Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

VČERAJ
DANES
21.04.2024
V ŽIVO
ŠPORT
Nogomet - Albanija - Kategoria e Pare
Vora - Tomori B.
21.04.2024 15:00
(0:0-3:0) 3:0
Kastrioti K. - Burreli
21.04.2024 15:00
2:1
Lushnja - Besa K.
21.04.2024 15:00
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - Andora - Prva divizija
Penya - Santa Coloma
21.04.2024 11:00
(1:0-1:4) 2:4
Pas Casa - AC d'Escaldes
21.04.2024 13:30
(0:1-1:1) 1:2
Inter Escaldes - Esperanca
21.04.2024 16:00
(2:0-2:0) 4:0
Ordino - UE Santa Coloma
21.04.2024 18:30
(0:2-1:0) 1:2
Nogomet - Anglija - Championship liga
Blackburn - Sheffield Wed.
21.04.2024 13:30
(1:1-0:2) 1:3
Nogomet - Anglija - FA pokal
Coventry - Manch.United
21.04.2024 16:30
(0:2-3:1-0:0-2:4) 5:7
Nogomet - Anglija - Premier liga
Everton - Nottingham F.
21.04.2024 14:30
(1:0-1:0) 2:0
Aston Villa - Bournemouth
21.04.2024 16:00
(1:1-2:0) 3:1
Crystal Palace - West Ham
21.04.2024 16:00
(4:1-1:1) 5:2
Fulham - Liverpool
21.04.2024 17:30
(1:1-0:2) 1:3
Nogomet - Argentina - Pokal de la Liga
Godoy Cruz - Velez S.
21.04.2024 02:30
(1:1-0:1) 1:2
River Plate (Arg) - Boca Juniors
21.04.2024 20:30
(1:1-1:2) 2:3
Nogomet - Argentina - Primera B
Atl.Fenix - Flandria
21.04.2024 16:00
(0:2-1:0) 1:2
Villa Dalmine - Liniers
21.04.2024 16:00
(1:0-0:0) 1:0
Los Andes - Colegiales
21.04.2024 18:00
(0:0-1:0) 1:0
Arg.Quilmes - Villa SC
21.04.2024 20:30
(1:0-2:0) 3:0
Sacachispas - Excursionistas
21.04.2024 20:30
(0:1-0:2) 0:3
F.Midland - Dock Sud
21.04.2024 23:15
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Argentina - Primera C
Real Pilar - C.Espanol
21.04.2024 16:00
(1:1-1:0) 2:1
Gen.Lamadrid - Mercedes
21.04.2024 16:00
(0:0-1:0) 1:0
El Porvenir - Puerto Nuevo
21.04.2024 16:00
(1:1-1:0) 2:1
Lujan - CA Lugano
21.04.2024 16:00
(1:0-1:1) 2:1
Ituzaingo - C.Cordoba R.
21.04.2024 20:30
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Argentina - Primera Nacional
C.Santa Fe - Temperley
21.04.2024 00:05
(0:0-0:0) 0:0
Tall.Remedios - Tristan Suarez
21.04.2024 01:00
(0:0-1:0) 1:0
Mitre SE - GYE Mendoza
21.04.2024 16:30
(0:0-0:1) 0:1
San Miguel - Rac.Cordoba
21.04.2024 18:00
(1:0-1:0) 2:0
Ars.Sarandi - San Juan
21.04.2024 18:00
(0:0-0:0) 0:0
Madryn - Chaco FE
21.04.2024 18:00
(0:0-1:0) 1:0
Chacarita Jun. - Agro.Argentino
21.04.2024 20:30
(0:1-2:0) 2:1
Aldosivi - Nueva C.
21.04.2024 21:00
(0:0-0:0) 0:0
Gimn.Y Tiro de S. - Gim.Jujuy
21.04.2024 21:00
(0:0-0:0) 0:0
Atl.Rafaela - San Telmo
21.04.2024 23:30
(0:0-1:2) 1:2
Nogomet - Argentina - Prva divizija, ženske
Racing - Social AT
21.04.2024 16:00
(1:0-0:2) 1:2
Banfield - Excursionistas
21.04.2024 20:00
(2:1-2:1) 4:2
Nogomet - Argentina - Torneo Federal A
Douglas Haig - At.Independiente(Ch)
21.04.2024 16:30
(0:0-0:1) 0:1
Def.Belgrano - Linqueno
21.04.2024 18:00
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - Argentina - Torneo Federal A
General San Martin - Sarmiento R.
21.04.2024 16:00
(2:0-0:0) 2:0
Nogomet - Argentina - Torneo Federal A, skupina A
Kimberley de Mar Del Plata - Villa Mitre
21.04.2024 16:00
(1:0-0:0) 1:0
Club Olimpo - Santamarina T.
21.04.2024 20:30
(1:0-0:0) 1:0
Sansinena - Deportivo Rincon
21.04.2024 21:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Argentina - Torneo Federal A, skupina B
Las Heras - Atl.Camioneros
21.04.2024 16:30
(0:2-0:1) 0:3
Estud. San Luis - Argentino M.M.
21.04.2024 21:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Armenija - Premier liga
Pyunik Y. - Ararat Arm.
21.04.2024 14:00
(1:1-1:1) 2:2
Nogomet - Avstralija - A-Liga
Perth Glory - Western Utd.
21.04.2024 09:00
(1:1-2:3) 3:4
Nogomet - Avstralija - Amateur Premier Division
S.Perth Utd. - Kelmscott R.
21.04.2024 09:00
(1:1-1:1) 2:2
Nogomet - Avstralija - Amateur Premier Division Reserves
South Perth - Kelmscott R.
21.04.2024 07:00
(1:3-0:2) 1:5
Nogomet - Avstralija - Južna Avstralija, Premier Liga
Adelaide Utd - S.Adelaide
21.04.2024 07:30
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Avstralija - NPL Zahodna Avstralija (Ž)
Uwa Nedlands - Perth SC
21.04.2024 07:00
(0:5-1:2) 1:7
Subiaco - Fremantle
21.04.2024 09:45
(1:3-1:4) 2:7
Nogomet - Avstralija - Npl, Južna Avstralija, Rezerve
Adelaide Utd. - S.Adelaide
21.04.2024 05:15
(5:0-4:0) 9:0
Nogomet - Avstralija - NPL, Novi Južni Wales
Sydney Oly. - Nws Spirit
21.04.2024 07:00
(0:0-2:1) 2:1
Nogomet - Avstralija - Queensland National Premier Liga
Rochedale R. - Brisbane R.
21.04.2024 08:15
(0:2-1:3) 1:5
Olympic B. - Gold Coast Utd
21.04.2024 08:30
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Avstralija - U20 NSW Premier liga
Sydney Oly. - NWS Spirit
21.04.2024 05:00
(1:3-4:0) 5:3
Nogomet - Avstralija - U21 Western Australia Npl, Women
Uwa Nedlands - Perth SC
21.04.2024 05:00
(0:0-1:1) 1:1
Balcatta - Hyundai Ntc
21.04.2024 07:00
(1:1-0:2) 1:3
Murdoch Un. - Perth Redstar
21.04.2024 07:00
(0:3-0:0) 0:3
Subiaco - Fremantle C.
21.04.2024 07:45
(1:2-0:3) 1:5
Nogomet - Avstralija - U23 Queensland Premier League 5
Pine Hills B. - Logan Roos
21.04.2024 06:00
(4:0-5:0) 9:0
Nogomet - Avstralija - Victoria Premier Liga (Ž)
Calder Utd. - Bentleigh G.
21.04.2024 07:00
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Avstralija - Victoria State League 2
Hampton EB - N.Caulfield S.
21.04.2024 05:00
(2:0-1:0) 3:0
Nogomet - Avstralija - W-Liga, končnica
Newc.Jets - Melb.City
21.04.2024 07:00
(0:1-0:2) 0:3
Nogomet - Avstrija - 1.liga, Liga za prvaka
LASK - Hartberg
21.04.2024 14:30
(0:2-1:1) 1:3
Salzburg - Austria K.
21.04.2024 17:00
(4:1-0:1) 4:2
Nogomet - Avstrija - 2. Liga
Grazer - St.Polten
21.04.2024 10:30
(1:1-2:0) 3:1
Nogomet - Avstrija (Am.) - Bundesliga (Ž)
First Vienna - Lustenau
21.04.2024 11:00
(0:0-0:2) 0:2
Bergheim - St.Polten
21.04.2024 12:00
(0:0-0:3) 0:3
Sturm G. - Wacker I.
21.04.2024 12:45
(1:0-1:1) 2:1
Neulengbach - Vorderland
21.04.2024 13:30
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Avstrija (Am.) - Kärnten Unterliga Zahod
Rothenthurn - ESV Admira V.
21.04.2024 10:30
(2:0-2:2) 4:2
Nogomet - Avstrija (Am.) - Oberliga Steiermark Mitte
Strass - Werndorf
21.04.2024 10:30
(1:0-2:1) 3:1
Nogomet - Avstrija (Am.) - Regionalna liga Center
Wolfsberger (A) - Voitsberg
21.04.2024 15:00
(1:1-2:1) 3:2
Klagenfurt - Vorwarts S.
21.04.2024 15:30
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Avstrija (Am.) - Wienerliga
Brigittenau - Wienerberg
21.04.2024 10:30
(3:1-1:2) 4:3
Nogomet - Azerbajdžan - Premier liga
Kapaz - Sabah M.
21.04.2024 14:30
(0:2-1:0) 1:2
Araz N. - Sabail
21.04.2024 17:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Belgija - Nationale 1
OH Leuven - Tessenderlo
21.04.2024 15:00
(2:1-0:2) 2:3
Nogomet - Belgija - Pro liga
Kortrijk - Molenbeek 47
21.04.2024 16:00
(1:3-1:1) 2:4
Charleroi - Eupen
21.04.2024 19:15
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Belgija - Pro Liga, liga za prvaka
Cercle Brugge - Antwerp
21.04.2024 13:30
(0:0-0:1) 0:1
St.Gilloise - Club Brugge
21.04.2024 18:30
(0:0-1:2) 1:2
Nogomet - Belorusija - Pervaya Liga
Orsha - Niva Dolbizno
21.04.2024 12:00
(1:2-2:3) 3:5
Shakhtyor Soligorsk - BGU Minsk
21.04.2024 14:00
(0:0-0:0) 0:0
Lok.Gomel - Molodechno
21.04.2024 15:00
(0:1-1:0) 1:1
Lida - Maxline Rog.
21.04.2024 16:00
(1:0-1:2) 2:2
Nogomet - Belorusija - Vysshaya liga
Slutsk - Isloch
21.04.2024 13:00
(0:2-1:1) 1:3
Din.Minsk - Torp.Zhodino
21.04.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
Neman G. - Vitebsk
21.04.2024 17:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Bolgarija - Prva Profesionalna Liga
Lok.Plovdiv - CSKA 1948
21.04.2024 14:15
(0:0-1:1) 1:1
Lok.Sofia - Botev P.
21.04.2024 16:45
(0:2-0:2) 0:4
Arda K. - CSKA Sofia
21.04.2024 19:15
(2:1-0:2) 2:3
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie A2, ženske
Recanto Crianca - 3B Sport
21.04.2024 21:00
(0:2-0:4) 0:6
Nogomet - Brazilija - Campeonato Brasileiro Serie A2 (Ž)
Mixto Ec Mt - Bahia
21.04.2024 16:00
(0:0-1:2) 1:2
Nogomet - Brazilija - Gaucho, Serie A2
Cruzeiro PA - Bento G.
21.04.2024 20:00
(0:1-0:0) 0:1
SERC Brasil - Passo Fundo
21.04.2024 20:30
(0:0-0:2) 0:2
Nogomet - Brazilija - Gaucho, Serie A2
Lajeadense - Futvida
21.04.2024 23:30
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Brazilija - Paulista, Segunda Divisao U23
Barcelona EC - Colorado C
21.04.2024 15:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Brazilija - Serie A
Atletico MG - Cruzeiro
21.04.2024 02:00
(3:0-0:0) 3:0
Vitoria - Bahia
21.04.2024 21:00
(1:0-1:2) 2:2
Palmeiras - Flamengo
21.04.2024 21:00
(0:0-0:0) 0:0
Paranaense - Internacional
21.04.2024 21:00
(0:0-1:0) 1:0
Botafogo - Juventude
21.04.2024 23:30
(2:0-2:0) 4:0
Goianiense - Sao Paulo SP
21.04.2024 23:30
(0:1-0:2) 0:3
Nogomet - Brazilija - Serie B
Ponte Preta - Coritiba
21.04.2024 23:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Ciper - 1. divizija
Pafos - Anorthosis
21.04.2024 16:00
(4:1-1:0) 5:1
AEK Larnaca - Omonia N.
21.04.2024 18:00
(0:0-2:0) 2:0
APOEL - Aris Limassol
21.04.2024 18:30
(2:0-0:0) 2:0
Nogomet - Ciper - Cup, Women
Lefkothea L. - Aris Lemesou
21.04.2024 15:00
(1:0-1:1-2:1) 4:2
Nogomet - Češka - 1. Liga
Slavia P. - S.Olomouc
21.04.2024 15:00
(0:0-2:2) 2:2
Pardubice - Mlada B.
21.04.2024 15:00
(0:2-1:0) 1:2
Liberec - Hradec K.
21.04.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
Slovacko - Vik.Plzen
21.04.2024 18:00
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Češka - CFL, skupina A
Bohemians"B" - Mas T. "2"
21.04.2024 10:15
(2:2-1:1) 3:3
Dukla"B" - Slavia P. "B"
21.04.2024 10:15
(0:4-0:2) 0:6
Plzen"B" - Admira P.
21.04.2024 10:30
(2:0-1:0) 3:0
Nogomet - Češka - CFL, skupina B
Chlumec - Banik MS
21.04.2024 10:14
(0:0-0:0) 0:0
H.Kralove"B" - M.Boleslav"B"
21.04.2024 10:15
(0:0-2:0) 2:0
Brozany - Zivanice
21.04.2024 17:00
(2:0-0:0) 2:0
Nogomet - Češka - Divizija A
Pribram"B" - Aritma P.
21.04.2024 10:00
(0:1-0:0) 0:1
Jindrichuv H. - Klatovy
21.04.2024 16:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Češka - Divizija D
Brno"B" - Velke M.
21.04.2024 10:15
(0:0-0:1) 0:1
Polna - Breclav
21.04.2024 16:00
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Češka - FNL
Zizkov - Chrudim
21.04.2024 10:15
(1:1-2:0) 3:1
Hanacka SK - Dukla P.
21.04.2024 17:00
(0:1-0:1) 0:2
Jihlava - Sparta P. "B"
21.04.2024 17:00
(2:1-1:0) 3:1
Nogomet - Čile - Primera B
Antofagasta - Dep.Recoleta
21.04.2024 18:30
(2:0-1:0) 3:0
Deportes Limache - Santiago W.
21.04.2024 23:30
(2:0-0:2) 2:2
Nogomet - Čile - Primera Division, Women
Un. Espanola - Colo Colo
21.04.2024 16:00
(0:1-0:1) 0:2
Audax - Dep.Iquique
21.04.2024 17:00
(1:0-0:2) 1:2
U.Concepcion - Coquimbo
21.04.2024 17:00
(0:0-1:4) 1:4
Nogomet - Čile - Prva divizija
Coquimbo U. - O'Higgins
21.04.2024 02:30
(2:0-0:0) 2:0
Huachipato - Dep.Iquique
21.04.2024 18:30
(1:1-1:0) 2:1
Palestino - Univ.de Chile
21.04.2024 21:00
(1:1-1:1) 2:2
Un.Espanola - Dep.Copiapo
21.04.2024 23:30
(3:1-2:2) 5:3
Nogomet - Čile - Segunda Division
Deportes Rengo - Concon
21.04.2024 18:30
(1:0-0:2) 1:2
Pro.Ovalle - Dep.Concepcion
21.04.2024 23:30
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Danska - Superliga, Liga za prvaka
Copenhagen - Silkeborg
21.04.2024 16:00
(1:0-1:0) 2:0
Broendby - Midtjylland
21.04.2024 18:00
(2:0-0:1) 2:1
Nogomet - Danska - Superligaen
Viborg - Lyngby
21.04.2024 14:00
(1:1-1:0) 2:1
Hvidovre - Vejle
21.04.2024 14:00
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Dominika - Premier Liga
Harlem B. - South East
21.04.2024 22:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Egipt - 2. divizija
Wadi Degla - EL Qanah
21.04.2024 15:30
(1:0-0:1) 1:1
Proxy - Petrojet
21.04.2024 15:30
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Estonija - Esiliiga B
Parnu J. - 21/Tammeka T.
21.04.2024 11:30
(1:1-1:3) 2:4
Nogomet - Etiopija - Higher League
Addis AC - Halaba K.
21.04.2024 08:00
(0:0-0:1) 0:1
Kolfie Keranio - Yirga CB
21.04.2024 15:00
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Etiopija - Premier liga
Eth.Coffee - Mekelakeya
21.04.2024 15:00
(1:1-0:0) 1:1
Eth.Nigd Bank - S.Bunna
21.04.2024 18:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Ferski otoki - Premier Liga
Vikingur G. - B36 Torshavn
21.04.2024 16:00
(1:0-3:0) 4:0
Nogomet - Filipini - Filipinska liga
Stallion L. - Manila M.
21.04.2024 09:00
(8:0-5:0) 13:0
Air Force - United City
21.04.2024 11:45
(1:2-0:2) 1:4
Davao Aguilas - Manila D.
21.04.2024 12:00
(1:0-0:0) 1:0
Maharlika - Kaya
21.04.2024 14:30
(1:6-0:4) 1:10
Nogomet - Finska - Finska 1.liga
Ekenas I. - Oulu
21.04.2024 17:30
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Finska - U20 Ykkonen, Lohko B
HJK Helsinki "2" - Mps
21.04.2024 10:00
(2:1-1:0) 3:1
Nogomet - Finska - Ykkonen
OLS - Atlantis
21.04.2024 15:00
(1:1-0:1) 1:2
Nogomet - Francija - 1.liga
Lille - Strasbourg
21.04.2024 15:00
(1:0-0:0) 1:0
Reims - Montpellier
21.04.2024 15:00
(0:1-1:1) 1:2
Le Havre - Metz
21.04.2024 15:00
(0:0-0:1) 0:1
Brest - Monaco
21.04.2024 17:05
(0:1-0:1) 0:2
Toulouse - Marseille
21.04.2024 19:15
(1:1-1:1) 2:2
PSG - Lyon
21.04.2024 21:00
(4:1-0:0) 4:1
Nogomet - Francija - Championnat National U19
Bastia - Toulouse
21.04.2024 11:00
(3:1-0:1) 3:2
Nogomet - Francija - National 3
Entente - Marseille "2"
21.04.2024 15:00
(0:3-2:0) 2:3
Saran - Neuilly M.
21.04.2024 15:00
(0:0-1:0) 1:0
Strasbourg"2" - Reims"2"
21.04.2024 15:00
(1:4-1:0) 2:4
Bourges Foot - Panazol
21.04.2024 15:00
(1:1-2:2) 3:3
Nogomet - Gana - Division One
Skyy - Basake
21.04.2024 17:00
(0:0-0:0) 0:0
Na God - Vision
21.04.2024 17:00
(1:3-1:0) 2:3
Nogomet - Gana - Premier liga
Asante Kotoko - Samartex
21.04.2024 17:00
(0:0-1:0) 1:0
Bofoakwa T. - Bechem Utd
21.04.2024 17:00
(1:1-0:0) 1:1
Heart of Lions - Nations
21.04.2024 17:00
(1:0-2:0) 3:0
Nogomet - Grčija - Super League 1, Relegation Round
Panserraikos - PAS Giannina
21.04.2024 14:00
(2:0-0:1) 2:1
Nogomet - Grčija - Super Liga (Ž)
AEK Athens - Rea
21.04.2024 11:00
(0:0-1:1) 1:1
Asteras T. - OFI
21.04.2024 12:30
(1:0-0:1) 1:1
PAOK - N.Atromitou
21.04.2024 14:00
(1:0-1:1) 2:1
Larisa 1964 - Trikala
21.04.2024 15:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Grčija - Super liga 1, skupina za prvaka
Lamia - Panathinaikos
21.04.2024 16:00
(0:2-0:3) 0:5
Aris T. - AEK Athens
21.04.2024 18:30
(1:0-0:2) 1:2
Olympiacos - PAOK
21.04.2024 19:30
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Grčija - Superliga 2
Karditsas - Kozani
21.04.2024 15:00
(1:0-0:1) 1:1
PAOK"B" - Kampaniakos
21.04.2024 15:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Grčija - Superliga 2
Panathina."B" - Egaleo
21.04.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
Giouchtas - Panachaiki
21.04.2024 15:00
(1:1-0:1) 1:2
Nogomet - Grčija - Superliga 2
Kallithea - Ilioupoli
21.04.2024 15:59
(2:0-2:0) 4:0
Nogomet - Grčija - U19 Super Liga
AEK Athens - Volos
21.04.2024 14:00
(1:0-3:0) 4:0
Nogomet - Gruzija - Erovnuli Liga
Gagra - Dila Gori
21.04.2024 18:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Gvatemala - Nacionalna liga. Clausura
Comunicaciones - Dep.Achuapa
21.04.2024 23:00
(0:1-1:2) 1:3
Huehueteco Xinabajul - Antigua
21.04.2024 23:00
(1:0-1:0) 2:0
Xelaju - Dep.Mixco
21.04.2024 23:00
(1:0-0:0) 1:0
Dep.Coatepeque - CSD Municipal
21.04.2024 23:00
(0:4-0:0) 0:4
Malacateco - Zacapa
21.04.2024 23:00
(-) -
Nogomet - Gvatemala - Primera Division
Fraijanes - Juv.Pinulteca
21.04.2024 19:00
(0:1-0:1) 0:2
Barberena - Cuilapa
21.04.2024 19:00
(3:0-2:0) 5:0
Marquense - Dep. Iztapa
21.04.2024 19:00
(2:0-0:0) 2:0
Dep.San Pedro - D.Nueva Concepcion
21.04.2024 19:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Gvatemala - Segunda Division De Ascenso
Amatitlan - Chiquimulilla
21.04.2024 03:00
(0:0-1:2) 1:2
Dep.Sanarate - CD San Jorge
21.04.2024 19:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Hong Kong - Divizija 2
Sun Hei SC - Wing GO
21.04.2024 11:30
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Hong Kong - Premier Liga
N.District - Resources C.
21.04.2024 09:00
(2:1-1:1) 3:2
Nogomet - Hrvaška - 1. HNL
Lokomotiva Z. - Din.Zagreb
21.04.2024 17:00
(0:0-0:1) 0:1
Rijeka - HNK Gorica
21.04.2024 19:30
(0:0-3:0) 3:0
Nogomet - Hrvaška - 2. HNL
Cibalia - Orijent
21.04.2024 14:50
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Hrvaška - Prva liga (Ž)
Medimurje C. - ZNK Split
21.04.2024 16:00
(0:1-3:1) 3:2
Zadar - Gorica
21.04.2024 17:00
(0:0-1:0) 1:0
Osijek - Hajduk
21.04.2024 17:00
(0:0-5:0) 5:0
Nogomet - Indonezija - Liga 1
Madura - Makassar
21.04.2024 10:00
(2:0-0:0) 2:0
Borneo S. - Arema
21.04.2024 14:00
(1:1-0:1) 1:2
Barito Putera - Persija J.
21.04.2024 14:00
(1:1-1:1) 2:2
Nogomet - Irak - Iraška liga
AL Minaa - Karbalaa
21.04.2024 14:45
(0:0-1:1) 1:1
AL Nafit M. - AL Kahraba
21.04.2024 17:15
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Iran - Azadegan Liga
Ario E. - Damash G.
21.04.2024 15:30
(1:0-1:0) 2:0
Sungun V. - Naft M.S.
21.04.2024 15:45
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Iran - Pro liga
Zob Ahan - Alum.Arak
21.04.2024 15:00
(0:0-2:0) 2:0
Malavan BA - Sepahan
21.04.2024 15:30
(1:0-0:2) 1:2
Nogomet - Irska - Leinster Senior Liga
Crumlin - St.Mochtas
21.04.2024 13:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Islandija - U19 League, deild A
KR KV - Ka/Dalvik
21.04.2024 17:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Islandija - Urvalsdeild
Vikingur R. - Breidablik
21.04.2024 21:15
(2:1-2:0) 4:1
Nogomet - Islandija - Urvalsdeild (Ž)
Valur R. - Thor KA
21.04.2024 17:00
(2:0-1:1) 3:1
Nogomet - Italija - 3.liga B
Pescara - Ancona M.
21.04.2024 16:30
(0:1-0:1) 0:2
Lucchese - Carrarese
21.04.2024 16:30
(0:0-0:1) 0:1
Juventus Next Gen - Fermana
21.04.2024 16:30
(1:1-1:0) 2:1
Pontedera - Olbia
21.04.2024 16:30
(2:1-0:1) 2:2
Rimini - Vir.Entella
21.04.2024 16:30
(0:0-1:0) 1:0
Spal - Pineto
21.04.2024 16:30
(0:0-2:0) 2:0
Recanatese - Gubbio
21.04.2024 16:30
(1:1-1:1) 2:2
Torres S. - Cesena
21.04.2024 16:30
(1:0-0:1) 1:1
Levante 1919 - Vis Pesaro
21.04.2024 16:30
(1:2-2:0) 3:2
Perugia - Arezzo
21.04.2024 16:30
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Italija - 3.liga C
Foggia - Cerignola
21.04.2024 20:00
(1:1-0:1) 1:2
Taranto - Avellino
21.04.2024 20:00
(0:0-1:0) 1:0
Crotone - Monopoli
21.04.2024 20:00
(0:1-3:0) 3:1
Turris - Monterosi
21.04.2024 20:00
(0:0-0:0) 0:0
Giugliano - Casertana
21.04.2024 20:00
(0:1-1:0) 1:1
Francavilla - Juve Stabia
21.04.2024 20:00
(0:0-1:1) 1:1
Picerno - Ssd Brindisi
21.04.2024 20:00
(0:0-0:0) 0:0
Sorrento - Catania
21.04.2024 20:00
(0:0-3:2) 3:2
Benevento - Latina
21.04.2024 20:00
(1:0-3:0) 4:0
Messina - Potenza
21.04.2024 20:00
(0:1-2:1) 2:2
Nogomet - Italija - Campionato Primavera 1
Monza - Lazio
21.04.2024 11:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Italija - Serie A
Sassuolo - Lecce
21.04.2024 12:30
(0:2-0:1) 0:3
Torino - Frosinone
21.04.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
Salernitana - Fiorentina
21.04.2024 18:00
(0:0-0:2) 0:2
Monza - Atalanta
21.04.2024 20:45
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Italija - Serie A (Ž)
Sampdoria - Milan
21.04.2024 12:30
(0:1-1:2) 1:3
Napoli - Pomigliano
21.04.2024 15:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Izrael - Premier liga
Hap. Hadera - Ashdod
21.04.2024 18:00
(1:2-1:0) 2:2
Hap.Petah T. - Beitar J.
21.04.2024 19:15
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Japonska - 1.liga
FC Tokyo - Machida Z.
21.04.2024 08:00
(1:2-0:0) 1:2
Nagoya G. - Cerezo O.
21.04.2024 08:00
(0:0-2:1) 2:1
Nogomet - Japonska - 2.liga
JEF United IC - B.Akita
21.04.2024 07:00
(0:0-1:2) 1:2
Renofa Y. - Mito H.
21.04.2024 07:00
(1:2-0:0) 1:2
V.Nagasaki - Yokohama FC
21.04.2024 07:00
(1:0-0:0) 1:0
Oita T. - Iwaki
21.04.2024 07:00
(0:0-0:2) 0:2
Kagoshima Utd. - Tochigi
21.04.2024 07:00
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Japonska - L1-liga (Ž)
Nippatsu - Nittaidai
21.04.2024 06:00
(1:0-0:0) 1:0
Loveledge - Bunnys Gunma
21.04.2024 06:00
(0:0-1:0) 1:0
Sp.Takatsuki - Harima A.
21.04.2024 06:00
(0:0-1:0) 1:0
Sfida Setagaya - Ehime
21.04.2024 07:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Japonska - Liga J 3
Vanraure H. - G.Kitakyushu
21.04.2024 06:00
(0:0-0:0) 0:0
Fukushima - Omiya A.
21.04.2024 06:00
(0:0-1:2) 1:2
Nogomet - Japonska - We Liga (Ž)
Cerezo Osak. - Tokyo V.B.
21.04.2024 05:30
(0:0-1:1) 1:1
A.Niigata - Nagano P.
21.04.2024 06:00
(3:0-1:1) 4:1
Kanagawa - Kobe L.
21.04.2024 07:00
(0:1-0:2) 0:3
Nogomet - Južna Afrika - 1.Premier liga
Richards Bay - Kaizer Chiefs
21.04.2024 15:00
(0:0-1:0) 1:0
TS Galaxy - Stellenbosch
21.04.2024 17:30
(1:0-0:2) 1:2
Nogomet - Južna Afrika - Nacionalna 1.divizija
Pretoria C. - Hungry Lion
21.04.2024 15:00
(2:0-0:1) 2:1
Nogomet - Južna Afrika - Premier Liga, Rezerve
Chippa Utd. - Orlando P.
21.04.2024 09:30
(0:0-0:1) 0:1
Mamelodi S. - Kaizer Chiefs
21.04.2024 11:30
(1:1-1:1) 2:2
M.Swallows - Amazulu
21.04.2024 12:00
(0:0-3:1) 3:1
Richards Bay - Golden Arrows
21.04.2024 12:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Južna Afrika - Super League, Women
Un. of Pretoria - Copper Belts
21.04.2024 13:00
(2:2-1:0) 3:2
Nogomet - Južna Koreja - K-Liga 1
Gangwon - Incheon
21.04.2024 07:00
(3:0-1:1) 4:1
Daegu - Daejeon C.
21.04.2024 09:30
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Južna Koreja - K-Liga 2
Anyang - Suwon
21.04.2024 07:00
(0:2-1:1) 1:3
Ansan G. - Gimpo
21.04.2024 07:00
(0:2-1:0) 1:2
Gyeongnam - Seoul E-Land FC
21.04.2024 09:30
(2:0-0:1) 2:1
Chungnam A. - Jeonnam Dragons
21.04.2024 09:30
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Kambodža - Kamboška premier liga
NDM - Isi Dangkor
21.04.2024 13:00
(1:1-2:1) 3:2
Nogomet - Kenija - Premier liga
Gor Mahia - Leopards
21.04.2024 14:00
(1:0-0:0) 1:0
Ulinzi S. - Tusker
21.04.2024 14:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Kenija - Super Liga
Mulembe Utd - Dimba P.
21.04.2024 12:00
(1:0-0:1) 1:1
Rainbow - Nairobi Utd.
21.04.2024 14:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Kitajska - 1.Kitajska liga
Dalian YB - Yanbian L.
21.04.2024 09:30
(1:0-1:0) 2:0
Foshan N. - Chongqing T.
21.04.2024 09:30
(0:1-0:3) 0:4
Nanjing - Suzhou D.
21.04.2024 13:30
(1:2-1:0) 2:2
Nogomet - Kitajska - FA pokal
Qingdao El. Utd. - Hubei I.
21.04.2024 08:30
(0:0-0:0-0:0-4:3) 4:3
Qujing Yibu - Guangxi Hengchen FC
21.04.2024 09:30
(0:0-1:5) 1:5
Nogomet - Kitajska - Super liga (Ž)
Changchun - Chongqing Y.
21.04.2024 09:00
(2:0-1:1) 3:1
Zhejiang H. - Jiangsu W.
21.04.2024 09:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Kitajska - Superliga
Henan SL - Qingdao M.
21.04.2024 13:00
(0:0-1:0) 1:0
Beijing G. - Qingdao WC
21.04.2024 14:00
(1:0-3:1) 4:1
Nogomet - Kolumbija - Liga Femenina
Millonarios - Cucuta Dep.
21.04.2024 01:00
(1:0-0:1) 1:1
Pereira - Llaneros
21.04.2024 01:30
1:2
Alianza - Am.De Cali
21.04.2024 23:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Kolumbija - Primera A, Apertura
Junior FC - Once Caldas
21.04.2024 01:10
(1:0-0:0) 1:0
Alianza V. - Jaguares C.
21.04.2024 03:30
(0:1-2:0) 2:1
Ind.Santa Fe - Am.Cali
21.04.2024 21:00
(0:0-1:0) 1:0
AD Cali - Envigado
21.04.2024 23:10
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Kolumbija - Supercopa Juvenil U19
Bogota - A.Zamora
21.04.2024 22:00
(4:0-0:0) 4:0
Nogomet - Kostarika - Primera Division, Clausura
Perez Z. - Mun.Grecia
21.04.2024 00:00
(0:0-1:1) 1:1
Alajuelense - Dep.Saprissa
21.04.2024 04:00
(0:0-2:2) 2:2
Nogomet - Kostarika - Primera Division, Women
Mun.Pococ - Saprissa
21.04.2024 21:00
(0:0-0:2) 0:2
Nogomet - Latvija - 1.Liga
RFS"2" - Smiltene
21.04.2024 17:00
(3:0-4:0) 7:0
Nogomet - Latvija - Virsliga
Meta/Lu - Riga FC
21.04.2024 13:00
(0:1-1:1) 1:2
Auda - Tukums 2000
21.04.2024 15:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Luksemburg - Divizija Nationale
Una Strassen - Fola Esch
21.04.2024 16:00
(3:1-0:0) 3:1
Racing UL - Wiltz
21.04.2024 16:00
(0:3-2:1) 2:4
UN Kaerjeng 97 - Vict.Rosport
21.04.2024 16:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Madžarska - Madžarska 1.liga
Kecskemeti - Mezokovesd
21.04.2024 14:05
(1:1-1:0) 2:1
Fehervar - Zalaegerszeg
21.04.2024 16:00
(0:0-1:1) 1:1
Ujpest - MTK Budapest
21.04.2024 18:30
(1:0-0:2) 1:2
Nogomet - Malta - Challenge liga
Zurrieq - Zabbar SP
21.04.2024 14:00
(1:2-0:2) 1:4
Nogomet - Malta - Challenge liga
Zejtun - Swieqi Utd.
21.04.2024 14:00
(0:0-0:1) 0:1
Msida - Fgura Utd.
21.04.2024 16:30
(0:2-2:0) 2:2
Luqa - St.Andrews
21.04.2024 16:30
(1:1-1:1) 2:2
Nogomet - Malta - Premier liga
Sirens - Gudja Utd.
21.04.2024 11:00
(1:0-1:0) 2:0
Mosta - Hibernians
21.04.2024 14:00
(1:1-2:0) 3:1
Valletta - Y/Balzan
21.04.2024 16:15
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Maroko - Botola Pro D1
Un.Touarga - Jeunesse SS
21.04.2024 18:00
(0:1-0:0) 0:1
FAR Rabat - Maghreb Fes
21.04.2024 20:00
(1:1-2:0) 3:1
R.Zemamra - Raja Casablanca
21.04.2024 22:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Maroko - Botola Pro D2
Oujda - Meknes
21.04.2024 20:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Maroko - Championnat National de Football, Women
Casablanca - Mohamedia
21.04.2024 17:00
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Mavretanija - Premier League
Nouakchott K. - Tevragh Z.
21.04.2024 19:00
(0:1-1:0) 1:1
Concorde - Douanes
21.04.2024 21:50
(0:2-0:1) 0:3
Nogomet - Mednarodni klubi - CAF Pokal konfederacij
Zamalek - Dreams
21.04.2024 18:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Mednarodni mladi - U23 AFC Azijski pokal
Jordan - Indonezija
21.04.2024 17:30
(0:2-1:2) 1:4
Katar - Avstralija
21.04.2024 17:30
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Mehika - Liga Mx (Ž), Clausura
Puebla - Juarez
21.04.2024 20:00
(1:3-2:0) 3:3
Nogomet - Mehika - Liga Premier Serie A
Irapuato - Escorpiones
21.04.2024 03:00
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Mehika - Primera Division, Clausura
Leon - Monterrey
21.04.2024 01:00
(1:0-1:0) 2:0
Tigres - Necaxa
21.04.2024 03:05
(0:1-5:1) 5:2
Guadalajara - Queretaro
21.04.2024 03:05
(0:0-2:0) 2:0
Santos L. - Pachuca
21.04.2024 03:05
(0:0-0:2) 0:2
Pumas - CF America
21.04.2024 05:10
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Mehika - U23 Liga MX
Cruz Azul - Atlas
21.04.2024 17:00
(1:0-3:0) 4:0
Santos L. - Pachuca
21.04.2024 19:00
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Moldavija - Superliga
Sheriff T. - Dacia B.
21.04.2024 14:00
(0:0-3:0) 3:0
Zimbru C. - Milsami
21.04.2024 17:00
(1:1-2:0) 3:1
Nogomet - Mongolija - Premier liga
Falcons - Khoromkhon
21.04.2024 10:15
(0:0-2:1) 2:1
FC Ulaanbaatar - Deren
21.04.2024 13:15
(1:1-4:0) 5:1
Nogomet - Mozambik - Mocambola
Costa Do Sol - Black Bulls
21.04.2024 15:00
(1:1-1:2) 2:3
Nogomet - Nemčija - 2. Liga
Hannover - St.Pauli
21.04.2024 13:30
(1:1-0:1) 1:2
Karlsruher - Hertha
21.04.2024 13:30
(2:1-1:1) 3:2
Hansa R. - Magdeburg
21.04.2024 13:30
(0:2-0:0) 0:2
Nogomet - Nemčija - 3. Liga
Waldhof M. - RW Essen
21.04.2024 13:30
(0:1-0:1) 0:2
Preus.Munster - Freiburg"2"
21.04.2024 16:30
(1:0-1:0) 2:0
Ulm - J.Regensburg
21.04.2024 19:30
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Nemčija - Bundesliga
W.Bremen - Stuttgart
21.04.2024 15:30
(1:0-1:1) 2:1
B.Dortmund - B.Leverkusen
21.04.2024 17:30
(0:0-1:1) 1:1
Freiburg - Mainz
21.04.2024 19:30
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Nemčija (Am.) - 2. Bundesliga, Ženske
Bayern"2" - Meppen
21.04.2024 11:00
(0:0-0:0) 0:0
Hoffenheim"2" - Turbine P.
21.04.2024 11:00
(0:1-0:2) 0:3
Nogomet - Nemčija (Am.) - A-Junior-Bundesliga Jug/jugozahod
Bayern M. - Ingolstadt
21.04.2024 11:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Nemčija (Am.) - A-Junior-Bundesliga Sever/severovzhod
Dyn.Dresden - Osnabruck
21.04.2024 11:00
(1:1-2:0) 3:1
Un.Berlin - HSV
21.04.2024 14:00
(1:0-2:0) 3:0
Nogomet - Nemčija (Am.) - A-Junior-Bundesliga Zahod
Bochum - F.Dusseldorf
21.04.2024 11:00
(0:0-1:0) 1:0
Wuppertaler - Bayer L.
21.04.2024 11:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Nemčija (Am.) - Hessenliga
Eddersheim - FSV Fernwald
21.04.2024 15:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Nemčija (Am.) - Oberliga Hamburg
HEBC Hamburg - Etsv Hamburg
21.04.2024 10:45
(0:1-1:0) 1:1
Halstenbek R. - Niendorfer
21.04.2024 14:00
(1:1-0:1) 1:2
Rugenbergen - U.Tornesch
21.04.2024 14:00
(2:0-1:0) 3:0
Nogomet - Nemčija (Am.) - Oberliga Mittelrhein
Siegburger 04 - Hohkeppel
21.04.2024 15:00
(0:0-0:1) 0:1
Fort.Koln"2" - Ger. Teveren
21.04.2024 15:30
(1:0-2:2) 3:2
Nogomet - Nemčija (Am.) - Oberliga Niederrhein
Hilden - TVD Velbert
21.04.2024 15:00
(1:1-1:0) 2:1
Ratingen - Baumberg
21.04.2024 15:00
(0:2-1:1) 1:3
Mulheimer - Schonnebeck
21.04.2024 15:30
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Nemčija (Am.) - Oberliga NOFV Sever
Tasmania Berlin - Eintracht M.
21.04.2024 13:30
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Nemčija (Am.) - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Cosmos K. - 03 Pirmasens
21.04.2024 14:00
(1:0-2:1) 3:1
K'lautern"2" - Karbach
21.04.2024 15:00
(0:1-4:1) 4:2
Nogomet - Nemčija (Am.) - Oberliga Westfalen
Bovinghausen - Gievenbeck
21.04.2024 14:00
(0:1-1:2) 1:3
W.Rhynern - Brunninghausen
21.04.2024 15:00
(1:0-0:1) 1:1
Turk.Dortmund - Finnentrop
21.04.2024 15:00
(0:0-2:0) 2:0
Ennepetal - Wattenscheid
21.04.2024 15:30
(1:1-2:3) 3:4
Nogomet - Nemčija (Am.) - Regionalliga Jug/Jugozahod
FSV Frankfurt - Stuttgarter Kickers
21.04.2024 14:00
(2:0-1:1) 3:1
Schott Mainz - E.Frankfurt"2"
21.04.2024 14:00
(0:0-3:0) 3:0
Stuttgart"2" - Steinbach
21.04.2024 14:00
(0:1-4:2) 4:3
Nogomet - Nemčija (Am.) - Regionalliga Severovzhod
Hertha"2" - Chemnitzer
21.04.2024 13:00
(0:0-0:5) 0:5
CZ Jena - Berliner AK
21.04.2024 13:00
(1:0-2:3) 3:3
Nogomet - Nemčija (Am.) - Regionalna liga sever
Hannover"2" - Oldenburg
21.04.2024 12:00
(0:1-1:0) 1:1
Eimsbutteler - H.Kiel"2"
21.04.2024 13:00
(1:1-0:0) 1:1
St.Pauli"2" - Drochtersen A.
21.04.2024 13:59
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Nigerija - Profesionalna liga
Lobi Stars - Bendel Ins.
21.04.2024 17:00
(0:0-0:0) 0:0
Rivers Utd. - Enugu R.
21.04.2024 17:00
(1:0-1:0) 2:0
Katsina Utd - Sp.Lagos
21.04.2024 17:00
(1:0-1:0) 2:0
Niger Tornadoes - Doma United
21.04.2024 17:00
(2:0-0:0) 2:0
Plateau Utd. - Remo Stars
21.04.2024 17:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Nikaragva - Liga de Ascenso
Jun.Managua - Masaya
21.04.2024 01:00
(1:1-0:1) 1:2
Nogomet - Nikaragva - Prva divizija
Ocotal - Municipal J.
21.04.2024 03:00
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Nikaragva - U20 Liga Primera Juvenil
Unan - Diriangen
21.04.2024 18:00
(0:3-0:2) 0:5
Nogomet - Nizozemska - Eredivisie Ženske
Den Haag - Feyenoord
21.04.2024 12:15
(1:0-1:1) 2:1
Excelsior - Fort.Sittard
21.04.2024 12:15
(1:0-1:4) 2:4
Nogomet - Nizozemska - Nizozemski pokal
Feyenoord - Nijmegen
21.04.2024 18:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Norveška - 2. Divizija, Skupina 1
Jerv - Hodd
21.04.2024 15:00
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Norveška - 2. Divizija, Skupina 2
Alta - Ull/Kisa
21.04.2024 14:45
(0:1-1:0) 1:1
Grorud - Tromsdalen
21.04.2024 16:30
(3:0-1:1) 4:1
Nogomet - Norveška - Eliteserien
Ham Kam - Stromsgodset
21.04.2024 14:30
(0:1-0:0) 0:1
Brann - Odds
21.04.2024 17:00
(1:0-1:0) 2:0
Haugesund - Rosenborg
21.04.2024 17:00
(0:2-1:1) 1:3
Kristiansund - Tromsoe
21.04.2024 17:00
(1:0-0:0) 1:0
Sandefjord - Lillestrom SK
21.04.2024 17:00
(0:0-0:1) 0:1
Sarpsborg - KFUM Oslo
21.04.2024 17:00
0:2
Viking FK - Fredrikstad
21.04.2024 17:00
(1:1-0:0) 1:1
Bodoe/Glimt - Molde FK
21.04.2024 19:15
1:1
Nogomet - Norveška - U19 NM Cup
Oppsal - Norstrand
21.04.2024 14:00
(0:1-1:2) 1:3
Ullern IF - Frigg U19
21.04.2024 20:15
(1:1-3:0) 4:1
Nogomet - Norveška (Am.) - U19 liga
Tiller - Astor U19
21.04.2024 20:00
(2:1-2:2) 4:3
Nogomet - Panama - Liga Panamena de Futbol
Universitario(Pan) - Veraguas
21.04.2024 01:15
(2:1-0:0) 2:1
Plaza Amador - Tauro
21.04.2024 03:30
(0:3-0:0) 0:3
Nogomet - Panama - Liga Prom
Alianza"2" - Panama C.
21.04.2024 03:00
(0:1-1:2) 1:3
Nogomet - Paragvaj - Divizija de Honor, Apertura
Libertad A. - Trinidense
21.04.2024 02:00
(1:0-1:0) 2:0
Tacuary - Guarani As.
21.04.2024 23:30
(3:1) 3:1
Nogomet - Paragvaj - Segunda Division
Fernando de La M. - Encarnacion
21.04.2024 15:30
(1:0-0:0) 1:0
Campo Grande - 12 Junio V.H.
21.04.2024 15:30
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Paragvaj - Torneo Femenino
Sp.Luqueno - Guarani
21.04.2024 00:15
(0:4-0:2) 0:6
Olimpia - Sol De America
21.04.2024 02:30
(4:0-0:0) 4:0
Nogomet - Peru - Druga divizija
Un.Huanco - Llacuabamba
21.04.2024 20:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Peru - Primera Division, Apertura
Sp.Cristal - Cusco
21.04.2024 18:00
(1:0-1:0) 2:0
Atl.Grau - Melgar
21.04.2024 21:30
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Peru - Ženska liga
Sp.Cristal - Biavo FC
21.04.2024 22:30
(4:1-2:1) 6:2
Nogomet - Poljska - Ekstraklasa
Cracovia K. - Puszcza
21.04.2024 12:30
(0:1-0:0) 0:1
LKS Lodz - Lech P.
21.04.2024 15:00
(0:1-2:2) 2:3
Legia W. - Slask W.
21.04.2024 17:30
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Poljska - Ekstraklasa (Ž)
Olsztyn - P. Szczecin
21.04.2024 13:00
(0:2-0:2) 0:4
Nogomet - Poljska - I Liga
Arka G. - Wisla P.
21.04.2024 12:40
(1:0-1:0) 2:0
Termalica N. - Katowice
21.04.2024 18:00
(0:2-2:0) 2:2
Nogomet - Poljska - II Liga
Lech"2" - ZKS Stal Stalowa Wola
21.04.2024 12:00
(0:0-0:0) 0:0
Zaglebie"2" - MKS Chojniczanka Chojnice
21.04.2024 14:00
(0:0-2:1) 2:1
Kot.Kolobrzeg - LKS Lodz"2"
21.04.2024 14:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Poljska - III Liga, Skupina 3
Kluczbork - Carina Gubin
21.04.2024 17:00
(1:1-0:1) 1:2
Nogomet - Portugalska - Campeonato Nacional Ii, Women
Braga"B" - Sporting CP"B"
21.04.2024 16:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Portugalska - Primeira liga
Chaves - Estoril
21.04.2024 16:30
(1:0-0:2) 1:2
Famalicao - Portimonense
21.04.2024 16:30
(0:1-2:1) 2:2
Casa Pia - Porto
21.04.2024 19:00
(1:1-0:1) 1:2
Sporting CP - Vit.Guimarares
21.04.2024 21:30
(2:0-1:0) 3:0
Nogomet - Portugalska - Segunda Liga
Oliveirense - Belenenses
21.04.2024 12:00
(0:1-1:1) 1:2
Ac.Viseu - Mafra
21.04.2024 15:00
(0:1-0:0) 0:1
Vilaverdense - Maritimo
21.04.2024 16:30
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Romunija - Juniori A
U Craiova - Slatina
21.04.2024 11:00
(3:2-9:0) 12:2
Lugoj - Giroc
21.04.2024 11:00
(4:0-0:0) 4:0
Tunari - ACS Dinamo B.
21.04.2024 11:00
(0:3-1:0) 1:3
Nogomet - Romunija - Liga 1, Liga za obstanek
Otelul Galati - Univ.Cluj
21.04.2024 15:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Romunija - Liga 2
Selimbar - Un.Slobozia
21.04.2024 10:00
(1:0-0:2) 1:2
Buzau - Csikszereda
21.04.2024 12:30
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Romunija - Prva Divizija
Sepsi OSK - CS Univ.Craiova
21.04.2024 18:00
(1:2-0:1) 1:3
Nogomet - Romunija - Superliga (Ž)
Politehnica T. - Farul C.
21.04.2024 12:00
(0:0-0:2) 0:2
Nogomet - Ruanda - Nacionalna liga
Gorilla - Musanze
21.04.2024 15:00
(0:0-1:0) 1:0
Mukura - Kigali
21.04.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
Etincelles - Muhazi Utd.
21.04.2024 15:00
(0:1-2:0) 2:1
Nogomet - Rusija - 2. Liga, Divizija B, skupina 2
Sp.Moscow"2" - Dynamo M."2"
21.04.2024 11:00
(1:2-1:0) 2:2
Zenit SP"2" - Vologda
21.04.2024 13:00
(1:1-1:0) 2:1
Rodina M - Dinamo SP
21.04.2024 13:00
(0:0-2:0) 2:0
Baltika BFU K. - Yenisey"2"
21.04.2024 16:00
(1:0-2:0) 3:0
Nogomet - Rusija - 2. Liga, Divizija B, skupina 3
Dyn.Vladivostok - Kvant O.
21.04.2024 05:00
(1:1-3:0) 4:1
Khimki M - SKA Khabarovsk M
21.04.2024 12:00
(0:0-1:0) 1:0
Kompozit PP - Rusichi O.
21.04.2024 13:00
(1:0-2:2) 3:2
Zenit Penza - Ryazan
21.04.2024 13:00
(0:0-0:1) 0:1
Ars.Tula"2" - Dolgoprudny
21.04.2024 13:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Rusija - Premier Liga
N.Novgorod - Din.Moscow
21.04.2024 13:00
(0:2-1:2) 1:4
Zenit SP - Orenburg
21.04.2024 15:15
(1:0-0:0) 1:0
Sochi - Ural Y.
21.04.2024 17:15
(0:0-2:2) 2:2
Rostov - Spartak M.
21.04.2024 19:30
(1:1-0:4) 1:5
Nogomet - Rusija - Premier liga (Ž)
Zvezda 2005 - Spartak M.
21.04.2024 10:30
(0:2-1:0) 1:2
Nogomet - Rusija - Zone Chernozemeye
Av.Kursk"2" - Kaluga Youth
21.04.2024 14:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Salvador - druga divizija
Once Lobos - Racing Junior A.
21.04.2024 19:00
(2:1-0:1) 2:2
Vendaval - Los Laureles
21.04.2024 23:00
(0:5-0:1) 0:6
Nogomet - Severna Makedonija - 1. MFL
Gjorce Petrov - Struga TL
21.04.2024 16:00
(0:1-0:0) 0:1
Vardar - Voska Sport
21.04.2024 16:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Slonokoščena obala - Liga 1
Omnisports K. - St.D´abidjan
21.04.2024 17:30
(1:2-0:0) 1:2
Mimosas - Gagnoa
21.04.2024 20:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Slovaška - 2. Liga
Zilina"B" - Sp.Myjava
21.04.2024 10:30
(2:0-0:1) 2:1
Nogomet - Slovaška - 3. Liga, vzhod
Slavia TK - S.Lubovna
21.04.2024 11:00
(1:1-0:1) 1:2
Stropkov - Odeva L.
21.04.2024 16:30
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Slovaška - 3. Liga, zahod
Duslo Sala - Malacky
21.04.2024 16:30
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - Slovaška - Superliga, Liga za prvaka
Sp.Trnava - Slovan B.
21.04.2024 17:30
(1:0-0:2) 1:2
Nogomet - Slovaška - U19 1. Liga
Tatran Presov - Slovan B.
21.04.2024 11:00
(1:0-1:2) 2:2
Z.Michalovce - Dun.Streda
21.04.2024 11:00
(2:0-2:0) 4:0
Trencin - Sp.Trnava
21.04.2024 11:00
(1:2-1:0) 2:2
Nogomet - Slovenija - Prva liga
Maribor - Rogaska
21.04.2024 15:00
(0:0-3:0) 3:0
Celje - Domzale
21.04.2024 17:30
(1:0-1:3) 2:3
Koper - Bravo Lj.
21.04.2024 20:15
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Srbija - 1. Liga (Ž)
Borac - ZFK Prave Dame
21.04.2024 13:30
(0:1-2:0) 2:1
Nogomet - Srbija - Srpska Liga, Belgrade
Pkb Padinska Skela - Sindelic B.
21.04.2024 16:30
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Srbija - Srpska Liga, Istok
B.Paracin - Djerdap K.
21.04.2024 16:30
(3:1-3:3) 6:4
FK Zitoradja - Vlasina V.
21.04.2024 16:30
(2:3-0:2) 2:5
Nogomet - Srbija - Srpska Liga, Vojvodina
Omladinac Novi Banovci - Zel.Indjija
21.04.2024 11:00
(0:1-2:1) 2:2
Borac S. - Podunavac
21.04.2024 16:30
(2:1-0:0) 2:1
Nogomet - Srbija - Srpska Liga, Zapad
Vrelo - Mladi Radnik
21.04.2024 16:00
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Srbija - Superliga, Liga za obstanek
Spartak Sub. - Javor I.
21.04.2024 16:00
(0:0-1:0) 1:0
Radnicki Nis - R.Surdulica
21.04.2024 20:00
(0:0-1:0) 1:0
Novi Pazar - Vozdovac
21.04.2024 20:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Srbija - U19 Liga
Vozdovac - Graficar
21.04.2024 11:00
(1:0-2:1) 3:1
Vojvodina - Zemun
21.04.2024 11:00
(1:0-1:1) 2:1
Rad. Nis - Radnicki NB
21.04.2024 13:00
(1:0-1:0) 2:0
Partizan - Radnicki 1923
21.04.2024 13:00
(1:0-2:1) 3:1
Brodarac - N.Pazar
21.04.2024 13:00
(1:0-1:0) 2:0
C.Zvezda - Cukaricki
21.04.2024 16:00
(2:0-1:0) 3:0
Nogomet - Škotska - Škotski Pokal
Gl.Rangers - Hearts
21.04.2024 16:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Španija - Division de Honor Juvenil - Skupina I
Oviedo - Coruxo
21.04.2024 16:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Španija - Division de Honor Juvenil - Skupina III
Espanyol - Sabadell
21.04.2024 12:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Španija - Division de Honor Juvenil - Skupina IV
26 De Febrero - Betis
21.04.2024 12:00
(0:4-0:1) 0:5
Cordoba - Alhendin B.
21.04.2024 13:00
(0:0-1:0) 1:0
Tomares - Marbella
21.04.2024 18:00
(0:2-1:2) 1:4
Nogomet - Španija - Division de Honor Juvenil - Skupina V
Leganes - La Amistad
21.04.2024 16:30
(2:0-3:0) 5:0
Nogomet - Španija - Division de Honor Juvenil - Skupina VII
Roda - Elche
21.04.2024 12:00
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Španija - LaLiga
Getafe - R.Sociedad
21.04.2024 14:00
(1:1-0:0) 1:1
Almeria - Villarreal
21.04.2024 16:15
(1:1-0:1) 1:2
Alaves - Atl.Madrid
21.04.2024 18:30
(1:0-1:0) 2:0
Real Madrid - Barcelona
21.04.2024 21:00
(1:1-2:1) 3:2
Nogomet - Španija - LaLiga 2
Espanyol - Andorra
21.04.2024 14:00
(0:1-1:0) 1:1
Eldense - Albacete
21.04.2024 16:15
(0:0-0:1) 0:1
Eibar - Alcorcon
21.04.2024 16:15
(1:0-1:0) 2:0
Mirandes - Burgos
21.04.2024 18:30
(-) -
Nogomet - Španija - Primera Division (Ž)
Atl.Madrid - Betis
21.04.2024 12:00
(3:0-2:1) 5:1
Villarreal - Sevilla
21.04.2024 14:00
(0:0-1:2) 1:2
Valencia - R.Sociedad
21.04.2024 16:00
(1:0-2:0) 3:0
Nogomet - Španija - Primera Federacion
Malaga - Murcia
21.04.2024 12:00
(0:0-0:0) 0:0
Intercity - Cordoba
21.04.2024 18:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Španija - Primera Federacion
Gim.Tarragona - Celta"B"
21.04.2024 12:00
(0:0-1:0) 1:0
Barcelona"B" - Lugo
21.04.2024 16:00
(0:0-1:0) 1:0
Logrones - Osasuna"B"
21.04.2024 18:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Španija - Primera Federacion (Ž)
Dep. La Coruna - Cacereno
21.04.2024 12:00
(1:0-2:1) 3:1
Nogomet - Španija - Segunda Division (Ž)
Cord.Sad - Elche
21.04.2024 11:00
(2:0-1:0) 3:0
Nogomet - Španija - Segunda Federacion
San Sebastian - Mensajero
21.04.2024 12:00
(1:0-3:0) 4:0
Un.Adarve - Getafe "B"
21.04.2024 12:00
(0:2-0:0) 0:2
Ursaria - Numancia
21.04.2024 12:00
(0:0-0:1) 0:1
Montijo - Badajoz
21.04.2024 12:30
(0:1-1:1) 1:2
Talavera - Illescas
21.04.2024 17:00
(1:0-0:0) 1:0
Cacereno - Atl.Paso
21.04.2024 17:30
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Španija - Segunda Federacion
Cayon - Gim.Torrelavega
21.04.2024 12:00
(1:1-0:1) 1:2
Guijuelo - Villalbes
21.04.2024 17:00
(0:0-2:0) 2:0
Pontevedra - Ourense
21.04.2024 17:00
(0:0-0:2) 0:2
Real Aviles - Covadonga
21.04.2024 18:00
(1:1-2:0) 3:1
Nogomet - Španija - Segunda Federacion
Arenas Getxo - Dep.Aragon
21.04.2024 12:00
(0:1-2:1) 2:2
Brea - Utebo
21.04.2024 12:00
(0:2-0:0) 0:2
Gernika - Logrones
21.04.2024 17:00
(0:0-0:2) 0:2
Nogomet - Španija - Segunda Federacion
Europa - Costa Brava
21.04.2024 12:00
(1:1-1:0) 2:1
Hercules - Pena Deportiva
21.04.2024 12:00
(3:0-2:1) 5:1
Cerdanyola - Lleida
21.04.2024 17:00
(0:0-0:0) 0:0
Sant Andreu - Torrent
21.04.2024 18:00
(0:0-0:0) 0:0
Terrassa - Atl.Saguntino
21.04.2024 18:00
(1:1-0:1) 1:2
Nogomet - Španija - Segunda Federacion
Antoniano - CD Estepona
21.04.2024 11:00
(0:0-0:0) 0:0
Betis DB - Aguilas
21.04.2024 11:30
(0:0-0:0) 0:0
La Union Atl. - Manchego
21.04.2024 11:30
(0:0-0:0) 0:0
UCAM Murcia - S.Roque
21.04.2024 12:00
(0:0-2:0) 2:0
Velez CF - Sevilla Atl.
21.04.2024 12:00
(0:1-0:0) 0:1
El Palo - Mar Menor
21.04.2024 17:00
(0:0-1:0) 1:0
Orihuela - Linense
21.04.2024 18:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Španija - Tercera Federacion, Women
Salamanca - Burgos
21.04.2024 12:00
(0:2-0:1) 0:3
Levante - Betis"B"
21.04.2024 12:00
(1:2-0:0) 1:2
Extremadura - Las Rozas
21.04.2024 12:00
(1:4-1:3) 2:7
Madrid CFF - Fuensalida
21.04.2024 14:00
(0:0-1:1) 1:1
Villaviciosa - A.Fundaciono "B"
21.04.2024 16:00
(2:0-0:1) 2:1
Pozuelo A. - Alicante A
21.04.2024 16:30
(4:0-1:1) 5:1
Dep.Logrones - SD San Ignacio
21.04.2024 16:30
(0:0-1:2) 1:2
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Division, Skupina 1
CA Arteixo - Silva
21.04.2024 12:15
(0:0-1:1) 1:1
Arzua - Paiosaco
21.04.2024 17:00
(1:1-0:1) 1:2
Ourense - Arosa
21.04.2024 18:00
(3:0-1:1) 4:1
Alondras - Sarriana
21.04.2024 18:00
(1:0-0:2) 1:2
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Division, Skupina 10
Gerena - Sevilla"C"
21.04.2024 11:30
(0:0-0:0) 0:0
Coria - Xerez
21.04.2024 12:00
(0:0-1:0) 1:0
Xerez - Cabecense
21.04.2024 18:00
(0:0-4:0) 4:0
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Division, Skupina 11
Mallorca"B" - Poblense
21.04.2024 12:00
(2:0-0:1) 2:1
Soller - Int.Manacor
21.04.2024 17:00
(2:0-0:1) 2:1
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Division, Skupina 12
Tenerife"B" - Buzanada
21.04.2024 12:00
(2:0-2:0) 4:0
Las Palmas"B" - Arucas
21.04.2024 13:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Division, Skupina 13
Plus Ultra - Cieza
21.04.2024 12:00
(1:2-1:0) 2:2
UCAM Murcia"2" - Montecasillas
21.04.2024 16:00
(1:0-0:0) 1:0
Lorca Dep. - Atl. Pulpileno
21.04.2024 18:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Division, Skupina 14
Calamonte - Fuente De Cantos
21.04.2024 11:30
(2:1-0:1) 2:2
Trujillo - Diocesano
21.04.2024 12:30
(0:1-0:0) 0:1
CD Coria - Don Benito
21.04.2024 18:00
(0:0-0:0) 0:0
Don Alvaro - Villafranca
21.04.2024 19:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Division, Skupina 17
Carinena - Cuarte
21.04.2024 17:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Division, Skupina 2
Lealtad - Ceares
21.04.2024 12:00
(1:0-0:1) 1:1
Sp.Gijon"B" - Llanes
21.04.2024 12:00
(0:0-1:2) 1:2
Gijon Industrial - Praviano
21.04.2024 12:00
(1:1-0:1) 1:2
Lenense - Llanera
21.04.2024 12:00
(0:2-0:1) 0:3
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Division, Skupina 3
Guarnizo - Siete Villas
21.04.2024 12:00
(0:0-0:0) 0:0
Velarde - Colindres
21.04.2024 16:30
(0:3-0:0) 0:3
Castro - Centro D.B.
21.04.2024 17:00
(2:0-1:0) 3:0
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Division, Skupina 5
Grama - Pobla M.
21.04.2024 11:45
(2:0-0:0) 2:0
San Cristobal - Peralada
21.04.2024 12:00
(1:0-0:0) 1:0
Castelldefels - Vilafranca
21.04.2024 12:00
(0:1-1:1) 1:2
Prat - Reddis
21.04.2024 12:00
(0:0-0:0) 0:0
L`Hospitalet - Escala
21.04.2024 12:30
(0:0-1:0) 1:0
Olot - Tona
21.04.2024 16:30
(0:0-0:2) 0:2
Badalona - Montanesa
21.04.2024 17:30
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Division, Skupina 6
Patacona - Villarreal"C"
21.04.2024 18:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Division, Skupina 7
Leganes"B" - P.Alarcon
21.04.2024 11:30
(0:0-0:1) 0:1
Trival V.A. - Villanueva P.
21.04.2024 11:30
(0:0-2:0) 2:0
Villalba - Tres Cantos
21.04.2024 11:30
(2:0-0:0) 2:0
Torrejon - Alcorcon"B"
21.04.2024 11:30
(0:0-0:0) 0:0
C.Moscardo - Rayo V."B"
21.04.2024 12:00
(1:0-2:2) 3:2
Alcala - R.Madrid "C"
21.04.2024 12:00
(0:1-1:1) 1:2
Galapagar - P.Antamira
21.04.2024 18:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Division, Skupina 8
Tordesillas - Salamanca
21.04.2024 17:00
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Španija (Am.) - Tercera Division, Skupina 9
CP Almeria - Torreperogil
21.04.2024 12:00
(1:0-1:0) 2:0
Torremolinos - Huetor Vega
21.04.2024 12:00
(0:0-3:0) 3:0
Almeria "B" - Real Jaen
21.04.2024 12:00
(0:0-0:1) 0:1
Rincon - Malagueno
21.04.2024 18:00
(0:1-1:1) 1:2
Torredonjimeno - Motril
21.04.2024 18:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Švedska - Allsvenskan
AIK - Djurgardens
21.04.2024 14:00
(0:0-2:0) 2:0
GAIS - Mjallby
21.04.2024 14:00
(0:0-2:1) 2:1
Hacken - Hammarby IF
21.04.2024 16:30
(0:1-2:0) 2:1
Halmstads - Brommapojkarna
21.04.2024 16:30
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Švedska - Damallsvenskan (Ž)
Hammarby - Brommapojkarna
21.04.2024 13:00
(2:0-0:1) 2:1
Trelleborgs FF - Pitea
21.04.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Švedska - Division 2, Norra Svealand
Arlanda - Hudiksvalls
21.04.2024 16:00
(2:1-1:2) 3:3
Nogomet - Švedska - Division 2, Sodra Svealand
Sylvia - Sleipner
21.04.2024 14:30
(2:0-2:0) 4:0
Nogomet - Švedska - Division 2, Vastra Gotaland
Tord - Hittarps
21.04.2024 15:00
(3:0-0:0) 3:0
Nogomet - Švedska - Ettan, Norra
Pitea - Orebro Syr.
21.04.2024 13:00
(1:1-0:0) 1:1
Taby - Umea
21.04.2024 15:00
(0:2-2:0) 2:2
Karlbergs - Ham.Talang
21.04.2024 16:00
(1:0-1:2) 2:2
Nogomet - Švedska - Ettan, Sodra
Tvaakers - Olympic
21.04.2024 13:00
(0:1-1:1) 1:2
Falkenbergs - Norrby
21.04.2024 15:00
(0:0-0:1) 0:1
Ljungskille - Torns
21.04.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Švica - Promotion Liga
Lugano"2" - Bruhl
21.04.2024 16:00
(2:0-2:0) 4:0
Nogomet - Švica - Superliga
Zurich - St.Gallen
21.04.2024 16:30
(0:0-0:1) 0:1
Winterthur - Young Boys
21.04.2024 16:30
(0:0-1:2) 1:2
Luzern - Basel
21.04.2024 16:30
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Tadžikistan - Tajik Liga
Tadaz T. - Khujand
21.04.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Tajska - Thai Liga 1
Muang Thong - Lamphun W.
21.04.2024 12:30
(0:0-2:1) 2:1
Prachuap - Sukhothai
21.04.2024 13:00
(1:0-1:1) 2:1
Nakhon P. - Bangkok Utd.
21.04.2024 14:00
(1:0-0:2) 1:2
Nogomet - Tajska - Thai Liga 2
Chiangmai - Chainat
21.04.2024 12:30
(1:0-1:0) 2:0
Rayong - Samut Pr.
21.04.2024 13:00
(5:0-3:4) 8:4
Kanchanaburi - Chiangmai Utd.
21.04.2024 13:30
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Tajska - Thai Liga 3
Sisaket Utd - Bangkok
21.04.2024 12:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Tanzanija - 1.divizija
Pan African - Biashara M.
21.04.2024 15:00
(0:1-2:0) 2:1
Cosmopolitan - Stand Utd.
21.04.2024 15:00
(1:0-0:0) 1:0
Kengold - FGA Talents
21.04.2024 15:00
(1:0-1:0) 2:0
Mbeya K. - G.Warriors
21.04.2024 15:00
(1:0-2:2) 3:2
Nogomet - Tanzanija - Premier liga
Singida - Mashujaa
21.04.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
Azam - Ihefu
21.04.2024 18:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Togo - Championnat National de Premiere Division
Dyto - Doumbe
21.04.2024 17:30
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Tunizija - Pokal
Omrane - Tataouine
21.04.2024 15:30
(0:0-0:0-1:0) 1:0
Soliman - Gabes
21.04.2024 15:30
(0:0-0:0-0:2) 0:2
Moknine - Sp.Ben Arous
21.04.2024 15:30
(1:0-1:2-0:2) 2:4
Nogomet - Turčija - 1. Liga
Bodrumspor - Sanliurfaspor
21.04.2024 12:30
(0:0-2:1) 2:1
Corum - Adanaspor
21.04.2024 15:00
(1:0-0:0) 1:0
Genclerbirligi - Erzurumspor
21.04.2024 15:00
(1:0-1:0) 2:0
Sakaryaspor - Keciorengucu
21.04.2024 18:00
(2:0-0:1) 2:1
Nogomet - Turčija - Bayanlar Ligi
Fatih Vatan - Alg Spor
21.04.2024 11:00
(1:2-0:2) 1:4
Atasehir - Adana I.
21.04.2024 11:00
(1:1-1:0) 2:1
Gaziantep - F.Karagumruk
21.04.2024 11:30
(1:1-0:1) 1:2
Besiktas - Fomget G.
21.04.2024 13:00
(0:0-1:3) 1:3
Galatasaray - Ereglispor
21.04.2024 13:00
(0:1-4:1) 4:2
Pendik Camlik - Antalya Kadin
21.04.2024 13:00
(1:0-4:1) 5:1
Nogomet - Turčija - Superliga
Basaksehir - Rizespor
21.04.2024 12:30
(1:0-1:0) 2:0
Galatasaray - Pendikspor
21.04.2024 18:00
(2:0-2:1) 4:1
Antalyaspor - Hatayspor
21.04.2024 18:00
(0:1-2:0) 2:1
Gaziantep - Kasimpasa
21.04.2024 18:00
(2:0-0:0) 2:0
Nogomet - Turčija (Am.) - 2. liga, skupina Beyaz
Bucaspor - Esenler Er.
21.04.2024 14:00
(0:1-1:1) 1:2
A.Demirspor - Diyarbekirspor
21.04.2024 14:00
(1:1-1:0) 2:1
Altinordu - Yeni Mersin
21.04.2024 14:00
(1:0-1:0) 2:0
Bursaspor - Afjet A.
21.04.2024 14:00
(0:1-0:2) 0:3
Nogomet - Turčija (Am.) - 2. liga, skupina Kirmizi
Arnavutkoy - Fethiyespor
21.04.2024 14:00
(1:0-1:0) 2:0
Etimesgut - 24Erzincanspor
21.04.2024 14:00
(0:0-2:0) 2:0
Derincespor - Somaspor
21.04.2024 14:00
(1:0-0:0) 1:0
Ut.Usakspor - Menemenspor
21.04.2024 14:00
(0:2-0:2) 0:4
Aksaray - Sariyer
21.04.2024 14:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Turčija (Am.) - 3. liga, skupina 1
Talasgucu - Artvin Hopaspor
21.04.2024 14:00
(1:0-1:1) 2:1
Kepez B. - Ayvalikgucu
21.04.2024 14:00
(0:1-2:2) 2:3
Yeni Orduspor - Kucukcekmece
21.04.2024 14:00
(1:3-2:0) 3:3
Genclikspor - Yurdu
21.04.2024 14:00
(1:0-2:1) 3:1
Nogomet - Turčija (Am.) - 3. liga, skupina 2
Karsiyaka - Hacettepe
21.04.2024 14:00
(0:0-1:1) 1:1
Silifke Bel. - Eynesil
21.04.2024 14:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Turčija (Am.) - 3. liga, skupina 3
1922 Konyaspor - Fatsa
21.04.2024 14:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Turčija (Am.) - 3. liga, skupina 4
Cankaya - Elazig K.
21.04.2024 14:00
(1:1-0:0) 1:1
Genclik Spor - Nevsehir
21.04.2024 14:00
(0:0-0:0) 0:0
Adana 1954 - Catalcaspor
21.04.2024 14:00
(1:1-2:0) 3:1
Sultanbeyli - Mus 1984 Musspor
21.04.2024 14:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Uganda - 1. divizija
Ug.Police - Mbale Heroes
21.04.2024 15:00
(0:0-1:1) 1:1
Boma (UGA) - Blacks Power
21.04.2024 15:00
(2:0-1:3) 3:3
Nogomet - Uganda - Premier liga
Villa - Bright Stars
21.04.2024 14:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Uganda - Super Liga (Ž)
Doves - Asubo G.L.
21.04.2024 09:00
(1:0-0:0) 1:0
Kampala Q. - Univ.Makerere
21.04.2024 09:00
(1:0-1:2) 2:2
Rine - Ug.Martyrs
21.04.2024 09:00
(0:0-2:2) 2:2
Wakiso H. - She Maroons
21.04.2024 10:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Ukrajina - Persha Liga
Nyva Buzova - Viktoriya S.
21.04.2024 12:30
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Ukrajina - Persha Liga
Chernigiv - Met.Kharkiv
21.04.2024 11:45
(1:1-1:0) 2:1
Kremin K. - Nyva T.
21.04.2024 13:15
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Ukrajina - Premier liga
Veres R. - Dnipro 1
21.04.2024 12:00
(1:1-0:0) 1:1
Oleksandriya - Lnz Cherkasy
21.04.2024 14:30
1:1
Dynamo K. - Polissya Zh.
21.04.2024 17:00
(1:0-2:0) 3:0
Nogomet - Urugvaj - Druga divizija
Cerrito - Colon
21.04.2024 16:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Urugvaj - Druga divizija
Las Piedras - Sud America
21.04.2024 15:00
(2:0-0:0) 2:0
Oriental - Uru.Montevideo
21.04.2024 22:50
(2:0-1:2) 3:2
Nogomet - Urugvaj - Prva divizija
Dep.Maldonado - Miramar Mis.
21.04.2024 01:30
(1:1-0:1) 1:2
Atl.Fenix - Mon.Wanderers
21.04.2024 18:00
(0:1-1:1) 1:2
River Plate (Uru) - Progreso
21.04.2024 20:30
(1:1-1:1) 2:2
Nogomet - Venezuela - Druga divizija
Lara Deportiva - R.Frontera
21.04.2024 21:30
(1:0-1:0) 2:0
Urena - Heroes de Falcon
21.04.2024 21:30
(2:2-0:0) 2:2
Aragua - Trujillanos
21.04.2024 22:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Venezuela - Primera Division, Apertura
Hermanos - Monagas
21.04.2024 01:00
(0:0-1:0) 1:0
Dep. La Guaira - Dep.Tachira
21.04.2024 01:00
(1:0-0:0) 1:0
UCV - Ac. Puerto C.
21.04.2024 23:30
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Wales - Cymru Premier
TNS - Connah's Q.
21.04.2024 15:15
(0:0-2:0) 2:0
Cardiff M. U. - Newtown
21.04.2024 15:15
(0:2-1:1) 1:3
Nogomet - Wales - Cymru Premier
PenyBont - Haverfordwest
21.04.2024 15:15
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Zanzibar - FA Cup
Zimamoto - New King
21.04.2024 15:00
(0:1-4:0) 4:1
Nogomet - ZDA - Major League Soccer
Atlanta - Cincinnati
21.04.2024 01:30
(0:0-1:2) 1:2
Columbus C. - Portland
21.04.2024 01:30
(0:1-2:1) 2:2
Inter Miami - Nashville
21.04.2024 01:30
(2:1-1:0) 3:1
Montreal - Orlando C.
21.04.2024 01:30
(1:1-1:1) 2:2
NY City - DC United
21.04.2024 01:30
(1:0-1:0) 2:0
Toronto - New England
21.04.2024 01:30
(0:0-1:0) 1:0
Chicago Fire - R.Salt Lake
21.04.2024 02:30
(0:3-0:1) 0:4
Houston Dy. - Austin
21.04.2024 02:30
(0:0-0:1) 0:1
Kansas City - Saint Louis
21.04.2024 02:30
(1:2-2:1) 3:3
Colorado - Dallas
21.04.2024 03:30
(1:0-1:1) 2:1
LA FC - NY Red Bulls
21.04.2024 04:30
(0:1-2:1) 2:2
Seattle - Vancouver
21.04.2024 04:30
(0:0-0:2) 0:2
Nogomet - ZDA - Nacionalna Nogometna Liga (Ž)
Portland T. - Houston D.
21.04.2024 04:00
(2:0-2:1) 4:1
Nogomet - ZDA - USL liga One
Richmond K. - Spokane V.
21.04.2024 00:00
(0:1-0:1) 0:2
Chattanooga RW - Northern Colorado Hailstorm FC
21.04.2024 01:30
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - ZDA - USL prvenstvo
Tulsa R. - Charleston B.
21.04.2024 00:00
(1:3-0:1) 1:4
N.Carolina - New Mexico Utd.
21.04.2024 01:00
(2:2-0:1) 2:3
Miami - Birmin.Legion
21.04.2024 01:00
(0:0-0:1) 0:1
Tampa Bay - Paso Loc.
21.04.2024 01:30
(0:0-1:1) 1:1
Colorado SS - Indy E.
21.04.2024 02:00
(1:1-0:0) 1:1
LV Lights - Rhode Island FC
21.04.2024 02:00
(0:2-1:0) 1:2
Memphis 901 - Monterey B.
21.04.2024 02:00
(1:0-0:2) 1:2
Orange County - Sacramento Rep.
21.04.2024 04:00
(0:2-0:0) 0:2
Phoenix R. - Pittsburgh R.
21.04.2024 04:30
(1:1-0:2) 1:3
Nogomet - Združeni Arabski Emirati - 1. Divizija
AL Hisn - Fujairah
21.04.2024 15:55
(0:1-1:1) 1:2
AL Hamriyah - Dibba
21.04.2024 16:00
(0:2-1:1) 1:3
Nogomet - Združeni Arabski Emirati - Arabian Gulf Liga
Khor Fakkan - Baniyas
21.04.2024 16:00
(2:1-0:0) 2:1
AL Bataeh - AL Nasr
21.04.2024 16:00
(0:1-1:2) 1:3
AL Ahli Dubai - Ittihad Kalba
21.04.2024 18:30
(2:1-2:0) 4:1
Sharjah - Al Jazira (UAE)
21.04.2024 18:30
(0:0-1:1) 1:1
Tenis - ATP - ATP Barcelona, Španija moške dvojice
Nys/Zielins - M.Gonz/Molte
21.04.2024 13:00
(6:4-4:6-0:1) 1:2
Tenis - ATP - ATP Barcelona, Španija moški posamezniki
Tsitsipas S. - Ruud C.
21.04.2024 16:00
(5:7-3:6) 0:2
Tenis - ATP - ATP Bukarešta, Romunija moške dvojice
Heliov/Patte - Doumb/Rebou
21.04.2024 11:00
(3:6-5:7) 0:2
Tenis - ATP - ATP Bukarešta, Romunija moški posamezniki
Navone M. - Fucsovics M.
21.04.2024 14:00
(4:6-5:7) 0:2
Tenis - ATP - ATP München, Nemčija moške dvojice
Mies/Struff - Bham/Olive
21.04.2024 16:00
(6:7-6:7) 0:2
Tenis - ATP - ATP München, Nemčija moški posamezniki
Fritz T.H. - Struff J.L.
21.04.2024 13:30
(5:7-3:6) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Acapulco, Mexico Men Doubles
John/Manso - Bollip/Kaliy
21.04.2024 00:00
(6:7-5:7) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Acapulco, Mexico Men Singles
Walton A. - Mpetshi P.G.
21.04.2024 02:30
(3:6-3:6) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Concepcion, Čile moški pos.
Pereira J. - Kuhar M.
21.04.2024 16:00
(6:1-6:4) 2:0
Lehmann N. - Gimenez I.
21.04.2024 16:00
(2:6-6:1-5:7) 1:2
Leite W. - Ribero F.
21.04.2024 16:00
(4:6-3:6) 0:2
de la Pena B. - Brumm J.
21.04.2024 18:00
(2:6-1:6) 0:2
Farjat T. - Falabella L.A.
21.04.2024 18:25
(7:6-5:7-3:6) 1:2
Watanabe S. - Corwin F.
21.04.2024 18:50
(3:6-6:2-6:4) 2:1
Aboian L. - Torrealba B.
21.04.2024 19:30
(6:0-6:3) 2:0
Bancalari A. - Decamps G.
21.04.2024 20:55
(3:6-2:6) 0:2
Herrera I. - Vilicich B.
21.04.2024 21:25
(3:6-3:6) 0:2
Roncadelli F. - Villalon N.
21.04.2024 22:35
(6:2-0:6-7:5) 2:1
Tosetto R. - Stater A.
21.04.2024 22:40
(2:6-2:6) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Gwangju, Južna Koreja m. pos.
Yunchaokete B. - Harris L.
21.04.2024 07:00
(2:6-6:3-4:6) 1:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Oeiras 3, Portugalska moški pos.
Blanchet U. - Comesana F.
21.04.2024 14:05
(4:6-6:3-5:7) 1:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Ostrava, Češka moški posamezniki
Gadamauri B. - Krumich M.
21.04.2024 10:30
(6:3-3:6-6:3) 2:1
Forejtek J. - Kana F.
21.04.2024 10:30
(6:1-6:1) 2:0
Gombos N. - Karlovskiy E.
21.04.2024 10:30
(4:6-6:1-7:5) 2:1
Poljak D. - Strombachs R.
21.04.2024 11:40
(6:7-6:1-3:6) 1:2
Nicod J. - Castagnola L.
21.04.2024 12:35
(6:2-6:1) 2:0
Luz O. - Brunclik P.
21.04.2024 13:00
(3:6-6:4-6:2) 2:1
Duda F. - Gima S.
21.04.2024 13:55
(6:2-6:4) 2:0
Andreozzi G. - Kellovsky D.
21.04.2024 14:30
(4:6-1:6) 0:2
Michalski D. - Djuric B.
21.04.2024 15:25
(6:3-7:5) 2:0
Berkieta T. - Sels J.
21.04.2024 15:25
(1:6-0:6) 0:2
Moeller M. - Basilashvili N.
21.04.2024 15:50
(6:1-3:6-0:0) 1:1
Pichler D. - Silva F.F.
21.04.2024 18:10
(6:4-6:4) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Rim, Italija moški posamezniki
Giunta M. - Gerch L.
21.04.2024 10:00
(6:4-6:4) 2:0
Barranco C.J. - Serafini M.
21.04.2024 10:00
(6:3-3:6-1:5) 1:1
Weis A. - Purtseladze S.
21.04.2024 10:00
(7:5-7:5) 2:0
Krutykh O. - Merida A.D.
21.04.2024 11:55
(4:6-7:6-2:6) 1:2
Weber A. - Taberner C.
21.04.2024 12:05
(1:6-1:6) 0:2
Gaubas V. - Compagnucci T.
21.04.2024 12:10
(6:1-3:1) 1:0
Geerts M. - Rottoli L.
21.04.2024 13:25
(6:3-6:3) 2:0
Camilli G. - Oradini G.
21.04.2024 13:30
(2:6-1:6) 0:2
Debru G. - Damas M.
21.04.2024 14:45
(7:6-6:2) 2:0
Bonadio R. - Buse I.
21.04.2024 15:00
(4:6-6:4-3:6) 1:2
Balestrieri A. - Barroso C.A.
21.04.2024 16:00
(0:6-1:6) 0:2
Nijboer R. - Copil M.
21.04.2024 16:55
(7:5-6:2) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger San Miguel de Tucuman, Argentina Men Singles
Collarini A. - Casanova H.
21.04.2024 16:00
(6:4-7:6) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Savannah, ZDA moški posamezniki
Nefve A. - Denolly C.
21.04.2024 16:00
(4:6-1:6) 0:2
Gomez F.A. - Frusina A.
21.04.2024 16:00
(6:4-6:4) 2:0
Gea A. - Whiting T.
21.04.2024 16:30
(6:2-6:3) 2:0
Rybakov A. - Boitan G.A.
21.04.2024 17:30
(4:6-6:7) 0:2
Mayo K. - Edmund K.
21.04.2024 17:40
(5:7-3:6) 0:2
Rai A. - Pecotic M.
21.04.2024 18:05
(1:6-4:6) 0:2
Reis D.S.J. - Durasovic V.
21.04.2024 19:25
(6:3-3:6-2:6) 1:2
Andrade A. - Artnak B.
21.04.2024 19:40
(6:4-3:1) 1:0
Kodat T.A. - Vale D.
21.04.2024 19:55
(6:2-6:2) 2:0
Mccormick T. - Bobrov B.
21.04.2024 21:25
(6:3-6:4) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Tallahassee, ZDA moški posamezniki
Krueger M. - Bergs Z.
21.04.2024 20:00
(4:6-6:7) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Čile F2, moški posamezniki
Mena F. - Tenti F.
21.04.2024 16:50
(6:2-6:3) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Francija F12, moški posamezniki
Bouquier A. - Reco A.
21.04.2024 15:00
(6:1-6:1) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Francija F6, moški posamezniki
Deschamps T. - Tailleu P.A.
21.04.2024 09:30
(5:7-6:2-0:1) 1:2
Larue L. - Ciurletti A.G.
21.04.2024 09:30
(2:6-5:7) 0:2
Brosset S. - Epee M.
21.04.2024 11:25
(7:5-5:7-0:1) 1:2
Joyer, Adrien - Deflandre L.
21.04.2024 11:50
(2:6-7:6-0:1) 1:2
Raquillet L. - Aubry G.
21.04.2024 13:00
(6:1-6:4) 2:0
Vaksmann R. - Lapalu V.
21.04.2024 13:50
(-) -
Alimli M. - Fabre A.
21.04.2024 13:55
(6:1-6:4) 2:0
Briant A. - Lagarrigue L.
21.04.2024 14:35
(6:1-1:6-0:1) 1:2
Chusseau L. - Ponchet M.
21.04.2024 15:35
(3:6-2:6) 0:2
Camus C. - Serazhetdinov R.
21.04.2024 16:00
(4:6-6:4-1:0) 2:1
Romano F. - Jarzaguet E.
21.04.2024 16:10
(1:1) 0:0
Berard T. - Panaras A.
21.04.2024 18:25
(4:6-6:7) 0:2
Nagel A. - Cado, Zaccharie
21.04.2024 18:35
(6:1-6:0) 2:0
Gola A. - Gerbaud T.
21.04.2024 19:45
(2:0) 0:0
Tenis - ITF moški - ITF Hrvaška F4, moški posamezniki
Oberleitner N. - Chazal M.
21.04.2024 15:30
(2:6-4:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Kazahstan F3, moški posamezniki
Atlangeriev B. - Fomin S.
21.04.2024 09:00
(6:7-2:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Španija F11, moški posamezniki
Barreto S.D.A. - Klizan M.
21.04.2024 11:00
(6:3-3:6-5:7) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F25, moški posamezniki
Dougaz A. - Collignon R.
21.04.2024 11:00
(6:4-1:6-1:6) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F28, moški posamezniki
Coulibaly E. - Bertrand R.
21.04.2024 11:00
(6:7-3:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Turčija F15, moški posamezniki
Juarez F. - Henning P.
21.04.2024 10:00
(6:2-6:3) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Velika Britanija F3, moški posamezniki
Habib A. - Diack J.
21.04.2024 13:30
(6:2-7:5) 2:0
Hou Y. - Southcombe M.
21.04.2024 14:05
(1:6-6:7) 0:2
Imamura M. - Tyler J.
21.04.2024 14:20
(6:1-7:5) 2:0
Hulme M. - Nestola F.
21.04.2024 14:20
(6:3-6:4) 2:0
Quayle D. - Shaw M.
21.04.2024 14:30
(2:6-0:6) 0:2
Houghton G. - Gibbens J.
21.04.2024 14:40
(7:6-6:2) 2:0
Delicata L. - Weir P.
21.04.2024 15:05
(4:6-7:5-1:0) 2:1
Charlton J. - Gold, Layne
21.04.2024 15:10
(6:3-6:4) 2:0
Foley P. - Summers M.
21.04.2024 15:20
(3:6-4:6) 0:2
Jones A. - Bass F.
21.04.2024 15:50
(3:6-2:6) 0:2
N.Tenguere L. - Ridout F.
21.04.2024 16:00
(6:3-7:5) 2:0
Hignett L. - Sanghera T.
21.04.2024 16:00
(5:7-4:6) 0:2
Loxley T. - Walters M.
21.04.2024 16:10
(1:6-2:6) 0:2
Hodkin S. - Bahra N.
21.04.2024 16:45
(6:3-6:0) 2:0
Beaven J. - Canter A.
21.04.2024 16:45
(1:6-4:6) 0:2
Martin T. - Bult, Finnian
21.04.2024 17:15
(6:0-6:0) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Francija 04A, ženske posameznice
Snigur D. - Ryser V.
21.04.2024 11:30
(6:3-6:2) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Gruzija 01A, ženske posameznice
Kurtsikashvili A. - Dapkute I.
21.04.2024 10:20
(0:6-0:6) 0:2
Saurasava Z. - Suvirdjonkova D.
21.04.2024 10:20
(0:6-0:6) 0:2
Fedorova A. - Gouws C.
21.04.2024 12:00
(6:4-6:0) 2:0
Poduraeva M. - Poplavska A.
21.04.2024 12:10
(6:3-6:2) 2:0
Zakharova E. - Kalamaris G.
21.04.2024 13:30
(6:0-6:0) 2:0
Gelashvili N. - Semenova A.
21.04.2024 13:30
(6:7-0:6) 0:2
Zelinskaya D. - Aralova A.
21.04.2024 13:30
(6:1-6:1) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Kazahstan 03A, ženske posameznice
Laskutova K. - Yushchenko V.
21.04.2024 09:00
(6:0-6:2) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Kitajska 02A, ženske posameznice
Tararudee L. - Ren Y.
21.04.2024 07:55
(6:7-6:3-6:2) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Kitajska 03A, ženske posameznice
Cho I.H. - Sun Y.
21.04.2024 02:55
(6:7-6:1-6:2) 2:1
Che S.Y. - Chen M.Y.
21.04.2024 03:00
(6:4-3:6-0:6) 1:2
Muramatsu C. - Zhang J.
21.04.2024 03:00
(6:1-6:0) 2:0
Zeng Z. - Guo M.
21.04.2024 03:00
(1:6-0:6) 0:2
Yang Y. - Yu W.
21.04.2024 04:10
(7:6-6:1) 2:0
Ren K. - Ayukawa M.
21.04.2024 04:15
(2:6-5:7) 0:2
Koshiishi A. - Liu J.
21.04.2024 06:10
(6:1-6:0) 2:0
Tong C. - Lee E.
21.04.2024 06:15
(4:6-2:6) 0:2
Ye S. - Dang Y.
21.04.2024 06:20
(1:6-3:6) 0:2
Liu Y. - Li J.
21.04.2024 06:30
(6:7-2:6) 0:2
Shalimova E. - Li X.
21.04.2024 07:30
(6:2-6:3) 2:0
Cho Y.T. - Cao Y.
21.04.2024 07:35
(6:3-4:1) 1:0
Wu M.X. - Lu J.J.
21.04.2024 07:55
(0:3) 0:0
Boulais I. - Tian N.
21.04.2024 08:50
(6:1-6:0) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Slovenia 03A, Women Singles
Erjavec V. - Hercog P.
21.04.2024 11:00
(6:4-6:3) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Španija 08A, ženske posameznice
Seibold E. - Feistel G.
21.04.2024 11:00
(3:6-6:2-6:7) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Švica 02A, ženske posameznice
Riera J. - Bondar A.
21.04.2024 14:00
(6:3-6:5) 1:0
Tenis - ITF ženske - ITF Tunizija 20A, ženske posameznice
Van Uytvanck A. - Nahimana S.
21.04.2024 11:00
(6:4-6:2) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Tunizija 25A, ženske posameznice
Daavettila S. - Inoue H.
21.04.2024 11:00
(6:2-6:7-4:6) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Turčija 15A, ženske posameznice
Hindova D. - Sauvant C.
21.04.2024 10:00
(6:2-6:7-7:6) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Velika Britanija 05A, ženske posameznice
Drakeford-Lewis, Sophie - Popescu A.
21.04.2024 11:00
(6:3-6:1) 2:0
Wilson E. - Popescu E.
21.04.2024 11:00
(6:1-6:0) 2:0
Yardley S. - Reayer A.
21.04.2024 11:00
(6:4-2:6-0:1) 1:2
Daley D. - Brooks A.
21.04.2024 11:00
(6:4-6:2) 2:0
Gillan A. - Blackford E.
21.04.2024 11:00
(6:1-7:6) 2:0
Tatu S. - Mascenikova D.
21.04.2024 11:00
(6:2-6:1) 2:0
Chehoudi D. - Dzjachangirov M.
21.04.2024 11:00
(0:6-0:6) 0:2
Mcminn L. - Janssen C.
21.04.2024 11:00
(4:6-4:6) 0:2
Rushiti A. - Golas O.
21.04.2024 12:10
(6:0-6:2) 2:0
Ogunwale J. - Radenkovic M.
21.04.2024 12:15
(4:6-7:6-1:0) 2:1
Cassidy L. - Delaunay C.
21.04.2024 12:15
(6:7-0:0) 0:1
Mcdonald E. - Moccia C.
21.04.2024 12:25
(7:5-6:1) 2:0
Lukosiute A. - Kotecha A.
21.04.2024 12:35
(6:3-6:3) 2:0
Simpson F. - Barnes K.
21.04.2024 12:45
(2:6-0:6) 0:2
Maloney E. - Lammas A.
21.04.2024 13:05
(6:0-6:0) 2:0
Junge I E. - Hutchinson H.
21.04.2024 13:45
(2:6-2:6) 0:2
Tenis - WTA - WTA Rouen, France Women Doubles
Bains/Lumsd - Babos T / Khromacheva I
21.04.2024 17:25
(3:6-4:6) 0:2
Tenis - WTA - WTA Rouen, France Women Singles
Linette M. - Stephens S.
21.04.2024 15:00
(1:6-6:2-2:6) 1:2
Tenis - WTA - WTA Stuttgart, Nemčija ženske dvojice
Chan/Kuder - Eiker/Neel
21.04.2024 14:45
(4:6-6:3-1:0) 2:1
Tenis - WTA - WTA Stuttgart, Nemčija ženske posameznice
Rybakina E. - Kostyuk M.
21.04.2024 13:00
(6:2-6:2) 2:0
Tenis - WTA 125K - WTA 125K Oeiras, Portugal Women Singles
Tauson C. - Lamens S.
21.04.2024 11:00
(4:6-7:5-4:6) 1:2
Košarka - Anglija - BBL
Surrey - Leicester
21.04.2024 16:00
(24:28-30:20-14:24-20:22) 88:94
Košarka - Argentina - La Liga Federal
Estudiantil P. - Berazategui
21.04.2024 01:00
(14:13-16:13-15:12-9:13) 54:51
Ind.de Zarate - Somisa SN
21.04.2024 02:00
(17:18-19:27-24:20-23:24) 83:89
Košarka - Argentina - Liga Argentina
Quilmes - Hispano
21.04.2024 01:00
(21:25-17:18-24:16-18:17) 80:76
Košarka - Avstralija - NBL1 East (Ž)
Illawarra H. - Inner W.B.
21.04.2024 05:00
(20:9-14:19-21:16-25:17) 80:61
Sydney Co. - Newcastle F.
21.04.2024 07:00
(14:19-16:28-18:18-10:14) 58:79
Košarka - Avstralija - Nbl1 jug (Ž)
Diamond V. - Melbourne T.
21.04.2024 04:00
(20:24-20:20-17:21-15:18) 72:83
Ringwood - Hobart C.
21.04.2024 04:00
(23:14-25:16-21:11-12:26) 81:67
Keilor T. - Launceston
21.04.2024 05:00
(21:18-25:17-26:8-22:17) 94:60
Košarka - Avstralija - Nbl1, jug
Bendigo B. - Nunawading
21.04.2024 06:00
(20:16-18:21-18:13-17:23-5:8) 78:81
Diamond VE - Melbourne T.
21.04.2024 06:00
(17:30-20:18-17:26-25:15) 79:89
Ringwood H. - Hobart C.
21.04.2024 06:00
(19:14-28:25-14:19-13:26) 74:84
Keilor T. - Tasmania T.
21.04.2024 07:00
(32:30-24:22-28:23-21:21) 105:96
Košarka - Avstralija - NBL1, vzhod
SC Comets - Newcastle F.
21.04.2024 05:00
(19:26-21:12-16:10-21:21) 77:69
Illawarra"2" - Inner West
21.04.2024 07:00
(18:35-16:48-22:35-15:22) 71:140
Košarka - Avstrija - ABL, Končnica
Swans G. - Oberwart G.
21.04.2024 17:30
(39:32-17:15-17:14-23:17) 96:78
Traiskirchen - St.Polten
21.04.2024 17:30
(14:18-18:13-17:13-15:32) 64:76
Košarka - Bolgarija - Bbl
Politehnika - Fab Five
21.04.2024 15:00
(22:18-15:15-12:16-17:17-7:6) 73:72
Košarka - Bosna in Hercegovina - 1. divizija
Siroki - Borac BL
21.04.2024 19:00
(26:7-15:19-22:14-19:27) 82:67
Košarka - Brazilija - Campeonato Brasileiro de Clubes
Blumenau - Brusq.Aradefe
21.04.2024 21:00
(12:20-13:16-27:15-14:15-14:8) 80:74
Košarka - Brazilija - LBF (Ž)
LSB - Sampaio
21.04.2024 16:00
(13:9-15:17-5:23-13:14) 46:63
Ituano - Sao Jose
21.04.2024 16:00
(32:17-24:20-18:20-19:15) 93:72
Košarka - Brazilija - NBB
Botafogo - Flamengo
21.04.2024 00:30
(15:27-20:29-24:23-28:13) 87:92
Pato - Bauru
21.04.2024 21:30
(23:21-20:18-18:26-13:28) 74:93
Sao Jose - Fortaleza
21.04.2024 23:30
(17:20-15:10-15:17-23:26) 70:73
Košarka - Brazilija - U20 Campeonato Paulista
Fundesport Arar. - Corinthians
21.04.2024 20:00
(25:32-20:14-15:25-16:16) 76:87
Košarka - Ciper - Divizija A
AEK Larnaca - A.Famagusta
21.04.2024 15:00
(26:16-19:25-19:15-24:20) 88:76
Košarka - Čile - Liga Nacional
Sportiva It. - L.Quilpue
21.04.2024 01:00
(2:25-16:33-13:22-19:24) 50:104
Puente Alto - Univ.Catolica DS
21.04.2024 01:15
(24:16-17:10-27:21-23:14) 91:61
Castro - Atletico PV
21.04.2024 02:00
(16:8-13:11-17:14-15:21) 61:54
Espanol De Talca - Las Animas
21.04.2024 02:15
(23:25-23:23-23:27-23:17-2:10) 94:102
Univ.Concepcion - Es.Osorno
21.04.2024 02:30
(22:21-27:25-19:18-17:24) 85:88
Košarka - Črna Gora - Prva A Liga
Podgorica - Studentski C.
21.04.2024 13:00
(19:14-19:12-22:12-22:21) 82:59
Sutjeska N. - Jedinstvo BP
21.04.2024 18:00
(26:20-25:18-35:13-23:27) 109:78
Teodo - Lovcen
21.04.2024 20:30
(24:21-21:21-20:15-23:17) 88:74
Košarka - Filipini - PBA, pokal
Bolts - Converge F.
21.04.2024 09:00
(25:23-28:19-24:35-22:27) 99:104
SM Beermen - Batang P.
21.04.2024 12:15
(36:27-36:20-33:24-15:29) 120:100
Košarka - Finska - 1. divizija
Jyvaskyla Acad. - Honka Espoo
21.04.2024 16:00
(28:23-8:16-17:24-19:13) 72:76
Košarka - Finska - Korisliiga (Ž)
P.Karhut - ToPo
21.04.2024 16:00
(18:24-18:35-22:14-19:24) 77:97
Košarka - Francija - Pro A
Monaco - Le Portel
21.04.2024 14:30
(31:13-26:14-23:15-21:25) 101:67
Bourg - Strasbourg
21.04.2024 16:30
(19:18-20:18-16:23-22:15) 77:74
ASVEL - Paris
21.04.2024 19:00
(17:14-17:27-23:20-9:25) 66:86
Košarka - Francija - Pro B
Etoile Angers - B.Dordogne
21.04.2024 18:00
(11:24-24:13-21:9-15:19) 71:65
Košarka - Grčija - A1 (Ž)
Olympiakos - Panathinaikos
21.04.2024 12:00
(11:12-20:7-10:14-20:20) 61:53
Košarka - Grčija - Basket League
AEK Athens - PAOK
21.04.2024 16:15
(29:28-20:19-29:21-21:23) 99:91
Karditsas - Ap.Patras
21.04.2024 19:15
(30:14-29:17-18:14-18:22) 95:67
Košarka - Grčija - Liga Elite
Papagou - Panionios BC Athens
21.04.2024 15:00
(12:20-25:23-16:20-20:12) 73:75
Košarka - Gruzija - Superliga
Club Olimpi - Orbi
21.04.2024 14:30
(24:29-18:16-23:23-16:21) 81:89
Košarka - Hrvaška - A1 Liga
Bosco Zg. - Sibenik
21.04.2024 12:00
(27:21-16:26-16:25-23:27) 82:99
Zabok - Dubrovnik
21.04.2024 19:00
(22:16-14:19-16:16-20:15) 72:66
Košarka - Indonezija - IBL
Bumi Borneo - Pelita Jaya
21.04.2024 09:00
(11:22-23:33-20:18-26:25) 80:98
Amartha H. - Satya Wacana
21.04.2024 13:00
(39:23-15:26-24:13-12:19) 90:81
Košarka - Iran - Super liga, Končnica
Tabiaat - Naft Abadan
21.04.2024 14:30
(22:20-25:19-15:13-19:23) 81:75
Košarka - Italija - Serie A
Din.Sassari - Varese
21.04.2024 12:00
(25:35-16:29-28:27-19:21) 88:112
Milano - Scafati 1969
21.04.2024 17:00
(28:20-21:18-21:19-29:20) 99:77
Venezia - Treviso
21.04.2024 18:15
(21:19-31:17-15:12-24:30) 91:78
Napoli - Trento
21.04.2024 19:00
(23:23-30:27-24:25-16:28) 93:103
Pistoia - Brindisi
21.04.2024 20:00
(25:25-24:24-26:17-15:30) 90:96
Košarka - Italija - Serie A2
J.Cremona - Piacenza
21.04.2024 18:00
(22:26-21:22-13:20-19:25) 75:93
RS Rieti - Trieste
21.04.2024 18:00
(13:20-20:24-23:19-31:29) 87:92
Torino - Verona
21.04.2024 18:00
(14:23-25:22-21:18-17:24) 77:87
Cantu - Udine
21.04.2024 18:00
(16:16-24:9-15:19-23:21) 78:65
Trapani - Fort.Bologna
21.04.2024 18:00
(14:19-24:22-26:17-17:11) 81:69
Casale M. - Chiusi
21.04.2024 18:00
(24:21-26:28-20:26-18:24) 88:99
Latina - Forli
21.04.2024 18:00
(27:26-22:15-21:20-17:28) 87:89
Fort. Agrigento - Orzinuovi
21.04.2024 18:00
(32:25-22:24-4:13-28:18) 86:80
Elachem V. - Cividale
21.04.2024 18:00
(24:23-11:23-19:15-22:16) 76:77
Luiss Roma - Frata Nardo
21.04.2024 18:00
(20:27-20:19-29:20-24:28) 93:94
BLU 1971 - Cento
21.04.2024 18:00
(22:20-17:22-15:28-13:12) 67:82
Urania M. - Rimini
21.04.2024 18:00
(17:22-19:24-13:22-29:10-4:8) 82:86
Košarka - Italija - Serie B, skupina A
Vir.Cassino - Legnano
21.04.2024 18:00
(22:24-19:19-22:29-20:11-15:12) 98:95
NPC Rieti - Golfo Piombino
21.04.2024 18:00
(18:18-13:25-20:27-20:17) 71:87
Fulgor O. - Sant Antimo
21.04.2024 18:00
(29:22-11:14-16:21-10:23) 66:80
Fiorenzuola - Brianza
21.04.2024 18:00
(28:26-27:15-22:16-14:14) 91:71
Juvecaserta Ac. - Piacenza
21.04.2024 18:00
(27:29-18:23-16:28-21:25) 82:105
Aurora D. - Montecatin.
21.04.2024 18:00
(-) -
Herons - Crema
21.04.2024 18:00
(22:14-21:16-12:11-18:10) 73:51
Avellino - Ar.Salerno
21.04.2024 18:00
(23:20-31:13-20:16-18:12) 92:61
Libertas Livorno - P.Livorno
21.04.2024 18:00
(27:8-11:12-23:9-15:23) 76:52
Košarka - Italija - Serie B, skupina B
San Vendemiano - Janus Fabriano
21.04.2024 18:00
(21:23-20:22-17:18-22:17-9:11) 89:91
Ozzano - Bisceglie
21.04.2024 18:00
(16:17-21:25-21:21-15:23) 73:86
Jesi Ac. - Vir.Padova
21.04.2024 18:00
(24:8-21:13-20:16-19:19) 84:56
Raggisolaris Faenza - Rav. P. Manetti
21.04.2024 18:00
(23:21-13:35-19:15-21:17) 76:88
San Severo - Di Puglia
21.04.2024 18:00
(21:15-21:26-20:25-11:25) 73:91
Imola - AC Imola
21.04.2024 18:00
(17:17-18:23-24:21-11:21) 70:82
Vir.Lumezzane - Mestre
21.04.2024 18:00
(15:22-23:26-24:15-22:24) 84:87
Taranto - Chieti
21.04.2024 18:00
(27:24-21:20-18:14-19:17) 85:75
Vicenza - Roseto
21.04.2024 18:00
(18:20-18:16-17:22-24:22) 77:80
Košarka - Izrael - Super Liga
H.Galil Elyon - Bn.Herzelia
21.04.2024 17:00
(27:22-19:20-22:17-21:30-15:10) 104:99
Ironi Ramat Gan - H.Eilat
21.04.2024 17:15
(17:17-21:25-22:20-15:7) 75:69
Hap.Holon - Hap.Jerusalem
21.04.2024 19:30
(29:21-21:26-19:26-20:23) 89:96
Košarka - Japonska - B.Liga
Sun Rockers - Neophoenix
21.04.2024 07:05
(15:19-21:24-18:9-12:11) 66:63
Gunma C.T. - Akita North.
21.04.2024 08:05
(21:30-16:29-17:23-18:19) 72:101
Košarka - Južna Koreja - KBL
Egis - Wonju DB
21.04.2024 11:00
(21:15-17:17-17:12-25:19) 80:63
Košarka - Katar - Emir pokal
Al Sadd - Al Shamal
21.04.2024 16:00
(19:21-26:15-18:18-25:15) 88:69
Al Rayyan - Al Ahli
21.04.2024 18:00
(16:15-11:19-16:11-19:21) 62:66
Košarka - Kitajska - CBA
Zhejiang - Shanghai S.
21.04.2024 13:35
(25:23-23:25-25:21-27:41) 100:110
Košarka - Kitajska - Univerzitetna 1.liga
Xi An Jiaotong University - Xian Physical Education University
21.04.2024 04:00
(25:18-26:12-23:8) 74:38
Taiyuan University of Technology - Ningxia University
21.04.2024 08:00
(34:26-27:8-25:5-30:12) 116:51
Xinjiang N. Un. - Northwest N. Un.
21.04.2024 08:00
(19:12-10:18-13:14-12:8) 54:52
Shanxi Un. - Qinghai Nor.Un.
21.04.2024 12:30
(33:14-21:15-32:12-28:9) 114:50
Henan University - North Un.
21.04.2024 12:30
(18:21-11:19-21:18-13:18) 63:76
Inner Mongolia Normal University - Qinghai Nationalities University
21.04.2024 14:00
(34:13-20:25-22:14-18:13) 94:65
Xinjiang Un. - Shihezi Un.
21.04.2024 14:00
(16:18-10:12-29:31-26:24) 81:85
Košarka - Kitajska - Univerzitetna 1.liga (Ž)
Northwest Normal University - Ningxia University
21.04.2024 09:30
(12:12-12:15-9:18-12:16) 45:61
Henan Polytechnic University - Xi An Technological University
21.04.2024 09:30
(10:13-6:19-12:8-13:20) 41:60
Košarka - Kostarika - Liga Superior
Asoc.Griega - Roswell
21.04.2024 04:00
(17:23-17:20-20:13-29:16) 83:72
Escazu Comite - Universidad de Costa Rica
21.04.2024 04:00
(19:19-23:16-22:19-21:6) 85:60
Košarka - Malta - Nacionalna liga
Starlites - Hibernians
21.04.2024 12:30
(24:24-17:23-32:18-13:19) 86:84
Valletta F. - Gzira
21.04.2024 14:30
(2:25-3:31-15:25-16:20) 36:101
C.Depiro - Luxol
21.04.2024 16:30
(18:19-16:9-32:17-21:10) 87:55
Košarka - Mednarodni - Liga ABA, Končnica
Igokea - Partizan
21.04.2024 18:00
(16:27-22:22-17:24-22:28) 80:101
Ced.Olimpija - Mega B.
21.04.2024 20:00
(22:22-19:23-19:21-11:19) 71:85
Košarka - Mehika - Cibabaj
Freseros I. - Vinadores Pabellon Arteaga Basquetbol
21.04.2024 21:00
(22:37-29:26-27:24-19:23) 97:110
Košarka - Nemčija - BBL
Ulm - Mitteldeutscher
21.04.2024 15:30
(21:23-29:10-25:24-31:22) 106:79
Heidelberg - Bayern M.
21.04.2024 15:30
(17:14-25:30-21:13-26:25) 89:82
Gottingen - N.Chemnitz
21.04.2024 17:00
(20:28-17:23-23:20-29:18-11:10) 100:99
Alba Berlin - B.Bamberg
21.04.2024 18:30
(20:24-25:19-28:23-25:26) 98:92
Košarka - Norveška - U19 NM Cup
Boler 1 - Oppsal
21.04.2024 09:00
(18:22-30:10-26:27-21:13) 95:72
Troemso Storm - Hop BK
21.04.2024 10:30
(24:11-19:24-18:24-9:17) 70:76
Centrum Tigers - Ytrebygda
21.04.2024 12:15
(25:14-24:11-35:27-12:23) 96:75
Ullern - Sandvika
21.04.2024 12:15
(11:17-24:19-23:14-24:16) 82:66
Košarka - Nova Zelandija - NBL
Whai - Southland Sh.
21.04.2024 05:00
(18:18-27:23-28:16-15:16) 88:73
Wellington S. - Taranaki M.
21.04.2024 08:30
(33:29-21:25-20:17-29:15) 103:86
Košarka - Poljska - Tauron liga
Trefl Sopot - Slask W.
21.04.2024 17:30
75:78
Košarka - Portoriko - BSN
Aguada S. - Cangrejeros S.
21.04.2024 02:00
(16:31-19:19-17:23-33:14) 85:87
Crio. de Caguas - Quebradillas
21.04.2024 02:00
(18:19-20:15-26:22-19:23) 83:79
Košarka - Portugalska - Campeonato Nacional 1. Divisao
Montisistemas - Atletico CP
21.04.2024 16:00
(22:16-17:23-18:20-18:21) 75:80
Juvemaia - Uac
21.04.2024 18:00
(24:18-15:16-14:26-24:17-13:3) 90:80
Košarka - Portugalska - Divizija 2 (Ž)
Gdessa B. U22 - Simecq U22
21.04.2024 12:00
(16:20-15:17-14:16-19:11-8:11) 72:75
Paco Arcos - Sport Alges E Dafundo U 22
21.04.2024 12:30
(10:7-15:11-24:12-14:22) 63:52
Košarka - Romunija - Liga I
Un. Cluj-Nap. - Agr. Bucuresti
21.04.2024 10:00
(-) -
CSM Constanta"2" - Targu Jiu"2"
21.04.2024 10:30
(13:20-20:8-26:21-17:18) 76:67
CSA Steaua Buc. - Gheorgheni
21.04.2024 18:00
(27:15-15:12-29:5-24:16) 95:48
Craiova - Politeh.Iasi
21.04.2024 18:30
(-) -
Košarka - Rusija - Superliga B (M)
Mai Moscow - Yugra Surgut
21.04.2024 13:00
(16:11-25:27-15:27-15:20) 71:85
Košarka - Salvador - LMB
Cojute - Santa Tecla
21.04.2024 03:30
68:61
Metapan BC - Santiagueno
21.04.2024 03:30
(26:14-32:17-19:18-24:28) 101:77
Košarka - Salvador - LNB Tercera
Knights - Tauros
21.04.2024 22:00
(21:12-17:7-20:19-13:21) 71:59
Košarka - Srbija - 2. Mls
Dunav Stari B. - Rad.Surdulica
21.04.2024 18:00
(36:19-27:27-18:19-22:17) 103:82
Star NS - Kolubara LA 2003
21.04.2024 20:00
(30:23-27:17-28:17-26:25) 111:82
Košarka - Španija - Liga ACB
Zaragoza - Real Madrid
21.04.2024 12:30
(17:20-9:17-19:26-25:16) 70:79
Joventut - Girona
21.04.2024 12:30
(23:21-26:15-20:20-27:34) 96:90
Bilbao - Obradoiro
21.04.2024 17:00
(18:19-22:19-19:22-13:15) 72:75
Valencia - Canarias
21.04.2024 17:00
98:73
Malaga - Baskonia
21.04.2024 18:30
(27:35-21:19-18:17-29:20) 95:91
Košarka - Švedska - Superettan
Hogsbo - Fryshuset
21.04.2024 18:00
(28:26-21:16-20:28-19:25) 88:95
AIK - S.Uppsala
21.04.2024 18:30
(24:19-17:18-22:28-21:17) 84:82
Košarka - Švica - NLB
23/Geneve - Zurich
21.04.2024 16:30
(12:18-20:23-29:22-21:12) 82:75
Košarka - Švica - SB League
Neuchatel - Sam Massagno
21.04.2024 17:00
(12:23-18:21-10:19-23:19) 63:82
Košarka - Švica - SB liga, ženske
Nyon - Fribourg
21.04.2024 16:00
(19:23-18:24-19:10-18:16) 74:73
Košarka - Tajvan - P liga
Kaohsiung S. - Formosa T.D.
21.04.2024 08:30
(26:30-24:27-22:19-31:24) 103:100
Košarka - Tajvan - SBL
Taiwan Beer - Changhua Bll
21.04.2024 11:00
(20:23-24:19-11:22-14:16) 69:80
Yulon Dinos - Bank Of Taiwan
21.04.2024 13:00
(22:17-19:24-23:18-10:23) 74:82
Košarka - Tajvan - SBL (Ž)
Chunghwa - Taiwan Power
21.04.2024 07:00
(19:23-8:18-13:13-17:12) 57:66
Cathay - Taiyuan
21.04.2024 09:00
(20:13-14:20-22:13-21:15) 77:61
Košarka - Tajvan - T1 League
Taiwanbeer L. - Taishin Mars
21.04.2024 08:00
(25:25-17:22-19:23-18:21) 79:91
Košarka - Turčija - TBL
Konyaspor - Ankaragucu
21.04.2024 14:00
38:45
Ormanspor - Bornova
21.04.2024 14:00
(26:20-26:19-26:19-21:26) 99:84
Kocaeli - Balikesir
21.04.2024 14:00
(21:22-17:16-11:17-17:14) 66:69
Esenler Erokspor - Ankara K.
21.04.2024 14:00
(22:27-21:27-19:13-23:27) 85:94
Fener.Koleji - Semt Y.
21.04.2024 14:00
(15:18-32:19-20:35-18:12) 85:84
Final Sp. - Gaziantep
21.04.2024 14:00
(20:22-29:15-22:13-18:23) 89:73
Kapakli - Sigortam.net
21.04.2024 14:00
(19:15-25:22-19:25-11:23) 74:85
Igdir - Harem
21.04.2024 14:00
(21:22-20:23-18:19-13:18) 72:82
Mersin - Cayirova Bel.
21.04.2024 14:00
(18:14-23:16-20:23-18:14) 79:67
Košarka - Turčija - TBSL
Manisa - Buyukcekmece
21.04.2024 12:00
(24:27-25:27-26:14-19:25) 94:93
Petkim - Bursaspor
21.04.2024 14:30
(14:26-22:22-18:18-24:28) 78:94
Tofas - P.Karsiyaka
21.04.2024 17:00
(22:21-32:25-28:27-29:18) 111:91
An.Efes - Turk Telekom
21.04.2024 19:30
(24:23-23:16-18:25-16:18) 81:82
Košarka - Uganda - NBL
Canons - Jaguars
21.04.2024 15:00
(16:16-8:13-18:11-17:16) 59:56
Kiu Titans - Our Savior
21.04.2024 17:00
(19:13-28:19-25:11-15:18) 87:61
Košarka - Uganda - NBL, Women
Hamstars - Jt Lady Jaguars
21.04.2024 09:00
(16:18-10:19-9:15-11:14) 46:66
Nabisunsa G. - Miracle Ravens
21.04.2024 13:00
50:52
Košarka - Urugvaj - LUB
Bigua - Trouville
21.04.2024 02:30
(25:21-24:13-15:24-15:23) 79:81
Košarka - Vietnam - National Championship U23
Hau Giang - Tre Ha Noi
21.04.2024 10:00
(16:21-6:22-15:14-16:12) 53:69
Ho Chi Minh - Da Nang
21.04.2024 11:30
(11:11-19:10-14:14-13:19) 57:54
Košarka - ZDA - NBA, Končnica
NY Knicks - Philadelphia
21.04.2024 00:00
(25:34-33:12-21:36-32:22) 111:104
Denver - LA Lakers
21.04.2024 02:30
(25:33-32:27-32:18-25:25) 114:103
Boston - Miami
21.04.2024 19:00
(26:21-34:24-31:14-23:35) 114:94
LA Clippers - Dallas
21.04.2024 21:30
(34:22-22:8-31:34-22:33) 109:97
Hokej na ledu - Češka - Ekstraliga
Vhk Vsetin - Kladno
21.04.2024 17:00
(0:1-2:2-0:0) 2:3
Hokej na ledu - Češka - Extraliga, Končnica
Trinec - Pardubice
21.04.2024 17:00
(1:1-0:2-1:3) 2:6
Hokej na ledu - Francija - FFHG Division 1, Playoffs
Nantes - Chambery
21.04.2024 17:00
(1:1-2:1-2:0) 5:2
Hokej na ledu - Mednarodni - SP (Ž), Div I, Skupina A
Nizozemska - Francija
21.04.2024 11:30
(0:1-1:3-0:1) 1:5
Južna Koreja - Madžarska
21.04.2024 15:00
(0:0-0:1-0:1) 0:2
Norveška - Avstrija
21.04.2024 18:30
(0:0-0:1-3:1) 3:2
Hokej na ledu - Mednarodni - U20 5 Nations Tournament
Švica - Finska
21.04.2024 11:00
(0:1-3:1-0:2) 3:4
Slovakia - Švedska
21.04.2024 14:30
(1:0-0:3-1:0) 2:3
Hokej na ledu - Mednarodni - World Championship, Division II, A
Hrvaška - Islandija
21.04.2024 12:30
(4:0-4:2-3:0) 11:2
UAE - Izrael
21.04.2024 16:00
(2:2-4:1-4:3) 10:6
Avstralija - Serbia
21.04.2024 19:30
(1:1-1:2-0:1) 2:4
Hokej na ledu - Nemčija - DEL
Fischtown - Eisbaren
21.04.2024 15:30
(0:1-1:0-0:0-0:1) 1:2
Hokej na ledu - Norveška - Eliteserien
Valerenga - Storhamar
21.04.2024 19:15
(2:1-0:2-0:1) 2:4
Hokej na ledu - Rusija - MHL - končnica
SKA 1946 - Yaroslavl
21.04.2024 16:00
(0:1-0:0-2:0) 2:1
Hokej na ledu - Švedska - Allsvenskan
Djurgardens - Brynas
21.04.2024 18:30
(1:0-0:4-2:2) 3:6
Hokej na ledu - ZDA - AHL
Chicago Wolves - Iowa
21.04.2024 01:00
(1:2-1:0-0:1) 2:3
Bridgeport S.T. - Providence Bruins
21.04.2024 01:00
(1:1-0:0-3:0) 4:1
Milwaukee Admirals - Rockford
21.04.2024 01:00
(2:0-1:2-3:1) 6:3
Lehigh V. - WBS Penguins
21.04.2024 01:05
(0:0-0:1-0:1) 0:2
Lehigh V. - Charlotte
21.04.2024 21:05
(1:0-3:0-0:1) 4:1
Chicago Wolves - Rockford
21.04.2024 22:00
(0:2-2:0-0:0-0:1) 2:3
Toronto M. - Cleveland Mon.
21.04.2024 22:00
(0:0-0:1-1:2) 1:3
Hokej na ledu - ZDA - ECHL
Toledo W. - Kalamazoo W.
21.04.2024 01:15
(1:2-1:0-3:0) 5:2
Jacksonville - Florida E.
21.04.2024 21:00
(0:0-1:1-0:0-0:1) 1:2
Greenville SR - Orlando S.B.
21.04.2024 21:05
(0:0-0:0-0:0-0:1) 0:1
Hokej na ledu - ZDA - NHL, Končnica
Boston - Toronto
21.04.2024 02:00
(1:0-3:0-1:1) 5:1
Florida - Tampa Bay
21.04.2024 18:30
(1:1-0:0-2:1) 3:2
NY Rangers - Washington
21.04.2024 21:00
(0:0-3:1-1:0) 4:1
Rokomet - Argentina - Femebal Liga de Honor
Argentinos Jnr - Lomas
21.04.2024 01:15
(14:10-14:13) 28:23
Rokomet - Argentina - Liga de Honor Plata
Gei - San Fernando "B"
21.04.2024 23:00
(15:16-14:15) 29:31
Def. Y Justicia - Ferro"B"
21.04.2024 23:00
(14:13-7:13) 21:26
Ballester"B" - Mariano A.
21.04.2024 23:00
(22:15-18:11) 40:26
Hurlingham - Lomas"B"
21.04.2024 23:30
(14:13-9:10) 23:23
Juventud Un. - Comunicaciones
21.04.2024 23:30
(14:12-12:12) 26:24
Rokomet - Avstrija - HLA Challenge
Medalp - Lauterach
21.04.2024 17:00
(19:15-23:10) 42:25
Rokomet - Belorusija - Superliga, Division 2, Women
Gorodnichanka "2" - SB 2008
21.04.2024 12:00
(9:21-9:21) 18:42
Rokomet - Češka - Ekstraliga
Talent Plzen - Koprivnice
21.04.2024 15:00
(15:15-12:11) 27:26
Rokomet - Francija - LFH Division 1 (Ž)
LN Nantes - Paris 92
21.04.2024 17:00
(15:17-15:15) 30:32
Nice Cote D'Azur - Brest
21.04.2024 18:00
(12:17-14:17) 26:34
Rokomet - Grčija - A1, ženske
Athinaikos - Alexandros G.
21.04.2024 15:00
(13:13-10:14) 23:27
Rokomet - Hrvaška - 1. HRL
Hrv. Dragovoljac - Ardiaei
21.04.2024 14:00
(14:17-19:12) 33:29
Rokomet - Hrvaška - 1.liga (ž)
Dalmatinka - Koka
21.04.2024 19:00
(16:9-20:15) 36:24
Sesvete - Split 2010
21.04.2024 19:30
(15:15-17:15) 32:30
Rokomet - Hrvaška - Premier liga
KTC - Osijek
21.04.2024 15:00
(19:13-13:13) 32:26
Kaštela - Karlovac
21.04.2024 18:00
(9:14-18:14) 27:28
Dubrava - Trogir
21.04.2024 18:00
(12:14-14:16) 26:30
Samobor - Moslavina
21.04.2024 19:00
(15:12-16:20) 31:32
Rokomet - Hrvaška - Premier liga
Vinkovci - Sesvete
21.04.2024 20:00
(13:19-18:16) 31:35
Rokomet - Islandija - Urvalsdeild
FH Hafnarfjardar - Vestmannaeyjar
21.04.2024 19:00
(20:15-16:16) 36:31
Rokomet - Japonska - Japan Handball League
R.Corazon - Z.Tokyo
21.04.2024 07:00
(9:15-14:11) 23:26
Earth Friends - Falcon
21.04.2024 08:00
(8:19-15:18) 23:37
Rokomet - Japonska - Japonska liga (Ž)
HTB Gifu - Omron Pin.
21.04.2024 05:00
(9:15-13:15) 22:30
Rokomet - Južna Koreja - Korejska liga
Sangmu P. - Doosan
21.04.2024 09:10
(8:16-15:13) 23:29
Hawks - Hanam C.
21.04.2024 11:00
(11:17-15:13) 26:30
Chungnam - Inchon C.
21.04.2024 13:00
(10:14-15:15) 25:29
Rokomet - Madžarska - NB I (Ž)
Gyori - Kisvarda
21.04.2024 16:00
(22:7-16:14) 38:21
Debreceni - Mosonmagy.
21.04.2024 18:00
(16:15-17:12) 33:27
Rokomet - Madžarska - Nb I/B
21/Pick Szeged - Vecsesi
21.04.2024 16:00
(15:12-10:15) 25:27
Rokomet - Mednarodni - Challenge pokal
Valur R. - Minaur B.M.
21.04.2024 21:30
(18:14-18:14) 36:28
Rokomet - Mednarodni - Challenge pokal (Ž)
Michalovce - Benfica
21.04.2024 17:00
(14:11-16:17) 30:28
Rokomet - Mednarodni - U21 Arab Championship
Savdska Arabija - Tunizija
21.04.2024 17:00
(13:12-13:17) 26:29
Maroko - Kuvajt
21.04.2024 20:00
(12:16-15:12) 27:28
Rokomet - Nemčija - 2. Bundesliga
Huttenberg - Grosswallstadt
21.04.2024 17:00
(10:11-16:18) 26:29
Elbflorenz - Bietigheim
21.04.2024 17:00
(15:15-13:14) 28:29
Rokomet - Nemčija - 2. Bundesliga (Ž)
Mainz 05 - Freiburg
21.04.2024 15:00
(11:11-12:10) 23:21
Nurtingen - Lintfort
21.04.2024 16:00
(13:17-15:10) 28:27
Rokomet - Nemčija - Bundesliga
Fuchse Berlin - Kiel
21.04.2024 14:05
(18:18-14:14) 32:32
Hamburg - Gummersbach
21.04.2024 15:00
(18:17-15:16) 33:33
Erlangen - Leipzig
21.04.2024 16:30
(14:15-12:14) 26:29
Rokomet - Nemčija - Bundesliga (Ž)
Buxtehuder - Thuringer
21.04.2024 15:00
(11:13-17:19) 28:32
Rokomet - Norveška - 2. divizija, ženske
Flint Tonsberg "2" - Stavanger
21.04.2024 14:00
(10:20-12:20) 22:40
Rokomet - Norveška - Eliteserien (Ž)
Follo - Kristiansand
21.04.2024 18:00
(11:19-16:17) 27:36
Fredrikstad - Aker Bygdoey
21.04.2024 18:00
(8:21-13:13) 21:34
Romerike - Sola
21.04.2024 18:00
(16:16-13:14) 29:30
Fana - Larvik
21.04.2024 18:00
(13:14-14:21) 27:35
Rokomet - Poljska - Central League, Women
Sosnica G. - Radom
21.04.2024 17:00
(10:11-14:15) 24:26
Rokomet - Poljska - Superliga, za obstanek
Gwardia O. - Zaglebie
21.04.2024 16:00
(10:12-17:16) 27:28
Rokomet - Portugalska - 3a Divisao
Cale - Gdc Azurara
21.04.2024 22:15
(13:12-10:12) 23:24
Rokomet - Romunija - Divizija A (Ž)
Stiinta Bac. - Piatra N.
21.04.2024 09:00
(9:13-6:17) 15:30
Rokomet - Severna Makedonija - 1 liga (Ž)
Astibo - Pelister
21.04.2024 12:00
(8:17-14:18) 22:35
Rokomet - Slovaška - Extraliga, Končnica
Tatran Presov - Kosice
21.04.2024 18:00
(21:13-22:14) 43:27
Rokomet - Srbija - Superliga
Vojvodina - Dinamo
21.04.2024 17:00
27:26
Rokomet - Srbija - Superliga B
Kostolac - Goc Merkur
21.04.2024 19:00
(16:12-14:15) 30:27
Rokomet - Srbija - Superliga B (Ž)
Ruma - Beograd
21.04.2024 16:00
(9:12-10:17) 19:29
Aleksinac - Bor RTB
21.04.2024 19:00
(10:19-17:15) 27:34
ORK Beograd - Pancevo
21.04.2024 20:00
(13:12-17:13) 30:25
Rokomet - Srbija - Superliga, Liga za obstanek
Obilic - Vranje
21.04.2024 16:00
(21:14-8:13) 29:27
Radnicki - Dubocica
21.04.2024 18:00
(19:17-17:18) 36:35
C.Zvezda - Proleter Z.
21.04.2024 20:30
(16:16-13:13) 29:29
Rokomet - Srbija - Superliga, ženske
C.Zvezda - Medicinar
21.04.2024 18:00
(20:10-21:13) 41:23
Rokomet - Španija - Division De Honor, ženske
Guardes - BM Porrino
21.04.2024 12:30
(15:16-14:14) 29:30
Rokomet - Španija - Liga Asobal
Nava - Logrono
21.04.2024 12:30
(15:13-11:14) 26:27
Ademar L. - Bidasoa
21.04.2024 17:00
(18:15-15:17) 33:32
Anaitasuna - Valladolid
21.04.2024 18:30
(18:11-21:24) 39:35
Rokomet - Švica - MNLA
Schaffhausen - Winterthur
21.04.2024 16:00
(14:11-11:11) 25:22
Kriens - Amicitia
21.04.2024 16:00
(16:14-16:13) 32:27
Rokomet - Ukrajina - Superliga
Donbass - Izmail
21.04.2024 12:00
(14:12-14:10) 28:22
Odbojka - Bolgarija - Superliga, končnica (Ž)
CSKA Sofia - Mar.Plovdiv
21.04.2024 17:00
(17:25-20:25-15:25) 0:3
Odbojka - Brazilija - Superliga, ženske
Praia - Minas
21.04.2024 15:00
(23:25-25:21-16:25-21:25) 1:3
Odbojka - Češka - Extraliga U20
Ostrava - VSC Zlin U20
21.04.2024 09:00
(25:19-25:17-23:25-25:17) 3:1
Green Volley - Kladno
21.04.2024 11:00
(25:17-25:19-18:25-27:29-15:12) 3:2
Novy Jicin - Ostrava
21.04.2024 13:00
(23:25-24:26-24:26) 0:3
VSC Zlin U20 - Kladno
21.04.2024 15:00
(11:25-29:27-18:25-17:25) 1:3
Odbojka - Filipini - NCAA
SSCR Stags - Arellano C.
21.04.2024 03:00
(23:25-20:25-22:25) 0:3
Knights - Blazers
21.04.2024 11:00
(26:28-19:25-25:21-25:23-15:11) 3:2
Odbojka - Filipini - NCAA (Ž)
Stags - Arellano
21.04.2024 05:30
(17:25-28:26-25:22-23:25-12:15) 2:3
Letran - Blazers
21.04.2024 08:00
(18:25-21:25-19:25) 0:3
Odbojka - Filipini - Spikers Turf
Maverick Hard Hitters - Savouge Aesthetics
21.04.2024 10:00
0:2
CCK Crunchers - Air Force A.S.
21.04.2024 12:00
(25:17-25:16-25:15) 3:0
Odbojka - Filipini - UAAP
Univ.The East - Growling T.
21.04.2024 04:00
(15:25-21:25-16:25) 0:3
Green Archers - A.B.Eagles
21.04.2024 06:00
(25:21-23:25-26:24-25:19) 3:1
Odbojka - Filipini - UAAP (Ž)
Warriors - Tigresses
21.04.2024 08:00
(19:25-9:25-17:25) 0:3
Spikers - Eagles
21.04.2024 10:00
(25:12-25:12-25:18) 3:0
Odbojka - Irska - Premier League
Bravo - Galway
21.04.2024 17:00
(25:20-25:17-25:22) 3:0
Odbojka - Italija - Serie A1, Končnica
Monza - Perugia
21.04.2024 15:15
(25:20-23:25-21:25-25:19-15:11) 3:2
Odbojka - Izrael - National Liga
Elitz.Karmiel - Academic Team
21.04.2024 19:00
(25:23-25:23-25:20) 3:0
Odbojka - Madžarska - NB I Extraliga
Deac Snk - BME
21.04.2024 19:00
(21:25-16:25-28:30) 0:3
Odbojka - Madžarska - NB I Extraliga
Kecskemeti - Kazincbarcika
21.04.2024 19:00
(22:25-25:17-25:22-21:25-15:13) 3:2
Odbojka - Mednarodni - CAVB Afriško klubsko prvenstvo
Rukinzo - VC Garde (DRC)
21.04.2024 10:00
(25:19-25:19-19:25-25:18) 3:1
Kenya P.A. - Kenya Prisons
21.04.2024 15:00
(25:9-22:25-26:28-16:25) 1:3
Mouloudia B. - ASV Blida
21.04.2024 17:00
(25:15-25:23-25:16) 3:0
Cairo SC - Police
21.04.2024 20:00
(25:20-25:17-25:16) 3:0
Odbojka - Poljska - Liga Siatkowki
Stal Nysa SA - Olsztyn
21.04.2024 14:45
(27:25-24:26-25:16-26:24) 3:1
Odbojka - Poljska - Liga Siatkowki
Barkom K.L. - Slepsk
21.04.2024 20:30
(21:25-25:15-21:25-18:25) 1:3
Odbojka - Romunija - Div 1
Rapid Buc. - Din.Bucuresti
21.04.2024 14:30
(22:25-25:21-26:28-25:21-12:15) 2:3
Odbojka - Romunija - Div 1 (Ž)
Rapid Buc. - Targoviste
21.04.2024 12:00
(22:25-25:13-25:12-15:25-13:15) 2:3
Odbojka - Ruanda - National League, Women
East African U. - Kigali
21.04.2024 12:00
(25:10-25:21-25:12) 3:0
Rra - Apr
21.04.2024 16:00
(23:25-15:25-25:19-23:25) 1:3
Odbojka - Rusija - Mladinska liga (Ž)
Saratov P."2" - Yenisey"2"
21.04.2024 09:00
(21:25-22:25-24:26) 0:3
Kaliningrad - Odintsovo"2"
21.04.2024 09:00
(26:24-21:25-15:25-17:25) 1:3
Tyumen P. - Leningradka-2 St Petersburg
21.04.2024 10:00
(13:25-14:25-17:25) 0:3
Tulitsa"2" - Sparta"2"
21.04.2024 11:00
(23:25-25:14-25:13-25:20) 3:1
Din.Metar - Din.Kazan
21.04.2024 11:00
(29:31-21:25-20:25) 0:3
Din.Moscow - Yuzgu K.
21.04.2024 12:30
(25:19-25:22-25:18) 3:0
Minchanka - Din.Krasnodar
21.04.2024 13:00
(27:29-17:25-25:23-17:25) 1:3
Odbojka - Rusija - Pro Liga
Empire - Legion
21.04.2024 10:00
(-) -
Odbojka - Rusija - Superliga, za obstanek (Ž)
Zarechie - Yuzgu-A.
21.04.2024 13:00
(25:21-25:19-23:25-25:20) 3:1
Sparta N.N. - Yenisey K.
21.04.2024 15:00
(23:25-25:20-25:19-25:21) 3:1
Min.Minsk - Din.Krasnodar
21.04.2024 17:00
(25:12-25:20-25:21) 3:0
Odbojka - Rusija - Vysshaya Liga A
Tyumen TO - Mgtu M.
21.04.2024 14:00
(26:28-25:21-22:25-13:25) 1:3
Yaroslavich - Prikamye
21.04.2024 16:00
(13:25-23:25-23:25) 0:3
Odbojka - Rusija - Vysshaya Liga B
Grozniy - Tekstilshchik
21.04.2024 12:00
(29:27-31:33-25:17-25:19) 3:1
Dagestan M. - Obninsk
21.04.2024 14:00
(25:19-25:23-25:22) 3:0
Odbojka - Savdska Arabija - Premier liga
AL Ahli (SA) - AL Nasr
21.04.2024 15:00
(27:29-23:25-21:25) 0:3
Odbojka - Slovaška - Ekstraliga, ženske
Slavia B. - Nitra
21.04.2024 17:30
(18:25-25:23-25:19-25:18) 3:1
Odbojka - Srbija - Superliga, končnica (Ž)
T.Obrenovac - Stara Pazova
21.04.2024 19:00
(19:25-25:13-20:25-12:25) 1:3
Odbojka - Turčija - Prva divizija (Ž), končnica
Fenerbahce - Eczacibasi
21.04.2024 18:00
(25:18-25:22-27:25) 3:0
Odbojka - Vietnam - Nacionalna liga A
Thanh Pho - Cong APT
21.04.2024 11:00
(25:19-24:26-25:21-25:19) 3:1
Odbojka - ZDA - NCAA, Regular Season
UCLA Bruins - Grand Canyon Un.
21.04.2024 03:00
(16:25-26:24-17:25-25:19-10:15) 2:3
Odbojka - ZDA - Pro Volleyball Federation, Women
Orlando V. - Atlanta V.
21.04.2024 20:00
(22:25-20:25-25:23-17:25) 1:3
Odbojka na mivki - Mednarodni - Pro Tour Tepic
Aahm/Hellv - Bryl/Losiak
21.04.2024 00:00
(21:16-23:21) 2:0
Immer/Velde - Ehlers/Wickler
21.04.2024 00:00
(21:23-21:19-11:15) 1:2
Alep/Colla - Alayo/Diaz
21.04.2024 01:00
(21:14-16:21-20:22) 1:2
Aahm/Hellv - Ehlers/Wickler
21.04.2024 05:00
(21:18-18:21-20:18) 2:1
Alayo/Diaz - Stein/Wande
21.04.2024 06:00
(21:19-15:21-12:15) 1:2
Ehlers/Wickler - Alayo/Diaz
21.04.2024 22:30
(18:21-17:21) 0:2
Odbojka na mivki - Mednarodni - Pro Tour Tepic, Women
Brunn/Huber - Seixa/Solbe
21.04.2024 03:00
(21:17-21:17) 2:0
Stam/Schoo - Gotta/Meneg
21.04.2024 04:00
(23:21-21:10) 2:0
Seixa/Solbe - Gotta/Meneg
21.04.2024 21:30
(22:20-21:23-25:23) 2:1
Baseball - Japonska - Centralna Liga
Hiroshima - Yomiuri
21.04.2024 06:30
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0) 0:0
Hanshin T. - Chunichi D.
21.04.2024 07:00
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-3:0-0:0) 3:0
Tokyo - Yokohama
21.04.2024 11:00
(0:3-1:4-0:0-1:1-0:0-0:0-0:0-1:0-0:0) 3:8
Baseball - Japonska - Pacifiška Liga
Fukuoka - Orix
21.04.2024 06:00
(0:0-0:0-0:1-1:0-0:1-0:0-0:0-0:0-0:1) 1:3
Hokkaido N. - Chiba
21.04.2024 06:00
(0:0-0:0-0:0-5:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0) 5:0
Saitama - Tohoku G.E.
21.04.2024 07:00
(0:0-0:0-0:1-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0) 0:1
Baseball - Južna Koreja - KBO Liga
Doosan B. - Kiwoom H.
21.04.2024 07:00
(0:6-1:0-0:0-0:1-1:0-0:1-1:0-1:0-0:0) 4:8
Kia Tigers - Dinos
21.04.2024 07:00
(1:0-0:0-0:4-1:1-2:4-0:0-0:3-0:1-0:2) 4:15
Lotte G. - KT Wiz
21.04.2024 07:00
(1:0-0:0-1:2-0:0-1:1-0:0-6:6-0:0-0:0) 9:9
H.Eagles - Sam.Lions
21.04.2024 07:00
(0:0-1:0-2:0-0:0-0:2-0:0-0:3-0:0-0:0) 3:5
Baseball - Mehika - Mehiška liga
Diablos R. - Leon
21.04.2024 00:00
(0:2-0:0-0:0-0:0-0:4-1:0-0:0-0:0-0:1) 1:7
Veracruz - Conspiradores de Queretaro
21.04.2024 02:00
(0:1-0:0-0:0-3:0-4:0-1:0-1:0-0:3-0:0) 9:4
Caliente de Durango - Dorados de Chihuahua
21.04.2024 03:05
(1:0-2:2-0:1-3:0-3:0-0:0-0:1-0:0-0:1) 9:5
Acereros M. - Vaqueros L.
21.04.2024 03:45
(0:0-1:0-3:0-0:1-0:3-0:1-0:0-2:1-1:0) 7:6
Baseball - Tajvan - CPBL
TSG Hawks - CTBC Brothers
21.04.2024 08:05
(0:0-0:0-0:1-0:1-0:1-0:4-0:0-0:1-0:0) 0:8
Wei Chuan - Rakuten M.
21.04.2024 08:05
(0:0-1:0-1:0-0:0-0:0-2:3-0:0-3:0-0:1) 7:4
Uni Lions - Fubon G.
21.04.2024 08:05
(0:0-1:0-0:1-0:0-0:0-0:0-0:1-0:1-0:0) 1:3
Baseball - ZDA - MLB
Philadelphia - Chicago WS
21.04.2024 00:05
(0:0-3:0-0:0-0:0-2:0-2:0-2:0-0:0-0:5) 9:5
Cleveland - Oakland
21.04.2024 00:10
(2:0-0:0-0:0-0:0-2:2-0:1-2:0-0:0-0:0) 6:3
Cincinnati - LA Angels
21.04.2024 00:40
(5:2-0:0-0:0-0:0-2:0-0:3-0:0-0:0-0:0) 7:5
Kansas C. - Baltimore
21.04.2024 01:10
(0:0-0:7-0:0-0:0-0:0-3:0-4:1-0:1-0:0) 7:9
Atlanta - Texas
21.04.2024 01:20
(0:0-3:2-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-2:0-0:0) 5:2
Chicago C. - Miami
21.04.2024 01:40
(1:0-0:0-0:0-0:2-0:0-4:1-0:0-0:0-0:0) 5:3
Colorado - Seattle
21.04.2024 02:10
(0:0-0:1-0:1-0:1-0:4-0:0-0:0-0:0-0:0) 0:7
San Diego - Toronto
21.04.2024 02:40
(0:3-0:1-0:0-0:0-0:0-0:0-1:0-1:0-0:1) 2:5
NY Yankees - Tampa Bay
21.04.2024 19:35
(1:0-0:0-0:1-0:0-4:0-0:0-0:0-0:3-0:0) 5:4
Washington - Houston
21.04.2024 19:35
(3:0-0:0-0:0-0:0-2:0-1:0-0:0-0:0-0:0) 6:0
Pittsburgh - Boston
21.04.2024 19:35
(1:0-0:0-0:2-0:0-0:2-0:1-0:0-0:1-0:0) 1:6
Philadelphia - Chicago WS
21.04.2024 19:35
(3:2-0:0-0:0-3:0-0:0-1:0-1:0-0:0-0:0) 8:2
Cleveland - Oakland
21.04.2024 19:40
(0:0-1:0-1:0-1:1-0:0-0:1-3:0-0:0-0:0)