - Vandecasteele Q.
26.05.2024 22:00
(0:6-1:6) 0:2
Kirchheimer S. - Nefve A.
26.05.2024 22:50
(4:6-3:4) 0:1
Langmo C. - Kumar P.
26.05.2024 23:05
(6:7-6:4-6:3) 2:1
Tenis - Challenger - ATP Challenger Vicenza, Italija moški posamezniki
Serafini M. - Bonadio R.
26.05.2024 09:59
(4:6-4:6) 0:2
Alvarez V.N. - Naw H.
26.05.2024 10:00
(3:6-2:6) 0:2
Weis A. - Iannaccone F.
26.05.2024 10:00
(1:6-4:6) 0:2
Vincent R.S. - Nucera T.
26.05.2024 11:40
(6:0-6:2) 2:0
Kachmazov A. - Battiston A.
26.05.2024 11:40
(7:6-6:1) 2:0
Olivo R. - Arnaboldi F.
26.05.2024 12:05
(0:6-3:6) 0:2
Kivattsev K. - Serdarusic N.
26.05.2024 13:20
(6:7-3:6) 0:2
Oradini G. - Giannessi A.
26.05.2024 13:40
(3:6-4:6) 0:2
Gaubas V. - Roncadelli F.
26.05.2024 13:50
(4:6-7:5-6:4) 2:1
Giacomini L. - Bertola B.
26.05.2024 15:15
(2:6-4:6) 0:2
Fonio G. - Seggerman R.
26.05.2024 15:30
(6:2-6:4) 2:0
Gea A. - Kopp S.
26.05.2024 16:50
(7:6-4:6-6:2) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Bosna in Hercegovina F3, moški posamezniki
Zekic M. - Juszczak P.
26.05.2024 11:00
(2:6-6:2-5:1) 1:1
Tenis - ITF moški - ITF Croatia F7, Men Singles
Pennaforti G. - Bielinskyi V.
26.05.2024 11:00
(1:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Ethiopia F2 Men Singles
Vishwakarma S. - Henning P.
26.05.2024 09:25
(2:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Francija F13, moški posamezniki
Vatutin A. - Collignon R.
26.05.2024 11:00
(6:3-6:4) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Francija F18, moški posamezniki
Price C. - Mottier, Theo
26.05.2024 10:00
(4:6-1:6) 0:2
Livet N.F. - Favre E.
26.05.2024 10:00
(6:0-6:2) 2:0
Col Destailleur N. - Pognon C.
26.05.2024 11:25
(1:6-4:6) 0:2
Gabet A. - Burnel E.
26.05.2024 11:50
(0:6-7:5-1:0) 2:1
Grimaud E. - Fabre A.
26.05.2024 13:10
(0:6-0:6) 0:2
Cado, Zaccharie - Debru M.
26.05.2024 14:00
(6:3-4:6-0:1) 1:2
Gales R. - Cejovic S.
26.05.2024 14:25
(6:2-6:3) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Italija F14, moški posamezniki
Pecci A. - Baroni N.
26.05.2024 11:00
(6:3-6:4) 2:0
Pecci A. - Buldorini P.
26.05.2024 17:00
(7:5-4:6-6:3) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Jamaica F2, Men Singles
Craig C. - Borg L.
26.05.2024 16:55
(6:3-4:6-4:6) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Kitajska F2, moški posamezniki
Bai Y. - Cui J.
26.05.2024 05:10
(3:6-4:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Kitajska F3, moški posamezniki
Hu X. - Jin Y.
26.05.2024 07:30
(4:6-6:3-0:1) 1:2
Elia J. - S.Liu
26.05.2024 07:30
(4:6-7:6-0:1) 1:2
Fu H.L. - Du Y.
26.05.2024 07:30
(4:6-6:7) 0:2
Chen X. D. - Ai H.
26.05.2024 08:10
(6:1-6:1) 2:0
Arcon A. - Zheng Y.
26.05.2024 08:50
(7:6-5:7-1:0) 2:1
Lu C.Y. - Zheng Z.
26.05.2024 08:50
(7:6-7:6) 2:0
Lu P. - Hsu J.C.E.
26.05.2024 08:50
(6:3-4:6-1:0) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Serbia F7, Men Singles
Sharipov M. - Matsuoka H.
26.05.2024 10:00
(6:1-0:6-6:4) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Slovenia F5 Men Singles
Rola B. - Schiessl J.E.
26.05.2024 10:15
(6:4-6:7-1:6) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Španija F16, moški posamezniki
Giustino L. - Den Ouden G.
26.05.2024 10:30
(1:6-7:5-0:6) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F33, moški posamezniki
Bouquier A. - Pereira T.
26.05.2024 11:00
(6:7-2:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Croatia 05A, Women Singles
Svetac S. - Samsonova L.
26.05.2024 11:00
(1:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Dominikanska Republika 03A, ženske dvojice
Hitt/Monroy - Gomez/Reasco
26.05.2024 16:55
(7:5-2:6-0:1) 1:2
Zamburek A C / Zeballos Melgar N - Allen/Leon
26.05.2024 20:45
(3:6-5:7) 0:2
Allen/Leon - Bozov/Wong
26.05.2024 21:30
(2:6-2:6) 0:2
Gomez/Reasco - Bozov/Wong
26.05.2024 22:55
(7:6-5:7-0:1) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Dominikanska Republika 03A, ženske posameznice
Zeballos N. - Hu V.
26.05.2024 16:15
(7:5-3:6-1:6) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Italija 09A, ženske posameznice
Jones F. - Von Deichmann K.
26.05.2024 16:55
(6:1-7:5) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Japonska 10A, ženske posameznice
Mushika M. - Akita S.
26.05.2024 04:00
(7:5-5:4) 1:0
Tenis - ITF ženske - ITF Južna Koreja 01A, ženske posameznice
Chang H. - Ito A.
26.05.2024 03:50
(7:6-6:4) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Romunija 02A, ženske posameznice
Ionescu E.M. - Welker E.
26.05.2024 11:00
(1:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Serbia 07A, Women Singles
Cakarevic S. - Radivojevic L.
26.05.2024 12:25
(3:6-4:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Slovenia 06A, Women Singles
Jimenez K.V. - Koevermans A.
26.05.2024 09:55
(6:1-4:6-5:7) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Slovenia 07A, Women Singles
Jaskova A. - Djurasic M.
26.05.2024 09:45
(6:0-6:0) 2:0
Guth M. - Traversi C.
26.05.2024 09:50
(6:2-6:1) 2:0
Marenk M. - Girelli C.
26.05.2024 09:55
(0:6-3:6) 0:2
Svendsen J.C. - Krockova N.
26.05.2024 10:00
(7:5-6:3) 2:0
Supova K. - Lavino I.
26.05.2024 10:00
(2:6-6:7) 0:2
Barry M. - Vojcinakova I.
26.05.2024 10:00
(6:3-6:3) 2:0
Najzer K. - Hodzic M.
26.05.2024 10:00
(2:6-2:6) 0:2
Lanisek A. - Grubor A.
26.05.2024 11:30
(1:6-2:6) 0:2
Bojovic J. - Svatikova L.
26.05.2024 11:30
(4:6-6:3-6:4) 2:1
Marusinova M. - Hrdinkova D.
26.05.2024 13:00
(3:6-3:6) 0:2
McAdoo R. - Webley S.E.
26.05.2024 13:00
(6:0-6:3) 2:0
Barrera A.I. - Bartha P.
26.05.2024 13:00
(2:6-3:6) 0:2
Drame P. - Cilekova L.
26.05.2024 13:25
(2:6-4:6) 0:2
Barnes K. - Raggi A.
26.05.2024 15:15
(4:6-4:6) 0:2
Primorac I. - Smejkal L.
26.05.2024 15:15
(6:1-6:1) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Španija 18A, ženske posameznice
Gillan A. - Cabaj A.J.
26.05.2024 12:00
(2:6-4:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Tunizija 30A, ženske posameznice
Khomutsianskaya D. - Mcdonald E.
26.05.2024 11:00
(4:6-2:6) 0:2
Tenis - WTA - Odprto prvenstvo Francije ženske posameznice
Tomljanovic A. - Yastremska D.
26.05.2024 11:00
(6:3-3:6-3:6) 1:2
Vekic D. - Tsurenko L.
26.05.2024 11:00
(6:5) 0:0
Bouzkova M. - Kudermetova V.
26.05.2024 11:00
(6:2-6:4) 2:0
Wang Y. - Timofeeva M.
26.05.2024 11:00
(6:3-6:3) 2:0
Bronzetti L. - Osaka N.
26.05.2024 12:00
(1:6-6:4-5:7) 1:2
Pigossi L. - Kostyuk M.
26.05.2024 13:05
(-) -
Bouzas M.J. - Fett J.
26.05.2024 14:10
(-) -
Ostapenko J. - Cristian J.A.
26.05.2024 14:20
(6:4-7:5) 2:0
Siegemund L. - Kenin S.
26.05.2024 14:40
(-) -
Siniakova K. - Galfi D.
26.05.2024 15:25
(-) -
Lys E. - Garcia C.
26.05.2024 16:45
(6:4-5:7-2:6) 1:2
Sramkova R. - Anisimova A.
26.05.2024 17:35
(6:7-4:6) 0:2
Wang Xiy. - Bai Z.
26.05.2024 18:00
(7:5-6:7-6:3) 2:1
Paquet C. - Shnaider D.
26.05.2024 18:30
(6:3-6:1) 2:0
Maria T. - Tauson C.
26.05.2024 18:35
(2:6-3:6) 0:2
Van Uytvanck A. - Zidansek T.
26.05.2024 19:45
(2:6-6:2-1:6) 1:2
Krejcikova B. - Golubic V.
26.05.2024 20:00
(6:7-4:6) 0:2
Danilovic O. - Trevisan M.
26.05.2024 20:45
(6:1-6:2) 2:0
Wang Xin. - Niemeier J.
26.05.2024 21:10
(0:6-6:2-6:4) 2:1
Volynets K. - Krunic A.
26.05.2024 21:25
(7:6-6:2) 2:0
Košarka - Argentina - La Liga Federal
T.Rosario - Olimpia V.T.
26.05.2024 02:00
(21:21-16:28-27:10-16:15) 80:74
Košarka - Argentina - Liga Argentina
Atenas Cordoba - Sp.Suardi
26.05.2024 01:30
(25:18-17:17-19:9-28:19) 89:63
Košarka - Avstralija - Nbl1 central (Ž)
Norwood F. - C.Districts L.
26.05.2024 05:00
(17:23-12:20-15:30-26:20) 70:93
Košarka - Avstralija - NBL1 East (Ž)
Bankstown B. - Central Coast C.
26.05.2024 05:00
(25:29-11:17-18:21-27:20) 81:87
Newcastle F. - Norths Bears
26.05.2024 05:00
(19:22-21:23-20:21-18:16) 78:82
Sydney Co. - Canberra N.
26.05.2024 07:00
(22:26-12:15-22:20-19:20) 75:81
Košarka - Avstralija - Nbl1 jug (Ž)
Ballarat - Diamond V.
26.05.2024 04:00
(8:35-17:31-14:14-18:18) 57:98
Sandringham - Bendigo
26.05.2024 04:00
(21:20-23:19-18:16-7:8) 69:63
Eltham - Hobart C.
26.05.2024 04:30
(24:31-23:20-22:15-21:19) 90:85
Waverley - Launceston
26.05.2024 04:30
(13:15-29:17-15:12-23:19) 80:63
Košarka - Avstralija - NBL1, center
Norwood F. - Cen.Districts L.
26.05.2024 06:45
(17:25-22:28-18:30) 57:83
Noarlunga C.ST - Woodville W.
26.05.2024 08:45
(17:20-18:20-16:22-24:13-2:8) 77:83
Košarka - Avstralija - Nbl1, jug
Ballarat M. - Diamond VE
26.05.2024 06:00
(24:24-19:25-21:25-35:22) 99:96
Sandringham S. - Bendigo B.
26.05.2024 06:00
(33:12-20:14-19:25-17:14) 89:65
Eltham W. - Hobart C.
26.05.2024 06:30
(24:16-21:23-11:24-18:22) 74:85
Waverley F. - Tasmania T.
26.05.2024 06:30
(34:15-17:23-27:16-39:23) 117:77
Košarka - Avstralija - NBL1, vzhod
SC Comets - Canberra G.
26.05.2024 05:00
(25:21-12:16-18:22-22:22) 77:81
Bankstown B. - Central Coast C.
26.05.2024 07:00
(16:26-20:16-27:23-24:16) 87:81
Newcastle F. - Norths B.
26.05.2024 07:15
(18:19-15:22-17:18-21:20) 71:79
Košarka - Avstralija - Nbl1, zahod
E.Perth Eagles - Geraldton
26.05.2024 06:00
(18:22-22:29-17:20-19:26) 76:97
Košarka - Bolgarija - Bbl
Minyor - Balkan"2"
26.05.2024 16:00
(32:21-17:18-26:29-20:18) 95:86
Košarka - Brazilija - Copa Sao Paulo
Diadema - Fr Avare
26.05.2024 20:00
(18:16-21:18-23:16-17:19) 79:69
Košarka - Brazilija - Copa Sao Paulo (Ž)
FR/Semelp Pin. - Sorocaba
26.05.2024 00:00
(30:17-8:13-12:18-17:16) 67:64
Košarka - Brazilija - LBF (Ž)
Araraquara - Sampaio
26.05.2024 02:00
(17:21-24:23-25:10-9:25) 75:79
Košarka - Brazilija - Liga Super Basketball, League B
Buzios - Municipal "B"
26.05.2024 17:30
(5:15-9:15-9:15-15:15) 38:60
Košarka - Brazilija - U20 Campeonato Paulista
Bax Catan. - Jandira
26.05.2024 23:00
(23:14-17:13-22:8-27:14) 89:49
Košarka - Brazilija - U22 Catarinense
Ajab/Sece - AD Brusque U22
26.05.2024 14:00
(18:10-18:14-20:14-16:13) 72:51
Sao Jose - Joinville
26.05.2024 15:45
(17:24-16:21-13:23-23:19) 69:87
Košarka - Čile - Liga Femenina
Gimnastico - Un. de Chile
26.05.2024 02:00
(20:21-12:23-15:13-2:13) 49:70
Sergio Ceppi - Sp.Italiana
26.05.2024 18:00
(26:8-7:19-21:26-11:12-4:9) 69:74
Košarka - Čile - Liga Nacional
CD Colegio Los Leones de Quilpue - Sportiva It.
26.05.2024 01:00
(20:4-19:22-18:19-16:19) 73:64
Aba Ancud - Las Animas
26.05.2024 01:30
(24:14-32:16-12:36-16:24) 84:90
Es.Osorno - Puente Alto
26.05.2024 02:00
(18:14-25:11-18:13-10:23) 71:61
Košarka - Črna Gora - Prva A Liga
Buducnost - Studentski C.
26.05.2024 18:00
(20:29-20:19-26:27-23:16) 89:91
Košarka - Filipini - PBA, Pokal, končnica
Bolts - B.Ginebra
26.05.2024 12:15
(19:22-25:18-25:27-15:22) 84:89
Košarka - Grčija - ESKA-ESKANA A3
Yperion - Kronos
26.05.2024 13:00
(20:10-14:13-19:21-17:15) 70:59
Košarka - Gruzija - Superliga
Kavkasia - Kutaisi
26.05.2024 17:00
(27:20-19:27-18:31-13:22) 77:100
Košarka - Gvatemala - Ln Maxibaloncesto, Women
Quetzalten. - Sacatepequez
26.05.2024 03:30
(26:20-15:3-18:9-19:22) 78:54
Alta Verapaz - Santa Rosa
26.05.2024 03:30
(13:11-15:9-17:9-13:14) 58:43
Košarka - Gvatemala - Primera Division
Pepesqueros de Am. - Jalapa
26.05.2024 03:30
(13:4-5:19-17:14-13:13) 48:50
Salcaja MM - Chimaltenango
26.05.2024 05:00
(20:23-14:26-22:10-14:28) 70:87
Košarka - Hrvaška - A1 Liga, Končnica
Zadar - Split
26.05.2024 20:00
(25:15-26:19-18:23-23:14) 92:71
Košarka - Indonezija - IBL
Evos TB - Bima Perkasa
26.05.2024 09:00
(32:23-24:31-26:17-23:21) 105:92
Dewa - Amartha H.
26.05.2024 11:00
(37:26-23:21-41:24-28:20) 129:91
Pacific C.S. - Bali Utd.
26.05.2024 13:00
(17:20-22:30-20:26-24:19) 83:95
Tangerang H. - Satya Wacana
26.05.2024 15:00
(23:24-20:18-28:19-12:13) 83:74
Košarka - Italija - Serie A
Vir.Bologna - Venezia
26.05.2024 20:45
(28:15-19:15-17:27-15:21) 79:78
Košarka - Italija - Serie A2
Udine - Cantu
26.05.2024 19:00
(20:22-15:23-21:15-22:18-11:14) 89:92
Košarka - Italija - Serie A2
Latina - Cento
26.05.2024 18:00
(25:15-21:26-18:18-9:14-11:8) 84:81
Fort. Agrigento - Nardo
26.05.2024 18:00
(25:8-26:10-18:25-12:25) 81:68
Luiss Roma - Chiusi
26.05.2024 18:00
(26:22-19:14-11:21-4:20) 60:77
Košarka - Italija - Serie B
Herons - Di Puglia
26.05.2024 18:00
(22:16-13:15-18:12-9:17) 62:60
Avellino - P.Livorno
26.05.2024 18:00
(17:18-21:18-16:10-19:16) 73:62
Košarka - Izrael - Superliga
H.Eilat - Hap.Afula
26.05.2024 18:00
(23:17-26:24-24:17-21:24) 94:82
H.Beer Sheva - Bn.Herzelia
26.05.2024 18:00
(24:24-23:21-16:18-25:19) 88:82
Košarka - Izrael - Superliga
Maccabi TA - E.Kiryat A.
26.05.2024 17:30
(34:25-26:23-24:21-33:26) 117:95
Košarka - Kenija - Premier Liga
Terror - Usiu
26.05.2024 14:00
(13:14-16:11-27:10-22:15) 78:50
Anu - Equity Bank
26.05.2024 15:30
(11:8-11:15-9:19-22:17) 53:59
Košarka - Kenija - Premier Liga (Ž)
Storm - Dynamites
26.05.2024 10:00
(15:7-11:6-17:4-11:13) 54:30
Anu - Usiu
26.05.2024 11:30
(8:20-9:17-18:16-8:11) 43:64
Košarka - Kolumbija - LBP
Toros Del Valle - Motilones
26.05.2024 02:40
(24:26-21:19-25:17-17:13) 87:75
Košarka - Malta - Nacionalna liga, ženske
Depiro - Luxol
26.05.2024 16:30
(14:12-18:18-8:14-11:21) 51:65
Košarka - Mednarodni - Afriška košarkarska liga
AL Ahly (Egy) - Alahly Beng.
26.05.2024 14:30
(14:15-22:23-13:17-28:31) 77:86
Fus Rabat - Cape Town
26.05.2024 17:30
(17:15-24:29-18:19-24:20-5:8) 88:91
Košarka - Mednarodni - Evroliga, Končnica
Olympiakos - Fenerbahce
26.05.2024 17:00
(24:16-24:21-18:25-21:22) 87:84
Real Madrid - Panathinaikos
26.05.2024 20:00
(36:25-18:24-7:15-19:31) 80:95
Košarka - Mednarodni - Prijateljske klubske (Ž)
Mkyc Dragons - Starbalm
26.05.2024 09:00
(18:16-17:14-18:15-9:15) 62:60
Surabaya EF - Selangor EJ
26.05.2024 11:00
(19:7-25:12-23:24-18:13) 85:56
University of Taipei - Ns Matrix
26.05.2024 13:00
(13:17-19:11-12:20-13:13) 57:61
Košarka - Mednarodni - WASL Final 8
AL Riyadi B. - Astana
26.05.2024 20:00
(20:14-24:22-29:12-28:21) 101:69
Košarka - Mednarodni - WASL Final 8
Tamil Nadu - Shahrdari
26.05.2024 14:00
(20:29-17:23-22:29-32:23) 91:104
Kazma - AL Kuwait
26.05.2024 17:00
(21:18-13:19-21:15-15:18-25:29) 95:99
Košarka - Mehika - LNBPF (Ž)
Panteras A. - Halcones
26.05.2024 04:30
(21:22-31:28-20:20-21:18) 93:88
Košarka - Nikaragva - Campeonato Nacional Carlos Ulloa in Memoriam
Jinotega - Jaguares
26.05.2024 02:00
(22:24-20:17-19:18-25:16) 86:75
Košarka - Nova Zelandija - NBL
Manawatu - Whai
26.05.2024 05:00
(21:20-14:26-17:22-23:9) 75:77
Franklin - Nelson G.
26.05.2024 08:30
(22:22-24:23-27:24-22:36) 95:105
Košarka - Portoriko - BSN
Gagantes - Cap.Arecibo
26.05.2024 02:00
(24:25-35:18-24:30-23:21) 106:94
Osos de Man. - Guaynabo
26.05.2024 02:00
(-) -
Košarka - Portugalska - Campeonato Nacional 1. Divisao
Queluz - Electrico
26.05.2024 16:00
(24:14-18:24-14:12-17:23-10:4) 83:77
Figueirense - Guifoes
26.05.2024 17:30
(12:6-11:26-21:14-16:8) 60:54
Košarka - Portugalska - Divizija 2 (Ž)
CD Povoa - Academico
26.05.2024 19:30
(12:19-16:15-22:9-9:18) 59:61
Košarka - Portugalska - LPB
Ovarense - Porto
26.05.2024 16:00
(16:10-18:29-23:25-26:22) 83:86
Košarka - Salvador - LMB
San Salvador - Metapan BC
26.05.2024 03:30
(12:21-23:22-15:24-16:16) 66:83
Košarka - Salvador - LNB Tercera
St - S. Ana BC 2
26.05.2024 23:30
(28:10-20:21-13:19-18:24) 79:74
Košarka - Salvador - U21 liga
Mon.Romero - A Lobos
26.05.2024 21:30
(18:23-33:25-26:21-26:29) 103:98
Itexsal - Santa Tecla Mun.
26.05.2024 21:45
(18:15-34:3-20:13-22:13) 94:44
Fsb - Santa TE M1
26.05.2024 23:30
13:153
Košarka - Slovenija - 1. liga, Končnica
Ced.Olimpija - Helios
26.05.2024 17:30
(23:22-24:16-13:19-20:16) 80:73
Košarka - Tajvan - T1 League
Taiwanbeer L. - Taishin Mars
26.05.2024 08:00
(19:32-30:22-26:20-37:33) 112:107
Košarka - Turčija - TBL
Sigortam.net - Mersin
26.05.2024 19:00
(26:23-25:24-33:19-20:19) 104:85
Košarka - Uganda - NBL
Our Savior - Nam Blazers
26.05.2024 15:00
(21:16-12:20-6:21-14:13) 53:70
Jaguars - Kiu Titans
26.05.2024 17:00
(17:25-14:21-12:12-13:24) 56:82
Košarka - Uganda - NBL liga, Ženske
Nabisunsa G. - Dolphins
26.05.2024 09:00
(18:16-9:23-12:30-8:33) 47:102
Magic Stormers - A1 Challenge
26.05.2024 11:00
(15:4-16:13-18:21-11:18) 60:56
Košarka - Urugvaj - Liga Femenina
Lagomar - Urunday
26.05.2024 01:00
(-) -
Def.Sporting - Remeros De M.
26.05.2024 22:30
(21:22-12:10-25:17-25:10) 83:59
Košarka - Venezuela - Superliga
Broncos C. - Toros
26.05.2024 01:00
(21:25-24:10-19:14-16:31-16:10) 96:90
Spartans - Gladiadores
26.05.2024 19:00
(24:26-15:26-20:16-19:22) 78:90
Košarka - ZDA - NBA, Končnica
Indiana - Boston
26.05.2024 02:30
(31:32-38:25-21:24-21:33) 111:114
Košarka - ZDA - WNBA
Chicago - Connecticut
26.05.2024 02:00
(24:23-26:19-17:27-15:17) 82:86
Seattle - Washington
26.05.2024 03:00
(25:15-25:26-26:18-25:10) 101:69
Las Vegas - Indiana
26.05.2024 03:00
(24:28-22:10-26:18-27:24) 99:80
Phoenix - Dallas
26.05.2024 04:00
(14:21-21:31-34:24-23:31) 92:107
Hokej na ledu - Mednarodni - SP, Zaključni krog
Švedska - Kanada
26.05.2024 15:20
(1:0-0:1-3:1) 4:2
Švica - Češka
26.05.2024 20:20
(0:0-0:0-0:2) 0:2
Hokej na ledu - ZDA - ECHL
Florida E. - Adirondack Th.
26.05.2024 01:00
(0:2-2:0-0:2) 2:4
Kansas City M. - Toledo W.
26.05.2024 02:05
(1:1-0:0-0:2) 1:3
Hokej na ledu - ZDA - NHL, Končnica
Dallas - Edmonton
26.05.2024 02:00
(1:1-0:0-2:0) 3:1
Florida - NY Rangers
26.05.2024 21:00
(2:2-0:2-2:0-0:1) 4:5
Rokomet - Argentina - Femebal Liga de Honor
M.Dorrego - Cideco
26.05.2024 00:45
(15:12-19:16) 34:28
Rokomet - Argentina - Liga de Honor Plata
Ballester"B" - Boca Juniors
26.05.2024 21:30
(13:12-11:10) 24:22
Mariano A. - Municipalidad de Hurlingham
26.05.2024 21:45
(15:11-18:13) 33:24
Bartolome M. - Def. Y Justicia
26.05.2024 23:00
(16:11-14:14) 30:25
San Fernando "B" - Polvorines
26.05.2024 23:00
(14:19-13:21) 27:40
Comunicaciones - Ferro"B"
26.05.2024 23:30
(8:12-14:12) 22:24
Argentinos Juniors B - Juventud Un.
26.05.2024 23:30
(14:15-15:12) 29:27
Rokomet - Bahrain - Division 1
AL Najma - Al Dair
26.05.2024 18:15
(14:12-10:14) 24:26
Rokomet - Bosna in Hercegovina - Cup
Borac BL - Leotar
26.05.2024 20:30
(14:8-17:11) 31:19
Rokomet - Bosna in Hercegovina - Cup, Women
HZRK Grude - Hadzici
26.05.2024 15:00
(17:13-7:12) 24:25
Rokomet - Danska - Handboldligaen
Skjern - Ribe Esbjerg
26.05.2024 14:00
(16:18-15:17) 31:35
Rokomet - Francija - 1.liga
Nimes - Limoges
26.05.2024 17:00
(16:17-18:20) 34:37
Rokomet - Hrvaška - Premier liga
RK Sisak - Osijek
26.05.2024 20:00
(13:9-9:12) 22:21
Rokomet - Islandija - Urvalsdeild
FH Hafnarfjardar - Afturelding
26.05.2024 21:40
(12:15-15:11) 27:26
Rokomet - Katar - Pokal
Al Arabi (Qat) - Al Duhail
26.05.2024 17:45
(14:10-12:16-3:3-6:5) 35:34
Rokomet - Kenija - Khf National League, Women
Ncpb - Jkuat
26.05.2024 09:30
(22:5-22:9) 44:14
Rokomet - Kenija - KHF National liga
Engineers - Jkuat
26.05.2024 08:00
(14:13-27:13) 41:26
Rokomet - Kuvajt - 1.liga (M)
Burgan - Al Qadsia
26.05.2024 15:30
(11:17-15:10) 26:27
AL Arabi (Kwt) - Kazma
26.05.2024 17:00
(17:12-10:15) 27:27
AL Salmija - Al Kuwait
26.05.2024 18:30
(16:15-12:21) 28:36
Rokomet - Madžarska - NB I (Ž)
Fehervar - Vasas
26.05.2024 17:59
(11:10-18:9) 29:19
Gyori - Dunaferr
26.05.2024 18:00
(19:12-21:13) 40:25
Kisvarda - Mosonmagy.
26.05.2024 18:00
(17:17-8:18) 25:35
Rokomet - Madžarska - Nb I/B
Szeigetszenmiklos - 21/Veszprem
26.05.2024 15:30
(11:10-11:17) 22:27
Rokomet - Mednarodni - EHF Evropska liga
Din.Bucuresti - RN Lowen
26.05.2024 15:00
(15:18-16:14) 31:32
Flensburg - Fuchse Berlin
26.05.2024 18:00
(15:14-21:17) 36:31
Rokomet - Mednarodni - South and Central American Clubs Championship, Ž
River Plate - EC Pinheiros
26.05.2024 01:00
(6:10-10:15) 16:25
Rokomet - Nemčija - 2. Bundesliga
Vinnhorst - Nordhorn L.
26.05.2024 17:00
(10:13-15:17) 25:30
Elbflorenz - Lub.Schwartau
26.05.2024 18:00
(19:14-17:20) 36:34
Rokomet - Nemčija - Bundesliga
Magdeburg - Leipzig
26.05.2024 16:00
(17:13-13:15) 30:28
Gummersbach - Kiel
26.05.2024 16:30
(21:10-19:19) 40:29
Rokomet - Poljska - Superliga
Kielce - Wisla Plock
26.05.2024 20:00
(10:9-10:11-0:0-7:8) 27:28
Rokomet - Rusija - Superliga
Zenit SP - Permskie M.
26.05.2024 12:00
(20:16-21:18) 41:34
Rokomet - Severna Makedonija - Super Liga
Pelister"2" - Golden Art
26.05.2024 19:00
(20:15-19:10) 39:25
Rokomet - Srbija - Superliga
Metaloplastika - Vojvodina
26.05.2024 19:00
(14:14-13:15) 27:29
Rokomet - Švica - MNLA
Schaffhausen - Kriens
26.05.2024 16:00
(13:13-15:13) 28:26
Rokomet - Ukrajina - Superliga
CSKA Kiev - Khmu-Dush1
26.05.2024 10:00
(15:12-14:15) 29:27
Donbass - Izmail
26.05.2024 12:00
(25:18-15:15) 40:33
Odbojka - Filipini - NCAA
Altas - Generals Youth
26.05.2024 06:00
(25:14-25:22-29:27) 3:0
Odbojka - Filipini - NCAA (Ž)
Letran - Blazers
26.05.2024 08:30
(18:25-17:25-18:25) 0:3
Odbojka - Libanon - Premier League, Women
Ehmej - Hboub
26.05.2024 18:30
(16:25-8:25-17:25) 0:3
Odbojka - Mednarodni - AVC Pokal, Ženske
Vietnam - Indonezija
26.05.2024 04:00
(25:17-25:15-25:27-25:13) 3:1
Kazahstan - Hong Kong
26.05.2024 07:00
(25:17-25:18-25:4) 3:0
Iran - Avstralija
26.05.2024 10:00
(24:26-23:25-27:25-29:31) 1:3
Tajvan - Filipini
26.05.2024 13:00
(13:25-21:25-18:25) 0:3
Odbojka - Mednarodni - European League, Silver, Women
Portugalska - Črna Gora
26.05.2024 22:00
(25:23-25:20-25:14) 3:0
Odbojka - Mednarodni - Evropska liga
Španija - Finska
26.05.2024 12:00
(25:21-19:25-26:24-25:21) 3:1
Belgija - Se.Makedonija
26.05.2024 15:00
(25:22-22:25-25:17-24:26-17:15) 3:2
Luksemburg - Ukrajina
26.05.2024 18:30
(16:25-19:25-20:25) 0:3
Romunija - Portugalska
26.05.2024 18:30
(23:25-25:22-25:16-22:25-12:15) 2:3
Odbojka - Mednarodni - Evropska liga, ženske
Romunija - Švedska
26.05.2024 15:30
(25:23-25:23-25:18) 3:0
Avstrija - Ukrajina
26.05.2024 18:00
(22:25-25:20-14:25-24:26) 1:3
Belgium - Hrvaška
26.05.2024 18:00
(25:19-25:14-14:25-25:15) 3:1
Slovenija - Češka
26.05.2024 19:00
(16:25-25:20-21:25-21:25) 1:3
Odbojka - Mednarodni - Liga narodov
Cuba - Iran
26.05.2024 02:00
(25:20-14:25-25:21-25:21) 3:1
Slovenija - Poljska
26.05.2024 13:00
(25:20-25:21-25:18) 3:0
Brazilija - Italija
26.05.2024 15:00
(25:17-15:25-25:22-17:25-13:15) 2:3
Turkiye - ZDA
26.05.2024 16:00
(25:20-22:25-25:27-21:25) 1:3
Bolgarija - Nizozemska
26.05.2024 19:00
(16:25-25:20-13:25-20:25) 1:3
Srbija - Nemčija
26.05.2024 19:00
(21:25-20:25-20:25) 0:3
Iran - Argentina
26.05.2024 22:30
(25:23-29:31-25:20-20:25-13:15) 2:3
Odbojka - Portugalska - 3. Divisao, Women
Lisboa - Piedense
26.05.2024 16:00
(16:25-19:25-10:25) 0:3
Odbojka - Ruanda - National League
Kepler - APR
26.05.2024 17:00
(19:25-23:25-25:22-27:29) 1:3
Odbojka - Ruanda - National League, Women
Apr - Police
26.05.2024 15:00
(27:25-26:24-14:25-29:27) 3:1
Odbojka - Rusija - Pro Liga
Empire - Legion
26.05.2024 10:00
(19:25-20:25-17:25) 0:3
Lions - Enerdzhi
26.05.2024 11:30
(19:25-26:24-25:17-12:25-15:11) 3:2
Odbojka - Urugvaj - Primera
Nacional - Juan Ferreira
26.05.2024 02:30
(25:20-25:20-25:19) 3:0
Odbojka na mivki - Mednarodni - FIVB Espinho
Immer/Velde - Ehlers/Wickler
26.05.2024 11:00
(14:21-21:19-13:15) 1:2
Stein/Wande - Aahm/Hellv
26.05.2024 12:00
(18:21-11:21) 0:2
Immer/Velde - Stein/Wande
26.05.2024 15:00
(15:21-28:30) 0:2
Ehlers/Wickler - Aahm/Hellv
26.05.2024 17:00
(16:21-13:21) 0:2
Odbojka na mivki - Mednarodni - FIVB Espinho, ženske
Alva/Moreno - Brunn/Huber
26.05.2024 09:00
(12:21-19:21) 0:2
Kloth/Nuss - Stam/Schoo
26.05.2024 10:00
(22:20-21:13) 2:0
Stam/Schoo - Alva/Moreno
26.05.2024 14:00
(21:18-21:12) 2:0
Kloth/Nuss - Brunn/Huber
26.05.2024 16:00
(17:21-28:26-15:10) 2:1
Odbojka na mivki - Mednarodni - Pro Tour Battipaglia
Sagstetter J / Just M - Dal Corso/Visco
26.05.2024 11:00
(16:21-18:21) 0:2
Benzi/Bonif - Smith/Webber
26.05.2024 11:55
(17:21-19:21) 0:2
Sagstetter J / Just M - Benzi/Bonif
26.05.2024 14:00
(18:21-21:14-15:11) 2:1
Dal Corso/Visco - Smith/Webber
26.05.2024 16:00
(18:21-15:21) 0:2
Odbojka na mivki - Mednarodni - Pro Tour Battipaglia, Women
Kunst L S / Sude J - Bianc/O.Toth
26.05.2024 09:00
(21:12-19:21-17:19) 1:2
Pole/Valie - Manc/Mattav
26.05.2024 10:00
(21:19-21:16) 2:0
Kunst L S / Sude J - Manc/Mattav
26.05.2024 13:00
(19:21-7:9) 0:1
Bianc/O.Toth - Pole/Valie
26.05.2024 15:00
(22:24-12:21) 0:2
Baseball - Japonska - Centralna Liga
Chunichi D. - Tokyo
26.05.2024 06:30
(2:0-0:0-2:0-0:0-0:0-1:0-0:0-0:0-0:0) 5:0
Yokohama - Hiroshima
26.05.2024 07:00
(1:2-0:0-0:0-1:1-0:0-0:0-0:0-0:1-0:0) 2:4
Hanshin T. - Yomiuri
26.05.2024 07:00
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-1:0-0:0-0:1-0:1) 1:2
Baseball - Japonska - Pacifiška Liga
Saitama - Orix
26.05.2024 06:00
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:1-5:0-0:1) 5:2
Chiba - Fukuoka
26.05.2024 06:00
(0:0-0:0-2:0-0:0-0:0-0:0-0:0-5:1-0:0) 7:1
Tohoku G.E. - Hokkaido N.
26.05.2024 06:00
(1:1-0:0-2:0-0:0-0:1-0:0-0:0-0:0-0:0) 3:2
Baseball - Južna Koreja - KBO Liga
Lotte G. - Sam.Lions
26.05.2024 07:00
(1:1-0:0-2:0-0:0-0:0-4:0-0:0-2:0-0:0) 9:1
Kia Tigers - Doosan B.
26.05.2024 07:00
(3:0-2:0-0:0-0:0-0:0-0:1-0:0-0:0-0:1) 5:2
LG Twins - Dinos
26.05.2024 07:00
(0:0-0:0-0:0-2:3-4:0-0:0-0:0-0:0-0:0) 6:3
Baseball - Nikaragva - Campeonato GPO
Masaya - Chinandega
26.05.2024 18:00
(0:0-1:0-2:1-0:1-0:1-1:0-0:1) 5:4
Boer - Dantos
26.05.2024 23:30
(0:0-1:0-1:0-0:0-1:0-0:1-0:0) 3:1
Baseball - Tajvan - CPBL
Fubon G. - TSG Hawks
26.05.2024 11:05
(0:0-1:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-1:0-0:0) 2:0
Rakuten M. - Wei Chuan
26.05.2024 11:05
(0:0-0:0-0:0-0:2-1:0-4:0-0:0-0:1-0:1) 5:4
Uni Lions - CTBC Brothers
26.05.2024 11:05
(0:0-2:0-0:0-1:0-0:0-0:0-0:0-1:0-0:0) 4:0
Baseball - ZDA - MLB
Cincinnati - LA Dodgers
26.05.2024 01:15
(1:0-1:1-0:0-0:0-0:0-1:0-0:0-0:0-0:0) 3:1
St.Louis - Chicago C.
26.05.2024 01:15
(0:0-0:0-2:0-0:3-0:0-1:0-0:1-4:0-0:2) 7:6
Colorado - Philadelphia
26.05.2024 03:10
(1:1-1:0-1:0-0:0-0:1-0:0-0:0-0:0-1:6) 4:8
LA Angels - Cleveland
26.05.2024 03:38
(0:0-0:0-3:4-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0) 3:4
San Diego - NY Yankees
26.05.2024 03:40
(0:2-0:0-0:0-0:2-0:0-0:0-0:0-1:0-0:0) 1:4
Arizona - Miami
26.05.2024 04:10
(2:1-1:0-0:0-0:0-0:0-0:1-0:0-0:0-0:0) 3:2
Detroit - Toronto
26.05.2024 17:35
(0:0-4:0-1:0-0:2-3:1-1:2-0:1-2:5-3:0) 14:11
Cincinnati - LA Dodgers
26.05.2024 18:10
(0:0-0:0-4:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:1) 4:1
Washington - Seattle
26.05.2024 19:35
(0:0-0:1-0:0-0:3-1:0-0:0-4:0-0:2-0:3) 5:9
Boston - Milwaukee
26.05.2024 19:35
(0:0-0:0-0:0-1:0-0:1-0:0-0:0-1:0-0:0) 2:1
Pittsburgh - Atlanta
26.05.2024 19:35
(0:0-1:0-0:1-0:1-0:2-0:0-0:0-0:2-0:2) 1:8
NY Mets - San Francisco
26.05.2024 19:40
(0:0-1:1-0:1-0:0-0:0-0:1-0:0-0:0-3:0) 4:3
Tampa Bay - Kansas C.
26.05.2024 19:40
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:1-4:0-0:0-0:0) 4:1
Chicago WS - Baltimore
26.05.2024 20:10
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:2-0:0-1:1-0:1) 1:4
Minnesota - Texas
26.05.2024 20:10
(0:0-0:0-0:2-1:2-1:2-0:0-0:0-0:0-0:0) 2:6
Colorado - Philadelphia
26.05.2024 21:10
(2:0-3:0-0:0-0:1-0:1-0:0-0:0-0:0-0:0) 5:2
LA Angels - Cleveland
26.05.2024 22:07
(0:0-0:0-0:2-0:0-2:0-0:3-0:0-2:0-0:0) 4:5
Oakland - Houston
26.05.2024 22:07
(0:0-0:0-0:0-0:5-0:0-1:0-0:0-0:0-1:0) 2:5
San Diego - NY Yankees
26.05.2024 22:10
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-4:1-1:0-0:0-0:1) 5:2
Arizona - Miami
26.05.2024 22:10
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:3-1:0-0:0) 1:3
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
Kennesaw St. - Stetson
26.05.2024 19:00
(0:0-0:2-0:1-0:0-0:0-2:0-0:0-0:2-1:0) 3:5
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
Tulane - Wichita St.S
26.05.2024 18:00
(1:0-1:0-1:2-0:0-3:5-4:0-0:3-0:0-1:0) 11:10
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
Nebraska C. - Ind.Hoosiers
26.05.2024 00:00
(0:0-3:0-1:1-0:0-2:0-1:0-2:1-1:0-0:2) 10:4
Nebraska C. - Penn State N.L.
26.05.2024 17:00
2:1
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
Tarleton St. T. - California B. L.
26.05.2024 00:00
(0:4-0:0-0:3-0:0-0:0-1:0-1:1-2:0-0:0) 4:8
California B. L. - Tarleton St. T.
26.05.2024 04:05
(0:1-0:0-0:4-0:1-0:0-0:0-0:0-0:1-1:2) 1:9
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
Grambling St. T. - Jackson St. T.
26.05.2024 19:00
(0:2-0:0-1:0-3:0-0:1-0:0-0:1-0:0-2:1) 6:5
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
Oklahoma S. - Okl.State C.
26.05.2024 01:00
(0:1-0:0-0:0-0:0-2:3-0:0-0:3-1:2-0:0) 3:9
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
Louisiana Tech - Liberty Flames
26.05.2024 02:30
(0:0-0:2-0:0-0:2-1:0-0:0-1:0-3:1-0:0-1:0) 6:5
Louisiana Tech - Dallas BP
26.05.2024 20:00
(2:9-3:1-2:3-1:2-0:0-0:1-0:0-2:1-0:0) 10:17
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
Indiana St.S. - Evansville PA
26.05.2024 01:50
(3:0-0:6-0:0-0:0-0:0-0:0-1:0-1:0-1:2) 6:8
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
Duke - Miami H.
26.05.2024 01:00
(0:0-0:0-0:0-0:2-1:0-0:0-1:0-6:0-0:0) 8:2
Florida State - Duke
26.05.2024 18:00
(2:0-0:5-0:0-2:4-0:0-0:5-0:2-0:0-0:0) 4:16
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
San Jose SS - Fresno St.
26.05.2024 22:00
(1:0-1:0-0:3-1:3-0:4-5:6-0:0-3:0-0:0) 11:16
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
Sacred H. P. - Liu Sharks
26.05.2024 18:00
(1:1-2:0-0:1-0:0-2:0-0:2-0:0-0:0-1:7) 6:11
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
Charleston C. - Wilmington S.
26.05.2024 18:30
(1:1-2:0-1:0-0:1-0:1-0:0-0:2-0:0-0:1) 4:6
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
Samford B. - Woff. Terriers
26.05.2024 18:00
(0:3-0:1-0:0-2:2-0:0-0:0-2:1-0:0-5:3) 9:10
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
Arizona W. - Trojans
26.05.2024 04:00
(0:0-0:0-0:1-0:2-0:0-0:0-1:0-2:0-1:0) 4:3
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
W.Michigan B. - Ball St.Cardinals
26.05.2024 00:00
(3:0-0:0-2:1-3:0-0:0-0:0-0:0-2:0-0:2) 10:3
Baseball - ZDA - Triple-A mednarodna liga
Buffalo B. - St. Paul Saints
26.05.2024 00:05
(0:2-0:3-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:2-0:0) 0:7
Gwinnett S. - Jacksonville J.S.
26.05.2024 00:05
(0:0-0:3-0:0-0:1-0:2-0:0-0:0-2:2-0:2) 2:10
Durham B. - Memphis R.
26.05.2024 00:35
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:2-2:0-0:0-1:2-0:0) 3:4
Buffalo B. - St. Paul Saints
26.05.2024 19:05
(1:0-0:0-3:2-1:0-0:0-3:0-0:0-0:0-0:1) 8:3
Gwinnett S. - Jacksonville J.S.
26.05.2024 19:05
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:2-0:0-0:0-0:0-1:1) 1:3
Worcester RS - Norfolk Tides
26.05.2024 19:05
(0:0-3:0-0:1-0:2-0:2-0:1-2:0-3:0-0:3) 8:9
Durham B. - Memphis R.
26.05.2024 23:05
(1:0-3:1-0:1-0:2-2:0-2:0-0:0-0:0-0:1) 8:5
Baseball - ZDA - Triple-A Pacific Coast liga
SL Skeeters - R. R.Express
26.05.2024 01:05
(0:0-0:1-3:0-0:0-0:1-0:0-0:0-0:0-0:2) 3:4
S.Lake B. - Albuquerque I.
26.05.2024 02:35
(0:3-0:1-1:0-0:0-1:0-0:1-0:0-0:1-1:0) 3:6
Tacoma R. - Las Vegas
26.05.2024 03:05
(0:0-0:0-0:0-4:0-1:1-0:0-1:0-0:0-0:0) 6:1
Rugby - Rugby Union - Ligaški pokal, divizija 1
Wild Knights - T.Brave Lupus
26.05.2024 08:05
(6:10-14:14) 20:24
Rugby - Rugby Union - Rusija - Premier liga
Enisey Stm K - P.Monino
26.05.2024 13:00
(26:5-29:0) 55:5
Rugby - Rugby Union - Super Rugby
Highlanders - Fijian Drua
26.05.2024 04:05
(18:0-21:3) 39:3
Ameriški nogomet - ZDA - UFL
Memphis S. - DC Defenders
26.05.2024 20:30
(0:6-7:16-0:8-14:6) 21:36
Houston R. - Michigan P.
26.05.2024 20:30
(0:6-3:0-19:6-0:14) 22:26
Futsal - Brazilija - Brasileiro
Fortaleza EC - Estrela Do Norte AM
26.05.2024 16:00
(2:1-1:4) 3:5
Futsal - Brazilija - Liga Nacional
Erechim - Joinville
26.05.2024 00:00
(1:0-2:3) 3:3
C.Barbosa - Intelli
26.05.2024 00:00
(1:0-1:0) 2:0
Futsal - Indonezija - Pro Futsal League, Women
Muara Enim United - Kebumen Utd.
26.05.2024 04:00
(0:1-0:2) 0:3
Futsal - Indonezija - Pro Futsal Liga
BS Manokwari - Unggul
26.05.2024 06:00
(4:0-1:1) 5:1
Vamos Mataram - Bintang TS
26.05.2024 08:00
(0:3-1:0) 1:3
Pendekar Utd. - Halus J.
26.05.2024 10:00
(0:0-4:1) 4:1
Moncongbulo - Kota Metro
26.05.2024 12:00
(2:0-5:0) 7:0
Futsal - Kitajska - Super League
Shijiazhuang Ximei - Shenzhen Nanling
26.05.2024 13:30
(1:3-0:0) 1:3
Futsal - Kostarika - Liga Premier
Ferconce-Proceso Alajuelita - Sporting FC
26.05.2024 03:30
(1:1-1:1) 2:2
Goicoechea - Club Oreamuno Futsal
26.05.2024 04:00
(1:1-0:5) 1:6
Futsal - Kostarika - Liga Premier, Women
Ucr - Corredores Futsal
26.05.2024 02:00
(2:2-3:1) 5:3
Un.Nacional - Zarcero
26.05.2024 04:00
(0:2-1:2) 1:4
ABSA Alajuela - Tres Rios
26.05.2024 04:00
(1:2-1:0) 2:2
Futsal - Mednarodni klubi - Pokal Libertadores
Barracas C. - Penarol
26.05.2024 00:30
(3:0-2:2) 5:2
Penarol - Independiente Barranquilla
26.05.2024 20:00
(2:0-1:1) 3:1
Barracas C. - M.Sorocaba
26.05.2024 23:00
(0:1-2:3) 2:4
Futsal - Poljska - Ekstraklasa
Rekord BB - Constract L.
26.05.2024 20:15
(1:2-1:3) 2:5
Futsal - Portugalska - 1. divizija
Benfica - Braga/Aaum
26.05.2024 22:30
(0:1-2:1-0:3) 2:5
Namizni tenis - Češka - Liga Pro
Picek P. - Hruska V.
26.05.2024 00:00
(4:11-6:11-6:11) 0:3
Barta M. - Holovatiuk Y.
26.05.2024 00:00
(11:8-9:11-7:11-7:11) 1:3
Parhomenko D. - Sulava L.
26.05.2024 00:30
(11:9-11:4-11:1) 3:0
Bartunek R. - Barta T.
26.05.2024 00:30
(11:9-9:11-11:7-11:7) 3:1
Hruska V. - Trinta M.
26.05.2024 01:00
(5:11-11:4-11:7-6:11-9:11) 2:3
Holovatiuk Y. - Sychra M.
26.05.2024 01:00
(11:6-9:11-9:11-8:11) 1:3
Picek P. - Bartunek R.
26.05.2024 01:30
(11:7-3:11-11:7-11:3) 3:1
Barta M. - Parhomenko D.
26.05.2024 01:30
(5:11-7:11-7:11) 0:3
Sychra M. - Sulava L.
26.05.2024 02:00
(11:5-11:9-11:5) 3:0
Trinta M. - Barta T.
26.05.2024 02:00
(11:2-11:9-8:11-11:13-9:11) 2:3
Holovatiuk Y. - Parhomenko D.
26.05.2024 02:30
(1:11-9:11-11:9-10:12) 1:3
Hruska V. - Bartunek R.
26.05.2024 02:30
(7:11-11:8-11:9-9:11-7:5) 2:2
Barta T. - Picek P.
26.05.2024 03:00
(12:10-11:8-5:11-8:11-6:11) 2:3
Sulava L. - Barta M.
26.05.2024 03:00
(4:11-16:14-11:9-11:7) 3:1
Bartunek R. - Trinta M.
26.05.2024 03:30
(11:5-11:9-13:11) 3:0
Parhomenko D. - Sychra M.
26.05.2024 03:30
(12:10-11:8-9:11-11:7) 3:1
Sulava L. - Holovatiuk Y.
26.05.2024 04:00
(7:11-9:11-12:10-11:6-11:6) 3:2
Barta T. - Hruska V.
26.05.2024 04:00
(5:11-11:8-6:11-5:11) 1:3
Trinta M. - Picek P.
26.05.2024 04:30
(11:6-11:8-13:11) 3:0
Sychra M. - Barta M.
26.05.2024 04:30
(11:5-11:9-7:11-5:11-16:14) 3:2
Parhomenko D. - Sychra M.
26.05.2024 05:30
(11:7-12:14-5:11-9:11) 1:3
Hruska V. - Bartunek R.
26.05.2024 05:30
(11:8-11:5-5:11-11:9) 3:1
Klement M. - Sedlak M.
26.05.2024 08:30
(9:11-6:11-11:13) 0:3
Martinek J. - Syroha M.
26.05.2024 08:30
(11:6-7:11-6:11-11:6-11:9) 3:2
Volhejn J. - Zobac M.
26.05.2024 08:30
(9:11-8:11-9:11) 0:3
Muller D. - Schwan J.
26.05.2024 08:30
(11:8-8:11-11:7-11:3) 3:1
Louda Y. - Klement M.
26.05.2024 09:00
(11:4-8:11-5:11-11:7-7:11) 2:3
Smesny M. - Martinek J.
26.05.2024 09:00
(11:9-12:10-11:13-11:9) 3:1
Jirek J. - Volhejn J.
26.05.2024 09:00
(12:10-8:11-11:7-12:14-11:13) 2:3
Bajtek P. - Muller D.
26.05.2024 09:00
(11:9-8:11-3:11-6:11) 1:3
Syroha M. - Olejarcik S.
26.05.2024 09:30
(11:6-11:7-11:3) 3:0
Zobac M. - Lengal D.
26.05.2024 09:30
(11:9-11:3-11:4) 3:0
Sedlak M. - Regner M.
26.05.2024 09:30
(10:12-8:11-3:11) 0:3
Schwan J. - Musil M.
26.05.2024 09:30
(11:7-12:10-11:7) 3:0
Lengal D. - Volhejn J.
26.05.2024 10:00
(11:4-7:11-11:6-11:9) 3:1
Olejarcik S. - Martinek J.
26.05.2024 10:00
(7:11-11:4-10:12-11:9-9:11) 2:3
Regner M. - Klement M.
26.05.2024 10:00
(6:11-9:11-13:11-8:11) 1:3
Musil M. - Muller D.
26.05.2024 10:00
(9:11-11:7-9:11-11:7-8:11) 2:3
Louda Y. - Sedlak M.
26.05.2024 10:30
(11:5-11:9-10:12-11:7) 3:1
Jirek J. - Zobac M.
26.05.2024 10:30
(9:11-8:11-11:7-11:4-7:11) 2:3
Smesny M. - Syroha M.
26.05.2024 10:30
(9:11-6:11-10:12) 0:3
Bajtek P. - Schwan J.
26.05.2024 10:30
(5:11-5:11-11:13) 0:3
Bajtek P. - Musil M.
26.05.2024 11:00
(9:11-12:10-11:8-11:6) 3:1
Louda Y. - Sedlak M.
26.05.2024 11:00
(2:11-9:11-11:5-7:11) 1:3
Smesny M. - Olejarcik S.
26.05.2024 11:00
(7:11-11:9-8:11-8:11) 1:3
Lengal D. - Volhejn J.
26.05.2024 11:00
(11:4-9:11-11:9-11:8) 3:1
Muller D. - Schwan J.
26.05.2024 11:30
(11:8-11:7-3:11-7:11-6:11) 2:3
Regner M. - Klement M.
26.05.2024 11:30
(11:8-11:9-12:10) 3:0
Syroha M. - Martinek J.
26.05.2024 11:30
(6:11-11:7-11:8-11:8) 3:1
Zobac M. - Jirek J.
26.05.2024 11:30
(5:11-11:9-12:10-8:11-5:11) 2:3
Perny M. - Lubas M.
26.05.2024 12:00
(11:8-11:6-4:11-11:8) 3:1
Fisera M. - Vojtech P.
26.05.2024 12:00
(9:11-11:7-6:11-11:9-1:11) 2:3
Zizka M. - Hons K.
26.05.2024 12:00
(7:11-11:9-11:4-11:7) 3:1
Przybyla J. - Branny D.
26.05.2024 12:00
(11:7-11:9-10:12-11:7) 3:1
Malek L. - Placek M.
26.05.2024 12:30
(6:11-11:9-2:11-11:6-11:6) 3:2
Nevrtal Z. - Krejci A.
26.05.2024 12:30
(6:11-9:11-7:11) 0:3
Macura R. - Kus O.
26.05.2024 12:30
(11:6-11:7-12:10) 3:0
Olejarcik S. - Plasil, Jiri
26.05.2024 12:30
(11:5-11:8-11:6) 3:0
Hons K. - Nevrtal Z.
26.05.2024 13:00
(5:11-18:16-11:7-11:6) 3:1
Lubas M. - Olejarcik S.
26.05.2024 13:00
(7:11-9:11-11:7-7:11) 1:3
Vojtech P. - Malek L.
26.05.2024 13:00
(6:11-2:11-11:5-11:4-8:11) 2:3
Branny D. - Macura R.
26.05.2024 13:00
(11:7-10:12-6:11-11:8-14:16) 2:3
Placek M. - Fisera M.
26.05.2024 13:30
(11:4-11:7-5:11-12:10) 3:1
Krejci A. - Zizka M.
26.05.2024 13:30
(11:3-12:10-7:11-12:10) 3:1
Kus O. - Przybyla J.
26.05.2024 13:30
(12:14-11:9-11:6-6:11-11:7) 3:2
Plasil, Jiri - Perny M.
26.05.2024 13:30
(11:9-6:11-4:11-5:11) 1:3
Zizka M. - Nevrtal Z.
26.05.2024 14:00
(11:7-7:11-11:3-11:9) 3:1
Perny M. - Olejarcik S.
26.05.2024 14:00
(8:11-7:11-13:11-6:11) 1:3
Fisera M. - Malek L.
26.05.2024 14:00
(11:5-8:11-10:12-8:11) 1:3
Przybyla J. - Macura R.
26.05.2024 14:00
(11:5-11:6-7:11-11:6) 3:1
Vojtech P. - Placek M.
26.05.2024 14:30
(6:11-6:11-5:11) 0:3
Hons K. - Krejci A.
26.05.2024 14:30
(12:14-6:11-11:9-6:11) 1:3
Branny D. - Kus O.
26.05.2024 14:30
(6:11-11:9-7:11-7:11) 1:3
Lubas M. - Plasil, Jiri
26.05.2024 14:30
(11:9-7:11-9:11-1:11) 1:3
Vojtech P. - Fisera M.
26.05.2024 15:00
(11:9-9:11-7:11-12:10-12:10) 3:2
Kus O. - Branny D.
26.05.2024 15:00
(14:12-8:11-6:11-12:14) 1:3
Plasil, Jiri - Lubas M.
26.05.2024 15:00
(11:3-8:11-9:11-11:8-6:11) 2:3
Hons K. - Nevrtal Z.
26.05.2024 15:00
(11:8-9:11-5:11-3:11) 1:3
Malek L. - Placek M.
26.05.2024 15:30
(12:14-6:11-7:11) 0:3
Przybyla J. - Macura R.
26.05.2024 15:30
(11:9-8:11-7:11-9:11) 1:3
Olejarcik S. - Perny M.
26.05.2024 15:30
(11:6-11:7-11:13-10:12-11:5) 3:2
Krejci A. - Zizka M.
26.05.2024 15:30
(11:2-9:11-9:11-11:7-7:11) 2:3
Kolar M. - Regner M.
26.05.2024 16:00
(13:11-5:11-11:5-11:9) 3:1
Limbursky R. - Stanek V.
26.05.2024 16:00
(12:10-9:11-11:5-13:11) 3:1
Svoboda J. - Urban M.
26.05.2024 16:00
(9:11-7:11-9:11) 0:3
Vavrecka M. - Baros K.
26.05.2024 16:00
(11:5-11:8-9:11-11:5) 3:1
Trinta M. - Varecka M.
26.05.2024 16:30
(11:9-11:4-11:5) 3:0
Tazler J. - Pozarsky J.
26.05.2024 16:30
(6:11-6:11-3:11) 0:3
Hons K. - Duben B.
26.05.2024 16:30
(11:9-11:2-11:13-9:11-4:11) 2:3
Przeczek K. - Volny M.
26.05.2024 16:30
(9:11-7:11-3:11) 0:3
Urban M. - Tazler J.
26.05.2024 17:00
(11:6-11:2-5:11-11:7) 3:1
Regner M. - Trinta M.
26.05.2024 17:00
(12:14-8:11-11:8-9:11) 1:3
Stanek V. - Hons K.
26.05.2024 17:00
(7:11-9:11-11:3-9:11) 1:3
Baros K. - Przeczek K.
26.05.2024 17:00
(7:11-7:11-9:11) 0:3
Pozarsky J. - Svoboda J.
26.05.2024 17:30
(13:11-11:9-8:11-11:13-8:11) 2:3
Varecka M. - Kolar M.
26.05.2024 17:30
(11:4-3:11-2:11-5:11) 1:3
Duben B. - Limbursky R.
26.05.2024 17:30
(11:9-6:11-11:4-6:11-11:9) 3:2
Volny M. - Vavrecka M.
26.05.2024 17:30
(11:5-12:10-11:6) 3:0
Kolar M. - Trinta M.
26.05.2024 18:00
(11:7-11:3-11:4) 3:0
Svoboda J. - Tazler J.
26.05.2024 18:00
(12:10-11:8-8:11-5:11-12:10) 3:2
Limbursky R. - Hons K.
26.05.2024 18:00
(14:16-11:7-11:9-11:9) 3:1
Vavrecka M. - Przeczek K.
26.05.2024 18:00
(5:11-9:11-6:11) 0:3
Regner M. - Varecka M.
26.05.2024 18:30
(7:11-10:12-11:5-7:11) 1:3
Urban M. - Pozarsky J.
26.05.2024 18:30
(7:11-11:8-11:8-11:5) 3:1
Stanek V. - Duben B.
26.05.2024 18:30
(8:11-3:11-4:11) 0:3
Baros K. - Volny M.
26.05.2024 18:30
(11:7-6:11-11:5-6:11-11:9) 3:2
Hons K. - Stanek V.
26.05.2024 19:00
(6:11-11:6-11:5-3:11-12:10) 3:2
Varecka M. - Regner M.
26.05.2024 19:00
(8:11-11:9-13:11-7:11-8:11) 2:3
Duben B. - Limbursky R.
26.05.2024 19:30
(11:6-11:8-10:12-9:11-11:9) 3:2
Kolar M. - Trinta M.
26.05.2024 19:30
(11:3-11:6-11:9) 3:0
Urban M. - Svoboda J.
26.05.2024 19:30
(4:11-11:6-11:7-8:11-11:5) 3:2
Volny M. - Przeczek K.
26.05.2024 19:30
(12:10-11:4-11:5) 3:0
Steffan J. - Svec J.
26.05.2024 20:00
(9:11-11:6-12:10-10:12-11:4) 3:2
Strnad J. - Berdych P.
26.05.2024 20:00
(11:2-12:10-11:5) 3:0
Kucera M. - Vosyka R.
26.05.2024 20:00
(12:10-11:4-9:11-11:4) 3:1
Moravec M. - Szotek D.
26.05.2024 20:00
(11:8-11:8-11:6) 3:0
Sulava L. - Holovatiuk Y.
26.05.2024 20:30
(8:11-12:10-9:11-11:9-11:5) 3:2
Syroha M. - Regner T.
26.05.2024 20:30
(6:11-7:11-11:5-11:9-1:11) 2:3
Stusek D. - Zaskodny M.
26.05.2024 20:30
(3:11-11:6-7:11-11:7-9:11) 2:3
Volhejn D. - Trnka T.
26.05.2024 20:30
(7:11-13:15-11:8-11:6-5:11) 2:3
Berdych P. - Syroha M.
26.05.2024 21:00
(5:11-6:11-7:11) 0:3
Svec J. - Sulava L.
26.05.2024 21:00
(0:1) 0:0
Vosyka R. - Volhejn D.
26.05.2024 21:00
(8:11-10:12-8:11) 0:3
Szotek D. - Stusek D.
26.05.2024 21:00
(6:11-4:11-7:11) 0:3
Regner T. - Strnad J.
26.05.2024 21:30
(9:11-11:4-12:10-10:12-9:11) 2:3
Holovatiuk Y. - Steffan J.
26.05.2024 21:30
(11:6-11:5-4:11-11:8) 3:1
Trnka T. - Kucera M.
26.05.2024 21:30
(8:11-10:12-6:11) 0:3
Zaskodny M. - Moravec M.
26.05.2024 21:30
(11:7-13:15-11:6-12:10) 3:1
Steffan J. - Sulava L.
26.05.2024 22:00
(11:9-12:10-11:8) 3:0
Strnad J. - Syroha M.
26.05.2024 22:00
(10:12-4:11-11:7-14:12-11:5) 3:2
Kucera M. - Volhejn D.
26.05.2024 22:00
(11:3-5:11-12:10-11:8) 3:1
Moravec M. - Stusek D.
26.05.2024 22:00
(11:7-11:8-11:6) 3:0
Svec J. - Holovatiuk Y.
26.05.2024 22:30
(5:11-8:11-11:6-11:13) 1:3
Berdych P. - Regner T.
26.05.2024 22:30
(11:9-3:11-12:14-11:6-11:4) 3:2
Szotek D. - Zaskodny M.
26.05.2024 22:30
(6:11-10:12-10:12) 0:3
Vosyka R. - Trnka T.
26.05.2024 22:30
(11:8-10:12-11:7-11:3) 3:1
Stusek D. - Szotek D.
26.05.2024 23:00
(11:7-11:5-11:6) 3:0
Vosyka R. - Trnka T.
26.05.2024 23:00
(8:11-10:12-11:8-11:4-13:11) 3:2
Sulava L. - Svec J.
26.05.2024 23:00
(9:11-9:11-6:11) 0:3
Regner T. - Berdych P.
26.05.2024 23:00
(11:6-11:8-11:8) 3:0
Zaskodny M. - Moravec M.
26.05.2024 23:30
(6:11-9:11-9:11) 0:3
Kucera M. - Volhejn D.
26.05.2024 23:30
(6:11-11:4-10:12-11:4-6:11) 2:3
Holovatiuk Y. - Steffan J.
26.05.2024 23:30
(11:8-11:7-8:11-5:11-11:9) 3:2
Strnad J. - Syroha M.
26.05.2024 23:30
(11:5-8:11-11:8-11:9) 3:1
Namizni tenis - Mednarodni - TT Elite Series
Poloszczanski D. - Eliasz A.
26.05.2024 00:15
(6:11-7:11-9:11) 0:3
Filbrand T. - Kapik K.
26.05.2024 00:20
(11:8-11:5-11:9) 3:0
Poliniewicz G. - Rudomina K.
26.05.2024 00:40
(8:11-11:7-9:11-7:11) 1:3
Wisniewski K. - Marcinowski K.
26.05.2024 00:45
(8:11-11:7-11:7-9:11-6:11) 2:3
Wisniewski B. - Grzegorczyk J.
26.05.2024 01:10
(12:10-11:7-11:6) 3:0
Mugowski A. - Radlo S.
26.05.2024 01:15
(11:13-11:8-11:5-12:10) 3:1
Kasperski A. - Michalski J.
26.05.2024 01:35
(14:12-10:12-11:5-11:7) 3:1
Poliniewicz G. - Kotwica D.
26.05.2024 01:40
(11:6-11:9-5:11-11:6) 3:1
Poliniewicz G. - Radlo S.
26.05.2024 02:25
(14:12-11:6-11:5) 3:0
Wisniewski B. - Kasperski A.
26.05.2024 02:25
(7:11-11:6-11:9-11:9) 3:1
Rudomina K. - Kotwica D.
26.05.2024 02:50
(11:8-6:11-7:11-11:0-13:11) 3:2
Burkacki M. - Grzegorczyk J.
26.05.2024 02:50
(11:4-10:12-6:11-11:9-7:11) 2:3
Mugowski A. - Poliniewicz G.
26.05.2024 03:15
(11:13-5:11-11:8-3:11) 1:3
Fabis A. - Michalski J.
26.05.2024 03:15
(11:4-11:7-11:7) 3:0
Kasperski A. - Grzegorczyk J.
26.05.2024 03:35
(8:11-8:11-11:8-4:11) 1:3
Rudomina K. - Radlo S.
26.05.2024 03:40
(10:12-11:9-11:7-8:11-8:11) 2:3
Wisniewski B. - Fabis A.
26.05.2024 04:00
(6:11-11:8-7:11-11:6-11:5) 3:2
Mugowski A. - Kotwica D.
26.05.2024 04:05
(11:7-7:11-11:7-7:11-10:12) 2:3
Burkacki M. - Michalski J.
26.05.2024 04:25
(11:6-8:11-5:11-11:4-11:5) 3:2
Poliniewicz G. - Rudomina K.
26.05.2024 04:30
(11:6-11:8-6:11-5:11-11:9) 3:2
Kasperski A. - Fabis A.
26.05.2024 04:50
(4:11-11:3-11:6-7:11-8:11) 2:3
Kotwica D. - Radlo S.
26.05.2024 04:55
(9:11-11:8-3:11-8:11) 1:3
Michalski J. - Grzegorczyk J.
26.05.2024 05:35
(6:11-11:9-11:5-7:11-8:11) 2:3
Kasperski A. - Burkacki M.
26.05.2024 06:00
(9:11-11:9-14:12-11:8) 3:1
Fabis A. - Grzegorczyk J.
26.05.2024 06:25
(6:11-11:8-11:9-5:11-11:4) 3:2
Wisniewski B. - Michalski J.
26.05.2024 06:45
(11:5-11:6-11:8) 3:0
Niemiec K. - Mugowski A.
26.05.2024 06:50
(16:14-11:5-11:8) 3:0
Sinitsky M. - Piecowski M.
26.05.2024 06:55
(11:8-7:11-11:8-11:8) 3:1
Wisniewski B. - Burkacki M.
26.05.2024 07:05
(3:11-11:8-11:8-11:8) 3:1
Czernik M. - Marcinowski K.
26.05.2024 07:15
(13:11-7:11-11:6-11:9) 3:1
Przewlocki J. - Dabrowski I.
26.05.2024 07:20
(11:8-12:14-4:11-6:11) 1:3
Dosz S. - Dosz A.
26.05.2024 07:25
(6:11-11:6-9:11-7:11) 1:3
Adamiak G. - Braun J.
26.05.2024 07:40
(11:13-9:11-11:13) 0:3
Eliasz A. - Maruszak P.
26.05.2024 07:40
(7:11-11:4-6:11-9:11) 1:3
Poloszczanski D. - Trela M.
26.05.2024 07:45
(11:5-11:9-4:11-14:12) 3:1
Mlynarski F. - Jadczyk M.
26.05.2024 08:00
(9:11-11:5-9:11-8:11) 1:3
Niemiec K. - Czernik M.
26.05.2024 08:05
(11:8-6:11-11:6-11:7) 3:1
Sinitsky M. - Przewlocki J.
26.05.2024 08:10
(11:7-11:4-11:7) 3:0
Dosz S. - Adamiak G.
26.05.2024 08:25
(16:14-11:6-12:10) 3:0
Maruszak P. - Mugowski A.
26.05.2024 08:30
(13:15-6:11-7:11) 0:3
Trela M. - Piecowski M.
26.05.2024 08:35
(11:8-11:6-11:9) 3:0
Jadczyk M. - Dosz A.
26.05.2024 08:50
(9:11-11:5-8:11-9:11) 1:3
Eliasz A. - Marcinowski K.
26.05.2024 08:55
(11:13-2:11-5:11) 0:3
Poloszczanski D. - Dabrowski I.
26.05.2024 09:00
(7:11-8:11-6:11) 0:3
Czernik M. - Mugowski A.
26.05.2024 09:14
(9:11-7:11-11:13) 0:3
Mlynarski F. - Braun J.
26.05.2024 09:15
(8:11-9:11-6:11) 0:3
Przewlocki J. - Piecowski M.
26.05.2024 09:20
(8:11-11:5-9:11-8:11) 1:3
Adamiak G. - Dosz A.
26.05.2024 09:35
(7:11-10:12-11:7-6:11) 1:3
Niemiec K. - Eliasz A.
26.05.2024 09:40
(7:11-11:13-5:11) 0:3
Sinitsky M. - Poloszczanski D.
26.05.2024 09:45
(11:3-11:9-7:11-11:7) 3:1
Dosz S. - Mlynarski F.
26.05.2024 10:00
(11:9-11:4-9:11-11:4) 3:1
Maruszak P. - Marcinowski K.
26.05.2024 10:05
(11:9-7:11-6:11-11:4-11:7) 3:2
Trela M. - Dabrowski I.
26.05.2024 10:10
(11:9-13:11-11:7) 3:0
Jadczyk M. - Braun J.
26.05.2024 10:25
(11:7-11:8-11:5) 3:0
Czernik M. - Eliasz A.
26.05.2024 10:30
(11:6-11:5-11:6) 3:0
Przewlocki J. - Poloszczanski D.
26.05.2024 10:35
(8:11-9:11-11:13) 0:3
Niemiec K. - Maruszak P.
26.05.2024 10:50
(11:8-11:8-6:11-14:12) 3:1
Adamiak G. - Mlynarski F.
26.05.2024 10:50
(6:11-11:8-11:6-14:16-11:4) 3:2
Sinitsky M. - Trela M.
26.05.2024 10:55
(11:5-11:9-11:8) 3:0
Dosz S. - Jadczyk M.
26.05.2024 11:10
(11:7-11:8-8:11-11:8) 3:1
Marcinowski K. - Mugowski A.
26.05.2024 11:15
(10:12-11:7-11:13-11:5-11:2) 3:2
Dabrowski I. - Piecowski M.
26.05.2024 11:20
(12:10-3:11-8:11-14:12-6:11) 2:3
Braun J. - Dosz A.
26.05.2024 11:35
(4:11-11:7-1:11-11:4-6:11) 2:3
Czernik M. - Maruszak P.
26.05.2024 11:40
(11:9-7:11-11:4-11:6) 3:1
Przewlocki J. - Trela M.
26.05.2024 11:45
(12:10-11:5-4:11-10:12-3:11) 2:3
Adamiak G. - Jadczyk M.
26.05.2024 12:00
(11:5-11:9-3:11-11:4) 3:1
Eliasz A. - Mugowski A.
26.05.2024 12:05
(11:8-11:4-11:5) 3:0
Poloszczanski D. - Piecowski M.
26.05.2024 12:10
(11:8-12:10-5:11-11:13-11:7) 3:2
Niemiec K. - Marcinowski K.
26.05.2024 12:25
(5:11-11:9-13:11-3:11-11:7) 3:2
Mlynarski F. - Dosz A.
26.05.2024 12:25
(11:8-9:11-9:11-3:11) 1:3
Sinitsky M. - Dabrowski I.
26.05.2024 12:30
(9:11-13:11-5:11-6:11) 1:3
Dosz S. - Braun J.
26.05.2024 12:45
(11:8-6:11-11:8-11:7) 3:1
Eliasz A. - Maruszak P.
26.05.2024 13:00
(11:4-12:10-11:7) 3:0
Przewlocki J. - Piecowski M.
26.05.2024 13:05
(11:8-10:12-11:5-3:11-9:11) 2:3
Adamiak G. - Dosz A.
26.05.2024 13:10
(13:11-11:5-7:11-6:11-11:13) 2:3
Marcinowski K. - Myszewski A.
26.05.2024 13:25
(11:9-11:7-11:5) 3:0
Poloszczanski D. - Trela M.
26.05.2024 13:25
(12:10-11:7-11:4) 3:0
Dosz S. - Mlynarski F.
26.05.2024 13:35
(4:11-11:5-11:6-11:5) 3:1
Zochniak J. - Niemiec K.
26.05.2024 13:50
(5:11-11:7-11:8-11:9) 3:1
David P. - Braun J.
26.05.2024 14:00
(11:3-8:11-11:9-11:8) 3:1
Przewlocki J. - Poloszczanski D.
26.05.2024 14:10
(11:8-4:11-11:9-12:10) 3:1
Eliasz A. - Marcinowski K.
26.05.2024 14:14
(4:11-11:9-11:7-11:7) 3:1
Adamiak G. - Dosz S.
26.05.2024 14:25
(11:9-8:11-11:7-7:11-8:11) 2:3
Dabrowski I. - Piecowski M.
26.05.2024 14:35
(17:15-11:8-9:11-11:7) 3:1
Niemiec K. - Maruszak P.
26.05.2024 14:40
(10:12-11:4-11:4-11:9) 3:1
Braun J. - Dosz A.
26.05.2024 14:50
(6:11-11:4-6:11-11:8-7:11) 2:3
Sinitsky M. - Trela M.
26.05.2024 15:00
(11:8-7:11-11:9-11:7) 3:1
Zochniak J. - Myszewski A.
26.05.2024 15:05
(6:11-8:11-11:7-4:11) 1:3
David P. - Mlynarski F.
26.05.2024 15:15
(11:8-11:4-12:10) 3:0
Poloszczanski D. - Piecowski M.
26.05.2024 15:20
(6:11-6:11-11:9-10:12) 1:3
Marcinowski K. - Maruszak P.
26.05.2024 15:25
(11:7-11:13-11:8-11:6) 3:1
Dosz S. - Dosz A.
26.05.2024 15:35
(12:10-11:9-14:12) 3:0
Przewlocki J. - Sinitsky M.
26.05.2024 15:45
(7:11-8:11-9:11) 0:3
Eliasz A. - Zochniak J.
26.05.2024 15:50
(10:12-7:11-11:9-8:11) 1:3
Adamiak G. - David P.
26.05.2024 16:00
(11:9-4:7) 1:0
Dabrowski I. - Trela M.
26.05.2024 16:10
(14:12-10:12-7:11-9:11) 1:3
Niemiec K. - Myszewski A.
26.05.2024 16:15
(11:9-11:6-7:11-11:6) 3:1
Braun J. - Mlynarski F.
26.05.2024 16:25
(11:6-14:12-6:11-12:10) 3:1
Poloszczanski D. - Sinitsky M.
26.05.2024 16:35
(7:11-5:11-11:6-11:8-13:11) 3:2
Marcinowski K. - Zochniak J.
26.05.2024 16:40
(12:14-11:13-11:9-9:11) 1:3
Dosz S. - David P.
26.05.2024 16:50
(2:11-8:11-11:13) 0:3
Eliasz A. - Niemiec K.
26.05.2024 17:00
(13:15-8:11-8:11) 0:3
Przewlocki J. - Dabrowski I.
26.05.2024 17:00
(11:5-8:11-11:9-4:11-8:11) 2:3
Adamiak G. - Braun J.
26.05.2024 17:10
(11:5-11:4-9:11-7:11-11:7) 3:2
Myszewski A. - Maruszak P.
26.05.2024 17:25
(9:11-6:11-4:11) 0:3
Trela M. - Piecowski M.
26.05.2024 17:25
(11:9-11:9-9:11-6:11-11:6) 3:2
Mlynarski F. - Dosz A.
26.05.2024 17:35
(9:11-8:11-13:11-11:6-11:7) 3:2
Marcinowski K. - Niemiec K.
26.05.2024 17:50
(12:10-12:10-11:9) 3:0
Poloszczanski D. - Dabrowski I.
26.05.2024 17:50
(11:13-11:8-5:11-3:11) 1:3
Dosz S. - Braun J.
26.05.2024 18:00
(7:11-9:11-4:11) 0:3
Sinitsky M. - Piecowski M.
26.05.2024 18:15
(11:7-10:12-11:7-13:11) 3:1
Zochniak J. - Maruszak P.
26.05.2024 18:15
(7:11-11:13-9:11) 0:3
David P. - Dosz A.
26.05.2024 18:25
(11:13-10:12-7:11) 0:3
Eliasz A. - Myszewski A.
26.05.2024 18:35
(11:9-3:11-5:11-8:11) 1:3
Adamiak G. - Mlynarski F.
26.05.2024 18:45
(11:8-10:12-14:16-11:6-9:11) 2:3
Rudomina K. - Zochniak J.
26.05.2024 19:05
(11:4-11:9-11:8) 3:0
David P. - Kolodziej K.
26.05.2024 19:10
(11:4-11:1-11:9) 3:0
Linek A. - Misiak M.
26.05.2024 19:30
(11:13-8:11-1:11) 0:3
Mlynarski F. - Wloczko K.
26.05.2024 19:35
(11:8-11:6-11:13-11:7) 3:1
Mugowski A. - Myszewski A.
26.05.2024 19:55
(8:11-11:7-9:11-8:11) 1:3
Korczak D. - Wisniewski K.
26.05.2024 20:00
(9:11-5:11-11:13) 0:3
Rudomina K. - Linek A.
26.05.2024 20:20
(8:11-8:11-7:11) 0:3
David P. - Mlynarski F.
26.05.2024 20:25
(13:11-4:11-4:11-6:11) 1:3
Myszewski A. - Zochniak J.
26.05.2024 20:40
(6:11-11:4-7:11-10:12) 1:3
Wisniewski K. - Kolodziej K.
26.05.2024 20:50
(5:11-7:11-7:11) 0:3
Mugowski A. - Misiak M.
26.05.2024 21:00
(12:14-4:11-5:11) 0:3
Korczak D. - Wloczko K.
26.05.2024 21:15
(11:7-13:15-10:12-9:11) 1:3
Linek A. - Zochniak J.
26.05.2024 21:25
(9:11-11:7-11:6-12:10) 3:1
Mlynarski F. - Kolodziej K.
26.05.2024 21:35
(11:5-11:7-11:13-12:10) 3:1
Rudomina K. - Mugowski A.
26.05.2024 21:50
(7:11-11:6-7:11-13:15) 1:3
David P. - Korczak D.
26.05.2024 22:00
(11:5-11:7-11:5) 3:0
Myszewski A. - Misiak M.
26.05.2024 22:10
(11:6-7:11-11:8-11:8) 3:1
Wisniewski K. - Wloczko K.
26.05.2024 22:25
(9:11-8:11-5:11) 0:3
Linek A. - Mugowski A.
26.05.2024 22:35
(11:13-8:11-11:2-8:11) 1:3
Mlynarski F. - Korczak D.
26.05.2024 22:45
(14:12-11:4-11:8) 3:0
Rudomina K. - Myszewski A.
26.05.2024 23:00
(13:11-11:8-9:11-11:5) 3:1
David P. - Wisniewski K.
26.05.2024 23:10
(9:11-11:7-11:6-11:4) 3:1
Misiak M. - Zochniak J.
26.05.2024 23:25
(5:11-2:11-12:10-10:12) 1:3
Wloczko K. - Kolodziej K.
26.05.2024 23:35
(12:14-9:11-11:7-11:3-4:11) 2:3
Linek A. - Myszewski A.
26.05.2024 23:50
(11:7-5:11-11:8-11:9) 3:1
Mlynarski F. - Wisniewski K.
26.05.2024 23:55
(11:9-8:11-15:13-11:4) 3:1
Namizni tenis - Mednarodni - TT Pokal
Dohnal J. - Vyskocil Z.
26.05.2024 00:00
(12:10-13:11-12:10) 3:0
Zhang B. - Jain S.
26.05.2024 00:00
(11:8-9:11-12:10-11:9) 3:1
Alapat S. - Mohanty R.
26.05.2024 00:20
(11:13-11:7-14:12-8:11-11:3) 3:2
Chen J. - Chis V.
26.05.2024 00:25
(14:12-8:11-4:11-11:6-7:11) 2:3
Plachy J. - Muhlhauser Z.
26.05.2024 00:25
(6:11-9:11-11:3-11:3-8:11) 2:3
Alapat S. - Chis V.
26.05.2024 00:50
(11:5-6:11-2:11-5:11) 1:3
Mohanty R. - Chen J.
26.05.2024 00:55
(9:11-4:11-9:11) 0:3
Michalski E. - Krawczyk C.
26.05.2024 01:00
(11:9-11:7-7:11-6:11-11:9) 3:2
Alapat S. - Chen J.
26.05.2024 01:20
(11:3-11:9-3:11-7:11-2:11) 2:3
Chis V. - Mohanty R.
26.05.2024 01:25
(11:5-11:5-11:6) 3:0
Kuzmicz J. - Mleczko M.
26.05.2024 01:30
(3:11-10:12-11:9-9:11) 1:3
Morawski P. - Krawczyk C.
26.05.2024 02:00
(12:10-9:11-11:7-11:7) 3:1
Alapat S. - Mohanty R.
26.05.2024 02:00
(6:11-9:11-15:17) 0:3
Chis V. - Chen J.
26.05.2024 02:05
(9:11-11:8-11:3-11:7) 3:1
Michalski E. - Kuzmicz J.
26.05.2024 02:30
(8:11-7:11-6:11) 0:3
Morawski P. - Mleczko M.
26.05.2024 03:00
(8:11-11:5-11:3-5:11-11:7) 3:2
Kuzmicz J. - Krawczyk C.
26.05.2024 03:30
(9:11-11:7-11:6-7:11-11:1) 3:2
Morawski P. - Kuzmicz J.
26.05.2024 04:00
(5:11-11:13-11:6-11:7-11:6) 3:2
Michalski E. - Mleczko M.
26.05.2024 04:30
(7:11-11:8-6:11-11:9-10:12) 2:3
Morawski P. - Michalski E.
26.05.2024 05:00
(11:6-11:8-15:13) 3:0
Mleczko M. - Krawczyk C.
26.05.2024 05:30
(14:12-14:12-11:8) 3:0
Kuzmicz J. - Michalski E.
26.05.2024 06:00
(11:8-11:6-7:11-5:11-11:9) 3:2
Morawski P. - Mleczko M.
26.05.2024 06:30
(14:12-6:11-11:2-11:5) 3:1
Mucha G. - Papciak G.
26.05.2024 08:00
(10:12-13:15-11:8-9:11) 1:3
Skura E. - Molka B.
26.05.2024 08:05
(13:15-11:5-5:2) 1:1
Rocamora P. J. - Moya F.
26.05.2024 08:10
(11:7-11:4-12:10) 3:0
Lomsky G. - Zacharda A.
26.05.2024 08:20
(9:11-11:8-5:11-11:9-6:11) 2:3
Piegza A. - Stepien M.
26.05.2024 08:35
(19:17-6:11-4:11-11:5-8:11) 2:3
Aracil S. - Martinez A.
26.05.2024 08:40
(11:7-7:11-4:11-4:11) 1:3
Teiml M. - Rolik J.
26.05.2024 08:50
(11:8-12:10-9:11-12:10) 3:1
Semrad P. - Kosacky A.
26.05.2024 08:55
(9:11-7:11-8:11) 0:3
Stapor R. - Molka B.
26.05.2024 09:05
(5:11-11:13-12:10-10:12) 1:3
Cascales F. - Moya F.
26.05.2024 09:10
(9:11-11:7-7:11-5:11) 1:3
Lomsky G. - Rolik J.
26.05.2024 09:20
(6:11-9:11-11:7-7:11) 1:3
Chaloupka M. - Hejda Jr.V.
26.05.2024 09:25
(7:11-12:10-3:11-11:5-11:8) 3:2
Skura E. - Piegza A.
26.05.2024 09:35
(8:11-11:9-11:7-7:11-11:3) 3:2
Rocamora P. J. - Aracil S.
26.05.2024 09:40
(11:4-11:5-11:2) 3:0
Zacharda A. - Teiml M.
26.05.2024 09:50
(6:11-10:12-16:18) 0:3
Semrad P. - Hejda Jr.V.
26.05.2024 09:55
(11:6-8:11-11:5-11:7) 3:1
Mucha G. - Kovtanyuk D.
26.05.2024 10:00
(5:11-11:7-3:11-8:11) 1:3
Stapor R. - Stepien M.
26.05.2024 10:05
(11:9-11:7-11:8) 3:0
Cascales F. - Martinez A.
26.05.2024 10:10
(11:6-5:11-8:11-5:11) 1:3
Lomsky G. - Teiml M.
26.05.2024 10:20
(5:11-7:11-11:9-11:4-12:10) 3:2
Kosacky A. - Chaloupka M.
26.05.2024 10:25
(15:13-11:8-5:11-9:11-6:11) 2:3
Wenda K. - Papciak G.
26.05.2024 10:30
(9:11-8:11-3:11) 0:3
Piegza A. - Molka B.
26.05.2024 10:35
(6:11-9:11-11:8-9:11) 1:3
Aracil S. - Moya F.
26.05.2024 10:40
(4:11-7:11-4:11) 0:3
Rolik J. - Zacharda A.
26.05.2024 10:50
(4:11-9:11-10:12) 0:3
Semrad P. - Chaloupka M.
26.05.2024 10:55
(11:13-11:9-9:11-9:11) 1:3
Rus M. - Stachera T.
26.05.2024 11:00
(5:11-11:5-9:11-11:13) 1:3
Stapor R. - Piegza A.
26.05.2024 11:05
(10:12-9:11-8:11) 0:3
Cascales F. - Aracil S.
26.05.2024 11:10
(7:11-11:8-9:11-9:11) 1:3
Hejda Jr.V. - Kosacky A.
26.05.2024 11:25
(13:15-9:11-5:11) 0:3
Rolik J. - Lomsky G.
26.05.2024 11:25
(15:13-5:11-11:2-9:11-11:5) 3:2
Mucha G. - Wenda K.
26.05.2024 11:30
(7:11-10:12-6:11) 0:3
Skura E. - Stepien M.
26.05.2024 11:35
(6:11-9:11-7:11) 0:3
Rocamora P. J. - Martinez A.
26.05.2024 11:40
(11:6-11:4-11:6) 3:0
Teiml M. - Zacharda A.
26.05.2024 11:55
(7:11-13:11-11:7-10:12-11:7) 3:2
Semrad P. - Hejda Jr.V.
26.05.2024 12:00
(14:12-12:10-11:8) 3:0
Stapor R. - Skura E.
26.05.2024 12:05
(11:9-11:9-7:11-11:8) 3:1
Zelezny D. - Dohnal J.
26.05.2024 12:20
(2:11-11:8-6:11-11:7-11:8) 3:2
Papciak G. - Stachera T.
26.05.2024 12:30
(11:9-11:8-11:13-7:11-6:11) 2:3
Chaloupka M. - Kosacky A.
26.05.2024 12:30
(8:11-11:6-11:9-11:7) 3:1
Stepien M. - Molka B.
26.05.2024 12:35
(11:5-6:11-12:14-11:6-11:13) 2:3
Martinez A. - Moya F.
26.05.2024 12:40
(6:11-7:11-11:5-11:7-6:11) 2:3
Hrncal M. - Pistora J.
26.05.2024 12:50
(2:11-8:11-11:9-7:11) 1:3
Priscak P. - Bohuslav B.
26.05.2024 12:55
(11:6-5:11-9:11-13:11-6:11) 2:3
Mucha G. - Rus M.
26.05.2024 13:00
(12:10-10:12-11:9-7:11-5:11) 2:3
Zelezny D. - Pistora J.
26.05.2024 13:20
(11:8-11:7-6:11-11:7) 3:1
Krejci T. - Knazik O.
26.05.2024 13:25
(11:8-8:11-11:7-11:4) 3:1
Stepien M. - Skura E.
26.05.2024 13:25
(11:7-10:12-4:11-11:5-7:11) 2:3
Wenda K. - Stachera T.
26.05.2024 13:30
(4:11-8:11-11:8-9:11) 1:3
Dohnal J. - Hrncal M.
26.05.2024 13:50
(7:11-11:9-11:2-9:11-4:11) 2:3
Priscak P. - Knazik O.
26.05.2024 13:55
(11:9-11:6-7:11-12:10) 3:1
Rocamora P. J. - Moya F.
26.05.2024 13:55