Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

VČERAJ
DANES
13.06.2024
V ŽIVO
ŠPORT
Nogomet - Argentina - Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Villa SC - Armenio
13.06.2024 16:00
(4:0-0:0) 4:0
Sacachispas - Villa Dalmine
13.06.2024 16:00
(0:0-0:0) 0:0
Dock Sud - Fenix
13.06.2024 19:00
3:0
Arg. de Merlo - Liniers
13.06.2024 20:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Argentina - Camp. De Reserva De Primera Division B National
Ferro CO - Def.Belgrano
13.06.2024 15:00
(1:0-1:0) 2:0
Dep.Camioner - Brown
13.06.2024 16:00
(1:1-1:2) 2:3
Ars.Sarandi - Temperley
13.06.2024 17:00
(3:0-0:0) 3:0
Quilmes - All Boys
13.06.2024 20:00
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Argentina - Campeonato de Reserva de Primera Division C
CA Lugano - C. Espanol
13.06.2024 15:00
(0:0-0:1) 0:1
Lujan - Barracas
13.06.2024 16:00
(1:0-1:0) 2:0
C. Ballester - DYC Espanol
13.06.2024 17:00
(0:0-1:1) 1:1
Leandro N. A. II - Arg.Rosario
13.06.2024 18:30
(1:0-0:3) 1:3
El Porvenir - Dep. Muniz
13.06.2024 19:00
5:0
Juventud U. - CA Atlas
13.06.2024 19:00
(1:0-1:1) 2:1
Ituzaingo - Real Pilar
13.06.2024 19:00
(0:0-0:0) 0:0
JJ Urquiza - Yupanqui
13.06.2024 20:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Argentina - Profesionalna liga
Argentinos J. - Cen.Cordoba
13.06.2024 00:00
(1:0-1:1) 2:1
Gimnasia LP - Barracas C.
13.06.2024 02:15
(1:0-1:1) 2:1
Independiente - Banfield
13.06.2024 02:15
(1:1-1:0) 2:1
Dep. Riestra - River Plate (Arg)
13.06.2024 20:00
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - Avstralija - Belt Up State Liga pokal, rezerve
Dianella WE - Perth
13.06.2024 13:45
(0:0-0:2) 0:2
Nogomet - Avstralija - U20 NSW Premier liga
Apia L. - St.George
13.06.2024 11:45
(1:3-0:2) 1:5
Nogomet - Avstrija (Am.) - Wienerliga
Schwechat - Helfort
13.06.2024 18:30
(0:1-1:3) 1:4
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
Portuguesa RJ - Serra
13.06.2024 01:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
Petrolina - Esportiva
13.06.2024 00:00
(1:0-0:1) 1:1
Sergipe - Juazeirense
13.06.2024 01:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
Int.Limeira - Maringa PR
13.06.2024 00:30
(1:2-1:0) 2:2
Sao Jose - Patrocinense
13.06.2024 01:00
(3:0-3:0) 6:0
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
Avenida - Concordia
13.06.2024 00:00
(0:0-1:0) 1:0
Hercilio Luz - N.Hamburgo
13.06.2024 01:00
(1:2-0:0) 1:2
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
River Pi - Moto Club
13.06.2024 00:00
(0:1-1:2) 1:3
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
Rio Branco - Manaus
13.06.2024 02:00
(0:1-2:0) 2:1
Nogomet - Brazilija - Paulista, ženske
Pinda - Marilia AC
13.06.2024 20:00
(0:0-1:0) 1:0
Sao Jose - Palmeiras
13.06.2024 21:00
(0:2-0:1) 0:3
Nogomet - Brazilija - U20 Baiano
Vitoria - Bahia
13.06.2024 00:30
(0:1-0:2) 0:3
Nogomet - Brazilija - U20 Carioca, Serie B2
Rio de Janeiro RJ - 7 De Abril
13.06.2024 19:45
(1:2-1:2) 2:4
Zinzane FC RJ - S.Macaense
13.06.2024 19:45
(1:0-0:0) 1:0
Mageense - Bonsucesso
13.06.2024 19:45
(1:0-0:3) 1:3
Nogomet - Brazilija - U20 Goiano
Trindade - Vila Nova
13.06.2024 20:30
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Brazilija - U20 Paraibano
Picuiense - Sao Paulo Crystal
13.06.2024 00:00
0:3
Spartax PB - Clube PB
13.06.2024 15:00
0:5
Confianca - Lagoa Seca
13.06.2024 20:00
0:1
Nogomet - Češka - Divizija D
Polna - Stara Rise
13.06.2024 18:00
(2:0-0:1) 2:1
Nogomet - Egipt - Premier Liga
Pyramids - Smouha
13.06.2024 18:00
(2:0-1:0) 3:0
Future - EL Gouna
13.06.2024 18:00
(1:1-2:0) 3:1
Nogomet - Estonija - II liga Louna/Laas
Saue L. - 21/Parnu JK
13.06.2024 18:00
(0:1-0:3) 0:4
Nogomet - Etiopija - Premier liga
Eth.Nigd Bank - Bahir Dar
13.06.2024 14:00
(0:2-2:0) 2:2
Nogomet - Ferski otoki - 1. divizija
B36 Torshavn"2" - Klaksvik"2"
13.06.2024 21:15
(1:2-2:0) 3:2
Nogomet - Finska - Kakkonen, skupina A
Kiffen - Pepo L.
13.06.2024 18:00
(1:2-0:0) 1:2
Nogomet - Finska - Kolmonen
Tampereen PT - NOPS
13.06.2024 18:00
(2:0-0:1) 2:1
Atlantis FC/Pm - HyPS Hyvin.
13.06.2024 18:15
(1:1-1:0) 2:1
Toeoeloen - Helsingin Ponn.
13.06.2024 19:15
(0:1-0:2) 0:3
Nogomet - Finska - Ykkonen
EPS - Kokkola
13.06.2024 17:30
(0:0-1:1) 1:1
Jazz Pori - Vaajakoski
13.06.2024 17:30
(1:2-2:0) 3:2
Nogomet - Gambija - Division 2
BK Milan - Hawks
13.06.2024 18:30
(2:0-0:0) 2:0
Elite Utd - Jarra West
13.06.2024 18:30
(1:0-3:0) 4:0
Jam City - Immigration
13.06.2024 18:30
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Gruzija - Nacionalna liga 3
Guria L. - Khelvachauri
13.06.2024 15:30
(1:1-2:0) 3:1
Nogomet - Irska - Premier divizija
Bohemians - Derry City
13.06.2024 20:45
(1:1-0:1) 1:2
Dundalk - Sligo R.
13.06.2024 20:45
(0:0-1:0) 1:0
Galway Utd. - Drogheda
13.06.2024 20:45
(1:0-2:0) 3:0
St.Patrick's - Shamrock
13.06.2024 20:45
(0:1-2:0) 2:1
Waterford - Shelbourne
13.06.2024 20:45
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Irska - Prva Divizija
Wexford - Treaty Utd
13.06.2024 20:45
(0:1-0:0) 0:1
Finn Harps - UCD
13.06.2024 20:45
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Islandija - 1. divizija
Grotta - IBV Vestmannaeyjar
13.06.2024 19:30
(0:2-0:1) 0:3
Throttur R. - Afturelding
13.06.2024 21:15
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Jordanija - Liga (Ž)
Orthodox - AL Ettihad
13.06.2024 18:00
(1:2-0:1) 1:3
Nogomet - Kanada - League 1 Ontario Premiership, Women
North Toronto - Alliance Utd.
13.06.2024 03:00
(2:1-0:1) 2:2
Nogomet - Kostarika - Primera Division, Women
Mun.Pococ - Sporting
13.06.2024 03:00
(0:0-0:2) 0:2
Dimas E. - Ts.Azul
13.06.2024 04:00
(0:2-3:1) 3:3
Nogomet - Maroko - Botola Pro D1
Berkane - R.Zemamra
13.06.2024 19:00
(0:0-1:2) 1:2
Nogomet - Mednarodni - Prijateljske tekme
ZDA - Brazil
13.06.2024 01:00
(1:1-0:0) 1:1
Ekvador - Bolivija
13.06.2024 02:30
(2:0-1:1) 3:1
Nogomet - Myanmar - U20 League
Hantharwady - Yadanarbon
13.06.2024 11:00
(0:2-0:1) 0:3
Nogomet - Niger - Super Ligue
Renaissance B. - Olympic
13.06.2024 17:30
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Nigerija - Nacionalna liga
Nasarawa Utd. - Beyond L.
13.06.2024 17:00
(-) -
Nogomet - Norveška (Am.) - U19 liga
Follo - KFUM Oslo
13.06.2024 18:30
(2:2-1:2) 3:4
Lyn - Baerum
13.06.2024 18:30
(1:2-1:0) 2:2
Aas IL - Sprint J.
13.06.2024 20:00
(0:0-0:4) 0:4
Oestsiden IL - Sarpsborg FK
13.06.2024 20:00
(0:1-0:2) 0:3
Sarpsborg - Rygge
13.06.2024 20:00
(1:0-3:0) 4:0
Asker - Grorud
13.06.2024 20:15
(3:0-0:0) 3:0
Klofta - Ready F.
13.06.2024 20:15
(0:0-0:0) 0:0
Oppsal - Moss
13.06.2024 20:15
(0:0-1:0) 1:0
Skeid - Ham Kam
13.06.2024 20:15
(0:2-0:0) 0:2
Nogomet - Paragvaj - Pokal
Atlantida CS - Club 3 de Febrero FBC
13.06.2024 23:30
(2:1-1:1) 3:2
Nogomet - Paragvaj - Torneo Femenino
Sportivo Trinidense - Nacional - Humaita
13.06.2024 01:30
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Rusija - 2. Liga, Divizija B, skupina 2
Irkutsk 2020 - Baltika BFU K.
13.06.2024 12:00
(1:1-1:1) 2:2
Dynamo M."2" - Yenisey"2"
13.06.2024 16:00
(2:0-0:0) 2:0
Chertanovo M. - Dinamo SP
13.06.2024 16:00
(0:3-1:0) 1:3
Zvezda SP - FC Tver
13.06.2024 16:30
(2:1-0:3) 2:4
Zenit SP"2" - Rodina M
13.06.2024 17:00
(0:1-1:0) 1:1
Sp.Moscow"2" - Luki E.
13.06.2024 17:00
(0:0-1:0) 1:0
Vologda - Torp.Vladimir
13.06.2024 17:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Rusija - 2. Liga, Divizija B, skupina 3
Ars.Tula"2" - Khimki M
13.06.2024 13:00
(2:0-0:0) 2:0
Zenit Penza - Kompozit PP
13.06.2024 15:00
(0:1-0:2) 0:3
Dolgoprudny - Kvant O.
13.06.2024 15:00
(1:1-2:0) 3:1
Salyut B. - Rusichi O.
13.06.2024 15:59
(2:1-0:0) 2:1
Ryazan - SKA Khabarovsk M
13.06.2024 17:00
(0:1-2:0) 2:1
Nogomet - Rusija - Prvenstvo Moskve
Dev. Od 80 - Troitsk
13.06.2024 18:30
(0:0-1:2) 1:2
Nogomet - Rusija - Saint Petersburg First League
Maxima-N. - Kristall Konst.
13.06.2024 19:30
(0:4-0:4) 0:8
Nogomet - Senegal - Coupe du Senegal
Jeanne D Arc - MPC
13.06.2024 19:00
(0:0-0:0-1:1-3:4) 4:5
Nogomet - Španija - LaLiga 2, Končnica za napredovanje
Espanyol - Sp.Gijon
13.06.2024 21:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Švedska - Damallsvenskan (Ž)
Hacken - Djurgaardens
13.06.2024 19:00
(-) -
Linkopings - Pitea
13.06.2024 19:00
(3:0-1:2) 4:2
Vittsjo - Hammarby
13.06.2024 19:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Tunizija - Liga 2
Korba - Ben Arous
13.06.2024 17:30
(1:0-2:1) 3:1
Ham.Sousse - S Ham.Lif
13.06.2024 17:30
(2:0-1:1) 3:1
Nogomet - Urugvaj - Tercera divizija, Reserves
Juventud LP - Danubio
13.06.2024 14:30
(-) -
Albion FC - Liverpool M.
13.06.2024 19:00
(0:1-0:0) 0:1
Racing CM - Dep.Maldonado
13.06.2024 20:00
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Venezuela - Pokal Venezuela
Portuguesa - Zamora
13.06.2024 21:30
(1:0-0:2) 1:2
Nogomet - Venezuela - Pokal Venezuela
Aragua - Maritimo de la G.
13.06.2024 22:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Zanzibar - Premier Liga
Zimamoto - Ngome
13.06.2024 15:15
(0:1-4:1) 4:2
Kundemba - Uhamiaji
13.06.2024 15:15
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - ZDA - National Premier Soccer liga
Gios Lions - Milwaukee T.
13.06.2024 02:00
(3:0-1:3) 4:3
Joy St Louis - Siouxland United FC
13.06.2024 02:00
(3:1-1:0) 4:1
Nogomet - ZDA - USL prvenstvo
Memphis 901 - Rhode Isl.
13.06.2024 02:00
(0:1-2:1) 2:2
Nogomet - ZDA - USL W liga
Greenville L. - Athens Utd.
13.06.2024 01:00
6:0
Indy Eleven - Kings Hammer
13.06.2024 01:00
(1:0-0:0) 1:0
Cap. Atletica - Lane Utd.
13.06.2024 04:00
(0:2-0:0) 0:2
Nogomet - ZDA - USL, Liga 2
Athens United - Tennessee SC
13.06.2024 01:00
(0:0-0:0) 0:0
Cedar SR - Ironbound
13.06.2024 01:00
(1:0-0:1) 1:1
Kalamazoo - Michiana FC
13.06.2024 01:00
(2:0-3:0) 5:0
East Atlanta - Birmingham Legion "2"
13.06.2024 01:30
(1:0-1:2) 2:2
Long Island R.R. - Manhattan
13.06.2024 01:30
(1:0-1:0) 2:0
Virginia M. - Charlottesville B.
13.06.2024 01:30
(0:2-0:0) 0:2
Chicago City - D.Moines M.
13.06.2024 02:00
(0:2-0:0) 0:2
Tenis - ATP - ATP S-Hertogenbosch, Nizozemska moške dvojice
Purce/Thomp - Haase/Mansouri
13.06.2024 11:00
(7:5-7:6) 2:0
Koolh/Mektic - Barri/Cabr
13.06.2024 12:40
(5:7-6:2-1:0) 2:1
Hijika/McDon - Mies/Smith
13.06.2024 14:35
(3:6-7:6-0:1) 1:2
Bergs/Goffi - Lammo/Withro
13.06.2024 19:00
(3:6-7:6-0:1) 1:2
Tenis - ATP - ATP S-Hertogenbosch, Nizozemska moški posamezniki
Korda S. - Nardi L.
13.06.2024 11:00
(7:5-7:5) 2:0
Popyrin A. - Paul T.
13.06.2024 13:05
(7:5-4:6-3:6) 1:2
Vukic A. - Khachanov K.
13.06.2024 13:40
(6:4-5:7-7:6) 2:1
De Minaur A. - Bergs Z.
13.06.2024 15:40
(7:5-6:4) 2:0
Bautista A.R. - Raonic M.
13.06.2024 17:40
(6:4-2:6-5:7) 1:2
Tenis - ATP - ATP Stuttgart, Nemčija moške dvojice
Hassan/Masur - Cash/Gallow
13.06.2024 12:00
(2:6-3:6) 0:2
Hanfm/Koepf - Mato/Melo
13.06.2024 13:10
(4:6-2:6) 0:2
Frant/Jebens - Cornea/Zhang
13.06.2024 14:35
(7:6-4:6-1:0) 2:1
Tenis - ATP - ATP Stuttgart, Nemčija moški posamezniki
Gasquet R. - Nakashima B.
13.06.2024 11:00
(3:6-4:6) 0:2
Rinderknech A. - Struff J.L.
13.06.2024 12:30
(4:6-6:7) 0:2
Berrettini M. - Shapovalov D.
13.06.2024 14:30
(6:4-6:4) 2:0
Duckworth J. - Shelton B.
13.06.2024 16:30
(7:6-4:6-6:3) 2:1
Tenis - Challenger - ATP Challenger Bratislava, Slovaška m. posamezniki
Rocha H. - Ramos A.
13.06.2024 11:30
(7:6-5:7-6:1) 2:1
Cachin P. - Neumayer L.
13.06.2024 11:30
(7:6-7:6) 2:0
Dodig M. - Popko D.
13.06.2024 11:30
(1:6-4:6) 0:2
Majchrzak K. - Mikrut L.
13.06.2024 12:55
(6:0-6:4) 2:0
Kym J. - Trungelliti M.
13.06.2024 13:45
(1:6-7:6-7:6) 2:1
Zakharov A. - Gombos N.
13.06.2024 14:45
(6:7-6:7) 0:2
Landaluce M. - Krumich M.
13.06.2024 16:50
(6:3-7:6) 2:0
Klizan M. - Kovalik J.
13.06.2024 17:05
(6:4-4:6-2:6) 1:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Bratislava, Slovaška moške dvojice
Schnai/Wallne - Liutarevich I / Martos Gornes S
13.06.2024 14:10
(6:1-3:6-1:0) 2:1
Saban/Saban - Nam/Niklas
13.06.2024 15:45
(4:6-4:6) 0:2
Molchanov D / Oswald P - Drzew/Matus
13.06.2024 17:20
(3:6-7:6-1:0) 2:1
Nouz/Rikl - Karol/Lanik
13.06.2024 19:00
(3:6-4:6) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Lima, Peru moške dvojice
Britto/Villa - Bueno/Prado A
13.06.2024 02:30
(6:4-5:7-1:0) 2:1
Pucin/Zanell - Watan/Yuzuki
13.06.2024 19:00
(7:6-6:4) 2:0
Johns/Schach - Habib/Hilde
13.06.2024 20:55
(4:6-6:2-0:1) 1:2
Britto/Villa - Aboi/Aboi
13.06.2024 22:25
1:0
Bosca/Sakam - Gomez/Nakam
13.06.2024 23:20
(6:4-6:4) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Lima, Peru moški posamezniki
Mena F. - Sakamoto P.
13.06.2024 00:00
(6:4-6:4) 2:0
Reis D.S.J. - Boscardin D.P.
13.06.2024 18:00
(2:6-6:7) 0:2
Casanova H. - Gimenez I.
13.06.2024 20:00
(6:0-6:3) 2:0
Lingua L.A.L. - Sell K.
13.06.2024 21:35
(2:6-4:6) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Lyon, Francija moške dvojice
Stath/Steven - Kalov/Orlov
13.06.2024 11:00
(4:6-3:6) 0:2
Duncan/Reese - Berge/Veldh
13.06.2024 12:25
(3:6-6:3-0:1) 1:2
Goldh/Walko - Guina/Jacq
13.06.2024 14:10
(5:7-4:6) 0:2
Jor S./Vega H. - Gast/Tabur
13.06.2024 16:00
(6:1-6:4) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Lyon, Francija moški posamezniki
Jorda S.D. - Collignon R.
13.06.2024 11:00
(0:6-5:7) 0:2
Taberner C. - Jacquet K.
13.06.2024 12:35
(6:2-3:6-3:6) 1:2
Halys Q. - Bourgue M.
13.06.2024 15:30
(6:2-7:5) 2:0
Barranco C.J. - Van Assche L.
13.06.2024 17:30
(2:6-5:7) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Nottingham 2, VB moške dvojice
Broom/Jones - Gorans/Verbe
13.06.2024 15:00
(3:6-3:6) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Nottingham 2, VB moški posamezniki
Norrie C. - Pinnington J.J.
13.06.2024 12:00
(6:1-4:6-3:3) 1:1
Bellucci M. - Nava E.
13.06.2024 12:00
(6:4-6:4) 2:0
Kukushkin M. - Mayot H.
13.06.2024 14:40
(7:6-6:3) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Perugia, Italija moške dvojice
Cina/Maestre - Demol/Duran
13.06.2024 11:00
(6:2-6:3) 2:0
Balaj/Bege - De Jon/Nijbo
13.06.2024 11:00
(7:6-6:3) 2:0
Andre/Reyes - Matsu/Uesug
13.06.2024 12:50
(6:1-1:6-1:0) 2:1
Romb/Zorm - Jecan/Pich
13.06.2024 14:40
(6:3-6:4) 2:0
Balaj/Bege - Marti/Rodr
13.06.2024 16:00
(7:5-6:3) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Perugia, Italija moški posamezniki
Altmaier D. - Travaglia S.
13.06.2024 12:25
(6:3-7:6) 2:0
Darderi L. - Pellegrino A.
13.06.2024 15:00
(6:3-6:3) 2:0
Agamenone F. - Passaro F.
13.06.2024 18:00
(1:6-3:6) 0:2
Gigante M. - Fognini F.
13.06.2024 20:30
(4:6-5:7) 0:2
Tenis - Davisov pokal - Davis Pokal, Skupina I-IV
Avanesyan M. - Delicata L.
13.06.2024 10:00
(1:6-3:6) 0:2
Sigurdsson E. - Carrascosa P.
13.06.2024 11:15
1:0
De Rossi M. - Zund S.
13.06.2024 11:30
(6:1-6:0) 2:0
Khachatryan S. - Degabriele A.
13.06.2024 11:50
(4:6-0:6) 0:2
Yazdani A. - Alazmeh T.
13.06.2024 13:50
(1:6-2:6) 0:2
Barki N. A. - Alhogbani S.
13.06.2024 14:00
(2:6-4:6) 0:2
Nguyen P.V. - Alam S.
13.06.2024 14:00
(6:4-6:2) 2:0
Samrej K. - Alkotop M.
13.06.2024 14:00
(6:3-6:4) 2:0
Nadaf H.R. - Naw H.
13.06.2024 15:35
(4:6-1:6) 0:2
Vu H.M.D. - Chan B.
13.06.2024 16:00
(3:6-5:7) 0:2
Trismuwantara G. - Alhogbani A.F.
13.06.2024 16:05
(2:6-6:7) 0:2
Jones M. - Alkotop M.
13.06.2024 16:30
(6:3-6:3) 2:0
Tenis - Davisov pokal - Davisov pokal
Chanta T / Trongcharoenchaikul W - El-Qurneh M / Mashni Z
13.06.2024 18:45
(5:7-7:6-6:1) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Danska F1, moški posamezniki
Bonsach G.K. - Holmgren A.
13.06.2024 12:10
(7:6-4:6-2:6) 1:2
Eriksson S. - Vanshelboim E.
13.06.2024 18:00
(2:6-4:6) 0:2
Whitehouse M. - Heinonen A.
13.06.2024 18:00
(6:4-0:6-5:7) 1:2
Gadamauri B. - Sonesson L.O.
13.06.2024 18:10
(6:1-6:0) 2:0
Moller E. - Trinker J.
13.06.2024 19:10
(6:3-6:1) 2:0
Sigsgaard C. - Gerch L.
13.06.2024 19:40
(0:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Dominikanska republika F4, moške dvojice
Chopra/Neff - Ogura/Osorio
13.06.2024 19:30
(6:2-6:2) 2:0
Jones/Jones - Gonza/Herna
13.06.2024 20:00
(1:6-5:7) 0:2
Aguila/Muamb - Hsieh W / Puello A
13.06.2024 20:10
(6:0-6:3) 2:0
Here/Rodrig - Asaba/Fishb
13.06.2024 22:00
(6:7-7:6-1:0) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Dominikanska republika F4, moški posamezniki
Hernandez S.J.A. - Aguilar J.C.M.
13.06.2024 15:30
(1:6-0:6) 0:2
Rodriguez R.J.A. - Gray S.
13.06.2024 15:40
(3:6-7:6-6:2) 2:1
Pannu K. - Vakili K.
13.06.2024 16:50
(6:1-1:0) 1:0
Nordquist A. - Nunez D.A.
13.06.2024 17:15
(4:6-6:4-7:5) 2:1
Sarr J. - Bertran P.
13.06.2024 17:35
(5:7-2:6) 0:2
Nidunjianzan F. - Lilov V.
13.06.2024 17:55
(3:6-6:4-6:4) 2:1
Claverie L. - Asaba A.
13.06.2024 18:00
(6:2-7:5) 2:0
Sinha A. - Alvarez C.
13.06.2024 19:05
(7:5-6:0) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Francija F22, moške dvojice
Genov/Pujol - Forcan/Pietri
13.06.2024 11:00
(5:7-7:6-1:0) 2:1
Perot/Pires - Adde/Reym
13.06.2024 13:15
(3:6-0:6) 0:2
Berto/Paul - Piombo/Roche
13.06.2024 14:20
(6:1-6:1) 2:0
Deno/Lacid - Merin/Negri
13.06.2024 17:30
(2:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Francija F22, moški posamezniki
Lokoli L. - Bertola B.
13.06.2024 11:00
(3:6-2:6) 0:2
Furness E. - Denolly C.
13.06.2024 12:40
(5:7-6:4-3:6) 1:2
Oliel Y. - Safwat M.
13.06.2024 16:00
(7:5-6:3) 2:0
Vatutin A. - Legout T.
13.06.2024 17:55
(6:1-6:4) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Hong Kong F1, moške dvojice
Sueoka Y / Sumizawa D - Lu P / Zhang L
13.06.2024 08:45
(6:2-6:2) 2:0
Chen/Ng - Golub/Tiurn
13.06.2024 09:20
(3:6-6:7) 0:2
Chan K S D / Wong T F - Inui/Nishiw
13.06.2024 09:30
(6:7-3:6) 0:2
Suzu/Yaman - Huang/Yin
13.06.2024 10:00
(6:4-5:7-1:0) 2:1
Rai/Reddy - Tagu/Tanu
13.06.2024 11:00
(6:1-6:7-1:0) 2:1
Inui/Nishiw - Masab/Suksu
13.06.2024 12:00
(6:7-6:7) 0:2
Dev/Kalyan - Golub/Tiurn
13.06.2024 13:00
(6:1-6:4) 2:0
Sueoka Y / Sumizawa D - Suzu/Yaman
13.06.2024 13:05
(6:2-6:2) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Hong Kong F1, moški posamezniki
Tiurnev E. - Suksumrarn T.
13.06.2024 04:10
(5:7-7:6-5:3) 1:1
Lu P. - Tagushi R.
13.06.2024 04:15
(3:6-1:6) 0:2
Dev S.D.P. - Sumizawa D.
13.06.2024 04:30
(6:3-6:4) 2:0
Yamanaka T. - Nishiwaki K.
13.06.2024 04:30
(6:7-7:6-5:2) 1:1
Masabayashi T. - Ly H.
13.06.2024 05:55
(6:4-2:6-6:4) 2:1
Huang T.H. - Jansen W.
13.06.2024 06:45
(3:6-4:6) 0:2
Rai A. - Yin B.Sh.
13.06.2024 07:25
(6:3-6:2) 2:0
Tanuma R. - Delaney J.
13.06.2024 07:35
(6:1-7:6) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Italija F10, moške dvojice
D Agost/Plung - Rotto/Sorren
13.06.2024 14:00
(4:6-6:7) 0:2
Ricca/Virgili - Spado/Vavass
13.06.2024 15:50
(6:3-6:7-1:0) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Italija F10, moški posamezniki
Noce G.M. - Forti F.
13.06.2024 10:00
(6:4-4:6-6:4) 2:1
Sorrentino L. - Marmousez L.
13.06.2024 10:10
(2:6-2:6) 0:2
Vulpitta G. - Ovcharenko O.
13.06.2024 11:45
(4:6-6:7) 0:2
Pieri S. - Ribecai M.
13.06.2024 13:20
(1:6-6:7) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Koreja F2, moške dvojice
Chang/Song - Cook/Taji
13.06.2024 06:30
(2:6-2:6) 0:2
Jeong/Song - Miyos/Winte
13.06.2024 07:45
(3:6-5:7) 0:2
Clark/Ozoli - Shin/Zhu
13.06.2024 09:25
(6:3-5:7-1:0) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Koreja F2, moški posamezniki
Imamura M. - Park S.
13.06.2024 02:55
(6:3-6:2) 2:0
Miyoshi K. - Son J.H.
13.06.2024 03:00
(7:5-2:1) 1:0
Tajima N. - Ferguson C.
13.06.2024 03:00
(0:6-2:6) 0:2
Winter E. - Ozolins K.
13.06.2024 03:00
(4:6-6:4-2:6) 1:2
Oh C.Y. - Isomura K.
13.06.2024 04:15
(3:6-4:6) 0:2
Jang Y. - Ryan Z.S.
13.06.2024 04:50
(6:0-6:3) 2:0
Shin S. - Lee J.
13.06.2024 05:00
(3:6-6:3-6:4) 2:1
Shin W. - Leong M.W.K.
13.06.2024 05:50
(6:2-7:5) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Madžarska F2, moške dvojice
Forger/Loof - Bakon/Savay
13.06.2024 16:00
(6:4-6:2) 2:0
Bermejo F / Bieldiugin T - Anhelov/Yehor
13.06.2024 16:00
(6:2-6:2) 2:0
Bruna/Roncad - Micha/Nad
13.06.2024 16:55
(6:1-6:4) 2:0
Boros/Kisan - Belobo/Schifr
13.06.2024 18:25
(6:3-6:4) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Madžarska F2, moški posamezniki
Aubriot A. - Hopp M.
13.06.2024 12:00
(6:3-6:2) 2:0
Michalik R. - Bosio G.
13.06.2024 12:00
(1:6-2:6) 0:2
Velcz Z. - Makk P.
13.06.2024 12:00
(6:7-1:6) 0:2
Nad P. - Matsuda K.
13.06.2024 12:30
(6:4-6:7-6:4) 2:1
Bodmer A. - Boros A.
13.06.2024 13:25
(1:6-7:6-6:4) 2:1
Hongyu Y. - Kellovsky D.
13.06.2024 13:45
(0:6-1:6) 0:2
Schifris J. - Cadenasso G.
13.06.2024 14:05
(7:6-6:7-1:6) 1:2
Lehmann N. - Chayka A.
13.06.2024 15:00
(4:6-6:7) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Maroko F1, moške dvojice
Gonza/Guerr - Bertim/Lalami
13.06.2024 17:00
(3:6-2:6) 0:2
Bench/Dlimi - Faisal/Sopol
13.06.2024 17:40
(7:5-6:3) 2:0
Chamb/Panar - Ahouda/El Am
13.06.2024 19:30
(4:6-4:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Maroko F1, moški posamezniki
Lopez M.C. - Berranger I.
13.06.2024 12:00
(6:1-6:0) 2:0
Colson T. - Bennani R.
13.06.2024 12:00
(7:6-6:0) 2:0
Deschamps T. - Bertimon M.
13.06.2024 12:10
(4:6-7:5-3:6) 1:2
Alcala G.M. - Gonzalez F.M.
13.06.2024 12:10
(6:2-6:4) 2:0
Benchetrit E. - Lapalu V.
13.06.2024 13:55
(6:3-6:1) 2:0
Marti P.A. - Bennani K.
13.06.2024 14:00
(6:1-6:2) 2:0
Benchakroun M. - Butvilas E.
13.06.2024 14:25
(1:6-4:6) 0:2
Ahouda W. - Bittoun K.C.
13.06.2024 15:25
(6:7-6:4-1:6) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Poljska F2, moške dvojice
Barnat/Duda - Carbo/Piatti
13.06.2024 11:35
(6:4-6:2) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Poljska F2, moški posamezniki
Almazan V. I. - Bielinskyi V.
13.06.2024 10:00
(1:6-1:6) 0:2
Zuk K. - Rapagnetta D.
13.06.2024 10:00
(4:6-6:2-4:3) 1:1
Pieczonka F. - De Jonge D.
13.06.2024 11:20
(3:6-4:6) 0:2
Tkemaladze Z. - Paty D.
13.06.2024 13:35
(3:6-6:0-6:3) 2:1
Genier T. - Wiskandt M.
13.06.2024 17:00
(6:3-6:3) 2:0
Zielinski M. - Zahraj P.
13.06.2024 19:00
(5:4) 0:0
Sorger S. - Rajski M.
13.06.2024 19:00
(6:0-6:3) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Portugalska F18, moške dvojice
Kollur/Portu - Pereir/Schoe
13.06.2024 14:50
(3:6-1:6) 0:2
Graca/Stolia - Rocha/Silva
13.06.2024 16:10
(7:6-3:6-0:0) 1:1
Prata/Morais - Ferreir/Genge
13.06.2024 16:10
(1:6-2:6) 0:2
Guimar/Valdol - Arauj/Domin
13.06.2024 16:15
(2:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Portugalska F18, moški posamezniki
Vale D. - Silva T.
13.06.2024 11:00
(6:1-2:2) 1:0
Gengel M. - Schoen P.
13.06.2024 11:00
(3:6-6:4-6:3) 2:1
Pereira T. - Glinka D.
13.06.2024 11:00
(7:6-6:4) 2:0
Rocha F. - Kimhi O.
13.06.2024 12:45
(5:7-1:6) 0:2
Domingues J. - Silva F.F.
13.06.2024 13:05
(2:6-2:6) 0:2
Celikbilek A. - Serrano Luis T.A.
13.06.2024 13:25
(6:1-6:2) 2:0
Escoffier A. - Marques D.
13.06.2024 14:40
(6:2-6:1) 2:0
Garcia M. - Marie J.
13.06.2024 14:45
(0:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Romunija F5, moške dvojice
Coman/Grzeg - Boitan G A / Dumitru A C
13.06.2024 13:35
(7:6-2:1) 1:0
Bass/Pavel - Cuceu/Teglas
13.06.2024 14:00
(0:0) 0:0
Apltau/Katu - Coman/Grzeg
13.06.2024 14:15
(6:7-7:6-0:1) 1:2
Alvar S/Roce - Banca/Villalon
13.06.2024 15:30
(6:2-6:2) 2:0
Ducar/Verdes - Bajurko/Patton
13.06.2024 15:55
(6:2-6:3) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Romunija F5, moški posamezniki
Cretu C. - Uta D.
13.06.2024 09:00
(6:2-6:2) 2:0
Coman M.A. - Boitan G.A.
13.06.2024 09:00
(7:6-4:6-2:6) 1:2
De Krom M. - Rice K.
13.06.2024 09:00
(6:1-6:1) 2:0
Avcibasi T. - Steiner M.
13.06.2024 10:30
(2:6-4:6) 0:2
Tomescu D.A. - Alvarez S. M. L.
13.06.2024 10:40
(6:3-3:6-6:1) 2:1
Villalon N. - Ionel N.D.
13.06.2024 12:00
(3:6-4:6) 0:2
Dancu V.A. - Ghetu G.
13.06.2024 12:35
(2:6-6:4-6:4) 2:1
Gundacker J. - Palosi S.
13.06.2024 13:40
(1:6-4:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Serbia F10, Men Doubles
Ivanov/Polukh - Goldbe/Nahar
13.06.2024 14:25
(6:2-6:4) 2:0
Latin/Pavlo - Novak/Skobe
13.06.2024 16:40
(4:6-6:1-1:0) 2:1
Bassem/Zakar - Juhas/Shari
13.06.2024 16:40
(3:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Serbia F10, Men Singles
Polukhin S. - Juhas K.
13.06.2024 10:55
(6:3-6:3) 2:0
Simonsson F. - Sharipov M.
13.06.2024 11:00
(0:6-3:6) 0:2
Krapivin M. - Dinev D.
13.06.2024 12:20
(4:6-3:6) 0:2
Mishkin K. - Pavlovic L.
13.06.2024 12:30
(2:6-2:6) 0:2
Jovanovic P. - Compagnucci T.
13.06.2024 12:50
(7:5-6:4) 2:0
Gueymard W.S. - Novakovic N.
13.06.2024 12:55
(6:4-7:5) 2:0
Purtseladze S. - Sanchez M.B.
13.06.2024 14:05
(6:3-6:7-1:6) 1:2
Parisca I. - Obradovic D.
13.06.2024 14:50
(2:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Španija F31, moške dvojice
Alvarad/Marrer - Fernan/Martin
13.06.2024 19:00
(6:1-6:4) 2:0
Bertran/Bouqui - Bayld/Herma
13.06.2024 20:05
(7:5-7:5) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Španija F31, moški posamezniki
Marrero C.I. - Bouquier A.
13.06.2024 15:50
(3:6-2:6) 0:2
Bertrand R. - Banthia S.
13.06.2024 16:00
(6:0-6:3) 2:0
Guerrieri A. - Prat A.
13.06.2024 17:00
(6:3-4:6-6:2) 2:1
Barroso C.A. - Turriziani A. A.
13.06.2024 17:15
(7:6-6:4) 2:0
Perez C.S. - Damas M.
13.06.2024 17:30
(2:6-6:7) 0:2
Chacon H.R. - Geerts M.
13.06.2024 17:40
(2:6-1:6) 0:2
Vives M.P. - Elicha N.G.
13.06.2024 19:15
(6:3-6:2) 2:0
Mansilla D.M. - Sanchez Q.A.
13.06.2024 19:40
(2:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F36, moške dvojice
Bathri/Shan - de Pellegrin V / Sklenka V
13.06.2024 14:40
(6:7-1:6) 0:2
Magu/Flann - Agafo/Lomak
13.06.2024 15:05
(1:6-1:6) 0:2
Elsay/Ouak - Lester/Zhang
13.06.2024 16:30
(6:3-2:6-1:0) 2:1
Santos/Wyk - Donnet/Rodrig
13.06.2024 16:50
(7:6-3:6-1:0) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F36, moški posamezniki
Reco A. - Lomakin G.
13.06.2024 10:30
(6:3-6:1) 2:0
Jadoun N. - Agafonov E.
13.06.2024 10:30
(5:7-6:3-3:6) 1:2
Elsayed A. - Sureshkum M.
13.06.2024 10:40
(2:6-2:6) 0:2
Van Wyk K. - Schell N.
13.06.2024 12:10
(6:2-6:7-6:4) 2:1
Ghazouani D. Y. - Alam P.
13.06.2024 12:25
(4:6-0:6) 0:2
Sroka M. - Rodrigues N.
13.06.2024 12:30
(0:6-1:6) 0:2
Khazime D. - Saraiva S.P.A.
13.06.2024 12:50
(6:3-1:6-6:7) 1:2
Donnet E. - Loutit J.
13.06.2024 13:10
(6:1-3:2) 1:0
Tenis - ITF moški - ITF ZDA F12, moške dvojice
Mura/Strode - Aguiard/Pham
13.06.2024 01:00
(0:6-5:7) 0:2
Matta/Parikh - Jones/Summ
13.06.2024 01:35
(2:6-4:6) 0:2
Anthro/Nakash - Lums/Tyler
13.06.2024 01:50
(6:1-7:6) 2:0
Ponwi/Tracy - Hara/Smith
13.06.2024 03:25
(6:3-7:6) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF ZDA F12, moški posamezniki
Tarvet O. - Lee M.
13.06.2024 01:35
(6:4-6:1) 2:0
Brumm J. - Altamirano C.
13.06.2024 18:55
(3:6-6:3-1:6) 1:2
Rubio F.A.F. - Pham D.
13.06.2024 19:00
(3:6-3:6) 0:2
Ayeni O.A.D. - Kang K.
13.06.2024 19:10
(6:1-6:7-6:3) 2:1
Anthrop J. - Friend J.D.H.
13.06.2024 20:45
(6:7-7:6-2:6) 1:2
Petrov A. - Ponwith N.
13.06.2024 21:30
(7:5-3:6-4:6) 1:2
Smith C. - Kirchheimer S.
13.06.2024 22:15
(6:7-2:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF ZDA F14, moški posamezniki
Tomic B. - Rybakov A.
13.06.2024 00:30
(7:6-6:3) 2:0
Nefve A. - Jacome J.A.
13.06.2024 02:20
(6:3-6:2) 2:0
Ilagan A. - Quinn E.
13.06.2024 17:00
(3:6-4:6) 0:2
Pearson K. - Kotzen A.
13.06.2024 17:00
(3:6-2:6) 0:2
Braswell M. - Sheehy J.
13.06.2024 17:00
(6:4-6:4) 2:0
Peliwo F. - Escobedo E.
13.06.2024 17:00
(1:6-6:4-6:3) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Dominican Republic 06A, Women Doubles
Ansar/Lince - Atturu S / Martinez Hernandez M F
13.06.2024 19:30
(6:1-6:1) 2:0
Gonch/Tatti - Baluu/Bhat
13.06.2024 20:00
(6:4-1:6-0:1) 1:2
Fento/Vig - Lacas/Zambu
13.06.2024 20:30
(3:6-4:6) 0:2
Cariov/Jones - Allen/Leon
13.06.2024 21:00
(0:6-4:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Dominican Republic 06A, Women Singles
Wiersholm K. - Ansari C.
13.06.2024 15:30
(6:4-6:4) 2:0
Leacock Y. - Allen K.
13.06.2024 15:30
(0:6-1:6) 0:2
Garcia J. - Leon S.
13.06.2024 15:30
(6:3-6:1) 2:0
Lincer O. - H.Barraza M.I.
13.06.2024 15:30
(6:2-6:1) 2:0
Zamburek A.C. - Bhatia R.
13.06.2024 15:30
(1:6-6:3-6:2) 2:1
Vyrlan E. - Atturu S.
13.06.2024 15:30
(6:2-6:3) 2:0
McNeil C. - Lincer K.
13.06.2024 16:55
(7:5-2:0) 1:0
Vidmanova D. - Iyengar M.
13.06.2024 17:00
(6:2-6:0) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Francija 18A, ženske dvojice
Granw/Simu - Ovchar/Sidor
13.06.2024 16:30
(4:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Francija 18A, ženske posameznice
Passola B. - Renard E.
13.06.2024 10:00
(6:2-6:2) 2:0
Simunyu C. - Granwehr A.
13.06.2024 10:00
(1:6-2:6) 0:2
Ovcharenko E. - Lebeau Y.
13.06.2024 10:10
(6:0-6:1) 2:0
Girelli C. - Liu M.
13.06.2024 11:20
(6:1-6:0) 2:0
Vecic A. - Tholey L.
13.06.2024 11:30
(1:6-4:6) 0:2
Biolay S. - Ganz F.
13.06.2024 14:00
(4:6-5:7) 0:2
Slama M. - Hutchinson H.
13.06.2024 14:00
(5:7-4:6) 0:2
Szostak M. - Micic E.
13.06.2024 14:00
(6:3-6:1) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Francija 19A, ženske dvojice
Aney/Rosca - Christ/Maka
13.06.2024 15:15
(6:4-7:5) 2:0
Dartro/Rakoto - Corley/Corley
13.06.2024 15:30
(7:5-4:6-1:0) 2:1
Curmi/Papam - Casci/Monnet
13.06.2024 17:35
(4:6-3:6) 0:2
Kozyr/Kula - Bara/Mitu
13.06.2024 18:15
(3:6-6:4-0:1) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Francija 19A, ženske posameznice
Spiteri D. - Jacquemot E.
13.06.2024 11:00
(7:6-1:6-3:6) 1:2
Makarova Ek. - Rouvroy M.
13.06.2024 12:00
(3:6-3:6) 0:2
Saito S. - Baindl K.
13.06.2024 12:00
(6:4-6:3) 2:0
Udvardy P. - Mitu C.A.
13.06.2024 13:40
(1:6-3:6) 0:2
Papamichail D. - Sakellaridi S.
13.06.2024 13:45
(6:4-6:0) 2:0
You X. - Bara I.M.
13.06.2024 14:30
(2:6-6:4-6:4) 2:1
Hesse A. - Marcinko P.
13.06.2024 17:20
(3:6-7:6-6:1) 2:1
Jeanjean L. - Jimenez K.V.
13.06.2024 19:55
(2:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Japan 28A, Women Doubles
Kim/Wi - Miyam/Nagat
13.06.2024 06:15
(3:6-4:6) 0:2
Inoue/Ozeki - Hase/Naka
13.06.2024 06:45
(6:4-3:6-1:0) 2:1
Soeda/Tsuda - Sato/Yoshi
13.06.2024 08:15
(0:6-1:6) 0:2
Araka/Saig - Arai/Kika
13.06.2024 08:45
(4:6-6:0-0:1) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Japan 28A, Women Singles
Omae A. - Ozeki M.
13.06.2024 03:00
(1:6-7:5-6:1) 2:1
Kim Y. - Muramatsu C.
13.06.2024 03:00
(2:6-0:6) 0:2
Yamazaki I. - Sato H.
13.06.2024 03:00
(2:6-0:6) 0:2
Arai A. - Mushika M.
13.06.2024 03:00
(0:6-2:6) 0:2
Saigo R. - Yoshida S.
13.06.2024 04:20
(6:1-6:3) 2:0
Ito A. - Rioux L.M.
13.06.2024 04:30
(2:2) 0:0
Akita S. - Tsujioka S.
13.06.2024 04:40
(6:3-6:3) 2:0
Saigo Y. - Yoshioka K.
13.06.2024 05:25
(3:6-0:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Kitajska 06A, ženske dvojice
Li/Shi - Cho/Cho
13.06.2024 10:30
(3:6-1:6) 0:2
Huan/Zhen - Wang/Yao
13.06.2024 11:25
(1:0) 0:0
Guo/Xiao - Liang/Xun
13.06.2024 11:40
(4:6-6:7) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Kitajska 06A, ženske posameznice
Lu J.J. - Wu H.C.
13.06.2024 04:50
(3:6-6:2-6:4) 2:1
Imamura S. - Wang Q.
13.06.2024 04:55
(4:6-6:4-5:7) 1:2
Yang Y. - Wang J.
13.06.2024 05:00
(6:2-2:0) 1:0
Park S. - Chen M.Y.
13.06.2024 05:10
(6:4-6:1) 2:0
Zolotareva A. - Liang E.S.
13.06.2024 06:05
(6:4-4:6-0:6) 1:2
Shi H. - Wang M.
13.06.2024 06:35
(6:4-6:7-6:1) 2:1
Dang Y. - Liu F.
13.06.2024 07:30
(3:6-2:6) 0:2
Guo M. - Zheng W.
13.06.2024 07:55
(6:3-2:6-7:6) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Poljska 01A, ženske dvojice
Firma/Gruszc - Ewald/Mackie
13.06.2024 12:20
(0:6-6:1-1:0) 2:1
Fourlis/Hule - Gniewk/Piestrz
13.06.2024 13:15
(6:3-6:2) 2:0
Firma/Gruszc - Vilar/Visman
13.06.2024 14:45
(6:3-7:5) 2:0
Gorska/Podlin - Malygi/Samir
13.06.2024 15:30
(4:6-6:4-0:1) 1:2
Janko/Matus - Kuczer/Tubello
13.06.2024 16:15
(2:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Poljska 01A, ženske posameznice
Naito Y. - Dmitruk K.
13.06.2024 09:30
(4:6-6:2-6:2) 2:1
Feistel G. - In Albon Y.
13.06.2024 09:30
(-) -
Duerst J. - Rodriguez V.
13.06.2024 09:30
(4:6-6:4-6:4) 2:1
Vandewinkel H. - Hule P.
13.06.2024 09:30
(6:1-6:2) 2:0
Sanchez A.S. - Rinaldo P.K.
13.06.2024 10:35
(1:6-2:6) 0:2
Palicova B. - Kuczer D.
13.06.2024 10:45
(5:7-6:2-6:1) 2:1
Podlinska M. - Sziedat F.
13.06.2024 11:10
(7:5-7:6) 2:0
Tubello A. - In Albon Y.
13.06.2024 12:35
(7:5-6:3) 2:0
Falkowska W. - Cengiz B.
13.06.2024 13:40
(3:6-0:6) 0:2
Naito Y. - Ercan M.
13.06.2024 14:15
(1:6-7:5-6:3) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Portugalska 08A, ženske dvojice
Hovde/Sieg - Brook/Chon
13.06.2024 14:45
(4:6-2:6) 0:2
Raina/Thomb - Bhosa/Lanser
13.06.2024 16:25
(4:6-4:6) 0:2
Jorge/Jorge - Kung/Shinde
13.06.2024 17:50
(7:6-7:5) 2:0
Pavlova/Tian - Chang/McAdoo
13.06.2024 17:50
(1:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Portugalska 08A, ženske posameznice
Hovde L. - Ryser V.
13.06.2024 12:00
(6:1-6:0) 2:0
Knutson G.A. - Sieg M.
13.06.2024 12:00
(6:0-6:0) 2:0
Jorge M. - Dapkute I.
13.06.2024 12:10
(6:2-7:6) 2:0
Hartono A. - Tian F.
13.06.2024 13:00
(7:6-7:5) 2:0
Bolkvadze M. - Raina A.
13.06.2024 13:05
(6:1-6:4) 2:0
Portillo R.M.J. - Jorge F.
13.06.2024 14:30
(1:6-4:6) 0:2
Andrianjafitrimo T. - Hon P.
13.06.2024 15:30
(3:6-7:6-3:1) 1:1
Parnaby A. - Sebov K.
13.06.2024 16:05
(3:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Serbia 11A, Women Doubles
Barry S / Krokhotina V - Laskut/Shublad
13.06.2024 13:55
(4:6-2:6) 0:2
Bulatov/Gynina - Daubnerova N / Varul L
13.06.2024 15:05
(6:2-3:6-1:0) 2:1
Smejk/Walig - Mirch/Reisel
13.06.2024 15:15
(3:6-6:3-1:0) 2:1
McPh/Pawliko - Stan/Stoja
13.06.2024 16:45
(6:4-7:5) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Serbia 11A, Women Singles
Daubnerova N. - Bartashevich Y.
13.06.2024 08:50
(2:6-0:6) 0:2
Pawlikowska Z. - Laskutova K.
13.06.2024 08:55
(3:6-2:6) 0:2
Shubladze A. - Bergler O.
13.06.2024 09:00
(-) -
Ozgen P. - Varul L.
13.06.2024 09:00
(6:2-6:2) 2:0
Smejkalova A. - Stankovic A.
13.06.2024 10:30
(2:6-6:7) 0:2
Lazarenko K. - Markovic A.
13.06.2024 10:30
(6:3-0:6-6:3) 2:1
McPhee K. - Vangelova A.
13.06.2024 11:05
(6:3-6:1) 2:0
Vukovic D. - Hennemann C.W.
13.06.2024 12:35
(2:6-5:7) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Spain 31A, Women Doubles
Cherubi/Kuhl - Mettr/Petre
13.06.2024 14:45
(6:3-6:3) 2:0
Martin/Rey - Herazo/Pace
13.06.2024 15:05
(2:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Spain 31A, Women Singles
Inisan E. - Rey G.A.
13.06.2024 10:25
(7:6-6:4) 2:0
Kuhl C. - Mair L.
13.06.2024 10:25
(6:4-6:1) 2:0
Pace F. - Martinez V.M.
13.06.2024 10:30
(3:6-6:4-6:2) 2:1
Skoog I. - Raggi A.
13.06.2024 11:00
(3:6-3:6) 0:2
Bouzo Z. N. - Muntean V.
13.06.2024 12:00
(6:3-6:1) 2:0
Nguyen T.L. - Perello S. J.
13.06.2024 13:05
(6:3-7:5) 2:0
Quevedo K. - Lene E.
13.06.2024 13:10
(6:3-6:2) 2:0
Arias M.P. - Ramos S. C.
13.06.2024 14:50
(4:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Tunizija 33A, ženske dvojice
Mack/Neilso - Gomez/Mans
13.06.2024 15:30
(7:5-6:3) 2:0
Chiu/Safi - Paukst/Refaat
13.06.2024 15:50
(2:6-4:6) 0:2
Kenz/Rust - Adams/Arangi
13.06.2024 16:30
(1:6-6:2-1:0) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Tunizija 33A, ženske posameznice
Mansfield K. - Adams J.
13.06.2024 10:30
(6:3-6:4) 2:0
Kuzmova K. - Plaza A.L.
13.06.2024 10:30
(6:1-7:5) 2:0
Paukstyte P. - Gomez V.
13.06.2024 10:30
(6:7-6:2-6:3) 2:1
Abouelsaad H. - Mansouri Y.
13.06.2024 12:10
(3:6-6:7) 0:2
Dean E. - Kenzhibayeva S.
13.06.2024 12:20
(1:6-6:4-7:5) 2:1
Maquet, Margaux - Tjen J.
13.06.2024 14:00
(3:6-3:6) 0:2
Favier M. - Kubareva A.
13.06.2024 15:10
(2:6-0:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF ZDA 23A, ženske dvojice
McGiff/Yang - Hanc/Lutk
13.06.2024 00:20
(6:1-6:4) 2:0
Camp/Camp - Tiru/Walk
13.06.2024 01:20
(6:4-4:6-1:0) 2:1
Camp/Camp - Deming/Wang
13.06.2024 23:30
(6:3-6:4) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF ZDA 23A, ženske posameznice
Houghton I. - Giavara H.
13.06.2024 19:00
(6:7-6:4-5:7) 1:2
Campana C. - Eraydin B.
13.06.2024 19:00
(2:6-3:6) 0:2
Crawley F. - Kinard T.
13.06.2024 19:00
(6:0-6:1) 2:0
Wang T. - Lutkemeyer O.A.C.
13.06.2024 20:30
(0:6-1:6) 0:2
Noel C. - Wong H.Y.C.
13.06.2024 21:15
(3:6-6:7) 0:2
Cataldi T. - Cayetano E.
13.06.2024 22:20
(1:6-2:6) 0:2
Weng N. - Ahn A.
13.06.2024 22:40
(2:6-2:6) 0:2
Tenis - Pokal federacij - Pokal Federacij
Chakanyuka C. - Kitambala H.
13.06.2024 09:00
(6:2-6:2) 2:0
Quadre B.O. - Owegi A.
13.06.2024 09:15
(6:0-6:1) 2:0
Bagerbaseh E.K. - Tsantaniony I.
13.06.2024 10:15
(1:6-4:6) 0:2
Youri E. - Nahimana S.
13.06.2024 10:30
(4:6-3:6) 0:2
Osabuohien A. - Okutoyi A.
13.06.2024 10:35
(3:6-3:6) 0:2
Mao S.M. - Ibbou I.
13.06.2024 11:20
(1:6-1:6) 0:2
Tenis - WTA - WTA Nottingham, Velika Britanija ženske dvojice
Dart H / Parry D - Melich/Perez
13.06.2024 14:40
(6:4-6:4) 2:0
Tenis - WTA - WTA Nottingham, Velika Britanija ženske posam.
Frech M. - Maria T.
13.06.2024 12:00
(3:6-6:3-6:1) 2:1
Raducanu E. - Snigur D.
13.06.2024 12:30
(6:2-6:2) 2:0
Tenis - WTA - WTA S-Hertogenbosch, Nizozemska ženske dvojice
Mihali/Nich - Kalas/Sizik
13.06.2024 13:35
(6:0-6:3) 2:0
Kolod/Sisko - Neel I / Schoofs B
13.06.2024 14:55
(6:7-4:6) 0:2
Lamen/Vedde - Aoyam/Sutjia
13.06.2024 16:45
(6:3-7:6) 2:0
Tenis - WTA - WTA S-Hertogenbosch, Nizozemska ženske posameznice
Galfi D. - Kudermetova V.
13.06.2024 11:00
(6:3-3:6-7:5) 2:1
Bektas E. - Alexandrova E.
13.06.2024 11:00
(5:7-4:6) 0:2
Pegula J. - Krunic A.
13.06.2024 12:40
(6:7-7:6-4:6) 1:2
Naef C. - Samsonova L.
13.06.2024 16:35
(5:7-2:6) 0:2
Montgomery R. - Niemeier J.
13.06.2024 18:25
(6:3-6:3) 2:0
Tenis - WTA 125K - WTA 125K Valencia, Spain Women Doubles
Lepche/Zavats - Piter/Stolla
13.06.2024 11:00
(3:6-2:6) 0:2
Caval/Romero - Fomina-Klotz A / Heisen V
13.06.2024 12:25
(6:4-6:4) 2:0
Tenis - WTA 125K - WTA 125K Valencia, Spain Women Singles
Sramkova R. - Pigossi L.
13.06.2024 09:00
(6:7-7:6-6:7) 1:2
Begu I.C. - Semenistaja D.
13.06.2024 13:30
(6:3-3:6-4:6) 1:2
Li A. - Trevisan M.
13.06.2024 13:55
(2:6-6:3-6:3) 2:1
Shymanovich I. - Zarazua R.
13.06.2024 16:10
(6:4-6:2) 2:0
Tomova V. - Selekhmeteva O.
13.06.2024 16:20
(7:5-2:6-6:1) 2:1
Hercog P. - Bouzas M.J.
13.06.2024 18:35
(1:6-2:6) 0:2
Bassols R.M. - Mendez S.
13.06.2024 19:50
(6:0-6:3) 2:0
Barthel M. - Kalieva E.
13.06.2024 21:15
(6:3-4:6-1:6) 1:2
Košarka - Argentina - La Liga Federal
Gimnasia Y Esgrima - El Talar
13.06.2024 02:30
(21:23-20:9-13:20-14:18) 68:70
Košarka - Bolivija - Libobasquet
Kinwa - Nac.Potosi
13.06.2024 01:00
(18:23-15:23-20:20-21:29) 74:95
Pichincha P. - Carl Oruro
13.06.2024 02:30
(12:14-13:12-23:16-21:22) 69:64
Košarka - Brazilija - NBB
Flamengo - Sesi Franca
13.06.2024 23:00
(9:13-13:13-9:15-28:28) 59:69
Košarka - Italija - Serie A
Milano - Vir.Bologna
13.06.2024 20:30
(22:23-24:13-20:14-19:23) 85:73
Košarka - Izrael - Super Liga, Končnica
Maccabi TA - Hapoel TA
13.06.2024 20:00
(25:26-18:12-17:22-24:16) 84:76
Košarka - Južna Koreja - College
Myongji U. - Chosun Un.
13.06.2024 07:00
(20:20-20:6-24:13-16:21) 80:60
Košarka - Kitajska - National Sports College Basketball League
Harbin Inst. - Xi An Inst.
13.06.2024 10:30
(27:13-15:20-20:21-9:23) 71:77
Shandong Inst. - Zhengzhou Univ.
13.06.2024 13:30
(22:26-24:9-37:22-22:23) 105:80
Košarka - Kolumbija - LBP
Corsarios - Barranquilla
13.06.2024 02:40
(15:31-18:18-16:30-30:24) 79:103
Košarka - Mednarodni - U20 Prijateljske tekme (Ž)
Slovenija - Velika Britanija
13.06.2024 18:00
(17:11-13:9-21:5-28:5) 79:30
Košarka - Nova Zelandija - NBL
Nelson G. - Canterbury R.
13.06.2024 09:30
(17:13-20:29-31:31-27:24) 95:97
Košarka - Poljska - Tauron liga, Končnica
M.Szczecin - Trefl Sopot
13.06.2024 20:00
(19:23-26:27-20:24-15:27) 80:101
Košarka - Portoriko - BSN
Gagantes - Mayaguez
13.06.2024 02:00
(22:22-22:18) 44:40
Cap.Arecibo - Criollos
13.06.2024 02:00
(27:23-19:26-27:25-27:28) 100:102
Košarka - Venezuela - Superliga (Ž)
Indias M. - Lara
13.06.2024 17:00
(18:19-17:25-14:16-17:13) 66:73
Košarka - ZDA - NBA, Končnica
Dallas - Boston
13.06.2024 02:30
(31:30-20:20-19:35-29:21) 99:106
Košarka - ZDA - WNBA
Chicago - Connecticut
13.06.2024 02:00
(22:20-16:20-17:20-20:23) 75:83
Hokej na ledu - ZDA - AHL, Končnica
Hershey B. - Cleveland Mon.
13.06.2024 01:00
(1:1-1:0-0:1-1:0) 3:2
Rokomet - Angola - Campeonato Nacional
Interclube B - FC Cabinda
13.06.2024 15:00
(22:9-22:11) 44:20
Amck Bie - Renascimento
13.06.2024 16:30
(8:17-10:20) 18:37
Sagrada Espes. - Gd Hadja M.
13.06.2024 18:00
(11:14-12:14) 23:28
Rokomet - Argentina - Femebal Liga de Honor
Lomas - Colegio Ward
13.06.2024 02:00
0:0
Rokomet - Bahrain - Federation Cup
Al Shabbab - Al Najma
13.06.2024 18:15
(14:15-14:14) 28:29
Rokomet - Brazilija - Liga Handebol Brasil
Pinheiros - Taubate
13.06.2024 01:00
(11:9-11:12) 22:21
Rokomet - Grčija - Premier 1
AEK Athens - Olympiacos
13.06.2024 17:00
(15:15-13:8) 28:23
Odbojka - Alžirija - Championnat Nationale
ASV Blida - ES Setif
13.06.2024 17:59
(27:25-25:21-24:26-25:14) 3:1
Ouled Adouane - Tlemcen
13.06.2024 20:00
(21:25-24:26-25:21-26:24-9:15) 2:3
Odbojka - Brazilija - U21 Campeonato Carioca
Niteroi Volei - Flamengo
13.06.2024 21:30
(25:21-25:22-21:25-26:24) 3:1
Odbojka - Brazilija - U21 Campeonato Carioca, Women
Fluminense - Flamengo
13.06.2024 23:00
(25:21-24:26-28:26-25:18) 3:1
Odbojka - Indonezija - Proliga
Bhayangkara - Bogor Lavani
13.06.2024 13:30
(22:25-22:25-23:25) 0:3
Odbojka - Indonezija - Proliga, Women
Bin - Bandung B.
13.06.2024 09:00
(25:15-24:26-25:23-25:21) 3:1
Gresik P. - Pertamina En.
13.06.2024 11:00
(18:25-15:25-24:26) 0:3
Odbojka - Izrael - National Liga
Elizur A. - H.G.Kf.Saba
13.06.2024 19:30
(22:25-28:30-25:15-21:25) 1:3
Odbojka - Južna Koreja - College League
Hanyang Un. - Inha Un.
13.06.2024 07:00
(25:21-25:23-25:27-27:25) 3:1
Chosun Un. - Kyonggi Un.
13.06.2024 07:00
(21:25-19:25-13:25) 0:3
Odbojka - Mednarodni - European League, Silver
Izrael - Avstrija
13.06.2024 20:30
(22:25-25:27-25:19-29:27-16:14) 3:2
Odbojka - Mednarodni - European League, Silver, Women
Portugalska - Finska
13.06.2024 22:00
(17:25-21:25-11:25) 0:3
Odbojka - Mednarodni - Liga narodov (Ž)
Nizozemska - ZDA
13.06.2024 05:00
(21:25-20:25-22:25) 0:3
Bolgarija - Tajska
13.06.2024 07:30
(23:25-25:22-18:25-25:22-10:15) 2:3
Francija - R.Koreja
13.06.2024 08:30
(23:25-25:21-25:17-22:25-13:15) 2:3
Nemčija - Brazilija
13.06.2024 11:00
(20:25-22:25-25:21-24:26) 1:3
Japonska - Kanada
13.06.2024 12:20
(25:23-25:22-20:25-21:25-14:16) 2:3
Dominikanska R. - Turčija
13.06.2024 14:30
(25:17-15:25-17:25-18:25) 1:3
Odbojka - Rusija - Pro Liga
Uragan Pro - Feniks
13.06.2024 06:20
(24:26-18:25-25:22-21:25) 1:3
Orly Pro - Molot
13.06.2024 08:00
(22:25-27:25-25:18-13:25-11:15) 2:3
Plamya Pro - Vityaz
13.06.2024 09:50
(25:22-24:26-25:18-25:15) 3:1
Lions - Legion
13.06.2024 11:20
(25:23-25:22-25:20) 3:0
Enerdzhi - Empire
13.06.2024 13:00
(16:25-25:23-25:21-24:26-15:12) 3:2
Odbojka - Vietnam - U19 Prvenstvo (Ž)
KBB Ninh - Hoa Chat Duc
13.06.2024 05:30
(25:22-27:25-25:23) 3:0
Thong Tin - Thai Nguyen
13.06.2024 10:00
(25:20-25:21-25:15) 3:0
Odbojka - Vietnam - U20 Prvenstvo
Sanna K.H. - Tra Vinh
13.06.2024 07:00
(25:17-25:16-25:17) 3:0
Da Nang - Bien Phong
13.06.2024 08:30
(18:25-25:20-25:22-16:25-8:15) 2:3
Tre The Cong - Trang An N.B.
13.06.2024 13:00
(25:13-25:16-25:13) 3:0
Ha Noi - Tre Tphcm
13.06.2024 14:30
(27:25-25:18-25:19) 3:0
Odbojka na mivki - Mednarodni - Pro Tour Krakow, Women
Glagau/Ozee - Dvorn/Pospi
13.06.2024 09:30
(21:17-19:21-15:10) 2:1
Thuri/Thuri - Andriu/Karaliu
13.06.2024 10:20
(15:21-21:16-15:5) 2:1
Hirvon/Maenp - Siposova L / Terenova M
13.06.2024 11:10
(17:21-16:21) 0:2
Ashu/Dave - Grunig/Meesse
13.06.2024 12:00
(21:12-21:17) 2:0
Labuz/Radelc - Klinke/Beutel
13.06.2024 12:50
(21:19-25:23) 2:0
Cerna/Loren - Bundzelova A / Elekova E
13.06.2024 13:40
(21:14-22:20) 2:0
Bergh/Manesk - Malmst/Rudber
13.06.2024 14:30
(17:21-18:21) 0:2
Jurgens/Kuivon - Tomala/Zdon
13.06.2024 15:20
(18:21-10:21) 0:2
Thuri/Thuri - Glagau/Ozee
13.06.2024 16:10
(18:21-19:21) 0:2
Ashu/Dave - Siposova L / Terenova M
13.06.2024 17:00
(21:18-24:22) 2:0
Cerna/Loren - Labuz/Radelc
13.06.2024 17:50
(13:21-14:21) 0:2
Tomala/Zdon - Malmst/Rudber
13.06.2024 18:40
(21:16-21:18) 2:0
Baseball - Japonska - Interliga
Tohoku G.E. - Yomiuri
13.06.2024 11:00
(0:0-0:0-0:0-1:0-0:0-0:0-2:0-0:0-0:0) 3:0
Orix - Hanshin T.
13.06.2024 11:00
(0:0-0:0-0:0-0:4-0:0-0:0-0:1-0:0-0:0) 0:5
Saitama - Hiroshima
13.06.2024 11:00
(0:0-0:0-0:0-0:2-0:0-0:0-0:3-0:0-0:0) 0:5
Chiba - Yokohama
13.06.2024 11:00
(0:0-0:1-1:1-0:1-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0) 1:3
Hokkaido N. - Chunichi D.
13.06.2024 11:00
(2:1-0:0-0:2-0:0-0:1-3:0-3:0-1:0-0:0) 9:4
Fukuoka - Tokyo
13.06.2024 11:00
(1:0-1:0-0:0-3:2-1:0-0:0-0:1-0:0-0:0) 6:3
Baseball - Južna Koreja - KBO Liga
Landers - Kia Tigers
13.06.2024 11:30
(0:0-0:0-0:1-0:0-5:0-0:0-1:0-1:0-0:0) 7:1
Doosan B. - H.Eagles
13.06.2024 11:30
(0:0-4:0-2:0-0:0-2:0-0:3-0:0-1:0-0:3) 9:6
Sam.Lions - LG Twins
13.06.2024 11:30
(0:0-2:0-0:0-0:2-3:0-0:0-0:1-1:0-0:0) 6:3
Lotte G. - Kiwoom H.
13.06.2024 11:30
(0:1-3:0-1:1-0:0-0:2-7:5-7:0-0:1-0:0) 18:10
Dinos - KT Wiz
13.06.2024 11:30
(2:0-0:0-2:0-0:0-0:0-0:1-0:1-1:0-0:1) 5:3
Baseball - Mehika - Mehiška liga
Dorados - Saraperos
13.06.2024 03:00
(1:0-0:0-2:0-0:1-0:2-1:0-0:2-0:0-0:3) 4:8
R.Aguascalie - Dos Laredos
13.06.2024 03:30
(1:0-0:2-0:0-0:1-0:0-0:0-0:8-0:0-0:0) 1:11
Cali. de Durango - Vaqueros L.
13.06.2024 03:35
(4:0-3:0-0:1-2:4-2:1-0:0-4:0-5:0-0:0) 20:6
Acereros M. - Monterrey
13.06.2024 03:45
(0:3-2:0-0:2-1:0-0:0-0:3-1:0-0:0-0:0) 4:8
Veracruz - Puebla
13.06.2024 04:00
(1:0-0:0-0:0-0:0-0:0-1:0-0:0-0:0-0:0) 2:0
Baseball - Tajvan - CPBL
TSG Hawks - Uni Lions
13.06.2024 12:35
(0:0-1:0-0:0-0:0-0:0-1:1-0:0-3:0-0:1) 5:2
CTBC Brothers - Rakuten M.
13.06.2024 12:35
(0:1-0:0-1:0-1:0-0:0-0:0-0:0-0:1-0:1) 2:3
Fubon G. - Wei Chuan
13.06.2024 12:35
(0:2-1:1-0:1-0:0-0:0-1:0-0:0-2:0-0:0-2:1) 6:5
Baseball - ZDA - MLB
Baltimore Orioles - Atlanta
13.06.2024 00:35
(0:0-0:0-2:0-0:0-0:0-0:0-0:0-2:2-0:0) 4:2
Detroit Tigers - Washington Nationals
13.06.2024 00:40
(1:0-0:0-0:1-0:1-0:3-0:0-0:0-3:0-1:2) 5:7
Tampa Bay - Chicago C.
13.06.2024 00:50
(0:0-0:0-1:0-1:1-0:0-0:0-0:3-0:0-1:0) 3:4
Boston - Philadelphia Phillies
13.06.2024 01:10
(0:2-0:0-0:2-1:0-5:0-2:0-0:1-0:0-0:1) 8:6
New York Mets - Miami Marlins
13.06.2024 01:10
(2:0-3:2-0:0-0:0-1:2-0:0-2:0-2:0-0:0) 10:4
Cincinnati - Cleveland
13.06.2024 01:10
(1:0-0:0-0:1-0:0-0:1-3:0-0:0-0:0-0:0) 4:2
St.Louis - Pittsburgh
13.06.2024 01:45
(0:0-0:0-1:0-2:0-1:1-0:0) 4:1
Kansas C. - New York Yankees
13.06.2024 02:10
(0:6-0:0-0:0-0:0-0:2-2:0-3:3-0:0-0:0) 5:11
Arizona Diamondbacks - Los Angeles Angels
13.06.2024 03:40
(0:1-0:1-0:1-0:4-0:0-0:1-0:0-1:0-2:0) 3:8
Seattle - Chicago WS
13.06.2024 03:40
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-1:0-0:0-0:1-1:0) 2:1
Los Angeles Dodgers - Texas
13.06.2024 04:10
(1:0-0:0-0:0-0:0-0:3-0:0-0:0-0:0-1:0) 2:3
Baltimore Orioles - Atlanta
13.06.2024 19:05
(0:2-0:0-0:0-0:1-0:0-0:1-3:0-0:0-0:2) 3:6
Detroit Tigers - Washington Nationals
13.06.2024 19:10
(0:0-0:0-1:0-0:1-0:0-1:0-5:1-0:0-0:0) 7:2
Kansas C. - New York Yankees
13.06.2024 20:10
(0:0-0:0-0:0-2:0-0:0-0:0-0:0-0:3-2:0) 4:3
St.Louis - Pittsburgh
13.06.2024 20:15
(0:0-0:0-2:0-1:0-0:3-1:0-0:0-0:0-0:0) 4:3
Baseball - ZDA - Triple-A mednarodna liga
Durham B. - Charlotte K.
13.06.2024 00:35
(1:0-0:0-1:0-1:0-1:0-2:0-1:0-0:0-0:0) 7:0
Jacksonville J.S. - Indianapolis
13.06.2024 01:05
(0:0-2:0-0:0-0:0-1:0-0:0-0:1-0:0-0:0) 3:1
Toledo MH - Omaha SC
13.06.2024 01:05
(1:0-0:0-0:1-2:0-0:0-1:0-0:0-1:4-0:2) 5:7
Baseball - ZDA - Triple-A Pacific Coast liga
SL Skeeters - OKC Dodgers
13.06.2024 02:05
(0:0-0:2-1:0-0:0-0:0-0:0-0:0-5:0-0:0) 6:2
Albuquerque I. - El Paso
13.06.2024 02:35
(1:0-0:0-3:1-0:2-1:1-4:2-3:0-1:0-0:0) 13:6
Rugby - Rugby Union - Russian Premier League, Reserves
Dynamo-M - Lok.Penza
13.06.2024 12:00
(25:0-26:0) 51:0
Futsal - Argentina - Primera Division
Pinocho - Barracas
13.06.2024 01:30
(1:1-3:1) 4:2
Futsal - Belorusija - Vyshchaya Liga
Vrz Gomel - Stalitsa M.
13.06.2024 18:30
(0:2-2:4) 2:6
Futsal - Indonezija - Liga Futsal Nusantara
Dyvy FC Sidoarjo - AL Ahly S.
13.06.2024 04:00
(1:0-1:6) 2:6
Surabaya - Sianida S.
13.06.2024 04:00
(10:0-4:0) 14:0
PP FC Surabaya - Esperito F.
13.06.2024 06:00
(2:1-1:1) 3:2
Maha P. - Warok P.
13.06.2024 06:00
(0:0-2:1) 2:1
Blitar Putra - Elano FC
13.06.2024 08:00
(1:3-0:2) 1:5
Lafuria Ggfs - Estrella Ifc
13.06.2024 08:00
(0:0-0:5) 0:5
Futsal - Mednarodno - Mednarodne prijateljske tekme
Costa Rica - Venezuela
13.06.2024 03:00
(0:1-1:2) 1:3
Črna Gora - Makedonija
13.06.2024 17:00
(2:1-2:1) 4:2
Poljska - Češka
13.06.2024 18:15
(1:2-3:1) 4:3
Futsal - Mednarodno - Mednarodne prijateljske tekme (Ž)
Poljska - Italija
13.06.2024 11:45
(1:0-1:3) 2:3
Hrvaška - Finska
13.06.2024 16:00
(0:0-1:3) 1:3
Futsal - Mednarodno - U23 Friendly Games
Serbia - Turkiye
13.06.2024 18:00
(5:0-5:3) 10:3
Futsal - Uzbekistan - Cup
Oil Star - Pakhtakor
13.06.2024 10:00
(4:0-3:2) 7:2
Agmk FC - FC Bmb
13.06.2024 14:00
(3:2-2:5) 5:7
Namizni tenis - Češka - Liga Pro
Regner M. - Svoboda J.
13.06.2024 00:00
(11:9-8:11-9:11-9:11) 1:3
Prokupek J. - Krauter G.
13.06.2024 00:00
(8:11-7:11-10:12) 0:3
Petracek V. - Bresky J.
13.06.2024 00:30
(11:8-11:4-11:7) 3:0
Briza F. - Fojt P.
13.06.2024 00:30
(16:14-11:8-8:11-11:9) 3:1
Svoboda J. - Sobisek M.
13.06.2024 01:00
(11:5-9:11-10:12-5:11) 1:3
Krauter G. - Krejci R.
13.06.2024 01:00
(11:9-11:6-3:11-11:4) 3:1
Prokupek J. - Briza F.
13.06.2024 01:30
(11:8-11:7-11:4) 3:0
Regner M. - Petracek V.
13.06.2024 01:30
(11:9-11:7-11:8) 3:0
Sobisek M. - Bresky J.
13.06.2024 02:00
(9:11-11:8-11:9-13:11) 3:1
Krejci R. - Fojt P.
13.06.2024 02:00
(9:11-11:8-11:7-9:11-6:11) 2:3
Svoboda J. - Petracek V.
13.06.2024 02:30
(11:5-9:11-11:9-11:9) 3:1
Krauter G. - Briza F.
13.06.2024 02:30
(8:11-11:3-12:14-5:11) 1:3
Fojt P. - Prokupek J.
13.06.2024 03:00
(5:11-6:11-12:10-11:8-9:11) 2:3
Bresky J. - Regner M.
13.06.2024 03:00
(4:11-11:9-9:11-4:11) 1:3
Petracek V. - Sobisek M.
13.06.2024 03:30
(9:11-11:8-5:11-11:5-11:8) 3:2
Briza F. - Krejci R.
13.06.2024 03:30
(10:12-4:11-11:3-10:12) 1:3
Bresky J. - Svoboda J.
13.06.2024 04:00
(13:11-10:12-4:11-3:11) 1:3
Fojt P. - Krauter G.
13.06.2024 04:00
(13:11-11:5-11:8) 3:0
Krejci R. - Prokupek J.
13.06.2024 04:30
(11:9-12:10-7:11-10:12-2:11) 2:3
Sobisek M. - Regner M.
13.06.2024 04:30
(11:9-15:13-11:8) 3:0
Regner M. - Petracek V.
13.06.2024 05:00
(8:11-9:11-9:11) 0:3
Krauter G. - Briza F.
13.06.2024 05:00
(8:11-6:11-9:11) 0:3
Sobisek M. - Svoboda J.
13.06.2024 05:30
(11:8-7:11-10:12-11:7-11:8) 3:2
Prokupek J. - Fojt P.
13.06.2024 05:30
(11:6-11:9-12:10) 3:0
Machovec P. - Nejedly M.
13.06.2024 08:00
(9:11-6:11-9:11) 0:3
Hasmanda R. - Steffan J.
13.06.2024 08:00
(-) -
Skulina B. - Suta T.
13.06.2024 08:00
(6:11-7:11-6:11) 0:3
Potensky J. - Kubat V.
13.06.2024 08:00
(15:13-7:11-11:4-11:6) 3:1
Hruska V. - Kasinski Z.
13.06.2024 08:30
(8:11-8:11-9:11) 0:3
Havrda C. - Madle L.
13.06.2024 08:30
(3:11-13:11-10:12-11:7-6:11) 2:3
Stempak V. - Motak J.
13.06.2024 08:30
(11:9-18:16-11:4) 3:0
Kosprd A. - Dorazka J.
13.06.2024 08:30
(11:7-10:12-14:12-11:8) 3:1
Kubat V. - Havrda C.
13.06.2024 09:00
(5:11-6:11-2:11) 0:3
Nejedly M. - Kosprd A.
13.06.2024 09:00
(11:9-5:11-11:9-11:8) 3:1
Suta T. - Stempak V.
13.06.2024 09:00
(6:11-9:11-11:4-13:15) 1:3
Steffan J. - Hruska V.
13.06.2024 09:00
(5:11-2:11-6:11) 0:3
Madle L. - Potensky J.
13.06.2024 09:30
(9:11-6:11-13:11-11:7-11:9) 3:2
Motak J. - Skulina B.
13.06.2024 09:30
(11:4-11:6-11:6) 3:0
Dorazka J. - Machovec P.
13.06.2024 09:30
(12:10-2:11-6:11-7:11) 1:3
Kasinski Z. - Kvapil J.
13.06.2024 09:30
(11:9-10:12-11:1-12:14-11:4) 3:2
Skulina B. - Stempak V.
13.06.2024 10:00
(6:11-12:14-11:8-11:8-6:11) 2:3
Potensky J. - Havrda C.
13.06.2024 10:00
(11:6-7:11-15:13-11:3) 3:1
Machovec P. - Kosprd A.
13.06.2024 10:00
(11:8-11:2-11:6) 3:0
Kvapil J. - Hruska V.
13.06.2024 10:00
(12:10-11:8-11:6) 3:0
Kubat V. - Madle L.
13.06.2024 10:30
(6:11-10:12-7:11) 0:3
Steffan J. - Kasinski Z.
13.06.2024 10:30
(10:12-8:11-4:11) 0:3
Nejedly M. - Dorazka J.
13.06.2024 10:30
(11:6-8:11-11:5-10:12-11:5) 3:2
Suta T. - Motak J.
13.06.2024 10:30
(9:11-12:10-7:11-14:12-9:11) 2:3
Hruska V. - Steffan J.
13.06.2024 11:00
(11:9-11:3-5:11-10:12-11:6) 3:2
Havrda C. - Kubat V.
13.06.2024 11:00
(11:9-6:11-10:12-9:11) 1:3
Kosprd A. - Dorazka J.
13.06.2024 11:00
(11:8-11:8-11:7) 3:0
Suta T. - Skulina B.
13.06.2024 11:10
(6:11-4:11-11:8-11:9-14:12) 3:2
Kasinski Z. - Kvapil J.
13.06.2024 11:30
(11:8-11:7-8:11-11:4) 3:1
Madle L. - Potensky J.
13.06.2024 11:30
(11:2-11:8-4:11-11:13-8:11) 2:3
Nejedly M. - Machovec P.
13.06.2024 11:30
(11:3-9:11-11:8-11:9) 3:1
Stempak V. - Motak J.
13.06.2024 11:30
(5:11-9:11-11:6-11:9-11:5) 3:2
Malek L. - Janousek L.
13.06.2024 11:59
(11:9-9:11-2:11-11:6-6:11) 2:3
Chalupnicek M. - Serak P.
13.06.2024 12:00
(7:11-5:11-12:10-11:7-11:3) 3:2
Travnik M. - Svoboda O.
13.06.2024 12:00
(11:4-10:12-10:12-11:7-11:6) 3:2
Moravec M. - Bezdicek M.
13.06.2024 12:00
(7:11-10:12-13:11-11:13) 1:3
Pribyl J. - Szotek D.
13.06.2024 12:30
(11:7-10:12-4:11-8:11) 1:3
Plachy J. - Havlicek V.
13.06.2024 12:30
(10:12-10:12-12:14) 0:3
Strnad J. - Vrba J.
13.06.2024 12:30
(5:11-11:6-7:11-11:9-7:11) 2:3
Lzicar O. - Hvojka Senior
13.06.2024 12:30
(11:9-8:11-11:6-9:11-11:7) 3:2
Serak P. - Strnad J.
13.06.2024 13:00
(8:11-6:11-6:11) 0:3
Svoboda O. - Lzicar O.
13.06.2024 13:00
(13:15-6:11-11:8-10:12) 1:3
Janousek L. - Plachy J.
13.06.2024 13:00
(6:11-9:11-12:10-11:7-9:11) 2:3
Bezdicek M. - Pribyl J.
13.06.2024 13:00
(5:11-11:4-11:8-8:11-11:6) 3:2
Vrba J. - Chalupnicek M.
13.06.2024 13:30
(11:13-8:11-11:8-11:3-9:11) 2:3
Havlicek V. - Malek L.
13.06.2024 13:30
(11:8-11:8-11:9) 3:0
Szotek D. - Moravec M.
13.06.2024 13:30
(9:11-11:5-7:11-11:8-11:7) 3:2
Hvojka Senior - Travnik M.
13.06.2024 13:30
(12:14-11:9-6:11-11:9-8:11) 2:3
Travnik M. - Lzicar O.
13.06.2024 14:00
(4:11-10:12-8:11) 0:3
Malek L. - Plachy J.
13.06.2024 14:00
(3:11-2:11-11:7-6:11) 1:3
Chalupnicek M. - Strnad J.
13.06.2024 14:00
(11:5-13:11-12:10) 3:0
Moravec M. - Pribyl J.
13.06.2024 14:00
(11:8-14:16-11:7-11:3) 3:1
Bezdicek M. - Szotek D.
13.06.2024 14:30
(6:11-13:11-11:5-7:11-10:12) 2:3
Serak P. - Vrba J.
13.06.2024 14:30
(10:12-9:11-5:11) 0:3
Janousek L. - Havlicek V.
13.06.2024 14:30
(11:7-11:9-11:9) 3:0
Svoboda O. - Hvojka Senior
13.06.2024 14:30
(11:9-3:11-11:9-8:11-11:9) 3:2
Strnad J. - Serak P.
13.06.2024 15:00
(11:3-8:11-7:11-11:3-11:6) 3:2
Plachy J. - Malek L.
13.06.2024 15:00
(11:5-11:2-11:9) 3:0
Svoboda O. - Hvojka Senior
13.06.2024 15:00
(9:11-11:9-6:11-2:11) 1:3
Moravec M. - Pribyl J.
13.06.2024 15:00
(10:12-10:12-11:8-13:11-11:6) 3:2
Chalupnicek M. - Vrba J.
13.06.2024 15:30
(19:17-3:11-2:11-10:12) 1:3
Janousek L. - Havlicek V.
13.06.2024 15:30
(11:8-11:1-14:12) 3:0
Lzicar O. - Travnik M.
13.06.2024 15:30
(9:11-13:15-9:11) 0:3
Szotek D. - Bezdicek M.
13.06.2024 15:30
(12:10-8:11-16:14-11:9) 3:1
Koubek V. - Kanera Y.
13.06.2024 16:00
(4:11-11:5-11:9-11:9) 3:1
Trnka T. - Manhal J.J.
13.06.2024 16:00
(11:9-11:7-5:11-11:8) 3:1
Svacha O. - Sedlak M.
13.06.2024 16:00
(8:11-12:10-11:8-11:9) 3:1
Marsalek P. - Hudeczek R.
13.06.2024 16:00
(11:7-11:6-6:11-10:12-11:2) 3:2
Vosyka L. - Beran T.
13.06.2024 16:30
(9:11-17:15-11:7-2:11-11:8) 3:2
Huk M. - Louda Y.
13.06.2024 16:30
(3:11-7:11-7:11) 0:3
Fabini M. - Postelt T.
13.06.2024 16:30
(10:12-7:11-5:11) 0:3
Krupnik J. - Janik M.
13.06.2024 16:30
(12:10-11:5-11:13-11:13-11:3) 3:2
Postelt T. - Koubek V.
13.06.2024 17:00
(5:11-12:10-16:14-6:11-4:11) 2:3
Manhal J.J. - Vosyka L.
13.06.2024 17:00
(9:11-11:6-5:11-6:11) 1:3
Sedlak M. - Huk M.
13.06.2024 17:00
(6:11-6:11-11:8-5:11) 1:3
Hudeczek R. - Krupnik J.
13.06.2024 17:00
(4:11-12:10-7:11-7:11) 1:3
Louda Y. - Svacha O.
13.06.2024 17:30
(13:11-5:11-11:9-9:11-10:12) 2:3
Beran T. - Trnka T.
13.06.2024 17:30
(7:11-9:11-11:9-11:5-6:11) 2:3
Kanera Y. - Fabini M.
13.06.2024 17:30
(7:11-11:13-11:5-9:11) 1:3
Janik M. - Marsalek P.
13.06.2024 17:30
(11:7-11:6-9:11-11:6) 3:1
Svacha O. - Huk M.
13.06.2024 18:00
(4:11-5:11-7:11) 0:3
Trnka T. - Vosyka L.
13.06.2024 18:00
(11:8-10:12-11:3-12:10) 3:1
Fabini M. - Koubek V.
13.06.2024 18:00
(7:11-4:11-14:12-9:11) 1:3
Marsalek P. - Krupnik J.
13.06.2024 18:00
(3:11-11:5-11:3-11:6) 3:1
Postelt T. - Kanera Y.
13.06.2024 18:30
(11:6-6:11-11:7-6:11-11:9) 3:2
Manhal J.J. - Beran T.
13.06.2024 18:30
(5:11-11:9-14:12-11:7) 3:1
Sedlak M. - Louda Y.
13.06.2024 18:30
(9:11-3:11-7:11) 0:3
Hudeczek R. - Janik M.
13.06.2024 18:30
(9:11-7:11-13:11-11:5-11:4) 3:2
Svacha O. - Sedlak M.
13.06.2024 19:00
(11:7-7:11-12:10-11:6) 3:1
Fabini M. - Kanera Y.
13.06.2024 19:00
(12:10-11:4-12:10) 3:0
Louda Y. - Huk M.
13.06.2024 19:30
(9:11-2:11-4:11) 0:3
Koubek V. - Postelt T.
13.06.2024 19:30
(11:4-8:11-11:8-11:7) 3:1
Trnka T. - Vosyka L.
13.06.2024 19:30
(11:9-11:6-8:11-8:11-11:9) 3:2
Krupnik J. - Marsalek P.
13.06.2024 19:30
(8:11-11:7-11:8-11:9) 3:1
Blejchar M. - Kanak A.
13.06.2024 20:00
(11:5-12:10-11:8) 3:0
Mecl Jr J. - Brazda A.
13.06.2024 20:30
(15:13-11:6-11:4) 3:0
Kanok J. - Navrat T.
13.06.2024 20:30
(10:12-7:11-11:5-2:11) 1:3
Urban M. - Svoboda J.
13.06.2024 20:30
(11:3-6:11-11:4-11:6) 3:1
Pycha P. - Urban M.
13.06.2024 21:00
(8:11-12:10-7:11-11:13) 1:3
Bittner M. - Mecl Jr J.
13.06.2024 21:00
(11:8-10:12-7:11-8:11) 1:3
Kanak A. - Kanok J.
13.06.2024 21:00
(11:9-11:5-9:11-11:9) 3:1
Svanda L. - Beran T.
13.06.2024 21:00
(11:6-5:11-13:11-11:5) 3:1
Navrat T. - Blejchar M.
13.06.2024 21:30
(7:11-5:11-11:9-4:11) 1:3
Malina V. - Cakovsky M.
13.06.2024 21:30
(8:11-4:11-5:11) 0:3
Brazda A. - Kliucuk R.
13.06.2024 21:30
(11:13-13:15-9:11) 0:3
Svoboda J. - Pacha R.
13.06.2024 21:30
(11:8-11:5-7:11-9:11-6:11) 2:3
Cakovsky M. - Beran T.
13.06.2024 22:00
(4:11-7:11-4:11) 0:3
Blejchar M. - Kanok J.
13.06.2024 22:00
(5:11-11:7-11:8-11:8) 3:1
Kliucuk R. - Mecl Jr J.
13.06.2024 22:00
(9:11-11:8-8:11-12:10-8:11) 2:3
Pacha R. - Urban M.
13.06.2024 22:00
(11:13-11:13-8:11) 0:3
Bittner M. - Brazda A.
13.06.2024 22:30
(11:7-11:8-11:5) 3:0
Kanak A. - Navrat T.
13.06.2024 22:30
(9:11-11:7-11:7-7:11-12:10) 3:2
Svanda L. - Malina V.
13.06.2024 22:30
(11:9-8:11-10:12-11:13) 1:3
Pycha P. - Svoboda J.
13.06.2024 22:30
(12:14-12:10-8:11-6:11) 1:3
Bittner M. - Brazda A.
13.06.2024 23:00
(11:5-11:4-5:11-11:3) 3:1
Svoboda J. - Pycha P.
13.06.2024 23:00
(11:8-10:12-11:9-11:9) 3:1
Svanda L. - Malina V.
13.06.2024 23:00
(9:11-11:8-11:8-11:8) 3:1
Navrat T. - Kanok J.
13.06.2024 23:00
(11:4-11:3-9:11-9:11-11:7) 3:2
Mecl Jr J. - Kliucuk R.
13.06.2024 23:30
(8:11-11:13-9:11) 0:3
Urban M. - Pacha R.
13.06.2024 23:30
(8:11-11:7-5:11-13:11-11:4) 3:2
Beran T. - Cakovsky M.
13.06.2024 23:30
(12:10-2:11-11:5-3:11-11:7) 3:2
Blejchar M. - Kanak A.
13.06.2024 23:30
(11:5-14:12-11:7) 3:0
Namizni tenis - Mednarodni - South American Championships, Singles
Cifuentes H. - Tapia R.
13.06.2024 17:00
(11:9-11:2-11:3) 3:0
Gomez G. - Pastore I.
13.06.2024 17:00
(11:8-11:5-11:8) 3:0
Aguirre M. - Martinez A.
13.06.2024 17:30
(8:11-9:11-11:9-11:8-11:9) 3:2
Iizuka L.K. - Leon D.
13.06.2024 17:30
(11:8-11:4-11:7) 3:0
Jouti E. - Sanchi F.
13.06.2024 22:30
(10:12-11:7-11:5-4:11-11:5) 3:2
Cifuentes H. - Olave A.
13.06.2024 22:30
(11:6-11:9-11:7) 3:0
Aguirre M. - Hidalgo R.
13.06.2024 23:00
(8:11-8:11-11:7-11:3-8:11) 2:3
Iizuka L.K. - Cedeno, Jeremy
13.06.2024 23:00
(11:8-16:14-11:9) 3:0
Namizni tenis - Mednarodni - South American Championships, Women Singles
Zeng Z. - Gomez L.
13.06.2024 16:00
(11:2-11:6-11:4) 3:0
Vega P. - Ovelar L.
13.06.2024 16:00
(9:11-11:8-11:8-12:10) 3:1
Strassburger, Victoria - Mutti C.
13.06.2024 16:30
(11:4-11:4-4:11-11:3) 3:1
Arguelles C. - Galvez E.
13.06.2024 16:30
(11:4-8:11-11:8-11:13-11:8) 3:2
Takahashi G. - Molero C.
13.06.2024 21:30
(11:9-11:9-11:8) 3:0
Vega P. - Senaga Shiray K.A.
13.06.2024 21:30
(11:2-11:4-11:5) 3:0
Galvez E. - Mutti C.
13.06.2024 22:00
(7:11-11:9-11:4-11:7) 3:1
Arguelles C. - Strassburger, Victoria
13.06.2024 22:00
(7:11-11:9-11:8-7:11-12:10) 3:2
Watanabe L. - Gomez L.
13.06.2024 23:30
(11:6-11:5-11:7) 3:0
Senaga Shiray K.A. - Ovelar L.
13.06.2024 23:30
(11:6-11:5-11:7) 3:0
Namizni tenis - Mednarodni - TT Elite Series
Radlo S. - Misiak M.
13.06.2024 00:10
(7:11-11:9-5:11-11:13) 1:3
Wisniewski K. - Jarocki L.
13.06.2024 00:20
(11:2-11:9-11:6) 3:0
Kowalczyk M. - Fomin Y.
13.06.2024 00:20
(7:11-11:9-7:11-3:11) 1:3
Linek A. - Poliniewicz G.
13.06.2024 00:35
(10:12-6:11-13:15) 0:3
Chodorski P. - Chlodnicki P.
13.06.2024 00:40
(7:11-5:11-11:9-11:13) 1:3
Gala B. - Gala D.
13.06.2024 00:45
(13:15-9:11-11:9-9:11) 1:3
Kapik K. - Zochniak J.
13.06.2024 00:55
(9:11-12:10-11:4-9:11-11:3) 3:2
Wloczko K. - Daniel A.
13.06.2024 01:05
(5:11-11:8-6:11-3:11) 1:3
Kasperski A. - Grzegorczyk J.
13.06.2024 01:10
(8:11-11:7-16:14-11:7) 3:1
Radlo S. - Poliniewicz G.
13.06.2024 01:20
(7:11-8:11-8:11) 0:3
Gala B. - Szczepanek B.
13.06.2024 01:35
(13:11-11:6-12:10) 3:0
Misiak M. - Zochniak J.
13.06.2024 01:45
(13:15-11:6-11:4-5:11-11:13) 2:3
Wisniewski B. - Gala D.
13.06.2024 02:00
(11:6-12:14-11:9-11:5) 3:1
Linek A. - Kapik K.
13.06.2024 02:10
(11:9-4:11-5:11-3:11) 1:3
Kasperski A. - Gala B.
13.06.2024 02:25
(11:8-6:11-12:10-12:10) 3:1
Gala D. - Grzegorczyk J.
13.06.2024 02:50
(7:11-9:11-11:7-5:11) 1:3
Wisniewski B. - Szczepanek B.
13.06.2024 03:15
(11:9-13:11-11:7) 3:0
Gala B. - Grzegorczyk J.
13.06.2024 03:35
(11:4-4:11-7:11-9:11) 1:3
Kasperski A. - Wisniewski B.
13.06.2024 04:00
(7:11-12:10-8:11-8:11) 1:3
Gala D. - Szczepanek B.
13.06.2024 04:25
(11:9-7:11-11:9-8:11-11:6) 3:2
Gala B. - Wisniewski B.
13.06.2024 04:50
(14:12-11:13-11:6-5:11-11:8) 3:2
Kasperski A. - Gala D.
13.06.2024 05:10
(11:9-8:11-2:11-5:11) 1:3
Szczepanek B. - Grzegorczyk J.
13.06.2024 05:35
(11:8-8:11-11:7-14:12) 3:1
Gala B. - Gala D.
13.06.2024 06:00
(11:5-5:11-11:5-11:4) 3:1
Zagajewski M. - Poliniewicz G.
13.06.2024 06:00
(8:11-3:11-6:11) 0:3
Wisniewski B. - Grzegorczyk J.
13.06.2024 06:25
(8:11-6:11-11:7-9:11) 1:3
Mugowski A. - Kapik K.
13.06.2024 06:25
(6:11-7:11-11:9-11:9-11:6) 3:2
Kasperski A. - Szczepanek B.
13.06.2024 06:45
(9:11-10:12-9:11) 0:3
Zagajewski M. - Linek A.
13.06.2024 06:45
(9:11-11:7-11:9-6:11-8:11) 2:3
Glazowski K. - Chlodnicki P.
13.06.2024 06:50
(7:11-11:7-11:13-7:11) 1:3
Mugowski A. - Poliniewicz G.
13.06.2024 07:05
(6:11-8:11-11:9-7:11) 1:3
Bak D. - Cyrnek P.
13.06.2024 07:10
(15:13-11:7-11:7) 3:0
Bielecki, Patryk - Sklensky M.
13.06.2024 07:15
(8:11-6:11-11:6-7:11) 1:3
Linek A. - Kapik K.
13.06.2024 07:30
(8:11-9:11-5:11) 0:3
Skorski M. - Pruszkowski J.
13.06.2024 07:30
(11:7-11:5-5:11-11:8) 3:1
Folwarski J. - Felkel G.
13.06.2024 07:35
(11:7-11:9-8:11-12:10) 3:1
Daniel A. - Wloczko K.
13.06.2024 07:40
(6:11-11:6-11:6-11:8) 3:1
Zagajewski M. - Mugowski A.
13.06.2024 07:55
(11:8-12:10-11:8) 3:0
Fabis A. - Iwasyszyn W.
13.06.2024 07:55
(11:7-5:11-13:11-6:11-10:12) 2:3
Abbasi A. - Jadczyk M.
13.06.2024 08:00
(11:7-12:10-8:11-11:2) 3:1
Glazowski K. - Bielecki, Patryk
13.06.2024 08:05
(11:6-6:11-11:6-11:4) 3:1
Linek A. - Poliniewicz G.
13.06.2024 08:15
(11:4-10:12-11:8-8:11-14:12) 3:2
Michalski J. - Gasiorski P.
13.06.2024 08:20
(11:4-11:5-9:11-5:11-9:11) 2:3
Bak D. - Folwarski J.
13.06.2024 08:25
(11:8-9:11-7:11-13:11-3:11) 2:3
Wloczko K. - Chlodnicki P.
13.06.2024 08:30
(11:8-11:8-7:11-11:4) 3:1
Zagajewski M. - Kapik K.
13.06.2024 08:40
(11:6-11:6-11:9) 3:0
Skorski M. - Fabis A.
13.06.2024 08:45
(13:15-11:7-6:11-15:17) 1:3
Jadczyk M. - Cyrnek P.
13.06.2024 08:50
(6:11-12:10-8:11-7:11) 1:3
Daniel A. - Sklensky M.
13.06.2024 08:55
(15:13-8:11-8:11-16:18) 1:3
Mugowski A. - Linek A.
13.06.2024 09:05
(11:8-11:6-14:12) 3:0
Gasiorski P. - Pruszkowski J.
13.06.2024 09:10
(12:10-13:11-6:11-11:9) 3:1
Bielecki, Patryk - Chlodnicki P.
13.06.2024 09:15
(6:11-11:8-11:5-11:9) 3:1
Abbasi A. - Felkel G.
13.06.2024 09:15
(9:11-11:7-7:11-11:6-11:8) 3:2
Michalski J. - Iwasyszyn W.
13.06.2024 09:30
(9:11-3:11-4:11) 0:3
Kapik K. - Poliniewicz G.
13.06.2024 09:30
(11:6-8:11-12:14-11:5-16:14) 3:2
Folwarski J. - Cyrnek P.
13.06.2024 09:35
(11:9-11:6-11:7) 3:0
Glazowski K. - Daniel A.
13.06.2024 09:40
(8:11-13:11-7:11-11:6-11:7) 3:2
Fabis A. - Pruszkowski J.
13.06.2024 09:55
(7:11-11:9-13:11-11:9) 3:1
Bak D. - Abbasi A.
13.06.2024 10:00
(5:11-6:11-9:11) 0:3
Wloczko K. - Sklensky M.
13.06.2024 10:05
(13:11-6:11-5:11-3:11) 1:3
Skorski M. - Michalski J.
13.06.2024 10:20
(11:6-14:12-11:4) 3:0
Jadczyk M. - Felkel G.
13.06.2024 10:25
(11:6-6:11-12:10-4:11-10:12) 2:3
Bielecki, Patryk - Daniel A.
13.06.2024 10:30
(5:11-8:11-5:11) 0:3
Glazowski K. - Wloczko K.
13.06.2024 10:50
(11:7-11:3-11:5) 3:0
Folwarski J. - Abbasi A.
13.06.2024 10:50
(11:6-11:5-9:11-11:9) 3:1
Zagajewski M. - Korczak D.
13.06.2024 11:00
(6:11-8:11-9:11) 0:3
Fabis A. - Michalski J.
13.06.2024 11:05
(11:8-6:11-11:8-11:8) 3:1
Bak D. - Jadczyk M.
13.06.2024 11:10
(9:11-7:11-7:11) 0:3
Sklensky M. - Chlodnicki P.
13.06.2024 11:15
(11:9-11:7-11:7) 3:0
Rudomina K. - Mugowski A.
13.06.2024 11:25
(11:8-5:11-12:10-11:8) 3:1
Skorski M. - Gasiorski P.
13.06.2024 11:30
(13:11-7:11-13:11-11:8) 3:1
Felkel G. - Cyrnek P.
13.06.2024 11:35
(11:9-2:11-8:11-13:11-11:8) 3:2
Bielecki, Patryk - Wloczko K.
13.06.2024 11:40
(5:11-8:11-10:12) 0:3
Lilien A. - Kapik K.
13.06.2024 11:50
(11:7-9:11-7:11-11:9-9:11) 2:3
Iwasyszyn W. - Pruszkowski J.
13.06.2024 11:55
(11:6-13:11-7:11-11:8) 3:1
Folwarski J. - Jadczyk M.
13.06.2024 12:00
(11:7-11:6-11:9) 3:0
Daniel A. - Chlodnicki P.
13.06.2024 12:05
(8:11-11:9-6:11-7:11) 1:3
Zagajewski M. - Rudomina K.
13.06.2024 12:15
(2:11-17:15-5:11-7:11) 1:3
Fabis A. - Gasiorski P.
13.06.2024 12:20
(8:11-5:11-11:6-6:11) 1:3
Glazowski K. - Sklensky M.
13.06.2024 12:25
(9:11-11:8-11:6-5:11-6:11) 2:3
Abbasi A. - Cyrnek P.
13.06.2024 12:25
(4:11-14:16-11:6-13:11-9:11) 2:3
Kapik K. - Korczak D.
13.06.2024 12:40
(11:9-11:5-9:11-11:8) 3:1
Michalski J. - Pruszkowski J.
13.06.2024 12:40
(11:7-8:11-6:11-7:11) 1:3
Bak D. - Felkel G.
13.06.2024 12:45
(8:11-11:7-11:9-2:11-11:9) 3:2
Bielecki, Patryk - Wloczko K.
13.06.2024 13:00
(8:11-12:10-17:15-7:11-6:11) 2:3
Skorski M. - Iwasyszyn W.
13.06.2024 13:05
(5:11-8:11-11:5-8:11) 1:3
Lilien A. - Mugowski A.
13.06.2024 13:05
(5:11-11:6-11:4-4:11-11:8) 3:2
Folwarski J. - Cyrnek P.
13.06.2024 13:10
(6:11-11:7-14:12-9:11-11:9) 3:2
Podsiadlo M. - Daniel A.
13.06.2024 13:25
(11:13-12:14-2:11) 0:3
Rudomina K. - Korczak D.
13.06.2024 13:25
(7:11-11:9-11:6-11:3) 3:1
Bak D. - Abbasi A.
13.06.2024 13:35
(11:6-11:9-7:11-11:7) 3:1
Chlodnicki P. - Sklensky M.
13.06.2024 13:50
(4:11-9:11-11:8-11:6-11:9) 3:2
Zagajewski M. - Lilien A.
13.06.2024 13:50
(6:11-6:11-3:11) 0:3
Fabis A. - Skorski M.
13.06.2024 13:55
(6:11-11:8-5:11-11:7-5:11) 2:3
Felkel G. - Jadczyk M.
13.06.2024 14:00
(8:11-4:11-3:11) 0:3
Kapik K. - Mugowski A.
13.06.2024 14:10
(11:9-11:9-11:3) 3:0
Bielecki, Patryk - Podsiadlo M.
13.06.2024 14:15
(11:5-8:11-11:5-19:17) 3:1
Michalski J. - Gasiorski P.
13.06.2024 14:20
(8:11-10:12-11:7-11:8-6:11) 2:3
Folwarski J. - Bak D.
13.06.2024 14:25
(11:8-11:4-11:9) 3:0
Rudomina K. - Lilien A.
13.06.2024 14:35
(7:11-6:11-11:7-13:11-10:12) 2:3
Sklensky M. - Wloczko K.
13.06.2024 14:40
(11:9-11:8-11:6) 3:0
Iwasyszyn W. - Fabis A.
13.06.2024 14:45
(11:8-8:11-6:11-12:10-8:11) 2:3
Jadczyk M. - Cyrnek P.
13.06.2024 14:50
(11:7-11:8-13:11) 3:0
Zagajewski M. - Kapik K.
13.06.2024 15:00
(8:11-11:7-7:11-8:11) 1:3
Chlodnicki P. - Daniel A.
13.06.2024 15:05
(9:11-9:11-5:11) 0:3
Gasiorski P. - Pruszkowski J.
13.06.2024 15:10
(4:11-7:11-11:2-11:7-11:13) 2:3
Felkel G. - Abbasi A.
13.06.2024 15:15
(11:6-9:11-11:3-11:7) 3:1
Podsiadlo M. - Wloczko K.
13.06.2024 15:25
(11:5-11:4-11:5) 3:0
Mugowski A. - Korczak D.
13.06.2024 15:25
(12:10-8:11-11:7-8:11-9:11) 2:3
Michalski J. - Skorski M.
13.06.2024 15:30
(5:11-14:16-7:11) 0:3
Bak D. - Cyrnek P.
13.06.2024 15:35
(6:11-11:9-13:11-6:11-6:11) 2:3
Bielecki, Patryk - Chlodnicki P.
13.06.2024 15:50
(10:12-11:4-5:11-10:12) 1:3
Rudomina K. - Kapik K.
13.06.2024 15:50
(9:11-8:11-11:5-11:13) 1:3
Fabis A. - Pruszkowski J.
13.06.2024 15:55
(11:9-11:7-11:6) 3:0
Folwarski J. - Felkel G.
13.06.2024 16:00
(12:14-10:12-11:8-10:12) 1:3
Lilien A. - Korczak D.
13.06.2024 16:10
(11:7-8:11-15:17-11:9-11:6) 3:2
Sklensky M. - Daniel A.
13.06.2024 16:15
(7:11-6:11-7:11) 0:3
Iwasyszyn W. - Michalski J.
13.06.2024 16:20
(11:6-11:8-11:6) 3:0
Jadczyk M. - Abbasi A.
13.06.2024 16:25
(7:11-11:8-8:11-12:14) 1:3
Zagajewski M. - Mugowski A.
13.06.2024 16:35
(8:11-9:11-9:11) 0:3
Podsiadlo M. - Chlodnicki P.
13.06.2024 16:40
(11:9-11:6-11:5) 3:0
Gasiorski P. - Skorski M.
13.06.2024 16:45
(11:5-5:11-9:11-10:12) 1:3
Bak D. - Felkel G.
13.06.2024 16:50
(6:11-11:9-7:11-3:11) 1:3
Bielecki, Patryk - Sklensky M.
13.06.2024 17:00
(1:11-11:8-5:11-11:9-11:5) 3:2
Fabis A. - Michalski J.
13.06.2024 17:05
(5:11-11:7-15:13-13:15-11:2) 3:2
Folwarski J. - Jadczyk M.
13.06.2024 17:10
(8:11-11:6-9:11-11:9-11:8) 3:2
Daniel A. - Wloczko K.
13.06.2024 17:25
(6:11-11:8-10:12-6:11) 1:3
Iwasyszyn W. - Gasiorski P.
13.06.2024 17:30
(10:12-11:5-11:8-11:9) 3:1
Abbasi A. - Cyrnek P.
13.06.2024 17:35
(11:9-11:7-5:11-8:11-11:7) 3:2
Podsiadlo M. - Sklensky M.
13.06.2024 17:50
(6:11-1:11-15:13-7:11) 1:3
Skorski M. - Pruszkowski J.
13.06.2024 17:55
(12:10-5:11-18:16-11:13-5:11) 2:3
Bak D. - Jadczyk M.
13.06.2024 18:00
(11:9-8:11-11:9-11:8) 3:1
Chlodnicki P. - Wloczko K.
13.06.2024 18:15
(11:7-4:11-3:11-4:11) 1:3
Fabis A. - Gasiorski P.
13.06.2024 18:20
(11:3-14:12-15:17-11:8) 3:1
Felkel G. - Cyrnek P.
13.06.2024 18:25
(11:9-8:11-12:10-15:13) 3:1
Bielecki, Patryk - Daniel A.
13.06.2024 18:35
(11:9-7:11-12:10-14:16-6:11) 2:3
Michalski J. - Pruszkowski J.
13.06.2024 18:40
(11:7-10:12-6:11-4:11) 1:3
Folwarski J. - Abbasi A.
13.06.2024 18:45
(5:11-8:11-7:11) 0:3
Iwasyszyn W. - Skorski M.
13.06.2024 19:05
(11:8-11:9-6:11-8:11-11:9) 3:2
Kotyl K. - Kasperski A.
13.06.2024 19:10
(9:11-8:11-11:6-7:11) 1:3
Glazowski K. - Felkel G.
13.06.2024 19:30
(18:16-2:11-8:11-6:11) 1:3
Korzec P. - Rolak J.
13.06.2024 19:35
(11:4-7:11-11:9-7:11-11:8) 3:2
Daniel A. - Jarocki L.
13.06.2024 19:55
(13:11-11:8-5:11-11:8) 3:1
Kowalczyk M. - Strus P.
13.06.2024 20:00
(11:5-11:7-7:11-14:12) 3:1
Wisniewski K. - Chlodnicki P.
13.06.2024 20:20
(11:5-9:11-10:12-8:11) 1:3
Kotyl K. - Korzec P.
13.06.2024 20:25
(11:5-7:11-11:7-11:7) 3:1
Lilien A. - Radlo S.
13.06.2024 20:30
(9:11-15:17-11:8-9:11) 1:3
Wisniewski K. - Daniel A.
13.06.2024 20:45
(11:9-5:11-11:8-16:14) 3:1
Strus P. - Kasperski A.
13.06.2024 20:50
(11:9-17:15-11:5) 3:0
Poliniewicz G. - Rudomina K.
13.06.2024 20:55
(14:12-11:7-9:11-12:14-11:7) 3:2
Felkel G. - Chlodnicki P.
13.06.2024 21:10
(11:6-11:5-12:10) 3:0
Kowalczyk M. - Rolak J.
13.06.2024 21:15
(9:11-7:11-11:9-5:11) 1:3
Linek A. - Misiak M.
13.06.2024 21:20
(7:11-23:21-12:14-11:8-11:6) 3:2
Glazowski K. - Jarocki L.
13.06.2024 21:30
(9:11-2:11-11:9-11:8-11:3) 3:2
Korzec P. - Kasperski A.
13.06.2024 21:35
(11:3-11:3-11:8) 3:0
Lilien A. - Poliniewicz G.
13.06.2024 21:40
(3:11-7:11-4:11) 0:3
Daniel A. - Chlodnicki P.
13.06.2024 21:55
(11:6-11:9-11:7) 3:0
Kotyl K. - Kowalczyk M.
13.06.2024 22:00
(11:5-11:7-11:7) 3:0
Misiak M. - Radlo S.
13.06.2024 22:05
(11:6-11:1-6:11-10:12-8:11) 2:3
Wisniewski K. - Glazowski K.
13.06.2024 22:20
(11:8-14:12-7:11-12:10) 3:1
Strus P. - Rolak J.
13.06.2024 22:25
(11:9-11:7-11:7) 3:0
Linek A. - Rudomina K.
13.06.2024 22:30
(11:5-11:9-5:11-6:11-12:10) 3:2
Felkel G. - Jarocki L.
13.06.2024 22:40
(11:7-9:11-11:9-14:12) 3:1
Korzec P. - Kowalczyk M.
13.06.2024 22:45
(11:8-11:5-11:7) 3:0
Poliniewicz G. - Radlo S.
13.06.2024 22:55
(11:7-11:8-14:12) 3:0
Daniel A. - Glazowski K.
13.06.2024 23:05
(11:8-4:11-11:6-11:4) 3:1
Kotyl K. - Strus P.
13.06.2024 23:10
(9:11-9:11-9:11) 0:3
Lilien A. - Linek A.
13.06.2024 23:20
(7:11-9:11-9:11) 0:3
Wisniewski K. - Felkel G.
13.06.2024 23:30
(5:11-3:11-8:11) 0:3
Rolak J. - Kasperski A.
13.06.2024 23:35
(11:13-13:15-11:9-11:7-12:10) 3:2
Misiak M. - Rudomina K.
13.06.2024 23:45
(8:11-11:6-8:11-9:11) 1:3
Jarocki L. - Chlodnicki P.
13.06.2024 23:55
(11:3-11:5-11:6) 3:0
Korzec P. - Strus P.
13.06.2024 23:55
(4:11-7:11-7:11) 0:3
Namizni tenis - Mednarodni - TT Pokal
Kral A. - Vich L.
13.06.2024 00:10
(11:3-9:11-11:6-9:11-6:11) 2:3
Guzy K. - Golaszewski K.
13.06.2024 00:10
(8:11-11:9-9:11-4:11) 1:3
Krezel A. - Sikora F.
13.06.2024 00:40
(11:9-5:11-10:12-13:15) 1:3
Caban J. - Krawczyk C.
13.06.2024 01:00
(11:4-11:8-11:8) 3:0
Zoladek D. - Michalski E.
13.06.2024 01:30
(11:5-11:2-11:3) 3:0
Pyzik M. - Krawczyk C.
13.06.2024 02:00
(5:11-6:11-11:9-10:12) 1:3
Caban J. - Zoladek D.
13.06.2024 02:30
(9:11-9:11-11:3-3:11) 1:3
Pyzik M. - Michalski E.
13.06.2024 03:00
(7:11-9:11-10:12) 0:3
Zoladek D. - Krawczyk C.
13.06.2024 03:30
(11:9-11:7-5:11-7:11-7:11) 2:3
Pyzik M. - Zoladek D.
13.06.2024 04:00
(5:11-17:15-11:4-11:6) 3:1
Caban J. - Michalski E.
13.06.2024 04:30
(11:6-9:11-11:3-11:9) 3:1
Pyzik M. - Caban J.
13.06.2024 05:00
(8:11-4:11-7:11) 0:3
Michalski E. - Krawczyk C.
13.06.2024 05:30
(8:11-19:21-6:11) 0:3
Zoladek D. - Michalski E.
13.06.2024 06:10
(11:6-11:7-11:6) 3:0
Caban J. - Krawczyk C.
13.06.2024 06:40
(9:11-3:11-11:7-11:7-14:12) 3:2
Kolek M. - Gdula A.
13.06.2024 07:00
(6:11-7:11-9:11) 0:3
Lysakowski M. - Warpas B.
13.06.2024 07:30
(7:11-11:7-11:5-11:4) 3:1
Valois K. - Kociuba F.
13.06.2024 08:00
(11:7-11:8-5:11-7:11-9:11) 2:3
Wloszek S. - Stapor R.
13.06.2024 08:05
(11:7-11:6-4:11-11:1) 3:1
Molina F. - Monteagudo L.M.
13.06.2024 08:10
(11:8-11:9-11:9) 3:0
Urban R. - Sprongl J.
13.06.2024 08:20
(11:5-11:8-11:7) 3:0
Kolek M. - Warpas B.
13.06.2024 08:30
(6:11-6:11-11:9-8:11) 1:3
Sulkowski K. - Mrugala B.
13.06.2024 08:35
(11:9-11:5-11:7) 3:0
Leska V. - Zamyslicky J.
13.06.2024 08:50
(11:3-11:4-11:6) 3:0
Kotrbaty P. - Fiklik O.
13.06.2024 08:55
(9:11-7:11-11:5-9:11) 1:3
Kociuba F. - Gdula A.
13.06.2024 09:00
(12:14-5:11-4:11) 0:3
Bucko D. - Stapor R.
13.06.2024 09:05
(11:4-11:8-5:11-9:11-11:7) 3:2
Molina F. - Melgarejo B.
13.06.2024 09:10
(11:8-7:11-11:7-3:11-11:7) 3:2
Urban R. - Zamyslicky J.
13.06.2024 09:20
(11:6-9:11-11:8-9:11-11:8) 3:2
Kosacky A. - Kolar V.
13.06.2024 09:25
(5:11-8:11-8:11) 0:3
Lysakowski M. - Valois K.
13.06.2024 09:30
(11:7-12:10-7:11-11:6) 3:1
Wloszek S. - Sulkowski K.
13.06.2024 09:35
(12:10-11:7-11:8) 3:0
Sprongl J. - Leska V.
13.06.2024 09:50
(8:11-9:11-8:11) 0:3
Kotrbaty P. - Kolar V.
13.06.2024 09:55
(11:4-13:11-12:10) 3:0
Kolek M. - Kociuba F.
13.06.2024 10:00
(11:8-6:11-11:7-12:10) 3:1
Bucko D. - Mrugala B.
13.06.2024 10:05
(2:11-11:13-11:8-12:10-11:9) 3:2
Melgarejo B. - Monteagudo L.M.
13.06.2024 10:10
(5:11-8:11-6:11) 0:3
Urban R. - Leska V.
13.06.2024 10:20
(11:9-11:4-11:3) 3:0
Fiklik O. - Kosacky A.
13.06.2024 10:25
(11:9-11:6-7:11-11:6) 3:1
Valois K. - Warpas B.
13.06.2024 10:30
(11:5-11:9-14:12) 3:0
Sulkowski K. - Stapor R.
13.06.2024 10:34
(11:13-4:11-14:12-11:13) 1:3
Zamyslicky J. - Sprongl J.
13.06.2024 10:50
(12:10-11:5-11:7) 3:0
Molina F. - Monteagudo L.M.
13.06.2024 10:50
(7:11-8:11-11:6-9:11) 1:3
Kotrbaty P. - Kosacky A.
13.06.2024 10:55
(8:11-11:9-11:6-11:9) 3:1
Lysakowski M. - Gdula A.
13.06.2024 11:00
(11:5-12:10-11:8) 3:0
Bucko D. - Sulkowski K.
13.06.2024 11:05
(5:11-11:4-3:11-2:11) 1:3
Zamyslicky J. - Sprongl J.
13.06.2024 11:20
(11:2-11:8-11:5) 3:0
Kolar V. - Fiklik O.
13.06.2024 11:25
(6:11-11:13-12:10-11:4-6:11) 2:3
Kolek M. - Valois K.
13.06.2024 11:30
(5:11-11:9-13:11-8:11-10:12) 2:3
Wloszek S. - Mrugala B.
13.06.2024 11:35
(9:11-11:2-6:11-10:12) 1:3
Urban R. - Leska V.
13.06.2024 11:50
(9:11-8:11-7:11) 0:3
Lysakowski M. - Kociuba F.
13.06.2024 12:00
(9:11-11:8-3:11-6:11) 1:3
Bucko D. - Wloszek S.
13.06.2024 12:05
(5:11-18:16-4:11-9:11) 1:3
Kolar V. - Kosacky A.
13.06.2024 12:05
(11:5-11:6-9:11-11:1) 3:1
Annuk M.O. - Rothberg S.
13.06.2024 12:15
(13:11-7:11-10:12-9:11) 1:3
Kratochvil C. - Kral A.
13.06.2024 12:20
(11:4-6:11-10:12-11:13) 1:3
Warpas B. - Gdula A.
13.06.2024 12:30
(8:11-11:5-11:8-7:11-11:4) 3:2
Mrugala B. - Stapor R.
13.06.2024 12:35
(10:12-8:11-11:9-11:7-12:10) 3:2
Fiklik O. - Kotrbaty P.
13.06.2024 12:35
(11:7-11:13-9:11-11:6-11:5) 3:2
Talumets T. - Martin M.
13.06.2024 12:45
(11:6-5:11-4:11-11:2-11:7) 3:2
Zelezny D. - Pistora J.
13.06.2024 12:50
(11:6-11:2-11:9) 3:0
Libovicky P. - Vyvial P.
13.06.2024 12:55
(11:7-14:12-11:8) 3:0
Kolek M. - Lysakowski M.
13.06.2024 13:00
(3:11-8:11-6:11) 0:3
Annuk M.O. - Martin M.
13.06.2024 13:15
(11:13-10:12-11:6-11:1-11:9) 3:2
Bucko D. - Mrugala B.
13.06.2024 13:15
(11:8-5:11-10:12-6:11) 1:3
Kratochvil C. - Pistora J.
13.06.2024 13:20
(10:12-5:11-10:12) 0:3
Nykl V. - Novak M.
13.06.2024 13:25
(11:9-13:11-11:5) 3:0
Valois K. - Gdula A.
13.06.2024 13:30
(13:11-4:11-7:11-11:2-14:12) 3:2
Rothberg S. - Talumets T.
13.06.2024 13:45
(10:12-11:4-11:6-14:12) 3:1
Wloszek S. - Sulkowski K.
13.06.2024 13:45
(11:2-17:15-7:11-11:6) 3:1
Kral A. - Zelezny D.
13.06.2024 13:50
(11:3-9:11-11:4-9:11-11:4) 3:2
Libovicky P. - Novak M.
13.06.2024 13:55
(11:6-6:11-11:3-11:8) 3:1
Kociuba F. - Warpas B.
13.06.2024 14:00
(7:11-11:8-11:9-11:6) 3:1
Mucha G. - Wilk L.
13.06.2024 14:05
(7:11-11:2-8:11-4:11) 1:3
Annuk M.O. - Talumets T.
13.06.2024 14:15
(11:7-11:6-11:7) 3:0
Kratochvil C. - Zelezny D.
13.06.2024 14:20
(10:12-7:11-11:7-11:9-11:9) 3:2
Vyvial P. - Nykl V.
13.06.2024 14:25
(3:11-11:8-10:12-5:11) 1:3
Wenda K. - Papciak G.
13.06.2024 14:35
(11:9-9:11-11:2-15:13) 3:1
Gdula A. - Kolek M.
13.06.2024 14:40
(11:8-2:11-9:11-5:11) 1:3
Martin M. - Rothberg S.
13.06.2024 14:45
(4:11-12:10-9:11-6:11) 1:3
Pistora J. - Kral A.
13.06.2024 14:50
(11:7-13:15-6:11-8:11) 1:3
Libovicky P. - Nykl V.
13.06.2024 14:55
(9:11-5:11-11:7-9:11) 1:3
Mucha G. - Papciak G.
13.06.2024 15:05
(11:8-11:7-10:12-12:10) 3:1
Valois K. - Warpas B.
13.06.2024 15:10
(11:8-9:11-11:5-6:11-7:11) 2:3
Novak M. - Vyvial P.
13.06.2024 15:25
(9:11-8:11-10:12) 0:3
Talumets T. - Martin M.
13.06.2024 15:25
(11:6-4:11-11:5-11:2) 3:1
Wiekiera A. - Wilk L.
13.06.2024 15:35
(9:11-7:11-3:11) 0:3
Pistora J. - Kratochvil C.
13.06.2024 15:35
(3:11-11:8-9:11-5:11) 1:3
Lysakowski M. - Kociuba F.
13.06.2024 15:40
(11:8-6:11-11:2-11:8) 3:1
Rothberg S. - Annuk M.O.
13.06.2024 15:55
(11:6-12:10-11:6) 3:0
Vyvial P. - Novak M.
13.06.2024 15:55
(11:9-1:11-4:11-11:9-10:12) 2:3
Nowak J. - Sikora F.
13.06.2024 16:00
(15:13-13:11-13:11) 3:0
Stachera T. - Wiekiera A.
13.06.2024 16:05
(11:5-9:11-11:1-13:11) 3:1
Kral A. - Zelezny D.
13.06.2024 16:05
(11:6-11:9-13:15-11:9) 3:1
Alvarez G.M. - Gonzalez E.
13.06.2024 16:10
(13:11-11:7-3:11-8:11-4:11) 2:3
Marsik R. - Plachy J.
13.06.2024 16:20
(8:11-8:11-6:11) 0:3
Nykl V. - Libovicky P.
13.06.2024 16:25
(8:11-1:11-2:11) 0:3
Zozulya A. - Golaszewski K.
13.06.2024 16:30
(3:11-8:11-1:11) 0:3
Wenda K. - Stachera T.
13.06.2024 16:35
(4:11-12:10-11:6-9:11-6:11) 2:3
Chamorro M. - Benito J.
13.06.2024 16:40
(13:11-11:7-11:9) 3:0
Vodal P. - Cibik P.
13.06.2024 16:40
(11:9-4:11-13:11-11:9) 3:1
Dolezal M. - Novak L.
13.06.2024 16:50
(3:11-8:11-11:9-11:6-5:11) 2:3
Dvorak M. - Kulveit J.
13.06.2024 16:55
(7:11-10:12-11:7-9:11) 1:3
Gola B. - Sikora F.
13.06.2024 17:00
(11:9-12:14-11:6-11:8) 3:1
Mucha G. - Wiekiera A.
13.06.2024 17:05
(11:8-11:8-12:14-11:8) 3:1
Cesak M. - Verner P.
13.06.2024 17:10
(14:16-11:8-11:6-11:6) 3:1
Sancho L. - Gonzalez E.
13.06.2024 17:10
(9:11-7:11-5:11) 0:3
Pukk O. - Maltizov A.
13.06.2024 17:15
(8:11-11:5-8:11-8:11) 1:3
Marsik R. - Novak L.
13.06.2024 17:20
(7:11-7:11-1:4) 0:2
Sochor M. - Kosacky A.
13.06.2024 17:25
(9:11-11:8-14:12-11:8) 3:1
Nowak J. - Golaszewski K.
13.06.2024 17:30
(4:11-6:11-8:11) 0:3
Stachera T. - Papciak G.
13.06.2024 17:35
(11:8-11:4-11:2) 3:0
Alvarez G.M. - Chamorro M.
13.06.2024 17:40
(9:11-11:9-8:11-11:13) 1:3
Vodal P. - Verner P.
13.06.2024 17:40
(9:11-11:4-8:11-6:11) 1:3
Danilov S. - Hiisku A.
13.06.2024 17:45
(11:13-9:11-11:13) 0:3
Plachy J. - Dolezal M.
13.06.2024 17:50
(9:11-8:11-11:5-12:10-11:5) 3:2
Dvorak M. - Kosacky A.
13.06.2024 17:55
(12:14-11:9-9:11-11:5-11:5) 3:2
Bracha M. - Gola B.
13.06.2024 18:00
(7:11-11:3-11:13-11:5-11:9) 3:2
Wenda K. - Wilk L.
13.06.2024 18:05
(7:11-2:11-13:11-8:11) 1:3
Sancho L. - Benito J.
13.06.2024 18:10
(7:11-11:8-8:11-7:11) 1:3
Cibik P. - Cesak M.
13.06.2024 18:10
(9:11-11:9-4:11-8:11) 1:3
Pukk O. - Hiisku A.
13.06.2024 18:15
(10:12-10:12-11:8-11:13) 1:3
Marsik R. - Dolezal M.
13.06.2024 18:20
(8:11-12:10-7:11-11:6-8:11) 2:3
Kulveit J. - Sochor M.
13.06.2024 18:25
(12:10-8:11-11:4-11:3) 3:1
Zozulya A. - Bracha M.
13.06.2024 18:30
(11:13-11:13-8:11) 0:3
Mucha G. - Stachera T.
13.06.2024 18:35
(11:4-11:13-4:11-6:11) 1:3
Chamorro M. - Gonzalez E.
13.06.2024 18:40
(9:11-11:8-12:10-11:9) 3:1
Vodal P. - Cesak M.
13.06.2024 18:40
(11:9-11:7-11:7) 3:0
Maltizov A. - Danilov S.
13.06.2024 18:45
(11:8-11:8-12:10) 3:0
Novak L. - Plachy J.
13.06.2024 18:50
(11:13-11:8-6:11-5:11) 1:3
Dvorak M. - Sochor M.
13.06.2024 18:55
(13:15-11:8-11:9-8:11-9:11) 2:3
Nowak J. - Gola B.
13.06.2024 19:00
(5:11-11:8-4:11-7:11) 1:3
Wenda K. - Wiekiera A.
13.06.2024 19:05
(6:11-7:11-9:11) 0:3
Sancho L. - Chamorro M.
13.06.2024 19:10
(11:8-9:11-1:11-4:11) 1:3
Verner P. - Cibik P.
13.06.2024 19:10
(14:12-11:7-19:17) 3:0
Pukk O. - Danilov S.
13.06.2024 19:15
(11:8-7:11-11:9-5:11-7:11) 2:3
Kosacky A. - Kulveit J.
13.06.2024 19:25
(11:6-13:11-11:9) 3:0
Dolezal M. - Marsik R.
13.06.2024 19:25
(8:11-8:11-11:13) 0:3
Bracha M. - Golaszewski K.
13.06.2024 19:30
(12:10-11:7-8:11-11:9) 3:1
Papciak G. - Wilk L.
13.06.2024 19:35
(4:11-4:11-9:11) 0:3
Alvarez G.M. - Benito J.
13.06.2024 19:40
(11:8-11:7-11:2) 3:0
Hiisku A. - Maltizov A.
13.06.2024 19:45
(7:11-12:10-4:11-7:11) 1:3
Cesak M. - Cibik P.
13.06.2024 19:45
(13:11-9:11-9:11-5:11) 1:3
Plachy J. - Novak L.
13.06.2024 19:55
(11:4-5:11-11:13-11:13) 1:3
Zozulya A. - Sikora F.
13.06.2024 20:00
(12:14-5:11-13:11-11:9-2:11) 2:3
Mucha G. - Wenda K.
13.06.2024 20:05
(11:7-7:11-11:7-11:6) 3:1
Dvorak M. - Kosacky A.
13.06.2024 20:05
(9:11-9:11-7:11) 0:3
Sancho L. - Alvarez G.M.
13.06.2024 20:10
(14:16-5:11-10:12) 0:3
Vodal P. - Verner P.
13.06.2024 20:15
(11:13-12:10-8:11-11:7-7:11) 2:3
Kulisek M. - Fiklik O.
13.06.2024 20:20
(7:11-11:9-11:4-11:7) 3:1
Nowak J. - Bracha M.
13.06.2024 20:30
(8:11-6:11-11:8-15:17) 1:3
Stachera T. - Wilk L.
13.06.2024 20:35
(11:8-5:11-11:9-11:4) 3:1
Kulveit J. - Sochor M.
13.06.2024 20:35
(11:5-6:11-11:9-11:7) 3:1
Danilov S. - Pukk O.
13.06.2024 20:35
(9:11-9:11-11:5-11:7-9:11) 2:3
Benito J. - Gonzalez E.
13.06.2024 20:40
(11:8-7:11-12:10-8:11-7:11) 2:3
Dusek Z. - Lafek D.
13.06.2024 20:40
(3:11-7:11-3:11) 0:3
Hrncir J. - Beran M.
13.06.2024 20:50
(12:10-11:6-11:9) 3:0
Rek A.M. - Hyza D.
13.06.2024 20:55
(11:4-11:3-11:6) 3:0
Zozulya A. - Gola B.
13.06.2024 21:00
(11:8-7:11-10:12-9:11) 1:3
Wiekiera A. - Papciak G.
13.06.2024 21:05
(6:11-11:7-7:11-11:9-8:11) 2:3
Maltizov A. - Hiisku A.
13.06.2024 21:05
(9:11-11:6-10:12-5:11) 1:3
Vyskocil Z. - Cibik P.
13.06.2024 21:10
(11:7-11:8-3:11-12:10) 3:1
Alvarez G.M. - Benito J.
13.06.2024 21:15
(12:14-13:11-11:9-9:11-11:6) 3:2
Kulisek M. - Beran M.
13.06.2024 21:20
(11:3-6:11-11:7-11:7) 3:1
Dolezal M. - Kulveit J.
13.06.2024 21:25
(11:7-9:11-11:9-6:11-10:12) 2:3
Golaszewski K. - Sikora F.
13.06.2024 21:30
(11:8-8:11-11:13-13:11-5:11) 2:3
Dusek Z. - Cibik P.
13.06.2024 21:40
(13:11-11:4-11:2) 3:0
Chamorro M. - Gonzalez E.
13.06.2024 21:45
(5:11-12:10-11:5-7:11-11:7) 3:2
Papciak G. - Wenda K.
13.06.2024 21:45
(10:12-14:12-7:11-5:11) 1:3
Fiklik O. - Hrncir J.
13.06.2024 21:50
(9:11-13:11-9:11-11:7-10:12) 2:3
Rek A.M. - Kulveit J.
13.06.2024 21:55
(11:7-12:14-11:9-11:6) 3:1
Nowak J. - Zozulya A.
13.06.2024 22:00
(9:11-10:12-11:7-11:7-11:9) 3:2
Lafek D. - Vyskocil Z.
13.06.2024 22:10
(8:11-11:9-5:11-11:5-3:11) 2:3
Mucha G. - Wiekiera A.
13.06.2024 22:15
(7:11-11:6-11:7-11:7) 3:1
Kulisek M. - Hrncir J.
13.06.2024 22:20
(7:11-14:12-8:11-5:11) 1:3
Hyza D. - Dolezal M.
13.06.2024 22:25
(11:9-11:4-11:9) 3:0
Bracha M. - Sikora F.
13.06.2024 22:30
(10:12-8:11-6:11) 0:3
Dusek Z. - Vyskocil Z.
13.06.2024 22:40
(8:11-5:11-11:9-7:11) 1:3
Stachera T. - Wilk L.
13.06.2024 22:45
(11:6-9:11-12:10-11:1) 3:1
Beran M. - Fiklik O.
13.06.2024 22:50
(8:11-12:14-6:11) 0:3
Rek A.M. - Dolezal M.
13.06.2024 22:55
(11:7-9:11-8:11-11:7-15:13) 3:2
Gola B. - Golaszewski K.
13.06.2024 23:00
(11:9-11:6-11:6) 3:0
Cibik P. - Lafek D.
13.06.2024 23:10
(8:11-8:11-7:11) 0:3
Fiklik O. - Beran M.
13.06.2024 23:20
(5:11-9:11-11:9-11:6-14:12) 3:2
Kulveit J. - Hyza D.
13.06.2024 23:25
(11:7-11:9-7:11-10:12-11:5) 3:2
Nowak J. - Zozulya A.
13.06.2024 23:30
(4:11-11:8-9:11-8:11) 1:3
Dusek Z. - Cibik P.
13.06.2024 23:40
(9:11-8:11-6:11) 0:3
Hrncir J. - Kulisek M.
13.06.2024 23:50
(11:6-11:9-5:11-12:10) 3:1
Badminton - Mednarodni - Australian Open, ženske dvojice
Yeung/Yeung - Kurn/Poon
13.06.2024 07:15
(21:16-21:9) 2:0
Buhro/Kante - Yu C / Zhang Y
13.06.2024 07:55
(21:6-21:12) 2:0
Finne/Surro - Chiu/Tung
13.06.2024 08:45
(19:21-21:18-14:21) 1:2
Panda/Panda - Lai P J / Lim C S
13.06.2024 10:05
(5:21-9:21) 0:2
Nugroho D / Teoh K Q - Sung/Yu
13.06.2024 10:10
(7:21-8:21) 0:2
Kustiadi P / Shimizu N - Kusu/Prat
13.06.2024 10:40
(9:21-9:21) 0:2
Badminton - Mednarodni - Australian Open, ženske posameznice
Kashyap A. - Teoh K.Q.
13.06.2024 04:00
(21:16-21:13) 2:0
Dewi K.A.C. - Lam L.
13.06.2024 04:10
(21:17-21:13) 2:0
Tung C.T. - Sung S.
13.06.2024 04:10
(12:21-17:21) 0:2
Ho T. - Yu C.H.
13.06.2024 04:55
(19:21-5:21) 0:2
Pai Y.P. - Karupathevan L.
13.06.2024 05:20
(21:14-21:18) 2:0
Wardoyo ENT - Bansod M.
13.06.2024 05:55
(21:17-23:21) 2:0
Upadhyaya A. - Wardani P.K.
13.06.2024 06:10
(11:21-18:21) 0:2
Castillo I. - Ohori A.
13.06.2024 07:15
(4:21-8:21) 0:2
Badminton - Mednarodni - Nantes International Challenge, dvojice
Boudelier M / Coube R - Kotha/Sund
13.06.2024 15:20
(12:21-17:21) 0:2
Badminton - Mednarodni - Nantes International Challenge, mešane dvojice
Kotha/Balach - Jones/Lado
13.06.2024 09:00
(13:21-16:21) 0:2
Villeg/Vallet - Agar/J. She
13.06.2024 09:00
(21:15-18:21-23:21) 2:1
Ronge/Desmot - H.V. N./Harjan
13.06.2024 09:00
(21:19-21:10) 2:0
Maio/Palermo - Wassi/De Wit
13.06.2024 09:20
(21:13-21:17) 2:0
Serre/Fillonn - Tan M K / Stoliarenko M
13.06.2024 09:35
(18:21-13:21) 0:2
Jones/Lado - Villeg/Vallet
13.06.2024 19:50
(21:15-22:20) 2:0
Badminton - Mednarodni - Nantes International Challenge, posamezniki
Kayan C. - Mikkelsen S.
13.06.2024 09:20
(16:21-21:16-21:10) 2:1
Ong L. - Jardim H.
13.06.2024 09:35
(21:6-21:9) 2:0
L Alexandre M.R. - Robertson J.
13.06.2024 09:40
(21:12-21:19) 2:0
Medel Y.S. - Tournefier P.
13.06.2024 09:40
(18:21-9:21) 0:2
Bracke E. - Iyer N.S.
13.06.2024 10:00
(21:13-21:18) 2:0
Rose, Ethan - Vazquez A.
13.06.2024 10:00
(21:17-21:11) 2:0
Vaugeois A. - Holm D.J.
13.06.2024 10:05
(10:21-12:21) 0:2
Haase N. - Das H.
13.06.2024 10:20
(21:13-21:17) 2:0
Kuhl R. - Barbieri Y.
13.06.2024 10:20
(14:21-21:17-9:21) 1:2
Lim M. H. - Petrovic P.
13.06.2024 10:40
(21:8-21:11) 2:0
Gallen R. - Ong T.E.
13.06.2024 10:50
(14:21-21:17-13:21) 1:2
Pearcy J. - Selvaduray M.
13.06.2024 11:20
(21:11-21:14) 2:0
Lievre A. - Cheung M.
13.06.2024 11:20
(21:14-21:14) 2:0
Bai A. - Ally A.S.
13.06.2024 11:30
(21:16-21:13) 2:0
Coube R. - Deksnis M.
13.06.2024 11:55
(21:4-21:6) 2:0
Chenu R. - Gnedt W.
13.06.2024 12:00
(21:13-17:21-23:21) 2:1
Wakhevitsch, Arthur - Thomas S.
13.06.2024 12:00
(21:4-21:7) 2:0
Lim J. - Tan J.J.
13.06.2024 12:05
(12:21-11:21) 0:2
van Dalm R. - Delabrosse G.
13.06.2024 12:20
(21:19-18:21-21:15) 2:1
Stockman B. - Ooi, Zhe Lun
13.06.2024 12:40
(21:15-11:21-17:21) 1:2
Dogan H. - Leveque S.
13.06.2024 12:45
(20:22-16:21) 0:2
Boudelier M. - Hamek A.
13.06.2024 12:45
(15:21-21:19-13:21) 1:2
Le Floc H L. - Oldorff, Oliver
13.06.2024 13:10
(23:21-12:21-19:21) 1:2
Ng I.Q. - Holm D.J.
13.06.2024 15:20
(17:21-13:21) 0:2
Tournefier P. - Tournefier T.
13.06.2024 15:40
(15:21-21:8-21:14) 2:1
Bracke E. - Ong T.E.
13.06.2024 15:40
(21:15-14:21-21:12) 2:1
Haase N. - Barbieri Y.
13.06.2024 15:40
(21:10-21:15) 2:0
Lievre A. - Pearcy J.
13.06.2024 16:00
(21:9-21:14) 2:0
Lim M. H. - Hammond B.
13.06.2024 16:20
(21:17-14:21-21:17) 2:1
Rose, Ethan - Bai A.
13.06.2024 16:20
(21:13-21:8) 2:0
Chardain A. - Leveque S.
13.06.2024 16:20
(9:21-10:21) 0:2
Wakhevitsch, Arthur - Chenu R.
13.06.2024 16:20
(21:8-21:7) 2:0
Kayan C. - L Alexandre M.R.
13.06.2024 17:00
(21:19-21:13) 2:0
Bouillot N. - Ong L.
13.06.2024 17:40
(21:19-19:21-21:16) 2:1
Meldrum A. - Baschwitz E.
13.06.2024 17:50
(19:21-16:21) 0:2
Coube R. - Tan J.J.
13.06.2024 18:30
(10:21-15:21) 0:2
Oldorff, Oliver - Kapur V.
13.06.2024 18:30
(17:21-14:21) 0:2
Holm D.J. - Lim M. H.
13.06.2024 20:05
(21:8-3:0) 1:0
Tan J.J. - Baschwitz E.
13.06.2024 20:05
(21:15-15:21-21:5) 2:1
Bouillot N. - Lievre A.
13.06.2024 21:10
(4:21-11:21) 0:2
Badminton - Mednarodni - Nantes International Challenge, ženske posameznice
Karmann S. - Courtois L.
13.06.2024 13:00
(12:21-21:13-24:22) 2:1
Barve P. - Golubnycha U.
13.06.2024 13:00
(21:11-21:8) 2:0
Bonam P. - Piron, Juliane
13.06.2024 13:50
(21:17-22:20) 2:0
Ocakoglu Z. - Fillonneau A.
13.06.2024 14:00
(21:16-21:11) 2:0
Mok A. - Someya N.
13.06.2024 14:35
(3:21-2:21) 0:2
Morris S. - Nurit F.
13.06.2024 14:35
(21:18-23:21) 2:0
Nazarenko N. - Xu W.
13.06.2024 14:35
(3:21-7:21) 0:2
Demir E. - Le Cam W.
13.06.2024 14:35
(21:6-21:10) 2:0
Szoke M. - Dubois C.
13.06.2024 15:00
(21:12-21:12) 2:0
Ebihara S. - Morris S.
13.06.2024 17:50
(21:14-21:10) 2:0
Someya N. - Xu W.
13.06.2024 18:30
(21:18-21:18) 2:0
Amiguet L. - Schaller A.
13.06.2024 19:10
(21:14-21:10) 2:0
Badminton - Mednarodni - Odprto prvenstvo Avstralije, dvojice
Kang/Tai - Igawa K / Richardson K
13.06.2024 06:50
(21:14-21:8) 2:0
He J T / Ren X Y - Ediso/Yu
13.06.2024 06:55
(21:15-21:12) 2:0
Azriyn/Tan - Hiday/Putra
13.06.2024 07:35
(21:14-21:23-19:21) 1:2
Kuo T / Lee J S - Ahsan/Setia
13.06.2024 09:00
(9:21-16:21) 0:2
Srinivas A / Stephen Sam E - Kusumawardana P / Ramadiansyah A
13.06.2024 09:05
(5:21-8:21) 0:2
Ooi/Stallw - Arif/Yap
13.06.2024 10:40
(10:21-9:21) 0:2
Chok/Kok - Chen/Lin
13.06.2024 10:40
(9:21-8:21) 0:2
Badminton - Mednarodni - Odprto prvenstvo Avstralije, mešane dvojice
Wang R / EA K - Guo/Che
13.06.2024 04:10
(8:21-14:21) 0:2
Yang/Tjona - Hee/Tan
13.06.2024 04:45
(4:21-11:21) 0:2
Tan/Lai - Jeff/Villeg
13.06.2024 04:50
(21:7-21:7) 2:0
Hiday/Prana - Tang/Tse
13.06.2024 05:10
(18:21-12:21) 0:2
Yap/Siow - Lee/Ng
13.06.2024 06:00
(21:17-19:21-21:23) 1:2
Reddy/Reddy - Teoh/Teoh
13.06.2024 07:20
(21:11-21:11) 2:0
Jiang/Wei - Hoo/Chen
13.06.2024 07:45
(21:17-21:18) 2:0
Badminton - Mednarodni - Odprto prvenstvo Avstralije, posamezniki
Dwi W.C.A. - Lee C.H.
13.06.2024 05:20
(19:21-11:21) 0:2
Chou T.C. - Chi Y.J.
13.06.2024 06:05
(12:21-21:14-21:15) 2:1
Nishimoto K. - George K.
13.06.2024 08:05
(22:20-21:6) 2:0
Lee Z.J. - Soong J.
13.06.2024 08:30
(21:18-21:14) 2:0
Wangcharoen K. - Naraoka K.
13.06.2024 09:35
(17:21-18:21) 0:2
Zilberman M. - Prannoy H.S.K.
13.06.2024 09:50
(17:21-15:21) 0:2
Farhan A. - Chun Y.L.
13.06.2024 10:45
(17:21-22:20-23:25) 1:2
Verma S. - Loh K.Y.
13.06.2024 11:20
(21:14-14:21-21:19) 2:1
Snooker - Mednarodni - Championship liga
Maguire S. - Davies R.
13.06.2024 13:00
(25:62-0:79-0:76) 0:3
O'Connor J. - Chandler H.
13.06.2024 13:00
(40:69-130:0-62:31-39:75) 2:2
White M. - Young D.
13.06.2024 13:45
(104:0-108:12-98:1) 3:0
White M. - Davies R.
13.06.2024 14:30
(122:8-98:4-72:0) 3:0
Hill A. - Lines O.
13.06.2024 14:50
(68:41-26:101-73:35-82:0) 3:1
Hill A. - Chandler H.
13.06.2024 16:04
(71:53-19:67-102:1-65:89) 2:2
O'Connor J. - Lines O.
13.06.2024 18:00
(79:33-105:1-33:90-73:17) 3:1
Maguire S. - Young D.
13.06.2024 18:00
(94:9-19:71-97:1-63:22) 3:1
Young D. - Davies R.
13.06.2024 18:55
(52:61-82:24-4:89-22:66) 1:3
Lines O. - Chandler H.
13.06.2024 19:15
(14:77-32:60-94:10-99:0) 2:2
Maguire S. - White M.
13.06.2024 19:55
(10:74-0:87-111:22-63:15) 2:2
O'Connor J. - Hill A.
13.06.2024 20:20
(23:69-63:11-12:65-72:38) 2:2
Pikado - Mednarodno - Modus Super Series
Hudson P. - Spee A.
13.06.2024 14:05
(4:0) 1:0
Fulwell N. - Teehan C.
13.06.2024 14:20
(4:0) 1:0
Hayward S. - Michels M.
13.06.2024 14:35
(4:1) 1:0
Spee A. - Fulwell N.
13.06.2024 14:50
(4:2) 1:0
Michels M. - Hudson P.
13.06.2024 15:05
(4:2) 1:0
Teehan C. - Hayward S.
13.06.2024 15:25
(4:1) 1:0
Spee A. - Michels M.
13.06.2024 15:45
(2:4) 0:1
Fulwell N. - Hayward S.
13.06.2024 16:00
(4:3) 1:0
Hudson P. - Teehan C.
13.06.2024 16:20
(2:4) 0:1
Michels M. - Fulwell N.
13.06.2024 16:40
(4:2) 1:0
Teehan C. - Spee A.
13.06.2024 17:00
(2:4) 0:1
Hayward S. - Hudson P.
13.06.2024 17:15
(4:3) 1:0
Teehan C. - Michels M.
13.06.2024 17:45
(4:1) 1:0
Hudson P. - Fulwell N.
13.06.2024 18:00
(4:2) 1:0
Spee A. - Hayward S.
13.06.2024 18:20
(2:4) 0:1
Lipscombe A. - Mould A.
13.06.2024 23:05
(4:1) 1:0
Quantock C. - Long J.
13.06.2024 23:20
(2:4) 0:1
Hood J. - Lipscombe A.
13.06.2024 23:35
(4:1) 1:0
Mould A. - Quantock C.
13.06.2024 23:50
(3:4) 0:1
Skvoš - Mednarodno - PSA Club Campestre De Cali
Enriquez A. - MacGregor S.
13.06.2024 00:00
(3:11-11:8-12:10-11:7) 3:1
Rehman A. - Omlor Y.
13.06.2024 01:00
(8:11-8:11-1:11) 0:3
Enriquez J. - Byrtus V.
13.06.2024 01:00
(11:5-12:14-6:11-11:9-11:8) 3:2
Avila A. - Palomino R.
13.06.2024 02:00
2:2
Sirty M.E. - Omlor Y.
13.06.2024 22:00
(10:12-11:5-12:14-11:4-12:10) 3:2
Enriquez A. - Poleshchuk D.
13.06.2024 23:00
(8:11-13:11-11:3-11:4) 3:1
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5 min)
England (Vangogh) - Croatia (Liam)
13.06.2024 10:00
(0:3-3:0) 3:3
Switzerland (Leonardo) - Denmark (Obelix)
13.06.2024 10:00
(1:3-0:2) 1:5
Serbia (Odin) - Denmark (Obelix)
13.06.2024 10:15
(1:5-2:0) 3:5
Switzerland (Leonardo) - England (Vangogh)
13.06.2024 10:15
(2:2-0:4) 2:6
Serbia (Odin) - Croatia (Liam)
13.06.2024 10:30
(0:2-2:1) 2:3
Denmark (Obelix) - England (Vangogh)
13.06.2024 10:30
(1:1-1:2) 2:3
Croatia (Liam) - Switzerland (Leonardo)
13.06.2024 10:45
(1:1-5:1) 6:2
Serbia (Odin) - England (Vangogh)
13.06.2024 10:45
(1:2-2:3) 3:5
Croatia (Liam) - Denmark (Obelix)
13.06.2024 11:00
(4:1-1:5) 5:6
Serbia (Odin) - Switzerland (Leonardo)
13.06.2024 11:00
(2:0-1:2) 3:2
Denmark (Obelix) - Switzerland (Leonardo)
13.06.2024 11:15
(1:1-1:1) 2:2
Croatia (Liam) - England (Vangogh)
13.06.2024 11:15
(2:0-1:1) 3:1
England (Vangogh) - Switzerland (Leonardo)
13.06.2024 11:30
(0:1-2:1) 2:2
Denmark (Obelix) - Serbia (Odin)
13.06.2024 11:30
(0:2-0:2) 0:4
England (Vangogh) - Denmark (Obelix)
13.06.2024 11:45
(4:1-2:1) 6:2
Croatia (Liam) - Serbia (Odin)
13.06.2024 11:45
(0:3-1:1) 1:4
Switzerland (Leonardo) - Croatia (Liam)
13.06.2024 12:00
(0:3-2:0) 2:3
England (Vangogh) - Serbia (Odin)
13.06.2024 12:00
(2:1-0:0) 2:1
Switzerland (Leonardo) - Serbia (Odin)
13.06.2024 12:15
(3:0-0:0) 3:0
Denmark (Obelix) - Croatia (Liam)
13.06.2024 12:15
(3:3-0:2) 3:5
Serbia (Jason) - Croatia (Walter)
13.06.2024 13:30
(1:1-0:4) 1:5
Spain (Samuel) - England (Spiderman)
13.06.2024 13:30
(0:2-0:0) 0:2
Serbia (Jason) - Spain (Samuel)
13.06.2024 13:45
(2:1-2:2) 4:3
Italy (Iron) - England (Spiderman)
13.06.2024 14:00
(0:2-2:3) 2:5
Croatia (Walter) - Spain (Samuel)
13.06.2024 14:00
(2:3-2:0) 4:3
England (Spiderman) - Serbia (Jason)
13.06.2024 14:15
(1:0-1:0) 2:0
Italy (Iron) - Spain (Samuel)
13.06.2024 14:15
(1:1-1:1) 2:2
England (Spiderman) - Croatia (Walter)
13.06.2024 14:30
(1:3-0:2) 1:5
Italy (Iron) - Serbia (Jason)
13.06.2024 14:30
(1:0-1:0) 2:0
Switzerland (Adriano) - Austria (Arthur)
13.06.2024 18:00
(4:0-1:0) 5:0
Czechia (Alexis) - Denmark (Donatello)
13.06.2024 18:00
(2:0-1:0) 3:0
Turkiye (Joshua) - Austria (Arthur)
13.06.2024 18:15
(4:0-1:0) 5:0
Switzerland (Adriano) - Czechia (Alexis)
13.06.2024 18:15
(0:1-1:0) 1:1
Turkiye (Joshua) - Denmark (Donatello)
13.06.2024 18:30
(1:3-3:2) 4:5
Austria (Arthur) - Czechia (Alexis)
13.06.2024 18:30
(2:4-1:4) 3:8
Denmark (Donatello) - Switzerland (Adriano)
13.06.2024 18:45
(1:1-1:1) 2:2
Turkiye (Joshua) - Czechia (Alexis)
13.06.2024 18:45
(2:0-1:3) 3:3
Denmark (Donatello) - Austria (Arthur)
13.06.2024 19:00
(1:0-1:1) 2:1
Turkiye (Joshua) - Switzerland (Adriano)
13.06.2024 19:00
(0:2-1:1) 1:3
Austria (Arthur) - Switzerland (Adriano)
13.06.2024 19:15
(1:0-2:1) 3:1
Denmark (Donatello) - Czechia (Alexis)
13.06.2024 19:15
(1:1-1:0) 2:1
Czechia (Alexis) - Switzerland (Adriano)
13.06.2024 19:30
(0:1-0:0) 0:1
Austria (Arthur) - Turkiye (Joshua)
13.06.2024 19:30
(1:2-2:0) 3:2
Czechia (Alexis) - Austria (Arthur)
13.06.2024 19:45
(1:1-0:2) 1:3
Denmark (Donatello) - Turkiye (Joshua)
13.06.2024 19:45
(1:2-4:3) 5:5
Switzerland (Adriano) - Denmark (Donatello)
13.06.2024 19:59
(3:0-2:2) 5:2
Czechia (Alexis) - Turkiye (Joshua)
13.06.2024 20:00
(1:3-2:2) 3:5
Austria (Arthur) - Denmark (Donatello)
13.06.2024 20:15
(0:2-0:0) 0:2
Switzerland (Adriano) - Turkiye (Joshua)
13.06.2024 20:15
(0:3-1:0) 1:3
England (Juan) - France (Alpha)
13.06.2024 21:30
(0:1-2:2) 2:3
Portugal (Kai) - Italy (Sebastian)
13.06.2024 21:30
(1:2-0:1) 1:3
England (Juan) - Portugal (Kai)
13.06.2024 21:45
(1:4-0:1) 1:5
Germany (Thomas) - Italy (Sebastian)
13.06.2024 22:00
(1:1-0:1) 1:2
Italy (Sebastian) - England (Juan)
13.06.2024 22:15
(2:1-1:1) 3:2
Germany (Thomas) - Portugal (Kai)
13.06.2024 22:15
(2:0-1:1) 3:1
Germany (Thomas) - England (Juan)
13.06.2024 22:30
(2:2-1:2) 3:4
Italy (Sebastian) - France (Alpha)
13.06.2024 22:30
(0:0-3:0) 3:0
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5min)
Milan (Leonardo) - Napoli (Obelix)
13.06.2024 12:30
(5:0-0:1) 5:1
Inter M.(Vangogh) - Roma (Liam)
13.06.2024 12:30
(2:2-1:2) 3:4
Juventus (Odin) - Napoli (Obelix)
13.06.2024 12:45
(3:1-1:7) 4:8
Milan (Leonardo) - Inter M.(Vangogh)
13.06.2024 12:45
(0:3-1:2) 1:5
Napoli (Obelix) - Inter M.(Vangogh)
13.06.2024 13:00
(2:0-1:2) 3:2
Juventus (Odin) - Roma (Liam)
13.06.2024 13:00
(1:4-1:1) 2:5
Juventus (Odin) - Inter M.(Vangogh)
13.06.2024 13:15
(0:1-0:1) 0:2
Roma (Liam) - Milan (Leonardo)
13.06.2024 13:15
(2:0-1:1) 3:1
Juventus (Odin) - Milan (Leonardo)
13.06.2024 13:30
(1:2-0:0) 1:2
Roma (Liam) - Napoli (Obelix)
13.06.2024 13:30
(1:1-2:1) 3:2
Napoli (Obelix) - Milan (Leonardo)
13.06.2024 13:45
(1:1-1:2) 2:3
Roma (Liam) - Inter M.(Vangogh)
13.06.2024 13:45
(5:1-2:1) 7:2
Napoli (Obelix) - Juventus (Odin)
13.06.2024 14:00
(1:3-2:4) 3:7
Inter M.(Vangogh) - Milan (Leonardo)
13.06.2024 14:00
(1:2-1:1) 2:3
Inter M.(Vangogh) - Napoli (Obelix)
13.06.2024 14:15
(3:3-2:3) 5:6
Roma (Liam) - Juventus (Odin)
13.06.2024 14:15
(3:3-0:0) 3:3
Milan (Leonardo) - Roma (Liam)
13.06.2024 14:30
(1:1-3:0) 4:1
Inter M.(Vangogh) - Juventus (Odin)
13.06.2024 14:30
(1:1-2:2) 3:3
Napoli (Obelix) - Roma (Liam)
13.06.2024 14:45
(3:3-0:3) 3:6
Milan (Leonardo) - Juventus (Odin)
13.06.2024 14:45
(2:0-1:1) 3:1
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5min)
Portugal (Alexis) - France (Andrew)
13.06.2024 04:45
(1:1-3:1) 4:2
Argentina (Felix) - England (Panther)
13.06.2024 04:45
(3:0-1:0) 4:0
Portugal (Alexis) - Argentina (Felix)
13.06.2024 05:00
(0:1-3:0) 3:1
Germany(Matrix) - France (Andrew)
13.06.2024 05:00
(0:1-1:0) 1:1
France (Andrew) - Argentina (Felix)
13.06.2024 05:15
(0:2-3:3) 3:5
Germany(Matrix) - England (Panther)
13.06.2024 05:15
(3:1-3:0) 6:1
Germany(Matrix) - Argentina (Felix)
13.06.2024 05:30
(1:0-1:3) 2:3
England (Panther) - Portugal (Alexis)
13.06.2024 05:30
(0:3-0:1) 0:4
England (Panther) - France (Andrew)
13.06.2024 05:45
(0:1-2:4) 2:5
Germany(Matrix) - Portugal (Alexis)
13.06.2024 05:45
(1:0-0:2) 1:2
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5min)
Roma (Matrix) - Liverpool(Felix)
13.06.2024 00:00
(1:2-1:1) 2:3
Real Sociedad (Panther) - Aston Villa (Alexis)
13.06.2024 00:00
(1:1-4:2) 5:3
Roma (Matrix) - Aston Villa (Alexis)
13.06.2024 00:15
(7:1-1:1) 8:2
Real Sociedad (Panther) - Bayer L. (Andrew)
13.06.2024 00:15
(1:2-0:0) 1:2
Real Sociedad (Panther) - Liverpool(Felix)
13.06.2024 00:30
(2:1-1:2) 3:3
Bayer L. (Andrew) - Aston Villa (Alexis)
13.06.2024 00:30
(0:2-2:3) 2:5
Liverpool(Felix) - Aston Villa (Alexis)
13.06.2024 00:45
(0:2-2:1) 2:3
Bayer L. (Andrew) - Roma (Matrix)
13.06.2024 00:45
(0:1-2:4) 2:5
Liverpool(Felix) - Bayer L. (Andrew)
13.06.2024 01:00
(0:1-0:1) 0:2
Real Sociedad (Panther) - Roma (Matrix)
13.06.2024 01:00
(1:1-1:3) 2:4
Liverpool(Felix) - Roma (Matrix)
13.06.2024 01:15
(1:1-0:2) 1:3
Aston Villa (Alexis) - Real Sociedad (Panther)
13.06.2024 01:15
(1:2-0:2) 1:4
Bayer L. (Andrew) - Real Sociedad (Panther)
13.06.2024 01:30
(0:1-2:1) 2:2
Aston Villa (Alexis) - Roma (Matrix)
13.06.2024 01:30
(0:2-1:1) 1:3
Aston V. (Juan) - Atalanta BC (Alpha)
13.06.2024 16:15
(2:4-0:1) 2:5
Aston V. (Juan) - Leverkusen (Kai)
13.06.2024 16:30
(1:2-2:1) 3:3
Roma (Thomas) - Betis (Sebastian)
13.06.2024 16:45
(5:1-1:3) 6:4
Atalanta BC (Alpha) - Leverkusen (Kai)
13.06.2024 16:45
(4:1-0:0) 4:1
Roma (Thomas) - Leverkusen (Kai)
13.06.2024 17:00
(1:2-0:1) 1:3
Betis (Sebastian) - Aston V. (Juan)
13.06.2024 17:00
(0:1-1:2) 1:3
Betis (Sebastian) - Atalanta BC (Alpha)
13.06.2024 17:15
(0:2-1:0) 1:2
Roma (Thomas) - Aston V. (Juan)
13.06.2024 17:15
(0:0-3:0) 3:0
Atalanta BC (Alpha) - Aston V. (Juan)
13.06.2024 17:30
(2:2-1:2) 3:4
Betis (Sebastian) - Leverkusen (Kai)
13.06.2024 17:30
(0:0-1:4) 1:4
Leverkusen (Kai) - Aston V. (Juan)
13.06.2024 17:45
(3:1-2:0) 5:1
Betis (Sebastian) - Roma (Thomas)
13.06.2024 18:00
(1:3-1:2) 2:5
Aston V. (Juan) - Betis (Sebastian)
13.06.2024 18:15
(1:3-2:1) 3:4
Leverkusen (Kai) - Roma (Thomas)
13.06.2024 18:15
(1:2-2:4) 3:6
Aston V. (Juan) - Roma (Thomas)
13.06.2024 18:30
(2:1-0:3) 2:4
Atalanta BC (Alpha) - Betis (Sebastian)
13.06.2024 18:30
(3:2-0:2) 3:4
Real Soc. (Alexis) - Aston V. (Donatello)
13.06.2024 20:30
(1:0-2:0) 3:0
Roma (Adriano) - Leverkusen (Arthur)
13.06.2024 20:30
(1:0-0:2) 1:2
Fiorentina (Joshua) - Leverkusen (Arthur)
13.06.2024 20:45
(0:0-1:0) 1:0
Roma (Adriano) - Real Soc. (Alexis)
13.06.2024 20:45
(3:4-0:0) 3:4
Leverkusen (Arthur) - Real Soc. (Alexis)
13.06.2024 21:00
(1:1-2:0) 3:1
Fiorentina (Joshua) - Aston V. (Donatello)
13.06.2024 21:00
(1:0-0:3) 1:3
Aston V. (Donatello) - Roma (Adriano)
13.06.2024 21:15
(2:0-3:1) 5:1
Fiorentina (Joshua) - Real Soc. (Alexis)
13.06.2024 21:15
(1:1-1:3) 2:4
Fiorentina (Joshua) - Roma (Adriano)
13.06.2024 21:30
(1:2-1:0) 2:2
Aston V. (Donatello) - Leverkusen (Arthur)
13.06.2024 21:30
(4:0-0:1) 4:1
Leverkusen (Arthur) - Roma (Adriano)