Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

VČERAJ
DANES
22.04.2024
V ŽIVO
ŠPORT
Nogomet - Anglija - Championship liga
Middlesbrough - Leeds
22.04.2024 21:00
(2:3-1:1) 3:4
Nogomet - Anglija (Am.) - Premier liga 2
Leeds Utd. - Everton
22.04.2024 14:30
(1:1-0:0) 1:1
Sunderland - Liverpool
22.04.2024 20:00
(1:1-1:0) 2:1
Nottingham - Reading
22.04.2024 20:00
(-) -
Blackburn - Arsenal
22.04.2024 20:00
(2:2-0:0) 2:2
Nogomet - Anglija (Am.) - Profesionalna Development liga
Crewe - Fleetwood T.
22.04.2024 14:00
(1:2-0:2) 1:4
Charlton - Sheff.Utd.
22.04.2024 15:00
(0:0-2:3) 2:3
Nogomet - Anglija (Am.) - Severna Premier liga, premier divizija
Matlock - Ashton
22.04.2024 20:45
(2:0-3:1) 5:1
Nogomet - Argentina - Primera C
CS Barracas - Juventud Unida
22.04.2024 20:30
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - Argentina - Primera Nacional
Rio Cuarto - Dep.Moron
22.04.2024 01:00
(0:0-2:0) 2:0
Maipu - Guemes
22.04.2024 20:00
(0:0-1:1) 1:1
Almirante B. - Brown Adrogue
22.04.2024 20:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Argentina - Prva divizija, ženske
Est.Caseros - San Luis
22.04.2024 14:00
(0:1-1:2) 1:3
Nogomet - Argentina - Torneo Federal A
Las Parejas - Pronunciamiento
22.04.2024 00:30
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Argentina - Torneo Federal A
Sar. de la Banda - Juventud A.
22.04.2024 00:30
(2:0-2:0) 4:0
Norte Salta - Crucero N.
22.04.2024 00:30
(0:1-2:0) 2:1
Nogomet - Argentina - Torneo Federal A, skupina B
C.Bolivar (Arg) - JU Universitario
22.04.2024 19:30
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Armenija - Premier liga
Van Charent. - Alashkert
22.04.2024 13:00
(0:0) 0:0
West Arm. - Ararat Y.
22.04.2024 15:00
1:2
Nogomet - Avstralija - U23 Victoria Premier League 1
Bulleen L. - Kingston C.
22.04.2024 10:15
(4:1-2:0) 6:1
Nogomet - Avstralija - Victoria Premier League 1
Bul.Lions - Kingston C.
22.04.2024 12:30
(1:1) 1:1
Nogomet - Bahrain - Premier Liga
Busaiteen - AL Muharraq
22.04.2024 18:00
(0:1-2:0) 2:1
AL Ahli M. - Manama
22.04.2024 18:00
(0:0-0:0) 0:0
AL Khalidiyah - AL Najma M.
22.04.2024 18:00
(1:1-3:1) 4:2
Nogomet - Bolgarija - 2. Profesionalna liga
Septemvri S. - Dunav
22.04.2024 16:00
(0:1) 0:1
CSKA 1948"2" - Marek
22.04.2024 16:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Bolivija - Profesionalna divizija
San Antonio BB - Independiente P.
22.04.2024 21:00
(3:1-3:0) 6:1
Nogomet - Brazilija - Copa do Nordeste, Izločilni boji
Fortaleza - Altos
22.04.2024 00:00
(4:0-1:0) 5:0
Nogomet - Brazilija - U20 Catarinense Junior
Figueirense - Hercilio Luz
22.04.2024 19:30
(0:0-0:2) 0:2
Nogomet - Brazilija - U20 Goiano
Vila Nova - Atletico GO
22.04.2024 20:30
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Burkina Faso - Superdivision
Douanes O. - Koudougou
22.04.2024 18:00
(1:0-2:1) 3:1
Nogomet - Čile - Prva divizija
Cob.Calama - Aud.Italiano
22.04.2024 02:00
(0:2-0:1) 0:3
Nogomet - Danska - Superliga, Liga za prvaka
Nordsjaelland - Aarhus
22.04.2024 19:00
(3:1-4:1) 7:2
Nogomet - Danska (Am.) - U21
Avarta - KB
22.04.2024 18:30
(1:1-0:2) 1:3
Nogomet - Dominican Republic - Liga Dominicana de Futbol
Universidad O&M - Atl.Pantoja
22.04.2024 00:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Dominika - Premier Liga
Point Michel - Belfast Estate Mahaut FC
22.04.2024 00:30
(1:3-0:3) 1:6
Nogomet - Egipt - Premier Liga
Zed - EL Gouna
22.04.2024 16:00
(3:0-0:0) 3:0
AL Sakandary - Ismaily
22.04.2024 19:00
(1:1-0:0) 1:1
El Daklyeh - Future
22.04.2024 19:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Etiopija - Higher League
Woldia - Bench MB
22.04.2024 08:00
(1:0-0:1) 1:1
Siltie W. - Nekemte Ket.
22.04.2024 15:00
(0:2-1:0) 1:2
Nogomet - Etiopija - Premier liga
Bahir Dar - Wolkite C.
22.04.2024 16:00
(0:0-2:1) 2:1
Nogomet - Francija - National
Sochaux - Chamois N.
22.04.2024 21:00
(2:0-0:1) 2:1
Nogomet - Grčija - Superliga 2
Iraklis - Aiolikos
22.04.2024 15:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Gruzija - Nacionalna Liga 2
Aragvi D. - Lok.Tbilisi
22.04.2024 14:00
(0:1-3:0) 3:1
Wit G. - Sioni B.
22.04.2024 15:00
(0:0-1:0) 1:0
Dinamo-2 Tbilisi - SFC Shturmi
22.04.2024 16:00
(2:1-1:0) 3:1
Spaeri - Rustavi
22.04.2024 17:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Hrvaška - 1. HNL
Rudes - Varazdin
22.04.2024 17:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Indija - Shillong Premier Liga
Nangkiew I. - Rangdajied Utd.
22.04.2024 11:45
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Indonezija - Liga 1
Persis Solo - Persikabo
22.04.2024 10:00
(2:0-0:1) 2:1
PSIS Semarang - Nusantara
22.04.2024 14:00
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Irak - Iraška liga
Al Hedood - Al Naft
22.04.2024 14:45
(1:0-0:2) 1:2
Duhok - AL Wasat
22.04.2024 17:15
(1:1-1:1) 2:2
Nogomet - Irska - Premier divizija
Derry City - St.Patrick's
22.04.2024 20:45
(1:0-2:1) 3:1
Shelbourne - Shamrock
22.04.2024 20:45
(0:0-0:0) 0:0
Sligo R. - Galway Utd.
22.04.2024 20:45
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Islandija - Urvalsdeild (Ž)
Fylkir R. - Throttur R.
22.04.2024 21:15
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Italija - Campionato Primavera 1
Lecce - Sampdoria
22.04.2024 11:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Italija - Serie A
Roma - Bologna
22.04.2024 18:30
(0:2-1:1) 1:3
Milan - Inter M.
22.04.2024 20:45
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Kirgizistan - Top Liga
FC Alga - Dordoi B.
22.04.2024 13:00
(0:0) 0:0
Nogomet - Kolumbija - Primera A, Apertura
Ind.Medellin - Atl.Nacional
22.04.2024 01:20
(1:2-1:0) 2:2
Tolima - Patriotas
22.04.2024 03:30
(0:0-2:1) 2:1
Fortaleza - Bucaramanga
22.04.2024 23:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Kostarika - Primera Division, Clausura
San.Guapiles - Puntarenas FC
22.04.2024 01:00
(1:1-1:0) 2:1
Municipal L. - Cartagines
22.04.2024 02:00
(1:0-2:1) 3:1
San Carlos - Sporting
22.04.2024 03:15
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Kostarika - Primera Division, Women
Alajuelense - Sporting
22.04.2024 00:30
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Latvija - Virsliga
Valmiera - Daugavpils
22.04.2024 16:30
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Mavretanija - Super D2
Dar El Barka - Widad Arafat
22.04.2024 18:00
(0:0-0:1) 0:1
Arafat M. - Brakna
22.04.2024 20:45
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Mednarodni mladi - U23 AFC Azijski pokal
Savdska Arabija - Irak
22.04.2024 17:30
(1:1-0:1) 1:2
Tajska - Tadžikistan
22.04.2024 17:30
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Mednarodni mladi - U23 AFC Azijski pokal
ZAE - Kitajska
22.04.2024 15:00
(0:2-1:0) 1:2
Japonska - Južna Koreja
22.04.2024 15:00
(0:0) 0:0
Nogomet - Mednarodni mladi - UEFA mladinska liga, izločilni boji
Olympiacos - Milan
22.04.2024 18:00
(0:0-3:0) 3:0
Nogomet - Mehika - Liga Mx (Ž), Clausura
Tijuana - Santos L.
22.04.2024 02:06
(4:0-1:2) 5:2
Cruz Azul - Toluca
22.04.2024 23:45
(0:2-2:1) 2:3
Nogomet - Mehika - Liga Premier Serie A
Saltillo - Tritones V.
22.04.2024 00:00
(0:0-0:1) 0:1
Real de Arteaga - Tecos
22.04.2024 00:00
(1:2-1:1) 2:3
Nogomet - Mehika - Primera Division, Clausura
Cruz Azul - Atlas
22.04.2024 02:00
(1:2-1:0) 2:2
Nogomet - Mongolija - Premier liga
Bavarians - Khangarid
22.04.2024 13:15
(0:1) 0:1
Nogomet - Nigerija - Nacionalna liga
Osun Utd. - Solution
22.04.2024 16:00
(0:0) 0:0
Nogomet - Nikaragva - Prva divizija
Masachapa - Walter Ferretti
22.04.2024 00:00
(0:4-0:1) 0:5
U.Managua - Diriangen
22.04.2024 03:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Nizozemska - Eerste Divisie
Jong AZ - Venlo
22.04.2024 20:00
(0:1-2:0) 2:1
Jong PSV - Jong Utrecht
22.04.2024 20:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Norveška - 2. Divizija, Skupina 1
Oern Horten - Brann"2"
22.04.2024 16:00
(0:2-2:1) 2:3
FK Eik Toensberg 871 - Viking FK 2
22.04.2024 18:00
(3:2-1:1) 4:3
Nogomet - Oman - Omanska Liga
Sohar - Bahla
22.04.2024 15:55
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Panama - Liga Prom
Tauro"2" - Potros"B"
22.04.2024 01:00
(1:2-0:0) 1:2
Nogomet - Paragvaj - Divizija de Honor, Apertura
Nac.Asuncion - Club Olimpia
22.04.2024 02:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Paragvaj - Primera Division rezerve, Apertura
Tacuary - Guarani A.
22.04.2024 13:30
(1:1-0:0) 1:1
Nacional - Olimpia A.
22.04.2024 13:30
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Paragvaj - Segunda Division
San Lorenzo - Pastoreo
22.04.2024 23:15
(2:0-1:1) 3:1
Nogomet - Paragvaj - Torneo Femenino
Trinidense - Cerro Porteno
22.04.2024 00:15
(1:0-0:0) 1:0
Sp.Ameliano - Sportivo 2 de Mayo
22.04.2024 02:30
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Peru - Druga divizija
CDU San Martin - Ac.Cantolao
22.04.2024 20:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Poljska - Ekstraklasa
Warta P. - Stal Mielec
22.04.2024 19:00
(2:2-3:0) 5:2
Nogomet - Poljska - II Liga
Ol.Elblag - Stomil O.
22.04.2024 18:15
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Portugalska - Primeira liga
Sp.Farense - Benfica
22.04.2024 21:15
(1:2-0:1) 1:3
Nogomet - Portugalska - Segunda Liga
Nacional M. - Benfica"B"
22.04.2024 19:00
(2:0-1:1) 3:1
Nogomet - Romunija - Liga 1, Liga za obstanek
Petrolul P. - UTA Arad
22.04.2024 18:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Rusija - Premier liga (Ž)
Lok.Moscow - Zenit SP
22.04.2024 18:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Rusija - Siberia Higher Liga
Polimer - Chita M.
22.04.2024 13:30
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Saint Kitts and Nevis - Premier liga
Slh Horsfords St. P. - Sol Island AC
22.04.2024 01:00
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Savdska Arabija - 1.divizija
AL Ain - AL Hasa
22.04.2024 18:10
(2:0-1:1) 3:1
Ohud M. - AL Safa
22.04.2024 18:25
(0:1-1:0) 1:1
AL Taraji - AL Batin
22.04.2024 19:45
(0:2-0:1) 0:3
Nogomet - Severna Irska - Premiership
Linfield - Larne
22.04.2024 20:45
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Sierra Leone - Premier League
Luawa FC - Lamboi
22.04.2024 21:00
(0:2-1:1) 1:3
Nogomet - Sirija - U23 Premier League
AL Karamah (Syr) - AL Jaish (Syr)
22.04.2024 15:00
(1:0-0:0) 1:0
AL Sahel - Teshreen
22.04.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
Taliya - AL Wathba
22.04.2024 15:00
(0:0-2:0) 2:0
AL Wahda - AL Fotuwa
22.04.2024 15:00
(1:0-3:2) 4:2
Nogomet - Srbija - Superliga, Liga za obstanek
IMT - Zeleznicar P.
22.04.2024 16:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Srbija - Superliga, Skupina za Prvaka
Mlad.Lucani - Napredak K.
22.04.2024 18:00
(1:0-2:1) 3:1
Nogomet - Španija - LaLiga
Sevilla - Mallorca
22.04.2024 21:00
(0:0-2:1) 2:1
Nogomet - Španija - LaLiga 2
Cartagena - Oviedo
22.04.2024 20:30
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - Švedska - Allsvenskan
Elfsborg - Kalmar
22.04.2024 19:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Švedska - Damallsvenskan (Ž)
Linkopings - Hacken
22.04.2024 19:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Švedska - Division 2, Sodra Gotaland
Balkan - Hassleholms
22.04.2024 19:00
(0:0-0:2) 0:2
Nogomet - Švedska - Division 2, Sodra Svealand
Aatvidaberg - Smedby
22.04.2024 19:00
(2:0-0:0) 2:0
Nogomet - Švica - Švica 2.liga
Thun - Sion
22.04.2024 20:15
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Tanzanija - Premier liga
Tanzania P. - Kagera
22.04.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Turčija - 1. Liga
Umraniyespor - Kocaelispor
22.04.2024 19:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Turčija - Superliga
Sivasspor - Fenerbahce
22.04.2024 19:00
(0:1-2:1) 2:2
Nogomet - Ukrajina - Premier liga
Minaj - Rukh Lviv
22.04.2024 12:00
(0:0-1:0) 1:0
Metalist 1925 - Obolon K.
22.04.2024 14:30
(0:1-1:0) 1:1
Sh.Donetsk - Zorya L.
22.04.2024 17:00
(0:0-2:1) 2:1
Nogomet - Urugvaj - Druga divizija
Albion - Tacuarembo
22.04.2024 02:45
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - ZDA - Major League Soccer
Charlotte - Minnesota Utd.
22.04.2024 00:00
(0:1-0:2) 0:3
LA Galaxy - San Jose
22.04.2024 02:15
(3:1-1:2) 4:3
Nogomet - ZDA - Nacionalna Nogometna Liga (Ž)
Angel City - N.Carolina
22.04.2024 01:30
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - ZDA - USL liga One
South Georgia Tormenta FC - Greenville
22.04.2024 01:30
(0:1-0:2) 0:3
Nogomet - Združeni Arabski Emirati - 1. Divizija
Gulf - Dubai Utd.
22.04.2024 16:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Združeni Arabski Emirati - U21 Liga
Itt.Kalba - AL Ahli
22.04.2024 16:00
(0:0-2:4) 2:4
Bani Yas - Khorfakkan
22.04.2024 16:00
(2:1-3:4) 5:5
AL Jazeera - AL Sharjah
22.04.2024 16:00
(1:2-2:1) 3:3
AL Nasr - AL Bataeh
22.04.2024 16:00
(0:3-1:0) 1:3
Tenis - ATP - ATP Madrid, Španija moški posamezniki
Zeppieri G. - Marterer M.
22.04.2024 10:00
(6:3-7:6) 2:0
Goffin D. - Bagnis F.
22.04.2024 10:00
(2:6-6:2-3:6) 1:2
Martin T. P. - Klein L.
22.04.2024 10:00
(3:6-2:6) 0:2
Tirante T.A. - Droguet T.
22.04.2024 10:00
(6:3-7:5) 2:0
Nakashima B. - Bennani R.
22.04.2024 11:40
(6:1-5:6) 1:0
Pouille L. - Monteiro T.M.
22.04.2024 11:40
(6:4-4:6-2:1) 1:1
Zapata M.B. - Ugo C.C.
22.04.2024 12:05
(4:6-2:2) 0:1
Martinez P.P. - Albot R.
22.04.2024 12:10
(2:6-1:4) 0:1
Vacherot V. - Rodionov J.
22.04.2024 13:40
(6:3-2:6-6:2) 2:1
Kovacevic A. - Gigante M.
22.04.2024 13:40
(6:3-6:3) 2:0
Bautista A.R. - Omarkhanov A.
22.04.2024 13:50
(6:2-4:1) 1:0
Schwartzman D.S. - Ramos A.
22.04.2024 14:05
(6:3-6:7-2:6) 1:2
Meligeni R.A.F. - Thiem D.
22.04.2024 15:00
(2:6-6:3-5:7) 1:2
Shelbayh A. - Kopriva V.
22.04.2024 15:10
(6:1-1:6-6:1) 2:1
Moutet C. - Atmane T.
22.04.2024 16:25
(6:4-7:6) 2:0
Kokkinakis T. - Barrere G.
22.04.2024 16:45
(6:2-6:2) 2:0
Napolitano S. - Gasquet R.
22.04.2024 17:45
(4:6-3:6) 0:2
Coria F. - Kukushkin M.
22.04.2024 18:00
(6:2-4:6-6:2) 2:1
Ajdukovic D. - Herbert P.H.
22.04.2024 18:15
(7:5-7:5) 2:0
Halys Q. - Llamas R.P.
22.04.2024 18:50
(2:6-4:6) 0:2
Hassan B. - Nava E.
22.04.2024 19:40
(6:4-6:2) 2:0
Mochizuki S. - Muller A.
22.04.2024 20:10
(7:6-2:0) 1:0
Vavassori A. - Comesana F.
22.04.2024 20:15
(4:6-5:7) 0:2
Gaston H. - Medjedovic H.
22.04.2024 20:20
(6:4-3:6-1:6) 1:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Concepcion, Čile moški pos.
Justo G.I. - Ficovich J.P.
22.04.2024 19:45
(0:6-7:6-3:6) 1:2
Zanellato N. - Bueno G.
22.04.2024 22:00
(7:5-3:6-0:6) 1:2
Rodriguez L.J. - Torres J.B.
22.04.2024 22:15
(0:6-2:5) 0:1
Prado A.J.C. - Alvarez N.
22.04.2024 22:50
(6:1-6:2) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Concepcion, Čile moški pos.
Ribero F. - Gimenez I.
22.04.2024 16:30
(7:5-6:0) 2:0
Pereira J. - Brumm J.
22.04.2024 16:30
(6:0-6:3) 2:0
Falabella L.A. - Watanabe S.
22.04.2024 17:30
(2:6-7:5-6:3) 2:1
Roncadelli F. - Vilicich B.
22.04.2024 18:20
(6:1-6:1) 2:0
Sakellaridis S. - Decamps G.
22.04.2024 20:10
(6:4-6:4) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Ostrava, Češka moški posamezniki
Kolar Z. - Bonzi B.
22.04.2024 14:00
(4:6-6:4-6:4) 2:1
Skatov T. - Kumstat J.
22.04.2024 14:50
(6:1-6:2) 2:0
Neumayer L. - Novak D.
22.04.2024 16:00
(6:4-2:6-0:3) 1:1
Rocha H. - Rincon D.
22.04.2024 16:30
(6:7-0:6) 0:2
Squire H. - Diallo G.
22.04.2024 17:00
(6:2-5:7-6:4) 2:1
Tenis - Challenger - ATP Challenger Ostrava, Češka moški posamezniki
Forejtek J. - Gadamauri B.
22.04.2024 10:30
(6:3-0:6-6:7) 1:2
Nicod J. - Strombachs R.
22.04.2024 11:10
(6:2-5:3) 1:0
Luz O. - Gombos N.
22.04.2024 12:10
(6:4-2:4) 1:0
Basilashvili N. - Sels J.
22.04.2024 12:45
(3:5) 0:0
Kellovsky D. - Duda F.
22.04.2024 13:10
(3:3) 0:0
Michalski D. - Pichler D.
22.04.2024 14:50
(1:6-4:6) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Rim, Italija moški posamezniki
Dellien H. - Vincent R.S.
22.04.2024 13:00
(3:2) 0:0
Pennaforti G. - Agamenone F.
22.04.2024 14:00
(7:6-3:6-3:6) 1:2
Fatic N. - De Jong J.
22.04.2024 17:00
(6:3-6:7-1:4) 1:1
Tenis - Challenger - ATP Challenger Rim, Italija moški posamezniki
Serafini M. - Giunta M.
22.04.2024 10:00
(7:6-6:1) 2:0
Weis A. - Taberner C.
22.04.2024 10:00
(4:6-4:6) 0:2
Gaubas V. - Merida A.D.
22.04.2024 10:00
(7:5-6:4) 2:0
Buse I. - Barroso C.A.
22.04.2024 11:40
(6:1-6:0) 2:0
Debru G. - Nijboer R.
22.04.2024 12:00
(3:6-2:6) 0:2
Geerts M. - Oradini G.
22.04.2024 12:10
(3:6-1:1) 0:1
Tenis - Challenger - ATP Challenger Savannah, ZDA moški posamezniki
Boyer T. - Oliveira G.
22.04.2024 21:00
(7:5-6:1) 2:0
Popko D. - Kuzuhara B.
22.04.2024 21:45
(6:3-6:4) 2:0
Kwiatkowski T.S. - Sandgren T.
22.04.2024 21:45
(3:6-6:7) 0:2
Quinn E. - Crawford O.
22.04.2024 22:50
(6:2-6:4) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Savannah, ZDA moški posamezniki
Bicknell B. - Kozlov B.
22.04.2024 16:00
(6:2-6:3) 2:0
Durasovic V. - Pecotic M.
22.04.2024 16:00
(6:3-5:7-6:2) 2:1
Melzer G. - Boitan G.A.
22.04.2024 16:45
(1:6-7:5-3:6) 1:2
Gea A. - Edmund K.
22.04.2024 16:50
(5:7-6:3-6:3) 2:1
Gomez F.A. - Denolly C.
22.04.2024 18:35
(6:3-5:7-6:3) 2:1
Kodat T.A. - Andrade A.
22.04.2024 19:15
(2:6-6:3-4:6) 1:2
Bicknell B. - Mccormick T.
22.04.2024 19:40
(6:7-3:6) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Shenzhen, Kitajska moški posam.
Trottet J.K. - Erel Y.
22.04.2024 04:00
(6:4-7:5) 2:0
Moriya H. - Mo Y.C.
22.04.2024 04:00
(7:6-6:2) 2:0
Santillan A. - Haliak M.
22.04.2024 06:05
(4:6-6:2-7:6) 2:1
Donskoy E. - Bertola B.
22.04.2024 06:10
(3:6-5:7) 0:2
Mukund S. - Xiao L.
22.04.2024 08:15
(7:5-4:6-4:6) 1:2
Celikbilek A. - Majchrzak K.
22.04.2024 09:10
(7:6-6:4) 2:0
Fenty A. - Berankis R.
22.04.2024 10:50
(2:6-1:6) 0:2
Noguchi R. - Zeng Y.
22.04.2024 11:00
(6:7-7:5-4:3) 1:1
Echargui M. - Ellis B.
22.04.2024 11:05
(6:3-6:7-2:2) 1:1
Gerasimov E. - Zhang L.
22.04.2024 12:05
(6:2-6:2) 2:0
Bondioli F. - McCabe J.
22.04.2024 13:30
(6:7-0:6) 0:2
Palan D. - Ramanathan R
22.04.2024 14:30
(4:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Francija F6, moški posamezniki
Tailleu P.A. - Ciurletti A.G.
22.04.2024 10:00
(6:2-6:2) 2:0
Epee M. - Deflandre L.
22.04.2024 10:00
(7:6-7:6) 2:0
Raquillet L. - Lapalu V.
22.04.2024 11:30
(6:2-7:6) 2:0
Jarzaguet E. - Ponchet M.
22.04.2024 12:25
(5:6) 0:0
Nagel A. - Gaillard M.A.
22.04.2024 13:20
(1:0) 0:0
Alimli M. - Lagarrigue L.
22.04.2024 14:20
(7:6-6:2) 2:0
Gerbaud T. - Pierre H.
22.04.2024 15:10
(4:6-7:5-1:0) 2:1
Camus C. - Panaras A.
22.04.2024 16:25
(2:6-6:4-1:0) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Italija F6, moški posamezniki
Iemmi L. - Overmyer K.
22.04.2024 09:25
(2:6-3:6) 0:2
Dhamne M. - De Giorgio P.
22.04.2024 09:25
(7:6-6:3) 2:0
Klintcharov A. - Piatti R.
22.04.2024 09:25
(6:3-6:1) 2:0
Caparco G. - Furlanetto M.
22.04.2024 09:30
(4:6-0:5) 0:1
Bolla A. - Guarducci, Federico
22.04.2024 09:30
(6:3-6:0) 2:0
Marino P. - Berti M.
22.04.2024 09:30
(6:2-6:2) 2:0
Salomone F. - Giovannini F.
22.04.2024 09:30
(6:0-6:3) 2:0
Noce G.M. - Virgili B.F.
22.04.2024 09:30
(6:4-7:6) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Italija F6, moški posamezniki
Carboni L. - Kumar O.
22.04.2024 14:30
(3:6-4:6) 0:2
De Carvalho V. - Sorrentino L.
22.04.2024 14:40
(1:6-1:6) 0:2
Lopez M.C. - de Michele F.
22.04.2024 15:00
(6:4-6:4) 2:0
Delaney J. - Iannaccone F.
22.04.2024 15:45
(1:6-0:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Kazahstan F4, moški posamezniki
Duhan C. - Prasievi D.
22.04.2024 08:30
(6:4-6:2) 2:0
Ivanov S. - Kamchibekov I.
22.04.2024 09:05
(6:3-6:3) 2:0
Verbin P. - Kaldybekov D.
22.04.2024 09:15
(6:1-6:1) 2:0
Kaparov A. - De Cuyper J.
22.04.2024 09:15
(4:6-1:6) 0:2
Inui Y. - Giorgadze G.
22.04.2024 09:20
(6:2-6:3) 2:0
Kazakov I. - Catani L.
22.04.2024 10:15
(4:6-6:4-1:0) 2:1
Yu B. - Aggarwal P.
22.04.2024 10:30
(6:2-6:4) 2:0
Zhuo S. - Kopeikin V.
22.04.2024 10:45
(2:6-1:6) 0:2
Nikolenko, Nikita - Rispoli N.
22.04.2024 10:50
(3:6-0:5) 0:1
Mbithi M. - Gil Garcia A.
22.04.2024 10:55
(7:6-6:3) 2:0
Batyutenko M. - Polukhin S.
22.04.2024 11:00
(0:6-1:6) 0:2
Sidorov, Artem - Ganta S.K.R.
22.04.2024 12:15
(3:6-2:4) 0:1
Shin M. - Yerdilda Y.
22.04.2024 12:20
(6:3-3:1) 1:0
Milushev A. - Bataljin L.
22.04.2024 12:25
(5:7-0:0) 0:1
Javia D. - Allen L.
22.04.2024 12:30
(6:2-2:1) 1:0
Chaiyarin C. - Kastsiukevich R.
22.04.2024 12:45
(2:6-0:0) 0:1
Tenis - ITF moški - ITF Kolumbija F1, moški posamezniki
Rengifo F. - Gonzalez T.C.A.
22.04.2024 17:00
(3:6-6:3-1:0) 2:1
Leal V. - Fernandez N.
22.04.2024 17:00
(6:2-6:2) 2:0
Dos Santos R.A. - Castaneda M.
22.04.2024 17:00
(6:7-7:6-1:0) 2:1
Almeida J. - Mesa, Jose Camilo
22.04.2024 18:15
(-) -
Buitrago N. - Quintero A.M.
22.04.2024 18:30
(7:6-6:7-1:0) 2:1
Kumar P. - Trujillo H.J.E.
22.04.2024 18:34
(6:3-6:4) 2:0
E. Moreno J.A. - Robayo A.J.D.
22.04.2024 19:25
(5:7-4:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Kolumbija F1, moški posamezniki
Wider, Cal - Estevez J.
22.04.2024 23:00
(0:6-0:6) 0:2
Gomez J.S. - Brown P.
22.04.2024 23:00
(-) -
Heredia, Samuel - Price S.
22.04.2024 23:00
(3:6-6:1-6:4) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Srbija F1, moške dvojice
Jovic/Juhas - Cazacu D N / Sueoka Y
22.04.2024 13:55
(6:1-7:6) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Srbija F1, moški posamezniki
Snitari I. - Pavlovic L.
22.04.2024 11:30
(6:2-6:3) 2:0
Popovic S. - Snitari I.
22.04.2024 15:30
(6:4-6:1) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F29, moški posamezniki
Soares H. - Chiu J.
22.04.2024 14:40
(6:2-6:1) 2:0
Mouhan A. - Lagarde E.
22.04.2024 15:00
(3:6-1:6) 0:2
Sach T. - Tens D.
22.04.2024 15:25
(6:1-6:1) 2:0
Rocci M. - Bertimon C.
22.04.2024 16:00
(6:4-4:6-1:0) 2:1
Waldner N. - Grzegorzewski O.
22.04.2024 16:20
(7:6-6:2) 2:0
Capacci C. - Elamin A.
22.04.2024 16:35
(3:6-3:6) 0:2
Nesterov A. - Marques D.
22.04.2024 16:55
(6:4-5:5) 1:0
Aleshchev A. - Mehra R.
22.04.2024 16:55
(6:7-3:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Turčija F16, moški posamezniki
Ben A.S. - Nemeth A.
22.04.2024 08:55
(7:6-6:3) 2:0
Ortenzi G.M. - Malakhovich M.
22.04.2024 08:55
(3:6-6:3-1:0) 2:1
Malgaroli L. - Dinev D.
22.04.2024 08:55
(6:2-4:2) 1:0
Hornitschek N. - Arinc K.
22.04.2024 09:00
(4:6-4:1) 0:1
Ilhan M. - Smoliner T.
22.04.2024 09:00
(3:6-5:7) 0:2
Sabaliauskas A. - Amirov D.
22.04.2024 09:00
(6:1-6:0) 2:0
O'Brien J. - Alkaya M.
22.04.2024 09:00
(3:6-4:6) 0:2
Rocens M. - Hopp M.
22.04.2024 09:10
(7:5-4:1) 1:0
Cekirge K. - Li W.
22.04.2024 11:50
(6:2-4:4) 1:0
Gasimov K. - Salton D.
22.04.2024 12:05
(6:1-7:5) 2:0
Laborde A. - Werren P.
22.04.2024 12:15
(1:6-0:5) 0:1
Lavizzari M. - Gayk C.
22.04.2024 12:20
(6:2-4:1) 1:0
Spiridon D.C. - Korovin M.
22.04.2024 12:50
(4:1) 0:0
Ahti V. - Jin Y.
22.04.2024 12:55
(3:1) 0:0
Inoue G. - Pop D.F.
22.04.2024 13:00
(4:2) 0:0
Biondolillo G. - Gramaticopolo B.
22.04.2024 13:05
(2:2) 0:0
Tenis - ITF ženske - ITF Gruzija 01A, ženske dvojice
Hanatani N / Radwanska U - Frayman D / Kardava Z
22.04.2024 14:00
(6:3-6:3) 2:0
Makla/Prida - Bartashevich Y / Burdina E
22.04.2024 14:40
(6:1-2:6-0:1) 1:2
Jelad/Kurts - Dapkute I / Suvirdjonkova D
22.04.2024 15:30
(3:6-3:6) 0:2
Mikha/Popla - Ovcha/Zolota
22.04.2024 15:55
(6:7-3:6) 0:2
Bolton E / Harrison C - Shubl/Zelins
22.04.2024 16:10
(-) -
Tenis - ITF ženske - ITF Gruzija 01A, ženske posameznice
Fedorova A. - Poduraeva M.
22.04.2024 09:00
(3:6-5:0) 0:1
Bolton E. - Suvirdjonkova D.
22.04.2024 09:05
(6:0-6:1) 2:0
Bartashevich Y. - Bochoradze A.
22.04.2024 09:05
(6:1-6:2) 2:0
Burdina E. - Dapkute I.
22.04.2024 09:10
(2:6-7:5-7:5) 2:1
Hanatani N. - Zakharova E.
22.04.2024 09:10
(6:1-6:2) 2:0
Waligora A. - Mikhaylova V.
22.04.2024 10:30
(6:4-6:0) 2:0
Frayman D. - Mdlulwa W.
22.04.2024 10:30
(6:3-6:3) 2:0
Zelinskaya D. - Semenova A.
22.04.2024 10:50
(-) -
Tenis - ITF ženske - ITF Gruzija 01A, ženske posameznice
Ovcharenko E. - Valentova T.
22.04.2024 12:15
(6:3-0:3) 1:0
Jaiani N. - Glushko L.
22.04.2024 12:25
(3:6-0:1) 0:1
Sagandikova A. - Laskevich E.
22.04.2024 14:30
(4:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Japonska 03A, ženske posameznice
Sato N. - Katsumi K.
22.04.2024 03:05
(6:1-7:5) 2:0
Yoshioka K. - Hewitt D.
22.04.2024 03:15
(4:6-4:6) 0:2
Arakawa H. - Imamura S.
22.04.2024 03:15
(6:4-6:3) 2:0
Okamura K. - Yamaguchi M.
22.04.2024 03:15
(6:4-1:6-6:3) 2:1
Iatcenko P. - Aikawa M.
22.04.2024 04:55
(4:6-3:6) 0:2
Ito A. - Ohashi R.
22.04.2024 05:10
(6:2-6:2) 2:0
Sema E. - Kawaguchi N.
22.04.2024 05:15
(6:4-7:6) 2:0
Kinoshita H. - Naito Y.
22.04.2024 06:00
(6:3-2:6-7:5) 2:1
Shimizu A. - Matsuda M.
22.04.2024 06:20
(1:6-3:6) 0:2
Cabrera L. - Miyata M.
22.04.2024 06:30
(4:6-6:4-3:6) 1:2
Chong E.W. - Mushika M.
22.04.2024 07:35
(7:6-7:5) 2:0
Krunic A. - Kuramochi M.
22.04.2024 08:00
(6:2-6:3) 2:0
Han N.L. - Plipuech P.
22.04.2024 08:45
(6:0-6:1) 2:0
Lee Y.H. - Kobori M.
22.04.2024 09:15
(4:6-6:2-7:6) 2:1
Kikawada R. - Saigo R.
22.04.2024 09:30
(2:6-3:6) 0:2
Kumkhum L. - Hosogi S.
22.04.2024 09:40
(6:2-6:2) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Kazahstan 04A, ženske posameznice
Amankeldi A. - Lekomtseva U.
22.04.2024 07:00
(4:6-1:6) 0:2
Marimova, Shahnoza - Cherkassova T.
22.04.2024 07:00
(6:1-6:1) 2:0
Zholbolat A. - Espolova N.
22.04.2024 07:10
(6:4-1:6-0:1) 1:2
Narmaganbet E. - Bernovich V.
22.04.2024 07:15
(6:0-4:6-0:1) 1:2
Aubakirova S. - Korysheva E.
22.04.2024 07:15
(6:1-3:6-1:0) 2:1
Kahramonova M. - Kupriyanova V.
22.04.2024 08:25
(-) -
Singh H. - Olimjanova S.
22.04.2024 08:25
(0:0) 0:0
Chsherbakova T. - Stepanova V.
22.04.2024 09:10
(6:3-7:6) 2:0
Sergienko A. - Asimova S.
22.04.2024 09:20
(6:0-6:0) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Kitajska 03A, ženske posameznice
Muramatsu C. - Lee E.
22.04.2024 03:55
(2:6-3:6) 0:2
Wang M. - Guo M.
22.04.2024 04:00
(3:6-2:6) 0:2
Yang Y. - Ayukawa M.
22.04.2024 04:00
(6:3-2:1) 1:0
Cho I.H. - Chen M.Y.
22.04.2024 04:00
(3:6-0:1) 0:1
Koshiishi A. - Li J.
22.04.2024 05:15
(6:4-6:1) 2:0
Shalimova E. - Dang Y.
22.04.2024 05:20
(6:4-6:0) 2:0
Cho Y.T. - Lu J.J.
22.04.2024 05:55
(6:7-1:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Kolumbija 02A, ženske posameznice
Partaud M. - Portillo R.M.J.
22.04.2024 23:00
(-) -
Torres M.M.C. - Mediorreal A.V.
22.04.2024 23:35
(4:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Kolumbija 02A, ženske posameznice
William T. - Ramirez K.
22.04.2024 17:00
(-) -
Garcia V.L. - Barrera A.I.
22.04.2024 17:00
(3:3) 0:0
Becerra A. - Senties X.
22.04.2024 17:15
(6:1-6:3) 2:0
Gerald G.J.G. - Rain C.F.
22.04.2024 18:20
(3:1) 0:0
Nava E.A.C. - Vyrlan E.
22.04.2024 19:00
(1:3) 0:0
Romero C. - Sanchez U. M.
22.04.2024 19:50
(6:2-6:1) 2:0
Gulin G. - Sousa S.N.
22.04.2024 23:00
(6:3-6:1) 2:0
Tran D. - Kendall W.M.
22.04.2024 23:00
(5:7-6:1-1:0) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Portugalska 06A, ženske posameznice
Cortez L.L. - Rouvroy M.
22.04.2024 11:00
(4:6-4:6) 0:2
Falei A. - Franco D. T.
22.04.2024 11:00
(6:1-6:1) 2:0
Pereira De Aguiar G. - Perrin C.
22.04.2024 11:00
(0:6-1:6) 0:2
Lukas T. - Cavalle R.I.
22.04.2024 11:00
(6:3-1:6-6:1) 2:1
Anshba A. - Siskova A.
22.04.2024 12:20
(2:6-2:1) 0:1
Fourlis J. - Lanca S.
22.04.2024 12:25
(6:2-2:1) 1:0
Tomai C. - Bjorklund M.
22.04.2024 13:00
(0:5) 0:0
Zavatska K. - Cascino E.
22.04.2024 13:05
(1:1) 0:0
Sebov K. - Moratelli A.
22.04.2024 14:05
(6:4-6:4) 2:0
Tan H. - Silva E.
22.04.2024 14:40
(6:1-6:3) 2:0
Dartron E. - Smith T.N.
22.04.2024 14:50
(3:6-2:6) 0:2
Wagner S. - Rosatello C.
22.04.2024 15:20
(3:6-7:5-3:6) 1:2
Christie F. - Palicova B.
22.04.2024 15:50
(5:7-7:5-1:6) 1:2
Santos A.F. - Chwalinska M.
22.04.2024 17:35
(3:6-1:2) 0:1
Mitu C.A. - Ormaechea P.
22.04.2024 17:55
(6:0-1:6-6:4) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Srbija 01A, ženske dvojice
Marin/Terzi - Konin/Hage
22.04.2024 13:45
(6:3-1:6-1:0) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Srbija 01A, ženske posameznice
Herea C.A. - Stankovic A.
22.04.2024 11:30
(5:7-3:4) 0:1
Meyer A.D.H.L. - Ionescu E.M.
22.04.2024 11:45
(6:1-1:2) 1:0
Stankovic A. - Meyer A.D.H.L.
22.04.2024 16:20
(0:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Tunizija 21A, ženske posameznice
Horvit M. - Zhang R.
22.04.2024 11:20
(4:6-0:3) 0:1
Lew Y.F.A. - Ibbou I.
22.04.2024 12:25
(6:4-0:0) 1:0
Vargova N. - Ceschi G.
22.04.2024 12:35
(6:1-0:0) 1:0
Demidova D. - Korokozidi E.
22.04.2024 13:00
(1:4) 0:0
Tenis - ITF ženske - ITF Turčija 16A, ženske posameznice
Gapankova S. - Moron F.B.
22.04.2024 10:15
(3:6-3:6) 0:2
Saner J. - Karadzhaeva M.
22.04.2024 10:35
(6:0-3:0) 1:0
Xibilia A. - Alonso, Sandra
22.04.2024 10:40
(1:6-1:5) 0:1
Ortenzi B. - Di Paola, Giada
22.04.2024 10:50
(5:7-3:6) 0:2
Atay S. - Lubsheva M.
22.04.2024 10:50
(4:6-5:7) 0:2
Boehner L. - Mauad de Souza M.
22.04.2024 10:50
(6:2-5:0) 1:0
Plesa D.E. - Boyden M.
22.04.2024 11:00
(3:6-3:6) 0:2
Traversi C. - Burenina E.
22.04.2024 11:10
(6:3-6:0) 2:0
Aerila S. - Pochtovyk K.
22.04.2024 13:25
(0:6-2:3) 0:1
Sogomonyan A. - Wagner Y.
22.04.2024 13:30
(2:6-0:6) 0:2
Medeghini G. - Grekul E.
22.04.2024 13:40
(5:7-3:6) 0:2
Chen S. - Thomas I.L.
22.04.2024 13:45
(5:7-4:6) 0:2
Parentini V.M. - Rafailovic, Iva
22.04.2024 13:55
(4:6-6:0-0:1) 1:2
Tiron E.C. - Petkovic A.
22.04.2024 14:50
(4:6-4:6) 0:2
Avataneo S. - Losciale V.
22.04.2024 15:15
(6:3-4:6-1:0) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Velika Britanija 05A, ženske posameznice
Tatu S. - Drakeford-Lewis, Sophie
22.04.2024 10:55
(2:6-0:6) 0:2
Gillan A. - Dzjachangirov M.
22.04.2024 10:55
(6:2-5:7-0:0) 1:1
Daley D. - Reayer A.
22.04.2024 11:00
(6:2-6:0) 2:0
Wilson E. - Janssen C.
22.04.2024 11:00
(6:4-6:1) 2:0
Maloney E. - Hutchinson H.
22.04.2024 11:50
(4:6-3:6) 0:2
Lukosiute A. - Ogunwale J.
22.04.2024 12:00
(6:4-4:1) 1:0
Mcdonald E. - Barnes K.
22.04.2024 12:25
(0:6-1:2) 0:1
Rushiti A. - Delaunay C.
22.04.2024 12:40
(6:4-0:0) 1:0
Tenis - ITF ženske - ITF ZDA 12A, ženske posameznice
Rinaldo P.K. - Schmidt M.
22.04.2024 15:45
(6:1-6:2) 2:0
Krywoj M.S. - Gill B.
22.04.2024 15:55
(6:2-6:1) 2:0
Clemons A. - Daniel J.
22.04.2024 16:00
(0:6-2:6) 0:2
Bhamidipaty S.R. - Price G.
22.04.2024 16:00
(2:6-2:6) 0:2
Rosca C. - Urhobo A.
22.04.2024 17:25
(6:5) 0:0
Aney J. - Bonardi B.
22.04.2024 17:35
(6:1-5:7-6:0) 2:1
Ferreira T.M.C. - Okalova M.
22.04.2024 17:40
(2:6-1:6) 0:2
Poling L. - Cross K.
22.04.2024 17:40
(3:6-6:3-0:6) 1:2
Flores V. - Reami A.
22.04.2024 19:20
(6:3-7:5) 2:0
Volodko K. - Zamarripa M.
22.04.2024 19:25
(6:7-6:4-7:5) 2:1
Chang S. - Vozniak K.
22.04.2024 19:50
(6:0-6:1) 2:0
Murgett B. - Rogers A.
22.04.2024 20:20
(2:6-7:6-7:6) 2:1
Kononova M. - Okutoyi A.
22.04.2024 21:25
(3:6-0:6) 0:2
Adams J. - McAdoo R.
22.04.2024 21:25
(4:6-4:6) 0:2
Kuwata H. - Barad I.T.
22.04.2024 22:45
(6:3-6:3) 2:0
Kozyreva M. - Yamakita M.
22.04.2024 23:00
(6:4-4:6-3:6) 1:2
Tenis - WTA - WTA Madrid, Španija ženske posameznice
Arango E. - Rakhimova K.
22.04.2024 10:00
(6:4-6:1) 2:0
Minnen G. - Semenistaja D.
22.04.2024 10:00
(3:6-6:2-6:4) 2:1
Burillo E.I. - Bai Z.
22.04.2024 10:00
(2:6-7:6-3:6) 1:2
Wickmayer Y. - Bejlek S.
22.04.2024 10:00
(1:6-4:6) 0:2
Maristany G. - Gracheva V.
22.04.2024 11:25
(2:6-3:6) 0:2
Ponchet J. - Mandlik E.
22.04.2024 12:10
(4:6-2:6) 0:2
Parrizas D.N. - Niemeier J.
22.04.2024 12:15
(6:7-0:0) 0:1
Osorio S.M.C. - Danilovic O.
22.04.2024 12:35
(3:6-0:0) 0:1
Zakharova A. - Saville D.
22.04.2024 13:05
(1:3) 0:0
Cristian J.A. - Kessler M.
22.04.2024 13:30
(7:6-6:4) 2:0
Masarova R. - Vickery S.
22.04.2024 14:35
(4:6-6:4-1:6) 1:2
Liu C. - Bouzas M.J.
22.04.2024 14:40
(2:6-6:2-4:6) 1:2
Ferro F. - Timofeeva M.
22.04.2024 15:35
(5:7-6:3-2:6) 1:2
Dart H. - Sasnovich A.
22.04.2024 15:40
(0:6-6:3-7:6) 2:1
Sharma A. - Volynets K.
22.04.2024 17:05
(4:6-6:1-6:4) 2:1
Carle M. - Preston T.
22.04.2024 17:10
(6:2-7:5) 2:0
Siegemund L. - Grant T.C.
22.04.2024 17:55
(4:6-6:2-6:2) 2:1
Parks A. - Zarazua R.
22.04.2024 18:05
(1:6-1:6) 0:2
Dodin O. - Romero G.L.
22.04.2024 19:00
(3:6-1:6) 0:2
Riera J. - Errani S.
22.04.2024 19:25
(6:2-0:6-2:6) 1:2
Geerlings M.A. - Baptiste H.
22.04.2024 19:25
(6:2-1:6-2:6) 1:2
Pera B. - Pigossi L.
22.04.2024 20:20
(6:4-6:2) 2:0
Martinez C.C. - Bondar A.
22.04.2024 20:35
(6:3-6:2) 2:0
Tauson C. - Sramkova R.
22.04.2024 21:20
(6:7-0:0) 0:1
Košarka - Argentina - La Liga Federal
San Martin J. - Col.Chivilcoy
22.04.2024 02:00
(14:22-23:28-19:13-14:23) 70:86
Hindu Club - Atl.Tostado
22.04.2024 02:30
(19:12-17:11-13:22-27:18) 76:63
Košarka - Argentina - Liga Argentina
Villa Mitre - Juninense
22.04.2024 02:00
(21:12-27:21-30:19-19:25) 97:77
RC Avellaneda - Provincial R.
22.04.2024 02:30
(16:18-17:25-19:17-17:9-11:9) 80:78
Košarka - Argentina - LNB
Regatas C. - Cen.Cordoba
22.04.2024 02:00
(18:9-11:13-8:19-31:26) 68:67
Košarka - Bolgarija - Bbl
Balkan"2" - Enigma
22.04.2024 20:30
(29:22-20:22-21:19-20:18) 90:81
Košarka - Bolgarija - NBL
Shumen - Yambol
22.04.2024 18:00
(23:18-23:14-20:17-18:22) 84:71
Košarka - Bolgarija - NBL
CSKA Sofia - Cherno More
22.04.2024 17:00
(27:24-29:20-19:20-30:35) 105:99
Košarka - Ciper - Divizija A
AEL Limassol - Keravnos
22.04.2024 18:00
(17:19-13:20-14:19-17:17) 61:75
Košarka - Čile - Liga Nacional
Sportiva It. - Univ.Catolica DS
22.04.2024 01:00
(18:17-21:23-30:16-20:20) 89:76
Castro - Puerto Montt
22.04.2024 01:15
(19:13-17:15-30:15-20:20) 86:63
Aba Ancud - Atletico PV
22.04.2024 01:30
(22:25-19:21-25:15-21:24) 87:85
Puente Alto - L.Quilpue
22.04.2024 02:00
(9:19-22:19-18:24-23:15) 72:77
Košarka - Črna Gora - Prva B Liga
Ulcinjska Rivijera - Susanj
22.04.2024 18:00
(18:23-18:28-21:27-27:17) 84:95
Košarka - Finska - Korisliiga, Končnica
Kauhajoen K - Hel.Seagulls
22.04.2024 17:30
(14:19-24:12-13:25-22:24) 73:80
Kataja - Nokia
22.04.2024 17:30
(18:22-28:14-27:24-26:15) 99:75
Košarka - Grčija - Basket League
Lavriou - Maroussi
22.04.2024 19:15
(14:27-16:18-23:19-23:26) 76:90
Košarka - Grčija - ESKA-ESKANA A1
Iraklis - Olim.Patron
22.04.2024 19:00
(14:18-21:27-14:18-15:16) 64:79
Halandri - Kivotos T.K.
22.04.2024 19:30
(18:16-19:14-26:13-14:15) 77:58
Asteras AD - Evriali A.
22.04.2024 19:30
(19:6-13:13-25:13-16:21) 73:53
Enosi A.A. - Proodeftiki
22.04.2024 19:30
(14:21-26:3-11:24-7:8) 58:56
Drapetsonas - Mandraikos
22.04.2024 19:30
(23:20-24:14-25:10-27:14) 99:58
Melission - Nikolaos P.
22.04.2024 19:30
(26:22-23:17-21:21-16:10) 86:70
Apollon - Vrilisiakos
22.04.2024 20:00
(23:17-24:10-15:17-17:20) 79:64
Galatsiou - Pentelis
22.04.2024 20:30
(12:27-13:15-15:22-17:23) 57:87
Glikon Neron - O. Stefanoy
22.04.2024 20:30
(28:22-12:27-14:10-7:29) 61:88
Renti - Ikaros N.S.
22.04.2024 20:30
(19:16-21:30-15:13-13:20) 68:79
Argiroupolis - Ionikos
22.04.2024 20:45
(12:16-15:25-18:18-23:15) 68:74
N.Ionias - Koropiou
22.04.2024 21:00
(17:10-23:13-22:20-20:11) 82:54
Koukaki - Likovrisis
22.04.2024 21:00
(18:26-10:16-22:15-12:15) 62:72
Posidon - AO Sporting
22.04.2024 21:00
(18:21-18:10-14:7-10:21) 60:59
Vouliagmeni - Foinikas P.
22.04.2024 21:00
(18:17-14:27-21:23-23:8) 76:75
E.Peramatos - Aris Nikaias
22.04.2024 21:00
(29:15-17:21-25:25-21:10) 92:71
Košarka - Grčija - ESKA-ESKANA A2
I.Argiroupolis - 23/Panelefsiniakos
22.04.2024 18:45
(17:15-20:19-26:21-22:26) 85:81
Proasteion - EN Peramou
22.04.2024 18:45
(8:19-15:15-20:16-25:9) 68:59
Terpsithea - Enoxi TD
22.04.2024 19:00
(20:16-15:11-15:8-14:17) 64:52
Promitheas - Amilla
22.04.2024 19:30
(19:13-19:18-25:12-14:15) 77:58
Leontiou - Petroupolis
22.04.2024 20:30
(-) -
Košarka - Gruzija - Superliga
Margveti - Sokhumi
22.04.2024 14:00
(22:25-27:14-27:20-28:19) 104:78
Club Olimpi - Orbi
22.04.2024 16:30
(26:27-20:23-15:31-20:25) 81:106
Košarka - Hrvaška - A1 Liga
Zadar - Split
22.04.2024 19:00
(15:20-16:23-31:18-31:13) 93:74
Furnir D. - Ced. Junior
22.04.2024 20:30
(18:15-21:16-27:21-24:24) 90:76
Košarka - Italija - Serie A
Vir.Bologna - Reggiana
22.04.2024 20:30
(29:23-28:18-8:17-18:15) 83:73
Košarka - Italija - U20 Liga
Montemurlo - Liburnia
22.04.2024 19:00
(26:5-18:17-24:20-17:4) 85:46
Košarka - Južna Koreja - KBL
Sonicboom - LG Sakers
22.04.2024 12:00
(27:24-21:13-20:25) 68:62
Košarka - Kitajska - Univerzitetna 1.liga
Ningxia University - Zhengzhou Un.
22.04.2024 04:00
(20:13-15:20-19:21-23:23-11:15) 88:92
Taiyuan University of Technology - Xinjiang N. Un.
22.04.2024 04:00
94:29
Xidian University of Science And - Shanxi Un.
22.04.2024 08:00
(17:21-15:14-20:19-11:14) 63:68
North Un. - Qinghai Nor.Un.
22.04.2024 08:00
(15:15-16:17-33:21-18:14) 82:67
Qinghai Nationalities University - Northwestern Polytechnical University
22.04.2024 09:30
(17:39-20:19-17:26-16:17) 70:101
Xian Physical Education University - Shanxi University Of Finance And Economics
22.04.2024 14:00
(8:29-5:17-15:22-22:16) 50:84
Xi An Jiaotong University - Henan Un.Tech.
22.04.2024 14:00
(33:13-24:10-24:16-22:14) 103:53
Košarka - Kitajska - Univerzitetna 1.liga (Ž)
Xi An Technological University - Shaanxi N.Un.
22.04.2024 12:30
(27:9-20:10-5:10) 52:29
Košarka - Kitajska - WCBA
Inner M. - Sichuan Jin.
22.04.2024 13:30
(0:0) 0:0
Košarka - Latvija - LBL
Ogre - Liepaja
22.04.2024 18:00
(18:17-21:18-13:20-17:14-12:16) 81:85
Košarka - Madžarska - NB I, Končnica
Debreceni - Zalakeramia
22.04.2024 18:30
(19:8-19:20-13:29-21:15-11:7) 83:79
Košarka - Mednarodni - Afriška košarkarska liga
City Oilers - Alahly Beng.
22.04.2024 17:00
(11:25-13:25-24:11-20:18) 68:79
Bangui - AL Ahly (Egy)
22.04.2024 19:59
(18:21-20:22-19:20-22:22) 79:85
Košarka - Mednarodni - Liga ABA, Končnica
SC Podgorica - C.Zvezda
22.04.2024 18:30
(12:29-22:28-20:21-23:14) 77:92
Košarka - Mednarodni - United Liga, Končnica
Zenit SP - Uralmash Y.
22.04.2024 18:30
(27:16-30:23-25:22-16:21) 98:82
Košarka - Mednarodni - WASL Gulf League
Kazma - AL Muharraq
22.04.2024 19:00
(16:22-20:26-34:26-23:9) 93:83
Košarka - Portoriko - BSN
Leones - San German
22.04.2024 00:00
(18:23-28:20-18:15-18:22) 82:80
Osos de Man. - Bayamon
22.04.2024 02:00
(16:23-18:19-11:15-23:20) 68:77
Košarka - Romunija - Liga I
Uvt "2" Timis. - Targu M."2"
22.04.2024 16:30
(27:15-24:11-4:6) 55:32
Košarka - Romunija - Liga Nationala
Voluntari - Sibiu
22.04.2024 18:30
(19:24-20:14-17:16-25:16) 81:70
Košarka - Romunija - LNB (Ž)
Sepsi - Targoviste
22.04.2024 18:00
(23:21-18:14-27:16-19:18) 87:69
Košarka - Rusija - Premier liga ženske
Dyn.Kursk - MBA Moscow
22.04.2024 18:00
(23:12-22:18-14:8-16:21) 75:59
Košarka - Rusija - Superliga B (M)
Tambov - Yugra Surgut
22.04.2024 17:00
(21:22-11:22-23:16-21:23) 76:83
Košarka - Rusija - Superliga, 2.divizija (Ž)
Slavyanka C. - Vladimirskie LV
22.04.2024 16:00
(11:20-19:12-14:24-19:19) 63:75
Košarka - Salvador - LMB
Santiagueno - San Salvador
22.04.2024 03:00
(19:16-13:20-15:17-16:21) 63:74
Chalchuapa - Brujos Izalco
22.04.2024 03:00
(11:15-22:10-11:14-23:13) 67:52
Košarka - Slovenija - 1.liga
Polzela - Krka
22.04.2024 18:00
(22:32-25:13-22:23-17:18-12:9) 98:95
Košarka - Turčija - TBSL
Besiktas - Galatasaray
22.04.2024 19:30
(21:19-14:21-15:20-26:17) 76:77
Košarka - Urugvaj - Liga Femenina
Urunday - CA 25 de Agosto
22.04.2024 00:00
64:49
Košarka - Vietnam - National Championship U23
Pkkq - Ho Chi Minh
22.04.2024 10:00
(15:14-13:22-6:17-15:16) 49:69
Hau Giang - Dong Nai
22.04.2024 11:30
(22:12-26:12-16:11-17:12) 81:47
Tre Ha Noi - Da Nang
22.04.2024 15:00
(19:13-18:17-10:14-12:6) 59:50
Košarka - Vietnam - National Championship U23 (Ž)
Cong An Nhan - Da Nang U23
22.04.2024 13:30
(17:18-11:18-5:8-16:15) 49:59
Košarka - ZDA - NBA, Končnica
Milwaukee - Indiana
22.04.2024 01:00
(30:21-39:21-14:29-26:23) 109:94
OKC Thunder - New Orleans
22.04.2024 03:30
(17:17-26:26-31:25-20:24) 94:92
Hokej na ledu - Češka - Ekstraliga
Vhk Vsetin - Kladno
22.04.2024 18:00
(1:0-1:2-1:2) 3:4
Hokej na ledu - Finska - SM-liga, Končnica
Lahti - Tappara
22.04.2024 17:30
(0:1-1:2-1:0) 2:3
Hokej na ledu - Mednarodni - SP (Ž), Div I, Skupina A
Madžarska - Nizozemska
22.04.2024 12:30
(1:0-0:0) 1:0
Francija - Norveška
22.04.2024 16:00
(0:3-2:0-1:0-0:0-0:1) 3:4
Avstrija - Južna Koreja
22.04.2024 19:30
(2:0-0:0-4:0) 6:0
Hokej na ledu - Mednarodni - SP, Divizija II, skupina B
Ch. Taipei - Nova Zelandija
22.04.2024 12:00
(1:0-0:1-0:0) 1:1
Belgija - Turčija
22.04.2024 15:30
(0:0-3:0-5:0) 8:0
Bolgarija - Gruzija
22.04.2024 19:00
(1:1-0:2-0:4) 1:7
Hokej na ledu - Mednarodni - World Championship, Division II, A
Islandija - UAE
22.04.2024 12:30
(1:1-0:3) 1:4
Hrvaška - Avstralija
22.04.2024 16:00
(0:1-2:1-1:0) 3:2
Serbia - Izrael
22.04.2024 19:30
(1:0-2:1-2:0) 5:1
Hokej na ledu - Rusija - KHL liga - končnica
Yaroslavl - M.Magnitogorsk
22.04.2024 18:00
(0:0-0:1-1:0-0:1) 1:2
Hokej na ledu - Rusija - VHL - končnica
Neftjanik A. - Tula
22.04.2024 17:30
(2:1-2:0-0:2) 4:3
Hokej na ledu - Švedska - SHL
Skelleftea - Rogle
22.04.2024 19:30
(0:0-0:0-0:1) 0:1
Hokej na ledu - ZDA - AHL
Coachella VF - San Diego G.
22.04.2024 00:00
(0:3-0:0-3:0-0:0-0:1) 3:4
Hokej na ledu - ZDA - NHL, Končnica
Winnipeg - Colorado
22.04.2024 01:00
(3:3-1:0-3:3) 7:6
Vancouver - Nashville
22.04.2024 04:00
(0:1-1:1-3:0) 4:2
Rokomet - Argentina - Liga de Honor Plata
Arg.Juniors"B" - Bartolome M.
22.04.2024 00:45
(20:21-18:24) 38:45
Rokomet - Danska - Handboldligaen
Holstebro - Skive
22.04.2024 19:00
(13:12-16:12) 29:24
Rokomet - Mednarodno - African Cup Winners Championship
CRB Mila - AL Ahly (Egy)
22.04.2024 15:00
(11:19-8:21) 19:40
OMA Annaba - Skikda
22.04.2024 17:00
(11:12-12:14) 23:26
Kinshasa - Zamalek
22.04.2024 21:00
(10:20-11:21) 21:41
El Biar - Esperance
22.04.2024 21:00
(12:13-11:12) 23:25
Rokomet - Mednarodno - African Cup Winners Championship (Ž)
Al Ahly - El Biar
22.04.2024 17:00
(13:7-16:10) 29:17
Abidjan Hbc - Boumerdes
22.04.2024 19:00
(18:16-11:13) 29:29
Petro Atl - Otoho
22.04.2024 19:00
(16:7-13:6) 29:13
Rokomet - Mednarodno - U21 Arab Championship
Savdska Arabija - Alžirija
22.04.2024 17:00
(10:9) 10:9
Tunizija - Kuvajt
22.04.2024 19:00
(14:14-12:12) 26:26
Rokomet - Nemčija - 2. Bundesliga
Minden - Ein.Hagen
22.04.2024 19:30
(16:15-16:16) 32:31
Rokomet - Poljska - Superliga
Gornik Zabrze - Wisla Plock
22.04.2024 18:00
(17:16-13:15) 30:31
Rokomet - Poljska - Superliga (Ž), Liga za obstanek
Galiczanka - Kalisz
22.04.2024 18:00
(11:12-12:13) 23:25
Rokomet - Romunija - U19 Liga Nationala
Univ.Cluj - Steaua Buc.
22.04.2024 10:45
(18:10-23:16) 41:26
Focsani - Pot.Turda
22.04.2024 13:00
(13:9) 13:9
Rokomet - Rusija - Super Liga, rezerve (Ž)
Kuban"2" - Astrakhanochka
22.04.2024 11:00
22:24
Rokomet - Rusija - Superliga
Kaustik V. - UGNTU
22.04.2024 17:30
(19:13-19:20) 38:33
Odbojka - Albanija - Superliga
Partizani T. - KV Tirana
22.04.2024 18:00
(25:21-20:25-21:25-24:26) 1:3
Odbojka - Avstrija - Landesliga Steiermark
U.Leibnitz - Bruck
22.04.2024 19:00
(21:25-25:21-25:19-22:25-16:14) 3:2
Odbojka - Brazilija - Superliga
Sesi - Joinville
22.04.2024 23:30
(25:17-25:20-25:20) 3:0
Odbojka - Egipt - Egyptian Volleyball League, Women
AL Zohour - AL Shams
22.04.2024 18:00
(25:18-20:25-24:26-23:25) 1:3
Odbojka - Grčija - A1, Končnica
Olympiakos - Panathinaikos
22.04.2024 17:00
(25:17-25:19-20:25-21:25-15:12) 3:2
Odbojka - Italija - Superliga
Verona - Modena
22.04.2024 20:30
(25:22-25:22-23:25-25:19) 3:1
Piacenza - Civitanova
22.04.2024 20:30
(18:25-24:26-25:21-27:25-12:15) 2:3
Odbojka - Madžarska - Extraliga, Women
UTE Budapest - Nyiregyhaza
22.04.2024 19:00
(25:22-25:21-26:24) 3:0
Odbojka - Makedonija - 1. Liga
Strumica N. - UGD Student
22.04.2024 19:00
(25:18-15:25-25:17-25:15) 3:1
Odbojka - Mednarodni - CAVB Afriško klubsko prvenstvo
Injs - Green Buffaloes
22.04.2024 12:00
(25:19-28:30-24:23) 1:1
Police - Port Autonome
22.04.2024 14:00
(27:25-25:22-25:21) 3:0
Kenya P.A. - ASV Blida
22.04.2024 15:00
(24:26-25:17-26:28-25:17-12:15) 2:3
Mugher - VC Garde (DRC)
22.04.2024 16:00
(25:21-25:16-25:17) 3:0
Kenya Prisons - Mouloudia B.
22.04.2024 17:00
(15:25-13:25-22:25) 0:3
Cairo SC - AL Nasser(Lby)
22.04.2024 20:00
(25:19-25:18-26:24) 3:0
Odbojka - Poljska - Liga Siatkowki
Trefl G. - LKPS Lublin
22.04.2024 20:30
(22:25-27:25-22:25-17:25) 1:3
Odbojka - Poljska - Liga Siatkowki
Cuprum L. - Katowice
22.04.2024 17:30
(23:25-25:19-25:20-26:24-15:17) 3:1
Odbojka - Portugalska - U21 Campeonato Nacional
Espinho - Leixoes
22.04.2024 22:00
(25:19-25:9-25:20) 3:0
Castelo Maia - Viana
22.04.2024 22:00
(25:16-25:19-25:22) 3:0
Odbojka - Romunija - Div 1
Arcada Gal. - Corona Brasov
22.04.2024 19:00
(25:20-25:21-25:18) 3:0
Odbojka - Rusija - Pro Liga
Sokol Pro - Berkut
22.04.2024 06:20
(19:25-25:22-25:16-14:25-10:15) 2:3
Titans - Tornado
22.04.2024 08:00
(25:18-25:22-25:14) 3:0
Alliance - Payp
22.04.2024 09:50
(25:18-25:15-25:11) 3:0
Lions - Legion
22.04.2024 11:20
(11:25-23:25-19:24) 0:2
Empire - Enerdzhi
22.04.2024 13:20
(14:13) 0:0
Odbojka - Slovenija - 1. DOL, Women
SIP Sempeter - Nova Gorica
22.04.2024 19:00
(16:25-23:25-32:30-18:25) 1:3
Odbojka - Vietnam - Nacionalna liga A
Quang Nam - Ben Tre
22.04.2024 07:00
(28:26-19:25-21:25-25:17-15:11) 3:2
Thanh Pho - CSC Dong
22.04.2024 15:00
(25:18-25:19-25:20) 3:0
Odbojka - Vietnam - Nacionalna Liga A (Ž)
Vinh Phuc - Ho Chi Minh
22.04.2024 09:00
(20:25-9:25-5:4) 0:2
Kinh BB Ninh - Rudico H.D.
22.04.2024 13:00
(25:19-25:18-25:15) 3:0
Odbojka na mivki - Mednarodni - Pro Tour Tepic
Aahm/Hellv - Stein/Wande
22.04.2024 01:30
(21:17-19:21-15:10) 2:1
Odbojka na mivki - Mednarodni - Pro Tour Tepic, Women
Brunn/Huber - Stam/Schoo
22.04.2024 00:00
(21:14-19:21-19:17) 2:1
Baseball - Mehika - Mehiška liga
Charros De Jalisco - Dos Laredos
22.04.2024 01:00
(0:0-0:0-2:0-0:1-2:0-0:0-1:0-1:0-0:0) 6:1
Guerreros O. - T.Quintana R.
22.04.2024 01:00
(0:0-2:1-0:0-0:0-1:0-1:2-0:0-0:7-0:0) 4:10
Caliente de Durango - Dorados de Chihuahua
22.04.2024 01:05
(0:0-0:2-0:1-4:2-0:1-0:2-0:0-0:0-1:1) 5:9
Acereros M. - Vaqueros L.
22.04.2024 02:00
(4:0-2:0-0:0-6:0-0:2-0:1-0:0-0:0-0:0) 12:3
R.Aguascalie - Tijuana
22.04.2024 02:00
(1:2-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:1-0:0-0:0) 1:3
Veracruz - Conspiradores de Queretaro
22.04.2024 02:00
(0:2-0:0-0:0-0:2-2:3-0:0-2:0-1:0-2:0-0:3) 7:10
P.Campeche - Leones Y.
22.04.2024 02:00
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:2-0:1-0:0-0:2) 0:5
Baseball - ZDA - MLB
Atlanta - Texas
22.04.2024 01:10
(3:0-0:0-0:0-0:4-0:0-0:0-0:0-1:2-0:0) 4:6
Colorado - Seattle
22.04.2024 02:10
(2:0-0:6-0:0-0:0-0:0-0:3-0:0-0:1-0:0) 2:10
NY Yankees - Oakland
22.04.2024 19:05
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:2) 0:2
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
San Francisco D. - Oregon D.
22.04.2024 21:00
(1:0-0:2-0:0-0:2-0:1-0:0-0:0-0:2-1:0) 2:7
Futsal - Argentina - Primera A, Women
Boca Juniors - Sp.Barracas
22.04.2024 01:00
(0:1-0:1) 0:2
Futsal - Argentina - Primera Division
Oeste - Atlanta
22.04.2024 00:00
(1:1-4:1) 5:2
Kimberley - Camioneros
22.04.2024 00:30
(3:1-3:0) 6:1
Pinocho - Gimnasia de La Plata
22.04.2024 01:00
(3:0-6:2) 9:2
Independiente - Glorias
22.04.2024 02:15
(2:0-2:0) 4:0
Futsal - Argentina - Segunda Division
C.Banfield - Unlam
22.04.2024 01:00
(3:2-0:2) 3:4
Futsal - Češka - 1. Liga, Končnica
Chrudim - Helas Brno
22.04.2024 19:00
(2:0-4:0) 6:0
Futsal - Madžarska - NB I
Haladas - Kecskemet
22.04.2024 18:30
(4:0-2:0) 6:0
Debreceni - A Studio Nyiregyhaza
22.04.2024 18:30
(0:1-0:3) 0:4
Futsal - Madžarska - NB I
PTE Peac - Maglodi
22.04.2024 19:00
(4:0-3:1) 7:1
C.Aramis - Magyar FA
22.04.2024 19:35
(1:1-1:0) 2:1
Futsal - Madžarska - Nb II
Haladas"2" - Elte Beac
22.04.2024 20:45
(4:2-4:2) 8:4
Futsal - Mednarodno - AFC Futsal Asian Cup
R.Korea - Kyrgyzstan
22.04.2024 13:00
(3:2) 3:2
Japonska - Tajikistan
22.04.2024 13:00
(1:0) 1:0
Futsal - Mednarodno - AFC Futsal Asian Cup
Iran - Kuwait
22.04.2024 16:00
(3:0-1:0) 4:0
Bahrain - Afghanistan
22.04.2024 16:00
(2:1-0:2) 2:3
Futsal - Mednarodno - Mednarodne prijateljske tekme
Belorusija - Turkmenistan
22.04.2024 17:00
(1:0-3:1) 4:1
Futsal - Romunija - Liga 1
S.Simand - West Deva
22.04.2024 16:30
(0:1) 0:1
Namizni tenis - Češka - Liga Pro
Zatecka L. - Cermak V.
22.04.2024 00:00
(11:6-11:5-11:4) 3:0
Hofman D. - Louda Y.
22.04.2024 00:00
(11:9-11:13-11:3-8:11-11:5) 3:2
Sochor M. - Bresky J.
22.04.2024 00:30
(11:8-11:13-15:13-9:11-11:3) 3:2
Ruzicka J. - Huk M.
22.04.2024 00:30
(9:11-3:11-8:11) 0:3
Cermak V. - Sucharda J.
22.04.2024 01:00
(5:11-8:11-8:11) 0:3
Louda Y. - Sklenar M.
22.04.2024 01:00
(11:4-11:4-4:11-11:8) 3:1
Hofman D. - Ruzicka J.
22.04.2024 01:30
(7:11-11:5-11:9-11:9) 3:1
Zatecka L. - Sochor M.
22.04.2024 01:30
(7:11-4:11-10:12) 0:3
Sucharda J. - Bresky J.
22.04.2024 02:00
(12:10-11:7-11:9) 3:0
Sklenar M. - Huk M.
22.04.2024 02:00
(13:11-7:11-7:11-11:7-11:7) 3:2
Louda Y. - Ruzicka J.
22.04.2024 02:30
(4:11-13:11-8:11-5:11) 1:3
Cermak V. - Sochor M.
22.04.2024 02:30
(11:9-8:11-11:8-11:5) 3:1
Huk M. - Hofman D.
22.04.2024 03:00
(11:4-8:11-11:7-9:11-11:6) 3:2
Bresky J. - Zatecka L.
22.04.2024 03:00
(11:5-11:7-11:8) 3:0
Ruzicka J. - Sklenar M.
22.04.2024 03:30
(11:8-11:8-8:11-11:7) 3:1
Sochor M. - Sucharda J.
22.04.2024 03:30
(11:6-11:9-13:11) 3:0
Bresky J. - Cermak V.
22.04.2024 04:00
(11:6-11:7-11:5) 3:0
Huk M. - Louda Y.
22.04.2024 04:00
(11:9-11:9-6:11-11:6) 3:1
Sklenar M. - Hofman D.
22.04.2024 04:30
(9:11-11:9-11:5-7:11-11:9) 3:2
Sucharda J. - Zatecka L.
22.04.2024 04:30
(11:7-11:6-11:8) 3:0
Bresky J. - Zatecka L.
22.04.2024 05:00
(11:6-11:8-11:9) 3:0
Sklenar M. - Ruzicka J.
22.04.2024 05:00
(11:6-11:9-11:9) 3:0
Sochor M. - Sucharda J.
22.04.2024 05:30
(8:11-6:11-8:11) 0:3
Huk M. - Hofman D.
22.04.2024 05:30
(12:10-11:6-7:11-11:7) 3:1
Pros O. - Patek, Miroslav
22.04.2024 08:00
(8:11-11:4-13:11-11:4) 3:1
Stolfa J. - Havlicek V.
22.04.2024 08:00
(11:8-9:11-11:8-4:11-11:9) 3:2
Hasmanda R. - Kolar M.
22.04.2024 08:00
(11:2-11:1-11:1) 3:0
Pszczolka V. - Huttl A.
22.04.2024 08:00
(12:10-11:5-13:11) 3:0
Budinsky P. - Zikmunda Z.
22.04.2024 08:30
(11:4-5:11-11:4-11:4) 3:1
Krupnik J.L. - Darin K.
22.04.2024 08:30
(8:11-6:11-9:11) 0:3
Kostal M. - Prokupek J.
22.04.2024 08:30
(12:14-11:9-15:13-11:7) 3:1
Steffan J. - Vrbecky D.
22.04.2024 08:30
(11:7-12:14-11:4-12:10) 3:1
Huttl A. - Krupnik J.L.
22.04.2024 08:59
(8:11-7:11-9:11) 0:3
Zikmunda Z. - Pros O.
22.04.2024 09:00
(11:6-11:8-1:1) 2:0
Kolar M. - Steffan J.
22.04.2024 09:00
(11:3-11:3-6:11-7:11-11:4) 3:2
Havlicek V. - Kostal M.
22.04.2024 09:00
(11:9-11:8-6:11-12:10) 3:1
Patek, Miroslav - Budinsky P.
22.04.2024 09:30
(7:11-11:8-7:11-13:11-11:7) 3:2
Vrbecky D. - Hasmanda R.
22.04.2024 09:30
(11:8-13:15-13:11-11:8) 3:1
Darin K. - Pszczolka V.
22.04.2024 09:30
(11:9-7:11-11:5-11:13-11:13) 2:3
Prokupek J. - Stolfa J.
22.04.2024 09:30
(11:7-11:9-8:11-5:11-8:11) 2:3
Pszczolka V. - Krupnik J.L.
22.04.2024 10:00
(9:11-11:6-12:10-11:7) 3:1
Budinsky P. - Pros O.
22.04.2024 10:00
(11:3-11:8-11:4) 3:0
Stolfa J. - Kostal M.
22.04.2024 10:00
(11:4-12:10-11:6) 3:0
Hasmanda R. - Steffan J.
22.04.2024 10:00
(11:3-7:11-7:11-8:11) 1:3
Huttl A. - Darin K.
22.04.2024 10:30
(11:9) 1:0
Havlicek V. - Prokupek J.
22.04.2024 10:30
(8:11-9:11-7:11) 0:3
Zikmunda Z. - Patek, Miroslav
22.04.2024 10:30
(10:12-9:11-11:8-11:6-8:11) 2:3
Kolar M. - Vrbecky D.
22.04.2024 10:30
(11:7-0:0) 1:0
Krupnik J.L. - Huttl A.
22.04.2024 11:00
(12:10-4:11-12:10-11:6) 3:1
Hasmanda R. - Vrbecky D.
22.04.2024 11:00
(11:6-9:11-11:3-8:11-11:6) 3:2
Zikmunda Z. - Pros O.
22.04.2024 11:00
(11:6-11:6-8:11-5:11-5:11) 2:3
Havlicek V. - Kostal M.
22.04.2024 11:00
(7:11-10:12-9:11) 0:3
Stolfa J. - Prokupek J.
22.04.2024 11:30
(19:17-9:11-11:8-6:11-4:10) 2:2
Steffan J. - Kolar M.
22.04.2024 11:30
(11:7-7:11-11:9-8:11-11:13) 2:3
Pszczolka V. - Darin K.
22.04.2024 11:30
(11:5-9:11-0:1) 1:2
Budinsky P. - Patek, Miroslav
22.04.2024 11:30
(11:9-5:11-11:4-10:12-10:10) 2:2
Varcl J. - Strouhal J.
22.04.2024 12:00
(11:7-14:12-12:10) 3:0
Holas P. - Travnik M.
22.04.2024 12:00
(4:11-9:11-12:10-8:11) 1:3
Konvicka V. - Skacelik R.
22.04.2024 12:00
(8:11-11:6-11:8-11:4) 3:1
Sudek P. - Regner M.
22.04.2024 12:00
(6:11-5:11-15:17) 0:3
Schwan J. - Milata R.
22.04.2024 12:30
(9:11-11:9-11:7-10:9) 2:1
Palecek J. - Svatos V.
22.04.2024 12:30
(11:6-11:4-11:8) 3:0
Machovec P. - Ruzicka, Ales
22.04.2024 12:30
(9:11-8:11-11:7-11:4-6:11) 2:3
Krauter G. - Vrbecky D.
22.04.2024 12:30
(7:11-5:11-11:6-12:10-11:7) 3:2
Regner M. - Krauter G.
22.04.2024 12:59
(5:11-11:8-7:11-5:11) 1:3
Strouhal J. - Palecek J.
22.04.2024 13:00
(11:8-11:8-6:11-6:11-1:11) 2:3
Skacelik R. - Schwan J.
22.04.2024 13:00
(11:2-11:7-5:11-7:11-11:8) 3:2
Travnik M. - Machovec P.
22.04.2024 13:00
(5:11-8:11-11:9-15:17) 1:3
Ruzicka, Ales - Holas P.
22.04.2024 13:30
(3:3) 0:0
Vrbecky D. - Sudek P.
22.04.2024 13:30
(3:3) 0:0
Milata R. - Konvicka V.
22.04.2024 13:30
(4:2) 0:0
Svatos V. - Varcl J.
22.04.2024 13:30
(6:0) 0:0
Varcl J. - Palecek J.
22.04.2024 14:00
(11:9-11:3-8:11-7:11-9:11) 2:3
Holas P. - Machovec P.
22.04.2024 14:00
(9:11-9:11-11:9-8:11) 1:3
Konvicka V. - Schwan J.
22.04.2024 14:00
(11:9-12:10-7:11-11:4) 3:1
Sudek P. - Krauter G.
22.04.2024 14:00
(11:9-11:8-9:11-11:13-9:11) 2:3
Strouhal J. - Svatos V.
22.04.2024 14:30
(7:11-11:6-13:15-11:6-8:11) 2:3
Regner M. - Vrbecky D.
22.04.2024 14:30
(11:7-8:11-11:8-9:11-11:9) 3:2
Skacelik R. - Milata R.
22.04.2024 14:30
(11:5-8:11-11:4-8:11-10:12) 2:3
Travnik M. - Ruzicka, Ales
22.04.2024 14:30
(5:11-6:11-7:11) 0:3
Holas P. - Travnik M.
22.04.2024 15:00
(11:8-8:11-11:3-13:11) 3:1
Sudek P. - Vrbecky D.
22.04.2024 15:00
(11:6-9:11-11:8-11:8) 3:1
Skacelik R. - Milata R.
22.04.2024 15:00
(11:9-15:13-11:6) 3:0
Svatos V. - Strouhal J.
22.04.2024 15:00
(8:11-10:12-11:8-11:4-12:14) 2:3
Machovec P. - Ruzicka, Ales
22.04.2024 15:30
(9:11-9:11-6:11) 0:3
Krauter G. - Regner M.
22.04.2024 15:30
(6:11-11:8-11:9-11:9) 3:1
Konvicka V. - Schwan J.
22.04.2024 15:30
(11:5-11:8-11:8) 3:0
Palecek J. - Varcl J.
22.04.2024 15:30
(9:11-10:12-11:7-11:6-8:11) 2:3
Kanera Y. - Zahradka M.
22.04.2024 16:00
(9:11-9:11-11:6-11:8-5:11) 2:3
Placek M. - Varecka M.
22.04.2024 16:00
(5:11-11:8-12:10-11:4) 3:1
Laznicka R. - Roh M.
22.04.2024 16:00
(11:8-4:11-12:14-7:11) 1:3
Muller D. - Vavrecka R.
22.04.2024 16:00
(6:11-11:6-11:8-12:10) 3:1
Hyrsl J. - Holovatiuk Y.
22.04.2024 16:30
(11:7-11:9-7:11-6:11-7:11) 2:3
Malek M. - Jonas R.
22.04.2024 16:30
(8:11-10:12-9:11) 0:3
Koubek V. - Postelt T.
22.04.2024 16:30
(9:11-10:12-11:8-11:8-13:11) 3:2
Jemelk I. - Stempen S.
22.04.2024 16:30
(10:12-5:11-4:11) 0:3
Varecka M. - Hyrsl J.
22.04.2024 17:00
(9:11-11:7-11:4-11:7) 3:1
Zahradka M. - Koubek V.
22.04.2024 17:00
(11:8-9:11-1:11-7:11) 1:3
Roh M. - Malek M.
22.04.2024 17:00
(11:5-11:8-11:8) 3:0
Vavrecka R. - Jemelk I.
22.04.2024 17:00
(11:9-11:8-7:11-8:11-6:11) 2:3
Holovatiuk Y. - Placek M.
22.04.2024 17:30
(4:11-11:8-11:4-2:11-11:8) 3:2
Postelt T. - Kanera Y.
22.04.2024 17:30
(9:11-13:11-6:11-10:12) 1:3
Jonas R. - Laznicka R.
22.04.2024 17:30
(12:10-11:8-11:6) 3:0
Stempen S. - Muller D.
22.04.2024 17:30
(7:11-11:2-8:11-8:11) 1:3
Laznicka R. - Malek M.
22.04.2024 18:00
(6:11-9:11-8:11) 0:3
Placek M. - Hyrsl J.
22.04.2024 18:00
(11:9-16:14-10:12-7:11-11:8) 3:2
Kanera Y. - Koubek V.
22.04.2024 18:00
(11:13-11:9-6:11-16:18) 1:3
Muller D. - Jemelk I.
22.04.2024 18:00
(11:9-8:11-11:3-4:11-8:11) 2:3
Roh M. - Jonas R.
22.04.2024 18:30
(7:11-9:11-11:4-6:11) 1:3
Zahradka M. - Postelt T.
22.04.2024 18:30
(12:14-14:12-10:12-7:11) 1:3
Varecka M. - Holovatiuk Y.
22.04.2024 18:30
(11:7-11:9-13:11) 3:0
Vavrecka R. - Stempen S.
22.04.2024 18:30
(11:8-11:4-12:10) 3:0
Malek M. - Laznicka R.
22.04.2024 19:00
(13:11-6:11-11:8-5:11-4:11) 2:3
Holovatiuk Y. - Hyrsl J.
22.04.2024 19:00
(14:16-6:11-11:2-11:5-9:11) 2:3
Postelt T. - Zahradka M.
22.04.2024 19:00
(8:11-11:8-15:13-8:11-11:9) 3:2
Jonas R. - Roh M.
22.04.2024 19:30
(9:11-11:7-11:3-8:11-11:8) 3:2
Placek M. - Varecka M.
22.04.2024 19:30
(11:8-5:11-8:11-11:6-11:9) 3:2
Koubek V. - Kanera Y.
22.04.2024 19:30
(11:9-11:8-4:11-13:11) 3:1
Muller D. - Jemelk I.
22.04.2024 19:30
(5:11-11:8-8:11-12:10-11:9) 3:2
Bittner M. - Sedlak M.
22.04.2024 20:00
(7:11-11:3-8:11-11:7-12:10) 3:2
Stanek V. - Herna M.
22.04.2024 20:00
(7:11-5:11-12:10-5:11) 1:3
Tazler J. - Prokupek J.
22.04.2024 20:00
(11:5-3:11-6:11-10:12) 1:3
Pagac Z. - Vrtal O.
22.04.2024 20:00
(9:11-9:11-7:11) 0:3
Kacirek D. - Mista O.
22.04.2024 20:30
(13:11-11:6-9:11-11:8) 3:1
Svacha O. - Klement M.
22.04.2024 20:30
(11:5-11:9-11:3) 3:0
Janata T. - Novak K.
22.04.2024 20:30
(11:9-11:8-11:5) 3:0
Urbaniec R. - Holub M.
22.04.2024 20:30
(12:10-11:8-11:9) 3:0
Herna M. - Kacirek D.
22.04.2024 21:00
(9:11-11:7-10:12-13:11-9:11) 2:3
Sedlak M. - Svacha O.
22.04.2024 21:00
(13:11-9:11-6:11-4:11) 1:3
Prokupek J. - Janata T.
22.04.2024 21:00
(11:9-12:10-11:8) 3:0
Vrtal O. - Urbaniec R.
22.04.2024 21:00
(11:2-11:3-7:11-11:7) 3:1
Klement M. - Bittner M.
22.04.2024 21:30
(11:9-13:15-4:11-11:9-11:9) 3:2
Mista O. - Stanek V.
22.04.2024 21:30
(1:11-2:11-7:11) 0:3
Novak K. - Tazler J.
22.04.2024 21:30
(8:11-11:6-12:10-11:9) 3:1
Holub M. - Pagac Z.
22.04.2024 21:30
(4:11-14:12-7:11-6:11) 1:3
Bittner M. - Svacha O.
22.04.2024 21:59
(10:12-6:11-11:6-11:8-11:6) 3:2
Tazler J. - Janata T.
22.04.2024 22:00
(11:5-11:7-11:9) 3:0
Stanek V. - Kacirek D.
22.04.2024 22:00
(11:7-7:11-8:11-11:4-11:9) 3:2
Pagac Z. - Urbaniec R.
22.04.2024 22:00
(11:7-12:10-6:11-11:8) 3:1
Sedlak M. - Klement M.
22.04.2024 22:30
(3:11-11:2-11:13-5:11) 1:3
Herna M. - Mista O.
22.04.2024 22:30
(6:11-10:12-7:11) 0:3
Prokupek J. - Novak K.
22.04.2024 22:30
(10:12-8:11-11:3-8:11) 1:3
Vrtal O. - Holub M.
22.04.2024 22:30
(11:7-9:11-11:5-11:13-11:8) 3:2
Herna M. - Mista O.
22.04.2024 23:00
(11:8-11:7-11:13-6:11-8:11) 2:3
Klement M. - Sedlak M.
22.04.2024 23:00
(6:11-16:14-6:11-11:8-11:9) 3:2
Tazler J. - Janata T.
22.04.2024 23:00
(11:13-11:5-11:7-11:7) 3:1
Urbaniec R. - Holub M.
22.04.2024 23:00
(11:13-9:11-4:11) 0:3
Kacirek D. - Stanek V.
22.04.2024 23:30
(7:11-3:11-8:11) 0:3
Svacha O. - Bittner M.
22.04.2024 23:30
(11:3-13:11-9:11-11:7) 3:1
Prokupek J. - Novak K.
22.04.2024 23:30
(11:6-11:6-9:11-11:4) 3:1
Vrtal O. - Pagac Z.
22.04.2024 23:30
(8:11-13:11-11:7-13:11) 3:1
Namizni tenis - Mednarodno - Challenger Series
Shim J. - Vos E.
22.04.2024 08:30
(11:6-11:1-7:11-11:5) 3:1
Valuch A. - Nogami M.
22.04.2024 09:05
(11:6-11:7-13:11) 3:0
Landreau A. - Fruchart B.
22.04.2024 09:40
(5:11-8:11-9:11) 0:3
Happek S. - Loffler J.
22.04.2024 10:15
(6:11-6:11-4:11) 0:3
Shim J. - Valuch A.
22.04.2024 10:50
(6:11-6:11-5:11) 0:3
Landreau A. - Nogami M.
22.04.2024 11:25
(14:16-8:11-11:4-0:1) 1:2
Happek S. - Fruchart B.
22.04.2024 12:00
(6:11-8:11-5:11) 0:3
Loffler J. - Vos E.
22.04.2024 12:35
(11:9-5:11-12:14-8:11) 1:3
Shim J. - Landreau A.
22.04.2024 13:10
(11:3-11:9-11:5) 3:0
Valuch A. - Vos E.
22.04.2024 13:45
(11:7-11:6-12:14-11:8) 3:1
Happek S. - Nogami M.
22.04.2024 14:20
(5:11-11:2-11:3-11:8) 3:1
Valuch A. - Landreau A.
22.04.2024 14:55
(11:6-11:6-11:2) 3:0
Fruchart B. - Vos E.
22.04.2024 15:30
(12:10-11:8-12:10) 3:0
Shim J. - Happek S.
22.04.2024 16:05
(11:8-11:4-11:5) 3:0
Landreau A. - Vos E.
22.04.2024 16:40
(11:9-11:3-7:11-11:9) 3:1
Fruchart B. - Nogami M.
22.04.2024 17:15
(11:5-11:9-11:6) 3:0
Valuch A. - Happek S.
22.04.2024 17:50
(11:9-11:5-11:3) 3:0
Namizni tenis - Mednarodno - TT Elite Series
Kotyl K. - Rudomina K.
22.04.2024 00:15
(11:5-11:5-9:11-7:11-8:11) 2:3
Kapik K. - Kolodziej K.
22.04.2024 00:20
(11:7-5:11-10:12-12:10-7:11) 2:3
Misiak M. - Zochniak J.
22.04.2024 00:40
(8:11-11:7-8:11-11:3-11:7) 3:2
Felkel G. - Wisniewski K.
22.04.2024 00:45
(11:5-10:12-15:13-12:10) 3:1
Kaczmarek J. - Wisniewski B.
22.04.2024 01:10
(7:11-6:11-7:11) 0:3
Rudomina K. - Mugowski A.
22.04.2024 01:15
(11:6-6:11-11:7-9:11-11:7) 3:2
Grzegorczyk J. - Michalski J.
22.04.2024 01:35
(11:5-11:6-11:8) 3:0
Misiak M. - Kotyl K.
22.04.2024 01:40
(11:5-7:11-10:12-11:7-11:7) 3:2
Schaniel K. - Szczepanek B.
22.04.2024 02:00
(15:13-7:11-4:11-7:11) 1:3
Rudomina K. - Poliniewicz G.
22.04.2024 02:05
(11:7-11:9-11:3) 3:0
Misiak M. - Mugowski A.
22.04.2024 02:25
(8:11-6:11-11:8-13:11-5:11) 2:3
Kaczmarek J. - Grzegorczyk J.
22.04.2024 02:25
(8:11-4:11-11:8-5:11) 1:3
Poliniewicz G. - Kotyl K.
22.04.2024 02:50
(3:11-11:9-11:8-12:14-11:4) 3:2
Szczepanek B. - Wisniewski B.
22.04.2024 02:50
(11:9-4:11-11:5-11:7) 3:1
Rudomina K. - Misiak M.
22.04.2024 03:15
(15:13-11:9-11:3) 3:0
Schaniel K. - Michalski J.
22.04.2024 03:15
(9:11-11:9-9:11-11:7-6:11) 2:3
Grzegorczyk J. - Wisniewski B.
22.04.2024 03:35
(8:11-13:11-12:10-11:6) 3:1
Poliniewicz G. - Mugowski A.
22.04.2024 03:40
(11:7-11:9-11:9) 3:0
Kaczmarek J. - Schaniel K.
22.04.2024 04:00
(6:11-9:11-11:9-14:12-8:11) 2:3
Rudomina K. - Kotyl K.
22.04.2024 04:05
(11:4-11:5-11:6) 3:0
Szczepanek B. - Michalski J.
22.04.2024 04:25
(11:9-11:13-11:8-10:12-11:7) 3:2
Misiak M. - Poliniewicz G.
22.04.2024 04:30
(13:11-11:6-7:11-11:8) 3:1
Grzegorczyk J. - Schaniel K.
22.04.2024 04:50
(11:7-4:11-11:5-11:5) 3:1
Kotyl K. - Mugowski A.
22.04.2024 04:55
(9:11-8:11-9:11) 0:3
Kaczmarek J. - Szczepanek B.
22.04.2024 05:10
(11:9-10:12-11:13-8:11) 1:3
Michalski J. - Wisniewski B.
22.04.2024 05:35
(5:11-5:11-3:11) 0:3
Grzegorczyk J. - Szczepanek B.
22.04.2024 06:00
(6:11-11:7-11:7-11:8) 3:1
Filbrand T. - Sobel A.
22.04.2024 06:00
(11:7-1:11-11:7-11:7) 3:1
Schaniel K. - Wisniewski B.
22.04.2024 06:25
(4:11-3:11-11:8-9:11) 1:3
Seroka S. - Zochniak J.
22.04.2024 06:25
(11:7-11:7-11:9) 3:0
Kaczmarek J. - Michalski J.
22.04.2024 06:45
(6:11-11:9-9:11-11:5-5:11) 2:3
Filbrand T. - Gluszek W.
22.04.2024 06:45
(11:4-11:7-11:9) 3:0
Chlodnicki P. - Petas K.
22.04.2024 06:50
(7:11-11:5-11:4-5:11-11:7) 3:2
Seroka S. - Sobel A.
22.04.2024 07:05
(11:3-11:9-12:10) 3:0
Wiecek A. - Wederlich D.
22.04.2024 07:10
(11:9-11:13-11:8-11:4) 3:1
Spychala A. - Adamiak G.
22.04.2024 07:15
(5:11-5:11-9:11) 0:3
Gluszek W. - Zochniak J.
22.04.2024 07:30
(11:6-11:8-8:11-12:10) 3:1
Kosowski J. - Mlynarski F.
22.04.2024 07:35
(9:11-11:6-11:3-11:6) 3:1
Felkel G. - Czerwinski B.
22.04.2024 07:40
(11:8-11:5-11:7) 3:0
Filbrand T. - Seroka S.
22.04.2024 07:55
(8:11-11:7-6:11-8:11) 1:3
Klos P. - Jadczyk M.
22.04.2024 08:00
(11:9-11:2-11:6) 3:0
Chlodnicki P. - Spychala A.
22.04.2024 08:05
(11:9-6:11-3:11-11:13) 1:3
Gluszek W. - Sobel A.
22.04.2024 08:15
(10:12-13:11-11:6-13:11) 3:1
Wiecek A. - Kosowski J.
22.04.2024 08:25
(8:11-7:11-12:10-5:11) 1:3
Czerwinski B. - Petas K.
22.04.2024 08:30
(7:11-11:8-6:11-9:11) 1:3
Filbrand T. - Zochniak J.
22.04.2024 08:40
(11:4-11:5-11:6) 3:0
Jadczyk M. - Wederlich D.
22.04.2024 08:50
(11:9-11:9-9:11-11:4) 3:1
Felkel G. - Adamiak G.
22.04.2024 08:55
(13:11-11:9-8:11-9:11-12:10) 3:2
Seroka S. - Gluszek W.
22.04.2024 09:05
(7:7) 0:0
Spychala A. - Petas K.
22.04.2024 09:15
(11:5-11:9-11:7) 3:0
Klos P. - Mlynarski F.
22.04.2024 09:15
(13:11-13:15-11:9-11:4) 3:1
Zochniak J. - Sobel A.
22.04.2024 09:30
(2:11-8:11-11:8-11:7-11:8) 3:2
Kosowski J. - Wederlich D.
22.04.2024 09:35
(11:3-9:11-11:8-11:8) 3:1
Chlodnicki P. - Felkel G.
22.04.2024 09:40
(6:11-8:11-6:11) 0:3
Wiecek A. - Klos P.
22.04.2024 10:00
(11:8-11:8-3:11-9:11-11:4) 3:2
Czerwinski B. - Adamiak G.
22.04.2024 10:05
(9:11-12:10-11:9-4:11-9:11) 2:3
Jadczyk M. - Mlynarski F.
22.04.2024 10:25
(11:7-15:13-11:4) 3:0
Spychala A. - Felkel G.
22.04.2024 10:30
(7:11-11:8-6:11-6:11) 1:3
Chlodnicki P. - Czerwinski B.
22.04.2024 10:50
(10:12-9:11-3:11) 0:3
Kosowski J. - Klos P.
22.04.2024 10:50
(17:19-4:11-4:11) 0:3
Kwodawski B. - Filbrand T.
22.04.2024 11:00
(5:11-7:11-11:6-11:13) 1:3
Wiecek A. - Jadczyk M.
22.04.2024 11:10
(3:11-12:10-7:11-11:7-12:10) 3:2
Adamiak G. - Petas K.
22.04.2024 11:15
(11:3-11:7-11:9) 3:0
Sobel A. - Gluszek W.
22.04.2024 11:25
(11:7-11:8-11:13-11:3) 3:1
Mlynarski F. - Wederlich D.
22.04.2024 11:35
(11:6-9:11-4:11-11:6-7:11) 2:3
Spychala A. - Czerwinski B.
22.04.2024 11:40
(9:11-10:12-10:12) 0:3
Pietraszko L. - Kapik K.
22.04.2024 11:50
(11:7-6:11-7:11-10:12) 1:3
Kosowski J. - Jadczyk M.
22.04.2024 12:00
(7:11-11:7-11:3-11:6) 3:1
Felkel G. - Petas K.
22.04.2024 12:05
(11:8-11:9-8:11-11:9) 3:1
Kwodawski B. - Sobel A.
22.04.2024 12:15
(11:4-11:8-9:7) 3:0
Chlodnicki P. - Adamiak G.
22.04.2024 12:25
(10:12-5:11-10:12) 0:3
Klos P. - Wederlich D.
22.04.2024 12:25
(6:11-10:12-11:5-6:11) 1:3
Kapik K. - Filbrand T.
22.04.2024 12:40
(12:14-11:6-9:11-11:6-11:9) 3:2
Wiecek A. - Mlynarski F.
22.04.2024 12:45
(7:11-6:11-11:9-8:11) 1:3
Podsiadlo M. - Petas K.
22.04.2024 13:00
(1:11-9:11-11:8-15:13-11:6) 3:2
Pietraszko L. - Gluszek W.
22.04.2024 13:05
(13:11-11:6-12:10) 3:0
Kosowski J. - Wederlich D.
22.04.2024 13:10
(11:8-11:9-11:7) 3:0
Chlodnicki P. - Jarocki L.
22.04.2024 13:25
(11:5-3:3) 1:0
Sobel A. - Filbrand T.
22.04.2024 13:25
(5:11-6:9) 0:1
Kolodziej K. - Adamiak G.
22.04.2024 13:50
(4:11-11:7-9:11-7:11) 1:3
Kwodawski B. - Pietraszko L.
22.04.2024 13:50
(11:8-8:11-2:11-4:11) 1:3
Wiecek A. - Jadczyk M.
22.04.2024 14:00
(11:6-11:9-8:11-5:11-11:6) 3:2
Kapik K. - Gluszek W.
22.04.2024 14:10
(3:11-6:11-11:9-11:8-11:13) 2:3
Podsiadlo M. - Chlodnicki P.
22.04.2024 14:15
(9:11-11:9-9:11-9:11) 1:3
Kosowski J. - Mlynarski F.
22.04.2024 14:25
(11:7-11:7-8:11-11:4) 3:1
Sobel A. - Pietraszko L.
22.04.2024 14:35
(7:11-13:15-10:12) 0:3
Adamiak G. - Petas K.
22.04.2024 14:40
(12:10-11:8-11:7) 3:0
Kwodawski B. - Kapik K.
22.04.2024 15:00
(11:8-7:11-7:11-10:12) 1:3
Kolodziej K. - Jarocki L.
22.04.2024 15:05
(11:6-11:7-5:11-5:11-6:11) 2:3
Wiecek A. - Klos P.
22.04.2024 15:15
(11:4-11:8-11:3) 3:0
Chlodnicki P. - Petas K.
22.04.2024 15:25
(5:11-12:14-10:12) 0:3
Gluszek W. - Filbrand T.
22.04.2024 15:25
(11:7-11:9-11:5) 3:0
Mlynarski F. - Wederlich D.
22.04.2024 15:35
(4:11-13:11-11:7-8:11-6:11) 2:3
Podsiadlo M. - Kolodziej K.
22.04.2024 15:50
(6:11-11:9-12:10-11:3) 3:1
Sobel A. - Kapik K.
22.04.2024 15:50
(5:11-10:12-9:11) 0:3
Kosowski J. - Wiecek A.
22.04.2024 16:00
(11:13-13:11-7:11-11:2-9:11) 2:3
Pietraszko L. - Filbrand T.
22.04.2024 16:10
(11:4-11:8-11:7) 3:0
Adamiak G. - Jarocki L.
22.04.2024 16:15
(6:11-11:6-11:3-7:11-11:13) 2:3
Jadczyk M. - Klos P.
22.04.2024 16:25
(7:11-8:11-9:11) 0:3
Kwodawski B. - Gluszek W.
22.04.2024 16:35
(11:13-13:11-11:8-7:11-5:11) 2:3
Chlodnicki P. - Kolodziej K.
22.04.2024 16:40
(8:11-6:11-8:11) 0:3
Mlynarski F. - Wiecek A.
22.04.2024 16:50
(9:11-10:12-8:11) 0:3
Podsiadlo M. - Adamiak G.
22.04.2024 17:00
(10:12-5:11-1:11) 0:3
Kosowski J. - Jadczyk M.
22.04.2024 17:10
(4:11-7:11-11:7-7:11) 1:3
Jarocki L. - Petas K.
22.04.2024 17:25
(11:9-11:8-8:11-11:6) 3:1
Klos P. - Wederlich D.
22.04.2024 17:35
(6:11-11:6-10:12-11:8-11:9) 3:2
Chlodnicki P. - Adamiak G.
22.04.2024 17:50
(5:11-8:11-5:11) 0:3
Mlynarski F. - Jadczyk M.
22.04.2024 18:00
(6:11-11:2-11:6-11:8) 3:1
Kolodziej K. - Petas K.
22.04.2024 18:15
(12:14-8:11-8:11) 0:3
Wiecek A. - Wederlich D.
22.04.2024 18:25
(10:12-3:11-7:11) 0:3
Podsiadlo M. - Jarocki L.
22.04.2024 18:35
(11:7-8:11-5:11-4:11) 1:3
Kosowski J. - Klos P.
22.04.2024 18:45
(6:11-11:7-12:10-11:6) 3:1
Schaniel K. - Kasperski A.
22.04.2024 19:10
(6:11-10:12-11:5-5:11) 1:3
Kolodziej K. - Korczak D.
22.04.2024 19:30
(11:3-11:4-11:6) 3:0
Szczepanek B. - Wisniewski B.
22.04.2024 19:35
(9:11-2:11-5:11) 0:3
Jarocki L. - Wisniewski K.
22.04.2024 19:55
(12:10-10:12-11:4-13:11) 3:1
Kotyl K. - Koczyba M.
22.04.2024 20:00
(11:7-11:2-5:11-11:5) 3:1
Wiecek A. - Mlynarski F.
22.04.2024 20:20
(12:10-11:8-11:4) 3:0
Schaniel K. - Szczepanek B.
22.04.2024 20:25
(9:11-6:11-9:11) 0:3
Radlo S. - Pietraszko L.
22.04.2024 20:30
(3:11-9:11-11:9-10:12) 1:3
Kolodziej K. - Jarocki L.
22.04.2024 20:45
(5:11-11:8-11:9-12:10) 3:1
Koczyba M. - Kasperski A.
22.04.2024 20:50
(6:11-9:11-11:8-11:3-11:6) 3:2
Kwodawski B. - Rudomina K.
22.04.2024 20:55
(11:6-8:11-11:3-3:11-6:11) 2:3
Mlynarski F. - Korczak D.
22.04.2024 21:10
(11:3-11:8-11:8) 3:0
Kotyl K. - Wisniewski B.
22.04.2024 21:15
(11:8-9:11-11:9-12:10) 3:1
Misiak M. - Mugowski A.
22.04.2024 21:20
(11:9-6:11-13:11-12:10) 3:1
Wiecek A. - Wisniewski K.
22.04.2024 21:30
(11:5-6:11-6:11-11:9-11:8) 3:2
Szczepanek B. - Kasperski A.
22.04.2024 21:35
(8:11-5:11-11:8-3:11) 1:3
Radlo S. - Kwodawski B.
22.04.2024 21:40
(9:11-11:7-7:11-7:11) 1:3
Jarocki L. - Korczak D.
22.04.2024 21:55
(3:11-11:9-9:11-13:11-11:9) 3:2
Schaniel K. - Kotyl K.
22.04.2024 22:00
(6:11-9:11-7:11) 0:3
Mugowski A. - Pietraszko L.
22.04.2024 22:05
(11:7-11:9-3:11-6:11-11:13) 2:3
Kolodziej K. - Wiecek A.
22.04.2024 22:20
(11:9-9:11-11:8-11:7) 3:1
Koczyba M. - Wisniewski B.
22.04.2024 22:25
(7:11-8:11-11:8-7:11) 1:3
Misiak M. - Rudomina K.
22.04.2024 22:30
(11:7-8:11-10:12-11:9-11:9) 3:2
Mlynarski F. - Wisniewski K.
22.04.2024 22:40
(6:11-9:11-11:8-4:11) 1:3
Szczepanek B. - Kotyl K.
22.04.2024 22:45
(13:15-11:6-12:10-8:11-7:11) 2:3
Kwodawski B. - Pietraszko L.
22.04.2024 22:55
(15:17-7:11-7:11) 0:3
Jarocki L. - Wiecek A.
22.04.2024 23:05
(7:11-5:11-2:11) 0:3
Schaniel K. - Koczyba M.
22.04.2024 23:10
(6:11-5:11-4:11) 0:3
Radlo S. - Misiak M.
22.04.2024 23:20
(12:14-4:11-4:11) 0:3
Kolodziej K. - Mlynarski F.
22.04.2024 23:30
(6:11-5:11-8:11) 0:3
Wisniewski B. - Kasperski A.
22.04.2024 23:35
(11:6-5:11-11:8-11:7) 3:1
Mugowski A. - Rudomina K.
22.04.2024 23:45
(12:10-12:14-9:11-11:5-8:11) 2:3
Wisniewski K. - Korczak D.
22.04.2024 23:55
(6:11-3:11-7:11) 0:3
Szczepanek B. - Koczyba M.
22.04.2024 23:55
(11:7-7:11-13:11-8:11-11:6) 3:2
Namizni tenis - Mednarodno - TT Pokal
Morawski P. - Michalski E.
22.04.2024 01:00
(7:11-7:11-10:12) 0:3
Kurzak B. - Wiekiera A.
22.04.2024 01:30
(8:11-11:7-12:10-11:6) 3:1
Mleczko M. - Michalski E.
22.04.2024 02:00
(11:8-8:11-11:7-17:15) 3:1
Morawski P. - Kurzak B.
22.04.2024 02:30
(5:11-12:14-11:5-7:11) 1:3
Mleczko M. - Wiekiera A.
22.04.2024 03:00
(6:11-11:8-13:15-8:11) 1:3
Kurzak B. - Michalski E.
22.04.2024 03:30
(8:11-11:7-5:11-11:5-4:11) 2:3
Mleczko M. - Kurzak B.
22.04.2024 04:00
(6:11-11:7-10:12-11:7-4:11) 2:3
Morawski P. - Wiekiera A.
22.04.2024 04:30
(11:6-11:2-9:11-8:11-11:9) 3:2
Mleczko M. - Morawski P.
22.04.2024 05:00
(11:9-8:11-12:10-11:13-11:1) 3:2
Wiekiera A. - Michalski E.
22.04.2024 05:30
(7:11-7:11-15:17) 0:3
Mleczko M. - Morawski P.
22.04.2024 06:00
(8:11-9:11-9:11) 0:3
Michalski E. - Kurzak B.
22.04.2024 06:30
(11:7-10:12-11:13-9:11) 1:3
Stapor D. - Lysakowski M.
22.04.2024 07:00
(5:11-7:11-4:11) 0:3
Kolek M. - Valois K.
22.04.2024 07:30
(2:11-8:11-11:4-11:6-11:8) 3:2
Martin M. - Cherkashyn Y.
22.04.2024 07:45
(11:6-4:11-11:9-13:15-11:8) 3:2
Stapor D. - Valois K.
22.04.2024 08:00
(14:12-9:11-4:11-4:11) 1:3
Gadawski A. - Nowak J.
22.04.2024 08:05
(11:8-9:11-11:8-9:11-9:11) 2:3
Rocamora P. J. - Sanchez J.A.
22.04.2024 08:10
(5:11-7:11-12:14) 0:3
Martin M. - Tamashauskas E.
22.04.2024 08:15
(5:11-11:9-11:6-11:1) 3:1
Rein T. - Osmera Z.
22.04.2024 08:20
(11:2-5:11-6:11-11:6-10:12) 2:3
Warpas B. - Lysakowski M.
22.04.2024 08:30
(8:11-8:11-10:12) 0:3
Bucko D. - Mroczka J.
22.04.2024 08:35
(4:11-14:12-11:13-11:4-8:11) 2:3
Garcia L.R. - Cayuela J.
22.04.2024 08:40
(5:11-8:11-10:12) 0:3
Riomar R. - Tamashauskas E.
22.04.2024 08:45
(12:10-9:11-8:11-11:6-10:12) 2:3
Zamyslicky J. - Szabo J.
22.04.2024 08:50
(8:11-11:7-8:11-11:9-11:7) 3:2
Kopecky F. - Fiklik O.
22.04.2024 08:55
(8:11-11:5-4:11-12:14) 1:3
Gdula A. - Warpas B.
22.04.2024 09:00
(11:6-9:11-8:11-11:5-11:5) 3:2
Gadawski A. - Mroczka J.
22.04.2024 09:05
(9:11-11:4-6:11-8:11) 1:3
Rizo R. - Sanchez J.A.
22.04.2024 09:10
(8:11-5:11-9:11) 0:3
Cherkashyn Y. - Riomar R.
22.04.2024 09:15
(11:6-8:11-11:6-11:9) 3:1
Rein T. - Szabo J.
22.04.2024 09:20
(10:12-7:11-8:11) 0:3
Brandtl A. - Nemec F.
22.04.2024 09:25
(7:11-13:11-9:11-3:11) 1:3
Kolek M. - Gdula A.
22.04.2024 09:30
(7:11-11:6-11:4-6:11-11:8) 3:2
Nowak J. - Bucko D.
22.04.2024 09:35
(11:8-6:11-5:11-7:11) 1:3
Rocamora P. J. - Garcia L.R.
22.04.2024 09:40
(11:8-2:11-12:10-11:9) 3:1
Tamashauskas E. - Cherkashyn Y.
22.04.2024 09:45
(8:11-3:11-11:7-11:6-11:5) 3:2
Osmera Z. - Zamyslicky J.
22.04.2024 09:50
(11:3-11:7-11:7) 3:0
Kopecky F. - Nemec F.
22.04.2024 09:55
(1:11-9:11-15:13-10:12) 1:3
Stapor D. - Warpas B.
22.04.2024 10:00
(6:11-4:11-6:11) 0:3
Gadawski A. - Bucko D.
22.04.2024 10:05
(8:11-7:11-5:11) 0:3
Martin M. - Riomar R.
22.04.2024 10:15
(11:6-11:8-18:16) 3:0
Rein T. - Zamyslicky J.
22.04.2024 10:20
(7:11-8:11-7:11) 0:3
Fiklik O. - Brandtl A.
22.04.2024 10:25
(4:11-7:11-11:8-11:8-11:9) 3:2
Gdula A. - Valois K.
22.04.2024 10:30
(11:8-11:9-10:12-8:11-11:7) 3:2
Mroczka J. - Nowak J.
22.04.2024 10:35
(11:8-11:3-9:11-9:11-11:8) 3:2
Garcia L.R. - Sanchez J.A.
22.04.2024 10:40
(11:9-11:5-4:11-6:11-12:10) 3:2
Szabo J. - Osmera Z.
22.04.2024 10:50
(10:12-11:8-8:11-11:9-11:8) 3:2
Cherkashyn Y. - Riomar R.
22.04.2024 10:50
(9:11-11:6-11:9-9:11-11:9) 3:2
Kopecky F. - Brandtl A.
22.04.2024 10:55
(2:11-4:11-7:11) 0:3
Kolek M. - Lysakowski M.
22.04.2024 11:00
(11:9-9:11-11:4-11:4) 3:1
Nowak J. - Gadawski A.
22.04.2024 11:15
(11:9-7:11-5:11-7:11) 1:3
Martin M. - Tamashauskas E.
22.04.2024 11:20
(11:8-7:11-11:6-12:10) 3:1
Nemec F. - Fiklik O.
22.04.2024 11:25
(11:4-11:6-8:11-11:6) 3:1
Stapor D. - Gdula A.
22.04.2024 11:30
(3:4) 3:0
Rocamora P. J. - Cayuela J.
22.04.2024 11:40
(8:11-11:4-13:11-11:7) 3:1
Mroczka J. - Bucko D.
22.04.2024 11:45
(4:11-11:9-6:11-8:11) 1:3
Kolek M. - Warpas B.
22.04.2024 12:00
(11:7-6:11-11:5-11:8) 3:1
Osmera Z. - Szabo J.
22.04.2024 12:00
(11:7-8:11-4:11-10:12) 1:3
Brandtl A. - Kopecky F.
22.04.2024 12:00
(11:8-11:7-10:8) 2:0
Rizo R. - Rocamora P. J.
22.04.2024 12:10
(11:4-11:4-11:6) 3:0
Libovicky P. - Litomisky P.
22.04.2024 12:20
(11:4-6:11-12:10-3:11-5:11) 2:3
Valois K. - Lysakowski M.
22.04.2024 12:30
(11:8-6:11-11:7-15:17-11:4) 3:2
Nemec F. - Fiklik O.
22.04.2024 12:30
(19:17-7:11-9:11-11:7-1:11) 2:3
Cayuela J. - Sanchez J.A.
22.04.2024 12:40
(8:11-11:3-9:11-9:11) 1:3
Nykl V. - Svoboda V.
22.04.2024 12:50
(11:6-11:4-11:8) 3:0
Kocab J. - Fiklik O.
22.04.2024 12:55
(9:11-11:8-11:6-14:12) 3:1
Stapor D. - Kolek M.
22.04.2024 13:00
(8:11-7:11-8:11) 0:3
Cayuela J. - Rocamora P. J.
22.04.2024 13:15
(11:4-4:11-11:4-2:6) 2:1
Libovicky P. - Svoboda V.
22.04.2024 13:20
(4:11-8:11-2:0) 0:2
Gdula A. - Lysakowski M.
22.04.2024 13:30
(4:4) 0:0
Sanchez J.A. - Rizo R.
22.04.2024 13:45
(11:7-11:9-11:8) 3:0
Litomisky P. - Nykl V.
22.04.2024 13:50
(11:9-6:11-11:5-11:6) 3:1
Kocab J. - Nemec F.
22.04.2024 13:55
(8:11-7:11-9:11) 0:3
Warpas B. - Valois K.
22.04.2024 14:00
(11:7-6:11-11:13-11:6-11:5) 3:2
Molka B. - Masternak J.
22.04.2024 14:05
(9:11-9:11-5:11) 0:3
Libovicky P. - Nykl V.
22.04.2024 14:20
(7:11-8:11-11:5-11:5-9:11) 2:3
Fiklik O. - Nadvornik V.
22.04.2024 14:25
(5:11-13:11-8:11-7:11) 1:3
Skura E. - Kukawka M.
22.04.2024 14:35
(14:12-7:11-8:11-6:11) 1:3
Svoboda V. - Litomisky P.
22.04.2024 14:50
(6:11-11:4-8:11-9:11) 1:3
Warpas B. - Stapor D.
22.04.2024 14:50
(7:11-11:6-11:3-10:12-11:9) 3:2
Kocab J. - Nadvornik V.
22.04.2024 14:55
(11:7-2:11-11:7-11:7) 3:1
Molka B. - Kukawka M.
22.04.2024 15:05
(11:7-10:12-11:7-11:3) 3:1
Lysakowski M. - Valois K.
22.04.2024 15:20
(11:7-9:11-10:12-11:13) 1:3
Nemec F. - Fiklik O.
22.04.2024 15:25
(12:10-9:11-11:5-11:5) 3:1
Svoboda V. - Libovicky P.
22.04.2024 15:25
(11:7-4:11-11:4-11:9) 3:1
Stepien M. - Masternak J.
22.04.2024 15:35
(12:10-7:11-11:6-4:11-7:11) 2:3
Kolek M. - Gdula A.
22.04.2024 15:50
(11:9-10:12-11:9-11:4) 3:1
Litomisky P. - Nykl V.
22.04.2024 15:55
(12:10-11:9-0:0) 2:0
Gola P. - Stepien M.
22.04.2024 16:05
(4:11-5:11-8:11) 0:3
Nadvornik V. - Fiklik O.
22.04.2024 16:05
(11:7-8:11-11:9-13:11) 3:1
Kos P. - Skorupa J.
22.04.2024 16:10
(11:9-11:6-5:11-10:12-11:9) 3:2
Martinez A. - Romero P.
22.04.2024 16:10
(11:6-12:10-11:9) 3:0
Verner P. - Osmera J.
22.04.2024 16:20
(11:7-10:12-9:11-11:7-12:14) 2:3
Marszal W. - Guzy K.
22.04.2024 16:30
(9:11-4:11-4:11) 0:3
Skura E. - Gola P.
22.04.2024 16:35
(9:11-8:11-11:9-11:2-9:11) 2:3
Nemec F. - Kocab J.
22.04.2024 16:35
(11:9-11:8-4:11-7:11-9:11) 2:3
Kulveit J. - Rek A.M.
22.04.2024 16:40
(5:11-11:5-8:11-11:9-9:11) 2:3
Cesak M. - Vodal P.
22.04.2024 16:50
(7:11-9:11-9:11) 0:3
Cerveny T. - Dvorak P.
22.04.2024 16:55
(7:11-11:5-11:7-11:9) 3:1
Witkowski T. - Skorupa J.
22.04.2024 17:00
(6:11-11:8-11:8-8:11-3:11) 2:3
Molka B. - Stepien M.
22.04.2024 17:05
(6:11-5:11-6:11) 0:3
Martinez A. - Coro M.
22.04.2024 17:10
(13:11-11:8-11:7) 3:0
Kosacky A. - Dolezal M.
22.04.2024 17:10
(9:11-10:12-12:14) 0:3
Kruti S. - Ollman O.
22.04.2024 17:15
(9:11-11:7-9:11-6:11) 1:3
Verner P. - Vodal P.
22.04.2024 17:20
(8:11-9:11-8:11) 0:3
Ezr V. - Hejda SR V.
22.04.2024 17:25
(3:11-13:11-5:11-10:12) 1:3
Kos P. - Guzy K.
22.04.2024 17:30
(11:4-11:6-12:10) 3:0
Gola P. - Kukawka M.
22.04.2024 17:35
(11:9-11:9-7:11-4:11-11:13) 2:3
Romero P. - Alonso O.I
22.04.2024 17:40
(7:11-4:11-7:11) 0:3
Kulveit J. - Dolezal M.
22.04.2024 17:40
(4:11-5:11-11:6-11:9-4:11) 2:3
Jullinen T. - Kobayashi Y.
22.04.2024 17:45
(7:11-13:11-11:5-11:6) 3:1
Osmera J. - Cesak M.
22.04.2024 17:50
(10:12-11:8-9:11-12:10-11:13) 2:3
Cerveny T. - Hejda SR V.
22.04.2024 17:55
(11:9-7:11-9:11-5:11) 1:3
Szostak M. - Witkowski T.
22.04.2024 18:00
(11:7-11:8-6:11-9:11-4:11) 2:3
Skura E. - Masternak J.
22.04.2024 18:05
(18:20-11:4-6:11-11:8-11:9) 3:2
Martinez A. - Alonso O.I
22.04.2024 18:10
(11:9-5:11-11:9-5:11-7:11) 2:3
Rek A.M. - Kosacky A.
22.04.2024 18:10
(11:9-11:9-15:13) 3:0
Kruti S. - Kobayashi Y.
22.04.2024 18:15
(11:7-13:11-11:4) 3:0
Verner P. - Cesak M.
22.04.2024 18:20
(11:4-7:11-11:3-11:5) 3:1
Dvorak P. - Ezr V.
22.04.2024 18:25
(11:9-11:7-4:11-5:11-5:11) 2:3
Marszal W. - Szostak M.
22.04.2024 18:30
(11:9-11:9-11:6) 3:0
Molka B. - Gola P.
22.04.2024 18:35
(15:13-9:11-12:10-11:5) 3:1
Coro M. - Romero P.
22.04.2024 18:40
(7:11-11:7-5:11-9:11) 1:3
Kulveit J. - Kosacky A.
22.04.2024 18:40
(4:11-5:11-10:12) 0:3
Ollman O. - Jullinen T.
22.04.2024 18:44
(11:6-11:8-5:11-11:8) 3:1
Vodal P. - Osmera J.
22.04.2024 18:50
(11:9-9:11-9:11-11:4-9:11) 2:3
Cerveny T. - Ezr V.
22.04.2024 18:55
(7:11-5:11-11:8-11:7-9:11) 2:3
Kos P. - Witkowski T.
22.04.2024 19:00
(9:11-11:8-12:14-6:11) 1:3
Skura E. - Stepien M.
22.04.2024 19:05
(7:11-9:11-11:8-11:8-9:11) 2:3
Dolezal M. - Rek A.M.
22.04.2024 19:10
(9:11-11:4-7:11-11:7-8:11) 2:3
Kruti S. - Jullinen T.
22.04.2024 19:15
(11:9-11:4-11:13-9:11-11:7) 3:2
Romero P. - Coro M.
22.04.2024 19:15
(6:11-12:10-7:11-7:11) 1:3
Hejda SR V. - Dvorak P.
22.04.2024 19:25
(5:11-11:6-11:7-7:11-11:6) 3:2
Szostak M. - Guzy K.
22.04.2024 19:30
(10:12-11:3-7:11-7:11) 1:3
Verner P. - Cesak M.
22.04.2024 19:30
(11:9-7:11-11:8-8:11-11:13) 2:3
Kukawka M. - Masternak J.
22.04.2024 19:35
(9:11-7:11-11:7-7:11) 1:3
Kobayashi Y. - Ollman O.
22.04.2024 19:45
(9:11-11:3-5:11-11:9-7:11) 2:3
Alonso O.I - Martinez A.
22.04.2024 19:45
(11:5-5:11-8:11-11:7-11:5) 3:2
Kosacky A. - Kulveit J.
22.04.2024 19:50
(11:5-11:7-9:11-9:11-11:3) 3:2
Marszal W. - Skorupa J.
22.04.2024 20:00
(11:9-9:11-11:8-11:8) 3:1
Osmera J. - Vodal P.
22.04.2024 20:00
(8:11-8:11-6:11) 0:3
Molka B. - Skura E.
22.04.2024 20:05
(5:11-16:14-11:9-5:11-6:11) 2:3
Cerveny T. - Dvorak P.
22.04.2024 20:05
(11:7-4:11-9:11-9:11) 1:3
Lafek D. - Vyskocil Z.
22.04.2024 20:20
(11:7-11:6-6:11-11:8) 3:1
Rek A.M. - Dolezal M.
22.04.2024 20:20
(7:11-9:11-11:8-10:12) 1:3
Jullinen T. - Kobayashi Y.
22.04.2024 20:25
(11:7-11:5-11:13-11:5) 3:1
Kos P. - Szostak M.
22.04.2024 20:30
(6:11-11:8-12:10-12:14-15:17) 2:3
Gola P. - Masternak J.
22.04.2024 20:35
(8:11-6:11-7:11) 0:3
Hejda SR V. - Ezr V.
22.04.2024 20:35
(11:5-13:11-11:7) 3:0
Eibich J. - Kral A.
22.04.2024 20:40
(9:11-11:7-12:10-11:13-9:11) 2:3
Dohnal J. - Dusek Z.
22.04.2024 20:50
(11:5-11:7-11:7) 3:0
Marat F. - Hendrych J.
22.04.2024 20:55
(11:13-5:11-9:11) 0:3
Ollman O. - Kruti S.
22.04.2024 20:55
(9:11-7:11-4:11) 0:3
Marszal W. - Witkowski T.
22.04.2024 21:00
(11:7-11:8-11:7) 3:0
Stepien M. - Kukawka M.
22.04.2024 21:05
(12:14-9:11-9:11) 0:3
Brynych J. - Dlask M.
22.04.2024 21:10
(8:11-11:6-7:11-11:8-10:12) 2:3
Lafek D. - Dusek Z.
22.04.2024 21:20
(10:12-10:12-11:9-11:9-15:13) 3:2
Dolezal M. - Kosacky A.
22.04.2024 21:25
(6:11-6:11-11:7-11:8-13:11) 3:2
Guzy K. - Skorupa J.
22.04.2024 21:30
(13:11-11:8-12:10) 3:0
Eibich J. - Dlask M.
22.04.2024 21:40
(14:12-13:11-4:11-11:6) 3:1
Molka B. - Gola P.
22.04.2024 21:45
(7:11-11:9-9:11-10:12) 1:3
Vyskocil Z. - Dohnal J.
22.04.2024 21:50
(11:7-4:11-9:11-8:11) 1:3
Marat F. - Kosacky A.
22.04.2024 21:55
(11:5-11:4-7:11-11:4) 3:1
Kos P. - Marszal W.
22.04.2024 22:00
(11:5-11:13-8:11-7:11) 1:3
Kral A. - Brynych J.
22.04.2024 22:10
(12:10-7:11-9:11-14:12-11:9) 3:2
Stepien M. - Skura E.
22.04.2024 22:15
(2:11-11:9-8:11-8:11) 1:3
Lafek D. - Dohnal J.
22.04.2024 22:20
(7:11-16:14-11:8-6:11-2:11) 2:3
Hendrych J. - Dolezal M.
22.04.2024 22:25
(4:11-11:9-11:8-12:10) 3:1
Szostak M. - Skorupa J.
22.04.2024 22:30
(11:6-6:11-11:8-11:8) 3:1
Eibich J. - Brynych J.
22.04.2024 22:40
(6:11-11:7-9:11-5:11) 1:3
Masternak J. - Kukawka M.
22.04.2024 22:45
(11:9-9:11-11:8-11:7) 3:1
Dusek Z. - Vyskocil Z.
22.04.2024 22:50
(9:11-11:13-4:11) 0:3
Marat F. - Dolezal M.
22.04.2024 22:55
(11:7-7:11-11:8-11:5) 3:1
Witkowski T. - Guzy K.
22.04.2024 23:00
(5:11-8:11-13:11-7:11) 1:3
Dlask M. - Kral A.
22.04.2024 23:10
(6:11-8:11-5:11) 0:3
Vyskocil Z. - Dusek Z.
22.04.2024 23:19
(11:8-11:5-11:8) 3:0
Kosacky A. - Hendrych J.
22.04.2024 23:25
(11:13-5:11-11:8-8:11) 1:3
Kos P. - Skorupa J.
22.04.2024 23:40
(11:6-11:2-11:7) 3:0
Eibich J. - Dlask M.
22.04.2024 23:40
(11:5-11:6-11:7) 3:0
Dohnal J. - Lafek D.
22.04.2024 23:50
(11:4-11:8-8:11-7:11-5:11) 2:3
Snooker - Mednarodni - Svetovno Prvenstvo
Murphy S. - Haotian L.
22.04.2024 11:00
(71:23-75:33-4:95-90:1-58:65-19:90-114:5-64:0-111:20-63:58-95:7-59:63-80:15-0:125-81:0) 10:5
Selby M. - O'Connor J.
22.04.2024 15:30
(50:64-98:0-6:81-62:1-16:122-40:67-4:134-5:93-5:72-118:8-0:70-81:5-91:31-1:71-68:4-39:70) 6:10
Wilson G. - Bingham S.
22.04.2024 20:00
(32:98-64:71-1:69-38:74-72:1-0:117-78:22-0:78-67:63-86:42-58:48-9:64-38:73-24:65-13:77) 5:10
Pikado - Mednarodno - Modus Super Series
Boehm D. - Mitchell S.
22.04.2024 10:35
(3:4) 0:1
Painter K. - Mulvey, Ray
22.04.2024 11:00
(4:1) 1:0
van Velzen M. - Bialecki, Sebastian
22.04.2024 11:20
(0:4) 0:1
Mitchell S. - Painter K.
22.04.2024 11:35
(4:3) 1:0
Bialecki, Sebastian - Boehm D.
22.04.2024 11:55
(4:3) 1:0
Mulvey, Ray - van Velzen M.
22.04.2024 12:15
(1:4) 0:1
Mitchell S. - Bialecki, Sebastian
22.04.2024 12:30
(4:1) 1:0
Painter K. - van Velzen M.
22.04.2024 12:50
(4:2) 1:0
Boehm D. - Mulvey, Ray
22.04.2024 13:05
(4:1) 1:0
Bialecki, Sebastian - Painter K.
22.04.2024 13:25
(1:0) 0:0
Mulvey, Ray - Mitchell S.
22.04.2024 13:45
(2:4) 0:1
van Velzen M. - Boehm D.
22.04.2024 14:10
(2:4) 0:1
Mulvey, Ray - Bialecki, Sebastian
22.04.2024 14:25
(2:4) 0:1
Boehm D. - Painter K.
22.04.2024 14:45
(4:0) 1:0
Mitchell S. - van Velzen M.
22.04.2024 15:00
(4:3) 1:0
Skvoš - Mednarodno - El Gouna International, posamezniki
Gawad K.A. - Lobban G.
22.04.2024 13:30
(6:11-11:2-11:3-11:7) 3:1
Ma.Elshorbagy - Eleinen A.A.
22.04.2024 15:30
(11:13-11:13-11:4-6:11) 1:3
Marche G. - Coll P.
22.04.2024 19:30
(4:11-8:11-2:11) 0:3
Asal M. - Steinmann D.
22.04.2024 21:30
(11:5-11:3-11:7) 3:0
Skvoš - Mednarodno - El Gouna International, ženske
Fiechter O. - Khafagy M.
22.04.2024 12:30
(11:0-8:11-11:6-11:2) 3:1
Orfi A. - Gohar N.
22.04.2024 18:30
1:2
Kennedy G. - Azman A.
22.04.2024 20:30
(11:8-11:5-11:6) 3:0
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5min)
Napoli (Joshua) - Milan (Spiderman)
22.04.2024 00:00
(1:2-1:0) 2:2
Lazio (Felix) - Juventus (Alexis)
22.04.2024 00:00
(0:1-0:2) 0:3
Napoli (Joshua) - Juventus (Alexis)
22.04.2024 00:15
(1:0-0:2) 1:2
Lazio (Felix) - AS Roma (Panther)
22.04.2024 00:15
(3:2-2:2) 5:4
AS Roma (Panther) - Juventus (Alexis)
22.04.2024 00:30
(1:1-3:1) 4:2
Lazio (Felix) - Milan (Spiderman)
22.04.2024 00:30
(1:0-0:0) 1:0
AS Roma (Panther) - Napoli (Joshua)
22.04.2024 00:45
(3:2-0:0) 3:2
Milan (Spiderman) - Juventus (Alexis)
22.04.2024 00:45
(0:2-1:4) 1:6
Milan (Spiderman) - AS Roma (Panther)
22.04.2024 01:00
(0:4-2:2) 2:6
Lazio (Felix) - Napoli (Joshua)
22.04.2024 01:00
(1:1-0:1) 1:2
Juventus (Alexis) - Lazio (Felix)
22.04.2024 01:15
(2:3-1:1) 3:4
Milan (Spiderman) - Napoli (Joshua)
22.04.2024 01:15
(1:1-1:3) 2:4
AS Roma (Panther) - Lazio (Felix)
22.04.2024 01:30
(1:1-1:1) 2:2
Juventus (Alexis) - Napoli (Joshua)
22.04.2024 01:30
(0:1-1:2) 1:3
Inter M.(Janis) - Lazio (Odin)
22.04.2024 08:00
(0:2-3:2) 3:4
Juventus (Walter) - Roma (Adriano)
22.04.2024 08:00
(1:4-1:1) 2:5
Inter M.(Janis) - Juventus (Walter)
22.04.2024 08:15
(1:2-1:3) 2:5
Milan (Iron) - Lazio (Odin)
22.04.2024 08:15
(2:3-0:2) 2:5
Lazio (Odin) - Juventus (Walter)
22.04.2024 08:30
(3:1-2:0) 5:1
Milan (Iron) - Roma (Adriano)
22.04.2024 08:30
(0:0-1:2) 1:2
Milan (Iron) - Juventus (Walter)
22.04.2024 08:45
(0:1-2:1) 2:2
Milan (Iron) - Inter M.(Janis)
22.04.2024 09:00
(3:0-2:0) 5:0
Roma (Adriano) - Lazio (Odin)
22.04.2024 09:00
(2:1-0:0) 2:1
Roma (Adriano) - Juventus (Walter)
22.04.2024 09:15
(0:0-1:0) 1:0
Lazio (Odin) - Inter M.(Janis)
22.04.2024 09:15
(0:0-0:1) 0:1
Lazio (Odin) - Milan (Iron)
22.04.2024 09:30
(2:0-1:2) 3:2
Juventus (Walter) - Inter M.(Janis)
22.04.2024 09:30
(3:0-0:2) 3:2
Roma (Adriano) - Milan (Iron)
22.04.2024 09:45
(1:0-1:0) 2:0
Juventus (Walter) - Milan (Iron)
22.04.2024 10:00
(3:1-3:0) 6:1
Inter M.(Janis) - Milan (Iron)
22.04.2024 10:15
(4:1-0:0) 4:1
Lazio (Odin) - Roma (Adriano)
22.04.2024 10:15
(1:1-1:3) 2:4
Napoli (Palas) - Roma (Joshua)
22.04.2024 15:15
(3:0-1:1) 4:1
Juventus (Liam) - Lazio (Donatelo)
22.04.2024 15:15
(1:0-0:1) 1:1
Juventus (Liam) - Napoli (Palas)
22.04.2024 15:30
(3:1-3:2) 6:3
Inter M. (Spiderman) - Lazio (Donatelo)
22.04.2024 15:30
(0:1-0:3) 0:4
Inter M. (Spiderman) - Roma (Joshua)
22.04.2024 15:45
(1:1-1:1) 2:2
Lazio (Donatelo) - Napoli (Palas)
22.04.2024 15:45
(2:0-0:4) 2:4
Roma (Joshua) - Juventus (Liam)
22.04.2024 16:00
(2:1-0:1) 2:2
Inter M. (Spiderman) - Napoli (Palas)
22.04.2024 16:00
(0:4-0:2) 0:6
Inter M. (Spiderman) - Juventus (Liam)
22.04.2024 16:15
(0:4-2:3) 2:7
Roma (Joshua) - Lazio (Donatelo)
22.04.2024 16:15
(0:1-4:0) 4:1
Lazio (Donatelo) - Juventus (Liam)
22.04.2024 16:30
(0:1-0:2) 0:3
Roma (Joshua) - Napoli (Palas)
22.04.2024 16:30
(2:1-1:1) 3:2
Napoli (Palas) - Juventus (Liam)
22.04.2024 16:45
(1:0-2:1) 3:1
Lazio (Donatelo) - Inter M. (Spiderman)
22.04.2024 16:45
(0:0-1:2) 1:2
Roma (Joshua) - Inter M. (Spiderman)
22.04.2024 17:00
(0:2-1:1) 1:3
Napoli (Palas) - Lazio (Donatelo)
22.04.2024 17:00
(2:3-1:1) 3:4
Napoli (Palas) - Inter M. (Spiderman)
22.04.2024 17:15
(3:0-3:4) 6:4
Juventus (Liam) - Roma (Joshua)
22.04.2024 17:15
(0:1-1:1) 1:2
Juventus (Liam) - Inter M. (Spiderman)
22.04.2024 17:30
(2:1-1:0) 3:1
Lazio (Donatelo) - Roma (Joshua)
22.04.2024 17:30
(1:0-0:1) 1:1
Juventus (Samuel) - Inter (Alpha)
22.04.2024 19:00
(1:1-1:3) 2:4
SSC Napoli (Thomas) - AS Roma (Kai)
22.04.2024 19:00
(0:2-1:1) 1:3
SSC Napoli (Thomas) - Juventus (Samuel)
22.04.2024 19:15
(1:2-1:1) 2:3
Inter (Alpha) - SSC Napoli (Thomas)
22.04.2024 19:45
(2:1-0:1) 2:2
Inter (Alpha) - AS Roma (Kai)
22.04.2024 20:00
(0:3-0:1) 0:4
Inter (Alpha) - Juventus (Samuel)
22.04.2024 20:15
(1:2-0:3) 1:5
AS Roma (Kai) - SSC Napoli (Thomas)
22.04.2024 20:15
(2:2-2:2) 4:4
Juventus (Samuel) - SSC Napoli (Thomas)
22.04.2024 20:29
(1:1-1:0) 2:1
SSC Napoli (Thomas) - Inter (Alpha)
22.04.2024 21:00
(0:2-2:2) 2:4
AS Roma (Kai) - Inter (Alpha)
22.04.2024 21:15
(1:1-0:3) 1:4
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5min)
Germany (Spiderman) - Belgium (Felix)
22.04.2024 04:45
(2:1-0:1) 2:2
Portugal (Alexis) - Argentina (Panther)
22.04.2024 04:45
(1:0-0:3) 1:3
Spain (Joshua) - Argentina (Panther)
22.04.2024 05:00
(1:4-1:2) 2:6
Portugal (Alexis) - Germany (Spiderman)
22.04.2024 05:00
(2:0-2:0) 4:0
Spain (Joshua) - Belgium (Felix)
22.04.2024 05:15
(2:0-3:1) 5:1
Argentina (Panther) - Germany (Spiderman)
22.04.2024 05:15
(0:0-0:0) 0:0
Belgium (Felix) - Portugal (Alexis)
22.04.2024 05:30
(0:0) 0:0
Spain (Joshua) - Germany (Spiderman)
22.04.2024 05:30
(3:0-1:0) 4:0
Spain (Joshua) - Portugal (Alexis)
22.04.2024 05:45
(1:1-2:2) 3:3
Belgium (Felix) - Argentina (Panther)
22.04.2024 05:45
(2:0-0:3) 2:3
Argentina (Vangogh) - England (Misterx)
22.04.2024 07:00
(2:2-2:3) 4:5
Italy (Bruno) - Germany (Obelix)
22.04.2024 07:00
(1:1-1:0) 2:1
Portugal (Arthur) - England (Misterx)
22.04.2024 07:15
(4:0-1:1) 5:1
Argentina (Vangogh) - Italy (Bruno)
22.04.2024 07:15
(2:0-2:1) 4:1
England (Misterx) - Italy (Bruno)
22.04.2024 07:30
(4:1-1:2) 5:3
Portugal (Arthur) - Germany (Obelix)
22.04.2024 07:30
(1:2-3:0) 4:2
Germany (Obelix) - Argentina (Vangogh)
22.04.2024 07:45
(0:2-1:0) 1:2
Portugal (Arthur) - Italy (Bruno)
22.04.2024 07:45
(2:2-0:1) 2:3
Portugal (Arthur) - Argentina (Vangogh)
22.04.2024 08:00
(1:0-2:2) 3:2
Germany (Obelix) - England (Misterx)
22.04.2024 08:00
(1:2-3:1) 4:3
England (Misterx) - Argentina (Vangogh)
22.04.2024 08:15
(1:3-2:1) 3:4
Germany (Obelix) - Italy (Bruno)
22.04.2024 08:15
(1:2-1:1) 2:3
England (Misterx) - Portugal (Arthur)
22.04.2024 08:30
(0:1-0:1) 0:2
Italy (Bruno) - Argentina (Vangogh)
22.04.2024 08:30
(1:1-0:1) 1:2
Germany (Obelix) - Portugal (Arthur)
22.04.2024 08:45
(1:0-1:2) 2:2
Italy (Bruno) - England (Misterx)
22.04.2024 08:45
(2:2-1:2) 3:4
Argentina (Vangogh) - Germany (Obelix)
22.04.2024 09:00
(1:3-0:3) 1:6
Italy (Bruno) - Portugal (Arthur)
22.04.2024 09:00
(1:2-2:1) 3:3
England (Misterx) - Germany (Obelix)
22.04.2024 09:15
(2:2-1:0) 3:2
Argentina (Vangogh) - Portugal (Arthur)
22.04.2024 09:15
(1:2-2:2) 3:4
Holland (Walter) - Croatia (Adriano)
22.04.2024 11:00
(0:3-2:1) 2:4
France (Janis) - Belgium (Odin)
22.04.2024 11:00
(0:2-0:2) 0:4
Portugal (Iron) - Belgium (Odin)
22.04.2024 11:15
(1:4-1:0) 2:4
France (Janis) - Holland (Walter)
22.04.2024 11:15
(0:3-1:0) 1:3
Portugal (Iron) - Croatia (Adriano)
22.04.2024 11:30
(2:4-0:1) 2:5
Belgium (Odin) - Holland (Walter)
22.04.2024 11:30
(2:1-2:2) 4:3
Portugal (Iron) - Holland (Walter)
22.04.2024 11:45
(1:5-0:1) 1:6
Croatia (Adriano) - Belgium (Odin)
22.04.2024 12:00
(1:1-3:1) 4:2
Portugal (Iron) - France (Janis)
22.04.2024 12:00
(0:3-1:0) 1:3
Croatia (Adriano) - Holland (Walter)
22.04.2024 12:15
(3:0-1:1) 4:1
Belgium (Odin) - France (Janis)
22.04.2024 12:15
(1:0-2:3) 3:3
Belgium (Odin) - Portugal (Iron)
22.04.2024 12:30
(3:1-3:1) 6:2
Holland (Walter) - France (Janis)
22.04.2024 12:30
(3:1-1:1) 4:2
Holland (Walter) - Belgium (Odin)
22.04.2024 12:45
(2:3-3:1) 5:4
Croatia (Adriano) - Portugal (Iron)
22.04.2024 12:45
(2:1-0:0) 2:1
Holland (Walter) - Portugal (Iron)
22.04.2024 13:00
(0:2-1:1) 1:3
France (Janis) - Portugal (Iron)
22.04.2024 13:15
(0:0-0:0) 0:0
Belgium (Odin) - Croatia (Adriano)
22.04.2024 13:15
(1:2-1:2) 2:4
Portugal (Palas) - Italy (Joshua)
22.04.2024 20:30
(3:1-1:2) 4:3
England (Liam) - Argentina (Donatello)
22.04.2024 20:30
(1:1-0:0) 1:1
England (Liam) - Portugal (Palas)
22.04.2024 20:45
(1:1-2:0) 3:1
France (Spiderman) - Argentina (Donatello)
22.04.2024 20:45
(0:1-1:1) 1:2
France (Spiderman) - Italy (Joshua)
22.04.2024 21:00
(0:2-2:0) 2:2
Argentina (Donatello) - Portugal (Palas)
22.04.2024 21:00
(3:1-1:1) 4:2
France (Spiderman) - Portugal (Palas)
22.04.2024 21:15
(3:4-3:2) 6:6
Italy (Joshua) - England (Liam)
22.04.2024 21:15
(1:0-1:2) 2:2
Italy (Joshua) - Argentina (Donatello)
22.04.2024 21:30
(0:0-3:2) 3:2
France (Spiderman) - England (Liam)
22.04.2024 21:30
(0:7-1:1) 1:8
Argentina (Donatello) - England (Liam)
22.04.2024 21:45
(1:1-2:3) 3:4
Italy (Joshua) - Portugal (Palas)
22.04.2024 21:45
(4:0-1:2) 5:2
Argentina (Donatello) - France (Spiderman)
22.04.2024 22:00
(2:0-2:3) 4:3
Portugal (Palas) - England (Liam)
22.04.2024 22:00
(0:0-3:1) 3:1
Italy (Joshua) - France (Spiderman)
22.04.2024 22:15
(0:1-1:2) 1:3
Portugal (Palas) - Argentina (Donatello)
22.04.2024 22:15
(1:1-2:1) 3:2
Portugal (Palas) - France (Spiderman)
22.04.2024 22:30
(0:0-4:1) 4:1
England (Liam) - Italy (Joshua)
22.04.2024 22:30
(2:1-1:2) 3:3
England (Liam) - France (Spiderman)
22.04.2024 22:45
(2:4-2:1) 4:5
Argentina (Donatello) - Italy (Joshua)
22.04.2024 22:45
(1:0-0:1) 1:1
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5min)
Bayer 04 Leverkusen (Leonardo) - Fiorentina (Matrix)
22.04.2024 23:15
(0:0-0:0) 0:0
Marseille (Felix) - Real Betis (Alexis)
22.04.2024 23:15
(0:1-0:0) 0:1
Roma (Panther) - Fiorentina (Matrix)
22.04.2024 23:30
(0:1-1:1) 1:2
Bayer 04 Leverkusen (Leonardo) - Marseille (Felix)
22.04.2024 23:30
(1:1-0:2) 1:3
Fiorentina (Matrix) - Marseille (Felix)
22.04.2024 23:45
(0:0-1:0) 1:0
Roma (Panther) - Real Betis (Alexis)
22.04.2024 23:45
(1:0-2:1) 3:1
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League(2x5min)
Milan(Alexis) - Atletico M.(Panther)
22.04.2024 02:00
(4:1-4:2) 8:3
Real M. (Spiderman) - Barcelona (Felix)
22.04.2024 02:00
(0:2-0:2) 0:4
Milan(Alexis) - Real M. (Spiderman)
22.04.2024 02:15
(2:4-1:1) 3:5
Inter(Joshua) - Atletico M.(Panther)
22.04.2024 02:15
(1:2-1:1) 2:3
Inter(Joshua) - Barcelona (Felix)
22.04.2024 02:30
(1:2-1:2) 2:4
Atletico M.(Panther) - Real M. (Spiderman)
22.04.2024 02:30
(3:0-1:2) 4:2
Inter(Joshua) - Real M. (Spiderman)
22.04.2024 02:45
(1:2-5:0) 6:2
Barcelona (Felix) - Milan(Alexis)
22.04.2024 02:45
(2:1-1:4) 3:5
Barcelona (Felix) - Atletico M.(Panther)
22.04.2024 03:00
(1:1-2:2) 3:3
Inter(Joshua) - Milan(Alexis)
22.04.2024 03:00
(0:0-2:0) 2:0
Barcelona (Felix) - Real M. (Spiderman)
22.04.2024 03:15
(2:1-1:0) 3:1
Atletico M.(Panther) - Milan(Alexis)
22.04.2024 03:15
(2:3-1:1) 3:4
Real M. (Spiderman) - Milan(Alexis)
22.04.2024 03:30
(2:0-0:0) 2:0
Atletico M.(Panther) - Inter(Joshua)
22.04.2024 03:30
(0:2-1:0) 1:2
Real M. (Spiderman) - Atletico M.(Panther)
22.04.2024 03:45
(1:1-1:2) 2:3
Barcelona (Felix) - Inter(Joshua)
22.04.2024 03:45
(1:0-1:0) 2:0
Real M. (Spiderman) - Inter(Joshua)
22.04.2024 04:00
(1:0-0:0) 1:0
Milan(Alexis) - Barcelona (Felix)
22.04.2024 04:00
(1:1-1:2) 2:3
Milan(Alexis) - Inter(Joshua)
22.04.2024 04:15
(1:2-1:3) 2:5
Atletico M.(Panther) - Barcelona (Felix)
22.04.2024 04:15
(4:1-0:2) 4:3
Man.City (Bruno) - PSG (Obelix)
22.04.2024 10:00
(2:2-0:3) 2:5
Real Madrid (Vangogh) - Bayern M.(Misterx)
22.04.2024 10:00
(1:2-1:0) 2:2
Barcelona (Arthur) - Bayern M.(Misterx)
22.04.2024 10:15
(1:0-2:2) 3:2
Real Madrid (Vangogh) - Man.City (Bruno)
22.04.2024 10:15
(1:0-1:3) 2:3
Bayern M.(Misterx) - Man.City (Bruno)
22.04.2024 10:30
(2:4-1:1) 3:5
Barcelona (Arthur) - PSG (Obelix)
22.04.2024 10:30
(0:0-0:3) 0:3
Barcelona (Arthur) - Man.City (Bruno)
22.04.2024 10:45
(0:0-3:3) 3:3
PSG (Obelix) - Real Madrid (Vangogh)
22.04.2024 10:45
(0:2-1:0) 1:2
Barcelona (Arthur) - Real Madrid (Vangogh)
22.04.2024 11:00
(0:1-2:3) 2:4
PSG (Obelix) - Bayern M.(Misterx)
22.04.2024 11:00
(3:0-1:0) 4:0
Bayern M.(Misterx) - Real Madrid (Vangogh)
22.04.2024 11:15
(0:4-1:1) 1:5
PSG (Obelix) - Man.City (Bruno)
22.04.2024 11:15
(2:1-2:1) 4:2
Man.City (Bruno) - Real Madrid (Vangogh)
22.04.2024 11:30
(0:1-3:1) 3:2
Man.City (Bruno) - Bayern M.(Misterx)
22.04.2024 11:45
(2:2-2:2) 4:4
PSG (Obelix) - Barcelona (Arthur)
22.04.2024 11:45
(3:0-1:1) 4:1
Man.City (Bruno) - Barcelona (Arthur)
22.04.2024 12:00
(4:2-2:3) 6:5
Real Madrid (Vangogh) - PSG (Obelix)
22.04.2024 12:00
(0:0-1:2) 1:2
Bayern M.(Misterx) - PSG (Obelix)
22.04.2024 12:15
(1:1-1:4) 2:5
Real Madrid (Vangogh) - Barcelona (Arthur)
22.04.2024 12:15
(1:3-4:3) 5:6
Barcelona (Janis) - Borussia Dortmund (Odin)
22.04.2024 13:30
(0:0) 0:0
Arsenal (Walter) - Newcastle (Adriano)
22.04.2024 13:30
(0:0) 0:0
Leipzig (Iron) - Borussia Dortmund (Odin)
22.04.2024 13:45
(1:2-1:3) 2:5
Barcelona (Janis) - Arsenal (Walter)
22.04.2024 13:45
(1:3-2:4) 3:7
Borussia Dortmund (Odin) - Arsenal (Walter)
22.04.2024 14:00
(0:1-0:0) 0:1
Leipzig (Iron) - Newcastle (Adriano)
22.04.2024 14:00
(0:3-0:0) 0:3
Leipzig (Iron) - Arsenal (Walter)
22.04.2024 14:15
(2:1-2:1) 4:2
Leipzig (Iron) - Barcelona (Janis)
22.04.2024 14:30
(2:1-4:1) 6:2
Newcastle (Adriano) - Borussia Dortmund (Odin)
22.04.2024 14:30
(2:3-1:3) 3:6
Borussia Dortmund (Odin) - Barcelona (Janis)
22.04.2024 14:45
(0:2-2:2) 2:4
Newcastle (Adriano) - Arsenal (Walter)
22.04.2024 14:45
(1:1-2:0) 3:1
Borussia Dortmund (Odin) - Leipzig (Iron)
22.04.2024 15:00
(3:1-2:0) 5:1
Arsenal (Walter) - Barcelona (Janis)
22.04.2024 15:00
(1:2-2:4) 3:6
Arsenal (Walter) - Borussia Dortmund (Odin)
22.04.2024 15:15
(0:3-1:1) 1:4
Newcastle (Adriano) - Leipzig (Iron)
22.04.2024 15:15
(0:2-0:1) 0:3
Arsenal (Walter) - Leipzig (Iron)
22.04.2024 15:30
(0:0-1:0) 1:0
Barcelona (Janis) - Newcastle (Adriano)
22.04.2024 15:30
(2:0-0:2) 2:2
Barcelona (Janis) - Leipzig (Iron)
22.04.2024 15:45
(0:2-3:1) 3:3
Borussia Dortmund (Odin) - Newcastle (Adriano)
22.04.2024 15:45
(3:2-1:3) 4:5
Manchester City FC (Palas) - PSG (Joshua)
22.04.2024 18:00
(2:1-2:1) 4:2
Barcelona (Liam) - Bayern M. (Donatello)
22.04.2024 18:00
(2:2-2:3) 4:5
Barcelona (Liam) - Manchester City FC (Palas)
22.04.2024 18:15
(2:3-2:1) 4:4
Real M. (Spiderman) - Bayern M. (Donatello)
22.04.2024 18:15
(0:0-0:1) 0:1
Real M. (Spiderman) - PSG (Joshua)
22.04.2024 18:30
(0:2-1:2) 1:4
Bayern M. (Donatello) - Manchester City FC (Palas)
22.04.2024 18:30
(3:2-1:0) 4:2
PSG (Joshua) - Barcelona (Liam)
22.04.2024 18:45
(2:1-1:1) 3:2
Real M. (Spiderman) - Manchester City FC (Palas)
22.04.2024 18:45
(1:3-0:2) 1:5
Real M. (Spiderman) - Barcelona (Liam)
22.04.2024 19:00
(1:2-2:2) 3:4
PSG (Joshua) - Bayern M. (Donatello)
22.04.2024 19:00
(0:1-0:2) 0:3
PSG (Joshua) - Manchester City FC (Palas)
22.04.2024 19:15
(2:2-1:0) 3:2
Bayern M. (Donatello) - Barcelona (Liam)
22.04.2024 19:15
(0:1-1:0) 1:1
Manchester City FC (Palas) - Barcelona (Liam)
22.04.2024 19:30
(1:3-4:2) 5:5
Bayern M. (Donatello) - Real M. (Spiderman)
22.04.2024 19:30
(1:0-1:1) 2:1
PSG (Joshua) - Real M. (Spiderman)
22.04.2024 19:45
(2:1-0:1) 2:2
Manchester City FC (Palas) - Bayern M. (Donatello)
22.04.2024 19:45
(2:1-0:0) 2:1
Barcelona (Liam) - PSG (Joshua)
22.04.2024 20:00
(2:0-1:3) 3:3
Manchester City FC (Palas) - Real M. (Spiderman)
22.04.2024 20:00
(0:1-5:0) 5:1
Barcelona (Liam) - Real M. (Spiderman)
22.04.2024 20:15
(0:1-1:2) 1:3
Bayern M. (Donatello) - PSG (Joshua)
22.04.2024 20:15
(0:1-2:2) 2:3
Inter M. (Samuel) - Barcelona(Alpha)
22.04.2024 21:30
(2:1-1:1) 3:2
Arsenal(Thomas) - Atletico Madrid (Kai)
22.04.2024 21:30
(1:4-2:1) 3:5
Arsenal(Thomas) - Inter M. (Samuel)
22.04.2024 21:45
(2:1-2:4) 4:5
Paris Saint Germain (Mateo) - Atletico Madrid (Kai)
22.04.2024 21:45
(0:1-0:1) 0:2
Barcelona(Alpha) - Arsenal(Thomas)
22.04.2024 22:15
(0:1-2:1) 2:2
Barcelona(Alpha) - Atletico Madrid (Kai)
22.04.2024 22:30
(1:2-0:2) 1:4
Barcelona(Alpha) - Inter M. (Samuel)
22.04.2024 22:45
(0:3-1:2) 1:5
Atletico Madrid (Kai) - Arsenal(Thomas)
22.04.2024 22:45
(2:2-2:2) 4:4
Inter M. (Samuel) - Arsenal(Thomas)
22.04.2024 23:00
(3:2-1:3) 4:5
Inter M. (Samuel) - Atletico Madrid (Kai)
22.04.2024 23:15
(1:0-1:0) 2:0
Arsenal(Thomas) - Barcelona(Alpha)
22.04.2024 23:30
(2:1-2:0) 4:1
Atletico Madrid (Kai) - Barcelona(Alpha)
22.04.2024 23:45
(2:0-2:1) 4:1
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League(2x5min)
Liverpool (Bruno) - Man.City (Obelix)
22.04.2024 12:30
(1:0-2:2) 3:2
Arsenal (Vangogh) - Tottenham (Misterx)
22.04.2024 12:30
(0:0-0:4) 0:4
Man.Utd. (Arthur) - Tottenham (Misterx)
22.04.2024 12:45
(1:4-2:2) 3:6
Arsenal (Vangogh) - Liverpool (Bruno)
22.04.2024 12:45
(1:0-1:3) 2:3
Man.Utd. (Arthur) - Man.City (Obelix)
22.04.2024 13:00
(3:0-1:7) 4:7
Tottenham (Misterx) - Liverpool (Bruno)
22.04.2024 13:00
(0:1-2:0) 2:1
Man.Utd. (Arthur) - Liverpool (Bruno)
22.04.2024 13:15
(0:1-0:0) 0:1
Man.City (Obelix) - Arsenal (Vangogh)
22.04.2024 13:15
(3:1-2:3) 5:4
Man.Utd. (Arthur) - Arsenal (Vangogh)
22.04.2024 13:30
(1:0) 1:0
Man.City (Obelix) - Tottenham (Misterx)
22.04.2024 13:30
(0:0) 0:0
Man.City (Obelix) - Liverpool (Bruno)
22.04.2024 13:45
(3:2-2:1) 5:3
Tottenham (Misterx) - Arsenal (Vangogh)
22.04.2024 13:45
(3:1-2:2) 5:3
Tottenham (Misterx) - Man.Utd. (Arthur)
22.04.2024 14:00
(0:1-2:0) 2:1
Liverpool (Bruno) - Arsenal (Vangogh)
22.04.2024 14:00
(2:1-2:1) 4:2
Liverpool (Bruno) - Tottenham (Misterx)
22.04.2024 14:15
(1:2-3:2) 4:4
Man.City (Obelix) - Man.Utd. (Arthur)
22.04.2024 14:15
(2:4-0:3) 2:7
Arsenal (Vangogh) - Man.City (Obelix)
22.04.2024 14:30
(1:4-1:2) 2:6
Liverpool (Bruno) - Man.Utd. (Arthur)
22.04.2024 14:30
(3:2-3:2) 6:4
Tottenham (Misterx) - Man.City (Obelix)
22.04.2024 14:45
(1:0-3:0) 4:0
Arsenal (Vangogh) - Man.Utd. (Arthur)
22.04.2024 14:45
(1:0-1:0) 2:0
Man.Utd.(Samuel) - Tottenham(Alpha)
22.04.2024 16:15
(0:1-2:0) 2:1
Arsenal(Thomas) - Manchester City FC (Kai)
22.04.2024 16:15
(1:1-2:3) 3:4
Arsenal(Thomas) - Man.Utd.(Samuel)
22.04.2024 16:30
(1:2-1:0) 2:2
Tottenham(Alpha) - Arsenal(Thomas)
22.04.2024 17:00
(0:0-2:0) 2:0
Tottenham(Alpha) - Manchester City FC (Kai)
22.04.2024 17:15
(0:2-0:2) 0:4
Tottenham(Alpha) - Man.Utd.(Samuel)
22.04.2024 17:30
(0:2-1:3) 1:5
Manchester City FC (Kai) - Arsenal(Thomas)
22.04.2024 17:30
(1:1-2:1) 3:2
Man.Utd.(Samuel) - Arsenal(Thomas)
22.04.2024 17:45
(1:1-0:1) 1:2
Arsenal(Thomas) - Tottenham(Alpha)
22.04.2024 18:15
(0:2-1:1) 1:3
Manchester City FC (Kai) - Tottenham(Alpha)
22.04.2024 18:30
(0:1-3:2) 3:3
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min)
Barcelona (Magdy) - Ath.Bilbao (Panic)
22.04.2024 00:00
(0:0-3:3) 3:3
Ath.Bilbao (Panic) - Atletico Mad. (Nazario)
22.04.2024 00:15
(0:2-1:1) 1:3
Ath.Bilbao (Panic) - Girona(Aladdin)
22.04.2024 00:30
(1:1-1:2) 2:3
Barcelona (Magdy) - Atletico Mad. (Nazario)
22.04.2024 00:30
(0:0-1:1) 1:1
Girona(Aladdin) - Atletico Mad. (Nazario)
22.04.2024 01:00
(0:0-1:0) 1:0
Girona(Aladdin) - Barcelona (Magdy)
22.04.2024 01:15
(1:3-1:1) 2:4
Ath.Bilbao (Panic) - Barcelona (Magdy)
22.04.2024 01:30
(2:1-1:0) 3:1
Atletico Mad. (Nazario) - Ath.Bilbao (Panic)
22.04.2024 01:45
(0:0-1:1) 1:1
Girona(Aladdin) - Ath.Bilbao (Panic)
22.04.2024 02:00
(0:1-1:2) 1:3
Atletico Mad. (Nazario) - Barcelona (Magdy)
22.04.2024 02:00
(1:1-1:1) 2:2
Atl.Madrid (Prince) - Girona FC (Ozil)
22.04.2024 13:00
(1:3-2:1) 3:4
Real Madrid (Carlos) - Ath.Bilbao (Tongpo)
22.04.2024 13:00
(0:1-3:1) 3:2
Atl.Madrid (Prince) - Real Madrid (Carlos)
22.04.2024 13:15
(3:0-1:1) 4:1
Barcelona (Anthem) - Girona FC (Ozil)
22.04.2024 13:15
(1:2-2:1) 3:3
Girona FC (Ozil) - Real Madrid (Carlos)
22.04.2024 13:30
(0:0) 0:0
Barcelona (Anthem) - Ath.Bilbao (Tongpo)
22.04.2024 13:30
(0:1) 0:1
Barcelona (Anthem) - Real Madrid (Carlos)
22.04.2024 13:45
(3:0-3:0) 6:0
Ath.Bilbao (Tongpo) - Atl.Madrid (Prince)
22.04.2024 13:45
(2:1-3:2) 5:3
Barcelona (Anthem) - Atl.Madrid (Prince)
22.04.2024 14:00
(2:0-0:0) 2:0
Ath.Bilbao (Tongpo) - Girona FC (Ozil)
22.04.2024 14:00
(0:3-0:3) 0:6
Girona FC (Ozil) - Atl.Madrid (Prince)
22.04.2024 14:15
(1:1-1:2) 2:3
Ath.Bilbao (Tongpo) - Real Madrid (Carlos)
22.04.2024 14:15
(2:2-4:2) 6:4
Real Madrid (Carlos) - Atl.Madrid (Prince)
22.04.2024 14:30
(2:1-2:0) 4:1
Girona FC (Ozil) - Barcelona (Anthem)
22.04.2024 14:30
(0:2-0:1) 0:3