Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

VČERAJ
DANES
12.06.2024
V ŽIVO
ŠPORT
Nogomet - Argentina - Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Acassuso - Dep.Laferrere
12.06.2024 16:00
3:3
Nogomet - Argentina - Primera Nacional
Gim.Jujuy - Chacarita Jun.
12.06.2024 20:10
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Argentina - Profesionalna liga
Godoy Cruz - Rosario C.
12.06.2024 22:00
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Argentina - Prva divizija, ženske
Gimnasia LP - River Plate
12.06.2024 19:30
(0:2-1:0) 1:2
Nogomet - Argentina - Torneo Federal A, skupina B
Estud. San Luis - Atl.Camioneros
12.06.2024 20:30
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Avstralija - FFA Pokal
Sorrento - ECU Joondalup
12.06.2024 13:00
(0:1-1:0-0:1) 1:2
Nogomet - Avstralija - NPL, Novi Južni Wales
Blacktown C. - Manly Utd
12.06.2024 11:30
(2:0-0:0) 2:0
St George S. - Rockdale
12.06.2024 12:00
(0:2-1:2) 1:4
Nogomet - Avstralija - South Coast Division 1
Mudgeeraba"2" - Nerang
12.06.2024 12:05
(0:1-3:3) 3:4
Nogomet - Avstralija - U20 NSW Premier liga
St George - Rockdale I.
12.06.2024 10:00
(1:1-0:3) 1:4
Nogomet - Avstrija (Am.) - Gebietsliga Steiermark, Mitte
SV Stiwoll - Usv Eggersdorf
12.06.2024 18:30
(0:1-2:1) 2:2
Nogomet - Avstrija (Am.) - Landesliga Steiermark
USV Draxler Mooskirchen - Lebring
12.06.2024 18:30
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Avstrija (Am.) - Oberliga Steiermark Süd
Ilztal - Greinbach
12.06.2024 18:30
(3:1-2:1) 5:2
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
Jacuipense - Retro FC
12.06.2024 20:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
Pouso Alegre - Santo Andre
12.06.2024 00:30
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
Real Brasilia - CRA Catalano
12.06.2024 20:00
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
Santa Cruz - Atl.Cearense
12.06.2024 20:00
(0:0-1:2) 1:2
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
Maranhao MA - Altos
12.06.2024 00:30
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie D
Manauara - Trem
12.06.2024 21:00
(1:0-3:1) 4:1
Nogomet - Brazilija - Carioca, Serie A2
Cabofriense - Marica
12.06.2024 19:45
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Brazilija - Gaucho, Serie A2
CE Aimore - Bage
12.06.2024 20:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Brazilija - Goiano, 2. divizija
Gremio Anap- - Evangelica
12.06.2024 00:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Brazilija - Paulista, ženske
R.Jovem - Taubate
12.06.2024 20:00
(1:3-0:2) 1:5
Ferroviaria - Sao Paulo
12.06.2024 21:00
(0:2-2:1) 2:3
Santos - RB Bragantino
12.06.2024 23:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Brazilija - Serie A
Juventude - Vitoria
12.06.2024 00:00
(1:1-0:0) 1:1
Goianiense - Corinthians
12.06.2024 00:00
(0:1-2:1) 2:2
Botafogo - Fluminense
12.06.2024 01:00
(0:0-1:0) 1:0
RB Bragantino - Atletico MG
12.06.2024 02:30
(1:2-0:0) 1:2
Nogomet - Brazilija - Serie B
Mirassol - Goias
12.06.2024 00:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Brazilija - U20 Mato-Grossense
Mixto - Operario
12.06.2024 22:00
(2:2-1:1) 3:3
Nogomet - Brazilija - U20 Alagoano
Rio Largo - Alagoano
12.06.2024 20:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Brazilija - U20 Carioca, Serie A
Fluminense - N.Iguacu
12.06.2024 19:45
(1:0-2:0) 3:0
Nogomet - Brazilija - U20 Carioca, Serie B1
Macae - Sao Goncalo
12.06.2024 19:45
(0:2-2:2) 2:4
Friburguense - Perolas N.
12.06.2024 19:45
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Brazilija - U20 Cearense
Itapipoca - Terra
12.06.2024 20:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Brazilija - U20 Paraibano
Queimadense - Femar
12.06.2024 15:00
(2:1-2:2) 4:3
Serra Branca - Gr Serrano
12.06.2024 20:00
(2:0-1:0) 3:0
Nogomet - Češka - CFL
Velvary - Slavia P. "B"
12.06.2024 18:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Češka - Divizija E
Prerov - Slavicin
12.06.2024 17:30
(2:0-0:1) 2:1
Holesov - Kozlovice
12.06.2024 17:30
(0:0-0:2) 0:2
Nogomet - Češka - Divizija F
Polanka - Bospor B.
12.06.2024 17:30
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Egipt - 2. divizija
Alexandria - Terasanah
12.06.2024 16:00
(0:0-1:0) 1:0
S.Montakhsb - El Hodood
12.06.2024 16:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Ekvador - Serie B
Guayaquil C. - Vargas T.
12.06.2024 02:00
(1:0-0:0) 1:0
San Antonio - Leones DN
12.06.2024 22:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Finska - Finska 1.liga
Mariehamn - Vaasan P.
12.06.2024 17:00
(0:0-0:0) 0:0
Inter Turku - Ilves
12.06.2024 17:00
(0:0-0:2) 0:2
KuPS - Haka V.
12.06.2024 17:00
(0:1-0:0) 0:1
Seinajoen - Ekenas I.
12.06.2024 17:00
(1:1-2:0) 3:1
Oulu - Lahti
12.06.2024 17:00
(1:1-1:1) 2:2
Gnistan - HJK Helsinki
12.06.2024 18:00
(0:2-0:2) 0:4
Nogomet - Finska - Kakkonen, skupina B
Tampere Utd. - Honka
12.06.2024 18:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Finska - Kolmonen
Kings K. - Pallo Kerho
12.06.2024 18:45
(4:1-1:1) 5:2
23/Grankulla - Vantaan
12.06.2024 19:00
(0:2-0:0) 0:2
Nogomet - Finska - Ykkonen
Jaro - Akatemia
12.06.2024 17:30
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Finska - Ykkonen
Atlantis - KuPS Ak.
12.06.2024 18:00
(1:1-2:0) 3:1
Nogomet - Gambija - Division 2
Wagadou - Latrikunda
12.06.2024 18:30
(2:0-0:0) 2:0
Gunjur Utd. - Serrekunda
12.06.2024 18:30
2:0
Nogomet - Gana - Premier liga
Dreams - Real Tamale
12.06.2024 17:00
7:1
Nogomet - Hrvaška - Prva liga (Ž)
Gorica - Koprivnica
12.06.2024 18:00
(3:0-3:0) 6:0
Nogomet - Islandija - U19 Liga, skupina A
FH Hafnarfjordur - Throttur SR
12.06.2024 22:00
(5:0-1:1) 6:1
Nogomet - Japonska - Emperor pokal
Tokyo Verdy - Nagano
12.06.2024 11:30
(2:0-3:0) 5:0
JEF United Ichihara Chiba - Chukyo University
12.06.2024 12:00
(2:1-0:0) 2:1
Hokkaido Consadole Sapporo - Tochigi City
12.06.2024 12:00
(2:1-1:0) 3:1
Fukuoka - Fukuyama C.
12.06.2024 12:00
(2:0-6:0) 8:0
Kyoto Sanga - Omiya A.
12.06.2024 12:00
(1:0-1:0) 2:0
Yokohama FC - Vanraure H.
12.06.2024 12:00
(0:0-1:1-1:0) 2:1
Niigata A. - G.Kitakyushu
12.06.2024 12:00
(2:2-2:2-0:0-3:1) 7:5
Cerezo O. - J-Lease
12.06.2024 12:00
(2:1-1:0) 3:1
Oita T. - Kagoshima Utd.
12.06.2024 12:00
(0:0-1:0) 1:0
F.Okayama - Ehime
12.06.2024 12:00
(1:3-0:4) 1:7
J.Iwata - T.Miyazaki
12.06.2024 12:00
(0:0-1:2) 1:2
Kawasaki F. - S.Sendai
12.06.2024 12:00
(1:0-1:0) 2:0
FC Tokyo - Veertien Mie
12.06.2024 12:00
(3:0-0:0) 3:0
Ventforet Kofu - Honda
12.06.2024 12:00
(0:0-2:0) 2:0
Fujieda MYFC - Tochigi
12.06.2024 12:00
(2:0-0:0) 2:0
V.Kobe - K.Toyama
12.06.2024 12:00
(1:0-1:0) 2:0
Yokohama FM - Gifu
12.06.2024 12:00
(0:0-2:2-0:0-5:4) 7:6
Kashima - Nara
12.06.2024 12:00
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Južna Afrika - Premiership
Baroka - Pretoria Un.
12.06.2024 15:00
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Kenija - Super Liga
Mully CF - Nairobi Utd.
12.06.2024 12:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Kostarika - Primera Division, Women
Puerto Viejo - Saprissa
12.06.2024 21:00
(3:0-1:2) 4:2
Nogomet - Litva - II liga
Suduva"B" - Transinvest"B"
12.06.2024 18:00
(0:0-0:3) 0:3
Dainava"B" - Viltis V.
12.06.2024 18:00
(0:0-0:1) 0:1
F.Kaunas - Neptunas"B"
12.06.2024 18:30
(1:1-1:1) 2:2
Ukmerge - Sirvena B.
12.06.2024 19:00
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Madžarska - Megye I.
Balatonalmadi - Ozd-Sajovolgye
12.06.2024 17:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Mavretanija - Mauritanian Presidents Cup
Douanes - Tevragh Z.
12.06.2024 18:30
(0:0-0:0-0:0-1:4) 1:4
Nogomet - Mednarodni - Prijateljske tekme
Čile - Paragvaj
12.06.2024 02:00
(2:0-1:0) 3:0
Nogomet - Mednarodni - Svetovno Prvenstvo Kvalifikacije, CONCACAF
Dominican R. - Brit.Deviški otoki
12.06.2024 02:00
(3:0-1:0) 4:0
Nogomet - Mednarodni mladi - Toulon Tournament, Skupina B
Japonska - Panama
12.06.2024 14:30
(0:0-1:0) 1:0
Italy Youth - Indonesia
12.06.2024 18:15
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Niger - Super Ligue
Gnn - Jangorzo
12.06.2024 17:30
(3:0-4:1) 7:1
Nogomet - Nigerija - Nacionalna liga
Sporting Sup. - Nasarawa Utd.
12.06.2024 11:00
(0:1-1:1) 1:2
Ikorodu - Madiba
12.06.2024 13:30
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Nigerija - Profesionalna liga
Enyimba - Bayelsa Utd.
12.06.2024 17:00
(1:1-0:0) 1:1
Niger Tornadoes - Lobi Stars
12.06.2024 17:00
(2:1-1:1) 3:2
Kwara Utd. - Kano Pillars
12.06.2024 17:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Nizozemska - Derde Divisie, Relegation/Promotion Playoffs
Rohda Raalte - Achilles V.
12.06.2024 20:00
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Nizozemska - Tweede Divisie
Excelsior M. - Genemuiden
12.06.2024 20:00
(2:1-1:0) 3:1
Nogomet - Norveška - 1. divizija
Stabaek - Mjondalen
12.06.2024 19:00
(2:1-2:1) 4:2
Nogomet - Norveška - NM pokal (Ž)
Viking - Bryne
12.06.2024 18:00
(1:0-1:0) 2:0
Steinkjer - Rosenborg
12.06.2024 18:00
(0:4-0:3) 0:7
Frigg - Valerenga
12.06.2024 18:00
(0:2-0:2) 0:4
Sarpsborg - Kvinner
12.06.2024 19:05
1:4
Nogomet - Norveška (Am.) - U19 liga
Store Bergan - Sandefjord
12.06.2024 19:30
1:0
Glass/Aask - Stroemsgodset
12.06.2024 19:30
1:1
Flint F. - Nanset
12.06.2024 20:00
(1:0-0:1) 1:1
Nardo - Ranheim
12.06.2024 20:00
(-) -
Kvik Halden - Kraakeroey
12.06.2024 20:00
(1:0-2:0) 3:0
Ullensaker - Ullern
12.06.2024 20:00
(0:1-2:0) 2:1
Assiden - Mjondalen
12.06.2024 20:30
(1:1-3:1) 4:2
Nogomet - Paragvaj - Pokal
San Pablo - Dep.Capiata
12.06.2024 00:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Paragvaj - Torneo Femenino
Mayo - Limpeno
12.06.2024 23:15
(1:4-0:1) 1:5
Nogomet - Romunija - Liga 3
Dinamo Buc. - Ghiroda G.
12.06.2024 16:30
(1:1-2:0) 3:1
Nogomet - Rusija - 1. divizija (Ž)
(80')FG St.Petersburg - Tsarskoe SP
12.06.2024 09:00
(1:2-3:2) 4:4
(80')Fenix - Zvezda SP
12.06.2024 10:45
(0:2-0:0) 0:2
(80')NRK St Peterburg"2" - Lider St Pete.
12.06.2024 12:30
(2:1-2:0) 4:1
Nogomet - Rusija - 2. Liga, Divizija B, skupina 1
Leg.Dynamo - Rubin Yalta
12.06.2024 16:00
(0:0-2:1) 2:1
Pobeda Kh. - FK Rostov ''2''
12.06.2024 16:00
(2:4-0:1) 2:5
Dr.Maykop - Angusht N.
12.06.2024 17:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Rusija - Cona - Moskva
FSM - Trudovye R.
12.06.2024 13:00
8:0
Strogino M - Lokomotiv LFK
12.06.2024 13:00
(1:1-1:0) 2:1
Zelenograd - Krasnaia Z.
12.06.2024 13:00
(2:2-2:0) 4:2
Rosich - Zov
12.06.2024 14:00
(0:2-2:1) 2:3
Torpedo M. - Spartak-M Kost.
12.06.2024 15:30
(0:1-1:1) 1:2
Dobriy - Farma
12.06.2024 18:30
4:1
Nogomet - Rusija - Nizhny Novgorod Region Cup
Volna - Torpedo P.
12.06.2024 15:00
(2:1-0:1-0:0-1:4) 3:6
Fartuna-Ritm - Motor Z.
12.06.2024 15:00
(5:1-3:0) 8:1
Nogomet - Rusija - Republic of Tatarstan Championship
Strela K. - Voskhod K.
12.06.2024 16:00
(0:1-2:0) 2:1
Intelligent Stroy-Drkb Kazan - Trud Chistopol
12.06.2024 17:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Rusija - Rostov, regijsko prvenstvo
Chayka M.P. - Zarya-M
12.06.2024 14:00
(2:1-0:1) 2:2
Rostov-on-Don - Novocherkassk
12.06.2024 17:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Rusija - Saint-Petersburg U21 prvenstvo
Krylia - Kirovets V.
12.06.2024 12:00
(0:0-0:3) 0:3
Nevskogo R. - Lok.Olimp
12.06.2024 18:15
(2:2-0:0) 2:2
Porohovchanin - N2 Vo Zvezda D
12.06.2024 19:00
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Rusija - Zone Golden Ring
Fankom Kirov - Dinamo MK
12.06.2024 13:00
(2:1-0:0) 2:1
Olimp Vologda - Shinnik M Y.
12.06.2024 14:00
(0:2-1:0) 1:2
Nogomet - Španija - LaLiga 2, Končnica za napredovanje
Eibar - Oviedo
12.06.2024 21:00
(0:0-0:2) 0:2
Nogomet - Švedska - Damallsvenskan (Ž)
Brommapojkarna - AIK
12.06.2024 19:00
(2:1-0:1) 2:2
Vaxjo - Rosengard
12.06.2024 19:00
(0:4-0:3) 0:7
Orebro - Trelleborgs
12.06.2024 19:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Togo - Championnat National de Premiere Division
Barracuda - Entente"2"
12.06.2024 17:30
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Uganda - Pokal (Ž)
Wakiso Hills FC - She Corporate
12.06.2024 14:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Uzbekistan - Pro Liga
Do Stlik - Xorazm
12.06.2024 14:00
(0:0-1:3) 1:3
Nogomet - Venezuela - Pokal Venezuela
Yaracuyanos - AP Cabello
12.06.2024 21:30
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - ZDA - USL W liga
Asheville C. - Southern Soccer A.
12.06.2024 01:30
(1:0-2:1) 3:1
Chicago City - Chicago DL
12.06.2024 02:00
(1:1-0:1) 1:2
RKC - Milwaukee BSC
12.06.2024 02:00
(0:1-1:2) 1:3
Nogomet - ZDA - USL, Liga 2
Malaga C. - B.Rock
12.06.2024 00:00
(2:2-2:0) 4:2
Western Mass - Connecticut
12.06.2024 01:00
(2:0-3:0) 5:0
W.Chester Utd. - Ocean City
12.06.2024 01:30
(0:1-1:2) 1:3
Lane Utd - West Seattle Junction FC
12.06.2024 04:00
(1:1-1:2) 2:3
Tenis - ATP - ATP S-Hertogenbosch, Nizozemska moške dvojice
Purce/Thomp - Segger/Trhac
12.06.2024 11:00
(6:4-7:6) 2:0
Napolita/Nardi - Barri/Cabr
12.06.2024 11:40
(5:7-3:6) 0:2
Arend/Midde - Lammo/Withro
12.06.2024 14:30
(5:7-7:6-0:1) 1:2
Mies/Smith - Dodig I / Patten H
12.06.2024 14:30
(6:4-6:7-1:0) 2:1
Koolh/Mektic - Arneo/Weiss
12.06.2024 16:15
(7:6-6:2) 2:0
Bergs/Goffi - King/Stald
12.06.2024 16:40
(6:4-6:4) 2:0
Tenis - ATP - ATP S-Hertogenbosch, Nizozemska moški posamezniki
Brouwer G. - Mannarino A.
12.06.2024 11:30
(6:3-6:3) 2:0
Humbert U. - Fils A.
12.06.2024 17:20
(6:3-7:6) 2:0
Griekspoor T. - McDonald M.
12.06.2024 17:20
(6:3-7:6) 2:0
Tenis - ATP - ATP Stuttgart, Nemčija moške dvojice
Cash/Gallow - Behar/Pavla
12.06.2024 12:00
(7:6-7:5) 2:0
Arrib/Doumb - Bham/Olive
12.06.2024 13:40
(3:6-2:6) 0:2
Krawi/Puetz - Frant/Jebens
12.06.2024 15:00
(6:2-6:7-0:1) 1:2
Tenis - ATP - ATP Stuttgart, Nemčija moški posamezniki
Musetti L. - Koepfer D.
12.06.2024 11:00
(6:7-7:6-6:3) 2:1
Tiafoe F. - Hanfmann Y.
12.06.2024 14:05
(7:5-7:6) 2:0
Medjedovic H. - Bublik A.
12.06.2024 16:15
(1:6-6:7) 0:2
Giron M. - Draper J.
12.06.2024 17:55
(4:6-6:3-3:6) 1:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Bratislava, Slovaška m. posamezniki
Majchrzak K. - Kirkin E.
12.06.2024 11:00
(6:3-6:1) 2:0
Erel Y. - Popko D.
12.06.2024 11:00
(6:7-7:6-4:6) 1:2
Krumich M. - Sachko V.
12.06.2024 11:00
(6:3-6:3) 2:0
Kym J. - Royer V.
12.06.2024 12:30
(6:7-7:6-6:4) 2:1
Piros Z. - Zakharov A.
12.06.2024 12:45
(6:7-1:6) 0:2
Gima S. - Kovalik J.
12.06.2024 15:00
(3:6-5:7) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Bratislava, Slovaška moške dvojice
Cach/Olivi - Liutarevich I / Martos Gornes S
12.06.2024 14:15
(6:3-3:6-0:1) 1:2
Kirkin E / Marchenko I - Drzew/Matus
12.06.2024 15:45
(6:7-2:6) 0:2
Molchanov D / Oswald P - Popko/Sachko
12.06.2024 15:55
(7:6-7:6) 2:0
Karol/Lanik - Cerva/Roca
12.06.2024 17:00
(7:5-6:2) 2:0
Freun/Ingild - Schnai/Wallne
12.06.2024 17:05
(6:4-4:6-0:1) 1:2
Nouz/Rikl - Jebavy R / Svrcina D
12.06.2024 17:50
(6:4-6:3) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Lima, Peru moške dvojice
Gomez/Nakam - Cossu/Rodrig
12.06.2024 01:20
(6:3-6:3) 2:0
Habib/Hilde - Hudd/Steve
12.06.2024 18:00
(6:3-6:3) 2:0
Farjat/Guillen - Watan/Yuzuki
12.06.2024 18:00
(5:7-2:6) 0:2
Pucin/Zanell - Cid Sub/Stepan
12.06.2024 22:05
(7:6-7:5) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Lima, Peru moški posamezniki
Alvarez N. - Barreto S.D.A.
12.06.2024 00:00
(3:6-3:6) 0:2
Bueno G. - Reis D.S.J.
12.06.2024 02:30
(6:7-4:6) 0:2
Johns G. - Pucinelli A.M.
12.06.2024 19:15
(0:6-3:6) 0:2
Torres J.B. - Prado A.J.C.
12.06.2024 19:35
(6:0-6:2) 2:0
Cerundolo J.M. - Villanueva G.
12.06.2024 21:05
(6:4-6:1) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Lyon, Francija moške dvojice
Mana/Sanch - Stath/Steven
12.06.2024 11:00
(4:6-6:7) 0:2
Bourg/Heme - Kalov/Orlov
12.06.2024 11:00
0:1
Boyer/Fico - Berge/Veldh
12.06.2024 12:15
(4:6-1:6) 0:2
Kiger/Lawso - Guina/Jacq
12.06.2024 12:55
(1:6-3:6) 0:2
Eysse/Steven - Jor S./Vega H.
12.06.2024 13:40
(6:2-4:6-0:1) 1:2
Fancutt T / Janvier M - Goldh/Walko
12.06.2024 16:00
(3:6-6:7) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Lyon, Francija moški posamezniki
Blanchet U. - Jianu F.C.
12.06.2024 11:00
(4:6-3:6) 0:2
Janvier M. - Basilashvili N.
12.06.2024 12:40
(5:7-1:6) 0:2
Kachmazov A. - Muller A.
12.06.2024 14:15
(0:6-2:6) 0:2
Gaston H. - Tabur C.
12.06.2024 17:55
(6:2-6:7-6:3) 2:1
Tenis - Challenger - ATP Challenger Nottingham 2, VB moške dvojice
Ellis B / Paris J - McH/Pinni
12.06.2024 12:00
(4:6-7:6-0:1) 1:2
Ho/Putter - Gorans/Verbe
12.06.2024 12:00
(2:6-3:6) 0:2
Chan/Kadhe - Diallo/Nava
12.06.2024 13:50
(5:7-6:7) 0:2
Mayot H / Saville L - Riedi/Strick
12.06.2024 16:20
(6:2-2:6-1:0) 2:1
Peers J / Willis M - Barrios Vera M T / Kypson P
12.06.2024 18:00
(6:2-6:3) 2:0
Ajdu/Dzum - Harris/Martin
12.06.2024 18:20
(3:6-6:3-1:0) 2:1
Fearn/Norr - Bollip/Kaliy
12.06.2024 19:15
(6:7-4:6) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Nottingham 2, VB moški posamezniki
Fearnley J. - Jubb P.
12.06.2024 12:30
(6:1-6:7-6:3) 2:1
Harris B. - Wong C.L.C.
12.06.2024 12:30
(6:3-6:4) 2:0
Kypson P. - Kukushkin M.
12.06.2024 13:00
(7:6-5:7-6:7) 1:2
Dzumhur D. - Fonseca J.
12.06.2024 13:00
(1:6-5:7) 0:2
Searle H. - Evans D.
12.06.2024 14:50
(6:7-6:7) 0:2
Harris L. - Broom C.
12.06.2024 15:45
(6:7-6:2-4:6) 1:2
Shang J. - Bolt A.
12.06.2024 17:50
(6:4-6:3) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Perugia, Italija moške dvojice
Bortolotti M / Romios M C - Marti/Rodr
12.06.2024 11:00
(6:4-2:3) 1:0
Comes/Kestelb - Matsu/Uesug
12.06.2024 13:00
(3:6-4:6) 0:2
Cina/Maestre - Agamenone/Paz
12.06.2024 14:25
(6:4-6:3) 2:0
Jecan/Pich - Berna/Trava
12.06.2024 15:00
(6:3-3:6-1:0) 2:1
Tenis - Challenger - ATP Challenger Perugia, Italija moški posamezniki
Nagal S. - Giannessi A.
12.06.2024 12:50
(0:6-7:5-7:6) 2:1
De Jong J. - Djere L.
12.06.2024 15:55
(4:6-5:7) 0:2
Zapata M.B. - Arnaboldi F.
12.06.2024 18:15
(6:4-6:4) 2:0
Kasnikowski M. - Coric B.
12.06.2024 20:30
(7:5-6:4) 2:0
Tenis - Davisov pokal - Davis Pokal, Skupina I-IV
De Rossi M. - Cervos N.E.
12.06.2024 12:25
(6:3-6:4) 2:0
Osmont G. - Alazmeh T.
12.06.2024 12:55
(4:6-4:6) 0:2
Kamaruzzaman N.S. - Alam S.
12.06.2024 12:55
(4:6-0:6) 0:2
Barki N. A. - Nguyen P.V.
12.06.2024 13:00
(6:4-5:7-4:6) 1:2
Samrej K. - Elyasi S.
12.06.2024 13:00
(7:6-7:6) 2:0
Yong L. - Chan B.
12.06.2024 14:55
(4:6-2:6) 0:2
Jones M. - Yazdani A.
12.06.2024 15:35
(6:2-7:5) 2:0
Wibowo T.A.S. - Vu H.M.D.
12.06.2024 16:15
(3:6-1:6) 0:2
Tenis - Davisov pokal - Davisov pokal
Murac/Tomm - Cerv/Trilla
12.06.2024 14:35
(5:7-6:3-6:7) 1:2
Baud/Osmo - Makz/Naw
12.06.2024 16:05
(6:7-4:6) 0:2
Chanta T / Trongcharoenchaikul W - Elyasi/Yazda
12.06.2024 18:00
(6:3-7:6) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Danska F1, moške dvojice
Ahti/Marki - Duras/Vansh
12.06.2024 13:00
(2:6-6:1-0:1) 1:2
Gerch/Oetzb - Greve/Hein
12.06.2024 14:15
(6:3-3:6-0:1) 1:2
Holmg/Sigsga - Hansen/Martin
12.06.2024 14:15
(6:0-6:0) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Danska F1, moški posamezniki
Overbeck C.E. - Vanshelboim E.
12.06.2024 10:00
(2:6-2:6) 0:2
Jorgensen S.G. - Oetzbach A.
12.06.2024 10:00
(4:6-6:3-1:6) 1:2
Durasovic V. - Gadamauri B.
12.06.2024 10:00
(2:6-3:6) 0:2
Sels J. - Whitehouse M.
12.06.2024 10:00
(4:6-0:0) 0:1
Eriksson S. - Rivera L.
12.06.2024 11:10
(3:3) 0:0
Sonesson L.O. - Katic N.
12.06.2024 11:15
(6:1-6:4) 2:0
Fiorentini A. - Gustafsson F.
12.06.2024 11:30
(6:1-6:2) 2:0
Moller E. - Hjorth P.
12.06.2024 12:45
(6:2-6:2) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Dominikanska republika F4, moške dvojice
Aguila/Muamb - Lima E / Pinto L
12.06.2024 19:00
(6:2-6:4) 2:0
Govila/Munoz - Here/Rodrig
12.06.2024 19:10
(6:7-6:4-0:1) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Dominikanska republika F4, moški posamezniki
Faucon R. - Asaba A.
12.06.2024 15:25
(6:7-2:6) 0:2
Hernandez S.J.A. - Lima E.
12.06.2024 15:30
(6:1-6:4) 2:0
Nidunjianzan F. - Heredia S.
12.06.2024 15:30
(6:3-6:0) 2:0
Baadi T. - Nordquist A.
12.06.2024 16:55
(6:7-3:6) 0:2
Jones M. - Sarr J.
12.06.2024 17:00
(6:7-5:7) 0:2
Gray S. - Ogura K.
12.06.2024 17:05
(6:3-6:0) 2:0
Thomson M. - Vakili K.
12.06.2024 17:40
(6:2-4:6-1:6) 1:2
Osorio J.S. - Nunez D.A.
12.06.2024 19:10
(4:6-2:6) 0:2
Mbithi M. - Bertran P.
12.06.2024 19:35
(4:6-4:6) 0:2
Alvarez C. - Bianchi J.J.
12.06.2024 19:40
(3:6-7:6-3:1) 1:1
Claverie L. - Baker C.
12.06.2024 20:20
(7:6-6:2) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Francija F22, moške dvojice
Festi/Pusto - Merin/Negri
12.06.2024 11:00
(0:6-3:6) 0:2
Deno/Lacid - Disp/Lefeb
12.06.2024 12:30
(6:0-6:0) 2:0
Berto/Paul - Aliml/Rimba
12.06.2024 15:00
(6:4-6:1) 2:0
Furne/Lego - Piombo/Roche
12.06.2024 17:30
(1:5) 0:0
Respa/Scaglia - Perot/Pires
12.06.2024 19:30
(3:6-0:6) 0:2
Cohen/Oliel - Adde/Reym
12.06.2024 19:40
(3:6-4:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Francija F22, moški posamezniki
Sadaoui M. - Legout T.
12.06.2024 10:00
(1:6-1:6) 0:2
Coulibaly E. - Denolly C.
12.06.2024 10:00
(3:6-2:6) 0:2
Potenza L. - Bertola B.
12.06.2024 11:40
(4:6-4:6) 0:2
Lokoli L. - Faurel T.
12.06.2024 11:45
(6:7-6:3-6:2) 2:1
Oliel Y. - Perot R.
12.06.2024 13:40
(5:7-7:6-6:4) 2:1
Added D. - Furness E.
12.06.2024 14:55
(6:7-2:6) 0:2
Blancaneaux G. - Vatutin A.
12.06.2024 17:05
(1:1) 0:0
Bobichon M. - Safwat M.
12.06.2024 18:15
(7:5-2:6-5:7) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Hong Kong F1, moški posamezniki
Zhang J. - Suksumrarn T.
12.06.2024 04:00
(3:6-1:6) 0:2
Lu P. - Chan K.S.D.
12.06.2024 04:00
(3:6-7:6-6:2) 2:1
Sumizawa D. - Zhang L.
12.06.2024 04:00
(6:1-6:2) 2:0
Tanuma R. - Suzuki K.
12.06.2024 04:00
(6:1-6:4) 2:0
Delaney J. - Yin B.Sh.
12.06.2024 04:00
(6:3-1:6-6:7) 1:2
Ou S.-Y. - Tagushi R.
12.06.2024 05:40
(2:6-2:6) 0:2
Dev S.D.P. - Chaiyarin C.
12.06.2024 05:50
(6:7-6:4-3:1) 1:1
Yamanaka T. - Cheng J.
12.06.2024 07:10
(6:4-6:4) 2:0
Inui Y. - Jansen W.
12.06.2024 12:00
(4:6-4:6) 0:2
Kalyanpur A. - Masabayashi T.
12.06.2024 12:00
(4:6-3:6) 0:2
Rai A. - Okamura I.
12.06.2024 12:15
(6:1-6:1) 2:0
Danilov S. - Ly H.
12.06.2024 12:50
(2:6-5:7) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Italija F10, moške dvojice
Ricca/Virgili - Casta/Fondr
12.06.2024 11:15
(7:5-3:1) 1:0
Andaloro F / Ovcharenko O - Spado/Vavass
12.06.2024 16:20
(3:6-4:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Italija F10, moški posamezniki
Andre S. - Noce G.M.
12.06.2024 09:00
(6:3-4:5) 1:0
Vulpitta G. - D'Agostino S.
12.06.2024 09:10
(6:4-6:3) 2:0
Otegui J.B. - Catini N.
12.06.2024 11:00
(6:1-6:3) 2:0
Ferri L. - Forti F.
12.06.2024 12:15
(1:6-1:6) 0:2
Paolini A. - Ovcharenko O.
12.06.2024 12:45
(1:6-2:6) 0:2
Otegui J.B. - Sorrentino L.
12.06.2024 13:45
(3:6-6:7) 0:2
Marmousez L. - Ferrari G.
12.06.2024 14:25
(6:1-6:4) 2:0
Ribecai M. - Sciahbasi L.
12.06.2024 16:05
(6:1-6:4) 2:0
Picchione A. - Pieri S.
12.06.2024 17:55
(4:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Koreja F2, moške dvojice
Cho/Kim - Chang/Song
12.06.2024 09:50
(4:6-6:4-0:1) 1:2
Jeong/Song - Ryan Ziegann S / Tsirikidze V
12.06.2024 10:20
(6:1-6:1) 2:0
Isom/Jang - Shin/Zhu
12.06.2024 11:00
(3:6-5:7) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Koreja F2, moški posamezniki
Miyoshi K. - Kim J.
12.06.2024 03:00
(6:3-4:6-7:5) 2:1
Chang W. - Tajima N.
12.06.2024 03:00
(1:6-2:6) 0:2
Song W. - Lee J.
12.06.2024 03:00
(2:6-3:6) 0:2
Shin S. - Park M.
12.06.2024 03:00
(7:6-1:0) 1:0
Kim D. - Isomura K.
12.06.2024 04:35
(1:6-0:6) 0:2
Son J.H. - Tsirikidze V.
12.06.2024 04:40
(7:6-6:4) 2:0
Chung H. - Ryan Z.S.
12.06.2024 04:55
(6:7-4:6) 0:2
Imamura M. - Han S.Y.
12.06.2024 06:00
(6:4-2:6-6:4) 2:1
Clark Z. - Shin W.
12.06.2024 06:05
(6:1-1:1) 1:0
Jeong Y. - Oh C.Y.
12.06.2024 07:00
(1:6-7:6-3:6) 1:2
Winter E. - Choo S.H.
12.06.2024 07:10
(6:2-6:1) 2:0
Ferguson C. - Fukuda S.
12.06.2024 08:35
(2:6-3:4) 0:1
Ozolins K. - Hyun J. H.
12.06.2024 09:35
(6:1-6:2) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Madžarska F2, moške dvojice
Vasa/Vasa - Cherie Lig/Ferra
12.06.2024 16:55
(6:2-6:3) 2:0
Hornun/Mesza - Caden/Roman
12.06.2024 18:00
(6:7-2:6) 0:2
Chayk/Mugel - Bosio/Matsuda
12.06.2024 18:10
(7:5-5:7-1:0) 2:1
Krajci/Porits - Bodm/Kello
12.06.2024 18:15
(3:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Madžarska F2, moški posamezniki
Madarasz G. - Vasa E.
12.06.2024 14:00
(2:6-3:6) 0:2
Vasa I. - Ferrari F.
12.06.2024 14:00
(2:6-4:6) 0:2
Loof T. - Hornung G.
12.06.2024 14:00
(6:4-6:1) 2:0
Meszaros P. - Romano F.
12.06.2024 15:15
(6:2-6:4) 2:0
Bartakovics M. - Fajta P.
12.06.2024 15:25
(4:6-1:6) 0:2
Roncadelli F. - Forger A.
12.06.2024 15:45
(6:4-7:5) 2:0
Djuric B. - Kalina V.
12.06.2024 15:55
(7:5-6:1) 2:0
Ujvary M. - Estevez J.
12.06.2024 16:35
(7:6-6:7-3:6) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Maroko F1, moški posamezniki
Rodenas P. - Butvilas E.
12.06.2024 11:55
(4:6-2:6) 0:2
Lopez M.C. - Garcia L.N.
12.06.2024 12:00
(6:1-6:4) 2:0
Tremblay D. - Bennani R.
12.06.2024 12:00
(4:6-1:6) 0:2
Josserand M. - Bennani K.
12.06.2024 12:00
(3:6-6:4-0:6) 1:2
Lapalu V. - Martin T. P.
12.06.2024 12:00
(4:5) 0:0
Bertimon M. - Descotte M.F.
12.06.2024 12:00
(6:3-6:2) 2:0
Colson T. - Lalami L.Y.
12.06.2024 14:00
(6:4-6:2) 2:0
Marti P.A. - Kadiri H. Y.
12.06.2024 14:00
(6:1-6:0) 2:0
Alcala G.M. - Fahim I.M.
12.06.2024 14:10
(6:2-6:2) 2:0
Dlimi Y. - Deschamps T.
12.06.2024 14:10
(3:6-3:6) 0:2
Smiej Y. - Berranger I.
12.06.2024 14:55
(6:3-1:6-4:6) 1:2
Gannon C. - Benchakroun M.
12.06.2024 16:00
(3:6-5:7) 0:2
Gonzalez F.M. - El Amine H.
12.06.2024 16:00
(6:0-4:6-6:2) 2:1
De Felipe G.S. - Ahouda W.
12.06.2024 16:00
(2:6-4:6) 0:2
Panaras A. - Benchetrit E.
12.06.2024 16:00
(5:7-0:6) 0:2
Lahjomri Y. - Bittoun K.C.
12.06.2024 17:45
(3:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Poljska F2, moški posamezniki
Tenti F. - Almazan V. I.
12.06.2024 11:55
(6:4-3:6-1:6) 1:2
Carboni L. - Bielinskyi V.
12.06.2024 12:10
(2:6-4:6) 0:2
Szajrych J. - Wiskandt M.
12.06.2024 13:05
(6:7-4:6) 0:2
Sorger S. - Hallquist L.J.
12.06.2024 13:40
(6:2-6:3) 2:0
Kokot B. - Paty D.
12.06.2024 14:15
(3:6-2:6) 0:2
Zuk K. - Barnat J.
12.06.2024 14:40
(6:2-2:6-6:2) 2:1
Rapagnetta D. - Karlsson W. J.
12.06.2024 15:05
(6:4-6:2) 2:0
Kielan S. - Dhamne M.
12.06.2024 15:40
(2:6-3:6) 0:2
Tkemaladze Z. - Gutierrez O.J.
12.06.2024 16:30
(6:1-6:1) 2:0
Jedrzejczak J. - De Jonge D.
12.06.2024 16:40
(2:6-6:4-3:6) 1:2
Kosinski F. - Genier T.
12.06.2024 17:10
(1:6-2:6) 0:2
Kravchenko G. - Pieczonka F.
12.06.2024 17:20
(-) -
Molder M. - Zahraj P.
12.06.2024 18:05
(5:7-0:6) 0:2
Rajski M. - Monzon I.
12.06.2024 18:30
(7:6-6:3) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Portugalska F18, moški posamezniki
Miguel Pereira L. - Schoen P.
12.06.2024 10:55
(0:6-1:6) 0:2
Garcia M. - Magadan A.
12.06.2024 10:55
(0:6-6:4-6:4) 2:1
Batista D. - Pereira T.
12.06.2024 11:00
(3:6-3:6) 0:2
Gengel M. - Araujo P.
12.06.2024 12:00
(7:5-6:4) 2:0
Perez S.D. - Marie J.
12.06.2024 12:35
(1:6-5:7) 0:2
Marques G. - Silva T.
12.06.2024 13:25
(1:6-6:0-2:6) 1:2
Escoffier A. - Leote P.V.
12.06.2024 14:00
(6:3-6:0) 2:0
Domingues J. - Morais D.
12.06.2024 14:05
(6:3-4:6-6:4) 2:1
Hernandez C. - Silva F.F.
12.06.2024 15:10
(-) -
Vale D. - Fernandes R.
12.06.2024 15:20
(4:6-6:4-6:2) 2:1
Vales A. - Marques D.
12.06.2024 16:40
(3:6-3:6) 0:2
Shimanov O. - Kimhi O.
12.06.2024 17:25
(2:6-4:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Romunija F5, moške dvojice
Ducar/Verdes - Fellin P O / Vanta V
12.06.2024 14:30
(6:3-6:7-1:0) 2:1
Alvar S/Roce - Onofre/Schipo
12.06.2024 15:20
(6:1-7:5) 2:0
Pop D F / Schinteie G C - Bajurko/Patton
12.06.2024 16:45
(4:6-6:3-0:1) 1:2
Apltau/Katu - Luca/Marine
12.06.2024 17:00
(6:3-6:3) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Romunija F5, moški posamezniki
Alvarez S. M. L. - Delage P.
12.06.2024 08:50
(6:3-6:1) 2:0
Kresina A. - Steiner M.
12.06.2024 09:00
(1:6-0:6) 0:2
Coman M.A. - Murariu J.
12.06.2024 09:00
(7:5-6:2) 2:0
Chirita I.A. - Boitan G.A.
12.06.2024 09:00
(4:6-2:6) 0:2
Vanta V. - Ghetu G.
12.06.2024 10:25
(4:6-2:6) 0:2
Dancu V.A. - Bancalari A.
12.06.2024 10:45
(4:6-7:6-6:0) 2:1
Uta D. - Teszari C.
12.06.2024 10:55
(6:4-6:1) 2:0
Verdes E. D. - Avcibasi T.
12.06.2024 11:15
(3:6-1:6) 0:2
Tomescu D.A. - Torres B.
12.06.2024 12:35
(6:3-6:2) 2:0
Rice K. - Apltauer F.
12.06.2024 12:50
(4:6-6:1-7:6) 2:1
Hasson J. - Gundacker J.
12.06.2024 12:55
(3:6-2:6) 0:2
De Krom M. - Pavel B.
12.06.2024 14:10
(4:6-6:2-6:2) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Serbia F10, Men Doubles
Dinev/Manuk - Juhas/Shari
12.06.2024 18:40
(3:6-4:6) 0:2
Novak/Skobe - Ludos/Markov
12.06.2024 18:45
(6:3-6:2) 2:0
Lulic/Su - Bassem/Zakar
12.06.2024 18:55
(4:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Serbia F10, Men Singles
Deari S. - Obradovic D.
12.06.2024 09:00
(2:6-3:6) 0:2
Markov V. - Dinev D.
12.06.2024 09:10
(6:7-4:6) 0:2
Bassem S.M. - Parisca I.
12.06.2024 09:15
(4:6-6:4-0:6) 1:2
Sanchez M.B. - Ivanov S.
12.06.2024 12:20
(6:4-3:6-6:2) 2:1
Lulic N. - Simonsson F.
12.06.2024 12:50
(2:6-5:7) 0:2
Popovic S. - Polukhin S.
12.06.2024 14:20
(6:7-5:7) 0:2
Purtseladze S. - Srbljak G.
12.06.2024 15:00
(7:6-6:3) 2:0
Spiridon D.C. - Compagnucci T.
12.06.2024 15:25
(2:6-5:7) 0:2
Zivkovic S. - Mishkin K.
12.06.2024 15:55
(4:6-6:1-0:6) 1:2
Tamm K. - Pavlovic L.
12.06.2024 16:05
(4:6-6:3-4:6) 1:2
Krapivin M. - Vukomanovic T.
12.06.2024 17:10
(7:5-6:2) 2:0
Gueymard W.S. - Milojevic N.
12.06.2024 19:10
(6:4-7:6) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Španija F31, moške dvojice
Alvarad/Marrer - Pagane/Rusc
12.06.2024 19:00
(6:3-6:7-1:0) 2:1
Garcia/Mansi - Bayld/Herma
12.06.2024 20:20
(2:6-7:6-0:1) 1:2
Campos/Vives - Fernan/Martin
12.06.2024 21:00
(6:7-5:7) 0:2
Atlang/Sheyn - Bertran/Bouqui
12.06.2024 21:30
(3:6-5:7) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Španija F31, moški posamezniki
Chacon H.R. - Rios P.E.
12.06.2024 09:55
(6:1-6:3) 2:0
Barroso C.A. - Winter L.B.
12.06.2024 10:00
(6:3-3:6-6:3) 2:1
Guerrieri A. - Alvarado P.
12.06.2024 10:00
(6:2-6:0) 2:0
Castro Fabra M. - Banthia S.
12.06.2024 11:20
(1:6-1:6) 0:2
Perez C.S. - Ruscica A.
12.06.2024 11:25
(6:0-6:3) 2:0
Vives M.P. - Martinez M.
12.06.2024 12:45
(6:3-6:3) 2:0
Atlangeriev B. - Turriziani A. A.
12.06.2024 16:20
(7:6-5:7-6:7) 1:2
Bertrand R. - Fernandez F.D.
12.06.2024 16:30
(2:6-7:5-6:2) 2:1
Perez Navarro, Pablo - Mansilla D.M.
12.06.2024 16:35
(4:6-5:7) 0:2
Gimenez P.C. - Damas M.
12.06.2024 19:35
(6:7-0:6) 0:2
Sanchez Q.A. - Palan D.
12.06.2024 19:50
(6:4-6:4) 2:0
Rating, Nico - Geerts M.
12.06.2024 21:40
(1:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F36, moški posamezniki
Shanmugam A.S. - Saraiva S.P.A.
12.06.2024 10:30
(6:7-3:6) 0:2
Van Wyk K. - Zhang T.
12.06.2024 10:30
(3:6-6:4-6:1) 2:1
Elsayed A. - Ifi N.
12.06.2024 10:30
(6:2-6:3) 2:0
Bathrinath L. - Lomakin G.
12.06.2024 10:30
(3:6-2:6) 0:2
Ghazouani D. Y. - Boeckli R.
12.06.2024 10:30
(6:1-6:4) 2:0
Ender P. - Sureshkum M.
12.06.2024 12:15
(1:6-2:6) 0:2
Christiansen R.N. - Khazime D.
12.06.2024 12:30
(5:7-6:1-3:6) 1:2
Donnet E. - Drayton T.
12.06.2024 12:50
(6:3-6:4) 2:0
Rodrigues N. - Ouakaa A.
12.06.2024 13:20
(4:6-6:3-6:2) 2:1
Vickery L. - Agafonov E.
12.06.2024 13:40
(2:6-4:6) 0:2
Jadoun N. - Oberto C.M.
12.06.2024 15:00
(6:4-6:3) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF ZDA F12, moške dvojice
Crabel/Strode - Seem/Thayn
12.06.2024 02:45
(7:6-0:1) 1:0
Klaas/Tarvet - Kasda/Kleeg
12.06.2024 03:45
(6:2-6:1) 2:0
Bulus/Thomp - Knaff/Vance
12.06.2024 04:05
(6:3-6:2) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF ZDA F12, moški posamezniki
Borg L. - Rubio F.A.F.
12.06.2024 00:35
(7:6-1:6-6:7) 1:2
Pham D. - Matta A.
12.06.2024 00:55
(6:0-6:1) 2:0
Ponwith N. - Wiersholm H.
12.06.2024 01:45
(6:3-4:6-6:1) 2:1
Smith C. - Becroft I.
12.06.2024 18:55
(6:4-6:1) 2:0
Brumm J. - Dickerson R.
12.06.2024 19:00
(6:4-3:6-6:3) 2:1
Jin J. - Kang K.
12.06.2024 19:00
(6:3-4:6-3:6) 1:2
Summers M. - Petrov A.
12.06.2024 19:10
(7:6-2:6-5:7) 1:2
Nakashima B. - Kirchheimer S.
12.06.2024 20:55
(4:6-1:6) 0:2
Klaassen S. - Tracy J.
12.06.2024 22:25
(6:2-1:6-6:4) 2:1
Ayeni O.A.D. - Kasday B.
12.06.2024 23:25
(2:6-6:2-6:3) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF ZDA F14, moške dvojice
Jacome Jaramillo A / Kissell C - Horve/Okonkw
12.06.2024 00:35
(6:7-6:4-0:1) 1:2
Bracks/Bracks - Ganesan A / Kozlov B
12.06.2024 02:20
(2:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF ZDA F14, moški posamezniki
Kotzen N. - Kotzen A.
12.06.2024 16:50
(2:6-1:6) 0:2
Kvantaliani M. - Quinn E.
12.06.2024 16:55
(0:6-3:6) 0:2
Maxted L. - Sinclair C.
12.06.2024 17:00
(6:4-7:6) 2:0
Vandecasteele Q. - Ramanathan R
12.06.2024 17:00
(7:5-6:1) 2:0
Kuzuhara B. - Pearson K.
12.06.2024 18:25
(6:2-0:6-1:6) 1:2
Escobedo E. - Kissell C.
12.06.2024 18:30
(6:1-6:4) 2:0
Peliwo F. - Banerjee S.
12.06.2024 18:40
(6:4-3:3) 1:0
Zink T. - Ilagan A.
12.06.2024 19:05
(4:6-6:1-1:6) 1:2
Draxl L. - Nanda G.
12.06.2024 20:00
(6:1-6:3) 2:0
Sheehy J. - Cannon K.
12.06.2024 20:25
(7:6-7:6) 2:0
Kim A. - Langmo C.
12.06.2024 20:50
(6:3-2:6-3:6) 1:2
Braswell M. - Ganesan A.
12.06.2024 21:15
(6:2-6:4) 2:0
Gorzny S. - Baris O.
12.06.2024 21:40
(6:4-7:5) 2:0
Spizzirri E. - Stearns P.
12.06.2024 23:10
(6:2-6:3) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Dominican Republic 06A, Women Singles
Atturu S. - Crump A.
12.06.2024 15:30
(6:3-3:4) 1:0
Snells J. - Bhatia R.
12.06.2024 15:30
(2:6-4:6) 0:2
Martinez H.M.F. - Zamburek A.C.
12.06.2024 15:30
(2:6-3:6) 0:2
Garcia J. - Weedon K.A.
12.06.2024 15:30
(6:3-6:4) 2:0
Reasco G.M.E. - Vidmanova D.
12.06.2024 15:40
(2:6-0:6) 0:2
McNeil C. - Vig S.
12.06.2024 17:00
(6:1-6:1) 2:0
Wiersholm K. - Liu K.
12.06.2024 17:25
(6:0-6:3) 2:0
Gomez P.C.M. - Leon S.
12.06.2024 17:25
(1:6-6:1-1:6) 1:2
Chiatti R.C.I - Leacock Y.
12.06.2024 18:05
(3:6-0:6) 0:2
Cariov S. - Iyengar M.
12.06.2024 19:30
(2:6-2:6) 0:2
Lincer O. - Rojas S.C
12.06.2024 20:20
(6:1-7:6) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Francija 18A, ženske dvojice
Girelli C / Johansson I - Ovchar/Sidor
12.06.2024 15:50
(5:7-4:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Francija 18A, ženske posameznice
Samel Druz C. - Granwehr A.
12.06.2024 10:00
(3:6-1:6) 0:2
Simunyu C. - Gravouil T.
12.06.2024 10:00
(6:4-6:4) 2:0
Ovcharenko E. - Bathellier L.
12.06.2024 10:00
(7:6-6:1) 2:0
Tholey L. - Aschenberger L.
12.06.2024 11:40
(6:1-6:3) 2:0
Sidorova K. - Lebeau Y.
12.06.2024 12:00
(3:6-0:6) 0:2
Vecic A. - Reguer A.
12.06.2024 14:00
(6:2-7:5) 2:0
Deppner S. - Micic E.
12.06.2024 14:00
(6:4-6:7-2:6) 1:2
Szostak M. - Leclercq M.
12.06.2024 14:10
(7:5-6:3) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Francija 19A, ženske dvojice
Anane S / Kostiuk M - Christ/Maka
12.06.2024 15:40
(4:6-0:6) 0:2
Bara/Mitu - Kolb/Kolb
12.06.2024 17:55
(6:1-6:2) 2:0
Lim/Rouvr - Curmi/Papam
12.06.2024 18:10
(1:6-1:6) 0:2
Albie/Berec - Dartro/Rakoto
12.06.2024 18:20
(3:6-6:2-0:1) 1:2
Kozyr/Kula - Koike/Saito
12.06.2024 18:30
(6:4-6:1) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Francija 19A, ženske posameznice
Von Deichman K. - Jacquemot E.
12.06.2024 09:55
(4:6-0:6) 0:2
Albie A. - You X.
12.06.2024 10:00
(3:6-1:6) 0:2
Sakellaridi S. - Monnet C.
12.06.2024 10:00
(7:5-6:2) 2:0
Makarova Ek. - Berecoechea N.
12.06.2024 10:00
(6:1-6:3) 2:0
Bara I.M. - Paquet C.
12.06.2024 11:50
(0:6-6:3-6:2) 2:1
Topalova G. - Spiteri D.
12.06.2024 11:55
(3:6-6:3-3:6) 1:2
Jimenez K.V. - Rakotomanga R.T.S.
12.06.2024 12:05
(6:2-6:2) 2:0
Papamichail D. - Mboko V.
12.06.2024 12:15
(6:1-0:0) 1:0
Udvardy P. - Curmi F.
12.06.2024 13:20
(6:3-6:7-6:2) 2:1
Rouvroy M. - Rezai A.
12.06.2024 13:35
(6:3-6:3) 2:0
Rame A. - Mitu C.A.
12.06.2024 14:15
(4:6-4:6) 0:2
Saito S. - Mladenovic K.
12.06.2024 14:40
(4:6-6:3-6:0) 2:1
Waltert S. - Hesse A.
12.06.2024 15:30
(3:6-7:5-4:6) 1:2
Marcinko P. - Oz I.
12.06.2024 16:00
(4:6-6:2-6:2) 2:1
Janicijevic S. - Baindl K.
12.06.2024 16:15
(2:6-1:6) 0:2
Jeanjean L. - Teichmann J.B.
12.06.2024 16:55
(6:1-2:1) 1:0
Tenis - ITF ženske - ITF Japan 28A, Women Doubles
Higashitani N / Kajitani R - Sato/Yoshi
12.06.2024 08:30
(6:7-2:6) 0:2
Katz A / Osafune K - Kim/Wi
12.06.2024 08:30
(1:6-6:7) 0:2
Akit/Ayuk - Miyam/Nagat
12.06.2024 10:10
(7:5-2:6-0:1) 1:2
Araka/Saig - Kang/Katsum
12.06.2024 10:10
(3:6-6:4-1:0) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Japan 28A, Women Singles
Omae A. - Arakawa N.
12.06.2024 02:50
(6:0-6:1) 2:0
Sugiyama Y. - Yoshioka K.
12.06.2024 02:50
(3:6-2:6) 0:2
Ito A. - Mushika M.
12.06.2024 02:55
(4:1) 0:0
Saigo R. - Kang N.H.
12.06.2024 03:00
(7:5-6:0) 2:0
Nagata A. - Tsujioka S.
12.06.2024 03:45
(4:6-6:7) 0:2
Miyamoto A. - Arai A.
12.06.2024 04:25
(7:5-1:6-6:7) 1:2
Soeda K. - Kim Y.
12.06.2024 04:30
(1:6-3:6) 0:2
Saigo Y. - Ozeki A.
12.06.2024 04:55
(7:5-7:6) 2:0
Ohwaki Y. - Yoshida S.
12.06.2024 06:25
(4:6-2:6) 0:2
Tsuda R. - Ozeki M.
12.06.2024 06:30
(4:6-6:7) 0:2
Kokkinis T. - Muramatsu C.
12.06.2024 08:20
(3:6-2:6) 0:2
Kawagishi N. - Yamazaki I.
12.06.2024 08:25
(2:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Kitajska 06A, ženske dvojice
Imamura S / Liu F - Wu/Yang
12.06.2024 10:15
(6:4-6:3) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Kitajska 06A, ženske posameznice
Wang J. - Li Z.
12.06.2024 04:15
(6:0-7:5) 2:0
Park S. - Cho I.H.
12.06.2024 04:25
(6:1-6:4) 2:0
Chen M.Y. - Li J.
12.06.2024 04:25
(6:4-0:0) 1:0
Lu J.J. - Nugroho P.M.
12.06.2024 04:30
(3:6-7:5-6:1) 2:1
Zhao X. - Yang Y.
12.06.2024 06:00
(4:6-2:6) 0:2
Imamura S. - Grechkina A.
12.06.2024 06:40
(6:4-6:1) 2:0
Zolotareva A. - Cho Y.T.
12.06.2024 06:45
(6:1-4:6-7:6) 2:1
Wang Q. - Lu J.J.
12.06.2024 07:40
(6:3-6:4) 2:0
Sun Y. - Guo M.
12.06.2024 08:20
(4:6-4:6) 0:2
Shi H. - Xun F.Y.
12.06.2024 08:50
(6:1-6:4) 2:0
Morvayova V. - Dang Y.
12.06.2024 09:30
(6:7-7:6-6:7) 1:2
Wang M. - Yuan C.
12.06.2024 10:25
(6:4-3:6-6:2) 2:1
Zheng W. - Yao X.
12.06.2024 10:55
(6:4-6:2) 2:0
Huang Y. - Liang E.S.
12.06.2024 11:55
(4:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Poljska 01A, ženske dvojice
Fourlis/Hule - Koprow/Skape
12.06.2024 14:25
(6:3-6:3) 2:0
Vilar/Visman - Rodri/Palau
12.06.2024 15:50
(7:6-6:2) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Poljska 01A, ženske posameznice
Kawamura M. - Kuczer D.
12.06.2024 09:30
(6:7-4:6) 0:2
Palicova B. - Petkovic A.
12.06.2024 09:30
(6:1-7:6) 2:0
Alves C. - Rodriguez V.
12.06.2024 09:30
(6:1-2:6-4:6) 1:2
Malygina E. - Duerst J.
12.06.2024 09:30
(4:6-2:6) 0:2
Rinaldo P.K. - Kucmanova A.
12.06.2024 11:30
(7:6-1:6-6:4) 2:1
Vandewinkel H. - Vismane D.
12.06.2024 11:30
(7:6-6:1) 2:0
Hule P. - Hertel A.
12.06.2024 12:05
(5:7-6:3-6:4) 2:1
Sanchez A.S. - Firman A.
12.06.2024 12:05
(6:3-6:4) 2:0
Sziedat F. - Ewald W.
12.06.2024 12:55
(1:6-6:2-6:2) 2:1
Marcinkevica D. - Podlinska M.
12.06.2024 13:40
(4:6-2:6) 0:2
Samir S. - Tubello A.
12.06.2024 14:20
(4:6-4:6) 0:2
Falkowska W. - Fetecau I.
12.06.2024 14:55
(1:6-6:4-6:4) 2:1
Ercan M. - Martinez C.C.
12.06.2024 15:20
(6:3-7:5) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Portugalska 08A, ženske dvojice
Garak/Lanca - Bhosa/Lanser
12.06.2024 18:00
(0:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Portugalska 08A, ženske posameznice
Dapkute I. - Freitas A.
12.06.2024 10:55
(6:2-6:2) 2:0
Volodko K. - Ryser V.
12.06.2024 11:00
(3:6-1:6) 0:2
Paszek T. - Sebov K.
12.06.2024 11:00
(6:3-3:6-0:6) 1:2
Knutson G.A. - Bhosale R.
12.06.2024 12:15
(6:2-7:6) 2:0
Lansere S. - Jorge M.
12.06.2024 12:45
(4:6-1:6) 0:2
Lanca S. - Sieg M.
12.06.2024 13:05
(2:6-0:6) 0:2
Kung L. - Jorge F.
12.06.2024 14:00
(3:6-0:6) 0:2
Parnaby A. - Chang S.
12.06.2024 14:10
(7:5-6:0) 2:0
Leonard M. - Portillo R.M.J.
12.06.2024 14:15
(6:1-5:7-4:6) 1:2
Voloshchuk A. - Raina A.
12.06.2024 15:35
(1:6-3:6) 0:2
Werner C. - Hon P.
12.06.2024 15:50
(1:6-7:5-2:6) 1:2
Andrianjafitrimo T. - Glushko L.
12.06.2024 17:20
(7:5-6:0) 2:0
Jang S.J. - Bolkvadze M.
12.06.2024 18:10
(5:7-7:5-4:6) 1:2
Tian F. - Chong E.W.
12.06.2024 19:00
(6:1-6:2) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Serbia 11A, Women Doubles
McPh/Pawliko - Arb M./Popov
12.06.2024 13:45
(6:1-6:1) 2:0
Mirch/Reisel - Lazar/Vangel
12.06.2024 16:10
(6:3-6:4) 2:0
Hejtma/Rafai - Stan/Stoja
12.06.2024 17:15
(1:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Serbia 11A, Women Singles
Alexandrova R. - Pawlikowska Z.
12.06.2024 08:55
(1:6-4:6) 0:2
Ozgen P. - Popovski D.
12.06.2024 09:00
(7:6-6:4) 2:0
Waligora A. - Lazarenko K.
12.06.2024 09:00
(6:2-4:6-0:6) 1:2
Lopicic A. - Vangelova A.
12.06.2024 11:15
(4:6-5:7) 0:2
Shubladze A. - Danailova E.
12.06.2024 11:20
(6:2-6:0) 2:0
Daubnerova N. - Bulatova A.
12.06.2024 11:50
(6:4-4:6-6:4) 2:1
Hejtmanek A. J. - Laskutova K.
12.06.2024 12:05
(4:6-3:6) 0:2
Cvijanovic J. - Markovic A.
12.06.2024 14:00
(3:6-6:3-3:6) 1:2
Varul L. - Chainykova Y.
12.06.2024 14:05
(6:4-6:3) 2:0
Smejkalova A. - Bednarz Z.
12.06.2024 14:50
(6:1-6:1) 2:0
Vukovic D. - Gynina V.
12.06.2024 16:55
(7:6-6:4) 2:0
Bergler O. - Masiianskaia M.
12.06.2024 17:20
(6:4-6:3) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Spain 31A, Women Doubles
Mettr/Petre - Gome/Gome
12.06.2024 14:00
(6:3-6:3) 2:0
Cherubi/Kuhl - Herna/Martin
12.06.2024 15:40
(4:6-6:1-1:0) 2:1
Martin/Rey - Mdlu/Mdlu
12.06.2024 15:45
(6:1-4:6-1:0) 2:1
Inisan/Langla - Herazo/Pace
12.06.2024 16:40
(6:7-6:7) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Spain 31A, Women Singles
Quevedo K. - Mettraux M.
12.06.2024 09:25
(6:2-6:1) 2:0
Pace F. - Ros P.L.
12.06.2024 09:25
(6:2-6:1) 2:0
Kuhl C. - Kazionova E.
12.06.2024 09:30
(7:5-7:6) 2:0
Petretic L. - Bouzo Z. N.
12.06.2024 09:30
(5:7-4:6) 0:2
Karantali E. - Raggi A.
12.06.2024 10:25
(2:6-3:6) 0:2
Martinez V.M. - Cherubini D.
12.06.2024 10:50
(2:6-7:6-6:3) 2:1
Inisan E. - Garcia Cid M.
12.06.2024 11:00
(6:4-6:3) 2:0
Herazo G.M.F. - Arias M.P.
12.06.2024 11:55
(6:4-3:6-5:7) 1:2
Skoog I. - Aristegui M.
12.06.2024 12:00
(6:4-6:2) 2:0
Gudelj V. - Muntean V.
12.06.2024 13:00
(1:6-3:6) 0:2
Desvignes E.M. - Perello S. J.
12.06.2024 14:05
(3:6-3:6) 0:2
Nguyen T.L. - Bougrat M.
12.06.2024 14:10
(7:5-6:2) 2:0
Alberto M.P. - Lene E.
12.06.2024 15:20
(1:6-0:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Tunizija 33A, ženske posameznice
Nikolenko T. - Favier M.
12.06.2024 10:30
(7:5-0:6-3:6) 1:2
Paukstyte P. - Matsuda R.
12.06.2024 10:30
(6:2-3:6-7:6) 2:1
Stepanova V. - Abouelsaad H.
12.06.2024 12:10
(1:6-4:6) 0:2
Kenzhibayeva S. - Villet M.
12.06.2024 12:25
(6:4-7:6) 2:0
Demidova D. - Mansfield K.
12.06.2024 13:30
(4:6-3:6) 0:2
Tjen J. - Refaat M.
12.06.2024 13:40
(6:2-6:2) 2:0
Mack M. - Adams J.
12.06.2024 14:10
(4:6-1:6) 0:2
Kuzmova K. - Delaunay C.
12.06.2024 14:45
(6:1-6:3) 2:0
Maquet, Margaux - Baidaulet D.
12.06.2024 15:10
(6:2-6:1) 2:0
Dean E. - Haddad I.
12.06.2024 15:20
(7:6-4:6-6:2) 2:1
Andreevskaya V. - Mansouri Y.
12.06.2024 15:50
(0:6-0:4) 0:1
Tenis - ITF ženske - ITF ZDA 23A, ženske dvojice
Arun/Quiro - Bruu-S./Wolf
12.06.2024 02:15
(2:6-3:6) 0:2
Berna/Cente - Amo/Kell
12.06.2024 03:30
(6:1-6:1) 2:0
Cayet/Faircl - Eraydi/Sahdiie
12.06.2024 04:50
(0:6-4:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF ZDA 23A, ženske posameznice
Tirunelveli T. - Wong H.Y.C.
12.06.2024 00:50
(3:6-6:7) 0:2
McGiffin T. - Noel C.
12.06.2024 01:10
(2:6-2:6) 0:2
Ivanova D. - Wang T.
12.06.2024 01:35
(3:6-6:4-4:6) 1:2
Wolf A. - Kinard T.
12.06.2024 19:00
(2:6-3:6) 0:2
Webb S. - Weng N.
12.06.2024 19:00
(0:6-2:6) 0:2
Crawley F. - Tse E.
12.06.2024 20:30
(6:2-6:3) 2:0
Hance K. - Giavara H.
12.06.2024 20:45
(6:4-1:6-2:6) 1:2
Keller K. - Cataldi T.
12.06.2024 21:45
(2:6-2:6) 0:2
Chen Y. - Cayetano E.
12.06.2024 22:45
(2:6-2:6) 0:2
Deming E. - Ahn A.
12.06.2024 23:10
(1:6-5:7) 0:2
Tenis - Pokal federacij - Billie Jean King Cup
Broad/Krug - Chime/Magar
12.06.2024 12:29
(6:2-7:6) 2:0
Nga/Nga - Dotse A / Dougah A D G
12.06.2024 14:50
(7:6-3:6-1:0) 2:1
Tenis - Pokal federacij - Pokal Federacij
Quadre B.O. - Chakanyuka C.
12.06.2024 08:50
(6:2-6:0) 2:0
Wanjala C. - Kitambala H.
12.06.2024 09:00
(6:4-6:1) 2:0
Broadfoot G. - Chimedza S.N.
12.06.2024 10:35
(7:5-6:1) 2:0
Okutoyi A. - Nahimana S.
12.06.2024 11:05
(6:4-6:4) 2:0
Nga M.P.E. - Dougah A.D.G.
12.06.2024 13:05
(3:6-2:6) 0:2
Nweke D.D. - Youri E.
12.06.2024 22:30
(2:6-4:6) 0:2
Tenis - WTA - WTA Nottingham, Velika Britanija ženske dvojice
Frech/Kawa - Gleas/Tang
12.06.2024 12:00
(6:2-6:3) 2:0
Dabrow/Routlif - Barne/Chris
12.06.2024 14:45
(6:1-6:0) 2:0
Doleh/Krawc - Krueg/Zhang
12.06.2024 15:50
(6:3-3:6-0:1) 1:2
Burel/Osori - Guo/Jiang
12.06.2024 17:20
(6:3-6:2) 2:0
Hibino N / Murray Sharan S - Bains/Lumsd
12.06.2024 18:40
(5:7-3:6) 0:2
Tenis - WTA - WTA Nottingham, Velika Britanija ženske posam.
Birrell K. - Stefanini L.
12.06.2024 12:00
(6:4-6:7-6:0) 2:1
Saville D. - Parry D.
12.06.2024 16:05
(4:6-1:6) 0:2
Marino R. - Boulter K.
12.06.2024 17:10
(4:6-3:6) 0:2
Watson H. - Pliskova Ka.
12.06.2024 18:40
(4:6-4:6) 0:2
Tenis - WTA - WTA S-Hertogenbosch, Nizozemska ženske dvojice
Hozum/Ninom - Linette/Rus
12.06.2024 13:30
(1:6-6:7) 0:2
Danil/Xu - Mihali/Nich
12.06.2024 14:50
(1:6-6:3-0:1) 1:2
Pegula J / Schuurs D - Kolod/Sisko
12.06.2024 16:40
(3:6-6:4-0:1) 1:2
Linette/Rus - Sams/Shnai
12.06.2024 17:50
(1:6-4:6) 0:2
Kalas/Sizik - Bai Z / Yuan Yu
12.06.2024 18:20
(6:2-6:2) 2:0
Lamen/Vedde - Hrunc/Khrom
12.06.2024 18:40
(6:4-6:2) 2:0
Neel I / Schoofs B - Leche/Zimme
12.06.2024 18:40
(6:2-6:1) 2:0
Tenis - WTA - WTA S-Hertogenbosch, Nizozemska ženske posameznice
Tauson C. - Niemeier J.
12.06.2024 11:30
(4:6-7:6-4:6) 1:2
Van Uytvanck A. - Samsonova L.
12.06.2024 11:30
(1:6-3:6) 0:2
Bai Z. - Kudermetova V.
12.06.2024 11:40
(5:7-1:6) 0:2
Linette M. - Montgomery R.
12.06.2024 12:55
(7:6-3:6-5:7) 1:2
Andreescu B.V. - Yuan Y.
12.06.2024 14:30
(6:4-6:4) 2:0
Vekic D. - Minnen G.
12.06.2024 15:05
(1:6-6:0-5:7) 1:2
Osaka N. - Lamens S.
12.06.2024 16:10
(6:2-6:2) 2:0
Tenis - WTA 125K - WTA 125K Valencia, Spain Women Doubles
Anshb/Detiu - Morat/Zarazu
12.06.2024 21:10
(5:7-7:5-0:1) 1:2
Tenis - WTA 125K - WTA 125K Valencia, Spain Women Singles
Esquiva B.C. - Zarazua R.
12.06.2024 11:00
(1:6-2:6) 0:2
Cortez L.L. - Trevisan M.
12.06.2024 11:00
(3:6-3:6) 0:2
Salkova D. - Shymanovich I.
12.06.2024 11:00
(4:6-4:6) 0:2
Mendez S. - Burillo E.I.
12.06.2024 13:00
(6:1-7:5) 2:0
Maristany G. - Li A.
12.06.2024 14:30
(4:6-7:6-1:6) 1:2
Košarka - Argentina - Liga Argentina
Atenas Cordoba - Chivilcoy
12.06.2024 02:00
(16:17-15:20-11:5) 42:42
Košarka - Brazilija - Copa Sao Paulo
Sao Caetano - Diadema
12.06.2024 00:30
(19:3-16:12-12:11-14:21) 61:47
Košarka - Čile - Liga Femenina
Un. de Chile - Sergio Ceppi
12.06.2024 02:00
(23:15-20:6-21:13-9:17) 73:51
Košarka - Filipini - Filoil Flying V Preseason Premier pokal
Knights - FEU Tamaraws
12.06.2024 10:00
(17:24-21:25-29:13-11:18) 78:80
Fighting M. - SG Archers
12.06.2024 12:00
(17:14-6:29-25:10-21:13) 69:66
Košarka - Filipini - PBA, Pokal, končnica
Bolts - SM Beermen
12.06.2024 13:30
(22:29-18:22-34:31-27:29) 101:111
Košarka - Francija - Francija Pro A Končnica (M)
Paris - Monaco
12.06.2024 21:05
(18:37-19:26-18:30-21:22) 76:115
Košarka - Grčija - Basket League
Olympiakos - Panathinaikos
12.06.2024 20:15
(22:17-29:27-13:20-21:24) 85:88
Košarka - Italija - Serie A2
Trieste - Cantu
12.06.2024 21:00
(20:14-20:14-23:19-20:25) 83:72
Košarka - Italija - Serie B
Roseto - Libertas Livorno
12.06.2024 20:45
(18:15-20:25-15:21-21:20) 74:81
Herons - Avellino
12.06.2024 21:00
(23:24-16:16-14:16-14:19) 67:75
Košarka - Južna Koreja - College
Hanyang Un. - Sangmyung Un.
12.06.2024 10:00
(23:5-11:21-9:7-13:7) 56:40
Košarka - Kolumbija - LBP
Toros Del Valle - Cimarrones
12.06.2024 03:10
(29:24-11:24-28:14-32:24) 100:86
Košarka - Kostarika - Liga Superior
Pelicans PFC - Roswell
12.06.2024 03:30
(19:26-23:14-14:20-18:21) 74:81
Colegio de Ab. - San Ramon
12.06.2024 04:00
(21:20-28:17-11:17-18:24-1:8) 79:86
Košarka - Mednarodni - Champions League Asia
Egis - Pelita Jaya
12.06.2024 13:30
(16:38-30:21-29:15-16:24) 91:98
Liaoning FL - Shabab Al-Ahli D.
12.06.2024 16:30
(15:26-16:23-15:24-19:24) 65:97
Matrix - AL Riyadi B.
12.06.2024 19:45
(12:41-25:21-23:20-28:26) 88:108
Košarka - Nemčija - BBL
Alba Berlin - Bayern M.
12.06.2024 20:30
(14:17-14:14-17:17-18:19) 63:67
Košarka - Nova Zelandija - NBL
Otago N. - Taranaki M.
12.06.2024 09:30
(24:25-22:27-20:24-22:25) 88:101
Košarka - Portoriko - BSN
Aguada S. - Osos de Man.
12.06.2024 02:00
(29:22-22:20-33:18-28:26) 112:86
Košarka - Španija - Liga ACB
Murcia - Real Madrid
12.06.2024 20:30
(19:17-21:15-16:34-17:18) 73:84
Košarka - Tajvan - P liga
Taoyuan P. - NT Kings
12.06.2024 13:00
(14:16-27:7-27:25-22:22) 90:70
Košarka - Turčija - TBSL, Končnica
Fenerbahce - An.Efes
12.06.2024 19:30
(22:8-14:25-15:19-13:12-16:8) 80:72
Košarka - Venezuela - Superliga
Guaiqueries M. - Anzoategui
12.06.2024 01:00
(18:21-18:14-14:16-19:18-16:6) 85:75
Toros - Spartans
12.06.2024 01:00
(19:27-23:28-10:22-24:20) 76:97
Broncos C. - Carabobo
12.06.2024 02:00
(16:30-21:18-22:23-26:14-15:13) 100:98
Košarka - ZDA - WNBA
Atlanta - Washington
12.06.2024 01:30
(15:25-18:13-17:26-18:23) 68:87
Las Vegas - Minnesota
12.06.2024 04:00
(31:29-17:30-12:19-26:22) 86:100
Seattle - L.A.Sparks
12.06.2024 04:00
(25:25-23:17-18:19-29:18) 95:79
Rokomet - Angola - Campeonato Nacional
Petro de Luanda - Gd Gaiatos
12.06.2024 14:00
(14:12-14:12) 28:24
Rokomet - Brazilija - Liga Handebol Brasil
Unicep SC - Aciseg VCG
12.06.2024 01:00
(3:18-13:10) 16:28
Odbojka - Alžirija - Championnat Nationale
Tlemcen - ES Setif
12.06.2024 20:00
(25:14-25:20-25:17) 3:0
Odbojka - Brazilija - U21 Paulista
Sesi Bauru - Suzano
12.06.2024 23:00
(25:15-25:22-25:18) 3:0
Odbojka - Kitajska - Državno prvenstvo
Shanghai TD - Fujian
12.06.2024 07:00
(25:20-25:21-25:22) 3:0
Beijing A. - Liaoning
12.06.2024 09:00
(25:13-27:25-21:25-21:25-15:13) 3:2
Tianjin - Sichuan
12.06.2024 11:00
(25:21-25:21-22:25-25:19) 3:1
Odbojka - Libanon - Premier League, Women
Byblos - Usj 1875
12.06.2024 18:30
(25:14-25:15-25:13) 3:0
Hboub - Kfar Abida
12.06.2024 19:00
2:2
Odbojka - Mednarodni - Liga narodov (Ž)
Nizozemska - Srbija
12.06.2024 08:30
(25:20-25:21-18:25-25:12) 3:1
Turčija - Tajska
12.06.2024 11:00
(25:17-25:17-25:17) 3:0
R.Koreja - Japonska
12.06.2024 12:20
(16:25-16:25-23:25) 0:3
Brazilija - Poljska
12.06.2024 14:30
(22:25-25:17-25:17-25:16) 3:1
Odbojka - Rusija - Pro Liga
Uragan Pro - Sokol Pro
12.06.2024 06:20
(18:25-25:22-24:26-15:25) 1:3
Molot - Orly Pro
12.06.2024 08:00
(25:22-19:25-22:25-20:25) 1:3
Plamya Pro - Vityaz
12.06.2024 09:50
(27:29-25:20-25:22-22:25-15:10) 3:2
Payp - Tornado
12.06.2024 11:20
(23:25-18:25-15:25) 0:3
Alliance - Titans
12.06.2024 13:00
(24:26-25:21-23:25-21:25) 1:3
Odbojka - Vietnam - U19 Prvenstvo (Ž)
Ha Noi - Binh Dien
12.06.2024 05:00
(15:25-19:25-20:25) 0:3
Quang Ninh - Vietinbank
12.06.2024 08:20
(9:25-10:25-12:25) 0:3
Hoa Chat Duc - Thai Nguyen
12.06.2024 12:20
(25:21-25:8-25:21) 3:0
Odbojka - Vietnam - U20 Prvenstvo
Cong An Hai Duong U20 - Binh Duong
12.06.2024 06:45
(20:25-18:25-23:25) 0:3
Ben Tre - Trang An N.B.
12.06.2024 11:00
(18:25-18:25-9:17) 0:2
Bien Phong - Ha Noi
12.06.2024 14:00
(15:25-25:21-16:25-18:25) 1:3
Baseball - Japonska - Interliga
Saitama - Hiroshima
12.06.2024 11:00
(0:0-0:0-0:0-0:0-5:0-0:0-0:0-0:0-0:0) 5:0
Fukuoka - Tokyo
12.06.2024 11:00
(0:0-0:0-1:0-0:3-0:4-0:0-0:2-0:0-2:0) 3:9
Tohoku G.E. - Yomiuri
12.06.2024 11:00
(5:0-0:0-0:1-0:1-0:0-0:0-0:0-0:0-0:2) 5:4
Chiba - Yokohama
12.06.2024 11:00
(2:0-0:0-0:0-1:1-0:0-0:1-0:6-0:1-0:4) 3:13
Hokkaido N. - Chunichi D.
12.06.2024 11:00
(4:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-1:0-2:0-0:0) 7:0
Orix - Hanshin T.
12.06.2024 11:00
(0:0-0:0-0:0-3:0-0:0-1:0-0:0-0:0-0:0) 4:0
Baseball - Južna Koreja - KBO Liga
Doosan B. - H.Eagles
12.06.2024 11:30
(0:0-0:0-0:2-0:1-2:0-0:0-1:0-0:0-0:1) 3:4
Landers - Kia Tigers
12.06.2024 11:30
(0:0-1:0-4:0-0:0-0:2-0:4-1:7-1:0-0:0) 7:13
Dinos - KT Wiz
12.06.2024 11:30
(1:2-0:0-3:4-0:0-0:0-0:2-1:2-0:1-3:0) 8:11
Lotte G. - Kiwoom H.
12.06.2024 11:30
(0:0-0:0-1:0-0:0-5:0-0:0-0:1-3:1-0:0) 9:2
Sam.Lions - LG Twins
12.06.2024 11:30
(0:0-0:2-0:1-2:1-0:0-1:0-2:0-0:0-0:0) 5:4
Baseball - Mehika - Mehiška liga
Dorados - Saraperos
12.06.2024 03:00
(0:0-1:0-0:1-2:1-2:2-0:0-0:0-1:2-0:0-0:4) 6:10
Diablos R. - P.Campeche
12.06.2024 03:00
(0:3-7:0-0:0-2:0-0:7-1:1-0:0-1:0-0:1) 11:12
Con.. de Queretaro - T.Quintana R.
12.06.2024 03:00
(3:0-0:2-6:0-0:0-0:0-3:0-6:0-1:0-0:0) 19:2
R.Aguascalie - Dos Laredos
12.06.2024 03:30
(2:0-0:0-1:0-3:1-0:0-0:0-1:0-2:4-0:0) 9:5
Leones Y. - Leon
12.06.2024 03:35
(0:0-0:0-5:0-0:0-4:0-1:2-0:0-0:0-0:0) 10:2
Cali. de Durango - Vaqueros L.
12.06.2024 03:35
(0:2-1:0-1:0-0:0-0:0-0:2-0:0-0:0-0:0) 2:4
Acereros M. - Monterrey
12.06.2024 03:45
(2:0-0:0-12:2-0:0-0:2-0:0-0:1-2:0-0:0) 16:5
Veracruz - Puebla
12.06.2024 04:00
(0:1-2:1-0:2-0:1-0:1-0:0-0:0-0:0-0:0) 2:6
Baseball - ZDA - MLB
Baltimore Orioles - Atlanta
12.06.2024 00:35
(0:0-3:0-0:0-0:0-0:0-1:0-0:0-0:0-0:0) 4:0
Detroit Tigers - Washington Nationals
12.06.2024 00:40
(0:0-0:0-0:1-0:0-4:2-0:0-0:0-0:1-0:0-0:1) 4:5
Tampa Bay - Chicago C.
12.06.2024 00:50
(0:0-0:0-0:0-0:1-0:0-0:1-1:0-0:0-4:0) 5:2
Boston - Philadelphia Phillies
12.06.2024 01:10
(1:1-0:0-0:0-0:2-0:1-0:0-0:0-0:0-0:0) 1:4
New York Mets - Miami Marlins
12.06.2024 01:10
(0:0-2:1-0:0-0:0-0:2-0:0-0:0-0:0-0:1) 2:4
Cincinnati - Cleveland
12.06.2024 01:10
(1:0-0:0-0:3-0:0-0:0-1:0-0:0-0:1-1:1) 3:5
Minnesota - Colorado Rockies
12.06.2024 01:40
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:4-2:0-0:1-2:0) 4:5
St.Louis - Pittsburgh
12.06.2024 01:45
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-1:2) 1:2
Milwaukee - Toronto
12.06.2024 02:10
(0:0-0:1-0:0-0:1-0:0-0:0-0:0-0:0-0:1) 0:3
Kansas C. - New York Yankees
12.06.2024 02:10
(0:2-0:0-0:0-0:4-0:0-0:1-0:3-1:0-0:0) 1:10
Arizona Diamondbacks - Los Angeles Angels
12.06.2024 03:40
(0:0-2:0-2:2-0:0-1:0-1:1-3:0-0:1-0:0) 9:4
San Diego - Oakland
12.06.2024 03:40
(0:1-0:0-0:0-0:0-3:0-0:0-0:0-0:2-1:0) 4:3
Seattle - Chicago WS
12.06.2024 03:40
(0:0-1:1-1:2-0:0-0:0-0:0-2:0-0:0-0:0) 4:3
San Francisco - Houston Astros
12.06.2024 03:45
(0:0-0:0-1:1-0:0-0:2-0:0-0:0-0:0-0:0) 1:3
Los Angeles Dodgers - Texas
12.06.2024 04:10
(3:0-0:1-0:0-3:0-1:0-7:0-1:1-0:0-0:0) 15:2
Minnesota - Colorado Rockies
12.06.2024 19:10
(5:1-0:0-0:0-3:1-0:0-2:1-0:2-7:3-0:1) 17:9
Milwaukee - Toronto
12.06.2024 20:10
(0:1-0:0-0:0-0:0-0:0-5:0-0:0-0:0-0:3) 5:4
San Francisco - Houston Astros
12.06.2024 21:45
(0:0-0:0-2:0-3:1-0:0-0:2-0:0-0:0-0:0) 5:3
San Diego - Oakland
12.06.2024 22:10
(0:0-1:0-0:0-0:0-1:0-0:3-0:0-2:1-1:0) 5:4
Baseball - ZDA - Triple-A mednarodna liga
Syracuse M. - Lehigh Valley
12.06.2024 00:05
(2:0-0:0-0:0-0:2-0:1-4:0-2:0-0:0-0:0) 8:3
Durham B. - Charlotte K.
12.06.2024 00:35
(0:1-1:0-1:2-0:0-0:0-0:2-0:0-3:1-1:0-0:2) 6:8
Gwinnett S. - Nashville S.
12.06.2024 01:05
(0:3-0:0-2:0-1:0-0:1-5:0-1:4-4:0-0:1) 13:9
Toledo MH - Omaha SC
12.06.2024 01:05
(2:0-2:0-0:1-3:0-0:0-2:0-0:1-1:0-0:1) 10:3
Columbus - Iowa Cubs
12.06.2024 01:05
(0:0-0:0-0:0-0:0-2:1-1:0-0:1-0:0-0:0) 3:2
Gwinnett S. - Nashville S.
12.06.2024 18:05
(0:0-0:0-2:0-0:0-0:0-0:0-0:1-0:3-0:0) 2:4
Columbus - Iowa Cubs
12.06.2024 18:05
(0:0-0:0-0:0-0:0-1:0-0:0-0:1-0:0-0:0-5:2) 6:3
Baseball - ZDA - Triple-A Pacific Coast liga
SL Skeeters - OKC Dodgers
12.06.2024 02:05
(0:4-2:0-0:0-0:0-0:1-0:4-0:0-0:0-0:2) 2:11
R. R.Express - Tacoma R.
12.06.2024 02:15
(1:2-1:0-1:0-1:1-0:0-0:0-0:0-0:5-0:0) 4:8
Albuquerque I. - El Paso
12.06.2024 02:35
(0:0-1:2-0:0-0:0-0:3-0:0-1:0-1:1-0:4) 3:10
Rugby - Rugby Union - U20 International Friendlies
Gruzija - England
12.06.2024 16:00
(16:5-29:12) 45:17
Futsal - Argentina - Primera Division
Hebraica - San Lorenzo
12.06.2024 02:00
(1:1-1:0) 2:1
Futsal - Brazilija - Liga Nacional
Erechim - Taubate
12.06.2024 00:00
(4:1-3:1) 7:2
Futsal - Mednarodni klubi - Klubske prijateljske tekme
Kmf Midzor 192 - Amigo Severozapad
12.06.2024 18:00
(0:2-3:3) 3:5
Futsal - Mednarodno - Mednarodne prijateljske tekme
Črna Gora - Makedonija
12.06.2024 18:00
(0:1-0:1) 0:2
Futsal - Mednarodno - Mednarodne prijateljske tekme (Ž)
Hrvaška - Morocco
12.06.2024 16:00
(1:1-3:2) 4:3
Futsal - Peru - Primera Division
Adebami - Santa Maria
12.06.2024 02:00
(1:2-3:2) 4:4
Senor DLM - P.Walon
12.06.2024 03:15
(0:9-0:6) 0:15
Futsal - Vietnam - Premier Liga
Tan Hiep Hung - LH Long
12.06.2024 09:00
(1:0-2:0) 3:0
Thai Son - Savinest Khanh Hoa
12.06.2024 12:00
(2:0-4:0) 6:0
Namizni tenis - Češka - Czech Liga Pro
Kubat V. - Pulkrabek V.
12.06.2024 00:00
(11:8-12:10-12:14-11:6) 3:1
Barta T. - Steffan J.
12.06.2024 00:00
(7:11-11:8-11:6-11:9) 3:1
Mazanek S. - Regner T.
12.06.2024 00:30
(8:11-4:11-11:6-6:11) 1:3
Baly O. - Holovatiuk Y.
12.06.2024 00:30
(8:11-7:11-9:11) 0:3
Pulkrabek V. - Madle L.
12.06.2024 01:00
(6:11-11:8-5:11-9:11) 1:3
Steffan J. - Hruska V.
12.06.2024 01:00
(12:10-4:11-11:2-11:7) 3:1
Kubat V. - Mazanek S.
12.06.2024 01:30
(7:11-11:8-10:12-9:11) 1:3
Barta T. - Baly O.
12.06.2024 01:30
(7:11-8:11-9:11) 0:3
Madle L. - Regner T.
12.06.2024 02:00
(5:11-11:7-11:9-11:9) 3:1
Hruska V. - Holovatiuk Y.
12.06.2024 02:00
(8:11-13:11-4:11-5:11) 1:3
Pulkrabek V. - Mazanek S.
12.06.2024 02:30
(11:6-14:12-11:6) 3:0
Steffan J. - Baly O.
12.06.2024 02:30
(11:6-11:8-5:11-9:11-11:7) 3:2
Regner T. - Kubat V.
12.06.2024 03:00
(13:11-11:8-9:11-2:11-6:11) 2:3
Holovatiuk Y. - Barta T.
12.06.2024 03:00
(11:9-11:8-7:11-9:11-10:12) 2:3
Mazanek S. - Madle L.
12.06.2024 03:30
(6:11-11:5-9:11-9:11) 1:3
Baly O. - Hruska V.
12.06.2024 03:30
(7:11-11:8-11:3-6:11-10:12) 2:3
Regner T. - Pulkrabek V.
12.06.2024 04:00
(11:1-4:11-2:11-3:11) 1:3
Holovatiuk Y. - Steffan J.
12.06.2024 04:00
(11:6-4:11-8:11-8:11) 1:3
Madle L. - Kubat V.
12.06.2024 04:30
(11:8-4:11-8:11-7:11) 1:3
Hruska V. - Barta T.
12.06.2024 04:30
(11:5-9:11-11:6-11:4) 3:1
Pulkrabek V. - Regner T.
12.06.2024 05:00
(11:8-11:4-9:11-11:9) 3:1
Hruska V. - Barta T.
12.06.2024 05:00
(11:7-11:1-11:8) 3:0
Madle L. - Kubat V.
12.06.2024 05:30
(8:11-9:11-6:11) 0:3
Steffan J. - Holovatiuk Y.
12.06.2024 05:30
(5:11-5:11-11:7-12:10-10:12) 2:3
Lazar J. - Cermak, Vladimir
12.06.2024 08:00
(7:11-12:10-8:11-11:7-4:11) 2:3
Fojtik T. - Pavliska M.
12.06.2024 08:00
(11:5-8:11-9:11-12:10-14:12) 3:2
Hasmanda R. - Regner M.
12.06.2024 08:00
(11:8-11:7-6:11-11:6) 3:1
Babinek J. - Ruzicka J.
12.06.2024 08:00
(9:11-11:13-11:9-17:15-11:8) 3:2
Kostal M. - Zuzanek J.
12.06.2024 08:30
(8:11-8:11-13:11-4:11) 1:3
Sudek P. - Kolar M.
12.06.2024 08:30
(6:11-16:14-11:5-11:2) 3:1
Vavrecka M. - Martinak L.
12.06.2024 08:30
(8:11-11:7-11:6-13:15-8:11) 2:3
Fnukal R. - Lovl J.
12.06.2024 08:30
(11:6-8:11-11:6-11:9) 3:1
Zuzanek J. - Lazar J.
12.06.2024 09:00
(12:10-11:9-11:3) 3:0
Regner M. - Sudek P.
12.06.2024 09:00
(11:8-8:11-11:5-8:11-7:11) 2:3
Pavliska M. - Vavrecka M.
12.06.2024 09:00
(13:15-11:7-6:11-9:11) 1:3
Ruzicka J. - Fnukal R.
12.06.2024 09:00
(9:11-11:7-10:12-11:5-8:11) 2:3
Cermak, Vladimir - Kostal M.
12.06.2024 09:30
(8:11-11:9-9:11-12:10-11:7) 3:2
Martinak L. - Fojtik T.
12.06.2024 09:30
(8:11-2:11-11:7-8:11) 1:3
Kolar M. - Hasmanda R.
12.06.2024 09:30
(11:13-11:9-7:11-6:11) 1:3
Lovl J. - Babinek J.
12.06.2024 09:30
(11:3-8:11-14:12-7:11-10:12) 2:3
Kostal M. - Lazar J.
12.06.2024 10:00
(7:11-11:8-11:5-11:8) 3:1
Hasmanda R. - Sudek P.
12.06.2024 10:00
(11:8-11:5-11:9) 3:0
Babinek J. - Fnukal R.
12.06.2024 10:00
(9:11-11:5-11:0-11:6) 3:1
Fojtik T. - Vavrecka M.
12.06.2024 10:00
(12:10-11:8-11:8) 3:0
Zuzanek J. - Cermak, Vladimir
12.06.2024 10:30
(12:10-3:11-11:7-7:11-11:8) 3:2
Pavliska M. - Martinak L.
12.06.2024 10:30
(8:11-8:11-11:7-11:6-11:5) 3:2
Ruzicka J. - Lovl J.
12.06.2024 10:30
(3:11-11:9-3:11-9:11) 1:3
Regner M. - Kolar M.
12.06.2024 10:30
(13:11-14:12-11:3) 3:0
Lovl J. - Ruzicka J.
12.06.2024 11:00
(11:5-9:11-9:11-8:11) 1:3
Kostal M. - Lazar J.
12.06.2024 11:00
(10:12-5:11-11:8-9:11) 1:3
Regner M. - Kolar M.
12.06.2024 11:00
(11:5-11:13-9:11-11:7-7:11) 2:3
Martinak L. - Vavrecka M.
12.06.2024 11:00
(11:4-8:11-3:11-11:8-5:11) 2:3
Babinek J. - Fnukal R.
12.06.2024 11:30
(11:6-11:9-8:11-11:7) 3:1
Zuzanek J. - Cermak, Vladimir
12.06.2024 11:30
(7:11-12:10-7:11-8:11) 1:3
Hasmanda R. - Sudek P.
12.06.2024 11:30
(12:10-12:10-6:11-11:7) 3:1
Fojtik T. - Pavliska M.
12.06.2024 11:30
(7:11-15:13-11:9-11:8) 3:1
Mecl Jr J. - Kliucuk R.
12.06.2024 12:00
(11:9-11:4-9:11-11:13-11:9) 3:2
Havlik V. - Pavelka R.
12.06.2024 12:00
(11:8-4:11-7:11-11:8-11:5) 3:2
Limbursky R. - Drastich M.
12.06.2024 12:00
(8:11-7:11-7:11) 0:3
Pszczolka V. - Jochym P.
12.06.2024 12:00
(4:11-2:11-11:5-6:11) 1:3
Hofman D. - Ruzicka J.
12.06.2024 12:30
(11:9-12:14-12:14-17:19) 1:3
Postelt V. - Kostal M.
12.06.2024 12:30
(7:11-11:13-11:4-12:10-11:8) 3:2
Huttl A. - Krupnik J.L.
12.06.2024 12:30
(2:11-9:11-11:8-11:8-8:11) 2:3
Kepka J. - Manhal Sr J.
12.06.2024 12:30
(5:11-6:11-12:10-9:11) 1:3
Kliucuk R. - Hofman D.
12.06.2024 13:00
(11:8-11:6-9:11-11:9) 3:1
Pavelka R. - Postelt V.
12.06.2024 13:00
(9:11-11:9-4:11-7:11) 1:3
Drastich M. - Kepka J.
12.06.2024 13:00
(11:4-11:8-11:9) 3:0
Jochym P. - Huttl A.
12.06.2024 13:00
(11:9-9:11-6:11-7:11) 1:3
Ruzicka J. - Mecl Jr J.
12.06.2024 13:30
(9:11-6:11-11:3-10:12) 1:3
Manhal Sr J. - Limbursky R.
12.06.2024 13:30
(11:5-11:8-11:7) 3:0
Kostal M. - Havlik V.
12.06.2024 13:30
(11:6-8:11-11:9-11:6) 3:1
Krupnik J.L. - Pszczolka V.
12.06.2024 13:30
(6:11-11:9-8:11-3:11) 1:3
Mecl Jr J. - Hofman D.
12.06.2024 14:00
(14:12-4:11-11:8-8:11-11:7) 3:2
Limbursky R. - Kepka J.
12.06.2024 14:00
(11:5-11:6-9:11-8:11-13:11) 3:2
Havlik V. - Postelt V.
12.06.2024 14:00
(8:11-7:11-7:11) 0:3
Pszczolka V. - Huttl A.
12.06.2024 14:00
(8:11-7:11-13:15) 0:3
Kliucuk R. - Ruzicka J.
12.06.2024 14:30
(12:10-6:11-9:11-11:9-13:11) 3:2
Jochym P. - Krupnik J.L.
12.06.2024 14:30
(11:8-12:10-11:13-11:7) 3:1
Drastich M. - Manhal Sr J.
12.06.2024 14:30
(8:11-11:9-6:11-7:11) 1:3
Pavelka R. - Kostal M.
12.06.2024 14:30
(12:10-5:11-11:8-11:7) 3:1
Limbursky R. - Kepka J.
12.06.2024 15:00
(8:11-0:11-11:13) 0:3
Krupnik J.L. - Pszczolka V.
12.06.2024 15:00
(8:11-11:7-6:11-8:11) 1:3
Pavelka R. - Havlik V.
12.06.2024 15:00
(11:9-11:1-7:11-15:13) 3:1
Ruzicka J. - Hofman D.
12.06.2024 15:00
(8:11-11:9-8:11-7:11) 1:3
Manhal Sr J. - Drastich M.
12.06.2024 15:30
(14:12-11:8-5:11-11:8) 3:1
Huttl A. - Jochym P.
12.06.2024 15:30
(11:9-11:4-12:10) 3:0
Postelt V. - Kostal M.
12.06.2024 15:30
(12:10-12:14-9:11-12:10-11:8) 3:2
Mecl Jr J. - Kliucuk R.
12.06.2024 15:30
(11:13-11:7-6:11-11:6-12:10) 3:2
Gireth P. - Ruzicka J.
12.06.2024 16:00
(12:10-11:4-11:6) 3:0
Frantisek T. - Pleskot J.
12.06.2024 16:00
(11:9-12:10-7:11-7:11-6:11) 2:3
Rojka M. - Cejka M.
12.06.2024 16:00
(10:12-5:11-11:8-11:7-11:9) 3:2
Niezgoda R. - Rak J.
12.06.2024 16:00
(11:13-8:11-14:16) 0:3
Sulava L. - Stuchlik P.
12.06.2024 16:30
(11:7-7:11-4:11-12:10-8:11) 2:3
Roh M. - Jaros R.
12.06.2024 16:30
(3:11-7:11-11:3-8:11) 1:3
Dzida J. - Biolek M.
12.06.2024 16:30
(9:11-14:12-11:9-11:5) 3:1
Svacha O. - Turek T.
12.06.2024 16:30
(7:11-12:10-4:11-8:11) 1:3
Turek T. - Gireth P.
12.06.2024 17:00
(13:11-13:11-4:11-11:9) 3:1
Pleskot J. - Sulava L.
12.06.2024 17:00
(11:8-8:11-11:5-6:11-11:13) 2:3
Rak J. - Dzida J.
12.06.2024 17:00
(6:11-5:11-4:11) 0:3
Cejka M. - Roh M.
12.06.2024 17:00
(8:11-11:8-8:11-5:11) 1:3
Stuchlik P. - Frantisek T.
12.06.2024 17:30
(8:11-8:11-9:11) 0:3
Jaros R. - Rojka M.
12.06.2024 17:30
(8:11-11:9-2:11-3:11) 1:3
Biolek M. - Niezgoda R.
12.06.2024 17:30
(7:11-9:11-9:11) 0:3
Ruzicka J. - Svacha O.
12.06.2024 17:30
(11:7-11:5-6:11-5:11-11:9) 3:2
Niezgoda R. - Dzida J.
12.06.2024 18:00
(11:6-11:6-11:9) 3:0
Frantisek T. - Sulava L.
12.06.2024 18:00
(11:7-9:11-7:11-6:11) 1:3
Rojka M. - Roh M.
12.06.2024 18:00
(5:11-12:10-11:9-7:11-11:6) 3:2
Svacha O. - Gireth P.
12.06.2024 18:00
(15:17-2:11-11:6-8:11) 1:3
Turek T. - Ruzicka J.
12.06.2024 18:30
(9:11-11:7-11:9-6:11-11:5) 3:2
Pleskot J. - Stuchlik P.
12.06.2024 18:30
(11:9-7:11-4:11-11:6-11:3) 3:2
Cejka M. - Jaros R.
12.06.2024 18:30
(6:11-1:11-12:10-8:11) 1:3
Rak J. - Biolek M.
12.06.2024 18:30
(10:12-11:7-9:11-2:11) 1:3
Rojka M. - Jaros R.
12.06.2024 19:30
(6:11-6:11-11:9-11:6-11:5) 3:2
Turek T. - Gireth P.
12.06.2024 19:30
(6:11-12:10-1:11-12:14) 1:3
Sulava L. - Pleskot J.
12.06.2024 19:30
(15:17-9:11-9:11) 0:3
Niezgoda R. - Dzida J.
12.06.2024 19:30
(11:8-5:11-9:11-12:10-13:15) 2:3
Parhomenko D. - Varecka M.
12.06.2024 20:00
(11:9-11:0-11:7) 3:0
Tuma M. - Lubas M.
12.06.2024 20:00
(9:11-11:3-8:11-11:4-5:11) 2:3
Rossler J. - Stanek V.
12.06.2024 20:00
(13:11-11:9-11:6) 3:0
Baros A. - Benes R.
12.06.2024 20:00
(11:3-10:12-13:11-11:6) 3:1
Krok L. - Barta M.
12.06.2024 20:30
(11:8-11:5-7:11-11:8) 3:1
Polasek R. - Vitasek A.
12.06.2024 20:30
(5:11-11:6-11:8-4:11-11:13) 2:3
Martinek J. - Syroha M.
12.06.2024 20:30
(9:11-5:11-3:11) 0:3
Machovec P. - Holas P.
12.06.2024 20:30
(4:11-8:11-3:11) 0:3
Varecka M. - Krok L.
12.06.2024 21:00
(12:10-12:10-11:5) 3:0
Lubas M. - Martinek J.
12.06.2024 21:00
(5:11-7:11-11:1-7:11) 1:3
Benes R. - Polasek R.
12.06.2024 21:00
(6:11-11:9-8:11-10:12) 1:3
Stanek V. - Machovec P.
12.06.2024 21:00
(12:10-7:11-11:7-14:12) 3:1
Barta M. - Parhomenko D.
12.06.2024 21:30
(9:11-11:4-10:12-9:11) 1:3
Holas P. - Rossler J.
12.06.2024 21:30
(11:8-5:11-6:11-6:11) 1:3
Vitasek A. - Baros A.
12.06.2024 21:30
(11:8-14:12-11:8) 3:0
Syroha M. - Tuma M.
12.06.2024 21:30
(11:3-11:4-7:11-2:11-11:5) 3:2
Parhomenko D. - Krok L.
12.06.2024 22:00
(6:11-6:11-4:11) 0:3
Tuma M. - Martinek J.
12.06.2024 22:00
(11:6-11:8-12:10) 3:0
Baros A. - Polasek R.
12.06.2024 22:00
(13:11-11:5-12:10) 3:0
Rossler J. - Machovec P.
12.06.2024 22:00
(16:14-14:16-11:9-8:11-11:7) 3:2
Varecka M. - Barta M.
12.06.2024 22:30
(11:9-13:11-11:8) 3:0
Lubas M. - Syroha M.
12.06.2024 22:30
(9:11-10:12-9:11) 0:3
Benes R. - Vitasek A.
12.06.2024 22:30
(8:11-8:11-11:9-9:11) 1:3
Stanek V. - Holas P.
12.06.2024 22:30
(11:9-3:11-11:3-11:7) 3:1
Holas P. - Machovec P.
12.06.2024 23:00
(2:11-8:11-6:11) 0:3
Parhomenko D. - Barta M.
12.06.2024 23:00
(11:7-3:11-4:11-11:8-14:12) 3:2
Polasek R. - Benes R.
12.06.2024 23:00
(6:11-13:11-11:6-11:7) 3:1
Rossler J. - Stanek V.
12.06.2024 23:30
(15:13-19:17-9:11-11:9) 3:1
Varecka M. - Krok L.
12.06.2024 23:30
(11:8-7:11-9:11-11:6-11:8) 3:2
Vitasek A. - Baros A.
12.06.2024 23:30
(5:11-11:8-12:10-7:11-8:11) 2:3
Syroha M. - Tuma M.
12.06.2024 23:30
(11:6-9:11-11:4-11:8) 3:1
Namizni tenis - Mednarodni - South American Championships, Doubles
Echa/Pasto - Benta/Fuent
12.06.2024 22:30
(11:13-5:11-5:11) 0:3
Martin/Olave - Leon/Morin
12.06.2024 23:00
(11:9-11:6-12:10) 3:0
Iizuka/Ishida - Aguirre/Pastore
12.06.2024 23:00
(11:6-5:11-11:5-8:11-11:7) 3:2
Duffoo/Rubin - Aguilera F / Ayala M
12.06.2024 23:30
(11:5-11:2-11:6) 3:0
Cedeno/Tapia - Gomez/Moya
12.06.2024 23:30
(8:11-8:11-5:11) 0:3
Namizni tenis - Mednarodni - South American Championships, Mixed Doubles
Mori/Cuen - Sanc/Argue
12.06.2024 16:00
(4:11-6:11-7:11) 0:3
Moya/Vega - Pigua/Pared
12.06.2024 16:00
(11:6-13:11-11:7) 3:0
Benta/Moler - Pasto/Gomez
12.06.2024 16:30
(11:6-11:6-11:5) 3:0
Leon/Mutti - Mino A / Arellano A
12.06.2024 16:30
(4:11-9:11-11:13) 0:3
Namizni tenis - Mednarodni - South American Championships, Women Doubles
Paiva/Rivar - Se. Sh./Stra
12.06.2024 22:00
(12:14-5:11-8:11) 0:3
Cuenca/Mutti - Galvez/Mene
12.06.2024 22:00
(10:12-9:11-6:11) 0:3
Arell/Pared - Sando/Zela
12.06.2024 22:30
(11:7-11:5-11:9) 3:0
Namizni tenis - Mednarodni - TT Elite Series
Kwodawski B. - Zochniak J.
12.06.2024 00:10
(10:12-11:8-13:11-11:8) 3:1
Kapron L. - Kosowski J.
12.06.2024 00:20
(11:2-9:11-11:4-21:23-8:11) 2:3
Kowalczyk M. - Burkacki M.
12.06.2024 00:20
(3:11-11:13-9:11) 0:3
Radlo S. - Kapik K.
12.06.2024 00:35
(11:9-11:8-4:11-12:10) 3:1
Grela A. - Seibert J.
12.06.2024 00:40
(2:11-5:11-12:14) 0:3
Skorski M. - Rolak J.
12.06.2024 00:45
(11:13-11:5-9:11-11:7-11:4) 3:2
Poliniewicz G. - Misiak M.
12.06.2024 00:55
(8:11-6:11-9:11) 0:3
Wisniewski K. - Miastowski M.
12.06.2024 01:05
(5:11-9:11-11:9-2:11) 1:3
Szczepanek B. - Burkacki M.
12.06.2024 01:10
(5:11-11:6-12:10-3:11-7:11) 2:3
Kwodawski B. - Kapik K.
12.06.2024 01:20
(11:6-4:11-4:11-10:12) 1:3
Skorski M. - Grzegorczyk J.
12.06.2024 01:35
(18:16-11:6-11:5) 3:0
Zochniak J. - Misiak M.
12.06.2024 01:45
(11:6-9:11-14:12-11:6) 3:1
Wisniewski B. - Rolak J.
12.06.2024 02:00
(14:12-7:11-11:9-11:9) 3:1
Radlo S. - Poliniewicz G.
12.06.2024 02:10
(7:11-7:11-12:14) 0:3
Szczepanek B. - Skorski M.
12.06.2024 02:25
(13:11-9:11-12:10-11:8) 3:1
Rolak J. - Burkacki M.
12.06.2024 02:50
(11:13-11:8-5:11-9:11) 1:3
Wisniewski B. - Grzegorczyk J.
12.06.2024 03:15
(11:8-4:11-11:7-14:12) 3:1
Skorski M. - Burkacki M.
12.06.2024 03:35
(11:13-4:11-6:11) 0:3
Szczepanek B. - Wisniewski B.
12.06.2024 04:00
(5:11-11:7-12:14-8:11) 1:3
Rolak J. - Grzegorczyk J.
12.06.2024 04:25
(10:12-11:7-11:8-11:5) 3:1
Skorski M. - Wisniewski B.
12.06.2024 04:50
(9:11-8:11-9:11) 0:3
Szczepanek B. - Rolak J.
12.06.2024 05:10
(7:11-8:11-11:8-6:11) 1:3
Grzegorczyk J. - Burkacki M.
12.06.2024 05:35
(11:4-12:14-11:8-11:8) 3:1
Skorski M. - Rolak J.
12.06.2024 06:00
(7:11-9:11-11:8-8:11) 1:3
Linek A. - Mugowski A.
12.06.2024 06:00
(11:6-11:7-8:11-11:7) 3:1
Wisniewski B. - Burkacki M.
12.06.2024 06:25
(7:11-11:13-10:12) 0:3
Szczepanek B. - Grzegorczyk J.
12.06.2024 06:45
(7:11-12:14-7:11) 0:3
Linek A. - Makajew M.
12.06.2024 06:45
(11:9-11:5-11:6) 3:0
Grela A. - Li D.
12.06.2024 06:50
(7:11-6:11-6:11) 0:3
Bak D. - Golebiowski M.
12.06.2024 07:10
(17:15-3:11-11:7-13:11) 3:1
Olbrycht M. - Petas K.
12.06.2024 07:15
(6:11-10:12-7:11) 0:3
Buczynski W. - Schaniel K.
12.06.2024 07:15
(11:9-12:10-11:7) 3:0
Makajew M. - Gluszek W.
12.06.2024 07:30
(11:8-11:4-11:9) 3:0
Kosowski J. - Cyrnek P.
12.06.2024 07:35
(6:11-11:5-13:11-11:3) 3:1
Bielecki, Patryk - Miastowski M.
12.06.2024 07:40
(4:11-5:11-11:7-11:7-3:11) 2:3
Pruszkowski J. - Skotniczny R.
12.06.2024 07:40
(9:11-2:11-11:3-9:11) 1:3
Linek A. - Sobel A.
12.06.2024 07:55
(7:11-11:7-11:6-3:11-12:14) 2:3
Kotowski T. - Jadczyk M.
12.06.2024 08:00
(11:9-11:5-11:7) 3:0
Grela A. - Olbrycht M.
12.06.2024 08:05
(13:11-8:11-6:11-11:8-11:5) 3:2
Kaczmarek J. - Szczepanek B.
12.06.2024 08:05
(8:11-4:11-11:7-7:11) 1:3
Makajew M. - Mugowski A.
12.06.2024 08:15
(9:11-8:11-11:7-8:11) 1:3
Bak D. - Kosowski J.
12.06.2024 08:25
(11:8-5:11-11:8-11:5) 3:1
Buczynski W. - Pruszkowski J.
12.06.2024 08:25
(10:12-7:11-2:11) 0:3
Miastowski M. - Li D.
12.06.2024 08:30
(13:15-11:4-4:11-6:11) 1:3
Linek A. - Gluszek W.
12.06.2024 08:40
(8:11-7:11-11:8-6:11) 1:3
Jadczyk M. - Golebiowski M.
12.06.2024 08:45
(11:8-5:11-10:12-12:10-7:11) 2:3
Szczepanek B. - Schaniel K.
12.06.2024 08:45
(11:7-11:9-12:10) 3:0
Bielecki, Patryk - Petas K.
12.06.2024 08:55
(1:11-5:11-10:12) 0:3
Sobel A. - Makajew M.
12.06.2024 09:05
(11:5-7:11-11:8-11:7) 3:1
Kotowski T. - Cyrnek P.
12.06.2024 09:05
(11:6-11:9-5:11-11:8) 3:1
Kaczmarek J. - Skotniczny R.
12.06.2024 09:05
(11:9-11:9-7:11-5:11-5:11) 2:3
Olbrycht M. - Li D.
12.06.2024 09:15
(9:11-3:11-7:11) 0:3
Gluszek W. - Mugowski A.
12.06.2024 09:30
(11:6-3:11-8:11-11:6-8:11) 2:3
Kosowski J. - Golebiowski M.
12.06.2024 09:30
(11:6-11:7-9:11-11:6) 3:1
Pruszkowski J. - Schaniel K.
12.06.2024 09:30
(12:10-11:7-7:11-7:11-11:9) 3:2
Grela A. - Bielecki, Patryk
12.06.2024 09:40
(11:6-11:4-11:7) 3:0
Buczynski W. - Kaczmarek J.
12.06.2024 09:50
(11:13-6:11-9:11) 0:3
Bak D. - Kotowski T.
12.06.2024 09:55
(11:9-9:11-11:8-13:11) 3:1
Miastowski M. - Petas K.
12.06.2024 10:05
(13:15-12:10-7:11-11:7-9:11) 2:3
Szczepanek B. - Skotniczny R.
12.06.2024 10:15
(12:10-11:5-6:11-11:8) 3:1
Jadczyk M. - Cyrnek P.
12.06.2024 10:20
(8:11-11:4-11:8-4:11-11:5) 3:2
Olbrycht M. - Bielecki, Patryk
12.06.2024 10:30
(5:11-11:7-7:11-11:4-11:7) 3:2
Pruszkowski J. - Kaczmarek J.
12.06.2024 10:35
(6:11-11:8-11:9-11:7) 3:1
Kosowski J. - Kotowski T.
12.06.2024 10:40
(12:10-5:11-11:5-11:8) 3:1
Grela A. - Miastowski M.
12.06.2024 10:50
(11:13-7:11-8:11) 0:3
Makajew M. - Lilien A.
12.06.2024 10:55
(11:7-8:11-11:6-13:11) 3:1
Buczynski W. - Szczepanek B.
12.06.2024 11:00
(6:11-11:6-8:11-11:6-8:11) 2:3
Bak D. - Jadczyk M.
12.06.2024 11:05
(12:10-6:11-11:9-11:9) 3:1
Petas K. - Li D.
12.06.2024 11:15
(12:10-11:8-11:4) 3:0
Linek A. - Sobel A.
12.06.2024 11:20
(11:9-1:11-9:11-11:9-12:10) 3:2
Skotniczny R. - Schaniel K.
12.06.2024 11:20
(12:14-8:11-9:11) 0:3
Cyrnek P. - Golebiowski M.
12.06.2024 11:25
(10:12-11:8-7:11-11:6-7:11) 2:3
Olbrycht M. - Miastowski M.
12.06.2024 11:40
(7:11-4:11-4:11) 0:3
Pruszkowski J. - Szczepanek B.
12.06.2024 11:40
(11:6-7:11-11:8-11:9) 3:1
Gluszek W. - Sobel A.
12.06.2024 11:45
(11:9-11:6-7:11-11:3) 3:1
Kosowski J. - Jadczyk M.
12.06.2024 11:50
(5:11-5:11-6:11) 0:3
Bielecki, Patryk - Li D.
12.06.2024 12:05
(3:11-5:11-5:11) 0:3
Kaczmarek J. - Schaniel K.
12.06.2024 12:05
(12:10-4:11-6:11-8:11) 1:3
Makajew M. - Linek A.
12.06.2024 12:10
(7:11-11:6-11:8-8:11-11:9) 3:2
Kotowski T. - Golebiowski M.
12.06.2024 12:10
(11:13-13:15-6:11) 0:3
Grela A. - Petas K.
12.06.2024 12:25
(7:11-6:11-6:11) 0:3
Buczynski W. - Skotniczny R.
12.06.2024 12:30
(11:6-11:9-13:11) 3:0
Bak D. - Cyrnek P.
12.06.2024 12:35
(7:11-8:11-11:4-7:11) 1:3
Olbrycht M. - Lilien A.
12.06.2024 12:35
(11:9-9:11-7:11-3:11) 1:3
Folwarski J. - Golebiowski M.
12.06.2024 14:00
(7:11-11:9-6:11-15:13-11:4) 3:2
Gluszek W. - Olbrycht M.
12.06.2024 14:05
(6:11-11:7-8:11-11:8-6:11) 2:3
Podsiadlo M. - Chlodnicki P.
12.06.2024 14:10
(13:15-11:7-11:7-7:11-11:9) 3:2
Chodorski P. - Bielecki, Patryk
12.06.2024 14:20
(11:8-9:11-11:7-11:8) 3:1
Linek A. - Lilien A.
12.06.2024 14:25
(11:7-8:11-11:7-11:8) 3:1
Pruszkowski J. - Skotniczny R.
12.06.2024 14:25
(11:7-14:16-11:13-17:15-9:11) 2:3
Petas K. - Jarocki L.
12.06.2024 14:30
(8:11-11:7-9:11-8:11) 1:3
Bak D. - Cyrnek P.
12.06.2024 14:40
(11:9-8:11-10:12-11:5-10:12) 2:3
Makajew M. - Gluszek W.
12.06.2024 14:45
(9:11-11:8-2:11-11:9-11:9) 3:2
Daniel A. - Wloczko K.
12.06.2024 14:50
(7:11-11:7-8:11-10:12) 1:3
Buczynski W. - Jozala W.
12.06.2024 14:50
(10:12-9:11-6:11) 0:3
Folwarski J. - Chodorski P.
12.06.2024 15:00
(12:14-11:9-8:11-12:14) 1:3
Olbrycht M. - Sobel A.
12.06.2024 15:05
(11:7-11:3-9:11-11:5) 3:1
Podsiadlo M. - Petas K.
12.06.2024 15:10
(5:11-11:9-5:11-11:8-6:11) 2:3
Kaczmarek J. - Pruszkowski J.
12.06.2024 15:10
(8:11-3:11-11:6-8:11) 1:3
Cyrnek P. - Golebiowski M.
12.06.2024 15:20
(8:11-11:7-9:11-11:9-4:11) 2:3
Linek A. - Gluszek W.
12.06.2024 15:25
(5:11-12:10-7:11-14:12-11:9) 3:2
Wloczko K. - Chlodnicki P.
12.06.2024 15:30
(9:11-9:11-10:12) 0:3
Jozala W. - Schaniel K.
12.06.2024 15:30
(11:5-11:8-8:11-8:11-11:7) 3:2
Bak D. - Bielecki, Patryk
12.06.2024 15:40
(11:7-13:11-16:14) 3:0
Makajew M. - Olbrycht M.
12.06.2024 15:45
(11:8-8:11-12:14-15:13-11:9) 3:2
Daniel A. - Jarocki L.
12.06.2024 15:50
(11:6-11:4-12:10) 3:0
Buczynski W. - Skotniczny R.
12.06.2024 15:55
(9:11-9:11-3:11) 0:3
Chodorski P. - Golebiowski M.
12.06.2024 16:00
(6:11-11:8-7:11-11:4-5:11) 2:3
Sobel A. - Lilien A.
12.06.2024 16:05
(8:11-11:5-10:12-11:9-8:11) 2:3
Petas K. - Chlodnicki P.
12.06.2024 16:10
(5:11-11:5-9:11-13:11-11:8) 3:2
Pruszkowski J. - Schaniel K.
12.06.2024 16:15
(10:12-11:13-9:11) 0:3
Folwarski J. - Bak D.
12.06.2024 16:20
(7:11-6:11-10:12) 0:3
Linek A. - Olbrycht M.
12.06.2024 16:25
(11:6-11:8-8:11-12:10) 3:1
Podsiadlo M. - Daniel A.
12.06.2024 16:30
(13:11-11:9-5:11-11:8) 3:1
Kaczmarek J. - Buczynski W.
12.06.2024 16:35
(9:11-6:11-11:5-11:7-11:3) 3:2
Cyrnek P. - Bielecki, Patryk
12.06.2024 16:40
(11:5-11:9-18:16) 3:0
Gluszek W. - Lilien A.
12.06.2024 16:45
(11:7-11:8-5:11-11:8) 3:1
Wloczko K. - Jarocki L.
12.06.2024 16:50
(14:12-8:11-6:11-6:11) 1:3
Chodorski P. - Bak D.
12.06.2024 17:00
(8:11-9:11-8:11) 0:3
Jozala W. - Skotniczny R.
12.06.2024 17:00
(4:11-8:11-11:9-4:11) 1:3
Makajew M. - Sobel A.
12.06.2024 17:10
(8:11-6:11-11:9-8:11) 1:3
Petas K. - Daniel A.
12.06.2024 17:10
(7:11-10:12-10:12) 0:3
Folwarski J. - Cyrnek P.
12.06.2024 17:20
(11:5-2:11-11:9-11:8) 3:1
Pruszkowski J. - Buczynski W.
12.06.2024 17:25
(11:6-7:11-11:4-11:13-11:6) 3:2
Podsiadlo M. - Wloczko K.
12.06.2024 17:30
(4:11-11:6-11:7-12:10) 3:1
Bielecki, Patryk - Golebiowski M.
12.06.2024 17:40
(11:9-6:11-4:11-10:12) 1:3
Kaczmarek J. - Jozala W.
12.06.2024 17:45
(9:11-13:11-14:16-17:15-7:11) 2:3
Jarocki L. - Chlodnicki P.
12.06.2024 17:50
(11:7-10:12-11:7-4:11-3:11) 2:3
Chodorski P. - Cyrnek P.
12.06.2024 18:00
(8:11-12:14-10:12) 0:3
Petas K. - Wloczko K.
12.06.2024 18:10
(5:11-13:11-12:10-3:11-11:4) 3:2
Skotniczny R. - Schaniel K.
12.06.2024 18:10
(5:11-11:6-11:7-11:7) 3:1
Bak D. - Golebiowski M.
12.06.2024 18:25
(6:11-11:8-13:11-11:7) 3:1
Daniel A. - Chlodnicki P.
12.06.2024 18:30
(11:7-11:4-11:8) 3:0
Pruszkowski J. - Jozala W.
12.06.2024 18:30
(10:12-11:9-6:11-11:9-11:4) 3:2
Folwarski J. - Bielecki, Patryk
12.06.2024 18:45
(11:5-11:7-6:11-11:7) 3:1
Podsiadlo M. - Jarocki L.
12.06.2024 18:50
(11:8-11:6-11:5) 3:0
Buczynski W. - Schaniel K.
12.06.2024 18:50
(11:7-11:13-10:12-11:9-5:11) 2:3
Gala B. - Fomin Y.
12.06.2024 19:10
(11:8-7:11-11:9-11:7) 3:1
Kaczmarek J. - Skotniczny R.
12.06.2024 19:15
(11:6-11:4-11:6) 3:0
Wloczko K. - Chlodnicki P.
12.06.2024 19:30
(11:7-11:6-15:13) 3:0
Koczyba M. - Gala D.
12.06.2024 19:35
(11:8-11:8-11:7) 3:0
Wisniewski K. - Daniel A.
12.06.2024 19:55
(9:11-8:11-8:11) 0:3
Kowalczyk M. - Lojtek T.
12.06.2024 20:00
(11:8-10:12-11:8-6:11-12:10) 3:2
Chodorski P. - Jarocki L.
12.06.2024 20:20
(11:6-11:8-8:11-3:11-15:13) 3:2
Gala B. - Koczyba M.
12.06.2024 20:25
(11:8-11:6-9:11-12:10) 3:1
Wloczko K. - Wisniewski K.
12.06.2024 20:45
(7:11-13:15-7:11) 0:3
Lojtek T. - Fomin Y.
12.06.2024 20:50
(11:2-6:11-12:10-10:12-11:9) 3:2
Radlo S. - Kapik K.
12.06.2024 20:55
(11:8-5:11-6:11-11:9-11:13) 2:3
Jarocki L. - Chlodnicki P.
12.06.2024 21:10
(3:11-11:8-11:6-8:11-5:11) 2:3
Kowalczyk M. - Gala D.
12.06.2024 21:15
(11:2-11:6-15:13) 3:0
Chodorski P. - Daniel A.
12.06.2024 21:30
(11:9-5:11-11:8-11:6) 3:1
Koczyba M. - Fomin Y.
12.06.2024 21:35
(11:8-11:8-11:9) 3:0
Linek A. - Radlo S.
12.06.2024 21:40
(8:11-11:9-9:11-10:12) 1:3
Wisniewski K. - Chlodnicki P.
12.06.2024 21:55
(8:11-11:3-8:11-11:9-10:12) 2:3
Gala B. - Kowalczyk M.
12.06.2024 22:00
(11:2-9:11-11:13-11:2-11:7) 3:2
Poliniewicz G. - Zochniak J.
12.06.2024 22:05
(14:16-6:11-5:11) 0:3
Wloczko K. - Chodorski P.
12.06.2024 22:20
(12:14-9:11-5:11) 0:3
Lojtek T. - Gala D.
12.06.2024 22:25
(11:7-10:12-11:7-12:10) 3:1
Misiak M. - Kapik K.
12.06.2024 22:30
(7:11-10:12-12:10-11:8-7:11) 2:3
Jarocki L. - Daniel A.
12.06.2024 22:40
(5:11-12:14-8:11) 0:3
Koczyba M. - Kowalczyk M.
12.06.2024 22:45
(3:11-6:11-7:11) 0:3
Radlo S. - Zochniak J.
12.06.2024 22:55
(7:11-9:11-11:9-13:11-11:5) 3:2
Wisniewski K. - Chodorski P.
12.06.2024 23:05
(5:11-7:11-9:11) 0:3
Gala B. - Lojtek T.
12.06.2024 23:10
(11:6-10:12-11:8-8:11-7:11) 2:3
Linek A. - Misiak M.
12.06.2024 23:20
(7:11-6:11-2:11) 0:3
Wloczko K. - Jarocki L.
12.06.2024 23:30
(5:11-11:2-8:11-8:11) 1:3
Gala D. - Fomin Y.
12.06.2024 23:35
(3:11-7:11-11:8-5:11) 1:3
Poliniewicz G. - Kapik K.
12.06.2024 23:45
(5:11-7:11-8:11) 0:3
Daniel A. - Chlodnicki P.
12.06.2024 23:55
(11:4-7:11-11:9-11:7) 3:1
Koczyba M. - Lojtek T.
12.06.2024 23:55
(7:11-7:11-11:8-9:11) 1:3
Namizni tenis - Mednarodni - TT Pokal
Hendrych J. - Suvorov M.
12.06.2024 00:00
(7:11-6:11-11:6-6:11) 1:3
Gola B. - Kovtanyuk D.
12.06.2024 00:10
(11:9-6:11-9:11-6:11) 1:3
Vyskocil Z. - Sanc V.
12.06.2024 00:15
(11:9-11:7-11:6) 3:0
Brozek M. - Kosacky A.
12.06.2024 00:30
(11:8-11:4-6:11-11:3) 3:1
Nader F. - Kumar V.
12.06.2024 00:35
(9:11-15:13-5:11-11:8-11:7) 3:2
Soliman A. - Beckett C.
12.06.2024 00:40
(11:7-11:2-11:7) 3:0
Pelka J. - Krezel A.
12.06.2024 00:40
(10:12-3:11-11:8-9:11) 1:3
Pyzik M. - Misztal A.
12.06.2024 01:00
(10:12-11:8-8:11-11:9-11:6) 3:2
Nader F. - Beckett C.
12.06.2024 01:05
(11:8-3:11-11:4-13:11) 3:1
Kumar V. - Soliman A.
12.06.2024 01:10
(13:15-11:5-11:6-11:7) 3:1
Kuzmicz J. - Morawski P.
12.06.2024 01:30
(9:11-5:11-9:11) 0:3
Nader F. - Soliman A.
12.06.2024 01:35
(11:9-10:12-2:11-7:11) 1:3
Beckett C. - Kumar V.
12.06.2024 01:40
(3:11-12:10-11:8-11:7) 3:1
Mleczko M. - Misztal A.
12.06.2024 02:00
(5:11-3:11-12:10-9:11) 1:3
Beckett C. - Kumar V.
12.06.2024 02:20
(12:10-6:11-7:11-8:11) 1:3
Soliman A. - Nader F.
12.06.2024 02:25
(9:11-5:11-4:11) 0:3
Pyzik M. - Kuzmicz J.
12.06.2024 02:30
(10:12-7:11-8:11) 0:3
Mleczko M. - Morawski P.
12.06.2024 03:00
(11:9-8:11-9:11-5:11) 1:3
Kuzmicz J. - Misztal A.
12.06.2024 03:30
(8:11-7:11-11:2-6:11) 1:3
Mleczko M. - Kuzmicz J.
12.06.2024 04:00
(9:11-7:11-3:11) 0:3
Pyzik M. - Morawski P.
12.06.2024 04:30
(11:7-11:8-13:11) 3:0
Mleczko M. - Pyzik M.
12.06.2024 05:00
(4:11-11:13-11:6-4:11) 1:3
Morawski P. - Misztal A.
12.06.2024 05:30
(14:12-11:6-9:11-11:6) 3:1
Misztal A. - Kuzmicz J.
12.06.2024 06:00
(11:6-11:13-11:13-13:15) 1:3
Pyzik M. - Morawski P.
12.06.2024 06:30
(4:11-14:12-6:11-9:11) 1:3
Kukawka M. - Kociuba F.
12.06.2024 07:00
(3:11-9:11-5:11) 0:3
Wloszek S. - Stapor D.
12.06.2024 07:30
(8:11-9:11-4:11) 0:3
Kobayashi Y. - Oberle V.
12.06.2024 07:45
(8:11-8:11-7:11) 0:3
Warpas B. - Kociuba F.
12.06.2024 08:00
(8:11-3:11-11:4-5:11) 1:3
Stapor R. - Mrugala B.
12.06.2024 08:05
(11:8-10:12-11:6-4:11-9:11) 2:3
Garcia L.R. - Rodriguez G.
12.06.2024 08:10
(10:12-20:18-1:11-9:11) 1:3
Pirson R. - Danilov N.
12.06.2024 08:15
(11:2-11:7-8:11-9:11-6:11) 2:3
Spiegel J. - Mutl D.
12.06.2024 08:20
(8:11-3:11-8:11) 0:3
Kukawka M. - Stapor D.
12.06.2024 08:30
(11:7-9:11-11:6-11:4) 3:1
Sulkowski K. - Molka B.
12.06.2024 08:35
(8:11-15:17-9:11) 0:3
Marin F. - Sabio R.
12.06.2024 08:40
(4:11-7:11-5:11) 0:3
Kobayashi Y. - Danilov N.
12.06.2024 08:45
(13:11-11:9-6:11-12:10) 3:1
Hruska V. - Framberk J.
12.06.2024 08:50
(13:11-11:4-4:11-11:6) 3:1
Kulveit J. - Fiklik O.
12.06.2024 08:55
(11:8-11:9-6:11-8:11-8:11) 2:3
Gdula A. - Warpas B.
12.06.2024 09:00
(18:20-11:4-6:11-5:11) 1:3
Malik M. - Mrugala B.
12.06.2024 09:05
(8:11-12:10-5:11-12:10-11:6) 3:2
Sanchez G. - Rodriguez G.
12.06.2024 09:10
(4:11-11:7-8:11-11:8-9:11) 2:3
Oberle V. - Pirson R.
12.06.2024 09:15
(5:11-11:7-7:11-8:11) 1:3
Spiegel J. - Framberk J.
12.06.2024 09:20
(5:11-11:6-11:6-11:9) 3:1
Brozek M. - Skokan V.
12.06.2024 09:25
(11:4-1:11-4:11-11:7-6:11) 2:3
Wloszek S. - Gdula A.
12.06.2024 09:30
(5:11-6:11-7:11) 0:3
Stapor R. - Sulkowski K.
12.06.2024 09:35
(11:13-13:15-11:9-11:4-8:11) 2:3
Garcia L.R. - Marin F.
12.06.2024 09:40
(6:11-9:11-8:11) 0:3
Kobayashi Y. - Pirson R.
12.06.2024 09:45
(13:15-9:11-4:11) 0:3
Mutl D. - Hruska V.
12.06.2024 09:50
(12:14-11:9-11:8-7:11-6:11) 2:3
Kulveit J. - Skokan V.
12.06.2024 09:55
(12:10-13:15-11:9-12:10) 3:1
Kukawka M. - Warpas B.
12.06.2024 10:00
(11:8-7:11-11:3-9:11-11:6) 3:2
Malik M. - Molka B.
12.06.2024 10:05
(8:11-9:11-11:5-11:7-12:10) 3:2
Sanchez G. - Sabio R.
12.06.2024 10:10
(11:6-6:11-9:11-8:11) 1:3
Danilov N. - Oberle V.
12.06.2024 10:15
(10:12-6:11-4:1) 0:2
Spiegel J. - Hruska V.
12.06.2024 10:20
(13:11-12:10-4:11-8:11-11:7) 3:2
Fiklik O. - Brozek M.
12.06.2024 10:25
(11:9-5:11-11:3-9:11-5:11) 2:3
Gdula A. - Stapor D.
12.06.2024 10:30
(12:10-12:10-11:2) 3:0
Sulkowski K. - Mrugala B.
12.06.2024 10:35
(8:11-11:7-9:11-11:9-12:14) 2:3
Framberk J. - Mutl D.
12.06.2024 10:50
(8:11-12:14-7:11) 0:3
Kobayashi Y. - Danilov N.
12.06.2024 10:50
(11:7-11:3-9:11-7:11-8:11) 2:3
Kulveit J. - Brozek M.
12.06.2024 10:55
(8:11-9:11-4:11) 0:3
Wloszek S. - Kociuba F.
12.06.2024 11:00
(8:11-6:11-9:11) 0:3
Marin F. - Rodriguez G.
12.06.2024 11:05
(9:11-11:6-7:11-11:3-9:11) 2:3
Malik M. - Sulkowski K.
12.06.2024 11:05
(5:11-9:11-13:11-11:8-11:8) 3:2
Pirson R. - Oberle V.
12.06.2024 11:20
(11:3-12:10-5:11-6:11-9:11) 2:3
Spiegel J. - Framberk J.
12.06.2024 11:20
(11:8-11:9-11:7) 3:0
Skokan V. - Fiklik O.
12.06.2024 11:25
(6:11-9:11-7:11) 0:3
Kukawka M. - Gdula A.
12.06.2024 11:30
(6:11-15:13-7:11-6:11) 1:3
Stapor R. - Molka B.
12.06.2024 11:35
(11:6-11:8-12:10) 3:0
Mutl D. - Hruska V.
12.06.2024 11:50
(11:9-12:10-4:11-2:11-10:12) 2:3
Kulveit J. - Skokan V.
12.06.2024 11:55
(7:11-11:6-11:3-11:5) 3:1
Wloszek S. - Warpas B.
12.06.2024 12:00
(9:11-12:10-6:11-7:11) 1:3
Malik M. - Stapor R.
12.06.2024 12:05
(11:8-4:11-11:6-11:13-8:11) 2:3
Brozek M. - Fiklik O.
12.06.2024 12:15
(8:11-12:14-9:11) 0:3
Urban R. - Rein T.
12.06.2024 12:20
(4:11-11:5-8:11-10:12) 1:3
Stapor D. - Kociuba F.
12.06.2024 12:30
(2:11-12:10-11:9-9:11-3:11) 2:3
Molka B. - Mrugala B.
12.06.2024 12:35
(6:11-11:5-4:11-7:11) 1:3
Kosacky A. - Fiklik O.
12.06.2024 13:55
(10:12-11:9-11:8-12:14-10:12) 2:3
Rolik J. - Matousch S.
12.06.2024 14:00
(2:11-11:6-7:11-7:11) 1:3
Garcia L.R. - Sabio R.
12.06.2024 14:00
(3:11-6:11-6:11) 0:3
Kukawka M. - Wloszek S.
12.06.2024 14:00
(8:11-11:6-10:12-11:9-11:7) 3:2
Stapor R. - Molka B.
12.06.2024 14:05
(11:8-11:8-13:11) 3:0
Rek A.M. - Kotrbaty P.
12.06.2024 14:15
(11:9-11:8-9:11-11:9) 3:1
Urban R. - Matousch S.
12.06.2024 14:20
(5:11-11:7-9:11-11:9-11:9) 3:2
Sanchez G. - Garcia L.R.
12.06.2024 14:20
(7:11-8:11-5:11) 0:3
Gdula A. - Kociuba F.
12.06.2024 14:20
(11:8-8:11-7:11-11:9-11:5) 3:2
Malik M. - Mrugala B.
12.06.2024 14:25
(11:6-13:11-11:8) 3:0
Kosacky A. - Kotrbaty P.
12.06.2024 14:35
(11:4-11:9-9:11-7:11-11:8) 3:2
Rein T. - Rolik J.
12.06.2024 14:40
(11:7-11:7-5:11-11:9) 3:1
Sabio R. - Rodriguez G.
12.06.2024 14:40
(6:11-9:11-8:11) 0:3
Warpas B. - Stapor D.
12.06.2024 14:40
(9:11-8:11-9:11) 0:3
Jastrzebowski F. - Balik R.
12.06.2024 14:45
(11:9-11:9-11:6) 3:0
Urban R. - Rolik J.
12.06.2024 15:00
(8:11-11:8-11:8-11:9) 3:1
Fiklik O. - Rek A.M.
12.06.2024 15:05
(10:12-11:6-11:7-11:9) 3:1
Papciak G. - Wenda K.
12.06.2024 15:05
(11:7-3:11-9:11-4:11) 1:3
Warpas B. - Wloszek S.
12.06.2024 15:15
(11:7-9:11-11:9-9:11-6:11) 2:3
Kosacky A. - Rek A.M.
12.06.2024 15:20
(9:11-11:9-11:7-11:5) 3:1
Matousch S. - Rein T.
12.06.2024 15:20
(6:11-8:11-2:11) 0:3
Szumilas W. - Balik R.
12.06.2024 15:25
(16:14-4:11-7:11-7:11) 1:3
Kukawka M. - Stapor D.
12.06.2024 15:35
(11:4-11:7-4:11-11:6) 3:1
Kotrbaty P. - Fiklik O.
12.06.2024 15:45
(11:6-7:11-12:10-11:9) 3:1
Jastrzebowski F. - Wenda K.
12.06.2024 15:45
(9:11-10:12-11:9-11:5-10:12) 2:3
Gdula A. - Kociuba F.
12.06.2024 15:55
(11:6-4:11-9:11-5:11) 1:3
Matousch S. - Rolik J.
12.06.2024 15:55
(11:7-11:4-11:1) 3:0
Nagorzanski S. - Szumilas W.
12.06.2024 16:05
(11:8-8:11-11:6-8:11-7:11) 2:3
Benito J. - Gonzalez E.
12.06.2024 16:10
(6:11-10:12-11:8-7:11) 1:3
Rein T. - Urban R.
12.06.2024 16:15
(11:5-11:1-11:7) 3:0
Krezel A. - Kos P.
12.06.2024 16:20
(15:13-11:9-11:5) 3:0
Semrad P. - Ruzicka J.
12.06.2024 16:30
(9:11-7:11-11:4-10:12) 1:3
Rek A.M. - Kotrbaty P.
12.06.2024 16:30
(11:7-11:9-11:9) 3:0
Papciak G. - Nagorzanski S.
12.06.2024 16:35
(13:15-11:8-11:8-11:9) 3:1
Chamorro M. - Sancho L.
12.06.2024 16:40
(-) -
Sikora F. - Kovtanyuk D.
12.06.2024 16:40
(10:12-11:9-11:6-4:11-4:11) 2:3
Bohuslav B. - Sebl J.
12.06.2024 16:40
(11:7-11:3-11:8) 3:0
Zahradka Z. - Frydl M.
12.06.2024 16:50
(5:11-12:14-9:11) 0:3
Fiklik O. - Kosacky A.
12.06.2024 16:50
(3:11-11:6-11:7-6:11-13:11) 3:2
Guzy K. - Kos P.
12.06.2024 17:00
(6:11-11:8-11:8-8:11-11:8) 3:2
Jastrzebowski F. - Szumilas W.
12.06.2024 17:05
(12:14-5:11-5:11) 0:3
Strejc F. - Vorisek T.
12.06.2024 17:05
(9:11-9:11-10:12) 0:3
Marsik R. - Koutnik V.
12.06.2024 17:10
(8:11-8:11-12:10-11:7-11:4) 3:2
Semrad P. - Frydl M.
12.06.2024 17:20
(2:11-12:10-9:11-9:11) 1:3
Hanl A. - Spalek M.
12.06.2024 17:25
(11:5-11:9-11:8) 3:0
Krezel A. - Kovtanyuk D.
12.06.2024 17:30
(6:11-12:10-4:11-11:5-11:3) 3:2
Nagorzanski S. - Wenda K.
12.06.2024 17:35
(5:11-11:9-11:3-9:11-11:6) 3:2
Bohuslav B. - Koutnik V.
12.06.2024 17:40
(4:11-11:7-11:8-13:11) 3:1
Ruzicka J. - Zahradka Z.
12.06.2024 17:50
(13:11-7:11-12:10-7:11-9:11) 2:3
Strejc F. - Spalek M.
12.06.2024 17:55
(3:11-3:11-3:11) 0:3
Golaszewski K. - Guzy K.
12.06.2024 18:00
(11:4-9:11-13:11-10:12-3:11) 2:3
Papciak G. - Balik R.
12.06.2024 18:05
(11:9-11:8-11:4) 3:0
Sebl J. - Marsik R.
12.06.2024 18:10
(9:11-11:7-11:8-14:12) 3:1
Semrad P. - Zahradka Z.
12.06.2024 18:20
(7:11-7:11-3:11) 0:3
Vorisek T. - Hanl A.
12.06.2024 18:25
(10:12-12:10-9:11-9:11) 1:3
Sikora F. - Golaszewski K.
12.06.2024 18:30
(11:9-4:11-11:2-11:6) 3:1
Jastrzebowski F. - Nagorzanski S.
12.06.2024 18:35
(6:11-6:11-11:9-11:7-4:11) 2:3
Bohuslav B. - Marsik R.
12.06.2024 18:40
(6:11-17:15-8:11-8:11) 1:3
Frydl M. - Ruzicka J.
12.06.2024 18:50
(6:11-7:11-11:8-6:11) 1:3
Strejc F. - Hanl A.
12.06.2024 18:55
(12:10-9:11-11:3-11:7) 3:1
Krezel A. - Guzy K.
12.06.2024 19:00
(11:9-11:8-11:7) 3:0
Papciak G. - Szumilas W.
12.06.2024 19:05
(11:9-11:5-13:15-9:11-11:7) 3:2
Koutnik V. - Sebl J.
12.06.2024 19:10
(11:8-11:8-8:11-11:8) 3:1
Spalek M. - Vorisek T.
12.06.2024 19:25
(11:8-11:4-8:11-11:8) 3:1
Golaszewski K. - Kovtanyuk D.
12.06.2024 19:30
(11:8-12:10-14:12) 3:0
Zahradka Z. - Semrad P.
12.06.2024 19:30
(5:11-11:7-9:11-12:10-11:6) 3:2
Wenda K. - Balik R.
12.06.2024 19:35
(11:6-11:4-9:11-8:11-4:11) 2:3
Koutnik V. - Sebl J.
12.06.2024 19:45
(8:11-11:3-11:7-12:10) 3:1
Sikora F. - Kos P.
12.06.2024 20:00
(11:7-15:13-5:11-8:11-11:8) 3:2
Frydl M. - Ruzicka J.
12.06.2024 20:00
(11:8-9:11-11:6-11:5) 3:1
Jastrzebowski F. - Papciak G.
12.06.2024 20:05
(8:11-6:11-12:10-5:11) 1:3
Vorisek T. - Strejc F.
12.06.2024 20:05
(11:7-11:8-6:11-10:12-10:12) 2:3
Marsik R. - Bohuslav B.
12.06.2024 20:15
(7:11-11:6-10:12-5:11) 1:3
Slavicek J. - Cousin J.B.
12.06.2024 20:20
(11:6-11:5-12:10) 3:0
Krezel A. - Golaszewski K.
12.06.2024 20:30
(11:6-8:11-11:9-12:10) 3:1
Nagorzanski S. - Balik R.
12.06.2024 20:35
(11:4-11:7-7:11-7:11-11:7) 3:2
Hanl A. - Spalek M.
12.06.2024 20:35
(11:3-8:11-13:11-11:7) 3:1
Vich L. - Kral A.
12.06.2024 20:40
(6:11-7:11-4:11) 0:3
Boltik M. - Sanc V.
12.06.2024 20:50
(11:4-10:12-9:11-10:12) 1:3
Muhlhauser Z. - Hendrych J.
12.06.2024 20:55
(11:9-11:9-11:8) 3:0
Sikora F. - Guzy K.
12.06.2024 21:00
(14:12-11:9-11:5) 3:0
Szumilas W. - Wenda K.
12.06.2024 21:05
(7:11-11:8-10:12-4:11) 1:3
Milata V. Jr. - Mach J.
12.06.2024 21:10
(7:11-11:13-11:6-20:18-11:8) 3:2
Slavicek J. - Sanc V.
12.06.2024 21:20
(2:11-12:10-8:11-9:11) 1:3
Kosacky A. - Brozek M.
12.06.2024 21:25
(11:5-9:11-12:10-11:6) 3:1
Kovtanyuk D. - Kos P.
12.06.2024 21:30
(12:10-5:11-11:9-7:11-6:11) 2:3
Szumilas W. - Jastrzebowski F.
12.06.2024 21:35
(11:6-11:13-11:4-11:7) 3:1
Vich L. - Mach J.
12.06.2024 21:40
(6:11-11:9-8:11-11:7-11:5) 3:2
Cousin J.B. - Boltik M.
12.06.2024 21:50
(11:7-12:10-11:9) 3:0
Muhlhauser Z. - Brozek M.
12.06.2024 21:55
(12:14-12:10-2:11-12:10-8:11) 2:3
Krezel A. - Sikora F.
12.06.2024 22:00
(13:15-11:8-12:10-13:15-11:8) 3:2
Wenda K. - Balik R.
12.06.2024 22:05
(11:2-12:10-5:11-6:11-6:11) 2:3
Kral A. - Milata V. Jr.
12.06.2024 22:10
(11:6-11:13-11:4-11:6) 3:1
Slavicek J. - Boltik M.
12.06.2024 22:20
(8:11-4:11-11:9-11:2-11:8) 3:2
Hendrych J. - Kosacky A.
12.06.2024 22:25
(3:11-7:11-11:9-12:10-8:11) 2:3
Papciak G. - Nagorzanski S.
12.06.2024 22:35
(11:8-11:7-8:11-11:5) 3:1
Vich L. - Milata V. Jr.
12.06.2024 22:40
(11:4-11:5-11:5) 3:0
Sanc V. - Cousin J.B.
12.06.2024 22:50
(11:5-11:8-11:8) 3:0
Muhlhauser Z. - Kosacky A.
12.06.2024 22:55
(11:7-8:11-10:12-11:9-8:11) 2:3
Guzy K. - Kovtanyuk D.
12.06.2024 23:00
(11:6-10:12-8:11-12:10-11:6) 3:2
Mach J. - Kral A.
12.06.2024 23:10
(3:11-8:11-9:11) 0:3
Cousin J.B. - Boltik M.
12.06.2024 23:20
(11:7-7:11-11:9-9:11-5:11) 2:3
Brozek M. - Hendrych J.
12.06.2024 23:25
(11:6-11:1-16:14) 3:0
Milata V. Jr. - Mach J.
12.06.2024 23:40
(11:5-12:14-7:11-11:6-11:7) 3:2
Sanc V. - Slavicek J.
12.06.2024 23:50
(8:11-12:10-11:13-7:11) 1:3
Muhlhauser Z. - Hendrych J.
12.06.2024 23:55
(7:11-11:6-13:11-7:11-11:9) 3:2
Badminton - Mednarodni - Australian Open, ženske posameznice
Ma L. - Lam L.
12.06.2024 01:10
(10:21-10:21) 0:2
Wong L.C. - Upadhyaya A.
12.06.2024 01:10
(14:21-21:23) 0:2
Teoh K.Q. - Zhang Y.
12.06.2024 01:45
(21:15-21:13) 2:0
Vu T.A.T. - Wardani P.K.
12.06.2024 02:05
(13:21-12:21) 0:2
Ho T. - Tjonadi S.
12.06.2024 02:20
(21:6-21:15) 2:0
Kantemyr Y. - Castillo I.
12.06.2024 02:45
(20:22-18:21) 0:2
Kashyap A. - Buhrova P.
12.06.2024 02:45
(21:14-21:11) 2:0
Lee Y.H. - Ohori A.
12.06.2024 03:30
(13:21-4:21) 0:2
Yu C.H. - Li Y.
12.06.2024 03:35
(18:21-21:17-21:18) 2:1
Mopati K. - Bansod M.
12.06.2024 05:55
(10:21-8:21) 0:2
Tung C.T. - Wilson M.
12.06.2024 06:35
(21:14-14:21-21:15) 2:1
Wardoyo ENT - Huang Y.H.
12.06.2024 08:00
(21:9-21:15) 2:0
Pai Y.P. - Farooqui S.I.
12.06.2024 08:15
(21:23-21:13-24:22) 2:1
Chiu P.C. - Sung S.
12.06.2024 08:35
(21:11-17:21-15:21) 1:2
Badminton - Mednarodni - Odprto prvenstvo Avstralije, dvojice
Chok/Kok - Low/Wong
12.06.2024 02:15
(21:8-21:12) 2:0
He J T / Ren X Y - Chan/Rajku
12.06.2024 02:30
(21:9-21:11) 2:0
Badminton - Mednarodni - Odprto prvenstvo Avstralije, mešane dvojice
Lew/Lim Y-Y - Lee/Ng
12.06.2024 02:00
(9:21-10:21) 0:2
Lim/Kurni - Hee/Tan
12.06.2024 03:45
(9:21-16:21) 0:2
Lawre/ MA - Yap/Siow
12.06.2024 04:05
(4:21-5:21) 0:2
Kusha/Kusum - Choon/Go
12.06.2024 04:35
(26:24-17:21-14:21) 1:2
Lau/Somer - Guo/Che
12.06.2024 04:45
(16:21-14:21) 0:2
Reddy/Reddy - Wong/Lim
12.06.2024 05:10
(21:17-21:19) 2:0
Kusum/Shimi - Hiday/Prana
12.06.2024 05:25
(20:22-19:21) 0:2
Gupt/Swain - Yang/Tjona
12.06.2024 05:35
(16:21-10:21) 0:2
Tan/Lai - Stephe/Nugro
12.06.2024 06:00
(21:13-21:13) 2:0
Teoh/Teoh - Zhao F / Zhang Y
12.06.2024 06:35
(14:21-21:13-21:15) 2:1
Titov/Kante - Tang/Tse
12.06.2024 07:25
(9:21-19:21) 0:2
Hoo/Chen - Taru/Kuda
12.06.2024 07:35
(21:6-21:11) 2:0
Badminton - Mednarodni - Odprto prvenstvo Avstralije, posamezniki
Lee C.H. - Lau, Edward
12.06.2024 01:00
(21:9-21:13) 2:0
Yelegar A. - Zilberman M.
12.06.2024 01:35
(9:21-15:21) 0:2
De Oliveira Y.C. - Prannoy H.S.K.
12.06.2024 03:00
(10:21-21:23) 0:2
Dwi W.C.A. - Yu J.
12.06.2024 03:00
(21:19-21:11) 2:0
Koljonen K. - Loh K.Y.
12.06.2024 04:00
(15:21-13:21) 0:2
Verma S. - Tang R.
12.06.2024 05:00
(21:10-21:10) 2:0
Karono K. - Naraoka K.
12.06.2024 06:15
(10:21-8:21) 0:2
Wangcharoen K. - Le D.P.
12.06.2024 06:45
(21:14-21:10) 2:0
Nishimoto K. - Asuncion E.
12.06.2024 06:55
(21:10-21:12) 2:0
Ravi - Chun Y.L.
12.06.2024 07:35
(6:21-13:21) 0:2
Sheng X. - George K.
12.06.2024 07:35
(17:21-10:21) 0:2
Chou T.C. - Mariswamy R.
12.06.2024 08:10
(21:6-21:8) 2:0
Chi Y.J. - Nguyen H.D.
12.06.2024 08:20
(21:11-21:11) 2:0
Lee Z.J. - Subramanian S.S.M.
12.06.2024 08:40
(21:16-18:21-21:10) 2:1
Lai V. - Soong J.
12.06.2024 09:05
(12:21-16:21) 0:2
Farhan A. - Manjunath M.
12.06.2024 09:40
(21:17-21:17) 2:0
Snooker - Mednarodni - Championship liga
Williams R. - Ajaib F.
12.06.2024 13:00
(0:67-0:69-21:100) 0:3
Slessor E. - Blackwell S.
12.06.2024 13:00
(100:1-73:17-84:32) 3:0
Stevens M. - Pinhey H.
12.06.2024 13:55
(80:0-57:21-72:17) 3:0
Carty A. - Dorgham M.
12.06.2024 13:55
(137:0-77:13-61:13) 3:0
Stevens M. - Ajaib F.
12.06.2024 14:55
(55:10-9:81-82:0-59:65) 2:2
Carty A. - Blackwell S.
12.06.2024 15:05
(55:68-60:52-70:64-78:64) 3:1
Williams R. - Pinhey H.
12.06.2024 18:00
(72:0-55:11-129:0) 3:0
Slessor E. - Dorgham M.
12.06.2024 18:00
(120:0-86:1-106:0) 3:0
Dorgham M. - Blackwell S.
12.06.2024 18:45
(-) -
Pinhey H. - Ajaib F.
12.06.2024 18:55
(71:63-74:53-84:4) 3:0
Slessor E. - Carty A.
12.06.2024 20:05
(0:75-8:81-12:110) 0:3
Williams R. - Stevens M.
12.06.2024 20:10
(0:97-37:71-58:12-1:91) 1:3
Pikado - Mednarodno - Modus Super Series
Long J. - Mould A.
12.06.2024 10:35
(1:4) 0:1
Teehan C. - Spee A.
12.06.2024 10:55
(4:3) 1:0
Michels M. - Smith J.
12.06.2024 11:15
(0:4) 0:1
Mould A. - Teehan C.
12.06.2024 11:30
(4:2) 1:0
Smith J. - Long J.
12.06.2024 11:50
(4:1) 1:0
Spee A. - Michels M.
12.06.2024 12:05
(2:4) 0:1
Mould A. - Smith J.
12.06.2024 12:25
(1:4) 0:1
Teehan C. - Michels M.
12.06.2024 12:40
(3:4) 0:1
Long J. - Spee A.
12.06.2024 13:00
(4:0) 1:0
Smith J. - Teehan C.
12.06.2024 13:15
(4:3) 1:0
Spee A. - Mould A.
12.06.2024 13:35
(2:4) 0:1
Michels M. - Long J.
12.06.2024 13:55
(3:4) 0:1
Spee A. - Smith J.
12.06.2024 14:15
(3:4) 0:1
Long J. - Teehan C.
12.06.2024 14:35
(4:1) 1:0
Mould A. - Michels M.
12.06.2024 14:50
(4:2) 1:0
Pikado - Mednarodno - PDC Players Championship
De Sousa J. - Bellmont S.
12.06.2024 13:00
(6:2) 1:0
Clemens G. - King M.
12.06.2024 13:00
(3:6) 0:1
Woodhouse L. - Baetens A.
12.06.2024 13:00
(3:6) 0:1
Soutar A. - Cocks L.
12.06.2024 13:00
(6:4) 1:0
Eidams R. - Plaisier W.
12.06.2024 13:25
(4:6) 0:1
Nentjes G. - Wenig L.
12.06.2024 13:25
(1:6) 0:1
Lennon S. - Aspinall N.
12.06.2024 13:30
(2:6) 0:1
Kenny N. - Van Der Voort V.
12.06.2024 13:30
(5:6) 0:1
Chisnall D. - Haupai P.
12.06.2024 13:50
(3:6) 0:1
Smith R. - Borland W.
12.06.2024 13:50
(6:3) 1:0
Smith M. - Richardson J.
12.06.2024 13:50
(6:0) 1:0
Noppert D. - Tricole T.
12.06.2024 14:00
(6:3) 1:0
Killington G. - Whitlock S.
12.06.2024 14:10
(6:5) 1:0
Pilgrim D. - Campbell M.
12.06.2024 14:15
(2:6) 0:1
Mansell M. - White I.
12.06.2024 14:20
(4:6) 0:1
Hughes J. - Drue Reus B.
12.06.2024 14:25
(6:3) 1:0
Wright P. - Klaasen J.
12.06.2024 14:40
(6:5) 1:0
Baetens A. - Wenig L.
12.06.2024 14:50
(6:2) 1:0
Nijman W. - Sedlacek K.
12.06.2024 14:55
(6:4) 1:0
Soutar A. - Van Der Voort V.
12.06.2024 14:55
(6:0) 1:0
Boulton A. - Landman C.
12.06.2024 15:05
(6:1) 1:0
Noppert D. - Hughes J.
12.06.2024 15:10
(6:3) 1:0
Van Gerwen M. - Jansen D.
12.06.2024 15:15
(6:1) 1:0
Smith M. - Killington G.
12.06.2024 15:15
(3:6) 0:1
Razma M. - Rock J.
12.06.2024 15:35
(6:4) 1:0
Klose D. - Gotthardt K.
12.06.2024 15:40
(4:6) 0:1
Evans R. - Williams J.
12.06.2024 15:45
(6:5) 1:0
De Decker M. - Van den Bergh D.
12.06.2024 16:05
(1:6) 0:1
Gotthardt K. - Van Gerwen M.
12.06.2024 16:20
(1:6) 0:1
Noppert D. - Wright P.
12.06.2024 16:25
(6:3) 1:0
Van den Bergh D. - Taylor, Dom
12.06.2024 16:35
(6:3) 1:0
Haupai P. - Krcmar B.
12.06.2024 16:40
(2:6) 0:1
Razma M. - Van Gerwen M.
12.06.2024 17:20
(6:3) 1:0
Noppert D. - Barry K.
12.06.2024 17:20
(6:4) 1:0
Veenstra R. - Campbell M.
12.06.2024 17:20
(5:6) 0:1
Krcmar B. - Van den Bergh D.
12.06.2024 17:25
(3:6) 0:1
Campbell M. - Noppert D.
12.06.2024 17:55
(7:4) 1:0
Van den Bergh D. - Razma M.
12.06.2024 18:00
(7:3) 1:0
Van den Bergh D. - Campbell M.
12.06.2024 18:45
(8:3) 1:0
Skvoš - Mednarodno - PSA Club Campestre De Cali
Gobbi D. - Knudsen M.
12.06.2024 23:00
(7:11-8:11-3:11) 0:3
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5min)
Milan (Sebastian) - Inter (Alpha)
12.06.2024 11:00
(3:0-2:2) 5:2
Juventus (Michael) - Roma (Walter)
12.06.2024 11:00
(1:0-0:2) 1:2
Juventus (Michael) - Milan (Sebastian)
12.06.2024 11:15
(1:2-1:3) 2:5
Napoli (Iron) - Inter (Alpha)
12.06.2024 11:30
(1:0-0:3) 1:3
Roma (Walter) - Milan (Sebastian)
12.06.2024 11:30
(1:1-1:0) 2:1
Inter (Alpha) - Juventus (Michael)
12.06.2024 11:45
(2:1-2:4) 4:5
Inter (Alpha) - Roma (Walter)
12.06.2024 12:00
(1:3-1:4) 2:7
Napoli (Iron) - Juventus (Michael)
12.06.2024 12:00
(2:1-4:1) 6:2
Roma (Walter) - Juventus (Michael)
12.06.2024 12:15
(0:0-2:2) 2:2
Inter (Alpha) - Milan (Sebastian)
12.06.2024 12:15
(1:2-2:1) 3:3
Milan (Sebastian) - Juventus (Michael)
12.06.2024 12:30
(1:0-1:1) 2:1
Roma (Walter) - Napoli (Iron)
12.06.2024 12:30
(0:2-1:2) 1:4
Milan (Sebastian) - Roma (Walter)
12.06.2024 12:45
(1:2-1:1) 2:3
Inter (Alpha) - Napoli (Iron)
12.06.2024 12:45
(5:0-1:2) 6:2
Milan (Sebastian) - Napoli (Iron)
12.06.2024 13:00
(1:3-1:0) 2:3
Juventus (Michael) - Inter (Alpha)
12.06.2024 13:00
(2:2-1:1) 3:3
Juventus (Michael) - Napoli (Iron)
12.06.2024 13:15
(1:3-1:3) 2:6
Roma (Walter) - Inter (Alpha)
12.06.2024 13:15
(0:2-2:2) 2:4
Milan (Samuel) - Napoli (Misterx)
12.06.2024 15:15
(1:0-1:1) 2:1
Inter M. (Spiderman) - Juventus (Bruno)
12.06.2024 15:15
(1:1-1:0) 2:1
Roma (Adriano) - Juventus (Bruno)
12.06.2024 15:30
(0:2-2:2) 2:4
Inter M. (Spiderman) - Milan (Samuel)
12.06.2024 15:30
(0:1-3:0) 3:1
Roma (Adriano) - Napoli (Misterx)
12.06.2024 15:45
(4:1-1:0) 5:1
Juventus (Bruno) - Milan (Samuel)
12.06.2024 15:45
(0:1-1:2) 1:3
Napoli (Misterx) - Inter M. (Spiderman)
12.06.2024 16:00
(1:4-0:1) 1:5
Roma (Adriano) - Milan (Samuel)
12.06.2024 16:00
(1:0-0:0) 1:0
Napoli (Misterx) - Juventus (Bruno)
12.06.2024 16:15
(2:0-0:2) 2:2
Roma (Adriano) - Inter M. (Spiderman)
12.06.2024 16:15
(2:0-0:0) 2:0
Juventus (Bruno) - Inter M. (Spiderman)
12.06.2024 16:30
(3:2-1:1) 4:3
Napoli (Misterx) - Milan (Samuel)
12.06.2024 16:30
(1:3-1:3) 2:6
Juventus (Bruno) - Roma (Adriano)
12.06.2024 16:45
(0:3-1:0) 1:3
Napoli (Misterx) - Roma (Adriano)
12.06.2024 17:00
(2:0-2:1) 4:1
Milan (Samuel) - Juventus (Bruno)
12.06.2024 17:00
(4:2-4:1) 8:3
Milan (Samuel) - Roma (Adriano)
12.06.2024 17:15
(1:2-1:0) 2:2
Inter M. (Spiderman) - Napoli (Misterx)
12.06.2024 17:15
(2:2-1:1) 3:3
Juventus (Bruno) - Napoli (Misterx)
12.06.2024 17:30
(3:1-1:1) 4:2
Inter M. (Spiderman) - Roma (Adriano)
12.06.2024 17:30
(3:3-2:1) 5:4
Milan(Cleo) - Napoli (Donatello)
12.06.2024 19:00
(1:2-2:1) 3:3
Inter Milano (Liam) - Juventus (Joshua)
12.06.2024 19:00
(1:1-0:0) 1:1